Ücreti Vize Başvuru

Vize Başvuru Ücreti

Vize Başvuru Ücreti, yurtdışına gitmek isteyen başvuru sahipleri tarafından vize başvuru işlemleri için ödenecek olan bedele denilmektedir. Büyükelçilik ve Konsolosluklar vize başvuru işlemleri için hizmet bedeli başvuru merkezi koordinasyon hizmet bedeli yurtdışı seyahat sağlık sigortası Long Vize Başvuru ve Randevu işlemleri merkezi olarak vize fiyatlandırmaları olmaktadır.

Son zamanlarda yapılan vize başvurularında red oranlarının zamanla arttığı gözlemlenmiştir. Muhtemel red sebepleri ve red maddelerinin önüne geçmek için web sitemizi gideceğiniz ülke bölümünden inceleyebilirsiniz. Başvuru sahibi tarafından başvuru fiyatı karşılığını olumlu sonuç ile vize başvuru işlemlerini neticelendirmek başvuru sahibinin en büyük istekleri arasında yer almaktadır.

Ücreti Vize Başvuru
Vize Başvuru Ücreti

Vize Harç Bedelleri

Yatırmış olduğunuz Vize Başvuru Ücreti karşılığını alabilmeniz için gerekli olan tüm işlemleri Long Vize Başvuru ve Randevu İşlemleri Merkezi ile yapabilir ve başvuru şansınızı en üst düzeyde arttırabilirsiniz.

 Vize fiyatları vize başvuru çeşidine göre değişmektedir.

  • Vize fiyatları seyahat amacına ve süresine göre değişmektedir.
  • Vize fiyatları seyahat sağlık sigortası başvuru sahibinin yaşına göre değişmektedir.
  • Vize fiyatları başvuru sahibi vatandaşlık ve uyruk bilgisine göre değişmektedir. Ödemeler başvuru sahibi yerleşim yeri adresine göre bazı ülkelerde değişmektedir.

Vize başvuru işlemleri sonucu olumlu ya da olumsuz olması vize fiyatlarını değiştirmemektedir. Olumlu vize işlemlerinde ek ücret talep edilmediği gibi olumsuz sonuçlanan vize işlemleri içinde Büyükelçilik ve Konsolosluklar vize başvuru ücreti iadesi yapmamaktadır.

Vize Fiyatları;

  • Gidilecek üye ülkenin kullandığı para birimi üzerinden döviz ödemesi yapılması gerekmektedir.
  • Vize talep edilen ülkelerin servis ve hizmet seçeneklerine göre ek hizmetleri bulunmaktadır.
  • Express işlem, vip, öncelikli işlem erken saat başvurusu gibi seçenekleri bulunmaktadır.
  • Başvuru sonuç ve pasaport teslim işlemleri için ek ödeme alınabilmektedir.

Long Vize Başvuru ve Randevu İşlemleri Merkezi ile yapılacak olan başvurularda güncel kur üzerinden ödemelerinizi Türk Lirası olarak yapabilir ve pasaport kurye teslim ücreti ödemeden vizenizi alabilirsiniz.

Önemli Uyarı:

Vize Başvuru Ücreti Global Dünya teknolojileri kullanılarak web ortamında sahte yazılım, sahte tüzel firma ve resmi kurum isimleri kullanılarak kendilerini Elçilik, Konsolosluk ve Tek yetkili başvuru merkezi olarak tanıtan sahte ve dolandırıcı Firma ve Şirketlerden sakınmanızı önemle belirtir vize başvuru işlemleriniz başlatılmadan herhangi bir ücret yatırmamanız önemle hatırlatırız.

Long Vize, Başvuru Merkezine giriş ile yetkili başvuru merkezimiz ile yapacağınız işlemlerinizde maddi ve manevi zararların önüne geçerek kaliteli, güvenilir, resmi ve profesyonel başvuru yapabilirsiniz. Çağrı Merkezi 0312 426 03 25

Vize Başvuru Ücreti Merkezi İletişim Bilgileri

Merkez Ofis Adresi: Remzi Oğuz Arık Mahallesi, Tunalı Hilmi Caddesi 70/6 Kavaklıdere-Çankaya / ANKARA

Tüm Şehirler İçin Ücretsiz 24 Saat Açık Çağrı Merkezi : 0312 426 03 25

7/24 Acil Vize Hattı : 0553 716 03 25

Whatsapp Destek Hattı : 0553 716 03 25

Ofis Çalışma Saatleri : Pazartesi – Cuma : 08:30 /18:30 – Cumartesi : 10:00 / 18:00

E posta : [email protected]

Bizi Değerlendirin

0 / 5

Your page rank:

Soru sorun

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi: