Merkezi Vize

Vize Merkezi

Vize Merkezi

Vize Merkezi, ülkelerin dış temsilcilikleri olan Konsolosluk ve Büyükelçiliklerin vize departmanlarının yetkili başvuru oluşturarak vize başvuru kabulü yaptıkları yerdir. Özellikle Avrupa ülkeleri tarafından vize başvurusu kabulü çok yaygındır.

Başvuru merkezi üzerinden başvuru kabulü yapan ülkeler Konsolosluk ve Büyükelçiliklerinden genelde başvuru kabulü almamaktadırlar. Ülkelerin yetkilendirdikleri firmalar üzerinden randevulu bir şekilde işlemleri gerçekleştirmektedir.

Başvuru merkezi kullanmayan ülkelerde bulunmaktadır. Örneğin A.B.D, Romanya bazı başvuru şehirlerinde Portekiz ve Afrika ülkeleri başvuru merkezi kullanmadan vize başvurularını şahsen kabul etmekte olup belirli mülakat çerçevesinde başvuru sahibini şahsen görerek karar vermektedir.

Başvuru merkezi ülkemizde her şehirde bulunmamaktadır. Başvuru yapacak olan başvuru sahipleri kurallara göre bağlı bulundukları başvuru merkezinden işlem yapmak mecburiyetindedir. Başvuru merkezleri ülkemiz nüfüs yoğunluğu dikkate alınarak vize başvuru şartlarında ikamet şehirlerine göre başvuru kabulü yapmaktadırlar.

Başvuru merkezi kullanan ülkeler ayrıca koordinasyon ve hizmet bedeli olarak ek ücret almaktadırlar. Ayrıca randevusuz işlem yapmamakta olup eksik, yanlış başvuru dosyası olması durumunda başvuru almama yetkisi de bulunmaktadır.

Long Vize giriş ile yetkili olup başvuru sahibine en uygun koşullarda ve şehirde başvuru yapma imkanı sağlamaktadır. Long Vize başvuru merkezi ülkelerin başvuru kabul şartlarına göre başvuru sahibi olmadan da şahsen başvuru yapma ve teslim alma yetkisi bulunmaktadır.

Merkezi Vize

ÖNEMLİ UYARI :

Vize Merkezi Global Dünya teknolojileri kullanılarak web ortamında sahte yazılım, sahte tüzel firma ve resmi kurum isimleri kullanılarak kendilerini Elçilik, Konsolosluk ve Tek yetkili başvuru merkezi olarak tanıtan sahte ve dolandırıcı Firma ve Şirketlerden sakınmanızı önemle belirtir vize başvuru işlemleriniz başlatılmadan herhangi bir ücret yatırmamanız önemle hatırlatırız.

Long Vize, Başvuru Merkezine giriş ile yetkili başvuru merkezimiz ile yapacağınız işlemlerinizde maddi ve manevi zararların önüne geçerek kaliteli, güvenilir, resmi ve profesyonel başvuru yapabilirsiniz. Çağrı Merkezi 0312 426 03 25

Vize Merkezi Merkezi İletişim Bilgileri

Merkez Ofis Adresi: Remzi Oğuz Arık Mahallesi, Tunalı Hilmi Caddesi 70/6 Kavaklıdere-Çankaya / ANKARA

Tüm Şehirler İçin Ücretsiz 24 Saat Açık Çağrı Merkezi : 0312 426 03 25

7/24 Acil Vize Hattı : 0553 716 03 25

Whatsapp Destek Hattı : 0553 716 03 25

Ofis Çalışma Saatleri : Pazartesi – Cuma : 08:30 /18:30 – Cumartesi : 10:00 / 18:00

E posta : [email protected]

Bizi Değerlendirin

0 / 5

Your page rank:

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi: