Alınır Vize Nasıl

Vize Nasıl Alınır?

Vize Nasıl Alınır, yurtdışına seyahat etmek isteyen Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlarından Umuma Mahsus(Bordo) , Hususi(Yeşil) , Hizmet(Gri) , Diplomatik(Siyah) pasaport sahipleri gitmek istedikleri ülkelerin vize şartları ve prosedürlerine göre vizeye tabii tutulmaktadır ya da vizesiz seyahat edebilmektedir.

Vize alması mecburu olan kişiler için vize başvuru sürecini eksiksiz olarak tamamlaması gerekmektedir. Vize başvurusu için yapılması gerekenler ülkelere vize rejimi prosedürlerine göre değişiklik gösterebilmektedir.

Vize Nasıl Alınır , başvuru yapılacak ülkeden ülkeye süreç ve vize prosedürleri değişmektedir. Örneğin Schengen Vize başvuruları için biometrik veri kaydı mecburidir. Bu sebep ile başvuru sahibinin şahsen gelmesi gerekmektedir. İstisnai ülkeler ve kişiye özel durumlar haricinde Orta Doğu, Afrika ve bazı Asya ülkeleri başvurularında,  başvuru sahibi şahsen gelmesine gerek yoktur.

Amerika vize başvurusunda ise mülakat olması nedeni ile şahsen mülakata katılmak gerekmektedir. Ülkelere göre başvuru şartları, fiyatları, süreçleri değişmektedir ve Long Vize başvuru merkezi olarak tüm dünya ülkeleri vize işlemlerini kabul etmekte ve işlem sonuçlandığında tarafınıza tekrar iletmekteyiz.

Başvuru sahipleri için işlem kronolojisi

Long Vize başvuru merkezini arayarak randevunuzu alabilirsiniz.

  • Evrak Toparlama Süreci
    Long Vize başvuru merkezini arayarak tarafınıza özel evrak listenizi temin edebilirsiniz.
  • Evrakların Teslim Edilmesi

Long Vize başvuru merkezine şahsen ya da anlaşmalı kargo firmalarımız 81 il ve yurt dışından kargo ile gönderebilirsiniz.

Alınır Vize Nasıl
Vize Nasıl Alınır

Dosyanızın Hazırlanması

Vize Nasıl Alınır evrak kontrolü, İçerik Kontrolü, Vize Alım Yeterliliği ve şartları sağladığınız kontrol edilerek başvuru dosyalarınız gidilecek ülkenin kendi dilinde hazırlanarak dosyalanması dır.

  • Başvuru Yapılması

Gidilecek ülke şartlarına göre başvuru sahibi ile başvuru yapılması ya da başvuru sahibi gelmeden de başvuru yapılabilmektedir.

  • Başvuru Takip Edilmesi

Başvuru yapılacak ülkenin Dış işleri ve konsolosluk sistemlerinden güncel takip işlemleri yapılarak süreç hakkında bilgilendirme yapılmaktadır.

  • Sonuç Alımı

Yetkili Vize başvuru merkezi Long Vize aracılığı ile vize alım işlemlerini tamamlayan başvuru sahiplerinin pasaport iadelerini bağlı bulunduğu konsolosluklardan ya da vize merkezlerinden teslim alarak bilgi vermektedir.

  • Pasaport Sonuç Teslimi

Long Vize merkezi sonuç teslimlerini ofislerimizden teslim alabilir ya da kargo, kurye aracılığı ile adresinize güvenli bir şekilde ulaştırmaktadır.

ÖNEMLİ UYARI:

Vize Nasıl Alınır Global Dünya teknolojileri kullanılarak web ortamında sahte yazılım, sahte tüzel firma ve resmi kurum isimleri kullanılarak kendilerini Elçilik, Konsolosluk ve Tek yetkili başvuru merkezi olarak tanıtan sahte ve dolandırıcı Firma ve Şirketlerden sakınmanızı önemle belirtir vize başvuru işlemleriniz başlatılmadan herhangi bir ücret yatırmamanız önemle hatırlatırız.

Long Vize, Başvuru Merkezine giriş ile yetkili başvuru merkezimiz ile yapacağınız Vize Nasıl Alınır işlemlerinizde maddi ve manevi zararların önüne geçerek kaliteli, güvenilir, resmi ve profesyonel başvuru yapabilirsiniz. Çağrı Merkezi 0312 426 03 25

Vize Nasıl Alınır Merkezi İletişim Bilgileri

Merkez Ofis Adresi: Remzi Oğuz Arık Mahallesi, Tunalı Hilmi Caddesi 70/6 Kavaklıdere-Çankaya / ANKARA

Tüm Şehirler İçin Ücretsiz 24 Saat Açık Çağrı Merkezi : 0312 426 03 25

7/24 Acil Vize Hattı : 0553 716 03 25

Whatsapp Destek Hattı : 0553 716 03 25

Ofis Çalışma Saatleri : Pazartesi – Cuma : 08:30 /18:30 – Cumartesi : 10:00 / 18:00

E posta : [email protected]

Bizi Değerlendirin

0 / 5

Your page rank:

Soru sorun

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi: