Randevusu Vize

Vize Randevusu

Vize Randevusu

Vize Randevusu, yurtdışı ülkelerine seyahat etmek isteyen başvuru sahipleri tarafından randevu alınması gerekmektedir. Birçok ülke vize başvurusu işlemleri için randevu alınmasını mecbur kılmıştır. Sayısı az olmak ile birlikte bazı ülkeler ise randevu alınmasını mecbur hale getirmemiş belirli gün ve saatlerde başvuru kabulü yapmaktadır.

Vize Randevusu başvuru sahibinin ikamet adresi yetki bölgesine bağlı olan başvuru yapılacak ülkenin Konsolosluğu&Büyükelçiliği ‘nin yetkilendirmiş olduğu vize başvuru merkezinden alınmaktadır.

Randevu almak isteyen başvuru sahiplerinin iş ve okul adresi, asıl resmi ikamet adresinden farklı olması durumunda başvuru yapılacak yetki merkezi bölgesi ve şehri değişebilmektedir. Bireysel kriterlerinize uyumlu başvuru merkezi adresi için Long Vize başvuru noktası başvuru merkezinin ihtiyacı ve ulaşım kolaylığını dikkate alarak gidilecek ülkenin Vize Randevusu almaktadır.

Vize Randevusu başvuru sahibinin ikamet ve iş ikameti bilgisine göre değişebilmektedir. Vize randevusu Long Vize merkezinden alınmaktadır.

Şehirlere göre başvuru merkezi noktanızı öğrenmek ve vize Randevusu almak için Long Vize Başvuru merkezinden işlemlerinizi 0312 426 03 25 nolu çağrı merkezinden yapabilirsiniz.

Randevusu Vize

Randevu Alım Seçenekleri

 • longvize.com.tr web sayfasından randevu talep edebilirsiniz.
 • [email protected] adresine mail atarak randevu talep edebilirsiniz.
 • Çağrı merkezi 0312 426 03 25 nolu telefonu arayarak randevu talep edebilirsiniz.
 • 7/24 Saat Acil mobil vize randevusu hattımız 0553 716 03 25 nolu telefondan randevu talep edebilirsiniz.
 • Merkezimiz ve Şubelerimize gelere randevu talep edebilirsiniz. https://www.longvize.com.tr/iletisim/

Vize Randevusu İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler

 • Başvuru sahibinin gidiş tarihine uygun yetişebilecek bir tarih için randevu alınması gerekmektedir.
  Seyahat tarihi dikkate alınarak alınacak olan vize randevusu başvuru sahibinin vize başlangıç ve sonuçlanma mağduriyetlerini yaşamasını engellemektedir .
 • Başvuru sahibinin yaşadığı kent dikkate alınarak randevu alınması gerekmektedir.
  Başvuru sahibinin yetki alanı bölgesinden alınmayan vize randevusu işlemi sonucu başvuru merkezi başvuru sahibinden yetki alanı bölgesi dışı hizmet bedeli olarak ek ücret alabilmekte yada sadece bağlı bulunduğunuz bölgeden başvurunuzu alabilmektedir. Yetki bölgesine uygun alınacak randevusu maddi kayıpların önüne geçmektedir.
 • Başvuru sahibinin başvuru yapacağı tarih ve işlem yoğunluğuna göre işlem tamamlanma tarihi ön planda tutulara randevusu alınması gerekmektedir.
  Ülkelerin kendi resmi, dini, milli bayramları olan zamanlarda Büyükelçilik ve Konsolosluklar kapalı olabilmektedirler.
 • Başvuru sahibinin yaşadı şehir ve başvuru yapılacak şehir arasındaki mesefe, yol şartları ve saatleri dikkate alınarak randevu tarihi ve saati alınması gerekmektedir.
  Başvuru sahibinin ikamet bölgesine alınabilecek en yakın randevu ulaşım kolaylığı, zaman tasarrufu ve maddi kayıpların önüne geçmektedir.
 • Başvuru sahibinin tarih, gidiş amacı ve vize çeşidi randevu sistemlerinden doğru giriş yapılarak alınması gerekmektedir.
  Başvuru sahibinin gidiş amacı vize başvurusu türünü belirlemektedir. Randevu oluşturulurken yanlış belirtilen başvuru randevuları sonucu başvuru merkezine ulaştığınızda işlemlerinizin yapılamama gibi durumlar ile karşılaşabilirsiniz
Vize Randevusu alırken dikkat edilmesi konulara uyulması önemlidir. Kurallara ve başvuru sahibinin talebine uygun alınabilecek randevu mağduriyetlerin, maddi kayıpların ve zaman kayıplarının önüne geçmektedir.

Ülkemizin 81 ilinden dilediğiniz ülkeye vize başvurusu yapabilmek için uzun yollardan ve şehirler arası yolculuk yapabileceği göz önünde bulundurularak işlemlerin başvuru sahibinin yolculuk saatlerine uygun olarak alınması gerekmektedir.

Long Vize başvuru merkezimiz ile yapılacak vize başvurularınız için kişisel yolculuk , iş mesai saatleriniz ve konaklama şartlarınız göz önünde bulundurularak yapılmakta olup Vize başvuru merkezi yoğunluğuna göre ortalama 2 saat sürebilen süreci profesyonel olarak yürütebilmektedir ve bu sayede konaklama ihtiyacı duymadan aynı gün içinde vize başvurunuz yapılmaktadır.

ÖNEMLİ UYARI :

Vize Randevusu Global Dünya teknolojileri kullanılarak web ortamında sahte yazılım, sahte tüzel firma ve resmi kurum isimleri kullanılarak kendilerini Elçilik, Konsolosluk ve Tek yetkili başvuru merkezi olarak tanıtan sahte ve dolandırıcı Firma ve Şirketlerden sakınmanızı önemle belirtir vize başvuru işlemleriniz başlatılmadan herhangi bir ücret yatırmamanız önemle hatırlatırız.

Long Vize, Başvuru Merkezine giriş ile yetkili başvuru merkezimiz ile yapacağınız işlemlerinizde maddi ve manevi zararların önüne geçerek kaliteli, güvenilir, resmi ve profesyonel başvuru yapabilirsiniz. Çağrı Merkezi 0312 426 03 25

Vize Randevusu Merkezi İletişim Bilgileri

Merkez Ofis Adresi: Remzi Oğuz Arık Mahallesi, Tunalı Hilmi Caddesi 70/6 Kavaklıdere-Çankaya / ANKARA

Tüm Şehirler İçin Ücretsiz 24 Saat Açık Çağrı Merkezi : 0312 426 03 25

7/24 Acil Vize Hattı : 0553 716 03 25

Whatsapp Destek Hattı : 0553 716 03 25

Ofis Çalışma Saatleri : Pazartesi – Cuma : 08:30 /18:30 – Cumartesi : 10:00 / 18:00

E posta : [email protected]

Bizi Değerlendirin

0 / 5

Your page rank:

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi: