Almanya Vize İşlemleri

Almanya Vize İşlemleri

Vize Randevu İşlemleri

Vize İşlemleri Nasıl Yapılır

Vize Başvuru İşlemleri

Almanya Vize İşlemleri

Almanya vize işlemleri ile turistik, ticari, transit, aile birleşimi gibi vize alımlarınızı basitleştirmek hedefiyle Long Vize profesyonel hizmet vermektedir. Kolayca Almanya vizesi almanız için vize işlemleri adımlarını takip etmeniz gerekmektedir.

Vize müracaatı önce, esnasında ve ardından Almanya’ya seyahat edecek şahıslara en doğru desteği vermek adına adım adım vize işlemleri süreciniz yönetilmektedir. Vize çalışanlarımız sizlere gereksinim duyduğunuz evraklar, izlemeniz gereken müracaat hakkında bilgi sağlayacaktır.

Almanya Vize İşlemleri İçin Başvuru Merkezi

Almanya vize işlemlerinizi Long Vize ile yapmak size ne kazandırır;

Long Vize, seyahatlerinize uygun vize cinsini belirler.

Seyahatinize uygun vize türü için mesleğinize, sosyal statünüze uygun vize belge listesi oluşturularak tarafınıza iletilir.

Statünüze ve halinize uygun dilekçeler bize çalışanlarımız yönünden özenle yazılır.

Vize başvurunuzu sağlamlaştırmak amacıyla hususi – destekleyici evraklar, belgeler müracaat dosyanıza eklenmesi sağlanır.

Daha önce yapmış olduğunuz vize başvuruları yeni gerçekleştireceğiniz vize başvurusuna referans gösterilmesi amacıyla halinize uygun sizlere tanımlama yapılır.

Başvuru amacıyla hazırlamanız gereken vize evrakları için pc, yazıcıdan çıktı alma, fotokopi gibi belge işlemlerinizi yapmanız amacıyla size hizmet sunulur.

Sahip olduğunuz gelirleri gösteren belgeler, iş yerinden alacağınız belgeler incelenerek, güncelliği denetim edilir. Evrak eksikleriniz ya da yanlış belgeleriniz varsa kısa sürede yenilemek prosedürü için tarafınıza brifing geçilir.

Vize işlemleri için gerekli olan seyahat sağlık sigortası arzunuz dahilinde Long Vize ekibi yönünden seyahatinize uygun olarak yapılır.

Seyahatinizi belgelendirecek gerekli uçak ve otel rezervasyonları vize müracaatı için seyahat tarihinize göre düzenlenir.

Almanya vize işlemleri

Vize başvurusunda şahsen gelmenizi gerektirecek bir vaziyet olup olmadığı hali Long vize operasyon sorumlumuz yönünden müracaat sırasından size bilgi olarak iletilir.

Almanya Vize işlemleri amacıyla daha önce vize merkezlerinde parmak izi vermediyseniz ya da VIS tarihiniz geçmişse, eskiyse başvurunuz boyunca Long vize operasyon sorumlumuz sizlere konu ile alakalı bilgi verir, yardım eder. Böylelikle işlemlerinizi kolaylıkla, problemsiz bir şekilde gerçekleştirmiş olursunuz.

Başvuru sonucunuz açıklandığında Long Vize yönünden bilinçlendirilir ve sizlerin seçimine, arzusuna göre pasaportunuz kurye ya da kargo ile tarafınıza iletilir.

Detaylı bilgi alabilmek amacıyla Tıklayınız.

Ülke

Almanya

Nüfus

83.019.200 Milyon

Başkent

Berlin

Para Birimi

Euro (€)

Zaman Dilimi

UTC+1 (CET)

İnternet Alan Adı

.de

Telefon Kodu

+49

Trafik Akışı

Sağdan

Yüz Ölçümü

357.578 km²

Ülke Konumu

Orta Avrupa

Popüler Şehirleri

Bochum, Wuppertal, Kandahar, Kabil, Kunduz, Celalabad, Mezarı Şerif
Essen, Leipzig, Bremen, Dresden, Hannover, Nürnberg, Duisburg
Berlin, Hamburg, Münih, Frankfurt, Stuttgart, Düsseldorf, Dortmund
Beilefeld, Bonn, Münster, Karlsruhe, Mannheim, Augsburg, Weisbaden
Gelsenkirchen, Mönchengladbach, Braunschweig, Chemnitz, Kiel, Aachen
Halle, Magdeburg, Freiburg, Krefeld, Lübeck, Oberhausen, Erfurt
Mainz, Rostock, Kassel, Hagen, Hamm, Saarbrücken, Mülheim, Postdam, Ludwigshafen, Oldenburg, Leverkuse, Osnabrück, Solingen

En Popüler Yemekleri

Bratwurst, Brezel, Flammkuchen, Maultaschen, Rote Grütze, Rouladen, Spätzle, Leipziger Allerlei

Resmi Dili

Almanca

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Almanya Vize İşlemleri” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top