Ticari Vize Yemen

Yemen Ticari Vize

Yemen ticari vize, Yemen Konsolosluğu tarafından hazırlanan vize türüdür. Ticari vize  iş, toplantı, fuar, seminer, konferans gibi resmi iş bağlantıları ile Yemen ’e gidecek olan kişilerin alması gereken vize türüdür. Yemen’e bu amaçla gidecek olan vatandaşların ticari vize başvurularında bulunmaları gerekecektir.Yemen vizesi için her türlü danışmanlık hizmetini profesyonel olarak vermekteyiz.

 Yemen Ticari Vize İçin Gerekli Evraklar

1- Pasaport: En az 6 ay geçerliliği vardır. Ticari vize işlerinde kullanılacak pasaport, eski ve yıpranmış olmamalı.

2- Yemen vize başvuru formu: Ticari vize başvuru formu ıslak imzalı olmalıdır. Bilgilerin eksiksiz ve doğru bir şekilde başvuru formuna doldurulması gerekmektedir. Doğru doldurulmadığı takdirde vize reddi gerçekleşebilir. Formda beyan edilen bilgilerin seyahatin nedenlerini kanıtlayıcı belgelerle desteklenmesi gerekiyor. Bu konuda Long vize Turizm olarak bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz.

3 – Vize talep dilekçesi: Ticari vizesi için vatandaşın bilgileri ve iş yerindeki görevi yer almaktadır.

4 – Fotoğraf: Yemen başvuru işlemlerinde kullanılacak 35-45 mm ölçülerinde3 adet biometrik fotoğraf olması gerekiyor.

5 – Davetiye: Ticari vize başvuru işlemlerinin yapılabilmesi için davetiye zorunlu bir belgedir.

6- Şirketin imza sirküleri

7- Şirketin vergi levhası fotokopisi

8-Faaliyet Belgesi

9 – Ticari Sicil Gazetesi Fotokopisi

10- Seyahat ve Konaklama Rezervasyonları

Ticari Vize Yemen

Yemen Ticari Vizesi İçin Randevu Nasıl Alınır?

Yemen vize için randevusu almanız noktasında vize merkezimizle irtibata geçebilirsiniz. Bu sayede işlemleriniz daha hızlı yürür.

Yemen Vize Türleri Nelerdir?

Yapılacak işlem vize türlerine göre ayarlanmaktadır.

Yemen Turistik Vize: Kısa süreli vize türüdür. Süresi maksimum 90 gündür.

Yemen Ticari Vize: Ticari işler için verilen vize türüdür. Ticari davetiye gerekir.

Yemen Aile Arkadaş Ziyareti Vize: Ziyaret amacı alınabilen kısa süreli vize türüdür. İlk başvuruda maksimum 30 gün izin alınabilir.

Ek olarak başvuru sahibi kendine uygun şekilde evrak hazırlamalıdır. Amaca göre evraklarda değişim söz konusudur.

Bunlar:

Yemen vizesi evrakları şirket sahipleri için, özel sektörde çalışanlar için, Avukat veya Doktorlar için, Çiftçiler, Emekliler ve Öğrenciler için farklılıklar gösterebilir.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.

Sıkça Sorulan Sorular

Yemen Ticari Vizesi Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Durumlar Nelerdir?

Yemen Ticari Vize alırken dikkat edilmesi gereken durumlar Yemen’den gelecek olan davetiyedir. Yemen’den gelen davetiye ya oradan bir firmayla iş yapacağınızı yazması gerekmektedir ya da orada bulunan fuardan fuar giriş bileti olması gerekmektedir. Gelen davetiye ile birlikte Yemen Konsolosluğundan Vize Randevusu oluşturulup Ticari Vizeye başvuru yapılır. Bunun yanı sıra vize başvurusunda bazı iş yeri evraklarının da hazırlanarak konsolosluğa sunulması gereklidir. Firmamız Long Vize Turizm ile yapacağınız Ticari Vize Başvurusunda Yemen Konsolosluğundan Yemen Vize Randevusu alabilirsiniz.

Yemen Ticari Vize Nasıl Alınır?

Yemen vizesi nasıl alınır? Yemen Ülkesinde bir ticaret ya da bir fuar üzerine verilen bir vize türüdür. Yemen Ticari Vize alırken en önemli hususlardan birisi Yemen Hükumetinden gelen ticari bir davetiye ya da bir fuar davetiyesidir. Bu davetiye şahsınıza veya iş yerinizin adına olabilir. Ticari vize başvurusu Yemen Turistik Vize başvurularına göre daha farklı evraklar içermektedir. Bu evraklar seyahat amacı ve çalışma durumunuza göre farklılıklar göstermektedir. Ticari vize evrakları ve belgelerine Long Vize Turizmden ulaşabilirsiniz. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi Yemen Ticari Vize Başvurunuzu gerçekleştirebilmektedir.

Yemen Ticari Vize Alırken Davetiye Kullanmam Şart mı?

Yemen vize başvurusu yaparken davetiye olması şarttır. Davetiye olmaması durumunda vize başvurunuzun türü Yemen Ticari Vize işlemlerine girmemektedir. Yemen den gelen davetiyede sizlerin orada ne tür bir iş yapacağınız kaç gün kalmanız gerektiğinin belirtilmesi gerekmektedir. Davetiye içeriğinin doğru olması yapılacak vize başvurusu açısından önem arz etmektedir. Bu açıdan vize başvuru işlemleriniz için profesyonel bir hizmet almanız faydalı olacaktır. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi İle Yemen Vize İşlemlerinizi gerçekleştirebilir sizler için gerekli olan evrak ve belgeler listesini alabilirsiniz.

Yemen Ticari Vizeye Kimler Başvuru Yapabilir?

Yemen vizesi başvurusu, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının bütün pasaport sahiplerinin ticari amaçlı seyahatleri için yapılması gereklidir. Belgelenebilecek herhangi bir ticari amaçlı seyahat için pasaport ve de gerekli Yemen vize evrakları ve belgeleri olan kişiler Yemen’e Ticari Vize başvurusunda bulunabilirler. Ticari Vize başvurunuz için seyahat amacınızın ticari olarak belgelenebilir olması yani Yemen’ dan gelecek olan bir Ticari davetiye veya fuar bileti gibi evraklar gereklidir. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile vize işlemleriniz sizin adınıza en güvenli ve profesyonel şekilde gerçekleştirilmektedir.

Yemen Ticari Vize Evrakları Nelerdir?

Yemen Vizesi için konsolosluktan yapılacak olan Yemen vize başvurusunda, diğer vize türlerine göre farklı evraklar istenmektedir. Bunun yanı sıra başvuru yapacağınız ticari vize, kendi içinde de kişilere göre farklı evraklar gerektirebilmektedir. Bu evrak farklılıkları, başvuru sahiplerinin kişisel durumları, çalışma veya iş durumları, yaşları gibi faktörlere bağlı olarak farklılıklar göstermektedir. Yemen ülkesine seyahatiniz için yapacağınız Yemen ticari vize başvurusunda gerekli olan bütün evrak ve belgeler için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz

Soru sorun

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi: