Vize Başvurusu Yemen

Yemen Vize Başvurusu

Yemen vize başvurusu yapmak için ilk önce pasaport başvurusu yapmanız gerekiyor. Daha sonrasında Yemen konsolosluğu yetkilendirdiği vize işlem merkezlerine gerekli evraklarla beraber gitmesi gerekmektedir. Long Vize Turizm sizlere Yemen vize başvurunuzda tecrübeli, güvenilir ekibi ile yardım edecektir.

Yemen Vize Başvurusu İçin Yetkili Vize Şirketleri

Yemen Konsolosluğu vize konusunda sizlere yalnızca onaylama ve vize süre uzatma işlemlerini gerçekleştirir. Yetkili olan vize merkezleri bunların dışında Yemen konsolosluğu tarafından Yemen vize başvuruları için istenilen evrakları düzenlemekle görevlidir. Long Vize Turizm bu karışık süreçte sizlere en iyi ve güvenilir hizmeti sunmaya çalışmaktadır. Yemen vize başvurusu için firmamız alanında deneyimli uzman çalışanlarıyla işlerinizi sorunsuzca yapmaktadır.

Yemen ‘e eğitim, turizm akraba ya da aile vb. ziyaretleri için gitmek isteyen türk vatandaşları Yemen vizesi almakla yükümlüdür.

Yemen vizeleri, Yemen’e gitme amaçlarına göre çeşitlilik gösterir:

Yemen turistik vize: Yemen turistik vizesi, Yemen’e kültürel veya turistik amaçlarla gitmek isteyen ziyaretçilere verilmektedir. Çoğunluk olarak 3 ay ile 6 ay süresi bulunmaktadır.

Yemen ticari vize: Yemen ticari vizesi, Yemen’e iş organizasyonu, iş görüşmesi, is başvurusu ya da ticari alışveriş için gitmek isteyen ziyaretçilere verilir. Yemen turistik vizesi ile Yemen ticari vizesinin evrakları farklı olmaktadır.

Yemen aile arkadaş ziyareti vizesi: Yemen aile ve akraba vizesi, Yemende oturma izni almış ve atık Yemen vatandaşı olmuş birinci derece ve ikinci derece olan akrabalar ile Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına mahsustur. Bu vizede ise Yemen’ de akrabası bulunan kişiden akrabalıklarını doğrulayacak belgeler istenmektedir.

Türkiye Cumhuriyeti kişiye özel pasaport sahipleri Yemen’e gidebilmek için Yemen vize başvurusunu yapmak zorundadırlar. Bunun dışında yeşil pasaport olarak da bilinen kişiye özel pasaport sahiplerinin kısa süreli gezilerde vize başvurusu yapmaları gerekmemektedir. Ayrıca diplomatik pasaport sahipleri 90 günü aşmamak şartıyla Yemen vizesi almadan da Yemen ‘e giriş yapabilir.

Vize Başvurusu Yemen

Yemen Vize Başvurusu İçin Gerekli Evraklar

Evrak bilgileri her gün güncellenmektedir ve bu yüzden Long Vize Turizm sizlere Yemen vize evrakları ve belgeleri için gereken bütün yönlendirmeleri yapmak üzere sizleri ağırlamaktan mutluluk duymaktadırlar.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.

Sıkça Sorulan Sorular

Yemen Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yemen Vize Başvurusu, Yemen vizesi nasıl alınır? Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için konsolosluk üzerinden gerçekleştirilmektedir. Yemen konsolosluğu vize işlemleri randevu usulüne dayalı olarak çalışmakta olduğu için vize işleminin ilk adımı olarak vize randevusu alınır. Vize randevusu alındıktan sonra vize evrakları güncel olarak hazırlanır ve randevu gününde konsolosluğa sunulur. Bu aşamadan sonra başvuru işlemleri tamamlanmış olur ve başvuru sonucu beklenmeye başlanır. Bütün bu işlemleri güven içerisinde gerçekleştirmek için firmamız Long Vize Turizmi arayabilirsiniz.

Yemen Vize Başvurusu Yapılırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir?

Yemen Vize Başvurusu yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan birisi hazırlayacağınız Yemen vize evrakları ve belgeleridir. Bu Vize Evrakları kişilerin İş Ve Meslek durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Bu Meslekler Çalışan, İşveren, Çiftçi, Emekli, Kamu Çalışanı, Ev Hanımı, Öğrenci, Avukat ve Eczacı olarak sınıflandırabiliriz. Bunun yanı sıra diğer gerekli evraklar da başvuru sahibinin yaşı ve özel durumlarına göre farklılık gösterebilmektedir. Firmamız Long Vize Merkezini Arayarak Yemen Vize İşlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yemen Vize Başvuru Evrakları Nelerdir?

Yemen Vize Başvurusu için konsolosluktan yapılacak olan vize başvurusunda, vize türlerine göre farklı vize evrakları ve belgeleri istenmektedir. Başvuru yapacağınız vize türü, kendi içindede kişilere göre farklı evraklar gerektirebilmektedir. Bu evrak farklılıkları, başvuru sahiplerinin kişisel durumları, çalışma ve iş durumları veya yaşları gibi faktörlere bağlı olarak farklılıklar göstermektedir. Yemen ülkesine seyahatiniz için yapacağınız Yemen vize işlemleri için gerekli olan bütün evrak ve belgeler için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Yemen Vize Başvurusunda Kendim Gelmek Zorunda Mıyım?

Yemen Vize Başvurusu, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için Yemen Konsolosluğu tarafından kabul edilmektedir. Yemen Vize İşlemleri randevu usulüne bağlı olarak gerçekleştirilirken, başvuru sahiplerinin randevu gününde bizzat konsoloslukta bulunmaları gerekmektedir. Yemen vize randevusu nasıl alınır , vize işlemleri nası yapılır? Vize başvuru işlemlerinde profesyonel bir hizmet almanız vize başvurunuz açısından faydalı olmaktadır. Firmamız Long Vize Turizm vize başvurularında sizlere profesyonel bir hizmet sunar.

Yemen Vize Başvurusu Ne Zaman Sonuçlanır?

Yemen vize başvurusu yetkili bir başvuru merkezinin bulunmaması nedeniyle Yemen Konsolosluğu tarafından kabul edilir. Yemen Konsolosluğu vize başvurularını ve Yemen vize evraklarını değerlendirerek, vize başvurularını sonuçlandırmaktadır. Yemen vize işlemleri ile vizenizin sonuçlanma süresi sabit bir süreç olmamak ile birlikte ortalama olarak 7 gün ile 15 gün arasında sürmektedir. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile vize başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bizi Değerlendirin

0 / 5

Your page rank:

Soru sorun

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi: