Skip to content

Yeni Zelanda Vizesi

Hemen Başvur

Whatsapp

+90 553 716 0325

Telefon

0312 426 0325

Yeni Zelanda Vizesi  çıkartmak için diğer ülkelerde uygulanan pek çok prosedür uygulanmaktadır. Okyanusun diğer tarafında bulunan Yeni Zelanda pek çok ziyaretçi almaktadır. Çevresi ile doğası ile Yeniz Zelanda’ya gitmek isteyenlerin oldukça dikkatini çekiyor. Yeni Zelanda’ya ülkemizden de gitmek isteyenlerin sayısı pek de az sayılmamaktadır.

Ancak Türkiye’den Yeni Zelanda bölgesine gidebilmek için ülkenizin vize uygulaması mevcuttur. Bu süreçte insanları en fazla yoran şey ise evrakların hazırlanması sürecidir. Burada elçiliklerde bazı işlemlerin yapılması ve gerekirse tercümanlık hizmetlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Bunun için profesyonel olarak vize işlemlerini yürüten hizmetler bulunmaktadır.

Banner Soru Sor
Soru Sorun
Banner Ön Bilgi Formu
Ön Bilgi Formu

Yeni Zelanda Vize İşlemleri Hakkında

Yeni Zelanda Vize İşlemleri için öncelikle başvuru sürecini eksiksiz olarak yürütmeniz gerekmektedir. Bu nedenle bu konuda sizlere destek olacak olan vize hizmeti veren firmalardan yardım almanız oldukça mantıklı olacaktır. Çünkü vize işlemleri için bazı evrakları ve belgeleri kusursuz olarak bir araya getirmelisiniz. Bu belgeler arasında Yeni Zelanda vize takip belgesi ve Yeni Zelanda vize formu bulunmaktadır.

Başvuru işlemleri bu iki formun doldurulması ile başlar. Bu konuda sizlere Long Vize yardımcı olmaktadır. Firmamız evraklarının eksiksiz olarak doldurulmasında sizlere yardımcı olmaktadır. Böylelikle bu uzun ve zorlu süreci sizin adınıza kolaylaştırmaktayız. Daha sonra ise ziyaret amacınıza göre kişisel bilgileriniz, finansal bilgileriniz ve çalışma şeklinizi kanıtlayan belgeler talep edilmektedir.

Yeni Zelanda Vizesi Başvuru Hakkında

Yeni Zelanda Vize Başvurusu işlemlerinizi başlattıktan sonra evraklarınız elçilik tarafından titizlikle incelenmektedir. Bu aşamada evraklarda hata ya da eksik olması durumunda sizden yeniden düzenlemeler talep edilebilir. Ne yazık ki vize işlemlerinde her şey en ince detayına kadar incelenmektedir. Bu durum sizler için can sıkıcı bir hale dönüşebilir.

Bu süreci bu şekilde yaşamamak için firmamız sizlere Long Vize Turizm olarak gerekli profesyonel desteği sağlamaktadır. Pek çok ülkeye yaptığımız vize başvurularından aldığımız olumlu sonuçlar neticesinde ise oldukça tercih edilen bir firma olduğumuzda bir gerçektir. Bu nedenle yapacağınız ziyaret öncesi vize başvurularınızda firmamızdan profesyonel olarak destek alabilirsiniz.

Vizesi Yeni Zelanda
Yeni Zelanda Vizesi

Yeni Zelanda Büyükelçiliği Vize

Yeni Zelanda Büyükelçiliği Vize başvurusu işlemleri için, birtakım evraklara ihtiyaç vardır. Bu evraklar koşullara göre değişiklik göstermektedir. Güncel evrakları takip ederek sizde Yeni Zelanda için vize alabilirsiniz. Yeni Zelanda’ya gidebilmek için Yeni Zelanda vize formu doldurulması gerekmektedir. Form doldurulduktan ve gerekli teferruatlar yerine getirildikten sonra, Yeni Zelanda’ya gidilebilmektedir.

Yeni Zelanda’ya vize almak istediğiniz zaman, bunun için gerekli yerlerden hizmet almanız gerekmektedir. Gidiş amacınıza göre, Yeni Zelanda vize ücreti hakkında araştırma yapmalı ve alanında uzman kişilerden vize hizmeti almalısınız. Yeni Zelanda’ya turist vizesi ya da öğrenci vizesi alınarak gidilebilmektedir.

Yeni Zelanda Büyükelçiliği Vize Başvurusu

Yeni Zelanda’ya gitmek için turist vizesi ya da öğrenci vizesi almak yeterli değildir. Bu alınan vizelerden önce, evraklarınız güncel olmalı ve işlemler çok iyi takip edilmelidir. Güncel olmayan evraklar, seyahat edecek kişiler için sorunlar yaratmaktadır. Yeni Zelanda Büyükelçiliği vizesine başvuracak kişilerden istenen belgeler şu şekildedir.

 • Yeni Zelanda vizesi bilgi formu,
 • Nüfus cüzdanı fotokopisi,
 • Pasaport,
 • Tam vukuatlı nüfus kayıt örneği,
 • Otel ve uçak rezervasyonunu gösteren belgeler,

Vize takip dilekçesi gibi evraklardır. Bu evraklar çalışan, kamu çalışanları, emekliler için değişiklik gösterebilmektedir. Vize alma aşamasında sorunla karşılaşmak istemiyorsanız, evraklarınızı eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Eksik ya da doğru olmayan evraklar sorun yaşamanıza sebep olabilmektedir.

Yeni Zelanda Büyükelçiliği Vize Başvuru Formu

Yeni Zelanda vize formu, Yeni Zelanda konsolosluğu tarafından hazırlanmaktadır. Bu belge başvurusu yapan kişiler hakkında bilgi sahibi olunmasını sağlar. Bu belgeyi doldurmak zorunludur. Doldurmayan kişiler Yeni Zelanda’ya seyahat edemezler. Long vize başvuru merkezi olarak, vize işlemleri konusunda sizlere yardımcı oluyor ve sizleri en iyi şekilde yönlendiriyoruz.

Personel hizmetimizden faydalanırken vize işlemlerinizi daha kısa sürede halledebilirsiniz. Long vize turizm firmamız sayesinde seyahat edeceğiniz ülkelerin vize işlemlerini sorunsuz bir şekilde halledebilirsiniz. Sizde Okyanusya’nın muhteşem adası Yeni Zelanda’ya gitmek için, vize hizmetlerini firmamızdan alabilirsiniz.

Büyükelçiliği Vize Yeni Zelanda
Yeni Zelanda Büyükelçiliği Vize

Yeni Zelanda Konsolosluğu Vize

Yeni Zelanda Konsolosluğu Vize işlemleri, Türkiye Cumhuriyeti olan ve pasaport sahibi olan herkes vize işlemlerini yapmak zorundadır. Vize işlemlerini yapmayan kişiler Yeni Zelanda’ya gidememektedir . Yeni Zelanda vizesinin verilmesinin kararı Ankara’daki konsolosluğa bağlıdır. Ciddi bir süreyi kapsayabilmektedir.

Bunun için, gidilmek istenen tarihten 1 ay kadar öncesinde Konsolosluk işlemleri halledilmelidir. Yeni Zelanda’ya yapılan seyahat sebebi, turistik, ticari ya da öğrenim amaçlı olabilmektedir. Tek tip bir vize uygulanmakta olup, seyahat 3 ay ile sınırlandırılmaktadır. Yeni Zelanda vizesi, bordo, yeşil, gri, siyah ya da kırmızı pasaport sahibi olunmaksızın herkesin alması gereken bir vizedir.

Yeni Zelanda Konsolosluğu Vize Başvurusu

Yeni Zelanda vize işlemleri yapılabilmesi için, ilgili birimlerden randevu alınması gerekmektedir. Randevularda gecikmelerde göz önünde bulundurulmalıdır. Konsolosluk tarafından istenilen evraklarda, meslek statüsü ve seyahat amacı belirtilmelidir. Yeni Zelanda Konsolosluk başvurusu yapan kişiler, tüm evrakların fotokopilerini vermek zorundadır.

Yeni Zelanda’nın vizesinin verilmesinin kararı Ankara Büyükelçiliği’nin takdirine bağlıdır ve bir süre belirtilememektedir. Fakat tüm belgeler diğer vize işlemlerinde olduğu gibi bunda da aynı şekildedir. Yeni Zelanda vizesini Konsolosluktan alırken, vize türünü iyi seçmeniz gerekmektedir. Vize için gerekli evraklarda bu aşama çok önemlidir. Yanlış yönlendirmeler olmaması açısından, doğru bilgilere yer verilmelidir.

Yeni Zelanda Konsolosluğu Ticari Vize İşlemleri

Yeni Zelanda ticari vize olumlu bir şekilde sonuçlanması, ülkeye girebileceğiniz anlamına gelmektedir. Yeni Zelanda’ya ticari bir amaç için seyahat etmek istiyorsanız bir davet mektubuna ihtiyacınız vardır. Bu mektup olmadan, ticari vize işlemini gerçekleştiremezsiniz.  Bu vizeye başvuran kişilerin maddi kaynaklarını bildirmesi çok önemlidir Long vize personel hizmeti olarak, vize işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde halletmenizi sağlıyoruz.

Seyahat amacınız fark etmeksizin vize hizmetimize başvurarak bizden hizmet alabilirsiniz. Yapacağınız işlemlerde doğru evrak teminlerini yapmak ve doğru yönlendirmeler almak istiyorsanız, Long vize turizm firmamız hizmetinizdedir. Vize personeli işlemlerinizi hafifletmek istiyorsanız, sizde bizi tercih edebilirsiniz. Konsolosluklar bazı durumlarda ek belgeler isteyebilmektedir. Vize hizmetimiz sayesinde belgelerinizi kısa sürede takip edebilirsiniz. Bu süreci hızlandırmak istiyorsanız, sizde vize hizmetleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Konsolosluğu Yeni Zellanda
Yeni Zelanda Konsolosluğu Vize

Yeni Zelanda Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi

Yeni Zelanda Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi için izlemeniz gereken birkaç yol vardır. Yeni Zelanda’ya pek çok amaçla gitmeniz mümkündür. Bu amaçlar arasında yakınlarınızı ziyaret etmek de yer alabilir.  Öncelikle her zamanki gibi Yeni Zelanda vize formu doldurmanız ve diğer prosedürleri de yerine getirmeniz gerekecektir. Daha sonra ziyaret edeceğiniz kişi tarafından bir davetiye almanız gerekecektir.

Bu davetiye üzerinde kişinin adres ve iletişim bilgileri, ziyaret edilecek tarihler ve konaklamanın nerede gerçekleşeceği ayrıca bunların yanı sıra davet eden kişinin ülke vatandaşı ise kimlik fotokopisi, ülkenin vatandaşı değil ise oturma izni belgesini davetiyeye eklemesi gerekecektir. Tüm bu belgeler ile Yeni Zelanda Vizesi için gerekli olan süreci başlatmış olacaksınız.

Yeni Zelanda Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi Başvurusu

Yeni Zelanda vize başvuruları ülkemizde vize başvuru merkezleri ya da konsolosluk aracılığı ile gerçekleşmektedir. Bunun için öncelikle evraklarınız eksiksiz ve tam bir şekilde hazırlamak olacaktır. Yeni Zelanda Vize Başvurusu için yaşanılan en büyük sıkıntı evraklarda yaşanan sorunlardır. Firmamızda tam da bu noktada sizlere yardımcı olmaktadır.

Ziyaretiniz öncesi firmamız ile yapacağınız görüşme değerlendirme sonrası tüm süreci firmamız siler adına yönetecektir. Doldurmanız gereken tüm belgelerde sizlere rehberlik ederek bu süreçte fazla zaman kaybetmemenizi sağlayacaktır. Gezi amacınız ister ticari, ister turistik, isterse de Aile Arkadaş Ziyareti olsun bu konuda sizlere gerekli olan desteği sağlayacaktır. Bu nedenle vize başvurularınız öncesi mutlaka Long Vize Turizm firmamız ile görüşmeli bu süreçte birlikte yol almalısınız.

Yeni Zelanda Aile Ziyareti Vizesi İşlemleri

Yeni Zelanda Vize İşlemleri pek çok aşamayı içerisinde barındırmaktadır. Firmamız sizlere bu konuda sizlere rehberlik ederek en kısa sürede vizenizin çıkması için profesyonel bir şekilde hizmet vermektedir. Firmamız başvuru evraklarının tamamlanması, konsolosluktan randevu alınması, hatalı bir evrak durumunda acil müdahalesi ve değerlendirme sürecini yakından takip ederek süreci oldukça kısa tutmak için gayret göstermektedir. 

Long Vize çalışanları her zaman profesyonel olarak hizmet vermektedir. Başvuru aşamasından pasaport teslim aşamasına kadar sizlere gerekli olan desteği sağlamaktadır. Sizlerin bu süreçte yapmanız gereken tek şey seyahatinizi planlamak olacaktır.

Yeni Zelanda Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi
Yeni Zelanda Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi

Yeni Zelanda Ticari Vize

Yeni Zelanda Ticari Vize ticari amaçlı yapacağınız geziniz için gerekli olabilir. Ticari, turistik, yakınlarınıza ziyaret ya da eğitim amaçlı gibi nedenlerle bu ülkeye gitmek isteyebilirsiniz. Bu nedenle konsoloslukça sizden istenen tüm belgeleri eksiksiz olarak tamamlamalısınız. Konsolosluk sizlerden istenen evrak belgeleri resmi sitesinde yayınlayabileceği gibi yapacağınız ziyaret için Yeni Zelanda Ticari Vize gerekliyse ayrıca taleplerde de bulunabilir.

İş hayatınızın yoğunluğunun yanı sıra birde vize işlemleri oldukça vaktinizi alabilir. Evraklarınızın incelenmesi, randevu sonucu yapacağınız görüşmeler ve diğer detaylar titizlik ile incelenir. Tüm bu değerlendirmeler 25 gün gibi bir süre olabileceği gibi 45 günüde bulması mümkündür. Bu nedenle sizler işlerinizi takip ederken bu süreçte dikkat edilmesi gereken bir detayı gözden kaçırabilirsiniz.

Yeni Zelanda Ticari Vize Başvurusu

Yeniz Zelanda’ya yapacağınız ziyaret ticari amaçlı ise sizden mutlaka finansal bilgiler ve gelirinizle alakalı bir takım belgeler istenmesi mümkündür. Ayrıca tüm bunların dışında da izlemeniz gereken yasal bir prosedür olacaktır. Tüm bu bilgiler ışığında sizin gezi amacınızın iş olduğunu varsayacaksak sıkıcı olabilir. Sizin gibi profesyonel bir kişinin mutlaka bu süreci profesyonel olarak yürüten Long Vize Turizm firmamızdan destek alması oldukça mantıklı olacaktır.

Firmamızdan destek talep etmeniz halinde sizlerin hazırlanması gereken evrakları eksiksiz olarak hazırlar ve başvuru belgelerinizin arasına koyarız. Size sadece değerlendirme süreci kalır. Değerlendirmeniz olumlu olarak sonuçlanırsa pasaportunuzu alırsınız. Böylelikle Yeni Zelanda Vize İşlemleri süreciniz tamamlanmış olur.

Yeni Zelanda Ticari Vize İşlemleri Nasıl Yapılır?

Yeni Zelanda Vizesi için talebiniz ticari amaçlı ise konsolosluk şirketinize ait evrakları ve vergi levhanızı da talep eder. Böylelikle vizenizin ticari amaçlı bir vize olduğu ortaya konmaktadır. Görüldüğü üzere vize başvuruları ve işleme süreci pek çok detayı barındırmaktadır. Burada dikkat edilmesi gereken durum Yeni Zelanda vize işlemleri için evraklarınızı tam ve eksiksiz oluşudur.

Firmamız Long Vize sizlere bu süreçte oldukça yardımcı olmaktadır. Tüm evrakların hazırlanması, teslim edilmesi ve değerlendirme sürecinde aktif olarak rol oynamaktadır. Siz işlerinizle meşgul olurken firmamızda pasaportunuzun teslim aşamasına kadar süreci takip etmekte olup, gerekli durumlarda sizlere bilgi vermektedir.

Ticari Vize Yeni Zelanda
Yeni Zelanda Ticari Vize

Yeni Zelanda Turistik Vize

Yeni Zelanda Turistik Vize Yeni Zelanda’ya yapacağınız turistik ziyaret için gerekli olmaktadır. Tüm dünyadan ziyaretçi kabul eden Yeni Zelanda’ya Türkiye’den de turistik amaçlı ziyaretler sürmektedir. Peki, siz Yeniz Zelanda’ya gidebilmek için neler yapmalısınız. Öncelikle ziyaretinizi gerçekleştirebilmek için Yeni Zelanda Turistik Vize başvurusunda bulunmanız gerekecektir.

Bunun için vize talep belgesi ve vize başvuru formunu doldurmanız ilk aşamayı oluşturacaktır. Daha sonra sizden elçilik aracılığı ile Yeni Zelanda vize evrakları ve belgeleri talep edilecektir. Öncelikle bilmeniz gereken ziyaret tarihiniz ne zaman olursa olsun mutlaka vize başvurunuzu birkaç ay öncesinden başlatmalısınız çünkü vize işlemleri biraz zaman almaktadır.

Yeni Zelanda Turistik Vize Başvurusu

Aslında turist olarak yapacağınız ziyaret için istenilen tüm belgeleri neredeyse eksiksiz olarak tamamlamanız gerekecektir. Bu belgeler arasında kişisel bilgilerinizin yanı sıra, çalıştığınızı ya da okuduğunuzu gösterir evraklara da ihtiyaç duyulacaktır. Bu süreçte profesyonel olarak yardım almanız sizin için avantajlı bir durum olacaktır.

Firmamız Long Vize Turizm sizler için hazırlanması gereken tüm evrakların listesini elçilikten talep eder.  Bu aşamada hazırlanan evraklarda bir eksilik olmaması için sizlere rehberlik hizmeti verir. Başvuru ücretinizin yatırılmasından değerlendirme sürecine kadar tüm detayları firmamız takip eder. Böylelikle Yeni Zelanda Vize İşlemleri kolaylıkla aşmış olursunuz. Siz sadece seyahatiniz için planlama yaparsınız.

Yeni Zelanda Turistik Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Daha öncede bilgi verdiğimiz gibi süre. 25 ile 45 gün arasında farklılık göstermektedir. Yeni Zelanda Vizesi Kaç Günde Çıkar? Sorusunu ziyaret amacınıza göre ya da evraklarınızın tam olup olmamasına göre farlılık gösterir. Firmamız bu sürenin mümkün olduğu kadar kısa olması için maksimum özen göstermektedir.

Sizlere daima profesyonel olarak hizmet veren Long Vize pasaportunuzun teslim edilmesine kadar yanınızda yer alır. Sağladığımız vizeler sayesinde oldukça tercih edilen firmamız hiçbir sıkıntı yaşamamınız için sizlere yardımcı olmaktadır. Zaten bu zamanda sizin vize işlemleri ile uğraşmanız oldukça yorucu ve stresli olacaktır. Firmamız siler üzerindeki bu baskıyı son derece profesyonel bir şekilde azaltır ve sizlere yardımcı olur.

Turistik Vize Yeni Zelanda
Yeni Zelanda Turistik Vize

Yeni Zelanda Vize Başvurusu

Yeni Zelanda Vize Başvurusu Yeni Zelanda Dışişleri Bakanlığı’ndan yapılan açıklamaya göre Vize Başvuru Merkezleri tarafından yürütülmektedir. Ayrıca Ankara’da bulunan Yeni Zelanda’nın Ankara Büyükelçiliği aracılığı ile de vize başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Yeni Zelanda son zamanlarda neredeyse tüm ülkelerden turist almaktadır.

Bu nedenle de Türkiye vize işlemlerine tabi tutulan ülkeler arasında yer almaktadır. Eğer Türkiye’den vize başvurusunda bulunacaksanız bu konuda sizlere aracı olacak ve bu süreci kolaylaştıracak olan vize hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Vfs İdata Kosmos Asvisa Bls Tls gibi başvuru merkezileri sizlere kısıtlı olarak yardımcı olmaktadır. Ayrıca bu sürecin her anını sizlerle yürütmemektedir. Yani işin büyük bir kısmı sizlere kalmaktadır.

Yeni Zelanda Vize Başvurusu Nasıl Yapılır Randevu Nasıl Alınır?

Yeni Zelanda’ya yapacağınız ziyaret öncesi mutlaka vize sahibi olmanız gereklidir. Vize işlemlerini yürütürken ise bazı durumlarda elçilik ile birebir görüşme yapmanız gerekebilir. Bunun için elçilikten randevu talep etmelisiniz ki parmak izi alınması gibi süreçler doğru işleyebilsin. Yeni Zelanda Vize Randevusu almak içinde yine bazı prosedürleri yerine getirmelisiniz.

Görüldüğü üzere vize alınması süreci gerçekten yorucu ve stresli olmaktadır. Seyahat öncesi bu stresi yaşamamak adına yapmanız gereken en doğru hamle ise vize hizmeti veren firmalardan destek almanız olacaktır. Long Vize Turizm sizler için bu randevuları talep etmek ve görüşme esnasında hiçbir zorluk yaşamamanız adına sizlerin yanında yer almaktadır.

Yeni Zelanda Konsolosluğu Vize Başvuru İşlemleri

Tüm bu işlemleri yapabilmeniz için daha öncede belirttiğimiz gibi konsolosluklara ya da vize başvuru merkezlerine başvuru talebinde bulunmanız gerekecektir. Yeni Zelanda Vize İşlemleri diğer ülkeler yapılan vize işlemleri gibi çeşitli süreçleri içermektedir. Vizenizi kolaylıkla alabilmeniz için yurt dışına çıkmanız için hiçbir engelinizin bulunmaması son derece önemlidir.

Ayrıca bunun dışında ise evraklarınız eksiksiz olarak tamamlamanız son derece önemli olacaktır. Tam da bu noktada vize işlemlerinin yürütülmesi hususunda sizlere profesyonel olarak personel hizmeti veren firmamız Long Vize gerekli olan desteği sizlere sağlamaktadır. Evraklarınızın hazırlanmasından alacağınız randevunun zamanına kadar sizlere yardımcı olmaktadır. Sizlerde bu sürecin hızlı bir şekilde ilerlemesi için firmamız iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Vize Başvurusu Yeni Zelanda
Yeni Zelanda Vize Başvurusu

Yeni Zelanda Vize Evrakları Ve Belgeleri

Yeni Zelanda Vize Evrakları ve Belgeleri farklı pasaport ve vize türlerine göre değişiklik gösterebilen evraklardır. Bu evraklar arasında bazıları standart olarak herkes tarafından hazırlanırken bazıları kişilerin almak istediği vizenin türüne göre farklılık gösteriyor. Vize türleri arasında turizm vizesi, Yeni Zelanda ticari vize, öğrenci vizesi, akraba ve arkadaş ziyareti vizesi ve daha birçok vize türü bulunuyor.

Yeni Zelanda vizesi alırken mutlaka evraklarınızı vize türüne uygun olarak hazırlamaya özen gösterin. Vize evrakları arasında bulunan bazı evrakların İngilizce hazırlanması gerekiyor. İngilizce hazırlanmayan bu evraklar nedeni ile Yeni Zelanda vize işlemleri sonrasında ret cevabı alabilirsiniz. Bu evraklardan birisi de dilekçedir. Başvuru dilekçenizi vize türünüzü açıklayan ve ziyaret amacınızı anlaşılır şekilde anlatan İngilizce bir dilekçe olmalıdır.

Yeni Zelanda Vize Evrakları Ve Belgeleri Nelerdir?

Yeni Zelanda vizesi başvurusu sırasında hazırlanması gereken evraklar çok geniş skalada sunuluyor. Bu evrakların hepsini tek tek temin etmek, güncel olmayanların yenilenmesini sağlamak son derece sıkıntılı bir süreçtir. Ancak profesyonel bir vize firmasından destek almak bu sürecin daha hızlı şekilde yürümesini sağlayacaktır. Vize evraklarınız arasında şunlar sayılabilir;

 • Pasaport,
 • Başvuru evrakı,
 • İngilizce yazılmış başvuru dilekçesi,
 • Nüfus cüzdanı fotokopisi,
 • İki tane biyometrik fotoğraf,
 • Vukuatlı nüfus kayıt örneği.

Standart olarak herkesin hazırlaması gereken bu evrakların dışında da bazı evraklar bulunuyor. Bu evraklar hem çalışanların hem de öğrenci olanların kendi vize türlerine göre hazırlaması gereken evraklardır. Çalışan kişilerin evrak listesinde; Çalışanlar için SGK işe giriş belgesi, maaş bordrosu; iş yeri sahipleri için vergi levhası, imza sirküleri hazırlanması gereklidir. Öğrenci ise kişiler okullarından aldıkları öğrenci belgesini vize başvuru evrakları arasına eklemelidir.

Yeni Zelanda Vizesi İçin Diğer Evraklar

Kişilerin vize dosyasında bulunması gereken diğer evraklar arasında uluslararası alanda geçerli olan bir sağlık sigortası belgesi temin etmesi gerekiyor. Eğer seyahat edecek olan kişi 18 yaş altı ise izin belgeleri olmalıdır. Long Vize vize firması olarak son derece geniş kapsamda bir hizmet veriyoruz. Bununla birlikte Long Vize Turizm personeli olarak sunduğumuz hizmetler sayesinde en kısa sürede vizenizi alabiliyorsunuz.

Vize Evrakları Ve Belgeleri Yeni Zelanda
Yeni Zelanda Vize Evrakları Ve Belgeleri

Yeni Zelanda Vize Formu

Yeni Zelanda Vize Formu, Yeni Zelanda’ya seyahat edecek kişilerin mutlaka doldurması gereken bir formdur. Bu başvuru formu, online ortamda doldurulmalıdır. Vize almak için, gerekli koşullar sağlanıyorsa, Yeni Zelanda vizesi kolayca alınabilmektedir. Bilgilerin doğru bir şekilde girilmesi, bu süreçte çok önemlidir.

Vize onayı, e-posta yoluyla tarafınıza gönderilir ve vize etiketi basmaya gerek yoktur. Bu form içerisinde, seyahat amacı, kişisel bilgiler, seyahat tarihleri gibi bilgiler yer almaktadır. Önemli olan noktalardan bir tanesi de, Yeni Zelanda formunun İngilizce bir şekilde doldurulmasıdır. Bilgiler eksiksiz olarak girildiği zaman, ilk aşama tamamlanmış olmaktadır.

Yeni Zelanda Vize Ücretleri Ve Vize Formu İşlemleri

Yeni Zelanda vize ücretleri, her sene güncellenmekte olup, değişiklik göstermektedir. En doğru fiyatlar için vize hizmetlerinden faydalanılabilmektedir. Ayrıca Yeni Zelanda vize ücreti, seyahat türüne ve kalınacak gün sayısına göre belirlenmektedir. Uzun süreli kalma durumunda ücretler belirginleşmektedir. Yeni Zelanda Konsolosluklarında anlık ücret değişikleri olabilmektedir. Bu nedenle her duruma hazır olunması gerekmektedir. Bu durum vize işlemleri sırasında öğrenilebilmektedir.

Yeni Zelanda Vize Formu/Vize Hizmetleri

Yeni Zelanda’ya gitme amacınız fark etmeksizin seyahat gerçekleştirebilirsiniz. Bu seyahatlerinizde alanında uzman Long vize hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Öğrenci vizesi, turist vizesi, iş vizesi gibi vizelerin süreleri değişebilmektedir. Maksimum 4 gün süren işlemler olsa da her duruma karşı hazırlıklı olunması gerekmektedir.

Uluslar arası seyahatler için vize işlemleri zorunludur. Bu işlemler yapılırken de personellerimizde hizmet almakta fayda vardır. Firmamızdan yardım alarak vize işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Vize uyum koşullarını eksiksiz olarak yerine getiriyorsanız, mutlaka vizeniz onay alır. Böylece sorunsuz bir seyahat gerçekleştirebilirsiniz. Yeni Zelanda vizesini iki şekilde alabilirsiniz.

 • Türkiye’deki temsilciliklerden şahsi başvuru yaparak,
 • Vize işlemleri üzerine hizmet veren personellerimiz hizmetleri aracılığıyla.

Bizde alanında uzman bir personel olarak işlerinizin kolaylaşmasına ve hafiflemesine yardımcı oluyoruz. Eğer ki vize reddi alabileceğiniz, maddi durumunuzun yetersizliği ya da başvuru sırasında yeterli tutarda hesabınızda paranız olmaması durumları mevcut değilse, bizlerinde desteğiyle vize hizmetlerini kısa sürede halledebilirsiniz. Long Vize Turizm firmamızdan faydalanmak istiyorsanız sizde bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Vize Formu Yeni Zelanda
Yeni Zelanda Vize Formu

Yeni Zelanda Vize İşlemleri

Yeni Zelanda Vize İşlemleri için çeşitli aşamaları yerine getirmek durumdasınız. Yeni Zelanda ilk etapta çok sık duyulmayan bir ülke olsa da okyanuslarla çevrili olması nedeniyle son zamanlarda sıkça ziyaret edilen bir ülke haline gelmiştir. Tüm dünya ülkelerinde olduğu gibi ülkemizden de buraya gitmek isteyenlerin sayısı pek de az olmamaktadır.

Bu nedenle de ziyaret için elçiliklere başvurular gerçekleşmektedir. Yeni Zelanda Türkiye için vize isteyen ülkeler arasında yer almaktadır. Ancak bu süreçte bu zor ve zahmetli süreçte yanız kalmak istemiyorsanız bu konuda profesyonel olarak vize hizmeti veren firmalardan yardım isteyebilirsiniz.

Yeni Zelanda Vize İşlemleri Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yeni Zelanda Vize İşlemleri için gerekli başvuruların başlayabilmesi bu ülkeye yapacağınız ziyaret için bir Yeni Zelanda vizesi formu doldurmanız gerekecektir. Daha sonra ise elçiliğin sizden istedi evrakları eksiksiz olarak temin etmeniz gerekecektir. Bu nedenle gözden bir şey kaçırmamak ve vize alma süreciniz uzatmamak için bu konuda profesyonel olarak hizmet veren Long Vize firmamızdan yardım almanız mümkün olacaktır.

Sizler adına başvuru evraklarınızı doldurarak sadece elçilikte yapacağınız şahsi görüşmeler dışında bütün işlemleri sizler adına yürütmekteyiz. Ayrıca elçilik ile yapacağınız görüşmelerde de yanınızda bulunarak sizlere bu konuda profesyonel olarak destek sağlamaktayız.

Yeni Zelanda Vize İşlemlerinin Onaylanma Süresi?

Yeni Zelanda Vizesi Kaç Günde Çıkar? En çok merak edilen sorular arasında vizenin kaç günde çıkacağıdır. Bunun için size düşen en önemli görev evraklarınızı eksiksiz hazırlamak ve bu süreçte de izlenmesi gereken yolları takip etmek olacaktır. Ayrıca ziyaret tarihiniz ne zaman olursa olsun mutlaka vize işlemlerini birkaç ay önceden başlatmalısınız. Yeni Zelanda Vizesi Başvurusu ne zaman gerçekleşirse gerçekleşsin önemli olan ziyaret tarihiniz olacaktır. Genel olarak Yeni Zelanda vizesi ise yaklaşık olarak 30 günlük bir sürede çıkmaktadır.

Evraklarınızda oluşan eksiklikler ise bu sürenin uzamasına neden olacaktır. Kolaylıkla vize işlemlerinizin yürütülebilmesi için mutlaka profesyonel olarak yardım almalısınız. Bunun için Long Vize Turizm adı altında hizmet veren firmamız bu süreyi sizler adına yönetmekte ve en kısa sürede vize almanız için gerekli olan işlemleri yerine getirmektedir.

Vize İşlemleri Yeni Zelanda
Yeni Zelanda Vize İşlemleri

Yeni Zelanda Vize Randevusu

Yeni Zelanda Vize Randevusu vize işlemlerinin bir parçasıdır. Yeni Zelanda’nın vize uygulaması arasında bulunan ülkeler arasında Türkiye de yer almaktadır. vize talep belgesi ve Yeni Zelanda vizesi bilgi formunu eksiksiz olarak doldurulması büyük önem taşımaktadır. Ayrıca elçilik yapacağınız ziyaret öncesi sizlerden daha farklı belgelerde talep etmesi mümkündür.

Günümüzde Yeni Zelanda için talep edilen vizeler Ticari Vize, Turistik VizeYeni Zelanda Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi şeklinde olabilir. Bunun için ise talep edilen evraklarda da farklılar göze çarpabilir. Bu nedenle vize işlemlerinin yürütülmesinde profesyonel olarak destek almak sizler adına faydalı olacaktır. Long Vize Turizm firması olarak sizlere evraklarınızın düzenlenmesinde gerekli olan profesyonel desteği sağlamaktayız.

Yeni Zelanda Vize Randevusu İşlemleri

Yeni Zelanda Vizesi için bir ziyaret planladınız ve vize süreci gözünüzde büyüyor ise yapmanız gereken bu konuda oldukça olumlu sonuçlar almış ve Yeni Zelanda Vize İşlemleri için profesyonel olarak hizmet veren bir firmadan destek almanız olacaktır. Günümüzde pek çok firma bu işi gerçekleştirse de önemli olan sizlere bu süreçte ne kadar yardımcı olduğu olacaktır.

Çünkü şu anda bile en çok bilinen vize firmaları sizlere bir noktaya kadar yardımcı olmaktadır. Oysa firmamız Long Vize başvuru formlarının doldurulmasından elçilikten alınacak randevuya kadar sizlere hizmet vermektedir. Bunun için yapmanız gereken firmamız ile bir görüşme olacaktır.

Yeni Zelanda Vize Randevu Ve Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yeni Zelanda Vizesi Başvurusu için öncelikle yapmanı gereken şey vize talep belgesini ve vize başvuru formunu doldurmanız olacaktır. Daha sonra ise elçilik sizden başvuru evraklarının yanı sıra kişisel bilgileriniz, diğer yurt dışına yaptığınız ziyaretleri gösterir belgeler, finansal bilgiler ve gelirinizle ilgili kanıtlayıcı belgeler isteme durumuna gidebilir.

Bunun için yapılması gereken şey bu konuda profesyonel olarak hizmet veren firmamızdan destek almak olacaktır. Sizlere bu süreçte izlemeniz gereken yolları detaylı olarak anlatarak bu süreci oldukça kolay hale getirmekteyiz. Ayrıca gerekli olan tüm profesyonel desteği sağlayarak seyahatiniz öncesi stresli bir zaman geçirmenize engel olmaktayız. Firmamızın başarılı vize uygulamaları ise referansımız olarak gösterilmektedir.

Vize Randevusu Yeni Zelanda
Yeni Zelanda Vize Randevusu

Yeni Zelanda Vize Ücreti

Yeni Zelanda Vize Ücreti vize başvuruları sırasında ödenmesi gereken harç olarak tanımlanabilir. Bu ücret her sene güncellendiği için seneler arasında farklılık gösterebilir. Güncel vize ücreti bilgisini almadan vize işlemlerine başlamak doğru olmayacaktır. Çünkü Yeni Zelanda vizesi evraklarınız arasında mutlaka vize ücretinin ödendiğini gösteren dekontların da bulunması gerekiyor.

Yeni Zelanda vizesi işlemleri sırasında kişilerin bu ücreti yetkili olan bankalara yatırmaları ve yatırılan ücret karşılığında da yatırıldı dekontunun alınması gerekiyor. Vize ücreti güncel bilgilerini firmamızdan öğrenebilirsiniz. Vize işlemleri yaparken vize ücreti dışında da dikkat edilmesi gereken birtakım konular vardır. Bunlar arasında evrak hazırlama süreci son derece dikkat gerektiren bir süreçtir.

Yeni Zelanda Vize Evrakları

Yeni Zelanda seyahatine çıkmayı düşünen kişilerin vize işlemlerini seyahat tarihlerinden önce yaptırmış olmaları gerekiyor. Yeni Zelanda Vizesi işlemleri sırasında kişilerin dikkat etmesi gereken en önemli husus pasaportlarında iki boş sayfa olması, seyahatten sonra 6 ay daha geçerli olması ve yıpranmış ya da eski olmamasıdır. On yıldan daha eski olan ve gerekli kriterlere uygun olmayan pasaportların yenilenmesi gereklidir.

Kişilerin hazırlaması gereken standart değişmeyen evraklar şunlardır; nüfus cüzdanı fotokopisi, iki adet biyometrik fotoğraf, çalışanlar için maaş bordrosu, SGK hizmet dökümü, iş yeri sahipleri için vergi levhası, imza sirküleri gibi evraklar gereklidir. Bunların dışında başvuru formu, dilekçe ve davetiye standart evraklardandır. Özellikle dilekçenin İngilizce hazırlanması mecburiyeti vardır.

Yeni Zelanda Vize Ücretinin Yatırılması

Yeni Zelanda vizesi evrakları ve belgeleri eksiksiz olarak tamamlandı ise kişilerin başvuru ücretini de yatırması gerekiyor. Başvuru ücretinin güncel bilgileri için Long Vize firmamızdan destek alabilirsiniz. Personellerimiz evrak hazırlama sürecinin başladığı andan itibaren vizenin teslim alımına kadar sizin adınıza tüm yasal prosedürleri detaylı olarak takip ediyor.

Long Vize Turizm firmamız vize başvuru sürecinde sizlere son derece profesyonel bir vize hizmeti sunuyor. Yeni Zelanda vizesi alımında kişilerin üzerinde durması gereken konular hakkında detaylı bilgileri veriyor ve yenilenmesi gereken evraklar konusunda da detaylı bilgiler sunuyoruz. Kolay şekilde vizenizi almak isterseniz tecrübelerimizden yararlanabilirsiniz.

Vize Ücreti Yeni Zelanda
Yeni Zelanda Vize Ücreti

Yeni Zelanda Vizesi Dilekçe Örneği

Yeni Zelanda Vizesi Dilekçe Örneği ile kişiler vize işlemleri sırasında hazırlamaları gereken dilekçeyi daha iyi şekilde hazırlama imkânı bulabilirler. Vize dilekçesinin mutlaka İngilizce olarak hazırlanması gerekiyor. Aynı zamanda seyahat amacının da bu dilekçede detaylı olarak belirtilmesi isteniyor. Yeni Zelanda Vizesi dilekçesinin kusursuz hazırlanması için yetkilendirilmiş vize firması hizmeti alabilirsiniz.

Yeni Zelanda vize işlemleri sırasında hazırlayacağınız vize kadar bu sürecin profesyonel şekilde takip edilmesi ve vize sürecinin başarı ile tamamlanması için önemlidir. Yeni Zelanda Vizesi işlemleri sırasında A’dan Z’ye her türlü detay ile yakından ilgileniliyor ve vizenizi almanızda en iyi şekilde destek veriliyor.

Yeni Zelanda Vizesi Başvuru Süreci

Yeni Zelanda vizesi alırken bazı yasal prosedürlerin yerine getirilmesi gereklidir. Bu işlemlerin kusursuz şekilde yapılmasında evraklar büyük bir öneme sahiptir. Her vize başvurusunda mutlaka istenilen standart evraklar şunlardır:

 • Yeni Zelanda vizesi formu,
 • Güncelliği devam eden pasaport,
 • İngilizce yazılan bir başvuru dilekçesi,
 • İki adet biyometrik fotoğraf,
 • Vukuatlı nüfus kayıt örneği,
 • Davetiye,
 • Nüfus cüzdanı fotokopisi.

Bunların dışında kişilerin çalışma ve eğitim durumlarına göre farklı evraklar istenebiliyor. Evli kişilerin evlilik cüzdanları, seyahat bilgileri, konaklama ve uçuş bilgileri de dosyada olması gereken evraklar arasındadır. Aynı zamanda vize başvuru ücretinin de yatırıldığını gösteren dekontu başvuru evraklarına eklemeniz gerekiyor. Bunlara ek olarak eski pasaportlarınız var ise onları da başvuruda yanınızda bulundurmanız gereklidir.

Yeni Zelanda Vizesi Dilekçe Örneği Vize Başvuru İşlemleri

Kişiler Yeni Zelanda vizesi başvurusu için gerekli tüm evrakları Long Vize turizm firmamızın desteği ile kolayca hazırlama imkânına sahiptir. Kısa süre içerisinde hazırlanan bu evraklar sayesinde vize başvurunuzu kolayca gerçekleştirebilir ve kısa süre içerisinde vizenizi alabilirsiniz.

Long Vize Turizm firmamızın uzman kadrosu ile vizenizi kolayca alabilmek mümkün olmaktadır. Yeni Zelanda vizesi ücreti konusunda sizlere en güncel bilgileri veren uzmanlarımız bu ücretlerin ne şekilde yatırılması gerektiğini ve ne tür bir yatırıldı belgesinin alınması konusunu detaylı olarak belirtiyorlar. Vize başvurusu için evraklarınızın güncel olmasına önem vermelisiniz.

Vizesi Dilekçe Örneği Yeni Zelanda
Yeni Zelanda Vizesi Dilekçe Örneği

Yeni Zelanda Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Yeni Zelanda Vizesi Kaç Günde Çıkar? Sorusu en çok merak edilen soruların başında gelmektedir.  Bu sorunun cevabı 25 ile 30 gün arasında değişse de bu süreç uzayabilir. Bunun nedeni ise yapacağınız başvuru esnasında eksik ya da hatalı belge koymanız olabilir. Tüm vize işlemlerinin yürütülmesi oldukça dikkat ve özeni gerektirmektedir.

Sizler bir taraftan seyahat planlarınız ile ilgilenirken bir taraftan da bu belgelerin düzenlenmesi sürecinde oldukça yıpranabilirsiniz. Bu nedenle tüm Yeni Zelanda Vizesi İşlemleri sürecini bu konuda gerçekten başarılı olan bir vize hizmeti veren firmaya bırakmanız olacaktır. Böylelikle size sadece seyahatinizi planlamak düşecektir.

Yeni Zelanda Vizesi Kaç Günde Sonuçlanmaktadır?

Yeni Zelanda’ya seyahatinizi planladınız ve işin en stresli kısmı olan Yeni Zelanda Vizesi aşamasına geldiniz. Evet, bu süreç oldukça yoğun ve stresli geçmektedir. Sizler bir taraftan planlarınızı gözden geçirirken bir taraftan da bu durum ile ilgilenmek isteyebilirsiniz. Bu oldukça normaldir. Çünkü ne yazık ki konsolosluklar bu durumda oldukça titiz ve dikkatli davranmaktadırlar.

Bazen istedikleri belgeleri toparlamak oldukça zaman alabilir. Bu nedenle firmamız Long Vize gibi bir vize firmasından destek almanız gerekecektir. Bu konuda yani hazırlanacak olan Yeni Zelanda vizesi evrakları ve belgeleri konusunda sizlere rehberlik yapmaktayız. Ayrıca sizin uygun zamanınıza göre konsolosluktan sizler adına vize randevusunu almaktayız. Bu nedenle işin yorucu kısmını üzerinden atmanıza destek sağlamaktayız.

Yeni Zelanda Vize İşlem Süreci

Yeni Zelanda Vizesi işlemleriniz için çeşitli prosedürleri yerine getirmek zorundasınız. Aksi takdirde bu ülkeye giriş yapmanız mümkün olmayacaktır. Çünkü Yeni Zelanda Türkiye vatandaşları içinde vize talep etmektedir. Bu aşamada sizden pek çok evrakın ya da belgenin talep edilmesi söz konusudur. Zaten işin en uğraştırıcı kısmı da burasıdır.

Seyahatinizi gerçekleştirebilmek için mutlaka bu evrakları eksiksiz olarak elçiliğe teslim etmek zorundasınız. Firmamız sizlere evraklarınızın eksiksiz olarak toparlanması sürecinde profesyonel olarak destek sağlamaktadır. Bunun için Long Vize Turizm adı altında hizmet veren firmamız ile iletişime geçerek süreci sizler adına yürütmememize imkân verebilirsiniz. Firmamız için en önemli kural her zaman sizlerin memnuniyeti olmuştur.

Vizesi Kaç Günde Çıkar Yeni Zellanda
Yeni Zelanda Vizesi Kaç Günde Çıkar

Vfs Global Yeni Zelanda Vizesi

Vfs Global Yeni Zelanda Vizesi ile seyahatinizi daha kısa sürede gerçekleştirebilme imkânınız bulunuyor. Yetkilendirilmiş kurumlardan biri olan Vfs Global başvuru merkezi vize işlemlerinizi resmiyete kavuşturmak için sizlerden birtakım evraklar isteyecektir. Evrakların eksiksiz olması aranılan en önemli kriterlerdir. Ancak bu kriterlerin dışında da dikkat edilen konular vardır.

Yeni Zelanda vizesi için hazırlanması gereken evrak listesi son derece kabarıktı. Bu evrakların başında da başvuru formu geliyor. Başvuru formunu eksiksiz şekilde doldurmanız ve tamamen doğru bilgiler ile yazmanız gereklidir. Eksik ve yanlış olan bilgiler vize reddi almanıza neden olacaktır. Yeni Zelanda vizesi işlemleri sırasında önem verilen konulardan bir diğeri de pasaport güncelliğidir.

Vfs Global Vizesi Yeni Zelanda
VFS Global Yeni Zelanda Vizesi

Vfs Global Yeni Zelanda Vizesi Başvuru Evrakları

Yeni Zelanda vizesi başvuru evrakları arasında bulunan pasaportun mutlaka güncel olması gerekiyor. Güncel olmayan pasaportların yenilenmesi ve vize başvurusundan önce yenisinin temin edilmesi aranan şartlardandır. Ancak başvuru sırasında eski pasaportu da başvuru merkezine beyan etmeniz gerekiyor.

Yeni Zelanda vizesi evrakları ve belgeleri arasında bulunan diğer evraklar iki adet biyometrik fotoğraf, nüfus kayıt örneği, başvuru dilekçesi, şirketiniz varsa ya da çalışan biriyseniz çalışma bilgileriniz, nüfus cüzdanı fotokopisi, SGK hizmet dökümü evraklarıdır. Bunlara ek olarak başvuru ücretinin ödendiğini gösteren dekont, 18 yaş altındakiler için aileden alınan izin mektubu, öğrenciler için de okullarından alınan öğrenci belgesi istenilen evraklar arasındadır. Ancak evrak listesi her sene güncelleniyor ve bazen vize türüne göre de kişilerden evrak isteminde bulunabiliyorlar.

Yeni Zelanda Vize Başvurusu Vfs Global Vize İşlemleri

Yeni Zelanda vizesi başvurusu yaparken dikkat edilmesi gereken hususlardan birisi de dilekçenin İngilizce yazılmış olmasıdır. İngilizce yazılmayan dilekçeler nedeni ile başvurular kabul edilmiyor. İngilizceniz yetersiz ise Long Vize firmamızdan destek alabilirsiniz. Başvuru süreci hakkında hem detaylı bilgiler almak hem de bu süreci daha kurumsal şekilde yürütmek adına alanında profesyoneller hizmet veriyor.

Long Vize Turizm firmamız son derece kurumsal bir firma olmakla kalmıyor aynı zamanda yetkili kurumlar tarafından gerekli izinleri alarak yetkilendirilmiş bir firma olarak hizmet veriyor.

Yeni Zelanda’nın Vize İstemediği Ülkeler

Avrupa BirliğiMalezya
AndorraMeksika
ArjantinMonako
BahreynUmman
BrezilyaKatar
BruneiSan Marino
Hong KongSuudi Arabistan
KanadaSingapur
ŞiliTayvan
İsrailBirleşik Arap Emirlikleri
JaponyaABD
Güney KoreUruguay
KuveytVatikan
MakaoBirleşmiş Milletler
Yeni Zelanda’nın Vize İstemediği Ülkeler

Yeni Zelanda Hakkında Genel Bilgiler

Nüfus4,886 milyon (2018)
Para BirimiYeni Zelanda Doları (NZD)
Resmi Dili%95,9 İngilizce – %4,2 Maorice
DiniHristiyan 
Telefon Kodu+64
Trafik Akış YönüSoldan
En Popüler YemekleriHangi – Kumara – paua ravioli – huhu grubs
Gezilecek YerlerTongariro National Park – Fiordland National Park – Queenstown – Rotorua – Abel Tasman National Park
BaşkentWellington
ŞehirleriNorth Shore – Waitakere – Auckland – Manukau – Hamilton – Napier – Wellington
Yüz Ölçümü268.021 km2
Zaman DilimiUTC+12 (NZST)
İnternet Alan Adı.nz
KurucusuHollandalı Abel Tasman
BaşkanıPatsy Reddy
Asgari Ücret590$
İklimiIlıman
Asker Sayısı9.702
Komşu Ülkeleri
Kuruluş Tarihi26 Eylül 1907
Yeni Zelanda Hakkında Genel Bilgiler
Yeni Zelanda
Yeni Zelanda
mail longvize E-mail
[email protected]
whatsapp longvize WhatsApp Hattı
0553 716 03 25
Long Vize Çağrı Merkezi Mobil Hat
0553 716 03 25
longvize çalışma saatleri Pazartesi – Pazar
08:30 – 00:00
İletişim

Sıkça Sorulan Sorular

Yeni Zelanda Vizesi Nasıl Alınır?

Yeni Zelanda ülkesine gitmek isteyenler Yeni Zelanda konsolosluğunun talepleri doğrultusunda evraklarını eksiksiz bir şekilde hazırlamalıdır. Hangi vize türünü seçeceğinizi belirterek evrak listesini bizlerden öğrenebilirsiniz.

Yeni Zelanda Vizesi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler?

Yeni Zelanda vizesi almak için vatandaşların evraklara çok dikkat etmesi gerekir. Çünkü evraklarda eksiklik olması vizenin reddedilmesine neden olmaktadır.

Yeni Zelanda Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi Nasıl Alınır?

Yeni Zelanda ülkesinde bulunan aile ve arkadaşlarınızı ziyaret etmek için bu vize türünü seçmeniz ve buna uygun evraklarla konsolosluğa başvuruda bulunmanız gerekmektedir.

Davetiyeli Yeni Zelanda Vizesi?

Davetiyeli Yeni Zelanda vizesinde kişinin ülkeye girişi daha da kolaylaşır. Yakınlardan gelen davetiye mektubu bu ülkede kötü işler yapılmayacağını kanıtlar niteliktedir.

Yeni Zelanda Konsolosluğundan Vize Randevusu Nasıl Alınır?

Yeni Zelanda konsolosluğundan vize randevusu almak isteyenler konsolosluğa giderek randevu talebi oluşturabilir. Firmamız da randevu alarak sizlere iletebilir.

Yeni Zelanda Konsolosluğunda Vize İşlemleri Kaç Gün Sürer?

Yeni Zelanda vize işlemleri ortalama olarak 3-4 hafta olarak bilinmektedir. Ancak belge eksikliği varsa veya konsolosluk yoğun bir dönemdeyse daha fazla da gecikebilir.

Yeni Zelanda Büyükelçiliğinden Vize Randevusu Nasıl Alınır?

Yeni Zelanda Büyükelçiliği vize konusunda bilgi almak isteyenlere yardımcı olur ve başvuruları kabul eder. Bu yüzden randevu almak isteyenler büyükelçiliğe giderek alabilmektedir.

Yeni Zelanda Büyükelçiliğinin Görevleri Nelerdir?

Yeni Zelanda Büyükelçiliği, Yeni Zelanda ülkesine gidecek olan vatandaşların vize işlemlerini yönetir ve bunun dışında tüm Yeni Zelanda vatandaşlarının sorun ve problemleriyle de yakından ilgilenir.

Yeni Zelanda Ticari Vizesi Nasıl Alınır?

Yeni Zelanda ticari vize alma konusunda yapılması gereken en önemli olay evrak ve belgelerin buna uygun hazırlanmasıdır. Bunun için gerekli evrakların neler olduğunu vize merkezimizden hemen öğrenebilirsiniz.

Yeni Zelanda Ticari Vizesi Alırken Davetiye Kullanmam Şart Mı?

Yeni Zelanda ticari vize konusunda çalışacağınız kurumdan veya şuanda çalıştığınız kurumdan bir davetiye mektubu almanız gerekmektedir. Aksi takdirde bu vize türünü almanıza konsolosluk izin vermez.

Yeni Zelanda Turistik Vizesi Nasıl Alınır?

Yeni Zelanda turistik vizesi almak isteyen vatandaşlar Yeni Zelanda ülkesinde nerede kalacaklarını mutlaka bildirmelidir. Bunun yanında bu ülkede harcayabilecek miktarda paranın da hesaplarda bulunması gerekmektedir.

Yeni Zelanda Turistik Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Yeni Zelanda turistik vizesi almak isteyenler eğer evrak ve belgelerini sorunsuz ve eksiksiz olarak tamamlayabilirse 3 veya 4 hafta içerisinde sonuç alabilecektir.

Yeni Zelanda Vize Başvurusu Nereden Yapılır?

Yeni Zelanda vize başvurusu vize merkezlerinden ve ülkenin dış temsilciliklerinden yapılabilmektedir. Daha hızlı ve pratik sonuçlar için yetkili vize merkezimizle iletişime geçebilirsiniz.

Yeni Zelanda Vize Başvurusu Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Yeni Zelanda vize başvurusu yaparken dikkat edilmesi gereken evrak ve belgelerin eksiksiz bir şekilde tamamlanması ve konsolosluğa 4 hafta öncesinden teslim edilmesidir.

Yeni Zelanda Vize Başvuru Formu Nasıl Doldurulur?

Yeni Zelanda vize başvuru formu doldurulurken vize merkezimizin hazır formlarından faydalanabilirsiniz. Bu formları nasıl dolduracağınız hususunda firmamızdan yine yardım alabilirsiniz.

Yeni Zelanda Vize Başvuru Formu Hangi Dille Doldurulmalıdır?

Yeni Zelanda vize başvuru formu İngilizce olarak doldurulmalıdır. İngilizce doldurma konusunda problem yaşayanlar yetkili vize merkezimizden faydalanabilirler.

Yeni Zelanda Vize Başvuru Formu Doldurulurken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir?

Yeni Zelanda vize başvuru formu doldurulurken İngilizce dili kullanılmalıdır. Bunun yanında yanlış bilgiler yazılması vizenin ret yanıtı almasına neden olmaktadır.

Yeni Zelanda Vize İşlemleri Nasıl Yapılır?

Yeni Zelanda vize işlemleri konsolosluğun istek ve prosedürlerine uyum sağlamalıdır. Bu konuda yetkili vize firmamız tüm vize sürecinin yükünü hafifletecektir.

Yeni Zelanda Vize İşlemleri Yapılırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir?

Yeni Zelanda vize işlemleri yapılırken mutlaka doğru doldurulmuş ve eksiksiz evraklar hazırlanmalıdır. Evrak listesini öğrenmek için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Yeni Zelanda Vize Randevusu Nasıl Alınır?

Yeni Zelanda vize randevusu almak isteyenler konsolosluk veya büyükelçilikle iletişime geçerek randevu talebi oluşturabilmektedir. Bunun yanında hemen firmamızı ararsanız bu işlem hallolacaktır.

Yeni Zelanda Vize Randevusu Alınırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir?

Yeni Zelanda vize randevusu alırken ülkeye ne amaçla gidildiğini belirtmeniz gerekecektir. Evraklarınızla birlikte konsolosluğa giderek randevu oluşturabilirsiniz.

Yeni Zelanda Vize Ücreti 2021?

Yeni Zelanda vize ücretleri her yıl değişiklik göstermektedir. En güncel ve en doğru bilgileri öğrenebilmek için yetkili vize firmamızla hemen iletişime geçebilirsiniz.

Yeni Zelanda Vize Ücreti Nereye Yatırılır?

Yeni Zelanda vize ücreti konsolosluk ve büyükelçiliğe nakit olarak veya kredi kartı yoluyla yapılabilmektedir. Bunun için konsolosluğa bireysel olarak giderek ödemenizi yapabilirsiniz.

Yeni Zelanda Vizesi Dilekçe Örneği Nedir?

Yeni Zelanda vizesi almak isteyenler konsolosluğun istediği şekilde dilekçe doldurup teslim etmelidir. Dilekçe örneği sayesinde dilekçenizi daha hızlı bir şekilde hazırlayabilirsiniz.

Yeni Zelanda Vizesi Dilekçe Nasıl Yazılmalıdır?

Yeni Zelanda vizesi dilekçesi İngilizce dilinde yazılmalıdır. Dil konusunda sorun yaşamamak için yetkili vize firmamızla her an iletişime geçebilirsiniz.

Yeni Zelanda Vize Dilekçesi Hangi Dilde Yazılmalıdır?

Yeni Zelanda vize dilekçesi İngilizce dilinde yazılmalıdır ve vize formuyla örtüşen bilgiler içermelidir.  Örnek dilekçe konusunda yetkili vize firmamızdan yardım alabilirsiniz.

Yeni Zelanda Vizesi İçin Gerekli Evrak Ve Belgeler 2021?

Yeni Zelanda vizesi için gerekli evrak ve belgeler her yıl güncellenmektedir. Bunun yanında vize türü de evrak ve belgelerin değişmesine neden olmaktadır.

Yeni Zelanda Vizesi Gerekli Dokümanlar Nelerdir?

Yeni Zelanda vizesi için birçok farklı doküman gerekebilir. Güncel doküman listesi yetkili vize firmamız tarafından bütün vatandaşlara anında iletilmektedir.

Yeni Zelanda Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Yeni Zelanda vizesi sonuçlanma zamanı değişiklik gösterebilmektedir. Konsolosluğun yoğun dönemlerinde vize sonucu gecikebilmektedir. Bu yüzden seyahatten 4 hafta öncesinde başvuru yapılmalıdır.

Yeni Zelanda Vizesi Kaç Günde Sonuçlanır?

Yeni Zelanda vizesi sonuçlanma zamanı seçilen vize türüne göre değişse de ortalama olarak3-4 hafta içerisinde sonuç almaktadır. Konsolosluğun tatil günleri ve yoğunluk günleri bu süreci geciktirebilir.

Yeni Zelanda Vizesi Redde İtiraz

Yeni Zelanda ülkesine gitmek isteyenler olumsuz sonuçlanan vizelerine itiraz etmek için bir dilekçe yazabilmektedir. Yetkili vize firmamızı arayarak vize reddi dilekçesi için yardım alabilirsiniz.

Yeni Zelanda Çalışma Vizesi

Yeni Zelanda çalışma vizesi almak isteyenler bu ülkeye çalışma amaçlı gittiklerini evraklarla resmiyete dökmelidir. Aksi takdirde konsolosluk veya büyükelçilik istenen vizeyi kabul etmez.
Whatsapp Vize Ülkeleri Destek Merkezi Vize Ön Başvuru Formu