Ticari Vize Yunanistan

Yunanistan Ticari Vize

Yunanistan ticari vize işlemlerini Yunanistan’a herhangi bir iş faaliyetini yerine getirmek için seyahat etmek isteyen kişiler talep etmektedir. Ticari vize alınacağı sırada seyahat edecek olan kişinin bu vizeyi almak için Yunanistan’a ticari bir faaliyet için gitmekte olduğunu kanıtlaması gerekmektedir. Ticari faaliyetin yapılması kanıtlandıktan sonra vize başvuruları yerine getirilebilmektedir. Yunanistan turistik vize başvurusu ile ticari vize başvurusu arasında sunulmakta olan belgeler açısından da değişimler bulunmaktadır. Ticari vize genellikle fuar katılımları, şirket ziyaretleri, iş görüşmeleri ve Yunanistan’da şirket açma gibi işlemler sırasında talep edilmektedir. Ticari vize başvurularında neden gitmek istediğinizi belirttiğimiz gibi belgelerle beraber kanıtlamanız gerekmektedir. Bu şekilde başvurularınızı daha rahat yerine getirebilirsiniz.

Yunanistan Ticari Vize Türleri

Vize başvurularının yapılması evresinde karşınıza birbirinden farklı vize seçeneklerinin çıkmakta olduğunu görebilirsiniz. Bu noktada başvurulardan yana sıkıntı yaşamamak için doğru vizeye başvuru yapmanız gerekmektedir. Yunanistan vize başvurusu işlemleriniz sırasında karşınıza çıkan türler şu şekildedir:

  • Turistik vize
  • Ticari vize
  • Aile arkadaş vizesi
  • Eş birleşme vizesi
  • Şoför vizesi
  • Eğitim vizesi
  • Erasmus vizesi

Yunanistan Ticari vizesi alınması evresinde işlemlerin yapılması sırasında alacağınız vize türüne göre farklı işlemler yapmanız gerektiği için vize tercihinizi yaparken buna dikkat etmeniz gerekmektedir. Hangi vizenin sizin için uygun olduğu bu noktada çok önemlidir. Belge ve evrakların hazırlanması da buna göre yapılmaktadır.Yunanistan ticari vize işlemleri için Long Vize Turizm olarak hizmet vermekteyiz.

Ticari Vize Yunanistan

Yunanistan Vizesi Başvurusu Nasıl Yapılmaktadır?

Yunanistan vize işlemleri yerine getirileceği sırada vize alınması noktasında başvuruların doğru şekilde yapılması çok önemlidir. Bunun için vize başvurusu yapacak olan kişiler başvuru işlemlerini nasıl doğru şekilde yapacaklarını merak etmektedir. Vize başvurusu yapmak için ilk etapta sizden talep edilmekte olan belgelerin hepsini eksiksiz ve doğru bir şekilde hazırlamanız gerekmektedir. Sizden talep edilen belgeleri bu şekilde hazırladıktan sonra konsolosluk üzerinden randevu alarak belge tesliminizi yerine getirebilirsiniz. Belge teslim etme işlemleri sırasında ve belgelerin sunulması noktasında sorun yaşamak istemeyen ve vize başvurularının detaylı bir şekilde takip edilmesini isteyen kişiler genellikle kurumumuzla iletişime geçerek bu işlemlerini yerine getirme yoluna gitmektedir.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.

Sıkça Sorulan Sorular

Yunanistan Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yunanistan Vize Başvurusu Yapabilmeniz için Yunanistan’daki bir şirketten sizlere kaşeli imzalı davetiye gelmesi gereklidir. Davetiye İstinaden hazırlamanız gereken evraklar ve belgeler vardır. Belgeler hazırlandıktan sonra direk olarak Long Vize Başvuru Merkezimiz ile başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Yunanistan Ticari Vize Davetiye Formatı?

Yunanistan Ticari Vize davetiyesi kaşeli ve imzalı olması en önemli kuralıdır. Gidecek olan kişinin kişisel bilgileri, şirket bilgileri ve gidecek kişinin orada ne yapacağının yazması gereklidir. Yunanistan Vizesi ve Davetiye formatı hakkında detaylı bilgi için Long Vize Turizm Firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.

Yunanistan Vize Başvuru Ücretleri Nelerdir?

Yunanistan Vize Ücretleri başvuru türünüze ve gidiş sürenize göre zorunlu seyahat sağlık sigortasından dolayı değişiklik gösterebilmektedir. Yunanistan Vize Ücretleri Ve Elçilik harç bedelleri hakkında bilgi almak için Long Vize Başvuru Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Bizi Değerlendirin

0 / 5

Your page rank:

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi: