Turistik Vize Yunanistan

Yunanistan Turistik Vize

Yunanistan turistik vize, Yunanistan’a tatil amacıyla veya kısa süreli seyahat etmek isteyen kişilerin alması gereken vizeler arasında yer almaktadır. Yunanistan seyahatlerinizi sorunsuz bir şekilde yerine getirebilmek için bu vizeyi alma yoluna gitmeniz gerekmektedir. Turistik vize işlemleri yapılacağı sırada sunmanız gereken bazı evraklar vardır ve bu evrakları mutlaka vize dosyanızın içerisine eklemeniz gerekir. Yunanistan vizesi dilekçe örneği içerisinde sizin başvurularınızı yapma evresinde turistik vize için de nasıl dilekçe yazmanız gerektiği belirtilmektedir. Dilekçenizi doğru bir şekilde yazdığınız takdirde başvuru işlemlerinizi daha rahat yerine getirebilirsiniz. Firmamızdan destek alan kişiler ise dilekçe yazılması ve evrakların tamamlanması noktasında bütün detaylı imkanlardan faydalanırken sürecin takibi sırasında da bir sorun yaşamamaktadır.

Yunanistan Turist Vize İçin Gerekli Belgeler Nedir?

Yunanistan Turistik vizesi almak için başvuru yapacağınız sırada belirtmiş olduğumuz gibi bütün belgelerini eksiksiz olarak sunmaya özen göstermeniz gerekmektedir. Sizden genel anlamda talep edilmekte olan belgeler ise şu şekildedir:

  • Pasaport
  • Vize başvuru dilekçesi
  • Yunanistan vize formu
  • Maaş bordrosu
  • SGK hizmet dökümü
  • Öğrenciler için öğrenci belgesi
  • 2 tane biyometrik fotoğraf
  • Konaklanacak yer için yapılan rezervasyon
  • Seyahat sırasında kullanılacak olan yöntem hakkında bilet bilgileri

Vize işlemlerinizi yerine getirme noktasında bu belgeleri mutlaka sunmanız gerekmektedir. Aksi takdirde vize başvurularınızın süreci uzayabileceği gibi başvurularınız kabul edilmeyebilir.

Turistik Vize Yunanistan

Yunanistan Turistik Vize Başvurusunu Nereye Yapılır?

Vize işlemleri için evraklar tamamlandığı zaman merak edilen bir diğer nokta ise; vize başvurusunun nereye yapılacağıdır. Yunanistan Konsolosluğu vize noktasında yetkili olan birimler arasında yer almaktadır. Bu noktada konsolosluk üzerinden başvurularınızı yerine getireceğiniz gibi aynı zamanda  büyük elçilik üzerinden de başvuru işlemlerinizi yerine getirebilme imkanına sahip olursunuz. Bu başvurular yapılacağı sırada mutlaka randevu alınması ve belgelerin eksiksiz olarak sunulması gerekir. Randevu alınmadan yapılan başvurular kabul edilmeyeceği gibi başvuru sürecinizin de uzamasına sebep olabilmektedir. Sizlere hizmet vermiş olduğumuz sırada başvurularınız noktasında en iyi ve sorunsuz şekilde hizmet vermeye özelikle dikkat ediyoruz. Bu yüzden bütün başvuru süreci sizin adınıza detaylı bir şekilde takip edilmektedir.Yunanistan Turistik Vize için Long Vize Turizm olarak hizmetinizdeyiz.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.

Sıkça Sorulan Sorular

Yunanistan Turistik Vize Nasıl Alınır?

Yunanistan Vize başvurusu yapabilmeniz için öncelik olarak Gidiş – Dönüş tarihinizi belirlemeniz gerekmektedir. Çalışma durumunuza göre hazırlamanız gereken evraklar ve belgeler bulunmaktadır. Bu belgelere istinaden otel ve uçak rezervasyonlarınızı evraklarınız arasında muhakkak sunmalısınız. Otel Rezervasyonunuzu yaparken opsiyonlu otelleri seçmelisiniz. Elçilik evrak değerlendirme aşamasında otel voucher üzerindeki koddan opsiyon geçerlilik durumunuza bakarak karar vermektedir.

Yunanistan Turistik Vize Randevusu Nereden Alınır?

Yunanistan Vize Randevusu alabilmeniz için öncelik olarak pasaport bilgilerinizi online sisteme eksiksiz olarak girmeniz gereklidir. Sisteme eksik olarak girilen bilgiler kabul edilmez ve geçersiz sayılmaktadır. Yunanistan Vize Randevu İşlemlerinizi sorunsuz olarak yapabilmek için firmamız Long Vize ile irtibata geçip işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

Yunanistan Turistik Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Yunanistan Vize randevunuzu oluşturduktan sonra eksiksiz ve güncel olarak hazırlamış olduğunuz belgeleriniz ile başvurunuz yapılmaktadır. Başvuru Yaptıktan sonra dosyanız Konsolosluk tarafından belgeleriniz ve kişisel bilgileriniz kontrol edilerek işleme alınmaktadır. İşleme alınan belgeleriniz yaklaşık olarak 10 ile 15 iş günü içerisinde cevaplamaktadır. Yunanistan Vizesi Kaç Günde Çıkar sorusunun cevabı hakkında detaylı bilgi için firmamız Long Vize ile irtibata geçebilirsiniz.

Bizi Değerlendirin

0 / 5

Your page rank:

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi: