Skip to content

Kanada Vizesi Hakkında Genel Bilgi

Kanada Vizesi Hakkında Genel Bilgi Kanada her geçen yıl Dünya’nın çeşitli ülke vatandaşları tarafından ziyaret edilen ve göçmenlik başvurularını yoğun olarak alan bir ülke olarak dikkat çekiyor. Güney’inde ABD ile sınır komşusu olan Kanada’ya ABD vatandaşlarının vizesiz geçiş hakkı bulunurken Kanada dünyanın birçok ülke vatandaşına vize uygulamasında bulunuyor. Türkiye’den de diplomatik pasaport sahipleri hariç her vatandaş için vize talep eden Kanada’ya Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları tarafından gelen vize ve ziyaret talepleri de sürekli devam etmekte. 

Kanada kış turizmi olanakları bakımından göz alıcı doğal güzelliklere sahip olmasının yanında eğitim alanında da faal bir ülke olarak özellikle dil eğitimi için Türk vatandaşlarının tercihi. Kanada’da ülkenin bir kısmının resmi dilinin Fransızca olduğunu hatırlatırken Türkiye’den Kanada’ya gerçekleştirilen dil eğitimi seyahatlerinin genelde İngilizce öğrenme amaçlı olduğunu söyleyelim. Kanada Vizesi Hakkında Genel Bilgi Bunun yanında Kanada’nın lisansa, yüksel lisans ve doktora düzeyindeki ve üstündeki eğitim kurumları da dünyaca ünlü ve kaliteli eğitim kurumları olarak dikkat çekiyor.

Kanada Vizesi Hakkında Genel Bilgi Ayrıca Kanada bir Yeni Dünya ülkesi olarak yıllardır en çok ihtiyaç duyduğu ara eleman meslek gruplarına dolgun maaşlar ve makul çalışma saatleri ile iş imkanları sunuyor. Dünya’nın refah seviyesi en yüksek ülkelerinden olan Kanada’ya tabiri caizse her gün yağan göçmenlik taleplerinin ilk adımları Türkiye’den alınacak vizeler ile başlıyor. Kanada’ya turistik, ticari veya aile/akraba ziyareti amacıyla giden Türklerden bazıları Kanada’da kalıcı olmanın yollarını arıyor.

mail longvize E-mail
[email protected]
whatsapp longvize WhatsApp Hattı
0553 716 03 25
Long Vize Çağrı Merkezi Mobil Hat
0553 716 03 25
longvize çalışma saatleri Pazartesi – Pazar
08:30 – 00:00
İletişim

Hemen Başvur

Whatsapp

+90 553 716 0325

Telefon

0312 426 0325

Whatsapp Vize Ülkeleri Destek Merkezi Vize Ön Başvuru Formu