Vizesi Fransa

Fransa Vizesi

Fransa Vizesi

Fransa Vizesi, kişilerin ülkeler arası seyahatlerini gerçekleştirmeleri için almaları gereken izin belgesine verilmiş bir isim olup diplomatik bir uygulamadır. Vize başvuruları genellikle seyahat edilmek istenilen ülkelerin büyükelçiliklerinden ve konsolosluklarından yapılabilmektedir. Fransa, Türkiye Cumhuriyeti siyah (diplomatik), yeşil (hususi), bordo (umumi) ve gri (hizmet) pasaportu sahibi vatandaşlarından vize talep eden ülkeler arasında yer almaktadır. Bu nedenle Fransa’ya seyahat edecek olan kişilerin Fransa vize başvurusunda bulunmaları gerekmektedir. Vize başvurularınızı Fransa Büyükelçiliği ya da Fransa Konsolosluğu üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Fransa vize başvurusunda bulunmak isteyen kişiler vize başvuru merkezimizle de iletişime geçebilirler. Vize başvuru merkezimiz isteğiniz üzerine başvurularınızı resmi kurumlara iletmek için yetkili bir kurumdur. Vize başvuru merkezimizi istediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Seyahat edilmek istenilen ülke kişiden vize istiyor ise kişinin seyahatinden önce mutlaka vize alması gerekmektedir. Vize başvuruları seyahat edilecek ülkenin büyükelçiliğinden ya da konsolosluğundan yapılabilmektedir. Fransa ülkesi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının her birinden vize talep eden ülkeler arasında yer almaktadır bu nedenle Fransa vizesi almaları için Fransa Büyükelçiliği’ne ya da Fransa Konsolosluğu’na müracaat etmeleri gerekmektedir. Bu resmi vize alım noktalarına müracaat eden kişilerden birtakım evrak ve belgeler hazırlamaları istenecektir. Bu evrak ve belgelerin eksiksiz ve güncel bir şekilde vize alım noktasına teslim edilmesi gerekmektedir. Vize başvuru merkezimiz Fransa vizesi hakkında detaylı ve güncel bilgiye sahiptir ve profesyonel kişilerle çalışmaktadır. Vize başvuru merkezimizi arayarak merkezimizin hizmetlerinden ve yardımlarından faydalanabilirsiniz.

Fransa Vize Şarları

Vize sahibi olmak isteyen kişilerin birtakım vize şartlarını yerine getirmeleri gerekmektedir. Fransa ülkesinde seyahat edecek olan kişilerin de vize alırken yerine getirmesi gereken şartlar bulunmaktadır. Fransa vize şartları hakkında daha detaylı ve güncel bilgiye erişmek isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları vize başvuru merkezimizle iletişime geçerek profesyonel çalışma arkadaşlarımızın vereceği hizmetten faydalanabilirler. Vize başvuru merkezimizi istediğiniz zaman arayarak ulaşabilirsiniz.

Fransa Vizesi Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Vize, kişilerin ülkeden ülkeye geçişlerini sağlamak için almaları gereken belgedir ve kişilerin bu belgeyi almak istemesi durumunda birtakım kurallara da uymaları gerekmektedir. Fransa ülkesine seyahat etmek isteyen kişilerin de uyması gereken kurallar bulunmaktadır. Fransa vizesi alırken dikkat edilmesi gereken hususlar hakkında daha detaylı ve güncel bilgi sahibi olmak isteyen kişiler vize başvuru merkezimizi arayarak bizimle iletişime geçebilirler.

Turistik Vize Fransa
Fransa Turistik Vize İşlemleri

Fransa Vizesi Nasıl Alınır

Bir ülkeden başka bir ülkeye seyahat etmek isteyen kişilerin gidecekleri ülke kişilerden vize istiyor ise seyahatlerinden önce vize almaları gerekmektedir. Fransa ülkesi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarını vizeye tabi tutan ülkelerden bir tanesidir. Peki Fransa vizesi nasıl alınır? Fransa vizesi sahibi olmak isteyen kişilerin öncelikle vize başvuru merkezleri ile iletişim kurmaları gerekmektedir. Fransa’nın resmi vize başvuru merkezleri Fransa Büyükelçiliği ve Fransa Konsolosluğu olarak belirlenmiştir. Kişilerin resmi başvuru merkezlerine müracaat etmeleri durumunda kişilerden birtakım evrak ve belgeler hazırlamaları istenecektir. Bu evrak ve belgelerin eksiksiz ve güncel bir şekilde hazırlanarak vize alım noktasına sunulması durumunda vize alımları onay alacaktır. Fransa vizesi nasıl alınır, Fransa vizesi nereden alınır gibi sorularına güncel cevap arayan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları vize başvuru merkezimizi arayarak irtibata geçebilirler.

Fransa Vize Başvurusu

Vize, kişilerin ülkeler arası seyahatlerini gerçekleştirebilmeleri için ülkelerin uyguladığı diplomatik bir uygulamadır. Vize başvuruları seyahat edilecek olan ülkelerin konsolosluklarından ve büyükelçiliklerinden gerçekleştirilebilmektedir. Fransa ülkesini seyahat etmek isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının mutlaka ve mutlaka vize almaları gerekmektedir bu nedenle Fransa vizesi almak isteyen kişilerin Fransa vize başvurusu yapabilecekleri iki nokta vardır. Bu noktalar Fransa Büyükelçiliği ve Fransa Konsolosluğu’dur. Bu noktaların sizden istemiş olduğu evrak ve belgeleri eksiksiz ve güncel bir şekilde hazırlayarak vize alım noktasına sunmanız durumunda vize alımınız onaylanacaktır. Fransa vize başvurusu yapmak isteyen kişiler başvurularını vize başvuru merkezimiz üzerinden de gerçekleştirebilmektedirler. Vize başvuru merkezimizi arayarak profesyonel çalışma arkadaşlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Fransa Vize Başvurusu Nasıl Yapılır

Kişiler bazı ülkelere seyahat ederlerken vize almaları gerekmektedir. Fransa, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının her birinden vize talep etmektedir. Peki Fransa vize başvurusu nasıl yapılır? Fransa vize başvuruları Fransa Konsolosluğu ya da Fransa Büyükelçiliği tarafından yapılabilmektedir ayrıca vize başvuru merkezimiz de Fransa vizesi vermek için yetkilendirilmiştir. Vize başvuru merkezimizi istediğiniz zaman arayarak vize başvurusunda bulunabilirsiniz.

Fransa Vize İşlemleri

Fransa ülkesine seyahat etmek isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının seyahatlerinden önce vize almaları gerekmektedir. Fransa vize işlemleri için istenilen tüm evrak ve belgelerin eksiksiz ve güncel bir şekilde vize alım noktasına teslim edilmesi gerekmektedir. Vize alım noktası uygun gördüğü durumlarda kişilerden ek evrak ve belge talebinde bulunabilmektedir. İstenilen tüm evrak ve belgeler vize alımına uygun görüldü ise vize alımınız onaylanacak ama aksi bir durum oluşur ise vize alımınızın ya süresi uzayacak ya da vize alımınız iptal olacaktır. Fransa vize işlemleri hakkında daha detaylı ve güncel bilgi sahibi olmak isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarımızın vize başvuru merkezimizle iletişime geçerek profesyonel destek almalarını önermekteyiz. Vize başvuru merkezimize Türkiye’nin her yerinden 7/24 arayarak ulaşabilmektesiniz.

Vize İşlemleri Fransa
Fransa Vize İşlemleri İçin Hemen Arayınız.

Fransa Vize İşlemleri Nasıl Yapılır

Fransa ülkesine vize alarak seyahat etme durumunda olan kişilerin en sık sorduğu sorular arasında ‘Fransa vize işlemleri nasıl yapılır?’ sorusu bulunmaktadır. Fransa vize işlemleri Fransa Büyükelçiliği ve Fransa Konsolosluğu üzerinden gerçekleştirilebilmektedir. Fransa vizesi ile ilgili sormak istediğiniz diğer tüm sorularınızı vize başvuru merkezimize sorarak sorularınıza en net ve en güncel cevapları alabilirsiniz. Vize başvuru merkezimizi arayabilirsiniz.

Fransa Vize Çeşitleri

Vize almak isteyen kişilerin seyahat amaçlarını vize başvuru merkezlerine bildirmeleri gerekmektedir çünkü vize çeşitleri seyahat amaçlarına göre değişiklik göstermektedir. Fransa’ya gidecek olan kişilerin birçok vize çeşidi seçeneği bulunmaktadır. Kişilerin ihtiyacına uygun olan vize çeşidine başvuru yapmaları gerekmektedir. Vize başvuru merkezimiz Fransa vize çeşitleri hakkında sizi detaylı bir şekilde bilgilendirebilmek için profesyonel kişilerle çalışmaktadır. Vize başvuru merkezimizle iletişime geçebilirsiniz.

Fransa Turistik Vize

Yeni yerler görmek, Fransa’nın tarihi güzellikleri ile kültürünü tanımak gibi amaçlarla Fransa’ya seyahat etmek isteyen kişilerin Fransa turistik vize başvurusunda bulunmaları gerekmektedir. Turistik olarak seyahat edecek olan kişilerin turist olduklarını kanıtlamaları gerekmektedir. Turistik vize hakkında daha detaylı ve net bilgilere erişmek isteyen kişilerin vize başvuru merkezimizi aramalarını önermekteyiz.

Fransa Ticari Vize

Fransa’ya ticaret yapmak amacıyla seyahat etmek isteyen kişilerin ticari vize almaları gerekmektedir. Ticari vize başvuruları Fransa Büyükelçiliği ya da Fransa Konsolosluğu üzerinden gerçekleştirilebilmektedir. Ticari vize alacak olan kişilerden ticaretle uğraştıklarını kanıtlayan belgeler istenecektir ve bu belgelerin İstanbul Ticaret Odası tarafından onaylı olması gerekmektedir. Fransa ticari vize başvurusunda bulunmak isteyen kişiler vize başvuru merkezimizi arayarak hizmetlerinden faydalanabilmektedir.

Fransa Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi

Aileniz ya da arkadaşınız yurtdışında vize gerektiren ülkelerden birinde ikamet ediyor ve siz de onların yanında seyahat etmek istiyor iseniz aile arkadaş ziyareti vizesi almanız gerekmektedir. Fransa ülkesine ailesini ya da arkadaşını ziyaret etmek amacıyla seyahat etmek isteyen kişilerin Fransa aile arkadaş ziyareti vizesi alabilmeleri için ailesinin ya da arkadaşının yurtdışından kendilerine gönderilmiş olan bir davetiyeye ihtiyaçları vardır. Vizeler ile ilgili daha detaylı bilgiye erişmek isteyen kişiler vize başvuru merkezimiz ile iletişime geçebilirler.

Aile Ve Arkadaş Ziyareti Vizesi Fransa
Fransa Ziyaret Vize İşlemleri

Fransa Vize Randevusu

Vize başvurusunda bulunacak olan kişilerin önce vize randevusu almaları gerekmektedir çünkü vize randevusu alındıktan sonra vize başvurusunda bulunulabilir. Fransa vize randevusu almak isteyen kişiler Fransa Büyükelçiliği’ne ya da Fransa Konsolosluğu’na müracaat edebilmektedir. Resmi vize başvuru merkezi olan bu noktalara vize başvurusunda bulunulması durumunda vize noktası kişilerden bazı evrak ve belgeler hazırlamalarını ve bunları eksiksiz bir şekilde kendilerine teslim etmelerini isteyecektir. Bu evrak ve belgelerin vize alım noktasına eksiksiz ve güncel bir şekilde teslim edilmesi durumunda kişilerin vize alımı onay alacaktır. Fransa vize randevusu almak isteyen kişilerin başvurabileceği bir diğer nokta ise vize başvuru merkezimizdir. Vize başvuru merkezimizi arayınız.

Fransa Vize Randevusu Nasıl Alınır

Vize alımı yapmak isteyen kişilerin tamamlamaları gereken birtakım aşamalar bulunmaktadır. Vize randevusu almak da bu aşamalardan birisidir. Vize randevusu da vize başvurularında olduğu gibi resmi vize başvuru merkezlerinden alınabilmektedir. Fransa vize randevusu da Fransa’nın resmi vize başvuru merkezleri olarak seçilmiş olan Fransa Büyükelçiliği ve Fransa Konsolosluğu üzerinden alınabilmektedir. Fransa vize randevusu nasıl alınır, Fransa vize randevusu nereden alınır gibi sorularına detaylı cevaplar arayan kişilerin vize başvuru merkezimizi aramalarını önermekteyiz.

Fransa Vizesi Kaç Günde Çıkar

Fransa’ya seyahat edecek olan kişilerin en çok sorduğu sorular arasında ‘Fransa vizesi kaç günde çıkar?’ sorusu mevcuttur. Fransa vizesi yaklaşık olarak 7 gün içinde çıkmaktadır. Vize alım noktasına evrak ve belgelerinizi eksik verdiyseniz sizden ek evrak talep edilecektir bu yüzden vize alım süreniz daha da uzayabilmektedir. Vize alımları ile ilgili başka soruları da bulunan kişiler vize başvuru merkezimizi arayarak profesyonel çalışma arkadaşlarımız ile iletişime geçebilirler.

Fransa Vizesi Kaç Günde Sonuçlanır

Vize alımları belli bir süre zarfı içerisinde sonuç vermekte ve bu süre zarfı ülkeden ülkeye göre değişiklik göstermektedir. Peki Fransa vizesi kaç günde sonuçlanır? Fransa vizesi 4 ila 7 gün arasında sonuç vermektedir bu nedenle kişilerin vize başvurularını seyahatlerinden en az 15 gün önce yapmaları gerekmektedir. Vize başvuru merkezimiz isteğiniz üzerine vize başvurularınızın takibini yaparak sizi güncel olarak bilgilendirmektedir. Vize başvuru merkezimizi arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fransa Vize Evrakları

Kişilerin vize almak istemeleri durumunda resmi vize başvuru merkezleri ile iletişime geçmeleri gerekmektedir. Resmi vize başvuru merkezlerine vize başvurusu için müracaat edilmesi durumunda ise kişilerden birtakım evraklar hazırlamaları istenecektir. Fransa ülkesine seyahat edecek olan kişilerin de bazı evrakları hazırlayarak vize alım noktasına iletmeleri gerekmektedir. Fransa vize evrakları nelerdir, Fransa vize evraklarını nasıl hazırlayabilirim gibi sorularınıza profesyonel cevaplar arıyor iseniz vize başvuru merkezimizi arayabilirsiniz.

Fransa Vize Belgeleri

Vize, kişilerin ülkeler arası seyahat edebilmeleri için almaları gereken izin belgesidir ve vize almak isteyen kişilerin vize için birtakım belgeler hazırlamaları gerekmektedir. Fransa ülkesine seyahat edecek olan kişilerin hazırlamış olduğu belgeleri Fransa Büyükelçiliği’ne ya da Fransa Konsolosluğu’na sunması gerekmektedir. Fransa vize belgeleri ile ilgili daha detaylı ve güncel bilgiye sahip olmak isteyen kişiler, vize alım noktasına sunulacak belgelerin içeriklerini öğrenmek isteyen kişiler vize başvuru merkezimizi istedikleri zaman arayabilmektedirler.

Vize Evrakları Ve Belgeleri Fransa
Fransa Vizesi İçin Gerekli Evrak Ve Belgeler Listesi

Fransa Vizesi Dilekçe Örneği

Vize alımları birkaç aşamadan oluşmaktadır ve vize dilekçesi yazmak da bu aşamalar arasında yer almaktadır. Fransa vizesi dilekçesi yazmak isteyen kişiler dilekçe örneklerinden faydalanabilmektedirler. Fransa vizesi dilekçe örneği görmek isteyen kişiler vize başvuru merkezimizi arayarak profesyonel çalışma arkadaşlarımızdan dilekçe örneği isteyebilmektedirler. Vize başvuru merkezimize Türkiye’nin her ilinden ulaşmanız mümkündür.

Fransa Vize Başvuru Formu

Kapı vize uygulaması olan ülkelerde vize başvuru formu sınırda doldurulmaktadır anca Fransa’nın kapı vize uygulaması bulunmadığından Fransa vize başvuru formu resmi vize alım noktaları olarak belirlenen yerlerde doldurulmaktadır. Vize başvuru formu doldurmak, vize başvuru formu hakkında daha detaylı ve güncel bilgiye ulaşmak isteyen vatandaşlarımız vize başvuru merkezimizi arayarak bizimle istedikleri zaman iletişime geçebilirler.

Fransa Vize Başvuru Merkezi

Vize başvuru merkezleri genellikle seyahat edilecek olan ülkelerin büyükelçilikleri ve konsoloslukları olarak belirlenmiştir. Fransa vize başvuru merkezi ise Fransa Büyükelçiliği ve Fransa Konsolosluğu olarak belirlenmiştir. Vize başvurusunda bulunmak isteyen kişiler vize başvuru merkezimizle de iletişime geçerek vize başvurusunda bulunabilmektedir. Vize başvuru merkezimize Türkiye’nin 81 ilinden de ulaşım sağlamak mümkündür.

Fransa Konsolosluğu Vize İşlemleri

Fransa ülkesine seyahat edecek olan kişiler vize başvurularını Fransa Konsolosluğu’ndan gerçekleştirebilmektedir. Fransa Konsolosluğu vize işlemleri için hazırlamanız gereken tüm evrak ve belgeleri tarafınıza bildirerek eksiksiz ve güncel bir şekilde taraflarına sunmanızı isteyecektir. Fransa Konsolosluğu hakkında detaylı bilgiye erişmek isteyen kişiler vize başvuru merkezimizi arayarak iletişime geçebilirler.

Fransa Büyükelçiliği Vize İşlemleri

Vize sahibi olmak isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının vize işlemleri için gerekli olan evrak ve belgeleri eksiksiz ve güncel bir şekilde hazırlayarak vize alım noktasına iletmeleri gerekmektedir. Fransa Büyükelçiliği vize başvurusunda bulunmanız için uygun bir noktadır. Fransa Büyükelçiliği vize işlemleri hakkında daha detaylı ve güncel bilgiye sahip olmak isteyen kişiler resmi vize başvuru merkezlerini ya da vize başvuru merkezimizi arayabilirler.

Fransa Vize Ücretleri

Vize, kişilerin ülkeler arası seyahatlerinin kontrolünü sağlamak için ülkelerin uyguladığı diplomatik bir uygulama olup vize alımları da ücretlidir. Fransa ülkesine seyahat edecek olan kişilerin vize alım noktasına Fransa’da kaç gün kalacaklarını ve seyahat amaçlarını belirtmeleri gerekmektedir çünkü vize ücretleri bunlara bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Fransa vize ücretleri ile ilgili en net ve en güncel cevaba ulaşmak isteyen Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşları vize başvuru merkezimizi arayarak bizimle iletişime geçebilir.

Fransa Vize Fiyatları

Vize, ülkeden ülkeye geçiş yapmak amacıyla kişilerin alması gereken izin belgesine verilmiş olan isimdir ve vize almak isteyen kişilerin belli bir fiyat karşılığı vize alındığını bilmeleri gerekmektedir. Fransa vize fiyatları kalınacak olan gün sayısına ve alınacak olan vize türüne bağlı olarak değişiklik gösterdiğinden belli bir fiyat aralığı vermek mümkün değildir ancak vize başvuru merkezimizi arayarak profesyonel çalışma arkadaşlarımız ile irtibata geçerseniz vize fiyatları ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Vize Ücreti Fransa
Fransa Vize Ücreti ve Fiyatı

VSF Global Fransa Vizesi

Resmi vize başvuru merkezleri genel olarak seyahat edilecek olan ülkelerin büyükelçilikleri ya da konsoloslukları olarak belirlenmiştir ancak VSF Global üzerinden de vize başvurularında bulunulabilmektedir. VSF Global Fransa vizesi hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları VSF Global ile iletişime geçerek VSF Global’in hizmetlerinden faydalanabilmektedir.


Fransa Vizesi Schengen üyesi Avrupa ülkeleri arasında turistlerin en çok ziyaret ettiği ülkedir. Fransa’ya seyahat edecek (umuma mahsus) bordo pasaport sahibi Türk vatandaşlarının bu ülkeye seyahat edebilmek için Fransa vizesinin başvurusunda bulunmaları gerekmektedir.

Fransa Konsolosluğu ve Büyükelçiliği, Fransa Schengen vize başvuru işlemlerinde yetkili olan Long Vize Turizm Firmamız Fransa’ya seyahat edecek kişilerin Fransa vizesinin başvuru işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Vize başvuru ve randevu işlemlerini firmamız Long Vize Başvuru ve Randevu İşlemleri Merkezimiz ile iletişime geçerek gerçekleştirebilirsiniz.

Fransa vizesini almak isteyen kişilerin her adımda vize işlemlerini seyahat amacına göre yapmaları gerekmektedir. Seyahat edecek kişinin vize belgeleri ve evrakları hazırlanması, vize randevusu alınması ve vize başvurusu yapılması işlemleri dikkatle takip edilmelidir. Fransa vize, yetkili başvuru merkezlerinden Long Vize sunduğu profesyonel ve uzman kadro hizmetiyle seyahat edecek kişilere vize işlemlerinde profesyonel destek vermektedir.

Fransa Vizesi Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir?

Seyahat amacı bağlı Fransa vize türü, Fransa vize evrak listesi, vize başvurusu ve randevu işlemlerinizi yaparken sizlere yardımcı olmaktadır. Ayrıca konsolosluğa sunacağınız otel ve uçak rezervasyon işlemlerinizi de Long Vize Turizm ile gerçekleştirebilirsiniz. Aldığınız güvenilir, profesyonel destek ile Schengen vizesi sürecinizi takip ederek seyahat planlamalarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Vizesi Fransa
Fransa Vizesi İşlemleri İçin Hemen Arayınız


1995 yılında yürürlüğe giren Schengen Sözleşmesi kapsamında Avrupa Birliği serbest dolaşım bölgesi oluşturulmuştur. Bu Schengen bölgesi içerisine üye 26 Avrupa Birliği ülkesi bulunmaktadır. Bu üye devletler arasında Fransa’da bulunmaktadır. Schengen üyesi Fransa’ya seyahat etmek isteyen, birlik üyesi olmayan ülkelerin ve bordo pasaport sahibi olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının Fransa vizesini alması gerekmektedir. Fransa Schengen vize başvuru şartları kapsamında bu kişiler başvurularını Long Vize Başvuru Merkezi aracılığı ile gerçekleştirebilirler.

Yeşil pasaport (hususi), gri pasaport (hizmet), siyah ve kırmızı pasaport (diplomatik) sahibi Türk vatandaşları Fransa ve diğer Avrupa Birliği üyesi ülkelere vizesiz seyahat edebilmektedir. Bu pasaportlara sahip, Schengen vizesinde muaf olan Türk vatandaşları Fransa’ya 180 gün içerisinde 90 gün kalacak şekilde seyahat yapabilmektedir.

Fransa Vizesi Nasıl Alınır? Başvuru Şartları

Fransa’ya seyahat amacına göre farklı vize türleri bulunmaktadır. Kişinin yapacağı seyahat planına göre Fransa vize başvurusu yapılmaktadır. Ayrıca bu vize türleri kişinin sosyal statüsü, seyahat süresine göre de değişiklik göstermektedir. Fransa Konsolosluğu ve Büyükelçiliği tarafından sunulan Fransa turistik vize, ticari, aile ziyareti, aile birleşimi, çalışma vize, erasmus vize, transit vize gibi seçenekler bulunmaktadır. Vize başvurunuzu yapmadan önce yetkili başvuru merkezi Long Vize Firmamızın hizmetine başvurabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi almak için Tıklayınız

Sıkça Sorulan Sorular

Fransa Vize Başvurusu İçin Randevu Almak Zorunda Mıyım?

Yurt dışına seyahat etmek için vize başvurusu yapılması zorunludur. Gerekli olan evraklar eksiz hazırlanmalı ve teslim edilmelidir. Başvuru yapmadan önce mutlaka randevu alınmalıdır. Hazırlamış olduğunuz evrakları randevu almadan direk elden teslim edilememektedir. En kısa zamanda randevu alabilmek için merkezimizden destek alabilirsiniz. Randevuya giderken Fransa Vize Formu Eksiksiz ve tam doldurulmuş olmalıdır.

Başvuru İçin Gerekli Evrak Listesi Nelerdir?

Fransa vize başvurusu yaparken kişiye özel, gidiş amacına uygun evraklar eksiksiz hazırlanmalıdır. Başvuru türüne göre evrak listesi çeşitlilik göstermektedir. Güncel Evrak listesi ve başvuru için önemli olan Fransa Vizesi Dilekçe Örneği desteğini Long Vize Başvuru Ve Randevu Merkezimizden temin edebilirsiniz.

Vize Başvurusunda Sağlık Sigortası Zorunlu Mudur?

Vize Başvurusu yaparken 30000 Euroluk Yurt dışı Sağlık Seyahat Sigortası en önemli evraklarınızdan dır. Tüm evraklarınız tam olsa bile sağlık sigortanız yok ise; başvurunuzu teslim edemezsiniz. Sigorta süreniz gideceğiz seyahat tarihlerini kapsamalıdır. Long Vize Başvuru Ve Randevu Merkezinden Fransa Vize Evrakları Ve Belgeleri için destek alırken sağlık sigortanızı da yaptırabilirsiniz.

Soru sorun

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi: