Skip to content

Yunanistan Vizesi

Hemen Başvur

Whatsapp

+90 553 716 0325

Telefon

0312 426 0325

Yunanistan Vizesi sayesinde Yunanistan’a yapacağınız seyahatleriniz sırasında giriş çıkış yapabilme imkânına sahip olursunuz. Yunanistan, Avrupa Birliği’ne ve Schengen’e üye olan ülkeler arasında yer alıyor. Daha önceden Schengen vizesi almamış olan bordo pasaport sahipleri ise bu yüzden Yunanistan seyahatlerinden önce mutlaka vize başvurusunu yapması gerekmektedir. 

Yunanistan vize işlemleri yerine getirileceği evrede vize işlemlerinizi doğru bir şekilde yapmanız sizlere kısa süre içerisinde vizenizin sonuçlanması imkânını sunmaktadır. Diplomatik, hususi, hizmet pasaport sahibi olan kişiler ise kısa seyahatleri noktasında vize alma zorunluluğu bulunmamaktadır. Vize başvurusunu yapacak olan kişilere ise firmamız bu noktada desteklerini sunarak vize başvurularını onların adına yerine getirmektedir ve başvuru süreci takip edilmektedir.

Banner Soru Sor
Soru Sorun

Banner Ön Bilgi Formu
Ön Bilgi Formu

Yunanistan Vize Türleri Nedir?

Vize başvurusu yapacağınız noktada başvuru işlemleriniz sırasında karşınıza birbirinden farklı vize türleri de çıkmaktadır. Genel anlamda bu vize türleri ise şu şekildedir:

 • Turistik vize,
 • Yunanistan Ticari vize,
 • Aile / arkadaş vize,
 • Transit vize,
 • Gemici vize,
 • Şoför vize,
 • Eğitim vize,
 • Erasmus vize,
 • Oturum izni,
 • Aile birleşim vize.

Yunanistan seyahatleriniz noktasında seyahatinizin durumuna göre sizlere sunulan bu vizeler içerisinden birisini alabilme imkânınız bulunmaktadır. Vize başvurularında sunulan evraklar hangi vizeyi alacağınıza göre değişim gösterebilmektedir. Bu yüzden evrakların buna özel şekilde hazırlanması gerekiyor.

Yunanistan Vizesi Alabilmek İçin Gerekli Evraklar

Vize alma noktasında en önemli işlemlerden birisi; gerekli olan evrakların eksiksiz bir şekilde sunulmasıdır. Birçok kişi evrakları doğru hazırlama noktasında sorun yaşamaktadır. Yunanistan vize evrakları ve belgeleri ise şu şekildedir:

 • 10 yıldan eski olmayan ve seyahatin bitiminden sonra en az 3 ay geçerli pasaport,
 • Yunanistan için doldurulmuş olan başvuru formu,
 • Vize başvuru dilekçesi,
 • Biyometrik fotoğraf,
 • SGK hizmet dökümü,
 • Öğrenciler için öğrenci belgesi,
 • Vize harcının yatırıldığına dair dekont.

Vize almak isteyen kişilerin mutlaka bu evrakları eksiksiz bir şekilde tamamlaması gerekmektedir. Yunanistan’dan vize almak isteyen kişiler ise bu noktada bizimle iletişime geçerek başvuru işlemlerinin yönetilmesini sağladığı gibi aynı zamanda başvurunun takibini de sizin adınıza gerçekleştiririz.

Vizesi Yunanistan
Yunanistan Vizesi

Yunanistan Büyükelçiliği Vize

Yunanistan Büyükelçiliği Vize başvurularını kabul etmekte olan kurumların arasında yer almaktadır. Yunanistan seyahati yapmak isteyen kişiler bu noktada seyahatlerini yerine getirecekleri sırada en iyi şekilde yerine getirebilmek için ve bir problem yaşamama adına başvurularını yapmaya dikkat etmesi gerekir. Vize başvuruları sırasında bazı işlemlere özellikle dikkat edildiğini görebilirsiniz. 

Yunanistan vize alınması evresinde bütün belgelerin eksiksiz sunulması ve vize başvurusunun doğru şekilde yapılması çok önemlidir. Vize başvurularınızı yapabilmeniz için sizlere destek vermekte olan firmamız Long Vize Turizm bu noktada en iyi şekilde destek vermekte olduğu için bir problem yaşamama adına bizimle iletişime geçebilir ve başvurularınızın tamamlanmasını sağlayabilirsiniz. Sizler adına yapılan başvurularınızda bir sorun çıkarılmamaya özellikle dikkat edilir.

Yunanistan Büyükelçiliği Vizesi İçin Gereken Evraklar

Vize işlemleriniz sırasında sunacağınız evraklar çok büyük önem arz eder. Vize almak isteyen kişilerin bütün evraklarını eksiksiz ve doğru bir şekilde sunması gerekmektedir. Yunanistan Büyükelçiliği Vize için Long Vize Turizm olarak hizmet vermekteyiz. Yunanistan vize evrakları ve belgeleri incelenmiş olduğu zaman şu belgelerin istendiğini görebiliyoruz:

 • Pasapot,
 • Vize başvuru formu,
 • 2 tane vesikalık,
 • Vize talep dilekçesi,
 • Banka hesap ekstresi,
 • Maaş bordrosu,
 • Öğrenciler için öğrenci belgesi,
 • Çiftçiler için ziraat Odası onaylı çiftçi belgesi,
 • SGK hizmet dökümü,
 • Gidiş dönüş ulaşım bilgileri,
 • Nerede kalınacaksa konaklama bilgileri.

Bu belgelerin Yunanistan vizesi işlemleri sırasında eksiksiz ve doğru bir şekilde konsolosluklara sunulması ciddi bir önem arz etmektedir. Vize alımlarını yapacak olan kişiler belgeler hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilir.

Yunanistan Büyükelçiliği Vize Sonucunu Nasıl Öğrenebilirim?

Yunanistan vize başvurusu yapacağınız sırada bu başvurunuzun onaylanıp onaylanmadığını ve ne zaman sonucu öğrenebileceğinizi merak edersiniz. Vize başvurusu sonucu öğrenilmesi sırasında ilk olarak genelde başvuru yapıldıktan sonra 5 ile 15 iş günü arasında geri dönüş sağlandığını söyleyebiliriz. Bu süreç içerisinde sizden bazen ek belgeler de talep edilmektedir.

Firmamız üzerinden başvuru yapma yoluna gittiğiniz zaman ise başvuru süreciniz adım adım takip edilmekte olduğu için başvuru işlemlerinizi en rahat şekilde takip edebilirsiniz. Çünkü sizlere süreç hakkında ve neler olduğu hakkında her zaman güncel bilgi paylaşılır. Yunanistan Büyükelçiliği Vize için Long Vize Turizm olarak hizmet vermekteyiz.

Büyükelçiliği Vize Yunanistan
Yunanistan Büyükelçiliği Vize

Yunanistan Konsolosluğu Vize

Yunanistan Konsolosluğu Vize birimi ile iletişime geçildiği takdirde vize başvuru sonuçları hakkında bilgi edinilebilme imkânı bulunmaktadır. Vize işlemleri çok büyük önem arz etmekte olan ve ciddi işlemlerin arasında yer alıyor. Bu yüzden vize almak isteyen kişiler rahat bir şekilde vize alabilmek için konsolosluklarla ve büyükelçilikle iletişim halinde kalması gerekmektedir. 

Yunanistan Büyükelçiliği vize başvurularını kabul etmekte olan başka bir kurumdur. Bu noktada başvurular sadece bu kurumlar üzerinden yapılırken başvurularınızı yerine getireceğiniz sırada dikkatli olmalı ve en doğru şekilde başvuru işlemlerinizi yapmaya özen göstermeniz gerekmektedir. Başvuru işlemlerinin doğru ve sorunsuz şekilde yapılması adına firmamız bu noktada ihtiyaç duyduğunuz bütün desteği sizlere sunmaya özen gösteriyor.

Yunanistan Konsolosluğu Vize Başvurusu İçin Randevu Nasıl Alınır?

Yunanistan Konsolosluğu vize birimi ile iletişime geçildiği takdirde vize başvuru sonuçları hakkında bilgi edinilebilme imkânı bulunmaktadır. Yunanistan vize başvurusu yapacağınız sırada takip etmeniz gereken adımlardan birisi ise; özelikle vize evraklarınızı tamamladıktan sonra randevu alarak başvuru işlemlerinizi tamamlamanız dır.

Fakat birçok kişi evraklarını tamamlamış olsa bile başvuru işlemlerini doğru bir şekilde yapamamaktadır. Firmamız ise bu noktada da sizlere destek vermektedir. Vize başvurusu yapacak olan kişiler bu başvurularını yerine getirecekleri sırada bizimle iletişime geçtikleri takdirde belgelerin tamamlanması için bütün destekler verildiği gibi aynı zamanda kişilerin adına başvuru işlemleri yapılabildiği için ekstra bir işlem yapılmasına gerek kalmayacaktır. Yunanistan vizesi işlemleri sırasında sizlere bu evrede her zaman en doğru şekilde hizmet vermeye ve bir mağduriyet yaşatmamaya dikkat ediyoruz.

Yunanistan Vizesi İçin Konsolosluğa Ücret Ödenir Mi?

Vize işlemleri sırasında ödemeniz gereken bazı ücretler bulunmaktadır. Yunanistan vize ücreti bu evrede birçok kişinin merak etmekte olduğu ücretler arasında yer almaktadır. Vize almak için ücretler değişim göstermekte olduğu gibi vize almak isteyen kişiler bu alım işlemlerini yerine getirecekleri takdirde firmamızla iletişime geçilerek bu kişilere gerekli destek en iyi şekilde sunulmaktadır.

Vize ücretleri güncel kura göre değişim göstermekte olduğu için TL bazında incelendiği zaman güncel döviz kurundan dolayı değişim gösterir. Vize ücretleri hakkında bilgi almak isteyen kişiler bunun için firmamızla iletişime geçerek gerekli bilgiyi alabilme imkânına da sahip olur ve herhangi bir mağduriyet yaşamaz. Yunanistan Konsolosluğu Vize için Long Vize Turizm Başvuru Merkezimiz aracılığı ile başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Konsolosluğu Vize Yunanistan
Yunanistan Konsolosluğu Vize

Yunanistan Aile/Arkadaş Ziyareti Vizesi

Yunanistan Aile/Arkadaş Ziyareti Vizesi alarak Yunanistan’da yaşamakta olan arkadaşlarınızı ve ailenizi ziyaret edebilme imkânına sahip olursunuz. Bu vizenin alınması sırasında sunulması gereken belgeler arasında aile bireylerinden veya arkadaşınızdan gelecek olan davetiyeyi de sunmanız gerekmektedir. Bu şekilde vize başvurularınızdan olumlu sonuç alabileceğiniz gibi aynı zamanda vize başvurularınızın daha kısa süre içerisinde tamamlanmasını da sağlayabilirsiniz.

Yunanistan vize işlemleri yapılacağı sırada bu davetiyenin sunulması dışında sunmanız gereken birbirinden farklı belgeler de bulunmaktadır. Bütün evraklar eksiksiz olduğu zaman ise başvuru işlemleri konsolosluk veya büyükelçiliğe girmekte yetkili olan Long Vize Başvuru Merkezimizden başlatılarak yerine getirilebilmektedir. Bu noktada sizlere hizmet verirken başvuru sürecini de sizin adınıza yönetiyoruz.

Yunanistan Aile/Arkadaş Ziyareti Vizesi Ne Zaman Sonuçlanır?

Yunanistan Aile/Arkadaş Ziyareti Vizesi , Yunanistan seyahati için önem teşkil etmektedir. Yunanistan seyahatleri için vize alınması sırasında hangi vize türünde başvuru yaparsanız yapın vizenizin ne zaman sonuçlanacağını özellikle merak edersiniz. Yunanistan vizesi kaç günde çıkar? Sorusu bu noktada sorulmakta olan önemli soruların içerisinde yer almaktadır.

Vize alma işlemleriniz sırasında vizelerinizin sonuçlanması 5 ile 15 iş günü arasında sürebilmektedir. Bu süreç eksik belge vermenize veya sizden ek belge talep edilmesi gibi durumlarda daha fazla uzayabilmektedir. Yunanistan vizesi alacağınız sırada sürecin uzamaması ve vize başvurunuzun kısa süre içerisinde onaylanması için firmamızla iletişime geçerek destek alabilirsiniz. Sizlere vizelerinizi en kısa süre içerisinde alabilmeniz için gerekli olan bütün desteği verirken vize sürecinizin de takip edilmesini sağlıyoruz.

Yunanistan Aile Ziyareti Vize Ücretleri Nedir?

Yunanistan Aile/Arkadaş Ziyareti Vizesi , Yunanistan seyahati için önem teşkil etmektedir. Vize alım işlemleri noktasında en fazla önem arz etmekte olan noktalardan birisi; vize ücretlerinin ne seviyede olduğudur. Yunanistan vize ücretleri incelendiği zaman vize ücretlerinin güncel olan döviz kuruna göre değişim göstermekte olduğunu görebiliyoruz.

Bu yüzden vize alımlarını yapacak olan kişiler vize alım işlemlerinden önce firmamızla iletişime geçerek başvuru hakkında bilgi alabileceği gibi aynı zamanda vize ücretleri hakkında da detaylı bilgi alabilme imkânına sahip olmaktadır. Bu noktada sizlere en iyi şekilde hizmet vermekte olduğumuz gibi aynı zamanda sizleri alacağınız vizelerden yana mağdur etmemeye dikkat ediyoruz. İşlemleriniz sırasında her noktada sizlere detaylı bir şekilde bilgi sunmaya özen gösteriyoruz. için Long  Vize Turizm olarak danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi Yunanistan
Yunanistan Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi

Yunanistan Ticari Vize

Yunanistan Ticari Vize işlemlerini Yunanistan’a herhangi bir iş faaliyetini yerine getirmek için seyahat etmek isteyen kişiler talep etmektedir. Ticari vize alınacağı sırada seyahat edecek olan kişinin bu vizeyi almak için Yunanistan’a ticari bir faaliyet için gitmekte olduğunu kanıtlaması gerekmektedir. Ticari faaliyetin yapılması kanıtlandıktan sonra vize başvuruları yerine getirilebilmektedir. 

Yunanistan turistik vize başvurusu ile ticari vize başvurusu arasında sunulmakta olan belgeler açısından da değişimler bulunmaktadır. Ticari vize genellikle fuar katılımları, şirket ziyaretleri, iş görüşmeleri ve Yunanistan’da şirket açma gibi işlemler sırasında talep edilmektedir. Ticari vize başvurularında neden gitmek istediğinizi belirttiğimiz gibi belgelerle beraber kanıtlamanız gerekmektedir. Bu şekilde başvurularınızı daha rahat yerine getirebilirsiniz.

Yunanistan Vizesi Başvuru Türleri

Vize başvurularının yapılması evresinde karşınıza birbirinden farklı vize seçeneklerinin çıkmakta olduğunu görebilirsiniz. Bu noktada başvurulardan yana sıkıntı yaşamamak için doğru vizeye başvuru yapmanız gerekmektedir. Yunanistan vize başvurusu işlemleriniz sırasında karşınıza çıkan türler şu şekildedir:

 • Turistik vize,
 • Ticari vize,
 • Aile arkadaş vizesi,
 • Eş birleşme vizesi,
 • Şoför vizesi,
 • Eğitim vizesi,
 • Erasmus vizesi.

Yunanistan Ticari vizesi alınması evresinde işlemlerin yapılması sırasında alacağınız vize türüne göre farklı işlemler yapmanız gerektiği için vize tercihinizi yaparken buna dikkat etmeniz gerekmektedir. Hangi vizenin sizin için uygun olduğu bu noktada çok önemlidir. Belge ve evrakların hazırlanması da buna göre yapılmaktadır. Yunanistan ticari vize işlemleri için Long Vize Turizm olarak hizmet vermekteyiz.

Yunanistan Ticari Vize Başvurusu Nasıl Yapılmaktadır?

Yunanistan vize işlemleri yerine getirileceği sırada vize alınması noktasında başvuruların doğru şekilde yapılması çok önemlidir. Bunun için vize başvurusu yapacak olan kişiler başvuru işlemlerini nasıl doğru şekilde yapacaklarını merak etmektedir. Vize başvurusu yapmak için ilk etapta sizden talep edilmekte olan belgelerin hepsini eksiksiz ve doğru bir şekilde hazırlamanız gerekmektedir.

Sizden talep edilen belgeleri bu şekilde hazırladıktan sonra konsolosluk üzerinden randevu alarak belge tesliminizi yerine getirebilirsiniz. Belge teslim etme işlemleri sırasında ve belgelerin sunulması noktasında sorun yaşamak istemeyen ve vize başvurularının detaylı bir şekilde takip edilmesini isteyen kişiler genellikle kurumumuzla iletişime geçerek bu işlemlerini yerine getirme yoluna gitmektedir.

Ticari Vize Yunanistan
Yunanistan Ticari Vize

Yunanistan Turistik Vize

Yunanistan Turistik Vize, Yunanistan’a tatil amacıyla veya kısa süreli seyahat etmek isteyen kişilerin alması gereken vizeler arasında yer almaktadır. Yunanistan seyahatlerinizi sorunsuz bir şekilde yerine getirebilmek için bu vizeyi alma yoluna gitmeniz gerekmektedir. Turistik vize işlemleri yapılacağı sırada sunmanız gereken bazı evraklar vardır ve bu evrakları mutlaka vize dosyanızın içerisine eklemeniz gerekir. 

Yunanistan vizesi dilekçe örneği içerisinde sizin başvurularınızı yapma evresinde turistik vize için de nasıl dilekçe yazmanız gerektiği belirtilmektedir. Dilekçenizi doğru bir şekilde yazdığınız takdirde başvuru işlemlerinizi daha rahat yerine getirebilirsiniz. Firmamızdan destek alan kişiler ise dilekçe yazılması ve evrakların tamamlanması noktasında bütün detaylı imkânlardan faydalanırken sürecin takibi sırasında da bir sorun yaşamamaktadır.

Yunanistan Turistik Vize İçin Gerekli Belgeler Nedir?

Yunanistan Turistik vizesi almak için başvuru yapacağınız sırada belirtmiş olduğumuz gibi bütün belgelerini eksiksiz olarak sunmaya özen göstermeniz gerekmektedir. Sizden genel anlamda talep edilmekte olan belgeler ise şu şekildedir:

 • Pasaport,
 • Vize başvuru dilekçesi,
 • Yunanistan vize formu,
 • Maaş bordrosu,
 • SGK hizmet dökümü,
 • Öğrenciler için öğrenci belgesi,
 • 2 tane biyometrik fotoğraf,
 • Konaklanacak yer için yapılan rezervasyon,
 • Seyahat sırasında kullanılacak olan yöntem hakkında bilet bilgileri.

Vize işlemlerinizi yerine getirme noktasında bu belgeleri mutlaka sunmanız gerekmektedir. Aksi takdirde vize başvurularınızın süreci uzayabileceği gibi başvurularınız kabul edilmeyebilir.

Yunanistan Turistik Vize Başvurusunu Nereye Yapılır?

Vize işlemleri için evraklar tamamlandığı zaman merak edilen bir diğer nokta ise; vize başvurusunun nereye yapılacağıdır. Yunanistan Konsolosluğu vize noktasında yetkili olan birimler arasında yer almaktadır. Bu noktada konsolosluk üzerinden başvurularınızı yerine getireceğiniz gibi aynı zamanda  büyük elçilik üzerinden de başvuru işlemlerinizi yerine getirebilme imkânına sahip olursunuz.

Bu başvurular yapılacağı sırada mutlaka randevu alınması ve belgelerin eksiksiz olarak sunulması gerekir. Randevu alınmadan yapılan başvurular kabul edilmeyeceği gibi başvuru sürecinizin de uzamasına sebep olabilmektedir. Sizlere hizmet vermiş olduğumuz sırada başvurularınız noktasında en iyi ve sorunsuz şekilde hizmet vermeye özelikle dikkat ediyoruz. Bu yüzden bütün başvuru süreci sizin adınıza detaylı bir şekilde takip edilmektedir. Yunanistan Turistik Vize için Long Vize Turizm olarak hizmetinizdeyiz.

Turistik Vize Yunanistan
Yunanistan Turistik Vize

Yunanistan Vize Başvurusu

Yunanistan Vize Başvurusu, Yunanistan’a herhangi bir sebepten dolayı gitmek istediğiniz zaman yapmanız gereken bir başvurudur. Başvuru işlemlerinin yerine getirilebilmesi için kişilerin ilk etapta kendilerinden talep edilmekte olan belge ve evrakları tamamlaması gerekmektedir. Bu belge ve evrakların tamamlanmasının ardından konsolosluklar veya büyük elçilikler üzerinden başvurular yerine getirilebilmektedir.

Yunanistan vizesi işlemleri yerine getirileceği sırada kişilerin özellikle belgelerini eksiksiz ve doğru bir şekilde sunmaya özen göstermesi gerekmektedir. Aksi takdirde belgelerde eksiklik olması hem vize alma sürecini uzatacak hem de vize başvurunuzun olumsuz sonuçlanmasına sebep olabilecektir. Vize başvuru işlemleriniz den yana sorun yaşamama adına ise bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firmamız sizlere bu noktada son derece kaliteli bir şekilde hizmet vermekte olduğu için başvuru işlemleriniz en kısa süre içerisinde tamamlanır.

Yunanistan Vize Başvuru İşlemleri Nasıl Yapılmaktadır?

Yunanistan vizesi almak isteyen kişiler başvuru işlemlerini yerine getirebilmek için evraklarını tamamladıktan sonra konsolosluk veya büyük elçilikten randevularını alarak başvurularını yapması gerekmektedir. Bu şekilde yapılan başvuru işlemleriniz çok kısa süre içerisinde sonuçlanacağından dolayı herhangi bir sorunla karşılaşmadığınızı görebilirsiniz. Başvurularınız noktasında sorun yaşamama adına bütün adımları doğru şekilde takip etmelisiniz.

Randevu alınmadan yapılan başvuru işlemleri kabul edilmemektedir. Buna da dikkat etmelisiniz. Firmamız üzerinden vize alma işlemlerini yerine getiren kişilerin başvuruları evresinde Yunanistan vize randevusu firmamız tarafından alınarak kendileri adına başvuru yapıldığı için bu kişiler herhangi bir sorunla karşı karşıya kalmamaktadır. Yunanistan Vize Başvurusu için Long Vize Turizm ailesi olarak hizmet vermekteyiz.

Yunanistan Vize Başvurusu İşlemlerinde Gerekli Evraklar Nedir?

Yunanistan Vize Başvurusu, Vize işlemleri sırasında sunulmakta olan evraklar çok ciddi bir önem arz etmektedir. Vize alacağınız sırada sizden talep edilen bütün evrakları eksiksiz bir şekilde sunmaya özen göstermelisiniz. Yunanistan vize evrakları ve belgeleri ise şu şekilde sunuluyor:

 • Seyahat bitiminden sonra en az 3 ay daha geçerli pasaport,
 • Vize başvuru formu,
 • Seyahat planının dahil olduğu bir vize talep dilekçesi,
 • 2 tane 35 x 25 mm biyometrik fotoğraf,
 • Maaş bordrosu,
 • Banka hesap hareketleri,
 • Çalışanlar için SGK hizmet dökümü,
 • Öğrenciler için öğrenci belgesi,
 • Çiftçiler için Ziraat Odasından alınmış olan çiftçilik belgesi,
 • Kapsamlı seyahat sağlık sigortası.
Vize Başvurusu Yunanistan
Yunanistan Vize Başvurusu

Yunanistan Vize Evrakları ve Belgeleri

Yunanistan Vize Evrakları ve Belgeleri noktasında bu belge ve evrakları tamamlayacak olan kişilerin dikkatli olması ve kendilerinden talep edilen evraklarla belgeleri tam olarak sunması gerekmektedir. Bu şekilde bir problem yaşasanız bile kısa süre içerisinde bu problemi çözebileceğiniz gibi aynı zamanda işlemlerinizi çok rahat bir şekilde yerine getirebilme imkânına sahip olursunuz.

Belge ve evrakların eksiksiz şekilde sunulması sürecin takibi sırasında sorun yaşamanızın önüne geçecektir. Yunanistan vizesi almak isteyen kişiler vize işlemlerini yapmaları evresinde firmamızdan destek talep ederek vize başvurularının yapılmasını sağlayabilmektedir. Bunun yanı sıra vize başvuru sürecinizde de sizlere bir mağduriyet yaşatılmamaya özellikle dikkat edilmektedir. Başvuru sonucunuz açıklanana kadar detaylar takip edilir.

Yunanistan Vizesi İçin Randevu Nasıl Alınır?

Yunanistan Vize Evrakları ve Belgeleri, Vize işlemlerinin yapılması sırasında en önemli noktalardan birisidir. Vize işlemlerinin yapılması sırasında eğer evraklar eksiksiz bir şekilde tamamlandıysa kişilerin vizelerini talep edebilmeleri için randevu alması gerekmektedir. Yunanistan vize randevusu konsolosluklar üzerinden alınmaktadır ve bu randevu ile kendilerine verilen gün ve saatte başvurularını yerine getirmeleri gerekmektedir. 

Yunanistan vize işlemleri başlatılacağı sırada bu randevu ve saate göre işlemlerinizi yapacağınız gibi randevusuz işlem yapabilme ihtimaliniz bulunmamaktadır. Vize işlemleriniz noktasında bu yüzden sizlere her zaman en iyi şekilde hizmet vermeye özen gösteriyoruz ve bütün başvurularınızda sizlere kısa süre içerisinde geri dönüş sağlıyoruz. Vize randevularınız ve başvurularınız da firmamız tarafından sizlerin adına yerine getirilebilmektedir.

Yunanistan Vize Evrakları Ve Belgeleri İle Başvuru Nereye Yapılmaktadır?

Yunanistan Vize Evrakları ve Belgeleri Vize işlemlerinin yapılması sırasında en önemli noktalardan birisi; başvurunun doğru ve eksiksiz şekilde yerine getirilmesidir. Yunanistan seyahati için vize alacak olan kişiler de başvuru işlemlerini yapacakları noktada başvurularını doğru yere yapmaya dikkat etmesi gerekmektedir. Yunanistan Büyükelçiliği vize işlemleri evresinde yetkili olan alanların arasında yer almaktadır.

Vize işlemlerinin yerine getirilmesi sırasında sizlere sunulmakta olan imkânlara özellikle dikkat etmeniz gerekir. Sizlere sunulan imkânlar sayesinde bütün işlemlerinizi yapabileceğiniz gibi aynı zamanda konsolosluklar üzerinden de başvurularınızı yapabilme imkânınız bulunmaktadır. Firmamızdan almış olduğunuz hizmetlerin bu evrede en gelişmiş hizmetler olduğunu ve sizlere kesinlikle bir mağduriyet yaşatılmadığını görebilirsiniz. Vize işlemleriniz sizin adınıza en iyi şekilde takip edilmekte ve sonuç almanız sağlanmaktadır.

Belgeleri Ve Evrakları Vize Yunanistan
Yunanistan Vize Evrakları ve Belgeleri

Yunanistan Vize Formu

Yunanistan Vize Formu, Schengen başvuru formu olarak geçmektedir. Yunanistan, Avrupa Birliği’ne üye olan ve Schengen ülkeleri içerisinde yer almakta olan bir ülke olarak geçmektedir. Vize almak isteyen kişiler ise vizelerini alacakları sırada Schengen başvuru formunu da doldurarak kendilerinden talep edilmekte olan belgelerin arasına eklemesi gerekmektedir. 

Yunanistan vize işlemleri sırasında bu başvuru formunu doğru ve eksiksiz şekilde doldurmanız başvurunuz açısından çok ciddi bir önem arz ettiği gibi aynı zamanda özelikle iletişim bilgilerinizin doğru şekilde yer almasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Firmamız sizlere hizmet vermiş olduğu sırada bu noktada çok kaliteli bir şekilde hizmet verdiği için sorun yaşama ihtimaliniz bulunmadığı gibi form doldurma sırasında da sizlere destek sunulmaktadır.

Yunanistan Vize Formu Ve Dilekçe Örneği

Yunanistan Vize Formu , vize dilekçesi için oldukça önemlidir. Vize başvuruları sırasında gerekli olan belgelerin arasında vize dilekçesi de yer almaktadır. Bu evrede vize dilekçesi yazmak isteyen kişiler örnek bir dilekçe arayışına girmektedir. Yunanistan vize dilekçe örneği incelendiği zaman aslında sizin seyahat planınızı içerecek olan bir dilekçe olduğu için sizin seyahat planınız için en doğru şekilde yazılması gerektiğini de söyleyebiliriz.

Yunanistan vize başvurusu yapan kişiler başvuru formunun doldurulması sırasında en doğru şekilde hizmet vermekte olduğumuz gibi aynı zamanda dilekçenin yazılması sırasında da buna göre hizmet vermeye dikkat ediyoruz. Başvuru işlemlerini yapacak olan kişiler bu işlemleri yapacakları sırada bizimle iletişime geçerek belgelerinin rahatlıkla hazırlanmasını sağlayabilir.

Yunanistan Vizesi İçin Başvuru Formu Nasıl Doldurulur?

Yunanistan seyahatleriniz sırasında vize alma işlemlerinizi yerine getireceksiniz. Bu işlemlerinizi yerine getirebilmeniz için mutlaka doğru şekilde başvuru yapmanız gerekmektedir. Yunanistan vizesi için başvuru yapacak olan kişiler özellikle evrakları doğru şekilde hazırlama noktasında sorun yaşadıklarını belirmektedir.

Evrakları hazırlama ve başvuru süreci noktasında ise en iyi şekilde hizmet vermekte olduğu için bu noktada bir sorun yaşamadığınızı görebilirsiniz. Firmamız  aynı zamanda başvurularınız yerine getirildikten sonra bu başvuruların takip edilmesi sırasında da sizlere hizmet vermektedir. Bu yüzden başvurunuz yapıldıktan sonra ek bir işlem olması durumunda hemen sizlere bilgi verilir ve süreç yakından takip edilir. Yunanistan vize formu için Long Vize Turizm olarak hizmet vermekteyiz.

Formu Vize Yunanistan
Yunanistan Vize Formu

Yunanistan Vize İşlemleri

Yunanistan Vize İşlemleri doğru bir şekilde yerine getirilmediği takdirde vize alma ihtimaliniz çok düşük olabileceği gibi aynı zamanda vizeleriniz den yana sorun yaşama ihtimaliniz de bulunmaktadır. Vize işlemlerinin yerine getirileceği sırada dikkat edilmesi gereken birbirinden farklı noktalar bulunuyor ve bu noktalara dikkat edilmediği takdirde yapılan vize başvurularının onaylanmadığını görebiliyoruz. 

Yunanistan vizesi almak isteyen kişilerin ilk etapta belgelerini eksiksiz bir şekilde hazırlayarak başvuru yapma yoluna gitmesi gerekmektedir. Belgelerinizi eksiksiz bir şekilde hazırlayarak başvuru yaparsanız daha kısa süre içerisinde sonucunuz sizlere bildirilir. Vize işlemleriniz noktasında profesyonel firmalardan destek almak istediğiniz zaman ise bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizlere bu noktada her zaman profesyonel hizmet vermeye dikkat ediyoruz.

Yunanistan Vize İşlemleri Ve Ücreti Nedir?

Vize işlemlerinizi yapacağınız evrede bazı ücretler ödemeniz gerekmektedir. Bu yüzden seyahat planınız sırasında ayrıca vize için de bir ücret planı oluşturmaya dikkat etmelisiniz. Yunanistan vize ücreti incelenmiş olduğu zaman döviz kuruna göre ve farklı etmenlere göre değişim göstermekte olduğunu görebiliyoruz.

Vize ücreti evresinde vizenizi alabilme ve bir sorun yaşama adına ücreti öğrenebilmek ve başvuru işlemleri hakkında detaylı bilgi edinmek için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Bu noktada sizlere başvuru işlemleri hakkında en iyi hizmet sunulmaktadır. Yunanistan seyahatleriniz için evrakları tamamlayarak gerekli harç ödemelerini yerine getirdikten sonra ise Yunanistan Vize İşlemleri de tamamlayabilme imkânınız bulunur.

Yunanistan Vizesi Ne Zaman Sonuçlanır?

Yunanistan’a gitmek için vize başvurularınızı yapmış olduğunuz zaman özellikle vizenizin sonucunun ne zaman çıkacağını merak edersiniz. Yunanistan vizesi kaç günde çıkar? Sorusu bu noktada sıklıkla karşımıza çıkmakta olan sorular arasında yer almaktadır. Yunanistan vizesinin alınması için başvuru işlemleri yapıldıktan sonra vizenin çıkma süreci 5 ile 15 iş günü arasında değişim gösterebilmektedir.

Başvuru yapacak olan kişiler başvuruları evresinde buna dikkat ederek süreç ayarlamasını yerine getirmesi ve vize başvurusunu yapması gerekir. Firmamız üzerinden hizmet alacağınız evrede sizlere vize sonuçlarınızın kısa süre içerisinde belirlenmesi için bütün ayrıntılarıyla bilgi verdiğimiz gibi aynı zamanda sürecin takip edilmesi de sorunsuz bir şekilde yerine getirilmektedir. Bu yüzden siz ekstra süreç takip etmek zorunda kalmazsınız. Yunanistan Vize İşlemleri için Long Vize Turizm olarak hizmet vermekteyiz.

İşlemleri Vize Yunanistan
Yunanistan Vize İşlemleri

Yunanistan Vize Randevusu

Yunanistan Vize Randevusu alarak vize başvurularınız için hazırlamış olduğunuz evraklarınızı sunabilir ve vize başvurusunda bulunabilme imkânına sahip olursunuz. Vize başvurusunda bulunduğunuz noktada Yunanistan vize evrakları ve belgeleri evresinde bir sıkıntının meydana gelmeden hazırlanması ve vize başvurularınızı en rahat şekilde yerine getirebilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizlere bu noktada hizmet verdiğimiz zaman her zaman en iyi şekilde hizmet verdiğimiz için vize başvurularınız kısa süre içerisinde tamamlanır.

Yunanistan Vize Randevusu Ve Ücreti Nedir?

Vize işlemleri sırasında en fazla merak edilmekte olan noktalara baktığımız zaman insanların özellikle vize işlemleri için ne kadar bir tutar ödemesi gerektiğini merak ettiğini görebiliyoruz. Yunanistan vize ücreti incelendiği zaman ise vize ücretinin fiyatının döviz kuruna göre de değişim gösterdiği görülmektedir. Firmamız bu noktada sizlere hizmetlerini sunduğu evrede her zaman vize işlemlerinizi kısa süre içerisinde yerine getirebilme ve her alanda bilgi sahibi olabilme imkânı veriyor. Bu yüzden vize ücretleri hakkında bilgi almak isteyen kişiler bizimle iletişime geçebilir. Yunanistan Vize Randevusu için Long Vize Turizm olarak hizmetinizdeyiz.

Yunanistan Vizesi Randevu Sonrası Ne Zaman Sonuçlanır?

Vize alınması sırasında başvuru yapıldıktan sonra insanların merak etmekte olduğu bir diğer nokta ise; vize başvurularının ne zaman sonuçlanacağı dır. Bu yüzden Yunanistan vizesi kaç günde çıkar? Sorusu çok sık şekilde soruluyor. Vize başvurularının konsolosluk ve büyük elçiliklere yapılmasından sonra sonuçlanma süreci genel olarak 5 ile 15 iş günü arasında sürebilmektedir. Vize başvurularını yaparken konsolosluk ve büyük elçiliklerin hem ülkemizin hem de Yunanistan’ın resmi tatillerinde tatil olduğunu hesaba katarak başvuru yapmalısınız. Yunanistan Vizesi için Long Vize Turizm olarak hizmetinizdeyiz.

Yunanistan Vize Başvurusunu Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Vize başvurularının yapılması evresinde insanların dikkat etmesi gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Özellikle vize başvurularında sunacağınız Yunanistan vize formu doldurma işlemlerine dikkat etmeniz gerekir. Bu işlemlere dikkat edildiği takdirde başvurularınızı rahatlıkla yerine getirebilir ve başvurularınız dan sonuç alabilme imkânınız daha yüksek olacaktır.

Başvuru formunun doldurulması evresinden sizden talep edilen bütün bilgileri eksiksiz ve doğru şekilde doldurmanız gerekir. Aynı zamanda okunaklı bir yazı ile doldurmaya da dikkat etmelisiniz. Formun doldurulması ve başvuru dilekçesinin yazılması evresinde firmamız sizlere destek vererek bu işlemlerin eksiksiz olarak yerine getirilmesini sağlamaktadır.

Randevusu Vize Yunanistan
Yunanistan Vize Randevusu

Yunanistan Vize Ücreti

Yunanistan Vize Ücreti, Yunanistan’a bir seyahat planınız varsa buna kısa süre içerisinde  karar verme evresinde yardımcı olacaktır. Vize ücretleri de mutlaka seyahat planlarınız içerisinde bir yer edinmesi gerekir. Fakat güncel döviz kuruna göre bu ücret değişim göstereceğinden dolayı detaylı bilgi almak isteyen kişilerin mutlaka kurumumuzla iletişime geçmesi gerekmektedir.

Sizlere hizmet verirken vize işlemleri ve ücretleri noktasında detaylı bilgi vermeye özen gösteriyoruz. Yunanistan vize işlemleri yerine getirileceği sırada da bu noktada bilgi vermekte olduğumuz için herhangi bir sorunla karşılaşmadığınızı ve sizlere sunulan imkânları en iyi şekilde değerlendirebileceğinizi görebilirsiniz. Vize işlemleri bu şekilde rahatlıkla yerine getirilebilmektedir.

Yunanistan Vize Ücreti – Başvurusu Sırasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yunanistan vize ücreti , Yunanistan’a bir seyahat planınız varsa buna kısa süre içerisinde  karar verme evresinde yardımcı olacaktır. Yunanistan vizesi almak için başvuru işlemlerini yapacak olan kişilerin bu işlemlerini tamamlayabilmeleri adına bütün işlemlerini dikkatli bir şekilde yerine getirmeye özen göstermesi gerekmektedir.

Sizlere hizmet vermekte olduğumuz noktada ise kaliteli bir şekilde hizmet verme adına vize işlemleri ve dikkat etmeniz gereken noktalar hakkında detaylı bilgi veriyoruz. Yunanistan vize başvurusu yapacak olan kişiler bu şekilde başvurularını rahatlıkla yapabileceği gibi aynı zamanda herhangi bir sorunla karşılaşmayacaklardır. Vize başvurularının yapılması sırasında bütün müşterilerimize süreç hakkında detaylı bilgi vermekte olduğumuz gibi aynı zamanda müşterilerimizin bu süreçten yana sorun yaşamaması adına da sürecin takibini en iyi şekilde gerçekleştirmeye özellikle dikkat ediyoruz.

Yunanistan Vizesinin Sonucu Ne Zaman Açıklanır?

Vize başvurularından sonra vize sonucunun beklenmesi çok heyecanlı bir süreç olarak görülmektedir. Vize başvurusu yapan kişiler sonuç için bekledikleri zamanlarda özellikle ne zaman açıklanacağına dikkat ederler. Yunanistan vizesi kaç günde çıkar? Sorusu da başvuru yapan kişilerin merak ettiği sorular arasındadır. Başvurunuzu yaptıktan sonra sonuçlanma süreci genellikle 5 ile 15 iş günü arasında sürebilmektedir.

Bu noktada konsolosluk veya büyükelçilik sizden ek belge sunmanızı da isteyebileceğinden dolayı başvurusunu yapacak olan kişilerin doğru bir şekilde yerine getirmeye özen göstermesi gerekmektedir. Başvuru işlemleri bu sayede hem kısa sürede tamamlanır hem de takip sürecinde sürekli aktif olmak olumlu sonuç almanıza da yardımcı olacak durumlar içerisinde yer almaktadır. Yunanistan vize ücreti için Long Vize Turizm olarak yardımcı olabiliriz.

Vize Ücreti Yunanistan
Yunanistan Vize Ücreti

Yunanistan Vizesi Dilekçe Örneği

Yunanistan Vizesi Dilekçe Örneği, vize başvurularınızı yerine getireceğiniz noktada sunmanız gerekir. Vize başvuru dilekçesini en doğru şekilde yazmanıza yardımcı olacak faktörler arasındadır. Vize dilekçesi yazılacağı sırada bu dilekçede seyahat planının da eksiksiz bir şekilde yer alması gerekmektedir. Seyahat planınız vize dilekçenizde bulunmuyorsa konsolosluğun başvurularınızı reddetme ihtimali bulunmaktadır.

Vize başvuruları sırasında firmamız sizlere hizmet verir. Yunanistan vizesi başvurularınızın sorunsuz bir şekilde yerine getirildiğinden dolayı herhangi bir sorun yaşamadan başvuru işlemlerinizi yerine getirebilirsiniz .Sizlere bu noktada her zaman kaliteli bir hizmet sunulduğunu görebilme imkânına sahip olursunuz. Vize başvuru işlemleri kurumumuz tarafından sorunsuz bir şekilde yerine getirilir.

Yunanistan Vize Başvurusu Ne Zaman Yapılmalıdır?

Seyahat planınızın aksamaması ve vize başvurunuzun bu noktada yetişebilmesi için başvuru yapacağınız zaman başvurularınızı ne zaman yapacağınıza da özen göstermeniz gerekir. Yunanistan vize başvurusu yerine getirileceği evrede bu başvuru sonucu ortalama olarak 5 ile 15 iş günü arasında açıklanır. Bundan dolayı vize başvurularınızı en geç planladığınız seyahatten 1 ay öncesinde yerine getirmeye özen göstermeniz gerekmektedir.

Vize başvurunuzu bu süreç içerisinde yerine getireceğiniz zaman bir sorun yaşamazsınız. Fakat sürecin daha rahat ilerleyebilmesi için seyahat tarihinizden 2 – 3 ay öncesinde başvuru yapmanız sizlere avantaj sağlayacak olan faktörlerin arasında yer alıyor. Firmamız ise sizlere bu noktada sorun yaşatmamaya özellikle dikkat eder.

Yunanistan Vizesi İçin Başvuru Formu Doldurma

Yunanistan vize işlemleri yerine getirileceği sırada dikkat etmeniz gereken noktalardan. Baktığımız zaman özellikle başvuru formunun doldurulması da özen gösterilmesi gereken noktalar arasındadır.  Schengen ülkelerinin içerisinde bulunduğu için vize başvurusu yapacak olan kişiler vize başvurularını yapabilmek için Schengen başvuru formunu doldurması gerekmektedir. 

Yunanistan vize formu doldurulması evresinde sizden talep edilmekte olan bilgilerin eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulması ciddi öneme sahiptir. Aynı zamanda bilgileri dolduracağınız sırada okunaklı bir yazı ile doldurmaya özen gösterdiğiniz takdirde de sorun yaşamadan vize başvuru dosyanıza başvuru formunu ekleyebilme imkânına sahip olursunuz. Başvuru işlemlerinde form özellikle incelenen belgelerin arasında yer almaktadır.

Vizesi Dilekçe Örneği Yunanistan
Yunanistan Vizesi Dilekçe Örneği

Yunanistan Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Yunanistan Vizesi Kaç Günde Çıkar? Sorusu vize alımları için başvurularını tamamlamış olan kişilerin sıklıkla sorduğu ve merak ettiği sorular arasında yer almaktadır. Vize başvurularından sonra bekleme sürecinin son derece heyecanlı geçmekte olduğunu söyleyebiliriz. Yunanistan vizesi almak için başvuru yapmış olduğunuz zaman ise vize sonucunuzun çıkması için 5 ile 15 iş günü arasında beklemeniz gerekmektedir.

Bu süreç konsolosluk ve büyükelçiliğin kurallarına göre değişim göstermekte olduğu gibi aynı zamanda yoğunluğun da etkili olduğunu söyleyebiliriz. Başvuru işlemleriniz sırasında sorun yaşamama ve başvurularınızın en kısa süre içerisinde sonuçlanması için bütün belgelerinizi eksiksiz sunmaya özen göstermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde başvuru süreciniz uzayabilir.

Yunanistan Vizesi İçin Gerekli Belgeler Nelerdir?

Yunanistan vizesi işlemleri başlatabilmeniz için vize adına gerekli olan evrakların hepsini yerine getirmeye özen göstermeniz gerekmektedir. Yunanistan vize evrakları ve belgeleri ise şu şekildedir:

 • 10 yıldan eski ve yırtık olmayan pasaport,
 • Kapsamlı seyahat sağlık sigortası,
 • Vize başvuru formu,
 • Seyahat planınızı da içeren vize başvuru dilekçesi,
 • 2 tane biyometrik fotoğraf,
 • Eski pasaportlarınız varsa bunların fotokopileri,
 • Çalışanlar için SGK hizmet dökümü,
 • Öğrencilerin öğrenci belgelerini sunması gerekir,
 • Çiftçilerin Ziraat Odası’ndan alınmış olan çiftçi belgesini sunması gerekir.

Seyahatiniz noktasında sorun yaşamama adına ve bütün işlemlerinizi yerine getirebilmek için sizlerden talep edilmekte olan bu evrakların hepsini eksiksiz bir şekilde sunmanız gerekir.

Yunanistan Vizesi Kaç Günde Çıkar – Ücretleri Nedir?

Vize işlemleri noktasında en fazla merak edilen alanlara baktığımız zaman özellikle vize ücretinin ne olduğu hakkında insanların soru işaretleri yaşamakta olduğunu görebiliyoruz. Yunanistan vize ücreti incelendiği zaman ise vizenin ücretinin güncel döviz kuruna göre değişim göstermekte olduğunu görüyoruz.

Bu noktada vize almak isteyen kişiler vize alım işlemleri sırasında hem vize ücretlerinden yana sorun yaşamamak hem de vize başvurularını rahatlıkla yapmak için bizimle iletişime geçebilir. Vize başvuruları ve ücretleri evresinde sizlere her zaman güncel bilgileri sunmaya ve bu şekilde başvurulardan yana sorun yaşamamanıza dikkat ediyoruz. Yunanistan Vizesi Kaç Günde Çıkar? başvurularınızı ve sürecin takibini sizin adınıza en iyi şekilde yerine getiriyoruz.

Vizesi Kaç Günde Çıkar Yunanistan
Yunanistan Vizesi Kaç Günde Çıkar

VFS Yunanistan Vizesi

VFS Yunanistan Vizesi sizlere Yunanistan’a gitmek için bir tatil planı yapmış olduğunuz zaman vize işlemlerinizde gereklidir. Vize işlemlerinin yapılması evresinde insanlar genellikle çok büyük sorunlarla karşılaşabilmektedir. Vize işlemlerini yerine tam olarak getiremediği için çeşitli problemler yaşayabilmektedir. 

Yunanistan vizesi almak isteyen kişiler bu noktada vize alacakları evrede sorun yaşamama adına kendilerine hizmet vermekte olan firmalarla iletişime geçebilmektedir. Firmamız ise vize almak isteyen kişiler için her zaman en iyi şekilde hizmet vermeye özen göstermektedir. Vize alacak olan kişilerin sorun yaşamamasının en temel sebeplerinden birisi de her zaman başvuru süreçlerini dikkatli bir şekilde takip etmemizden kaynaklanmaktadır.

Yunanistan Vizesine Başvuru Süreci Nasıl Takip Edilir?

VFS Yunanistan vizesi sizlere Yunanistan’a gitmek için bir tatil planı yapmış olduğunuz zaman vize işlemlerinizi yerine getirme sırasında destek vermekte olan noktalardan birisidir. Yunanistan vize işlemleri yapacağınız zaman başvurunuzu yerine getirseniz bile başvuru yaptıktan sonra sürecin iyi bir şekilde takip edilmesi gerekmektedir.

Bu süreç iyi bir şekilde takip edilmediği takdirde bazı sorunlarla karşılaşabileceğiniz gibi aynı zamanda başvuru sonucunuz olumlu bir şekilde sonuçlanmayabilir. Yunanistan vize başvurusu yaptığımız kişilerin başvurularını yaparken kendilerine adına başvuru işlemlerini yerine getirmiş olduğumuz gibi aynı zamanda başvuru süreçlerinin en iyi şekilde takip edilebilmesi için bütün detaylara dikkat ediyoruz. Bu süreç içerisinde sizden ek belge istenmesi veya ek işlem yapmanız gerektiği zaman da bu işlemleri kısa süre içerisinde yerine getirmeye ve sizleri bilgilendirmeye dikkat ediyoruz.

Vfs Vizesi Yunanistan
Vfs Yunanistan Vizesi

VFS Yunanistan Vizesi Başvuru Formu Nasıl Doldurulur?

Vize başvurularınız noktasında önem arz etmekte olan evraklar arasında genellikle başvuru formu da yer almaktadır. Yunanistan vize formu doldurulacağı sırada bu formu doldurma evresinde dikkatli olmanız gerekmektedir. Başvuru formu ne kadar iyi bir şekilde doldurulursa sonuç alma imkânınız o kadar iyi olacaktır. Vize formu doldurma işlemlerini yerine getirecek olan kişiler bu formu doldurmaları evresinde yine bizimle iletişime geçebilme imkânına sahiptir.

Vize başvurularınızı yapacağınız sırada sizlere destek verirken başvurularınız da dilekçe yazılması ve başvuru formunun doldurulması sırasında da sizlere Long Vize Turizm olarak destek vermeye özellikle dikkat ediyoruz. Bu yüzden bütün işlemlerinizi rahatlıkla yerine getirmeniz mümkündür. VFS Yunanistan vizesi sizlere Yunanistan’a gitmek için bir tatil planı yapmış olduğunuz zaman vize işlemlerinizi yerine getirme sırasında destek vermekte olan noktalardan birisidir.

Yunanistan’ın Vize İstemediği Ülkeler

ArnavutlukGürcistanMonakoSolomon Adaları
AndorraGrenadaKaradağGüney Kore
Antigua ve BarbudaGuatemalaYeni ZelandaTayvan
ArjantinHondurasNikaraguaDoğu Timor
AvustralyaHong KongPalauTonga
BahamalarİsrailPanamaTrinidad ve Tobago
BarbadosJaponyaParaguayTuvalu
Bosna HersekKiribatiPeruUkrayna
BrezilyaMakaoSaint Kitts ve NevisBirleşik Arap Emirlikleri
BruneiKuzey MakedonyaSaint LuciaABD
KanadaMalezyaSaint Vincent ve GrenadinlerUruguay
ŞiliMarshall AdalarıSamoaVanuatu
KolombiyaMauritiusSan MarinoVatikan
Kosta RikaMeksikaSırbistanVenezuela
DominikaMikronezyaSeyşellerİngiliz Vatandaşları
El SalvadorMoldovaSingapurRomanya
Yunanistan’ın Vize İstemediği Ülkeler

Yunanistan Hakkında Genel Bilgiler

Nüfus10,72 milyon (2019)
Para BirimiEuro
Resmi DiliYunanca
DiniYunan Ortodoks Kilisesi
Telefon Kodu+30
Trafik Akış YönüSağdan
En Popüler YemekleriGyros – Soutzoukakia – Moussaka – Horiatiki  – Tzatziki
Gezilecek YerlerAtina – Girit – İos Adası – İyon Adaları – Kavala – Korfu Adası
BaşkentAtina
ŞehirleriAtina – Girit – Doğu Makedonya ve Trakya – Epir – İyonya Adaları
Yüz Ölçümü131.957 km2
Zaman DilimiUTC+2 (DAZD)
İnternet Alan Adı.gr
Kurucusu
BaşkanıEkaterini Sakellaropulu
Asgari Ücret758,33 EUR /ay (Tem 2019)
İklimiAkdeniz
Asker Sayısı200.000
Komşu ÜlkeleriArnavutluk – Kuzey Makedonya Cumhuriyeti – Bulgaristan – Türkiye
Kuruluş Tarihi25 Mart 1821
Yunanistan Hakkında Genel Bilgiler
Yunanistan
Yunanistan
mail longvize E-mail
[email protected]
whatsapp longvize WhatsApp Hattı
0553 716 03 25
Long Vize Çağrı Merkezi Mobil Hat
0553 716 03 25
longvize çalışma saatleri Pazartesi – Pazar
08:30 – 00:00
İletişim

Sıkça Sorulan Sorular

Yunanistan Vizesi Nasıl Alınmalıdır?

Yunanistan’a Vize alırken öncelik olarak randevunuzu oluşturup başvuru türünüze göre Yunanistan Vize Evrakları ve Belgelerini hazırlamanız gereklidir. Evraklarınızı hazırladığınız zaman randevu günü başvuru merkezine giderek evrak teslim ve parmak izi vermeniz gereklidir. Bu tür işlemler için profesyonel hizmet almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Yunanistan Vize Başvurum Sonuçlandıktan Sonra Pasaportu Kendim Mi Almalıyım?

Yunanistan Vize Başvurunuz sonuçlandıktan sonra 2 farklı şekilde alınabilmektedir. Bunlar Elçilik Kargo hizmeti ile gönderim diğeri ise kendiniz başvuru merkezine şahsi olarak gelip teslim alabilirsiniz. Yunanistan Vizesinden Red aldığınız zamanda kargo dahi istemiş olsanız şahsi olarak gelip imza atarak pasaportunuzu teslim almanız gerekmektedir.

Yunanistan Vizesine Pasaportumu Teslim Etmeden Başvuru Yapabilir miyim?

Yunanistan Vizesine pasaportunuzu teslim etmeden başvuru yapamazsınız. Yunanistan Konsolosluğu vize memurları evraklarını değerlendirdikten sonra vizenizi pasaportun içerisine basmaktadır. Firmamız Long Vize Başvuru Merkezini arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yunanistan Büyükelçiliği Görevi Nedir?

Yunanistan Büyükelçiliği ülkeler arası diplomasi işlerinde görev yapmaktadır. Yunanistan Büyükelçiliği ile istediğiniz zaman bir görüşme sağlanmamaktadır. Bu sebepten dolayı randevu almanız şarttır. Yunanistan Vize Randevusu almak için Long Vize Turizm ile irtibata geçebilirsiniz.

Yunanistan Büyükelçiliği Vize İşlemleri Nasıl Yapılır?

Yunanistan Büyükelçiliğinden sadece uzun süreli vize başvuruları yapılmaktadır. Bu başvurular Çalışma, Oturum, Aile Birleşimi ve Erasmus vizelerdir. Vize başvurunuz kısa süreli ise Başvuru Merkezlerinden yapılmaktadır. Kısa Süreli Yunanistan Vize İşlemlerinizi yapmak için Long Vize Başvuru Merkezimiz ile hızlandırabilirsiniz.

Yunanistan Büyükelçiliği Mülakat Yapıyor Mu?

Yunanistan Büyükelçiliği 90 günden az olan vize başvurularında mülakat yapılmamaktadır. 90 günden uzun olan vize başvurularında Yunanistan Büyükelçiliğinden randevu alınarak mülakat yapılmaktadır. Yunanistan Vizesi Mülakatında ne tür sorular sorulduğunu öğrenmek için firmamızı arayabilirsiniz.

Yunanistan Konsolosluğu Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yunanistan Konsolosluğu direk olarak başvuru kabul etmemektedir. Yunanistan Vize Başvurusu işlemlerinizi Konsolosluktan yapmak için randevu almanız gerekmektedir. Yunanistan Konsolosluğundan Randevu alabilmek için firmamız Long Vize Başvuru Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz.

Yunanistan Fahri Konsolosluk Görevleri Nelerdir?

Dış İşleri Bakanlığı mensubu olamamasına rağmen genelde büyükelçisi bulunmayan ülkelerde, ülkenin işlerini yapan ve yabancı ülke tarafından seçilen kimselere Fahri Konsolos denilmektedir. Fahri Konsoloslukların Vize İşlemleri süreçleri, karar verme ve değerlendirme yetkileri bulunmamaktadır.

Yunanistan Konsolosluğu Evrakları Nelerdir?

Yunanistan Konsolosluğu Evrak ve Belgeleri Gidiş amacınıza göre değişiklik göstermektedir. Evrakların Güncelliği buradaki en önemli etkendir. Yunanistan Vizesi Evrakları Ve Belgeleri listesine ulaşmak için firmamız Long Vize Turizm ile irtibata geçebilirsiniz.

Yunanistan Aile/Arkadaş Ziyareti Vizesi Nasıl Alınır?

Yunanistan Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi alabilmeniz için Yunanistan da yaşayan bir akrabanız veya arkadaşınız tarafından belediye onaylı veya göçmenlik ofisinden onaylı davetiyenizin olması gerekmektedir. Gelen davetiyeye istinaden firmamız Long Vize aracılığı ile Yunanistan Vize Başvurusu yapabilirsiniz.

Yunanistan Aile Ziyareti Vize Randevusu Nasıl Alınır?

Yunanistan Vize Randevusu almadan önce Yunanistan’a ne amaçlı gitmek istediğinizi belirlemeniz gerekmektedir. Gidiş amacınızı belirledikten sonra Long Vize Turizm Başvuru Merkezinden Randevu alarak işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

Yunanistan Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi Kaç Günde Sonuçlanır?

Yunanistan Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi başvurunuz yapıldıktan sonra Konsolosluk Vize Departmanı bölümünde sunmuş olduğunuz evraklar incelenmeye girmektedir. İncelenme sonucunda Yunanistan Vize Başvuru sahiplerinin daha önce almış olduğu vize ve başvuru türü sonuçlanma süresini etkilemektedir. Firmamız Long Vize Başvuru Merkezi ile yapacağınız Yunanistan Vizesi Başvuru işlemlerinizi hızlandırabilirsiniz.

Yunanistan Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yunanistan Vize Başvurusu Yapabilmeniz için Yunanistan’daki bir şirketten sizlere kaşeli imzalı davetiye gelmesi gereklidir. Davetiye İstinaden hazırlamanız gereken evraklar ve belgeler vardır. Belgeler hazırlandıktan sonra direk olarak Long Vize Başvuru Merkezimiz ile başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Yunanistan Ticari Vize Davetiye Formatı?

Yunanistan Ticari Vize davetiyesi kaşeli ve imzalı olması en önemli kuralıdır. Gidecek olan kişinin kişisel bilgileri, şirket bilgileri ve gidecek kişinin orada ne yapacağının yazması gereklidir. Yunanistan Vizesi ve Davetiye formatı hakkında detaylı bilgi için Long Vize Turizm Firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.

Yunanistan Vize Başvuru Ücretleri Nelerdir?

Yunanistan Vize Ücretleri başvuru türünüze ve gidiş sürenize göre zorunlu seyahat sağlık sigortasından dolayı değişiklik gösterebilmektedir. Yunanistan Vize Ücretleri Ve Elçilik harç bedelleri hakkında bilgi almak için Long Vize Başvuru Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Yunanistan Turistik Vize Nasıl Alınır?

Yunanistan Vize başvurusu yapabilmeniz için öncelik olarak Gidiş – Dönüş tarihinizi belirlemeniz gerekmektedir. Çalışma durumunuza göre hazırlamanız gereken evraklar ve belgeler bulunmaktadır. Bu belgelere istinaden otel ve uçak rezervasyonlarınızı evraklarınız arasında muhakkak sunmalısınız. Otel Rezervasyonunuzu yaparken opsiyonlu otelleri seçmelisiniz. Elçilik evrak değerlendirme aşamasında otel voucher üzerindeki koddan opsiyon geçerlilik durumunuza bakarak karar vermektedir.

Yunanistan Turistik Vize Randevusu Nereden Alınır?

Yunanistan Vize Randevusu alabilmeniz için öncelik olarak pasaport bilgilerinizi online sisteme eksiksiz olarak girmeniz gereklidir. Sisteme eksik olarak girilen bilgiler kabul edilmez ve geçersiz sayılmaktadır. Yunanistan Vize Randevu İşlemlerinizi sorunsuz olarak yapabilmek için firmamız Long Vize ile irtibata geçip işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

Yunanistan Turistik Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Yunanistan Vize randevunuzu oluşturduktan sonra eksiksiz ve güncel olarak hazırlamış olduğunuz belgeleriniz ile başvurunuz yapılmaktadır. Başvuru Yaptıktan sonra dosyanız Konsolosluk tarafından belgeleriniz ve kişisel bilgileriniz kontrol edilerek işleme alınmaktadır. İşleme alınan belgeleriniz yaklaşık olarak 10 ile 15 iş günü içerisinde cevaplamaktadır. Yunanistan Vizesi Kaç Günde Çıkar? sorusunun cevabı hakkında detaylı bilgi için firmamız Long Vize ile irtibata geçebilirsiniz.

Yunanistan Vize Başvurumu Ne Zaman Yapmalıyım?

Yunanistan Vize Başvurunuzu seyahatinizden en az 6 ay öncesinden gerçekleştirebilirsiniz. Vize Başvurusunda önemli etkenlerden biriside Yunanistan Vize Randevu işlemlerinizi gideceğiniz tarihe göre alınması gerekmektedir. Yunanistan Vize Randevusu ve Başvuru İşlemleri için Firmamız Long Vize Turizm’den gerekli bilgileri sağlayabilirsiniz.

Yunanistan Vize Başvurusu İçin Parmak İzi Vermek Zorunlu Mudur?

Yunanistan Vize Başvurusunda İlk Başvurunuz ve Son 5 yıl içerisinde Schengen Vizesi almış olsanız dahi her defasında parmak izine tabi tutulmaktasınız. Yunanistan Vizesi ve parmak izi hakkında detaylı bilgi almak için Long Vize Turizm’i arayarak öğrenebilirsiniz.

Yunanistan Vize Başvurusunda Mülakat Var Mı?

Yunanistan Vize Başvurusu 2 kategoriye ayrılmaktadır. Bunlar C tipi Ve D tipi vizeleridir. C tipi vize türü 90 güne kadar olan kısa süreli vize türleridir. D tip ise 90 günü geçen uzun dönem başvuru türü olarak geçmektedir. C tipi vize başvurusunda mülakat bulunmamaktadır. D tipi vize başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlarımız ise Konsolosluk tarafından mülakata tabi tutulmaktadırlar. Yunanistan Vize Formu ve Mülakat Randevu işlemleri için firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.

Yunanistan Vize Evrakları Nelerdir?

Yunanistan Vize Başvuru Evrakları başvuru yapacak kişinin meslek kategorisine değişiklik göstermektedir. Meslek Kategorileri çalışan, iş veren, öğrenci, emekli, eczacı, ev hanımı ve çalışmayan kişiler olarak kendi içerisinde gruplara ayrılmaktadır. Firmamız Long Vize Turizm’i arayarak gerekli evrak ve belgeleri temin edebilirsiniz.

Yunanistan Emekli Evrak Listesi?

Yunanistan’a seyahat edecek olan emekli kişilerin hazırlaması gereken evraklar e- devlet üzerinden alınmış emekli belgesi en önemli belgedir. Bu belgenin Güncel ve yeni tarihli alınması gerekmektedir. Emekli olan Vatandaşlarımız Yunanistan Vize İşlemleri sırasında son 3 aylık maaş aldıkları banka hesap dökümlerini sunmaları zorunludur. Firmamız Long Vize ile irtibata geçerek Güncel Gerekli Emekli Evrak listesini alabilirsiniz.

Yunanistan Vize Evrakları Geçerlilik Süresi Nedir?

Yunanistan Vize Evraklarının güncellik ve geçerlilik süresi bazı evraklarda en fazla 7 gün içerisinde alınmış olması gereklidir. Aksi takdirde Vize başvurunuz sırasında sorun yaşayabilirsiniz. Yunanistan Vizesi Başvuru sırasında sorun yaşamamak için Long Vize Başvuru Merkezimizden işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Yunanistan Vize Formu Nasıl Doldurulmalıdır?

Yunanistan Vize başvuru formu doldurulurken kişisel bilgilerinizi, pasaport bilgilerinizi ve davetiyeniz var ise davetiye bilgilerinizin eksiksiz olarak doldurulması gereklidir. Forma atacağınız imzaların pasaporttaki imzanızla uyumlu olması zorunludur aksi takdirde başvuru merkezi ve konsolosluktan evraklarınız işleme alınmadan geri dönebilmektedir. Yunanistan Vize İşlemleri sırasında bir aksilik yaşamamak için Long Vize Başvuru Merkezimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Yunanistan Vize Formunu Nereden Alabilirim?

Yunanistan Vizesi Başvuru formunu Konsolosluğu ve Vize Başvuru merkezinin resmi sayfasından ulaşabilirsiniz. Güncel Yunanistan vize formuna ulaştığınıza dikkat etmeniz gerekmektedir. Geçersiz form ile başvurular kabul edilmemektedir. Güncel Başvuru Formu ve doğru doldurulduğundan emin olmak için firmamızı arayarak gerekli bilgilere sahip olabilirsiniz.

Yunanistan Vize Formu Ücretli Midir?

Yunanistan Vize Başvuru Formu Yunanistan’a gitmek isteyen vatandaşlarımızın doldurmak zorunda olduğu bir evrak olduğu için Yunanistan Vize Ücretleri içerisinde yoktur. Konsolosluklar ve Vize Başvuru Merkezinden ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz. Long Vize Başvuru Merkezimizi arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yunanistan Vize İşlemleri Nasıl Yapılmaktadır?

Yunanistan Vize İşlemlerinizi başlatmanız için öncelik olarak nüfus müdürlüğünden pasaportunuzu çıkartmanız gereklidir. Daha sonrasında Pasaport bilgilerinize göre randevu alınır randevu aldığınız tarihe istinaden Başvuru evraklarınızı hazırlayıp Yunanistan Konsolosluğuna veya vize başvuru merkezine başvuruda bulunmanız gereklidir. İşlemlerinizi hızlı ve sorunsuz halletmek için firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.

Yunanistan Vize İşlemleri Sırasında Nelere Dikkat Edilmelidir?

Yunanistan Vize işlemleri sırasında dikkat edilmesi gereken en önemli etkenlerden birisi Yunanistan Vize Randevusu‘ dur. Randevu sırasında pasaport bilgilerinizi doğru girmediğiniz zaman randevunuzun iptal olma ihtimali yüksektir ve başvuru yapamayabilirsiniz. İkinci Etken olarak ta Başvuru sırasında teslim edeceğiniz Evraklarınız dır. Evraklarınızın eksiksiz ve güncel olması gerekmektedir. Long Vize Turizm firmamız ile irtibata geçerek işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde halledebilirsiniz.

Yunanistan Vize İşlemleri Sırasında Talep Dilekçesi Sunmamız Şart mıdır?

Yunanistan Vize Başvurusu yaparken vize talep dilekçesi büyük etkenlerden birisidir. Bir yandan seyahat planlaması bir yandan ise ne amaçlı gitmek istediğinizi belirten dilekçedir. Yunanistan Vize Dilekçe Örneğine ulaşmak için firmamız Long Vize ile iletişime geçip temin edebilirsiniz.

Yunanistan Vize Randevusu Nasıl Alınmaktadır?

Yunanistan Vize Randevusu almadan önce Yunanistan’a ne amaçlı gitmek istediğinizi belirlemeniz gereklidir. Gidiş amacınızı belirledikten sonra Yunanistan Vize Evrakları ve Belgeleri hazırlama sürecinize göre uygun güne randevu almanız gereklidir. Randevu işlemleri için firmamızı arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yunanistan Vize Randevusu Ücretli midir?

Yunanistan Vize Randevusu alırken hiçbir şekilde ücret ödenmez. Yunanistan Konsolosluğunun vatandaşlarımıza ücretsiz olarak sunmuş olduğu bir hizmettir. Yunanistan vize randevu ve başvuru işlemleri için Long Vize Turizm’i arayarak işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

Yunanistan Aile Birleşimi Vize Randevusu Nasıl Alınır?

Yunanistan Aile Birleşimi vize başvurusu yapabilmeniz için öncelikle Türkiye’de bir evlilik gerçekleştirmeniz gereklidir. Evliliğiniz Türk Hükumeti Kayıtlarında olduktan sonra Yunanistan dan gelen evraklar ile Yunanistan Konsolosluğu Vize bölümünden Randevunuzu oluşturmanız gerekmektedir. Yunanistan Vizesi için firmamız ile irtibata geçip detaylı bilgi sağlayabilirsiniz.

Yunanistan Vize Ücreti Ne Kadardır?

Yunanistan Vize Ücretleri kişilerin gidiş amacına ve yaş durumuna göre değişiklik göstermektedir. Yunanistan Büyükelçiliği vize ücretlerini hiçbir zaman havale olarak almamaktadır. Her zaman başvurunuzu yaptıktan sonra ödemeler yapılmaktadır. Yunanistan Vize ücretleri hakkında detaylı bilgi almak için firmamızı arayarak öğrenebilirsiniz.

Yunanistan Vizesi İçin Seyahat Sağlık Sigortası Ücreti Ne Kadardır?

Seyahat Sağlık Sigortası yurt dışı seyahatlerinde zorunlu olan bir poliçedir. Seyahat sağlık sigortası yurt dışına başınıza bir rahatsızlık gelmesi durumunda sizin oradaki hastane işlerinizde yardımcı olan poliçedir. Sigorta fiyatları gidiş sürenize göre değişiklik göstermektedir. Zorunlu seyahat sağlık sigortası ve Yunanistan Vize Evrakları hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için Long Vize Turizm’i arayabilirsiniz.

Yunanistan Vizesinden Red Aldığım Zaman Ücret Geri Ödenir Mi?

Yunanistan Vize Başvurusu yapıldıktan sonra red aldıysanız eğer ne konsolosluk bedeli ne de başvuru merkezinin almış olduğu hizmet bedelleri geri ödenmemektedir. Aldığınız red kararına göre itiraz etme hakkınız bulunmaktadır. İtiraz etmek içinde kendi şahsi mailiniz üzerinden Konsolosluğun vize bölümüne yapabilirsiniz.

Yunanistan Vizesi Dilekçe Örneği Nasıl Olmalıdır?

Yunanistan Vizesi Dilekçe Örneği Yunanistan’a seyahat edecek olan vatandaşlarımızın gidiş amacını belirleyen önemli bir dilekçedir. Özellikle Yunanistan Turistik Vize başvurusu yapmak istiyorsanız vize dilekçesi çok önemli bir etkendir. Firmamız Long Vize Turizm ile yapacağınız vize başvurularınız da dilekçeleri sizin adına bizler yazıp başvurunuzu gerçekleştirmekteyiz.

Yunanistan Vize Başvuru Sırasında Sponsor Dilekçesi Şart Mıdır?

Ev Hanımı, Öğrenci ve Çalışmayan iseniz başvuru sırasında sponsor göstermek zorundasınız. Eğer Sponsor gösterip sponsor dilekçesini evraklarınızı arasında yok ise Yunanistan Vize Başvurusu yapamazsınız. Yunanistan Vizesi Sponsor dilekçesi için firmamız arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yunanistan Hangi Durumlarda Vize Dilekçesini Zorunlu Tutmuştur?

Yunanistan’a araç ile seyahat etmek istiyorsanız eğer vize başvurusu sırasında seyahat planlamasını anlatan vize dilekçesini Yunanistan Vizesi Gerekli Evraklar listesine eklemeniz zorunludur. Araç ile seyahat etmek istiyorsanız eğer araçta olan şoför ve diğer kişilerin bilgileri ve hangi ülkelerde konaklama sağlayacağınız belirttiğiniz vize dilekçesidir. Firmamız Long Vize Turizmi arayarak vize dilekçesi hakkında profesyonel yardım alabilirsiniz.

Yunanistan Vizesi Kaç Günde Çıkartılır?

Yunanistan Vize başvuru işlemlerinizi ikametgah bölgenize ait olan Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa, Edirne, Gaziantep, Antalya, Bodrum, Marmaris şehirlerden gerçekleştirebilirsiniz. Başvuru Türünüz ve Başvuru bölgeniz vize çıkış süresi bakımından değişkenlik gösterebilir. Oturum Başvuruları Yunanistan Büyükelçiliği Vize bölümünden yapılır ve sonuçlanma süresi 3 ile 6 ayı bulabilmektedir. Normal schengen başvuruları 7 ile 15 iş günü arasında sonuç vermektedir.

Seyahat Tarihimizden Kaç Gün Önce Başvuru Yapabiliriz?

Yurt dışı seyahat taleplerinin yoğun olması sebebi ile gideceğimiz tarihten en erken 60 gün öncesinden başvuru yapabilmekteyiz. Yunanistan Vizesi başvurularınızın sorunsuz ve eksiksiz olarak gerçekleştirebilmeniz için Long Vizeden destek alabilir en kısa süreye randevu oluşturabilirsiniz.

Yunanistan Vizesi Sonuçlanma Sürelerini Etkileyen Nedenler?

Seyahat planlaması yaparken vize işlem süreçlerini göz önünde bulundurmanız. Olası bir aksaklıktan kaynaklanan gecikmelerde tedbir almanızı olanak sağlar. Vize Başvurularınızı gideceğiniz tarihten 60 gün önce yapabilirsiniz. Merkezimizden Yunanistan Vize Randevusu Alarak vize işlemlerinizi geç kalmadan planlayabilirsiniz. Eksik ve yanlış evrak beyanı vize sonuçlanma sürenizi uzatabilmektedir.

Vfs Yunanistan Vizesi Bölümüne D Tipi Vize Başvurusu Yapabilir miyim?

Vize Türlerine göre başvuru yerleri değişmektedir. Uzun Dönem vize türleri için Yunanistan Büyükelçiliği Vize bölümüne kısa süreli seyahatleriniz için vfs Yunanistan vizesi bölümünde evrak tesliminizi gerçekleştirebilirsiniz. Başvurunuzu eksiksiz yapabilmek için Long Vize Başvuru Merkezimizden Yunanistan Vize Başvurusu Evrakları Listesine Ulaşabilirsiniz.

Vfs Yunanistan Vizesi Bölümünün Yetki Alanları?

Vfs Yunanistan Vize bölümü kesinlikle vize sonuçlarında karar verme yetkisine sahip değildir. Yetkili Long Vize Başvuru Merkezi aracılığı ile hazırlanan evrakları teslim alma, parmak izi kaydı yapma ve biometrik oluşturma gibi görevleri olan bölümdür. Eksiksiz hazırlanan evraklar Yunanistan Vize Randevusu alarak teslim edilebilmektedir.

Vfs Yunanistan Vizesi Çalışanları Karar Vermede Yetkili midir?

Vfs Çalışanları evrak tesliminde detaylı mülakat yapmaya vize sonucunu ve olumlu olumsuz etkileme yetkisine sahip değildir. Kısa süreli başvuruları teslim alan evrakları tasnifleyip gerekli mercilere ileten kurumdur. Yunanistan Vize Başvurusu işlemlerinizi yetkili Long Vize Turizm aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz.
Whatsapp Vize Ülkeleri Destek Merkezi Vize Ön Başvuru Formu