Vizesi Amerika

Amerika Vizesi

Amerika vizesi için profesyonel destek almak önemlidir. Göçmenlik yasasına göre ABD, vize başvurusunu kabul etmektedirler. Amerika vizenizin kabul olabilmesi için diplomatik temsilcilerinin belirlediği tüm kuralları kabul etmeniz gerekir. Vize prosedürlerinde Türkiye Cumhuriyeti için pasaport ayrımı yapmadan giriş hakkı tanır.

Ülke güvenliğinin sağlanması için vize işlemlerini çok ciddi bir hassasiyetle yürütür. Amerika Birleşik Devletleri tarafından değerlendirmeler kişinin yaşı, mesleki durumu gibi kriterleri göz önünde bulundurmaktadır. Eğer ABD seyahat etmek istiyorsanız mutlaka ABD Konsolosluğu’na başvuruda bulunmanız gerekir. Ülkeye giriş ve seyahat etme talebinde bulunursunuz. Yapılan değerlendirmelere göre uygun görülürseniz talebiniz onaylanır.

Tüm bu işlemlerle uğraşıp kendinizi yormak istemiyorsanız, Long vize şirketi olarak Amerika vize işlemleri için elçilikteki temsilciniz olabiliriz. Kaliteli, güvenilir ve güler yüzlü çalışanlarımızla tüm vize işlemlerinizi sorunsuz olarak çözüyoruz.

Amerika Vize Çeşitleri

Giriş noktasına geldiğiniz zaman, göçmenlik memuru vizenizi kontrol eder ve sorun yoksa giriş yaparsınız. ABD iki tür vize uygulaması mevcuttur. Bunlar göçmen olmayan vizeler ve göçmen olan vizelerdir. Eğitim, çalışma ve ziyaret amaçlı gidiyorsanız, göçmen olmayan vize almanız gerekiyor. ABD’de süresiz olarak yaşamak ya da çalışmak istiyorsanız da göçmen vizesine başvurmanız gerekiyor.

Long vize şirketi zaman kaybetmeden gereksiz evrak yığılmalarından sizleri kurtararak, kurallara uygun bir şekilde evraklarınızı tamamlama işinde en büyük destekçiniz oluyoruz.

amerika vizesi

Amerika Vizesi Nasıl Alınır?

Göçmen olmayan vize başvurusunda bulunan herkesin DS-160 formunu doldurması zorunludur. Amerika’ya vize almanın ilk aşaması online başvurunun ardından, DS formlarının eksiksiz bir şekilde doldurulmasıdır. Long vize şirketi olarak bize başvurmanız halinde tüm formları profesyonel bir şekilde doldurmanızı sağlıyoruz. Sizin tek yapmanız gereken şahsi evraklarınızı hazır etmeniz olacaktır. Long vize ayrıcalığıyla vize başvuru dosyanızı hazırlıyoruz.

Amerika Birleşik Devletleri’nden vize alabilmeniz için ikinci aşama Amerika vize mülakatıdır. Amerika vize mülakatı için Long vize firmamız gerekli tüm eğitimleri size vererek, Amerika uzmanınızla beraber Amerika Konsolosluğu Vize mülakatına girmenizi sağlıyoruz. Long Vize Turizm şirketimiz Amerika Vize başvurularınızı prosedürlere uygun ve profesyonelce gerçekleştirmeniz için her zaman hizmetinizdedir. İletişim numaralarımızdan bizlere dönüş sağlayabilirsiniz.

Detaylı bilgi almak için tıklayınız

Sıkça Sorulan Sorular

Amerika Vize Başvurumu Nereden Yapabilirim?

Amerika Vize başvuruların da bölge ayrımı bulunmamaktadır. Long Vize Başvuru Merkezimizin Ankara ya da İstanbul Şubelerimizden destek alarak gerçekleştirebilirsiniz. Başvuruya giderken seyahat amacınızı kanıtlayan evrakları ve Abd başvuru formunuzu, randevu kağıdınızı mutlaka yanınızda götürmeniz gerekmektedir.

Amerika Turistik Vize İçin Gerekli Evraklar Nelerdir?

Amerika’ya Turistik Vize almak isterseniz bu seyahatinizi kanıtlayan belgeleri Amerika Büyükelçiliği Vize Bölümüne ibraz etmeniz gerekmektedir. Gerekli evraklar içerisinde mutlaka otel uçak rezervasyonunuzun olması gerekmektedir. Birkaç şehir gezecek iseniz bunu kanıtlayan ya da planlarınızı ispatlayan evrakları da başvuru sırasında evraklarınız arasında sunmanız gerekmektedir. Gezi programınız detaylandırmak adına Long Vize Başvuru Merkezimizin Uzman Rehberlerinden destek alabilirsiniz.

Randevu Günü Görüşmeye Vekâlet Verdiğim Biri Katılabilir Mi?

Amerika vizesi başvurusunu yapabilmek için öncelikle sistem üzerinden formu doldurup, randevu almanız gerekmektedir. Randevu Günü Amerika Konsolosluğu Vize Bölümünde ya da Büyükelçiliğinde evraklarınız ile birlikte gitmeniz gerekmektedir. Başvuruda şahsen bulunmanız gerekmektedir. Yerinize vekâleten görüşmeye kimse gidemez. Tüm prosedürler hakkında detaylı bilgi almak için Long Vize Başvuru Ve Randevu Merkezimizin Uzman Kadrosundan destek alabilirsiniz.

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi: