Skip to content

Mali Vize Çeşitleri

Mali Vize Çeşitleri Afrika’da altın üretiminde 3. Konumda bulunan Mali Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına Turistik vizenin yanında Ticari vize imkanı da sunarak bu istatistiklerini Türkiye üzerinden Avrupa’ya genişletme amacındadır. Ayrıca Mali’nin ihracat rakamlarından altın kadar yer kaplayan pamuk da iki ülke arasındaki ticarete zaman zaman konu olan başka bir Mali ürünüdür.

Bu nedenle ticari vize için Mali’ye başvuran Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının sayısı gün geçtikçe artmakta ve Mali’nin Türkiye’deki dış temsilcilikleri her geçen gün onayladığı ticari vizelere bir yenisini daha eklemektedir. Ülke ihracat payının toplamda yüzde 90’ını kaplayan altın ve pamuk ihracatı düşünülürse, Mali Vize Çeşitleri Mali vizesi karşı çok sıcak kanlı bir tutum gösterdiğini tahmin edebiliriz. Ayrıca Mali’nin Türkiye vatandaşlarına sağladığı iki tip vizeden bir diğeri olan turistik vizenin de talep görmesi için Mali’de barınan birçok güzel sebep olduğunu söyleyelim. 

Mali sınırları içinde bulunan Afrika’nın en uzun 3. Akarsuyu olan Nijer akarsuyunda tatlı su balıkçılığı yürütülen tatlısı balıkçılığı faaliyetleri ve akarsu kenarındaki küçük ve mütevazi çarşılarla turist vizesi almak için insanları çekmektedir. Ayrıca yine turist vizesi alanların dikkatini cezbetmekte olan ve UNESCO Tarih Mirasları arasında yer alan bölgelerde de turizm faaliyetleri aktif olarak devam etmektedir. Bu nedenle Mali aynı ticari vizelerde olduğu gibi Mali Vize Çeşitleri Türkiye’den Mali’ye turistik vizeyle turist olarak gelmek isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının da işlemleri için büyük aksilikler ve eksikler olmadığı sürece zorluk çıkarmak yerine kolaylaştırma yoluna gitmektedir.

mail longvize E-mail
[email protected]
whatsapp longvize WhatsApp Hattı
0553 716 03 25
Long Vize Çağrı Merkezi Mobil Hat
0553 716 03 25
longvize çalışma saatleri Pazartesi – Pazar
08:30 – 00:00
İletişim

Hemen Başvur

Whatsapp

+90 553 716 0325

Telefon

0312 426 0325

Whatsapp Vize Ülkeleri Destek Merkezi Vize Ön Başvuru Formu