Skip to content

Nijer Vize Başvuru Şartları 2022

Nijer Vizesi

Nijer Vizesi Başvuru Şartları 2022, Nijer ülkesine seyahat edecek kişilerin almak zorunda olduğu bir belgedir. Nijer’e seyahat edecek Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından umumi, hizmet ve hususi pasaport sahipleri; uzun ve kısa süreli seyahatleri için vize başvurusunda bulunmaları gerekir. Ancak diplomatik pasaport sahipleri kısa süreli seyahatleri için vizeden muaftırlar. Nijer vizesi başvuruları, Nijer Büyükelçiliği tarafından değerlendirilmektedir.

Nijer Büyükelçiliği, vize başvurularını değerlendirirken vize başvurusunda bulunan kişinin hazırladığı evraklar ve belgelere göre karar vermektedir. Nijer başvurularında gerekli evrakların ve belgelerin talep edilen şekilde hazırlanmadığı takdirde, vize başvuruları olumsuz yönde sonuçlanacaktır. Bulunduğunuz şehirden Nijer vizesi için gerekli evrakların ve belgelerin tamamlanması, vize randevusu gibi tüm vize işlemlerini Long Vize Turizm şirketimiz aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Nijer Vize İşlemleri

Bir ülkeden başka bir ülkeye seyahat edebilmek için o ülkenin belirlediği kurallara ve prosedürlere uyulması gerekir. Türkiye ile Nijer arasında vize antlaşması hükümlerine göre Nijer vize işlemleri yürütülür. Nijer’e seyahat edecek kişilerin, öncelikle ülkeye seyahat nedenlerini belirlemelidir. Nijer vize türüne, seyahat süresine ve kişilerin iş statülerine göre talep edilen evrak ve belgeler tamamlanmalıdır.

Vize türüne uygun hazırlanmayan vize belgeleri, vize başvurusunun olumsuz yönde sonuçlanması neden olur. Nijer vize başvurularını sonuçlandırma yetkisi, tamamen Nijer Büyükelçiliği inisiyatifindedir. Nijer vizesi İşlemleri vize evraklarının hazırlanması, vize randevusu oluşturma, Nijer vize başvuru formu hazırlama gibi tüm vize işlemleri için profesyonel hizmet veren Long Vize Turizm şirketimizden yardım alabilirsiniz.

Nijer Vize Başvurusu

Nijer vize başvurusu gerçekleştirecek kişilerin; öncelikle turistik, ticari, aile ziyareti, arkadaş ziyareti, eğitim, vatandaşlık gibi seyahat amacına göre vize türünü belirlemeleri gerekir. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Nijer’e seyahat edebilmek için umumi, hizmet ve hususi pasaport sahipleri vize almak zorundadırlar. Nijer vize başvuruları, Nijer Büyükelçiliği’ne yapılır. Nijer Büyükelçiliği, vize başvurularını sonuçlandırmakla yetkili kurumdur. Nijer Büyükelçiliği, Ankara’da bulunur.

Ancak Nijer vize başvurusu bulunduğunuz şehirden, kolay ve zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirmek için Long Vize Turizm şirketimiz aracılığıyla vize başvurularını gerçekleştirebilirsiniz. Nijer başvurularında gerekli evrakları ve belgelerin hazırlanması ve diğer vize işlemlerinde görülen herhangi bir yanlış belge,  vize başvurularının olumsuz yönde sonuçlanmasına neden olacaktır. Bu tür olumsuz durumlarla karşılaşmamak için şirketimizden profesyonel destek alabilirsiniz.

Nijer Vize Randevusu

Nijer vize randevusu, vize için gerekli evrakların ve belgelerin teslim edilmesi için gerekli bir işlemdir. Nijer vize randevusu, Nijer Büyükelçiliği’nin resmi İnternet sayfasından talep edilir.  Büyükelçiliğin resmi İnternet sayfasında görülen boş gün ve saate, vize randevusu oluşturulur. Vize randevusu oluşturan kişilerin belirlenen gün ve saatte talep edilen yerde olmaları gerekir.

Nijer Vizesi randevusu, vize başvuruları için önemli bir işlemdir. Nijerya vize randevusu oluşturmak için Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Şirketimiz bünyesinde çalışan profesyonel ve deneyimli personelimiz için gerekli evrakların ve belgelerin hazırlanması, Nijer vize randevusu oluşturma gibi tüm vize işlemleri için müşterilerimize profesyonel destek vermekteyiz.

Nijer Vize

Nijer’e seyahat edecek kişilerin, vize almaları gerekir. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları diplomatik pasaport sahipleri 90 günlük seyahatleri için vize almalarına gerek yoktur. Ancak umumi, hususi ve hizmet pasaport sahipleri uzun ve kısa süreli seyahatleri için vize almaları zorunludur. Nijer vize başvurusu gerçekleştirecek kişilerin pasaportlarının bulunması gerekir. Pasaportu bulunmayan kişilerin öncelikle pasaport başvurusu yapmalı ve daha sonra Nijer vize başvurusu yapmalıdırlar.

Nijer’e seyahat edecek kişiler ülkenin konumundan dolayı oluşabilecek salgın hastalıklara karşı seyahatleri öncesinde sarı humma aşısı yaptırmaları gerekir. Vize başvurusu gerçekleştirecek kişiler; vize türüne, seyahat süresine, Türkiye’deki iş statülerine uygun şekilde talep edilen evrakları ve belgeleri hazırlayıp; vize başvurusu oluşturmaları gerekir. Nijer vize işlemlerinin Büyükelçiliğin talep ettiği şekilde yürütülmesi için yetkilendirilen Long Vize Turizm şirketimizden profesyonel hizmet alabilirsiniz.

Nijer Vize Başvuru Merkezi

Nijer ile Türkiye arasında vize anlaşması bulunur. Nijer’e seyahat edecek kişilerin, vize başvurusu için gerekli evrakların ve belgelerin hazırlanması, vize başvurusu yapma, vize randevusu oluşturma gibi tüm Nijer vize işlemleri için Nijer Büyükelçiliği tarafından görevlendirilmiş Long Vize Turizm şirketimizden profesyonel destek almaları en doğru tercih olacaktır. Long Vize Turizm şirketimiz, Nijer vize başvuru merkezi olarak görev yapmaktadır.

Şirketimiz bünyesinde çalışan uzman ve profesyonel ülke temsilcilerimiz, vize işlemlerini doğru ve eksiksiz bir şekilde tamamlamaktadır. Long Vize Turizm şirketimizin Türkiye’nin 81 ilinde aktif olarak hizmet veren vize başvuru merkezi bulunur.  Bulunduğunuz şehirden vize işlemleri için tek yapmanız gereken iş, Long Vize Turizm şirketimiz ile birebir görüşme sağlayarak veya telefon numaralarımızdan ulaşarak Nijer için gerekli işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

Nijer Vize Çeşitleri

Nijer’e seyahat edecek kişilerin; vize türüne, seyahat süresine ve Türkiye’deki iş statüsüne göre vize başvurusu oluşturması gerekir. Nijer vize çeşitleri, uzun süreli ve kısa süreli olmak üzere iki kategoride incelenir. Vize başvurusu yapacak kişilerin ülkeye seyahat nedenlerini net ve doğru bir şekilde aktarmaları, vize başvuruları için çok önemlidir. Nijer vizesi çeşitleri şunlardır:

Nijer Turistik vize
Nijer Ticari vize
Nijer Arkadaş ziyareti vizesi
Nijer Aile ziyareti vizesi
Nijer İşçi vizesi
Nijer Çalışan vizesi
Nijer Eğitim vizesi
Nijer Vatandaşlık vizesi
Nijer Oturum vizesi
Nijer Aile birleşimi vizesi
Nijer ülkesi vize çeşitleri hakkında detaylı bilgi için Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz.  Long Vize Turizm şirketimiz, vize türüne uygun şekilde tüm vize işlemlerinin yürütülmesi için profesyonel hizmet vermektedir.

Nijer Ticari Vize

Nijer ticari vize; Nijer’e iş toplantısı, fuar etkinlikleri, iş görüşmesi gibi ticari nedenlerden dolayı seyahat edecek kişilerin başvurduğu vize türüdür. Nijer ticari vize başvuruları, kısa süreli vize kategorisinde yer almaktadır. Ticari vize başvurularında, Nijer’de bulunan firma yetkilisi veya firma yöneticisi vize başvurusunda bulunan kişiyi davet ettiğine dair bir davetiye göndermesi zorunludur.

Nijer ticari vize başvurularının başarılı olabilmesi için davetiyenin teslim edilmesi zorunludur. Ticari vize başvurularında kişilerin ticari vize için talep edilen gerekli evrakları ve belgeleri tamamlayıp; Nijer vizesi başvurusu oluşturmaları gerekir. Nijer ticari vize başvuruları için gerekli evrakların ve belgelerin hazırlanması, vize randevusu oluşturma gibi tüm vize işlemleri için Nijer Konsolosluğu/Büyükelçiliği tarafından yetkilendirilen Long Vize Turizm şirketimizden yardım alabilirsiniz.

Nijer Turistik Vize

Nijer turistik vize, Nijer’e gezi amacıyla seyahat edecek kişilerin alması gereken vize türüdür. Nijer turistik vizesi, kısa süreli vize kategorisinde yer almaktadır. Turistik vize başvurusunda bulunan kişilerin ülkenin coğrafi konumundan dolayı sarıhumma aşısını, seyahatlerinden en az 10 gün önce yaptırmaları gerekir. Ayrıca tifo, dizanteri, kızamık gibi hastalıklara karşı da aşı yaptırılmalıdır.

Turistik vize başvurularında, kişilerin seyahat süresine ve iş statülerine uygun şekilde gerekli evrakları ve belgeleri hazırlayıp; Nijer vize başvurusu oluşturmaları gerekir. Nijer Büyükelçiliği tarafından talep edilen başvuru formu içerisinde yer alan bilgilerin doğru ve eksiksiz olmasına dikkat edilmelidir. Turistik vize başvurularının başarılı olarak sonuçlanabilmesi için Nijer Büyükelçiliği tarafından talep edilen vize işlemlerinin prosedüre uygun şekilde hazırlanması gerekir. Nijer turistik vize başvuruları için Long Vize Turizm şirketimizden profesyonel yardım alabilirsiniz.

Nijer Aile Ziyareti Vizesi

Nijer aile ziyareti vizesi, Nijer’de bulunan aile bireylerini ziyaret etmek için talep edilen vize türüdür. Aile ziyareti vizesi için ziyaret edilecek aile bireyinin Nijer’de devamlı ikamet etmesi gerekir. Ayrıca yanına gidilecek aile bireyinin, vize başvurusunda bulunan kişiyi davet ettiğine dair bir davet mektubu göndermelidir. Aile ziyareti vizesi için Nijer’den gelecek davetiye oldukça önemlidir. Davetiye gönderen kişinin, davetiye içerisine adres bilgilerini ve kişisel bilgilerini de yazması gerekir.

Aile ziyareti vizesinde gönderilen davetiye, Nijer vize başvurusunun olumlu yönde sonuçlanmasını etkileyen bir belgedir. Aile ziyareti vizesi, kısa süreli vize kategorisinde yer almaktadır. Aile ziyareti vizesi için talep edilen evrakların ve belgelerin eksiksiz bir şekilde tamamlanıp; Nijer Büyükelçiliği’ne vize başvurusu gerçekleştirilmelidir. Nijer aile ziyareti vizesi için Nijer Konsolosluğu/Büyükelçiliği tarafından yetkilendirilen Long Vize Turizm şirketimiz aracılığıyla vize başvurusunu yapabilirsiniz.

Nijer Arkadaş Ziyareti Vizesi

Nijer arkadaş ziyareti vizesi, Nijer’de bulunan arkadaşı ziyaret etmek için talep edilen vize türüdür. Arkadaş ziyareti vizesi, kısa süreli vize kategorisinde yer alır. Arkadaş ziyareti vizesi alabilmek için ziyaret edilecek arkadaşın Nijer’de daimi ikamet etmesi gerekir. Ayrıca Nijer’de bulunan arkadaşın, Nijer Büyükelçiliği’ne davet mektubu göndermelidirler.

Arkadaş ziyareti için vize başvurusunda bulunan kişinin, Nijer Büyükelçiliği’ne seyahat nedenini ve seyahat süresini belirten bir dilekçe yazıp; seyahat nedenlerine belirtmeleri gerekir. Nijer arkadaş ziyareti vizesi başvurularında sarıhumma aşısının yaptırılması gereklidir. Nijer vizesi için gerekli evrakların ve belgelerin hazırlanması aşamasında ve diğer tüm vize işlemleri için Long Vize Turizm şirketimizden profesyonel hizmet alabilirsiniz.

Nijer Vize Şartları

Vize başvurusu gerçekleştirecek kişilerin, seyahat ettikleri ülkenin belirlediği prosedürlere ve kurallara uyması gerekir. Nijer vize başvurusu yapacak Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının vize almaları gerekir. Vize başvurusu yapılmadan önce en az 6 ay geçerliliği bulunan ve en az 2 sayfasının boş olması gereken bir pasaportun bulunması gerekir. Pasaportu bulunmayan kişilerin, öncelikle pasaport başvurusu yapıp; daha sonra vize başvurusu gerçekleştirmeleri gerekir.

Nijer için vize başvurularında talep edilen evraklar ve belgelerin Nijer Vize şartlarına göre hazırlanması, Büyükelçiliğin kararını etkileyen en önemli hususlardır. Bu nedenle vize başvurusunda bulunan kişilerin talep edilen evrakları ve belgeleri prosedüre uygun şekilde hazırlamaları gerekir. Nijer vize başvurularında talep edilen evrakları ve belgeleri hazırlamak için Long Vize Turizm şirketimizin deneyimli ve profesyonel personelinden yardım alabilirsiniz.

Nijer Vizesi Hangi İllerden Alınır?

Nijer Vizesi Hangi İllerden Alınır? Nijer ülkesine seyahat edecek Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Nijer Konsolosluğu’na ya da Nijer Büyükelçiliği’ne müracaat etmelidir. Kısa süreli ve uzun süreli seyahatlerde hususi, hizmet ve umumi pasaport hamili Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Nijer vizesi başvurusu yapmaları zorunludur. Sadece diplomatik pasaporta sahip kişiler 90 güne kadar ki kısa süreli seyahatlerinde vize işlemlerinden muaftırlar. Vize başvuruları Nijer Konsolosluğu/Büyükelçiliği vize konusunda uzman Long Vize Turizm şirketimiz aracılığıyla yapmanız, kolay şekilde vize almak için en doğru tercih olacaktır.

Şirketimiz; Adıyaman, Adana, Ağrı, Afyonkarahisar, Amasya, Aksaray, Antalya, Ankara, Artvin, Ardahan, Aydın, Balıkesir, Batman, Bartın, Bilecik, Bayburt, Bitlis, Bingöl, Burdur, Bolu, Bursa, Çanakkale, Çorum, Çankırı, Denizli, Düzce, Diyarbakır, Edirne, Erzincan, Elazığ, Eskişehir, Erzurum, Gaziantep, Gümüşhane, Giresun, Hatay, Hakkâri, Isparta, Iğdır, İzmir, İstanbul, Kahramanmaraş, Kastamonu, Karaman, Kayseri, Karabük, Kırıkkale, Kars, Kilis, Kırşehir, Kırklareli, Konya, Kocaeli, Kütahya, Malatya, Mardin, Manisa, Muğla, Mersin, Muş, Niğde, Nevşehir, Osmaniye, Ordu, Rize, Samsun, Sakarya, Şanlıurfa, Sinop, Siirt, Sivas, Şırnak, Tekirdağ, Trabzon, Tokat, Tunceli, Uşak, Van, Yozgat, Yalova ve Zonguldak olmak üzere 81 ilden Nijer vize başvurusu almaktadır.

Nijer Vizesi Nasıl Alınır?

Nijer’e seyahat edecek kişilerin merak ettiği konulardan birisi de Nijer vizesi nasıl alınır konusudur. Nijer, kısa süreli vize seyahatleri için vize başvuruları Konsolosluk tarafından görevlendirilmiş Long Vize Turizm aracılığıyla yapılır. Nijer Konsolosluğu’nun kapı vize uygulaması bulunmamaktadır. Nijer vizesi için öncelikle vize türü ve seyahat süresi belirlenmelidir.

Vize türüne uygun şekilde belirlenen evrakların ve belgelerin hazırlanıp; vize başvurusu oluşturulmalıdır. Vize başvurusu için gerekli evraklar ve belgeler teslim edilmeden önce vize randevusu oluşturulmalıdır. Nijer Konsolosluğu’na veya Nijer Büyükelçiliği’ne gerçekleştirilen vize başvuruları değerlendirilmeye alınır. Nijer vize başvurusu, ortalama 8 iş günü içerisinde sonuçlanır. Nijer vize başvurularının kısa süre içerisinde olumlu yönde sonuçlanması için Long Vize Turizm şirketimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Nijer Vize Randevusu Nasıl Alınır?

Vize alabilmek ve vize gerekli evraklar ve belgeleri teslim etmek için vize randevusunun oluşturulması gerekir. Nijer vizesi başvurusunda bulunan kişilerin, Nijer Konsolosluğu veya Büyükelçiliği’nden vize randevusu talep etmelidir. Nijer vize başvurusunda bulunan kişilerin merak ettiği konulardan birisi de Nijer vize randevusu nasıl alınır konusudur.

Nijerya Konsolosluğu ve Büyükelçiliği resmi internet sayfasından vize randevusu oluşturulmalıdır. Nijer Büyükelçiliği ve Konsolosluğu’nun müsait olan gün ve saati için vize randevusu oluşturulur. Nijer ülkesine seyahat için gerekli işlemlerden birisi olan Nijer randevu işlemlerini kolay ve zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirmek için Long Vize Turizm şirketimizden yardım alabilirsiniz. Long Vize Turizm şirketimiz bünyesinde çalışan uzman ve deneyimli personelimiz, sizlerin yerine vize randevusu oluşturma işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Nijer Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Nijer vizesi, uzun süreli ve kısa süreli olmak üzere iki kategoride incelenir. Kısa süreli vize başvuruları direkt olarak Nijer Konsolosluğu’na veya Büyükelçiliği’ne yapılmaz. Kısa süreli vize başvuruları Konsolosluk tarafından görevlendirilmiş Long Vize Turizm şirketimiz aracılığıyla gerçekleştirilir. Nijer vize başvurusu nasıl yapılır konusu ise vize başvuruları için profesyonel destek alınması gerekir.

Konsolosluk veya Büyükelçiliğin bulunduğu Ankara veya İstanbul’a gitmeden bulunduğunuz ilden vize başvurusu gerçekleştirebilirsiniz. Nijer vize başvurularında talep edilen başvuru formunu, eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulduktan sonra vize başvurusu gerçekleştirilmelidir. Nijer ülkesinin başvurularının olumlu yönde sonuçlanabilmesi için vize işlemlerinin sırasıyla ve prosedüre uygun şekilde gerçekleştirilmesi çok önemlidir. Nijer vizesi başvurusu ve diğer vize işlemleri için Long Vize Turizm şirketimizden yardım alabilirsiniz.

En Kolay Nijer Vizesi Nasıl Alınır?

Vize işlemleri zor ve meşakkatli olmakla birlikte birçok prosedürün yerine getirilmesi gereken işlemlerdir. En kolay Nijer vizesi nasıl alınır noktasında yapılması gereken öncelikle ülkeye seyahat nedeni belirlenmelidir. Daha sonra kolay ve zahmetsiz bir şekilde vize işlemlerini tamamlanması için Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Long Vize Turizm şirketimiz, vize başvurularında uzman ve deneyimli ülke temsilcileri ile ve Türkiye’nin 81 ilinde bulunan başvuru merkezleri ile vize işlemleri için profesyonel hizmet vermektedir. Vize başvurularında yapılan yanlış bir işlem veya eksik evrak veya belge, vize başvurularının olumsuz yönde sonuçlanmasına neden olur. Bu durum Nijer vizesi başvurusunda bulunan kişinin, hem seyahat planlarının ertelenmesine hem de maddi zarara uğramasına neden olacaktır.

Nijer Vizesi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Nijer vizesi alırken dikkat edilmesi gerekenler arasında en önemli husus, vize türüne uygun şekilde talep edilen evrakların ve belgelerin hazırlanmasıdır. Vize başvurusu yapan kişilerin pasaportları yoksa öncelikle pasaport başvurusu yapıp; daha sonra vize başvurusu yapmaları gerekir.  Nijer vize başvurularında, pasaport başvuru formu ve diğer evraklarında bulunan bilgilerin birbiri ile uyumlu olmasına dikkat edilmelidir.

İstenilen fotoğrafın biyometrik ve arka fonu beyaz olmalıdır. Ayrıca Nijer’e seyahat edecek kişilerin, ülkenin konumundan dolayı sarıhumma aşısı yapmaları ve uluslararası aşı kartını seyahat boyunca yanında bulundurmaları gerekir. Nijer vizesi başvurularında yanlış veya eksik bir evrak vize başvurularının ret ile sonuçlanmasına neden olacaktır. Nijer vize başvuruları için Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Nijer Vizesi Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Kurallar

Vize başvuruların da seyahat edilecek ülkenin belirlediği kurallara uyulması gerekir. Nijer vizesi alırken dikkat edilmesi gereken kurallar şunlardır:
Vize türüne uygun şekilde evrakların eksiksiz bir şekilde tamamlanması
En fazla 10 yıl içeresinde alınan ve halen geçerliliği devam eden pasaport
Vize başvuru formunun eksiksiz ve doğru bilgiler ile doldurulması
Ticari, aile ve arkadaş vizesi için davetiye gönderilmesi
Vize randevusu oluşturma
Sarı humma aşısı yaptırmak
Seyahat nedenini ve süresini belirten vize başvuru dilekçesi hazırlamak

Nijer vizesi başvurularının olumlu yönde sonuçlanması için bu kurallara uyulması gerekir. Vize başvuruları için tüm bilgilere Long Vize Turizm şirketimizden yardım alabilirsiniz.

Nijer İşçi vizesi

Nijer işçi vizesi, Nijer’de çalışmak isteyen kişilerin talep ettiği vize türüdür. Nijer işçi vizesi alabilmek için işçi olduğunuzu kanıtlayıcı belgelerdir. Nijer işçi vizesi, uzun süreli vize kategorisinde yer almaktadır. Nijer’de bulunan iş yerinden davetiye alındığı takdirde, işçi vizesi almak daha kolay olacaktır. Nijer işçi vizesi, işlemleri zor ve zahmetlidir.

Nijer işçi vizesi başvuruları Nijer Konsolosluğu’na veya Nijer Büyükelçiliği’ne yapılır. İşçi vizesi başvurularında karar verme yetkisi de Nijer Konsolosluğu veya Büyükelçiliği’ne aittir. Nijer Konsolosluğu tarafından talep edilen tüm vize işlemlerinin prosedüre uygun şekilde tamamlanması gerekir. Nijer işçi vizesi için Long Vize Turizm şirketimizle iletişime geçerek uzman ve profesyonel ülke temsilcilerimizden yardım alarak daha kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Nijer Ulusal Vize

Nijer ulusal vize, uzun süreli vize kategorisinde yer alır. Ulusal vize başvurularında en önemli husus, Nijer’de kalacağı süre boyunca masraflarınızı nasıl karşılayacağınız ve bir vize süresi boyunca nerede kalacağınız konusudur. Nijer ulusal vize başvurularında, bu hususlara dikkat edilmeli ve belgelerle kanıtlanması gerekir. Nijer ulusal vize başvuruları, Nijer Konsolosluğu veya Büyükelçiliği tarafından değerlendirilmekte ve sonuçlandırmaktadır.

Konsolosluk ve Büyükelçilik vize başvurularını değerlendirirken, kişilerin hazırladığı evrakları ve belgeleri göz önünde bulundurarak Nijer ülkesi vize başvurularını sonuçlandırır. Nijer ulusal vize başvurularında gerekli evraklar ve belgeleri hazırlarken ve diğer tüm vize işlemleri için Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Nijer Oturum Vizesi

Nijer oturum vizesi Nijer’de uzun süreli yaşamak isteyen kişilerin talep ettiği vize türüdür. Oturum vizesi belirli süreler aralığında verilir. Nijer oturum vizesi için öncelik oturma izni alınmalıdır. Nijer’de bulunulan süre boyunca çalışılan, ikamet edilen yer ve finansal gelir ile ilgili belgelerin Konsolosluğa sunulması gerekir. Oturum vizesi başvurularında, Nijer Konsolosluğu veya Büyükelçiliği tarafından belirlenen vize işlemlerinin eksiksiz ve doğru bir şekilde tamamlanmalıdır.

Oturum vizesi, Konsolosluk yetkilileri tarafından değerlendirilirken titiz bir şekilde inceleme yapılır. Nijer Oturum vizesi başvurularında Nijer vizesi başvuru formu doldurma, vize dilekçesinin hazırlanması gibi tüm vize evraklarının ve bölgelerinin hazırlanması aşamasında Long Vize Turizm şirketimizden yardım alabilirsiniz.

Nijer Çalışma Vizesi

Nijer çalışma vizesi, Nijer’e çalışma amacıyla seyahat edecek kişilerin başvurduğu vize türüdür. Çalışma vizesi başvurularında, Nijer vize başvurusu yapan kişi önceden Nijer’de iş bulduysa şirketin göndereceği davetiye göndermesi, vize işlemlerinin başarılı olmasını sağlayacaktır. Vize başvurusu yapan kişinin Nijer Konsolosluğu’na bu belgeleri sunması gerekir.

Çalışma vizesi başvurusu yapacak kişiler, aynı zamanda oturum vizesi başvurusu yapmalıdırlar. Çalışma vizesi başvurularında sonra vatandaşlık vizesi başvurusu da yapılabilir. Çalışma vize işlemleri birçok aşamadan oluşur. Bu nedenle Nijer ülkesi vize başvurularının da profesyonel destek alınması gerekir. Nijer çalışma vizesi başvurularında Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçerek uzman personelimiz, vize işlemlerini sizin yerinize yürütülmesini sağlayacaktır.

Nijer Aile Birleşimi Vizesi

Nijer aile birleşimi vizesi, Nijer’de bulunan aile bireylerinin yanına gidilebilmesi ve orada yaşamını devam ettirilmesi için talep edilen vize türüdür. Aile bireyinin, Nijer’de devamlı oturma izninin bulunması gerekir. Aile birleşimi vizesi için aile bireyi olduğunuzu kanıtlayacak evrak ve belgelerin Nijer Konsolosluğu’na sunulması zorunludur. Evli kişilerin aile birleşimi vizesi başvurusunda bulundukları durumda evlilik cüzdanını göstermeleri, gerekli evrak ve belgelerin içerisinde bulundurmaları gerekir.

Nijer aile birleşimi vizesi başvurularında, 18 yaşından küçük kişilerin aile birleşimi vizesi alabilmeleri için anne ve baba tarafından imzalanmış noter onaylı muvafakat namelerinin dosya içerisinde bulundurmalıdırlar. Aile birleşimi vizesi, uzun süreli vize kategorisinde yer aldığından Nijer işlemleri için uzman kişilerden destek alınması önemlidir. Long Vize Turizm olarak aile birleşimi vizelerinde, vize için gerekli evrakları ve belgelerin hazırlanması, vize randevusu oluşturma gibi talep edilen tüm vize işlemleri için profesyonel destek vermekteyiz.

Nijer Göçmenlik Vizesi

Nijer göçmenlik vizesi, diğer vize türlerine göre daha uğraştırıcı ve daha zordur. Göçmenlik vizesi başvurusu, uzun süreli vize kategorisinde yer almaktadır. Göçmenlik vizesi başvurusunda bulunan kişilerin, daha önceden Nijer’de oturma izni almaları gerekir. Nijer göçmenlik vizesi, Nijer ülkesine göçmen statüsünde gidecek kişilerin talep ettiği bir vize türüdür. Göçmenlik vize başvurularında, Nijer’de iş bulmuş olmak oldukça önemlidir.

Ayrıca göçmenlik vize başvurusunda bulunan kişiler, ülkede kaldıkları süre boyunca masraflarını nasıl karşılayacaklarını, ikametlerini belirtmeleri ve bunu Nijer Konsolosluğu’na kanıtlamaları gerekir. Nijer göçmenlik vizesi başvurularında, vize işlemlerini doğru ve sırasıyla gerçekleştirilmelidir. Nijer başvurularında, vize işlemlerini kısa süre içerisinde prosedüre uygun şekilde tamamlanması ve vize başvurularının olumlu yönde sonuçlanması için Long Vize Turizm şirketimizden yardım alabilirsiniz.

Nijer Vize Evrakları

Vize başvurularında Konsolosluk ve Büyükelçilik yetkililerinin, vize başvurularını değerlendirirken dikkat ettiği en önemli husus talep edilen evrakların ve belgeleri eksiksiz ve doğru bir şekilde tamamlanmış olmasıdır. Nijer vize evrakları ve belgeleri şunlardır:

En az 6 ay geçerliliği bulunan ve 2 sayfası boş olan pasaport
Nijer ülkesi vize başvuru formu
Vize talep dilekçesi
2 adet biyometrik fotoğraf
Uluslararası aşı kartı
Otel ve uçak rezervasyonları
Bankada yeteri miktarda para
Sağlık sigortası poliçesi
Evli kişiler için evlilik cüzdanı fotokopisi
Varsa araç ruhsatı ve mal tapu fotokopisi
Vize başvurularında, Nijer ülkesi vize evrakları ve belgeleri vize türüne göre farklılık gösterir. Nijer ülkesi vize başvurularında vize türüne uygun şekilde gerekli evrakları ve belgelerin hazırlanması için Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Nijer Vize Belgeleri

Vize almak için seyahat edilecek ülkenin Konsolosluğu’nun talep ettiği evrakların ve belgelerin eksiksiz bir şekilde tamamlanması gerekir. Nijer ülkesi vize başvurularında talep edilen evraklar ve belgeler; kişilerin iş statülerine, seyahat sürelerine ve vize türlerine göre farklılık gösterir. Nijer vize belgeleri şunlardır:

En fazla 10 yıl içerisinde alınmış ve halen geçerliliği devam eden pasaport
Vize talep dilekçesi
Nijer vize başvuru formu
Tam vukuatlı nüfus cüzdanı fotokopisi
Bazı vize türleri için davetiye
Biyometrik fotoğraf
Otel ve konaklama bilgileri
Uçak rezervasyonları
Seyahat masraflarını karşılayacak miktarda bankada para
Uluslararası aşı kartı
Sağlık sigortası poliçesi
Nijer başvurularını olumlu yönde sonuçlanması için gerekli Nijer vize belgeleri ve evrakların hazırlanması için Nijer Konsolosluğu/Büyükelçiliği vize konusunda uzman Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Çalışmayan Kişi İçin Nijer Vize Evrakları

Çalışmayan kişilerin vize başvurularının olumlu yönde sonuçlanması için gerekli evrakları çok dikkatli bir şekilde hazırlaması gerekir. Çalışmayan kişi için Nijer vize evrakları şunlardır:

En az altı ay geçerliliği bulunan ve yıpranmamış ve eskimemiş pasaport
2 adet biyometrik fotoğraf
Nijer ülkesi vize talep dilekçesi
Vize başvuru formu
Otel ve uçak rezervasyonları
Uluslararası aşı kartı
Finansal ihtiyaçları karşılayacak sponsoru ait bilgiler
Seyahat masraflarını karşılayacak miktarda bankada para
Varsa mal ve araç ruhsatı fotokopisi
Çalışmayan kişi için Nijer gerekli vize evrakları ve belgeleri hakkında detaylı ve güncel bilgiler için Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Ev Hanımı İçin Gerekli Evraklar

Ev hanımı için Nijer Konsolosluğu tarafından talep edilen evrakların ve belgelerin eksiksiz bir şekilde tamamlanması gerekir. Ev hanımı için gerekli evraklar şunlardır:

En fazla on yıl içerisinde alınmış ve halen geçerliliği devam eden pasaport
Nijer ülkesi vize başvuru formu
Vize talep dilekçesi
İki adet biyometrik fotoğraf
Otel ve uçak rezervasyonları
Aşı kartı
Evli kişiler için evlilik cüzdanı fotokopisi
TC nüfus cüzdanı fotokopisi
Sponsor olacak kişi ile bilgiler
Varsa araç ve mal fotokopisi
Ev hanımı için Nijer gerekli vize evrakları eksiksiz bir şekilde hazırlanması için Long Vize Turizm şirketimizden profesyonel yardım alabilirsiniz.

Memur İçin Nijer Vize Evrakları

Kamu personeli olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları, Nijer ülkesine yapacakları seyahatler için vize başvurusu yapmak zorundadırlar. Hususi, umumi ve hizmet pasaport hamili Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları, kısa süreli ve uzun süreli seyahatlerde vize başvurusu yapmak zorundadırlar. Devlet memuru olan kişilerin, Nijer vizesi alabilmeleri için en kolay ve pratik yol, Nijerya Konsolosluğu ve Büyükelçiliği tarafından yetkilendirilen Long Vize Turizm şirketimiz aracılığıyla başvuru yaparak, planladıkları tarihte seyahatlerini gerçekleştirmeleri için gerekli olan vizeyi alabilirler. Şirketimiz ülke temsilcileri ve uzman personeli ile başvuru sahibi adına Nijer vize işlemlerini gerçekleştirerek, vize alınmasına sağlar.

Memur için Nijer vize evrakları
şunlardır:
En az 1 yıl geçerliliği olan pasaport ve pasaportun işlem yapılacağı sayfalarının renkli fotokopisi
Son 3 ay içerisinde çekilmiş olmak şartıyla arka fonu beyaz, 2 adet biyometrik fotoğraf
Dilekçe
Seyahat tarihlerinde izinli olduğuna dair kurumundan aldığı izin belgesi
Memur olduğuna dair görev belgesi
Vize başvuru formu
Son 3 aya ait maaş bordrosu
Sponsor kişi varsa sponsoru ait belgeler ve mali durumu gösteren belgeler
Sponsor şirket ise şirketin faaliyet belgesi, vergi levhası fotokopisi, sicil gazetesi fotokopisi,
Bankada yeterli miktarda para

Çalışan İçin Nijer Vizesi Evrakları

Kamu ya da özel sektörde çalışan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları, Nijer ülkesinin resmi kurumları olan Konsolosluk ve Büyükelçilik tarafından belirlenen usul şartlarına ve resmi prosedürleri sağlamak koşuluyla Nijer ülkesi için vizeyi alabilirler. Çalışan için Nijer vizesi evrakları hazırlayan kişilerden istenen en önemli şartlar, seyahat sırasında ve sonrasında oluşacak masrafları karşılayacak yeterli miktarda bankadan parasını bulunması, sponsor varsa sponsor a ait bilgi ve belgelerin ve mali durumu gösteren evrakların ibraz edilmesi, kısa süreli seyahat kategorisinde

Nijer ülkesinde ikamet eden kişi tarafından çalışan kişi davet edilecekse; antetli kağıda yazmak şartıyla Konsolosluğu’na hitaben davet mektubunu göndermesi istenir. Zahmetsiz ve resmiyetin gerektirdiği zor işlemlerle uğraşmaya gerek kalmadan vize alabilmenin en kısa yolu Nijerya Konsolosluğu/Büyükelçiliği tarafından yetkilendirilen Long Vize Turizm şirketinin aracılığıyla başvuru yapabilirsiniz. Şirketimiz, başvuru sahibi adına tüm vize işlemlerini gerçekleştirir. Çalışan için Nijer vizesi evrakları ise şunlardır:

Pasaport
Dilekçe
Vize başvuru formu
Başvuru sahibinin mesleki statüsüne ait belgeler ve bilgiler
Bankada yeterli miktarda para
Son 3 aya ait maaş bordrosu
Banka hesap ekstresi
2 adet biyometrik fotoğraf
Sponsor varsa sponsora ait belgeler

İşveren İçin Nijer Vize Evrakları

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına Nijer ülkesinin ticari faaliyetlerde bulunmak amacıyla girişimde bulunan işveren firmalar, Nijer ülkesine yapacakları seyahatlerde vize başvurusunda bulunmaları zorunludur. Birçok resmi prosedürün ve usul şartlarını yerine getirilmesi ile birlikte vize alınabilir. Bunun için Nijer Konsolosluğu/Büyükelçiliği tarafından yetkilendirilen Long Vize Turizm şirketimiz aracılığıyla Nijer vize başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Şirketimiz ülke temsilcileri ve uzman personeli ile profesyonel hizmet vermektedir.

İşveren için Nijer vize evrakları ise şunlardır:
En az 1 yıl geçerliliği bulunan pasaport, varsa eski pasaportların suretleri
Son 6 ay içerisinde çekilmiş 3,5*4,5 cm ebatlarında, arka fonu beyaz, 2 adet biyometrik fotoğraf
Nijer vize başvuru formu
Nijer vize talep dilekçesi
Davet mektubu
Şirkete ait faaliyet belgesi fotokopisi, vergi levhası fotokopisi, imza sirküleri fotokopisi, ticaret sicil gazetesi fotokopisi, son 3 aya ait banka hesap dökümleri
SSK prim dökümü
Nüfus cüzdan fotokopisi
Seyahat sağlık sigortası
Ulaşım ve konaklama rezervasyonu

Öğrenci İçin Nijer Vize Evrakları

Öğrenci olarak vize başvurusu yapacak kişilerin Nijer Konsolosluğu’na öğrenci olduğunu kanıtlayıcı belgeler sunmalıdırlar. Öğrenci için Nijer gerekli vize evrakları ve belgeleri şunlardır:

Pasaport
Nijer vize başvuru formu
Vize talep dilekçesi
Otel ve uçak rezervasyonları
Sağlık sigortası poliçesi
Eğitim alınan okuldan alınmış izin belgesi
Öğrencilik belgesi
18 yaşından küçükler için anne babadan alınmış noter onaylı muvafakat name
Uluslararası aşı kartı
Öğrenci için talep edilen vize evraklarını belgelerini eksiksiz bir şekilde tamamlanması, vize başvurularının olumlu yönde sonuçlanabilmesi için çok önemlidir. Öğrenci için Nijer vize evrakları ve belgelerinin eksiksiz ve doğru bir şekilde tamamlanması için Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Çiftçi İçin Nijer Vize Evrakları

Nijer’e çiftçi olarak seyahat edecek kişilerin, öncelikle seyahat nedenlerini belirleyip; buna uygun şekilde gerekli evrakları ve belgeleri hazırlamaları gerekir. Vize başvurularında en önemli husus talep edilen evrakların ve belgelerin eksiksiz bir şekilde tamamlanmasıdır. Evraklarda görülen eksik ve yanlış bir bilgi, vize başvurusunun olumsuz yönde sonuçlanmasına neden olacaktır. Çiftçi için Nijer vize evrakları belgeleri hazırlanırken 81 ilde başvuru merkezi bulunan Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçerek kolay ve zahmetsiz bir şekilde Nijer ülkesi için vize işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Çiftçi için Nijer vize evrakları şunlardır:

En fazla 10 yıl içerisinde alınmış ve halen geçerliliği devam eden pasaport
Vize başvuru formu
Vize talep dilekçesi
2 adet biyometrik fotoğraf
T.C. nüfus cüzdanı fotokopisi
Çiftçilik belgesi
Mal ve araç ruhsatı fotokopisi
Banka hesap dökümleri
Uluslararası aşı kartı

Nijer Büyükelçiliği Vize

Bir ülkeden bir ülkeye seyahat edebilmek için seyahat edilecek ülkenin belirlediği prosedürlere ve kurallara uyulması gerekir. Türkiye ile Nijer arasında vize anlaşması bulunur. Nijer’e seyahat edecek kişilerin, öncelikle seyahat türünü ve seyahat süresini belirleyip; Nijer vize başvurusu gerçekleştirmesi gerekir. Türkiye’de hizmet veren Nijer Büyükelçiliği vize işlemlerini gerçekleştirmekle görevlendirilmiştir. Nijer Büyükelçiliği, vize başvurularını kabul etmekle ve değerlendirmekle yetkili kurumdur.

Nijer Büyükelçiliği Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ve Türkiye’de devamlı ikamet eden 3. ülke vatandaşlarının vize başvurularını kabul etmektedir. Nijer Büyükelçiliği, hafta içi belirli gün ve saatlerde vize başvurularını kabul etmektedir. Nijer Büyükelçiliği vize başvurularını değerlendirirken titizlikle tüm vize işlemlerini incelemektedir. Nijer vize başvurularında gerekli evrakların ve diğer vize işlemlerinin Büyükelçiliği’nin talep ettiği şekilde hazırlanması için Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Nijer Konsolosluğu Vize

Vize başvuruları, seyahat edilecek ülkenin Konsolosluğu’na veya Büyükelçiliği’ne yapılır. Nijer ülkesine seyahat edecek kişilerin, Nijer Konsolosluğu’na veya Büyükelçiliği’ne Nijer ülke vize başvurusu gerçekleştirmeleri gerekir. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından hizmet, hususi ve umuma mahsus pasaport sahipleri; kısa ve uzun süreli seyahatleri için vize almak zorundadırlar.

Ancak diplomatik pasaport sahipleri kısa süreli seyahatleri için vize almak zorunda değildirler. Nijer Konsolosluğu vize başvurularını kabul etmektedir. Nijerya Konsolosluğu, Türkiye’de birkaç ilde Fahri olarak hizmet vermektedir. Bulunduğunuz ilden vize başvurusu gerçekleştirebilmek için Nijer Büyükelçiliği tarafından yetkilendirilen Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Long Vize Turizm şirketimiz, Nijer Konsolosluğu vize için gerekli evrakların ve belgelerin hazırlanması ve vize başvurusu gibi tüm vize işlemlerini profesyonel bir şekilde yürütmektedir.

Nijer Konsolosluklar ve Adresleri

Nijer vize türleri, kısa süreli ve uzun süreli olmak üzere iki kategori altında sınıflandırılmıştır. Türkiye’de vize işlemlerini gerçekleştiren resmi temsilcilikler olan Nijer Fahri, Konsoloslukları ve Büyükelçiliği il bazında vize başvurularını almaktadır. Aile ziyareti, arkadaş ziyareti, ticari vize, turistik vize gibi kısa süreli seyahat kapsamına giren vizelerin başvurularını Nijer Konsolosluğu/Büyükelçiliği doğrudan almamaktadır. Nijer ülke vizesi için başvuruları Nijer Konsolosluğu/Büyükelçiliği tarafından yetkilendirilen Long Vize Turizm şirketimiz aracılığıyla yapabilirsiniz. Türkiye’de hizmet veren Nijer Konsoloslukları ve adresleri aşağıda belirtilmiştir.

İstanbul Nijer Fahri Konsolosluğu Adres: Sinpaş Plaza Barbaros Bulvarı, Yenidoğan Sokak, No: 36 Darphane/Beşiktaş/İstanbul
Nijer Bursa Fahri Konsolosluğu Adres: Uluyol Caddesi, Çelikkepçe Apartmanı, Kat:3, No: 59/6, Osmangazi/BURSA
Nijer Antalya Fahri Konsolosluğu Adres: Mehmetçik Mahallesi, Termesos Caddesi, Idea İş Merkezi, No:1/301 Muratpaşa/Antalya
Ankara Nijer Ankara Büyükelçiliği Adres: Mahatma Gandi Caddesi, No:40, Gaziosmanpaşa/ANKARA

Nijer Vizesi Dilekçe Örneği

Nijer vizesi dilekçe örneği için Long Vize Turizm şirketimizin web sitesini ziyaret ederek, matbu örneğini indirebilirsiniz. Dilekçe doldurulurken Nijer ülkesine hangi amaçla seyahat edileceği, seyahatin hangi süre aralıklarını kapsayacağı, masrafların nasıl karşılanacağı açıkça ve net bir şekilde belirtilmelidir. Dilekçede yazılan bilgilerin doğruluğunu ispatlayıcı belgelerinde ibraz edilmesi gerekir.

Dilekçede dikkat edilmesi gereken diğer bir husus ise seyahat amacına uygun olarak vize türü talep edilmelidir. Dilekçede yazılacak her bilginin diğer evraklarda ve belgelerde yazılacak bilgilerle uyumlu olmasına azami derede dikkat edilmelidir. Dilekçe yazılması, Nijer gerekli vize başvuru formu hazırlanması, Nijer vize randevusu alınması ve diğer tüm vize işlemleri için Nijer Konsolosluğu/Büyükelçiliği vize konusunda tecrübeli olan Long Vize Turizm şirketimizden profesyonel destek alabilir ve şirketimiz sizin adınıza tüm işlemleri gerçekleştirebilir.

Nijer Vize Başvuru Formu

Nijer vize başvuru formu, Nijer Konsolosluğu ve Büyükelçiliği yetkililerinin vize başvurusunda bulunan kişi hakkında bilgi sahibi olmak için talep ettikleri en önemli belgelerden biridir. Bu nedenle vize başvuru formu doldurulurken, yazılacak bilgilerin başvuru sahibine ait doğru bilgiler olmasına, eksik bilgi olmamasına ve Nijer Büyükelçiliği’nin belirlemiş olduğu usul şartlarına ve resmi prosedürlere uygun olarak tanzim edilmesi, başvurunun olumlu yönde sonuçlanması için önemli kriterlerdendir.

16 sorudan ibaret Nijer vize başvuru formuna yazılacak bilgilerin Fransızca, İngilizce veya Türkçe dillerinde yazılmak şartıyla mavi tükenmez kalemle, büyük harflerle ve okunaklı, anlaşılır yazılmasına dikkat edilmelidir. Başvuru formunda yazılacak bilgilerin doğruluğunu ispatlayacak belgelerinde eklenmesi gerekir. İmzalanması gereken kısımların mutlaka imzalanması ve formun sağ üst köşesine yapıştırılacak fotoğrafın son 6 ay içerisinde çekilmiş arka fonu beyaz olan biyometrik fotoğraf olmalıdır. Vize başvuru formunu doldurmak ve Nijer vizesi için Nijer Konsolosluğu/Büyükelçiliği tarafından yetkilendirilen Long Vize Turizm şirketimize başvurabilirsiniz.

Nijer Vizesi Redde İtiraz

Nijer vize başvurularında, Nijer Büyükelçiliği veya Konsolosluğu bazı nedenlerden dolayı vize başvurusunu ret ile sonuçlandırır. Vize başvurunun ret ile sonuçlanması genellikle gerekli evrakların ve belgelerin eksik veya yanlış hazırlanmasından veya vize ücretinin ödenmemesinden kaynaklanır. Vize başvurusu ret ile sonuçlanan vize başvuru sahibinin, bu ret kararına itiraz etme hakkı bulunur.

Nijer vizesi redde itiraz için vize başvurusunda bulunan kişinin redde itiraz dilekçesi yazması gerekir. Vize başvurularının ret ile sonuçlanması halinde redde neden olan eksik evrakların ve belgelerin tamamlanması şartıyla Nijer vizesi redde itiraz etme hakkı bulunur. Nijer vizesi reddi itiraz dilekçesi hazırlama ve gerekli evrakların ve belgelerin talep edilen şekilde hazırlanması için Long Vize Turizm şirketimizden profesyonel yardım alabilirsiniz.

Nijer Vizesi Kaç Günde Sonuçlanır?

Nijerya Konsolosluğu veya Büyükelçiliği yetkilileri, vize için gerekli evrakları ve belgeleri belirli süreler içerisinde inceler. Nijer vize başvurusunda bulunan kişiler, Nijer vizesi kaç günde sonuçlanır sorusu cevabını merak ettiği konuların başında gelir. Nijer vize başvurularının sonuçlanma süresi; seyahat süresine ve vize türüne göre farklılık gösterebilir.

Ancak Nijer vize başvurusu ortalama 8 iş günü içerisinde sonuçlanır. Nijer vize başvurularında Nijer Konsolosluğu, ek evrak ve belge talebinde bulunabilir. Bu durum vize başvurularının uzamasına neden olur. Nijer vize başvurularında, gerekli evrakları ve belgelerin hazırlanması, vize randevusu oluşturma gibi işlemlerinin kısa süre içerisinde talep edilen şekilde hazırlanması için Long Vize şirketimizden profesyonel yardım alabilirsiniz.

Nijer Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Nijer vizesi kaç günde çıkar konusu ile ilgili detaylı bilgi için Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Nijer vize başvuruları, ortalama 8 iş günü içerisinde sonuçlanır. Ancak vize başvurularında olası bir sorunla karşılaşmamak ve seyahat planlarının ertelenmemesi için vize başvurularının en az 1 ay öncesinden başlatılması gerekir. Nijer vize başvurularında vize türüne ve seyahat süresine göre vize sonuçlanma süresi farklılık gösterir.

Vize için gerekli evrakların ve belgeler hazırlanması, vize başvurusu oluşturulduktan sonra vize başvurusu sonuçlanma süresi tamamen Nijer Konsolosluğunun yetkisindedir. Vize başvurusunda bulunan kişilerin dikkat etmesi gereken hususlardan birisi de Nijer Konsolosluğu ve Büyükelçiliği, resmi tatil ve bayramlarda hizmet vermez. Nijer vize başvurusu, bu tatillere denk gelirse süreç bir miktar daha uzayabilir.

Nijer Vize Ücreti

Nijer vize ücreti, seyahat türüne ve seyahat süresine göre değişir. Vize işlemlerinde vize ücretinin yatırılması zorunludur. Vize ücreti yatırılmadığı takdirde, Nijer vize başvurusu işleme alınmaz. Vize ücreti zamanla değişiklik gösterdiğinden güncel ve detaylı bilgi için Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Long Vize Turizm bünyesinde çalışan uzman personelimiz, vize türünüze ve seyahat süresinize göre vize ücreti hakkında net ve güncel bilgileri sizlerle paylaşacaktır.

Nijer Vize ücreti ile başvurusu yapan kişilerin bilmesi gereken husus, olası vize başvurusu olumsuz yönde sonuçlanması durumunda vize ücreti iade edilmeyeceğidir. Tekrar başvuru yapıldığında, vize için tekrar vize ücreti yaptırılmalıdır. Nijer Konsolosluğu tarafından belirlenen vize ücreti ve tüm vize işlemleri hakkında detaylı bilgi için şirketimizden yardım alabilirsiniz.

Nijer Vize Fiyatları

Vize başvurusu yapan kişilerin, birçok resmi işlem gerektiren vize işlemlerini tamamlaması gerekir. Vize başvurularında en önemli hususlardan birisi de vize ücretidir. Nijer Konsolosluğu tarafından belirlenen vize fiyatları, her yıl değişiklik gösterir. Ayrıca vize fiyatları, vize türüne ve seyahat süresine göre de değişir. Nijer vize fiyatları hakkında güncel ve detaylı bilgi için Long Vize Turizm şirketimize ulaşabilirsiniz.

Nijer vize başvurusu yapan kişilerin bilmesi gereken husus, olası vize başvurusunun olumsuz yönde sonuçlanması durumunda vize ücreti iade edilmez. Tekrar vize başvurusu yapacak kişilerin, tekrar vize ücretini yatırması gerekir. Bu durum vize başvurusu yapan kişi için maddi olarak zarara uğramasına neden olacaktır. Ayrıca kargo ücreti, yapılan diğer masraflar kargo ücretine dâhil değildir. Nijer vize fiyatları ve diğer vize işlemleri için Nijer Konsolosluğu/Büyükelçiliği tarafından yetkilendirilen şirketimizden profesyonel destek alabilirsiniz.

Nijer Vizesi Başvuru Merkezi Nerede

Nijer vize işlemleri, zor ve oldukça meşakkatlidir. Nijer Konsolosluğu ve Büyükelçiliği kısa süreli vize başvurularını direkt olarak kabul etmez. Kısa süreli vize başvuruları Konsolosluk tarafından görevlendirilen Long Vize Turizm aracılığıyla gerçekleşir. Long Vize Turizm şirketimizin 81 ilde aktif olarak hizmet veren başvuru merkezi bulunur.

Nijer vizesi başvuru merkezi nerede diye merak eden vize başvurusu gerçekleştirecek kişilerin, tek yapması gereken işlem, bulundukları ilden Long Vize Turizm şirketimiz ile irtibata geçmesi yeterlidir. Şirketimiz, vize için gerekli belgeler ve evrakların hazırlanması, vize randevusu oluşturma, vize ücreti gibi tüm vize işlemleri hakkında uzman ve deneyimli personeli ile profesyonel hizmet vermektedir.

Sosyal Medya

Hemen Başvur

Whatsapp

+90 553 716 0325

Telefon

0312 426 0325

Whatsapp Vize Ülkeleri Destek Merkezi Vize Ön Başvuru Formu