Skip to content

Orange Vize Macaristan Vize İşlemleri

Orange Vize Macaristan Vize İşlemleri, Macaristan vize başvuruları içinde yer alan kısa süreli seyahatler için verilen Macaristan Schengen vize işlemlerini direk kabul etmeyen Macaristan Konsolosluğu/Büyükelçiliği Vize İşlemleri için yasal olarak aracı gördüğü seyahat / turizm acenteleri ile vize başvuru merkezleri ile yapılmaktadır. Orange Vize Macaristan Vize İşlemleri için yasal olarak yetki verilmiş vize başvuru merkezidir.

Macaristan Vize İşlemleri öncesinde öncelikle yapılması gereken yapılacak olan Macaristan seyahatinin amacı ve planın belirlenmesidir. Daha sonra belirlenen seyahatin amacı ve planına göre de detaylı bilgi edinilmesi gerekmektedir. Macaristan Vize İşlemleri de Macaristan vize başvurusu için danışmanlık hizmeti veren resmi bir kurumdur. Macaristan Vize İşlemleri için kurumun sitesi üzerinden gerekli evraklar ile ilgili detaylı bilgi alındıktan sonra evrak hazırlama süreci başlatılmalıdır.

Orange Vize Macaristan Vize İşlemleri için gerekli danışmalık hizmeti için iletişim numaralarında ulaşılarak da gerekli olan bilgi desteği alınabilmektedir. Ancak bilinmesi gereken önemli bir nokta Orange Vize Macaristan Vize İşlemleri için Macaristan vize randevusu talebinde bulunulmalıdır. Macaristan vize randevusu Orange Vize Macaristan Vize İşlemleri bölümünden online olarak randevu alınmalıdır.

Macaristan Vize İşlemleri Macaristan Schengen vizesi için başvurular kabul edilmektedir. Macaristan vize başvurusu için alınan randevu tarihi ve saatinde eksiksiz evraklarla hazır bulunulması gerekmektedir. 25/09/2014 tarihinden sonra parmak izi verilmiş ise başvurular şahsen gidilmeden de Macaristan Vize İşlemleri bölümüne başvuru yapılabilmektedir.

Macaristan tarihinde ve modern zamanlardan beri Türkiye ile genel kapsamda iyi ilişkiler içerisinde yer almış ve hatta başkentine KKTC temsilciliği açılmasına izin vermiş bir ülke olarak Türkiye Cumhuriyeti’nin siyasi alanda sempatisini kazanırken, Dünyaca ünlü turistik alanları, doğal güzellikleri ve marşlarımıza konu olmuş Tuna Nehrinin ortasından geçtiği Budapeşte ile Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının turistik amaçlar içinde rağbet ettiği bir nokta haline gelmiştir. Komşu ülkelerindeki milletlerin Türkiye ile pek barışık olmadığı bir coğrafyada konumlanan Macaristan o bölge için Türk turistlerin en sıcak karşılanacağı ülkelerin başında gelmektedir.

Vize İşlemleri Macaristan
Macaristan Vize İşlemleri

Bu nedenle Türkiye’den Macaristan’a yapılan vize başvurularının birçoğu turistik amaçlıdır. Bunun yanında Macaristan’ın dil kursları ve üniversiteleri de hem eğitim ücretleri bakımından ekonomik hem de kaliteli eğitim veren yerler olduğundan Türkiye’den hem öğrenci değişim programları hem de direk olarak Macaristan’a okumaya gitmek amaçlı birçok insan da her sene Macaristan vizesine çeşitli amaçlarla başvurmaktadır. 

Schengen vizesi yerine geçecek vizeler için Macaristan Konsolosluğu / Büyükelçiliği değil Orange Macaristan vize başvuru merkezlerine müracaat etmek gerekmektedir. Orange Vize Macaristan vize işlemleri sırasında başvuru sahiplerinin biyometrik verilerini ve başvuru dosyalarını teslim almakla yasal olarak yetkilendirilmiştir. Orange Vize Macaristan vize işlemleri randevu usulüyle yürütülmektedir. Orange Vize Macaristan vize işlemleri hakkında detaylı bilgi almak ve aklınızdakileri sormak için arayabileceğiniz telefon numarası 0 312 426 03 25.

mail longvize E-mail
[email protected]
whatsapp longvize WhatsApp Hattı
0553 716 03 25
Long Vize Çağrı Merkezi Mobil Hat
0553 716 03 25
longvize çalışma saatleri Pazartesi – Pazar
08:30 – 00:00
İletişim

Hemen Başvur

Whatsapp

+90 553 716 0325

Telefon

0312 426 0325

Whatsapp Vize Ülkeleri Destek Merkezi Vize Ön Başvuru Formu