Skip to content

LONG VİZE TURİZM: FİRMAÜNVANI

longvize.com.tr: LONG VİZE TURİZM web sitesini ifade eder.

Kullanım Koşulları Vize başvuruları için LONG VİZE TURİZM ülkeler için vize başvuru hizmetlerini sunmaktadır. Bu hizmetler vize başvurusunda bulunduğunuz Ülke tarafından uygun görülmesi halinde sağlanır. Bazı ülkeler için bu hizmetler sağlanamayabilmektedir.

Siteye erişmekle veya siteyi kullanmakla, aşağıda belirtilen şartlar ve hükümlerle bağlı olmayı kabul etmektesiniz.  LONG VİZE TURİZM bu sözleşmede her zaman değişiklik yapabilir ve bu değişiklikler değiştirilmiş sözleşmenin siteye konulmasıyla derhal yürürlük kazanır. Siz bu değişikliklerden haberdar olmak amacıyla periyodik olarak sözleşmeyi gözden geçirmeyi kabul etmektesiniz ve siteye devam eden erişiminiz veya devam eden siteyi kullanımınız değiştirilmiş sözleşmeyi kesin olarak kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.

1. Kullanım Koşulları – Telif hakları ve ticari markalar

longvize.com.tr sitesinin tüm hakları LONG VİZE TURİZM şirketine aittir. Bu web sayfalarında yayımlanan örneğin yazılım, ürünler, logolar, v.s. gibi ticari markalar, bilgiler, raporlar, resimler, grafikler vb. içerikler, kanunlar ve uluslar arası sözleşmeler ile korunmaktadır. longvize.com.tr ‘da yer alan her türlü bilgilerin ve materyallerin tamamı ya da bir bölümü revize edilerek, ekleme yapılarak ya da bir kısmı değiştirilerek farklı bir biçimde kullanılamaz.

2. Üçüncü parti sitelere verilen bağlantılar

longvize.com.tr, sitesinde direkt ya da dolaylı yoldan diğer sitelere bağlantı(link) verilebilir. Bu bağlantıların amacı bilgi vermek ya da reklamdır. Kullanıcının bu linklere bağlantı yapıp yapmaması tamamen kendi inisiyatifindedir. Bu nedenle  Kullanıcı, site üzerindeki linklerin kaynakları üzerinde longvize.com.tr’un hiçbir kontrolü olmadığı için, longvize.com.tr ‘un linklerinin gösterdiği web sitelerinin veya kaynakların ulaşabilirliğinden sorumlu olmadığını ve bu web siteleri ve kaynaklar üzerinde bulunan veya bunlardan elde edilebilen hiçbir içerik, reklam, ürün veya diğer materyalden sorumlu olmadığını kabul eder.

3. Kullanım Koşulları – Kullanıcı bilgileri

longvize.com.tr sitesinde; kullanıcıların dolduracakları talep ve rezervasyon formlarının yer aldığı bölümler yer alabilir. Bu bölümlerin doldurulması esnasında kullanıcıların küfür, tehdit, tahrik, rahatsız edici sözleri ve kanuna aykırı içerikler kullanma ve başkalarının kanuni ve kişisel haklarına zarar verme hakları yoktur.

4. Kullanım Koşulları – Kullanıcı yükümlülükleri

longvize.com.tr her an güncellenen bir site olmasına karşın, site üzerindeki varsa fiyatlar / kampanya bilgileri temsili olabilir. Tipografik ya da geç güncellemelerden kaynaklanan eksik ya da hatalardan LONG VİZE TURİZM sorumlu tutulamaz.

longvize.com.tr üzerinden yapılan başvurulara yanıt “LONG VİZE TURİZM” başlıklı email ile yapılır. Bu nedenle başvuru sahibi email gönderimini kabul etmiş sayılır.

LONG VİZE TURİZM marka, hüküm ve koşullarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Whatsapp Vize Ülkeleri Destek Merkezi Vize Ön Başvuru Formu