Skip to content

Bahreyn Vize Başvuru Şartları 2022

Bahreyn Vizesi

Bahreyn Vize Başvuru Şartları 2022 Türkiye Cumhuriyeti ile Bahreyn Krallığı arasında vize anlaşması bulunmaktadır. Bahreyn vizesi Bahreyn Krallığı’na seyahat edecek kişilerin almak zorunda oldukları bir belgedir. Bahreyn Krallığı’na seyahat edebilmek için ülkenin belirlediği kurallara ve prosedürleri uyulması gerekir. Türkiye Cumhuriyetinden umuma mahsus pasaport sahipleri uzun ve kısa sürede seyahatleri için vize almak zorundadırlar. Ancak hususi, diplomatik ve hizmet pasaportu bulunan kişiler, 90 günlük seyahatleri için vizeden muaftırlar.

Bahreyn vizesi alabilmek için konsolosluk tarafından belirlenen evrakların ve belgelerin eksiksiz bir şekilde hazırlanıp; vize başvurusu oluşturmak gerekmektedir. Ancak Bahreyn başvurusu profesyonellik ve uzmanlık gerektiren işlemlerdir. Bahreyn vizesi hakkında güncel ve detaylı bilgi için Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Bahreyn Vize Başvurusu

Bahreyn vize başvurusu Bahreyn Büyükelçiliği’ne yapılır. Bahreyn’e turistik, ticari, eğitim, vatandaşlık, transit geçiş gibi nedenlerden dolayı seyahat edecek kişilerin vize başvurusu gerçekleştirmeleri gerekir. Vize başvurularını değerlendirmekte ve sonuçlandırmakla Bahreyn Büyükelçiliği yetkilidir. Bahreyn başvurusu yapacak kişilerin, vize türüne uygun şekilde gerekli evrakların ve belgelerin hazırlanması ve diğer vize işlemlerini eksiksiz bir şekilde tamamlayıp; vize başvurusunu gerçekleştirmeleri gerekir.

Bahreyn Büyükelçiliği, vize başvurularını değerlendirirken gerekli evrakları ve belgeleri titizlikle incelemektedir. Bahreyn vizesi başvurularında tüm işlemlerin prosedüre uygun şekilde ilerletilebilmesi için Long Vize Turizm şirketimiz bünyesinde çalışan uzman ve profesyonel elemanlarımızdan yardım alabilirsiniz.

Bahreyn Vize İşlemleri

Bahreyn vize işlemleri Bahreyn Krallığı’na seyahat edecek kişilerin vize alabilmek için tamamlaması gereken prosedürlerdir. Bahreyn vize işlemleri, vize türüne uygun şekilde gerekli evrakların ve belgelerin hazırlanması, vize randevusu oluşturma, Bahreyn vize başvurusu yapmak gibi birçok aşamadan oluşmaktadır. Bu işlemlerin Bahreyn Büyükelçiliği’nin talep ettiği şekilde sırasına uygun şekilde gerçekleştirilmesi gerekir. Vize işlemlerinin eksik veya yanlış yapılması vize başvurusunun olumsuz yönde sonuçlanmasına neden olacaktır.

Vize başvurularının olumsuz yönde sonuçlanması, vize başvurusu yapan kişinin maddi ve manevi olarak zarara uğramasına neden olacaktır. Bu tür sorunlarla karşılaşmamak için Bahreyn işlemlerinin Bahreyn Büyükelçiliği’nin talep ettiği şekilde tamamlanabilmesi için Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Bahreyn Vize Randevusu

Bahreyn randevusu, Bahreyn vize başvurularında gerçekleştirilmesi gereken adımlardan birisidir. Bahreyn vize randevusu için gerekli evrakların ve belgelerin teslim edilmesi için Bahreyn Büyükelçiliği’nden talep edilir. Bahreyn Büyükelçiliği, hafta içi belirli gün ve saatlerde vize başvurularını kabul etmekte ve değerlendirmektedir. Bahreyn Krallığı’na seyahat edecek Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının vize başvurularını Bahreyn Konsolosluğu’na veya Büyükelçiliği’ne ya da Long Vize Turizm aracılığıyla gerçekleştirebilir.

Bahreyn ülkesinin kapı vize uygulaması bulunmaktadır. Vize başvurularında herhangi bir aksilik ile karşılaşmamak için Bahreyn vize işlemleri daha önceden gerçekleştirilmelidir. Bahreyn Vize randevusu oluşturulurken Bahreyn Konsolosluğu veya Büyükelçiliği’ne resmi internet sayfasında boş olan gün ve tarihe randevu oluşturulur. Randevu günü ve saatinde vize başvurusu yapan kişinin belirlenen yerde bulunması gereklidir. Bahreyn vize randevusu için Long Vize Turizm şirketimizden yardım alabilirsiniz.

Bahreyn Vize

Bahreyn Krallığı ile Türkiye Cumhuriyeti arasında vize anlaşması bulunmaktadır. Türkiye’de çeşitli nedenlerden dolayı seyahat edecek kişilerin vize türüne uygun şekilde vize başvurusu oluşturmaları gerekir. Bahreyn vize başvuruları, Bahreyn Konsolosluğu veya Büyükelçiliği’ne yapılır. Ayrıca kolay ve zahmetsiz bir şekilde Bahreyn vize başvurusu oluşturmak için Long Vize Turizm şirketimiz aracılığı ile vize başvuruları oluşturabilir. Türkiye Cumhuriyeti umuma mahsus pasaport sahipleri, vize almak zorundadırlar.

Hususi, hizmet ve diplomatik pasaport sahipleri ise kısa süreli seyahatlerinde vizeden muaftırlar. Bahreyn Krallığı’na seyahat edecek kişilerin süresi dolmamış bir pasaportlarının bulunması gerekir. Pasaportu bulunmayan kişilerin öncelikle pasaport başvurusu yapıp; daha sonra vize başvurusu oluşturmalıdırlar. Bahreyn vize için Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçerek uzman ve profesyonel elemanlarımızdan tüm vize işlemleri için profesyonel yardım alabilirsiniz.

Bahreyn Vize Başvuru Merkezi

Bahreyn başvurusu, Bahreyn Konsolosluğu’na veya Bahreyn Büyükelçiliği’ne yapılır. Bulunduğunuz ilde kolay ve zahmetsiz bir şekilde vize başvurusu yapmak için Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Long vize turizm şirketimizin Türkiye’nin 81 ilinde aktif olarak hizmet veren vize başvuru merkezi bulunmaktadır. Bahreyn vize başvuru merkezi olarak Long vize turizm şirketimiz Bahreyn konsolosluğu tarafından görevlendirilmiştir.

Long vize turizm şirketimizden vize için gerekli evrakların ve belgelerin hazırlanması, vize randevusu oluşturma, vize başvuru formu doldurma gibi tüm vize işlemleri için profesyonel destek alabilirsiniz. Long Vize Turizm şirketimiz ile birebir görüşme sağlayarak veya telefon numaralarımızdan ulaşarak müşteri hizmetlerimizden vize işlemleri hakkında güncel ve detaylı bilgiler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bahreyn Vize Çeşitleri

Bahreyn vize çeşitleri kısa süreli ve uzun süreli vize olmak üzere iki kategoride incelenir. Kısa süreli vize başvurusu 90 günden az seyahatler için yapılan vize başvurusudur. Uzun süreli vize başvurusu ise 90 günden daha uzun Bahreyn seyahatlerini kapsamaktadır. Bahreyn vize çeşitleri şunlardır:
·        Bahreyn Ticari
·        Bahreyn Turistik
·        Bahreyn Aile ziyareti
·        Bahreyn Arkadaş ziyareti
·        Bahreyn Oturum
·        Bahreyn Eğitim
·        Bahreyn İşçi
·        Bahreyn Aile birleşimi
·        Bahreyn Vatandaşlık
·        Bahreyn Ulusal
·        Bahreyn Çalışma
Bahreyn başvurularında, vize çeşidine uygun şekilde vize işlemleri gerçekleştirilmediği takdirde vize başvurusu olumsuz yönde sonuçlanacaktır. Bahreyn vize çeşitleri hakkında detaylı ve güncel bilgi için Long Vize Turizm şirketimizden yardım alabilirsiniz.

Bahreyn Ticari Vize

Bahreyn ticari vize; Bahreyn Krallığı’na iş görüşmesi, fuar, toplantı gibi nedenlerden dolayı seyahat edecek kişilerin başvurduğu vize türüdür.  Bahreyn ticari vizesi, kısa süreli vize kategorisinde yer almaktadır. Bahreyn ticari vize başvurularında, Bahreyn ülkesinde bulunan firma yöneticisi veya firma yetkilisinin davetiye göndermesi gerekir. Ticari vize başvuruları için davetiye oldukça önemli bir evraktır. Bahreyn ticari vize başvuruları, Bahreyn Konsolosluğu veya Büyükelçiliği tarafından değerlendirilmektedir.

Ticari vize başvurusunda bulunan kişilerin vize türüne uygun şekilde gerekli evrakları ve belgeleri hazırlamaları gerekir. Bahreyn ticari vize başvurularında olası yanlış bir evrak veya işlem, Bahreyn vize başvurusunun olumsuz yönde sonuçlanmasına neden olur. Bu nedenle Bahreyn ticari vizesi için Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Bahreyn Turistik Vize

Bahreyn turistik vize, Bahreyn’e gezi amacı ile seyahat etmek isteyen kişilerin talep ettiği vize türüdür. Bahreyn turistik vizesi, kısa süreli vize kategorisinde yer almaktadır. Bahreyn’e seyahat edecek umuma mahsus pasaport sahipleri, uzun ve kısa süreli seyahatleri için vize almak zorundadırlar. Bahreyn Krallığı’nın kapı vize uygulaması bulunmaktadır. Ancak seyahat planlarında olası bir sorunla karşılaşmamak için vize başvurularının daha önceden yapılması gerekir. Bahreyn turistik vize başvurusunda bulunan kişilerin, Türkiye’deki iş statülerine ve vize türüne uygun şekilde gerekli evrakları ve belgeleri hazırlayıp; Bahreyn başvurusu oluşturmaları gerekir.

Bahreyn turistik vize başvurularını Bahreyn Konsolosluğu/Büyükelçiliği değerlendirmektedir. Bahreyn Büyükelçiliği veya Konsolosluğu yetkilileri, vize başvurularını değerlendirirken vize türüne uygun şekilde hazırlanan evraklara ve belgelere göre karar vermektedir. Bahreyn turistik vize başvurularının kısa süre içerisinde olumlu yönde sonuçlanması için Long Vize Turizm şirketimizden profesyonel yardım alabilirsiniz.

Bahreyn Aile Ziyareti Vizesi

Bahreyn aile ziyareti vizesi Bahreyn’de daimi olarak bulunan aile fertlerini ziyaret etmek amacıyla talep edilen vize türüdür. Bahreyn aile ziyareti vizesi, kısa süreli vize kategorisinde yer almaktadır. Aile ziyareti vize başvurusunun olumlu yönde sonuçlanabilmesi için Bahreyn’de bulunan aile bireyinin vize başvurusunda bulunan kişiyi davet ettiğine dair davetiye göndermesi gerekir. Aksi takdirde vize başvurusu olumsuz yönde sonuçlanacaktır.

Bahreyn aile ziyareti vize başvurusunda bulunan kişilerin, Bahreyn Konsolosluğu tarafından belirlenen vize işlemlerini prosedüre uygun şekilde tamamlamaları gerekir. Bahreyn aile ziyareti vize işlemlerinin, seyahatten en az 1 ay önce başlatılmalıdır. Bahreyn aile ziyareti vizesi işlemlerinin Bahreyn Konsolosluğu’nun talep ettiği şekilde yürütülmesi için Long Vize Turizm şirketimiz bünyesinde çalışan uzman ve deneyimli personelimizden hizmet alabilirsiniz.

Bahreyn Arkadaş Ziyareti Vizesi

Bahreyn Arkadaş ziyareti vizesi Bahreyn’de daimi ikamet eden arkadaşı ziyaret etmek için talep edilen vize türüdür. Arkadaş ziyareti vizesi, kısa süreli vize kategorisinde yer alır. Vize süresi dolduktan sonra tekrar Türkiye’ye dönülmesi gerekir. Bahreyn Konsolosluğu veya Büyükelçiliği yetkilileri, arkadaş ziyareti vizesini değerlendirirken gerekli evrakların ve belgelerin vize türüne veya seyahat süresine uygun şekilde hazırlanmış olmasına göre olumlu veya olumsuz yönde karar verir. Bahreyn arkadaş ziyareti vizesi için gerekli evrakların ve belgelerin hazırlanması ve diğer Bahreyn işlemleri için Long Vize Turizm şirketimizden hizmet alabilirsiniz. Bulunduğunuz ilden kolay ve zahmetsiz bir şekilde vize başvurusu için bizlere ulaşabilirsiniz.

Bahreyn Vize Şartları

Bahreyn Krallığı’na seyahat edecek Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları, vizeye tabi tutulur. Bir ülkeden başka bir ülkeye seyahat edebilmek için seyahat edilecek ülkenin belirlediği kurallara ve şartlara uyulması gerekir. Bahreyn vize şartları, Bahreyn Konsolosluğu tarafından belirlenmiş ve Bahreyn başvurusu yapacak kişilerin uyması gerekir. Aksı takdirde vize başvurusu ret ile sonuçlanır. Bahreyn’e seyahat edecek kişilerin, öncelikle vize türünü belirlemeleri gerekir.

Vize türüne uygun şekilde gerekli evrakları ve belgeleri hazırlanıp; vize başvurusu oluşturmalıdır. Bahreyn başvurusu gerçekleştirecek kişilerin, vize ücretini yatırmaları gerekir. Ülkeye seyahat nedenlerini, seyahat masraflarını karşılayacak maddi durumunun olduğunu, Bahreyn Konsolosluğu yetkililerine kanıtlamalıdırlar. Bahreyn vize şartları ve başvuruları hakkında detaylı bilgi için Long Vize Turizm şirketimizden profesyonel yardım alabilirsiniz.

Bahreyn Vizesi Hangi İllerden Alınır?

Bahreyn vizesi hangi illerden alınır konusu, vize başvuruları için cevabı oldukça önemli bir konudur. Bahreyn vize alım işlemlerinizi Türkiye’nin 81 ilinde nerede bulunursa bulunun Long Vize Turizm şirketimiz aracılığıyla yapabilirsiniz. Şirketimiz; Adıyaman, Adana, Ağrı, Afyonkarahisar, Amasya, Aksaray, Antalya, Ankara, Artvin, Ardahan, Aydın, Balıkesir, Batman, Bartın, Bilecik, Bayburt, Bitlis, Bingöl, Burdur, Bolu, Bursa, Çanakkale, Çorum, Çankırı, Denizli, Düzce, Diyarbakır, Edirne, Erzincan, Elazığ, Eskişehir, Erzurum, Gaziantep, Gümüşhane, Giresun, Hatay, Hakkâri, Isparta, Iğdır, İzmir, İstanbul, Kahramanmaraş, Kastamonu, Karaman, Kayseri, Karabük, Kırıkkale, Kars, Kilis, Kırşehir, Kırklareli, Konya, Kocaeli, Kütahya, Malatya, Mardin, Manisa, Muğla, Mersin, Muş, Niğde, Nevşehir, Osmaniye, Ordu, Rize, Samsun, Sakarya, Şanlıurfa, Sinop, Siirt, Sivas, Şırnak, Tekirdağ, Trabzon, Tokat, Tunceli, Uşak, Van, Yozgat, Yalova ve Zonguldak olmak üzere 81 ilden Bahreyn vize başvurusu almaktadır.

Bahreyn Vizesi Nasıl Alınır?

Bahreyn’e seyahat edecek Türkiye Cumhuriyeti bordo pasaport sahipleri, vizeye tabidirler. Hususi, hizmet ve diplomatik pasaport sahipleri ise 90 günlük seyahatleri için vizeden muaftırlar. Ancak 90 günden uzun süreli seyahatleri için vize almak zorundadırlar. Bahreyn’e seyahat edecek kişilerin merak ettiği konulardan birisi de Bahreyn vizesi nasıl alınır konusudur. Bahreyn vizesi alabilmek için öncelikle vize türüne uygun şekilde gerekli evrakların ve belgelerin hazırlanıp; Bahreyn vize başvurusu yapılması gerekir.

Vize başvurusu yapmadan önce Bahreyn Konsolosluğu tarafından belirlenen vize ücretinin de yatırılması gerekir. Bahreyn vizesi alabilmek için birçok vize işleminin prosedüre uygun şekilde tamamlanması gereklidir. Bahreyn vizesini kolay ve zahmetsiz bir şekilde alabilmek için Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçerek profesyonel destek alabilirsiniz.

Bahreyn Vize Randevusu Nasıl Alınır?

Bahreyn randevusu Bahreyn’e seyahat edecek kişilerin gerçekleştirmesi gereken vize aşamalarından birisidir. Bahreyn Konsolosluğu veya Büyükelçiliği’nden gerekli evrakların ve belgelerin teslim edilmesi için vize randevusu talep edilir. Vize randevusu oluşturan kişilerin vize saati ve gününde talep edilen yerde hazır beklemeleri gerekir. Vize randevusu oluşturan kişilerin, cevabını merak ettiği konulardan biriside Bahreyn vize randevusu nasıl alınır konusudur.

Bahreyn randevusunu kolay ve zahmetsiz bir şekilde oluşturmak için Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Long vize turizm şirketimizin, Türkiye’nin 81 ilinde aktif olarak hizmet veren vize başvuru merkezi bulunmaktadır. Long vize turizm bünyesinde çalışan uzman ve deneyimli ülke temsilcilerimiz, vize randevusu alma işlerini sizin yerinize gerçekleştirmektedir.

Bahreyn Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bahreyn başvuruları Bahreyn Büyükelçiliği’ne yapılmaktadır. Bahreyn vize başvurularını kolay ve zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirebilmek için Long Vize Turizm şirketimiz aracılığı ile vize başvurusu yapabilirsiniz. Bahreyn’e seyahat edecek kişilerin cevabını merak ettiği konulardan birisi de Bahreyn vize başvurusu nasıl yapılır konusudur. Bulunduğunuz ilden Ankara veya İstanbul’a gitmeden vize başvurusu gerçekleştirilebilir. Long vize turizmin Türkiye’nin 81 ilinde hizmet veren vize başvuru merkezi bulunmaktadır.

Bahreyn için gerekli evrakların ve belgelerin tamamlanması, vize randevusu oluşturma, vize başvurusu yapma gibi tüm vize işlemleri için Long Vize Turizm şirketimiz bünyesinde çalışan uzman ve deneyimli elemanlarımızdan hizmet alabilirsiniz. Bahreyn başvurularında tüm vize işlemlerinin prosedüre uygun şekilde ilerletilmesi gerekir. Vize işlemlerinde yapılacak yanlış veya eksik bir işlem, vize başvurusunun olumsuz yönde sonuçlanmasına neden olacaktır.

En Kolay Bahreyn Vizesi Nasıl Alınır?

Bir ülkeden başka bir ülkeye seyahat edebilmek için seyahat edilecek ülkenin belirlediği prosedürlere ve kurallara uyulması gerekir. Bahreyn işlemleri, zor ve meşakkatli işlemlerdir. Başvurunun olumlu yönde sonuçlanabilmesi için Bahreyn Büyükelçiliği tarafından talep edilen kuralların ve şartların eksiksiz bir şekilde yerine getirilmesi gerekir. En kolay Bahreyn vizesi nasıl alınır konusunda ise yapılması gereken tek husus, Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçmek olacaktır.

Long Vize Turizm olarak uzman ve deneyimli elemanlarımızla vize türüne uygun şekilde gerekli evrakların ve belgelerin hazırlanması, vize başvurusu yapma, vize randevusu oluşturma gibi tüm vize işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Şirketimize, yüz yüze veya müşteri temsilcilerimizden vize işlemleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bahreyn Vizesi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bahreyn vizesi alırken dikkat edilmesi gerekenler vize işlemlerinin olumlu yönde sonuçlanabilmesi için oldukça önemlidir. Vize başvurusunda yapacak kişilerin, öncelikle en fazla 10 yıl içerisinde alınmış ve halen geçerliliği devam eden bir pasaportlarının bulunmasına dikkat etmeleri gerekir. Pasaportu bulunmayan kişilerin, vize işlemleri gerçekleştirilmez. Ayrıca pasaportun sayfalarının yıpranmamış ve eskimemiş olmalıdır. Bahreyn vize başvurularında önemli evraklardan birisi başvuru formudur.

Başvuru formunun, Bahreyn Büyükelçiliği’nin talep ettiği şekilde eksiksiz ve doğru bilgiler ile doldurulmasına özen gösterilmelidir. Vize başvurusunda bulunan kişilerin dikkat etmesi gereken en önemli hususlardan birisi de pasaport, vize başvuru formu ve diğer evraklardaki bilgilerin birbiriyle aynı olması konusudur. Bahreyn başvurularının, Bahreyn Büyükelçiliği’nin talep ettiği şekilde tamamlanabilmesi için Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Bahreyn Vizesi Alınırken Dikkat Edilmesi Gereken Kurallar

Bahreyn başvurularının olumlu yönde sonuçlanması için bazı kurallara dikkat edilmesi gerekir. Bahreyn vizesi alırken dikkat edilmesi gereken kurallar şunlardır:
·        Halen geçerliliği devam eden bir pasaportunuzun bulunması ve bu pasaportun yıpranmamış ve eskimemiş olmasına dikkat edilmelidir.
·        Vize için gerekli en önemli evraklardan birisi olan Bahreyn vize başvuru formu içerisinde yer alan bilgilerin doğru ve eksiksiz olmasına azami derecede dikkat edilmelidir.
·        Başvuru formu, pasaport, dilekçe gibi evraklarda yer alan bilgiler, birbiriyle uyumlu olmalıdır.
·        Talep edilen fotoğrafın biyometrik ve arka planın da beyaz olmasına dikkat edilmelidir.
Bahreyn başvurusunun başarılı olabilmesi için Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçerek uzman ve deneyimli elemanlarımızdan profesyonel yardım alabilirsiniz.

Bahreyn İşçi Vizesi

Bahreyn işçi vizesi Bahreyn’e çalışmak amacıyla gitmek isteyen kişilerin başvurduğu vize türüdür. İşçi vizesi, uzun süreli vize kategorisinde yer almaktadır. İşçi vizesi için vize başvurusunda bulunan kişinin ülkeye işçi olarak gittiğini kanıtlayıcı belgeler olması gereklidir. Ayrıca Bahreyn’de çalışılacak iş yerinden bir davet mektubu alınması durumunda, Bahreyn vize işlemleri daha hızlı ve kolay ilerleyecektir.

İşçi vizesi başvurusunda bulunan kişilerin, vize türüne ve seyahat süresine uygun şekilde gerekli evrakları ve belgeleri tamamlayıp; Bahreyn Büyükelçiliği’ne teslim etmeleri gerekir. Bahreyn işçi vizesi başvurularını, Bahreyn büyükelçiliği değerlendirmekte ve sonuçlandırmaktadır. Bahreyn Büyükelçiliği’nin talep ettiği şekilde işçi vize evraklarını ve belgelerinin tamamlanması, vize başvurusu yapma ve diğer vize işlemleri için Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Bahreyn Ulusal Vize

Bahreyn ulusal vize uzun kategorili vize türleri arasında yer almaktadır. Ulusal vize, Bahreyn’de 6 ay içerisinde 90 günden fazla bulunabilmek için talep edilen vize türüdür. Bahreyn ulusal vize başvurularını, Bahreyn Büyükelçiliği yetkilileri değerlendirmekte ve sonuçlandırmaktadır. Ulusal vize başvuruları, meşakkatli ve zor işlemlerdir. Bahreyn Büyükelçiliği tarafından talep edilen vize evraklarının ve belgelerinin seyahat türüne uygun şekilde hazırlanıp; Bahreyn başvurusu gerçekleştirilmesi gerekir.

Vize evraklarında görülen yanlış veya eksik bir bilgi, vize başvurusunun olumsuz sonuçlanmasına neden olabilir. Bahreyn ulusal vize başvurularında gerekli evrakların ve belgelerin tamamlanması, tüm vize işlemleri için Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçerek profesyonel destek alabilirsiniz.

Bahreyn Oturum Vizesi

Bahreyn oturum vizesi, Bahreyn’de uzun süre kalmak ve yaşamak için talep edilen vize türüdür. Oturum vizesi, uzun süreli vize kategorisinde yer almaktadır. Bahreyn oturum vizesi almak zor ve uğraştırıcıdır. Bahreyn oturum vizesi başvurusunda bulunan kişilerin, Bahreyn’de çalışacağı ve kalacağı yer hakkında belirtici belgeleri Bahreyn Büyükelçiliği’ne sunması gerekir.

Ülkede yaşadığı süre boyunca finansal gelirini gösteren gerekli belgeleri, vize evrakları içerisinde bulundurmalıdır. Bahreyn oturum vizesi hakkında güncel ve detaylı bilgi için Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Long Vize Turizm bünyesinde çalışan uzman ve deneyimli ülke temsilcilerimiz oturum vizesi işlemlerini eksiksiz bir şekilde ve kısa süre içerisinde tamamlanması için profesyonel hizmet vermektedir.

Bahreyn Çalışma Vizesi

Bahreyn çalışma vizesi, Bahreyn’de çalışmak için talep edilen vize türüdür. Çalışma vizesi alabilmek için ülkeye gidiş amacınızı kanıtlayıcı evrak ve belgeleri Bahreyn Büyükelçiliği’ne sunmamız gerekmektedir. Çalışma vizesi başvurularında, Bahreyn’de iş bulduysanız bunu kanıtlayıcı belgeleri işyerinden isteyerek vize işlemlerinizin daha kolay hızlı bir şekilde ilerlemesini sağlayabilirsiniz. Bahreyn çalışma vizesi sonrasında oturum vizesi başvurusu da yapılabilir.

Bahreyn çalışma vizesi için talep edilen evrakların ve belgelerin eksiksiz bir şekilde tamamlanıp; Bahreyn vize başvurusu oluşturulması gerekir. Bahreyn çalışma vize başvuruları, Bahreyn Büyükelçilik yetkilileri tarafından değerlendirilirken talep edilen evraklar ve belgeler göz önünde bulundurulur. Bahreyn çalışma vizesi hakkında güncel ve detaylı bilgi için Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz.
 

Bahreyn Aile Birleşimi Vizesi

Bahreyn aile birleşimi vizesi, Bahreyn’de bulunan aile bireyinin yanına gidip orada yaşamak için talep edilen vize türüdür. Aile birleşimi vizesi için aile olduğunuzu kanıtlayıcı belgelerin, Bahreyn Büyükelçiliği’ne sunulması gerekir. Evli kişilerin, evlilik cüzdanı veya evliliği kanıtlayıcı belgeleri vize için talep edilen evraklar ve belgelerin içerisinde bulundurmalıdırlar.

18 yaşından küçük kişilerin aile birleşimi vizesi alabilmeleri için anne babadan alınmış noter onaylı muvafakat nameyi Büyükelçiliğe sunması gerekir. Bahreyn aile birleşimi vizesi, uzun süreli vize kategorisinde yer aldığından oldukça uğraştırıcı ve uzun sürmektedir. Bahreyn aile birleşimi vizesinin kısa süre içerisinde başarılı olarak sonuçlanması için Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Bahreyn Göçmenlik Vizesi

Bahreyn göçmenlik vizesi, Bahreyn’e göçmen olarak gitmek isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının almak istedikleri vize türlerinden birisidir. Bahreyn göçmenlik vizesi, uzun süreli vize kategorisinde yer almaktadır. Göçmenlik vizesi başvurusunda bulunan kişilerin, öncelikle oturma izni almaları gerekir. Ayrıca Bahreyn’de iş bulmuş kişiler, iş bulduğuna dair belgeleri de vize belgeleri arasında bulundurmalıdır.

Bahreyn göçmenlik vizesi başvurularında gerekli evrakların ve belgelerin tamamlanması, Bahreyn vize randevusu oluşturma, vize başvurusu yapma gibi tüm vize işlemleri için Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Bahreyn göçmenlik vizesi başvurularında yapılacak herhangi bir yanlış veya eksik evrak, vize başvurusunun olumsuz yönde sonuçlanmasına neden olacaktır. Ayrıca vize başvurularının olumsuz yönde sonuçlanması durumunda vize ücreti de iade edilmez. Bu nedenle tüm vize işlemleri için şirketimizden yardım alabilirsiniz.

Bahreyn Vize Evrakları

Bahreyn’e seyahat edecek kişilerin ülkeye seyahat türüne ve seyahat süresine uygun şekilde bazı evrakları ve belgeleri tamamlamaları gerekir. Bahreyn vize evrakları şunlardır:
·        En az altı ay geçerliliği bulunan pasaport
·        Bahreyn vize başvuru formu
·        Vize talep dilekçesi
·        Biyometrik fotoğraf
·        Seyahat masraflarını karşılayacak miktarda bankada para
·        Sağlık sigortası poliçesi
·        Nüfus cüzdanı fotokopisi
Bahreyn için gerekli evraklar ve belgeler hakkında detaylı ve güncel bilgiler için Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Bazı durumlarda Bahreyn Büyükelçiliği yetkilileri, ek evrak ve belge talebinde bulunabilir. Vize evrak ve belgelerinde görülen yanlış veya eksik bir evrak, vize başvurusunun ret ile sonuçlanmasına neden olabilir.

Bahreyn Vize Belgeleri

Bahreyn’e seyahat edecek kişilerin; vize türüne, seyahat süresine ve Türkiye’deki statülerine uygun şekilde talep edilen evrakları ve belgeleri eksiksiz bir şekilde tamamlamaları zorunludur. Bahreyn Büyükelçiliği yetkilileri, vize başvurularını değerlendirirken vize için talep edilen evraklara ve belgelere göre karar verir. Bahreyn vize belgeleri ve evraklarının Bahreyn Büyükelçiliği’nin talep ettiği şekilde hazırlamak için Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Bahreyn vize belgeleri şunlardır:
·        En fazla 10 yıl içerisinde alınmış ve halen geçerliliği devam eden pasaport
·        Bahreyn Vize başvuru formu
·        T.C. nüfus cüzdanı bilgisi
·        Dilekçe
·        Bazı vize türleri için davetiye
·        Sağlık sigortası poliçesi
·        Bankada yeterli miktarda para
·        Otel ve uçak rezervasyonları

Çalışmayan Kişi İçin Bahreyn Vize Evrakları

Bahreyn’e seyahat edebilmek için vize türüne, iş statüsüne ve seyahat süresine uygun şekilde vize alınması gerekmektedir. Çalışmayan kişiler için Bahreyn vize evrakları şunlardır:
·        En az 6 ay geçerliliği bulunan ve yıpranmamış/eskimemiş bir pasaport
·        Bahreyn vize talep dilekçesi
·        Bahreyn vize başvuru formu
·        2 adet biyometrik fotoğraf
·        T.C. nüfus cüzdanı fotokopisi
·        Seyahat masraflarını karşılayacak miktarda para
·        Sponsor olacak kişiye ait bilgiler
·        Uçak ve otel rezervasyonları
Bahreyn Büyükelçiliği yetkilileri, bazı durumlarda vize başvurusu yapan kişiden ek evrak ve belge talebinde bulunabilir. Çalışmayan kişiler için Bahreyn evrakları ve belgelerinin hazırlanması konusunda Long Vize Turizm şirketimizden profesyonel yardım alabilirsiniz.

Ev Hanımı Bahreyn Vize Evrakları

Bahreyn’e ev hanımı statüsünde seyahat edecek kişilerin, bazı evrakları ve belgeleri tamamlaması zorunludur. Vize başvurularında talep edilen evrakların ve belgelerin eksiksiz bir şekilde tamamlanması, vize başvurusunun olumlu yönde sonuçlanması için oldukça önemlidir. Ev hanımı için Bahreyn vize evrakları şunlardır:
·        En az 6 ay geçerliliği bulunan pasaport
·        Bahreyn vize başvuru formu
·        Vize talep dilekçesi
·        Biyometrik fotoğraf
·        Otel ve uçak rezervasyonları
·        Evli kişiler için evlilik cüzdanı fotokopisi
·        Nüfus cüzdanı fotokopisi
·        Sponsoru ait bilgiler
·        Bankada yeterli miktarda para
Ev hanımı için Bahreyn evrakları ve belgeleri hakkında detaylı ve güncel bilgiler için Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Memur İçin Bahreyn Vize Evrakları

Memur statüsünde Bahreyn’e seyahat edecek kişilerin vize için gerekli bazı evrakları ve belgeleri tamamlamaları gerekir. Memurlar için vize alım aşaması daha kolay ilerlemektedir. Bahreyn’e memur statüsünde seyahat edecek kişilerin, memur olduğunu kanıtlayıcı evrakları ve belgeleri Bahreyn Büyükelçiliği’ne sunmaları gerekir. Memur için Bahreyn vize evrakları şunlardır:
·        Pasaport
·        Bahreyn başvuru formu
·        Bahreyn talep dilekçesi
·        Biyometrik fotoğraf
·        T.C. nüfus cüzdanı fotokopisi
·        Çalışılan kuruma ait izin belgesi
·        Memuriyet belgesi
·        3 aya ait maaş bordrosu
·        Otel ve konaklama bilgileri
·        Uçak rezervasyonları
Memur için Bahreyn evraklarını ve belgelerini eksiksiz bir şekilde hazırlanması için long vize turizm şirketimizden yardım alabilirsiniz.

Çalışan İçin Bahreyn Vize Evrakları

Çalışan kişilerin Bahreyn seyahatleri için çalıştığını kanıtlayan belgeleri, Bahreyn Büyükelçiliği’ne sunması gerekir. Çalışan için Bahreyn evraklarını ve belgelerini eksiksiz ve prosedürü uygun şekilde hazırlanması için Long Vize Turizm şirketimizden yardım alabilirsiniz. Vize evrakları ve belgeleri, Bahreyn başvurusunun olumlu sonuçlanması için oldukça önemlidir. Çalışan için Bahreyn vize evrakları şunlardır:
·        En fazla 10 yıl içerisinde alınmış ve halen geçerliliği devam eden pasaport
·        Bahreyn başvuru formu
·        2 adet 35 x 45 mm boyutlarında biyometrik fotoğraf
·        Vize talep dilekçesi
·        Çalışkan kuruma ait izin belgesi
·        Son 3 aya ait maaş bordrosu
·        Bankada yeteri miktarda para
·        Otel ve uçak rezervasyonları

İşveren İçin Bahreyn Vize Evrakları

İşveren olarak Bahreyn’e seyahat edecek kişilerin, bazı evrakları ve belgeleri tamamlamaları gerekir. Aksi takdirde vize başvuruları ret ile sonuçlanacaktır. İşveren için Bahreyn vize evrakları şunlardır:
·        En az altı ay geçerliği bulunan pasaport
·        Bahreyn başvuru formu
·        Bahreyn talep dilekçesi
·        İki adet biyometrik fotoğraf
·        Otel ve uçak rezervasyonları
·        Seyahat masraflarını karşılayacak miktarda bankada para
·        Şirkete ait antetli kağıda yazılı vize talep dilekçesi
·        Şirket faaliyet belgesi fotokopisi
·        Şirket imza sirküleri
·        Şirket vergi levhası fotokopisi
·        Ticari gazete fotokopisi
İşveren için Bahreyn vize evrakları ve belgeleri hakkında güncel ve detaylı bilgi için Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Öğrenci İçin Bahreyn Vize Evrakları

Bahreyn’e seyahat edecek kişilerin; iş statüsüne, vize türüne ve seyahat süresine göre bazı evrakları ve belgeleri tamamlamaları gerekir. Öğrenci için Bahreyn evrakları ve belgeleri şunlardır:
·        Pasaport
·        Bahreyn başvuru formu
·        Vize talep dilekçesi
·        2 adet biyometrik fotoğraf
·        Otel ve konaklama bilgileri
·        Uçak gidiş dönüş bileti
·        Nüfus cüzdanı fotokopisi
·        Öğrencilik belgesi
·        Eğitim alınan kuruma ait izin belgesi
·        18 yaşından küçükler için anne babadan alınmış noter onaylı muvafakat name
Bahreyn Büyükelçiliği yetkilileri, bazı durumlarda ek evrak ve belge talebinde bulunabilir. Öğrenci için Bahreyn Vize evrakları ve belgelerin eksiksiz bir şekilde tamamlanması için Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Çiftçi İçin Bahreyn Vize Evrakları

Bahreyn başvurularını kolay ve zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirmek için Long Vize Turizm şirketimizden profesyonel hizmet alabilirsiniz. Vize başvurularında talep edilen evrakların ve belgelerin, kişilerin iş statülerine uygun şekilde hazırlanması gerekir. Vize başvurularında talep edilen evraklar ve belgelerin resmiyete uygun olarak hazırlanması, vizenin olumlu yönde sonuçlanması için oldukça önemlidir. Çiftçi için Bahreyn vize evrakları şunlardır:
·        En az 6 ay geçerliği bulunan pasaport
·        Bahreyn başvuru formu
·        Vize talep dilekçesi
·        İki adet biyometrik fotoğraf
·        Nüfus cüzdanı fotokopisi
·        Otel ve uçak rezervasyonları
·        Çiftçilik belgesi
·        Ziraat odasından alınmış belge
·        Son üç aya ait banka hesap dokümanları
·        Bankada yeterli miktarda para

Bahreyn Büyükelçiliği Vize

Bahreyn Büyükelçiliği vize başvurularını değerlendirmekle ve sonuçlandırmakla yetkilidir. Bahreyn Büyükelçiliği, Türkiye’nin Ankara ilinde bulunmaktadır. Türkiye’nin bütün bölgelerinden yapılan başvuruları değerlendirmektedir. Bahreyn vize başvurusu için bulunduğunuz ilden başvuru gerçekleştirebilmek için Bahreyn Büyükelçiliği tarafından yetkilendirilmiş Long Vize Turizm şirketimiz aracılığı ile vize başvuruları gerçekleştirilebilir.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından umuma mahsus pasaport sahipleri, uzun ve kısa süreli seyahatleri için vize başvurusunda bulunmaları zorunludur. Ancak hususi, hizmet ve diplomatik pasaport sahipleri; 90 günlük seyahatleri için vizeden muaftırlar. Bahreyn Büyükelçiliği’nin talep ettiği evrakları ve belgeleri hazırlamak ve diğer vize işlemleri için şirketimizden profesyonel yardım alabilirsiniz.

Bahreyn Konsolosluğu Vize

Vize başvuruları, seyahat edilecek ülkenin Büyükelçiliği’ne veya Konsolosluğu’na yapılır. Bahreyn Krallığı’na seyahat edecek kişilerin, vize başvuruları için Bahreyn Konsolosluğu veya Büyükelçiliği’ne müracaat etmeleri gerekmektedir. Bahreyn Konsolosluğu vize başvurularını kabul etmekte ve değerlendirmekle yetkilidir. Bahreyn Konsolosluğu, hafta içi belirli gün ve saatlerde vize başvurularını kabul etmektedir. Bahreyn Konsolosluğu, Türkiye’nin İstanbul ilinde bulunmaktadır.

Vize başvurusunda bulunacak kişilerin dikkat etmesi gereken hususlardan birisi Bahreyn Konsolosluğu’nun resmi tatillerde ve bayramlarda hizmet vermediğine dikkat etmelidirler. Bahreyn Konsolosluğu yetkilileri, Bahreyn vize başvurularını değerlendirirken başvuru sahibinin hazırladığı evrakları ve belgeleri göz önünde bulundurur. Bahreyn Konsolosluğu’nun talep ettiği şekilde gerekli evrakların ve belgelerin hazırlanması için Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Bahreyn Konsoloslukları ve Adresleri

Bahreyn ülkesi ile Türkiye Cumhuriyeti arasında imzalanan antlaşmaya göre Bahreyn Konsolosluğu ve Büyükelçiliği vize işlemlerini yürütmektedir. Türkiye’de resmi kurumlar olan ve aktif olarak hizmet veren Bahreyn Konsolosluğu ve Büyükelçiliği; Bahreyn vize başvurusu alma, Bahreyn vize işlemlerini yürütmek, başvuruları kabul etmek, Türkiye’de bulunan Bahreyn ülkesinin vatandaşlarının doğum, ölüm, vatandaşlık, nüfus gibi resmi işlemlerini yürütmekle görevlendirilmiştir. Ankara’da Bahreyn Büyükelçiliği hizmet vermektedir, İstanbul’da ise Bahreyn Fahri Konsolosluğu görevlidir. Türkiye’de hizmet veren Bahreyn Konsolosluklar ve adresleri aşağıda belirtilmiştir.
·        Bahreyn Ankara Büyükelçiliği Adres:  İlkbahar Mah. 606 Sok. Oran Sitesi No. 19 Çankaya/ANKARA
·        Bahreyn İstanbul Fahri Konsolosluğu Adres: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi, No:36, Altunizade/İSTANBUL

Bahreyn Vizesi Dilekçe Örneği

Vize başvurularında en önemli belgelerden birisi de dilekçedir. Vize başvurusunda bulunan kişinin seyahat süresini, seyahat nedenini belirten bir dilekçe yazıp; Bahreyn Konsolosluğu veya Büyükelçiliği’ne göndermeleri gerekmektedir. Dilekçe içerisinde ülkeye seyahat tarihleri açıkça belirtilmeli ve seyahat nedeni de kanıtlanmalıdır. Bahreyn vizesi dilekçe örneği için Long Vize Turizm resmi internet sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Dilekçe örneği kalıp olarak aynı görünse de vize başvurusunda bulunan kişiye göre düzenlenip hazırlanmalıdır. Bahreyn vizesi başvurularında, dilekçe hazırlamak için Long Vize Turizm şirketimizden yardım alabilirsiniz. Dilekçe içerisinde yer alan bilgilerin net ve açıklayıcı olmasına dikkat edilmelidir. Dilekçede görülen eksik veya yanlış bir bilgi, vize başvurusunun ret ile sonuçlanmasına neden olur.

Bahreyn Vize Başvuru Formu

Bahreyn vize başvuru formu vize başvurusunda en önemli evraktır. Vize başvuru formu, resmi bir belge olduğundan içerisine ilgili yerlere yazılacak bilgilerin doğru ve net olmasına dikkat edilmelidir. Başvuru formunda yanlış veya yanıltıcı bir bilgi, vize başvurusunda bulunan kişi hakkında yasal işlemlerin başlatılmasına neden olabilir. Başvuru formunda yer alan bilgiler ile pasaport ve diğer evraklarda bulunan bilgilerin birbiriyle uyumlu olmasına dikkat edilmelidir.

Başvuru formunda yer alan anne adı, baba adı, adı, soyadı gibi soruların açıklayıcı ve okunaklı bir şekilde doldurulmasına dikkat edilmelidir. Bahreyn vize başvurularının olumlu yönde sonuçlanması için başvuru formu oldukça önemlidir. Bahreyn vize başvurularında başvuru formunun talep edildiği şekilde hazırlanması için Long Vize Turizm şirketimizden yardım alabilirsiniz.

Bahreyn Vizesi Redde İtiraz

Bahreyn Konsolosluğu veya Büyükelçiliği yetkilileri, vize başvurularını bazı durumlarda ret ile sonuçlandırmaktadır. Bahreyn vize başvurusu ret ile sonuçlanması genellikle talep edilen evraklarda ve belgelerde görülen yanlış veya eksik bir bilgiden kaynaklanır. Bahreyn vize başvurusu olumsuz yönde sonuçlanan kişilerin, redde itiraz hakları bulunmaktadır. Vize başvurusunda bulunan kişi redde itiraz dilekçesi yazarak ret kararına itiraz edebilir. Bahreyn vizesi redde itiraz işlemleri hakkında detaylı bilgi için Long Vize Turizm şirketimiz bünyesinde çalışan uzman ve deneyimli personelimizden yardım alabilirsiniz. Vize başvurusunda bulunan kişinin redde itirazı kabul edildiği takdirde vize başvurusunda bulunan eksik veya yanlış evrakı tamamlayıp, tekrar göndermesi gerekir.

Bahreyn Vizesi Kaç Günde Sonuçlanır?

Vize başvurusunda bulunan kişilerin, vize için gerekli evrakları ve belgeleri tamamlayıp; vize ücretini de yatırdıktan sonra vize işlemleri başlatılır. Bahreyn Konsolosluğu veya Büyükelçiliği yetkilileri, hazırlanan evrakları ve belgeleri inceleme işlemlerini belirli süre içerisinde tamamlar. Bahreyn vize başvurusu yapan kişilerin cevabını merak ettiği konulardan birisi de Bahreyn vizesi kaç günde sonuçlanır konusudur. Bahreyn vizesi, ortalama 7 ile 10 iş günü içerisinde sonuçlanır.

Ancak Bahreyn Konsolosluğu’nun yoğunluğuna göre bu süre daha da uzayabilir.  Ayrıca Bahreyn Konsolosluğu veya Büyükelçiliği, resmi tatillerde ve bayramlarda hizmet vermemektedir. Vize başvurusunda bulunan kişinin bu süreyi göz önünde bulundurarak vize başvurusunda bulunmaları gerekir. Bahreyn vize başvurularında gerekli evrakların ve belgelerin hızlı ve talep edilen şekilde hazırlanması için Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Bahreyn Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Bahreyn vizesi kaç günde çıkar sorusunun cevabı, Bahreyn vize başvurusunda bulunan kişiler için oldukça önemlidir. Seyahat tarihlerinin belirlenen sürelerde gerçekleşmesi için vize başvurusunun kısa süre içerisinde sonuçlanmasında oldukça önemlidir. Bahreyn Konsolosluğu/Büyükelçiliği yetkilileri, vize başvurularını ortalama 7 ile 10 iş günü içerisinde sonuçlandırır. Ancak bazı durumlarda ise vize başvurusunda bulunan kişiden ek evrak ve belge talebinde bulunur.

Bu durum vize başvurusu süresinin uzamasına neden olur. Vize başvurularında seyahat planlarında herhangi bir değişiklik yaşanmaması için vize başvurularının en az 1 ay öncesinden başlatılması gereklidir. Bahreyn vize başvurularında talep edilen evrakların ve belgelerin kısa süre içerisinde hazırlanması içim Long Vize Turizm şirketimizden profesyonel yardım alabilirsiniz.

Bahreyn Vize Ücreti

Bahreyn’e seyahat edecek kişilerin gerçekleştirmesi gereken vize işlemlerinden birisi de vize ücretinin yatırılmasıdır. Bahreyn Konsolosluğu tarafından belirlenen vize ücreti ödenmediği takdirde, vize işlemleri başlatılmaz. Bahreyn vize ücreti; vize türüne ve seyahat süresine göre farklılık gösterir. Vize ücreti belirli zamanlar içerisinde değişiklik göstermektedir. Bahreyn vize ücreti hakkında güncel ve detaylı bilgi için Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Bahreyn vize başvurusu yapacak kişilerin dikkat etmesi gereken hususlardan birisi de olası vize başvurusunun ret ile sonuçlanması durumunda vize ücreti tekrar iade edilmeyeceğidir. Tekrar vize başvurusu yapacak kişilerin tekrar vize ücretini yatırmaları gereklidir.

Bahreyn Vize Fiyatları

Bahreyn vize fiyatları, vize türüne ve kişilerin seyahat süresine göre değişiklik gösterir. Ayrıca vize ücreti her yıl değişmektedir. Bahreyn’e seyahat edecek kişiler, gerekli evrakları ve belgeleri tamamlandıktan sonra Bahreyn Konsolosluğu tarafından talep edilen vize ücretini yatırmaları gerekir. Vize ücretini yatırmayan kişilerin, Bahreyn vize başvurusu ret ile sonuçlanır. Ayrıca vize başvurularında kargo ücreti ve diğer masraflar vize ücretine dâhil değildir. Bahreyn vize fiyatları hakkında güncel ve detaylı bilgi için Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçip; müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz. Vize işlemlerini daha sağlıklı ve hızlı bir şekilde ilerlemesi için şirketimizden tüm vize işlemleri için profesyonel yardım alabilirsiniz.

Bahreyn Vizesi Başvuru Merkezi Nerede?

Vize başvuruları, seyahat edilecek ülkenin Konsolosluğu’na veya Büyükelçiliği’ne gerçekleştirilir. Ancak vize başvurularını bulunduğunuz ilden kolay ve zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirmek için Long Vize Turizm şirketimiz aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz. Bahreyn’e seyahat edecek kişilerin, Bahreyn vizesi başvuru merkezi nerede konusunda tek yapmaları gereken işlem; Türkiye’nin 81 ilinde başvuru merkezi bulunan Long Vize Turizm şirketi ile iletişime geçmek olacaktır.

Long Vize Turizm şirketimiz, Bahreyn Konsolosluğu tarafından vize başvurularını kabul etmekle görevlendirilmiştir. Ayrıca şirketimiz vize için gerekli evrakların ve belgelerin hazırlanması, Bahreyn vize randevu oluşturma gibi tüm vize işlemleri için hizmet vermektedir. Bahreyn vize işlemleri için şirketimiz bünyesinde çalışan müşteri hizmetlerimizle iletişime geçerek veya birebir görüşme sağlayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sosyal Medya

Hemen Başvur

Whatsapp

+90 553 716 0325

Telefon

0312 426 0325

Whatsapp Vize Ülkeleri Destek Merkezi Vize Ön Başvuru Formu