Skip to content

Dubai Vize Başvuru Şartları 2022

Dubai Vizesi

Dubai Vize Başvuru Şartları 2022 Dubai; Arap Yarımadasında bulunan Birleşik Arap Emirliklerinin yedi emirinden biri olan Dubai, yakın geçmişe kadar küçük bir sahil kasabasıydı. Geçmişi 18. yüzyıla dayanan Dubai o dönemlerde yerlilerin kabileler şeklinde balıkçılık ve benzeri yollarla geçimini sağladığı küçük bir kasabaydı. 19. yüzyılda İngiltere, Dubai’yi koruması altına almıştır.

20. yüzyıla gelindiğinde İran’a olan komşuluğu ile ülkede ticaret önem kazanmış ve kıyılarından toplanan inci ile de inci ticaretinde önemli bir ülke olmuştur. Bölge topraklarında petrolün bulunmasıyla ülke hızlı bir atılım yapmış ve süratle gelişerek ticaret, turizm ve alışveriş kentine dönüşmüştür. İnsanlar bu zengin görünümlü hayaller ülkesine gidebilmek için Dubai Vizesi başvurusu yapmaktadırlar.  Dubai’ye seyahat edebilmeniz için, yapacağınız seyahatten önce Dubai Vizesi başvurusu yapmanız gerekmektedir.

Dubai Vize İşlemleri

Dubai’ye seyahat etmek isteyen vatandaşlarımızdan; Yeşil (Hususi), Gri (Hizmet) ve Siyah (Diplomatik) pasaport sahibi olanlardan 90 güne kadar vize talep edilmemektedir. Ancak, Bordo (Umuma Mahsus) pasaporta sahip vatandaşlarımızın yapmak isteyecekleri seyahatlerinde vize başvurusu yapma zorunlulukları vardır. İş görüşmesi, ticari anlaşmalar ve turistik geziler yapan vatandaşlarımız Bordo pasaporta sahip oldukları için vize başvurusu yapmak zorundadırlar.

Dubai Vize İşlemleri için, Dubai vizesi elektronik bir vize olduğundan ötürü başvurular büyükelçilik veya başkonsolosluğa yapılmaz. Dubai Vize İşlemleri direkt olarak yetkili seyahat acentelerine yapılır ve işlemler onlar tarafından yürütülür. Vize sonuçlandırma yetkisi BAE de bulunan Göçmen Ofisi’ne aittir. Bu sebeple seyahat acenteleri Göçmenlik Ofisi tarafından detaylı şekilde incelenmektedir.

Dubai Vize Başvurusu

Dubai Vize Başvurusu yaparken Schengen ülkeleri aksine parmak izi uygulaması bulunmamaktadır. Ticari veya turistik amaçlı başvurularda şirketlerinin veya kendilerinin mali durumunu gösterir herhangi bir belge talep edilmemektedir. Kısacası; Dubai Vize Başvurusu için maaş bordrosu, hizmet dökümü, vergi levhası, işe giriş belgesi veya banka ekstresi gibi dokümanlara kesinlikle ihtiyaç yoktur. Vize başvurusu yapacak olan vatandaşımızın pasaport fotokopisi ve biyometrik fotoğrafının olması başvuru yapabilmesi için yeterlidir. Bunların dışında başvuru yapacak kişinin vize başvuru formunu eksiksiz ve hatasız olarak doldurması gerekmektedir.

Ayrıca firmamız aracılığıyla başvuru yapacak kişilerin, zahmet edip firmamıza kadar gelmelerine gerek yoktur. Evraklarını kargo, e-posta veya WhatsApp aracılığıyla bizlere ulaştırabilirler. Sonuçlanan vize başvurularını yolcularımızın istediği yöntemle kendilerine geri yollamaktayız.

Dubai Vize Randevusu

Dubai Vize Randevusu işlemlerini bizzat alanında uzman olan firmamız yapmaktadır. Ticari amaçlı seyahatler gibi turizm amaçlı yapılan seyahatlerde de maaş bordrosu, maddi kaynaklar, çalıştığını gösterir belgelere ihtiyaç duyulmamaktadır. Dubai Vize Randevusu için gerekli evraklar ticari vizede olduğu gibi pasaport fotokopisi, biyometrik fotoğraf ve vize başvuru formunun eksiksiz ve hatasız doldurulması yeterlidir. Unutulmaz bir tatil geçirmek isteyen vatandaşlarımızın, bu harika ülkeye seyahat etmeleri işte bu kadar kolay.

Başvuru evraklarınız elimize ulaştığında; belgelerinizin kontrolünü bizzat yapmaktayız. Bu işlemler tamamlandıktan sonra belgelerinizi Dubai Göçmenlik Ofisinin sistemine yükleyerek başvurunun sonuçlanmasını beklemekteyiz. Vize başvuruları bir aksilik ve yoğunluk olmadığı sürece 72 saat içerisinde sonuçlanmaktadır.

Dubai Vize

Dubai’nin ülke olup olmadığı tarafımıza sıkça yöneltilen başvuruların başında gelir. Dubai, Birleşik Arap Emirliklerine bağlı olan yedi emirlikten biridir. Son yıllardaki albenili gelişimiyle müthiş bir turist potansiyeline sahiptir. Ticaret ve turizm merkezi haline gelen Dubai dünyanın en ilgi çekici yerlerinden biri haline gelmiştir. Aşırı lüks yaşantıya sahip olan böyle bir yere gitmek isteyen vatandaşlarımızın oldukça fazla dikkatini çekmekte ve herkesin hayallerini süslemektedir.

Dubai Vize alımlarında siz değerli vatandaşlarımıza her konuda yardımcı olmaktayız. İster Dubai Vize hakkında sorularınız olsun, ister Dubai hakkında fikir danışmak için her türlü sebepten firmamıza danışabilir ve deneyimli ağızlardan gerekli cevapları alabilirsiniz. Gerekli evraklarınız elimize ulaştığında sizler için gerekli yerlere başvuruları yapar ve en kısa sürede işlemleri sizler adına sonuçlandırmaya çalışmaktayız. 

Dubai Vize Başvuru Merkezi

Dubai ülkesine gitmek için vize alması gerekenler Dubai Konsolosluğunun yetki verdiği vize başvuru merkezlerine ulaşarak işlemlerini hızlı bir şekilde yapabilirler. Dubai vize başvuru merkezi sayesinde vize işlemleriniz hızlı bir şekilde tamamlanır. Vize merkezleriyle yapılmayan vize işlemlerinde belge ve evrak eksiği çok fazla yaşanır ve bu da vizenin reddedilmesine sebep olur. Konsolosluklar en ufak eksikleri bile dikkate almaktadır.

Dubai vize başvuru merkezi vasıtasıyla yapılan vize işlemlerinde hiçbir sorun yaşanmamakta ve vize yükünüz hafiflemektedir. Bu yolda vize merkezimiz yıllardır konsolosluklarla iletişim halindedir ve sizlere en güncel bilgileri aktarır. Vize işlemlerinizde sıkıntı yaşamak istemiyorsanız vize merkezimizle her an irtibata geçebilirsiniz.

Dubai Vize Çeşitleri

Dubai ülkesi için vize almanız gerekiyorsa seyahat amacınıza uygun olan vize çeşidini seçmeniz gerekecektir. Dubai vize çeşitleri farklı farklıdır ve amacınıza en uygun olanı seçmeniz çok önemli bir ayrıntıdır. Bu vize çeşitleri arasında en sık kullanılanları ise turistik vize, aile ziyareti vizesi, ticari vize gibi türlerdir.

Dubai vize çeşitleri arasından kendinize uygun olan vizeyi seçtiğinizde Dubai Konsolosluğu sizlerden farklı türde vize evrakları istemektedir. Bu evrak ve belgelerin güncel durumu da konsolosluktan öğrenilmelidir. Bunun için firmamızla anlaşırsanız firmamız sizlere hem güncel bilgileri aktarır hem de evrakların hazırlanması hususunda gerekli tüm yardımları sunar. Vizenizin olumlu olma şansını arttırmak istiyorsanız profesyonel vize merkezimizle irtibata geçebilirsiniz.

Dubai Ticari Vize

Dubai ülkesine seyahat ederken amacınız iş odaklı ise bunu konsolosluğa belirtmeniz ve Dubai ticari vize seçiminde bulunmanız gerekmektedir. Ticari vize başvurusu yapabilmeniz için konsolosluktan veya firmamızdan gerekli işlemlerin neler olduğunu öğrenmeniz gerekecektir. Ticari vize alınırken sizlerden bazı evrak ve belgeler istenecektir. Bunun için de iş için gittiğinize dair belgeleri mutlaka hazırlamalısınız.

Dubai ticari vize için uygun evrakları hazırlayarak firmamıza kargo yoluyla gönderebilir ve hızlı bir şekilde vize sürecine dahil olabilirsiniz. Firmamız sizin adınıza süreci yöneterek hangi adımları atmanız gerektiğini bildirecektir. Ticari vize işlemlerinde ticari bir amaçla gidildiği mutlaka belirtilmelidir. Bu durum belirtilmezse vizeniz red yanıtı alır ve bu da bir sonraki vize sürecinizi de etkiler.

Dubai Turistik Vize

Dubai’ye gezip görme amacıyla yani turistik bir amaçla gidiliyorsa bunun için turistik vize seçeneği seçilmelidir. Dubai turistik vize için konsolosluğun talep ettiği evrak ve belgeler farklılık gösterecektir. Bu evrak ve belgelerin neler olduğunu firmamızdan veya konsolosluktan öğrenmeniz mümkündür.

Dubai turistik vize alınırken dikkat edilmesi gereken noktalardan biri de form ve dilekçenizin tam doldurulmasıdır.  Form ve dilekçenizin eksiksiz doldurulması konusunda firmamızdan yardım alabilirsiniz. Evraklarınız arasında maddi ihtiyaçlarınızı nasıl karşılayacağınıza dair belgeler de mutlaka bulunmalıdır. Örneğin; biletler, rezervasyon bilgileri gibi. Kaç gün Dubai ülkesinde kalınacağı da açık ve net bir şekilde belirtilmelidir. Bu bilgilerin yetersizliği vizenizin red yanıtı almasına sebep olabilir.

Dubai Aile Ziyareti Vizesi

Dubai ülkesine seyahat edecekler eğer Dubai’deki ailelerini görme amaçlı bu ülkeye gidiyorlarsa bunun için aile ziyareti vizesi almaları gerekecektir. Dubai aile ziyareti vizesi için mutlaka aile bağlarınızı evraklarla konsolosluğa bildirmeniz ve kanıtlamanız gerekecektir. Aile fotoğrafı ve nikah belgesi gibi belgeler ailelik bağlarını kanıtlayabilir. Konsolosluk yeterli görmezse sizlerden ek evrak da isteyebilir.

Dubai aile ziyareti vizesi alabilmeniz için konsolosluğun belirlemiş olduğu prosedürlere mutlaka uymanız gerekecektir. Bu prosedürlerin neler olduğuyla ilgili detaylı bilgi almanız için firmamızla irtibata geçmenizi tavsiye ederiz. Firmamız zor ve uğraşlı bir iş olan vize işlemlerinizi hızlı bir şekilde sonuca kavuşturur. Vize sorumluluğunuzu üstlenen firmamız sayesinde güvenli bir şekilde seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Dubai Arkadaş Ziyareti Vizesi

Dubai’de bulunan arkadaşlarınızla bir araya gelebilmeniz için Dubai Konsolosluğunun belirlemiş olduğu prosedürlere dikkat etmeniz gerekmektedir. Dubai arkadaş ziyareti vizesi için Dubai’de bulunan arkadaşınızdan sizi davet eden bir davetiye mektubu almanız ve diğer evraklarınız la beraber Dubai Konsolosluğu’na bildirmeniz gerekmektedir.

Dubai arkadaş ziyareti vizesi için evraklarınızın eksiksiz ve tam olması konsolosluk açısından son derece önemlidir. Konsolosluk arkadaşlık bağınızın olduğuna inanmazsa sizden ek evraklar da talep edebilir. Bunun için de vize sürecinizi sürekli olarak takip etmeniz gerekir. Bu süreçte firmamız ile irtibata geçerseniz firmamız sizin için vize sürecini takip eder ve sorunsuz bir şekilde Dubai vizesi almanıza yardımcı olur.

Dubai Vize Şartları

Dubai ülkesine seyahat edebilmeniz için bazı vize şartları bulunmaktadır ve bu şartların dikkatli takip edilmesi gerekmektedir. Dubai vize şartları arasında ise en önemlileri şunlardır:
Güncelliği olan bir pasaport ile başvuru yapma
Belgelerin eksiksiz bir şekilde sunulması
Dubai’de bulunulacak olan sürede finansal desteğin nasıl karşılanacağı

Dubai vize şartları incelendiğinde gayet basit olduğu görülecektir. Ancak bu şartların herhangi biri yerine getirilmezse vizeniz red yanıtı alabilir ve bu da sicilinizin olumsuz etkilenmesine sebep olur. Bu tarz durumlarla karşılaşmamak adına Dubai Konsolosluğunun görevlendirmiş olduğu vize merkezimizle irtibata geçebilirsiniz. Firmamız sizin adınıza süreci yöneterek vize sürecinizin hızlı ve sorunsuz bir şekilde sonuçlanmasını sağlar.

Dubai Vizesi Hangi İllerden Alınır?

Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Aksaray, Amasya, Ankara, Antalya, Ardahan, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Batman, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Iğdır, Isparta, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kilis, Kocaeli, Konya, Kütahya Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Şanlıurfa, Şırnak, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Uşak, Van, Yalova, Yozgat, Zonguldak gibi tüm illerimizden Dubai vizesini alabilirsiniz.
Dubai vizesi hangi illerden alınır? Sorusuna cevap arayanlar için yukarıda tüm illerden alınabileceğini bilmelidir.

Dubai Vizesi Nasıl Alınır?

Dubai ülkesine seyahat etmek isteyenler vize işlemlerinin nasıl olduğunu merak etmektedir. Dubai vizesi nasıl alınır? Sorusuna ayrıntılı cevap vermek gerekirse Dubai Konsolosluğunun belirlemiş olduğu evrakların konsolosluğa sunulmasıyla işlemleriniz başlayacaktır. Vize sürecinizi sürekli takip etmeniz veya vize merkezimizle irtibata geçmeniz gerekmektedir. Bu süreçte sizlerden ek evraklar da istenebilir.

Dubai vizesi nasıl alınır? Konusunda evrak ve belgelerinizin eksiksiz olması vizenizin olumlu olma şansını arttıracaktır. Belge eksikliği vizelerin red yanıtı almasının en büyük sebebidir. En güncel evrak bilgilerini de yetkili vize firmamızdan öğrenebilirsiniz. Firmamız süreci sizin adınıza yöneterek işlemlerinizin daha kolay olmasını sağlayacaktır. Bu sayede zamandan tasarruf ederek hızlı bir şekilde vizenizi alabilirsiniz.

Dubai Vize Randevusu Nasıl Alınır?

Dubai vize işlemlerinin tamamlanması için Dubai Konsolosluğundan randevu almanız gerekmektedir. Dubai vize randevusu nasıl alınır? Sorusunu merak edenler firmamız ile irtibata geçebilir. Randevu işleminizi gerçekleştirebilmeniz için Dubai Konsolosluğu ile irtibata girerek randevu talebinde bulunmanız gerekecektir.  Yetkili vize merkezimiz de sizin adınıza randevu alabilmektedir.

Dubai vize randevusu nasıl alınır? Sorusuna daha fazla açıklık getirmek gerekirse konsolosluğun mecburi bıraktığı bir işlemdir. Konsolosluklardan alınabilen randevu e-mail üzerinden kişilere gönderilir. Vize randevusu günü ve saatinde randevu yerinde tek başınıza bulunmanız gerekmektedir. Randevuların gelmesinde bazen gecikmeler olabilir. Bu yüzden vize işlemlerinize yaklaşık 10 gün önceden başlamanız daha yerinde olacaktır. Firmamız ile irtibata geçerseniz vize süreciniz çok daha sorunsuz geçecektir.

Dubai Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Dubai seyahatlerinde vize başvurusunun nereye yapılacağı merak edilmektedir. Bu yüzden Dubai vize başvurusu nasıl yapılır? Sorusu merak edilmektedir.  Bu başvuru işlemini nasıl yapacağınızı Dubai Konsolosluğu ile irtibata geçerek veya firmamızdan öğrenebilirsiniz. Ancak konsolosluklar bazen şahsi müracaatlara cevap verememektedir. Bunun için Dubai Konsolosluğunun yetki verdiği vize merkezimizle irtibata geçmeniz tavsiye edilir. Vize merkezimiz sizin adınıza süreci yöneterek sizlere yapmanız gerekenleri bildirecektir.

Dubai vizesi başvurusu nasıl yapılır? Sorusuna daha fazla açıklık getirmek gerekirse Dubai Konsolosluğunun belirlemiş olduğu evrakları eksiksiz bir şekilde tamamlamanız çok önemlidir. Bu süreçte en önemli nokta evrakların tam ve eksiksiz bir şekilde hazırlanmasıdır. En güncel evrak bilgilerini firmamızdan her saniye öğrenebilirsiniz.

En Kolay Dubai Vizesi Nasıl Alınır?

Dubai için vize almak isterseniz bunun bazı kolay yolları vardır. İşinizi kolaylaştıran yollardan bir vize sürecinizi dikkatli takip etmektir. En kolay Dubai vizesi nasıl alınır? Sorusuna daha fazla açıklık getirmek gerekirse firmamızla irtibatta olmanız işlerinizi kolaylaştıracaktır.  Bu sürecin takibini sizler için yapacak olan firmamız sayesinde vizeniz çok daha kolay bir şekilde sonuçlanacaktır.

En kolay Dubai vizesi nasıl alınır? Sorusunu merak edenler firmamız ile irtibata geçerek çalışmalarına başlayabilir. Firmamız vize sürecinizi sizin adınıza yönetir ve üzerinizdeki yükü almış olur. Bu sayede ne yapacağınız konusunda endişe etmekten kurtulmuş olursunuz. Firmamız sizin yerinize randevu alır ve vizenizin olumlu olma şansını yükseltir.

Dubai Vizesi İle Kaç Gün Dubai’de Kalabilirim?

Dubai ülkesine seyahatlerde en önemli nokta vize alım sürecini başarıyla atlatmaktır. Ancak bu vize alım süreci tamamlandığında Dubai’de çok uzun süre kalmanız mümkün değildir. Dubai vizesi ile kaç gün Dubai’de kalabilirim? Sorusu bu noktada sıklıkla sorulmaktadır. Dubai vizesi seçtiğiniz vize türünüze göre değişir ancak ortalama olarak 90 gün kalabilmeyi mümkün kılar.

Dubai vizesi ile kaç gün Dubai’de kalabilirim? Sorusuna daha fazla açıklık getirmek gerekirse vize türünüze göre değişebileceğini unutmayın. Eğer oturum vizesi alırsanız Dubai’de yaşama hakkına da sahip olabilirsiniz. Ancak normal vize türlerinde bu süreç ortalama 3 ay olarak belirlenmiştir. Firmamızı arayarak ayrıntılı bilgileri de öğrenebilirsiniz.

Dubai Vizesi Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Kurallar

Dubai vizesi alırken dikkat edilmesi gereken kurallar sayesinde vizeniz sorunsuz bir şekilde sonuçlanır. Yani bu kurallara uymanız vizenizin olumlu olma şansını arttıracaktır.
Dubai’ye seyahatinizde sıkıntı yaşamak istemiyorsanız konsolosluğun belirlediği kurallara çok dikkat etmelisiniz. Dubai vizesi alırken dikkat edilmesi gereken kurallar yerine getirildiği takdirde vize alım sürecinizde bir sıkıntı olmayacaktır. Aşağıda bu kurallardan en önemlilerini sizlere aktardık.

Belgelerin eksiksiz ve tam olması
Başvuru formunun doğru ve eksiksiz olması
Vize talep dilekçesinde gerekli bilgilere yer verilmesi
Dubai seyahatinizde finansal işlemleri nasıl yürüteceğinizi bildirmeniz
Ulaşım için gerekli bilgilerin sunulması
Konaklama bilgilerinin sunulması

Dubai İşçi Vizesi

Dubai’ye seyahat amacınız iş içinse bu vize türünü seçmeniz gerekmektedir. Bu aşamada vize işlemlerinize Dubai işçi vizesi seçerek devam etmeniz gerekmektedir. Bu vizeyi alabilmeniz için işçi olarak Dubai’ye gittiğinizi belgelerle kanıtlamanız gerekmektedir. Dubai’de iş bulduysanız eğer iş bulduğunuz kurumdan bir davetiye hazırlamasını ve size vermesini istemeniz gerekmektedir. Bu davetiye sayesinde vize alım sürecinizde sıkıntı yaşamazsınız. Davetiye işçi olarak gittiğinizi kanıtlayacak en önemli evrak olarak bilinir.

Dubai işçi vizesi almanız için belgelerinizin tam ve eksiksiz olarak Dubai Konsolosluğu’na teslim etmeniz çok önemlidir. Eğer vize alım sürecinde sıkıntı yaşıyorsanız ve vaktiniz yoksa firmamızdan yardım alabilirsiniz. Firmamız sizin adınıza vize sürecinizi yönetecek ve kafanızdaki soru işaretlerini giderecektir.

Dubai Ulusal Vize

Dubai ülkesine seyahatinizde 6 aylık bir sürede 90 günden fazla kalmanız gerekiyorsa ulusal vize almak zorunda kalacaksınız. Dubai ulusal vize işlemlerinin yerine getirilmesi için konsolosluğun prosedürlerine uymanız gerekecektir. Dubai’de 90 günden fazla neden kalacağınızı Dubai Konsolosluğu’na belirtmeniz gerekmektedir. Dubai ülkesinde finansal ihtiyaçlarınızı nasıl karşılayabileceğinizi de mutlaka evraklarla konsolosluğa ispatlamanız gerekmektedir.

Dubai ulusal vize almak için detaylı bilgi almak isterseniz firmamızla irtibata geçebilirsiniz. Dubai Konsolosluğu vize evrak ve belgelerini güncelleme yetkisine sahiptir. Bu güncel bilgileri de firmamız tarafından almanız vize sürecinizin doğru işlemesi açısından önemlidir. Konsolosluklarla yıllardır irtibat halinde olan firmamız sizlere ihtiyacınız olan tüm bilgileri aktaracaktır.

Dubai Oturum Vizesi

Dubai’de yaşayabilmeniz için oturum izni almanız şarttır. Oturum izni alınmadığınızda ise Dubai’de yaşamaya devam etmenize Dubai konsolosluğu izin vermez. Dubai oturum vizesi alınması yaşama hakkı verdiğinden diğer vize türlerine göre biraz daha uğraşlıdır. Dubai’de yaşamak isteyen kişilerin bu süre zarfı içerisinde konsolosluğa başvurularını yapmaları gerekmektedir ve süreci sıkı bir şekilde takip etmeleri gerekmektedir.

Dubai oturum vizesi takibi en doğru şekilde yapıldığında oturum izninizi alabileceğiniz gibi Dubai’de yaşama olanağı da bulmuş olursunuz.  Firmamız sizlerin oturum vizesi alabilmesi için en hızlı ve en kaliteli hizmeti verecektir. Oturum vizesi alabilmek için hemen yetkili firmamızı arayarak vize sürecine anında dahil olabilirsiniz.

Dubai Çalışma Vizesi

Dubai’ye gidecek olan kişiler çeşitli sebeplerle seyahatlerini gerçekleştirirler. Vize işlemleri esnasında seyahat amacının belirtilmesi konsolosluk açısından çok önemlidir. Çünkü bu amaç doğrultusunda vize başvurularınızı yapabilmeniz mümkün olacaktır. Dubai çalışma vizesi alınacağı zaman bu vizenin alınabilmesi için Dubai’ye çalışmak için gitmekte olduğunuzu mutlaka belgelerle ispatlamanız gerekecektir. Gerek orada iş bulmuş olabilirsiniz gerekse çalıştığınız şirketin Dubai ofisine gitmek zorunda kalabilirsiniz.

Bu noktada Dubai vize başvurularınız da Dubai’ye neden gitmek istediğinizi belirtmeniz gerekecektir. Dubai çalışma vizesi alacak olan kişiler bu vizeyi alabilmeleri için çalışacakları şirketten gelen davetiye ile ek belgeleri sunması gerekir. Tüm bunların yerine getirilmesiyle beraber çalışma vizesi başvurusu yapabilirsiniz. Firmamız sizlere çalışma vizesi alabilmeniz için tüm olanakları sunacaktır.

Dubai Göçmenlik Vizesi

Dubai göçmenlik vizesi hakkında merak ettiğiniz her detay için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Bu sayede her sorunuza rahatlıkla cevap bulabilirsiniz. Dubai ülkesi ile Türkiye Cumhuriyeti arasındaki vize anlaşması gereğince bazı pasaport sahiplerinin vize işlem sürecinden muaf tutulmaktadır. Hizmet pasaport, Hususi pasaport diplomatik pasaporta sahip vatandaşların vize işlemleri sırasında vize başvuru sürecinden muaf tutulmaktadır.

Ama bu muaflık Umuma mahsus bordo pasaport sahipleri için de geçerli değildir. Aynı zamanda bu muaflığın belli kuralları vardır bunlardan biri de ülkede 90 günü aşmadan ikamet etmenizdir. Dubai göçmenlik vizesi göçmenlik bürolarında alındığı bilinmemektedir. Bu hususta detaylı bilgi için firmamız arayabilir aklınıza takılan her soru için cevap bulabilirsiniz.

Dubai Vize Evrakları

Dubai vize evrakları noktasında en kapsamlı bilgi için firmamız ile irtibata geçmeniz izleyeceğiniz yol ve yöntem bağlamında doğru bir adım olacaktır. Dubai vizesi evrakları başvuru sahibinin yerine getirmesi gereken en önemli sorumluluktur. Bu belgelerin arasında konsolosluğun gerektiği gibi pasaport temin etmelisiniz (10 yıldan fazla olmayan ve tahrip olmayan bir pasaport ve içinde boş sayfaların bulunduğu).

Nüfus cüzdanı fotokopisi ve ayrıntılı nüfus kayıt örneği istenilen belge ve evraklar arasındadır. Daha sonra başvuru formu ile başvuru dilekçesi vize başvuru dosyanıza eklemelisiniz. İki biyometrik fotoğrafınızın olması ve arka fonun da beyaz olmasına özen göstermeniz gerekmektedir.

Dubai Vize Belgeleri

Dubai vize belgeleri hakkında bilgi için firmamızı arayın. Dubai ülkesine ziyarette bulunacak olan başvuru sahiplerinin konsolosluğa teslim etmesi gereken bazı belge ve evraklar vardır. Bu süreçte bu belge ve evrakların eksiksiz ve hatasız gerekli mercilere teslimi vize sonucunuzu doğrudan etkileyen bir noktadır. Dubai vizesi belgeleri evresinde alanında uzman ve işini bilen bir acente şirketinden destek almalısınız. Bunun için de seyahat ve vize işleri üzerine sektöründe markalaşmış olan şirketimiz sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyacaktır.

Dubai ülkesi ile Türkiye Cumhuriyeti arasındaki vize anlaşması gereğince imzalanan protokolde bazı pasaport sahipleri vize işlemleri sürecinden muaf tutulacaktır. Umuma mahsus bordo pasaport sahipleri için vize başvuru işlemleri aynı hassaslık ile devam ederken hizmet pasaportu, pasaportu ve diplomatik pasaport ve Hususi pasaport sahipleri ise vize işlemlerinden muaflık yaşayacaklardır.

Çalışmayan Kişi İçin Vize Evrakları

Çalışmayan kişi için vize evrakları son dönemlerde en çok sorulan sorulara arasındadır.
Bu sebeple bu sorunun yanıtını iyi öğrenmeniz gerekmektedir. Bu süreçte konsolosluğun ülkede kaldığınız sürece geçiminizi nasıl sağlayacağınız gibi merak ettiği bazı noktaları belge ve evraklar ile temin etmektedir.

Eğer bir sponsorunuzun olmayışı ya da konsolosluk bünyesi sizin ülkede kalacağınız süre zarfında geçiminizi nasıl sağlayacağınıza ikna olmazsa vize sonucunuz reddedilir. Böyle kötü bir senaryo yaşamamak adına firmamızdan iletişime geçmeli ve çalışmayan kişi için vize alma süreci son derece önemlidir. Çalışmayan kişi için vize evrakları arasında merak ettiğiniz her bilgi için firmamızı arayabilirsiniz.

Ev hanımı Dubai vizesi

Ev hanımı Dubai vizesi için merak ettiğiniz her detay için firmamız ile bağlantıya geçebilirsiniz. Ev hanımı olan vatandaşlarımızın vize alma sürecinde bazı prosedürleri yerine getirmesi gerekmektedir. Konsolosluğun bu süreçte belli geliri olmayan vatandaşların dubai ülkesinde kaldığı süre boyunca ihtiyaçlarını nasıl karşılayacaklarına dair bir mali belge ve evrak bilgisine ihtiyacı vardır.

Bunların yanında tahrip olmamış bir pasaport temin edilmeli yanı sıra iki biyometrik fotoğraf ve seyahat sağlık sigortası vize dosyanızın içinde bulunmalıdır. Vize başvuru formu ve vize başvuru dilekçesi seyahat amacınızı belirtmeniz açısından önemli evraklar dır. Ev hanımı Dubai vizesi sürecinde banka dokümanlarınıza ve mali durumunuzu Konsolosluğa bildirmelisiniz. Bu süreçte bir uzmandan destek almak büyük fayda sağlayacaktır.

Memur İçin Dubai Vize Evrakları

Türkiye Cumhuriyetinde memur olarak çalışan vatandaşlarının bilmesi gereken bazı noktalar söz konusudur. Öncelikle seyahat amacınızı belirleyip bu amaç doğrultusunda vize işlemlerinize başlamalısınız. Yapacağınız Dubai seyahati için konsolosluğa teslim edeceğiniz gerekli evrak ve belgelerin eksiksiz ve hatasız olmasına dikkat etmelisiniz. Memur için Dubai vize evrakları temin etmeniz gereken ilk belge arasında öncelikle pasaportun olmasıdır.

Eğer bir pasaporta sahip değilseniz bulunduğunuz semtindeki en yakın karakolundan parmak iziniz ve kişisel bilgilerinizle pasaportunuzu temin edebilirsiniz. Bunun yanında konsolosluğa memuriyet belgesi gösterip memur olduğunuzu kanıtlamak durumundasınız.
Memur İçin Dubai vize evrakları hakkında en güncel ve en doğru bilgiyi edinmek için firmamız ile bağlantı kurabilir ve bir yol haritası çıkartabilirsiniz.

Çalışan için Dubai Vize Evrakları

Çalışan için Dubai vize evrakları evresinde yapmanız gereken en doğru adım alanında uzman ve vize işlemlerini profesyonel olarak sürdüren firmamızdan destek talebinde bulunabilirsiniz. Çalışan için Dubai vize evrakları noktasında SGK hizmet döküm belgenizin konsolosluğa sunup çalışan olduğunuzu kanıtlayabilirsiniz.

Dubai Konsolosluğunun güncel olarak yayınladığı gerekli belge ve evrakları hatasız olarak temin etmelisiniz. Bu hususta firmamızdan destek isteyebilirsiniz ve vize işlemlerinizi sizin adınıza yapabiliriz. Vize işlemlerini yaparken firmamıza gelmenize gerek yoktur postane yoluyla gerekli belge ve evrakları firmamıza ulaştırabilirsiniz.

İşveren İçin Dubai Vize Evrakları

İşveren için Dubai vize evrakları için eksiksiz bilgi için edinmek şirketimizi arayabilir ve iletişime geçebilirsiniz. Dubai Konsolosluğu işverenler için gerekli evrakları ve belgelerin neler olduğunu bildirip bu belge ve evraklar doğrultusunda bir talep oluşturabilirsiniz. İşveren için Dubai vize evrakları noktasında Dubai başvuru formu Dubai Konsolosluğu’na hitaben yazılmış Dubai başvuru dilekçesi istenilen belgeler arasındadır.

Aynı zamanda bilinmesi gereken diğer bir unsur ise Dubai ülkesi ile Türkiye Cumhuriyeti arasındaki vize anlaşması gereğince imzalanan protokolde bazı pasaport sahipleri vize işlemleri sürecinden muaf tutulacaktır. Hizmet pasaportu, diplomatik pasaport, Hususi pasaport sahipleri vize işlemleriniz den muaf tutulmuşlardır. Umuma mahsus Bordo pasaport sahipleri için bu durum geçerli değildir.

Öğrenci İçin Dubai Vize Evrakları

Dubai ülkesi öğrenciler için önemli ülkelerden biridir hem dil eğitimi hem de sosyal hayat bakımında popülerliği gittikçe artmaktadır. Ama ülkenin maddi hayat konusunda pahalı olduğunu unutmamak gerekir. Öğrenci için Dubai vize evrakları ortak vize evraklarının yanında ek olarak öğrenci olduğunu kanıtlamaya yönelik ıslak imzalı öğrenci belgesi istenmektedir.

Öğrenci İçin Dubai vize evrakları arasında mali durumunuz büyük önem taşır. Dubai Konsolosluğu ülkede kaldığınız sürece geçiminizi nasıl sağlayacağınız hususunda sizlerden bir sponsorluk dokümanı isteyecektir. Dubai vize başvuru işlemlerinizde süreci işini bilen ve gönül rahatlığı ile güvenebileceğiniz bir firma ile anlaşmamız yararınıza olacaktır.

Çiftçi için Dubai Vize Evrakları

Çiftçi için Dubai vize evrakları noktasında merak ettiğiniz her detay için firmamız ile anlaşabilirsiniz. . Bu süreçte Dubai vize başvurularınızı firmamız üzerinden gerçekleştirebilir ve başvurunuzu sizin yerinize gerçekleştirebilmenize olanak sağlayabilirsiniz. Başvurunuzu sizin adınıza gerçekleştirip sizi büyük bir yükten kurtarmanın verdiğini memnuniyet ile sürecin takibini yapmaktayız.

Çiftçi Dubai vize evrakları hakkında 7/24 hizmet veren temsilcilerimiz ile irtibata geçebilirsiniz. . Çiftçi için Dubai vize evrakları sürecinde yapmanız gereken Dubai Konsolosluğu’na çiftçi olduğunuz kanıtlamak olacaktır. Bunun için de Ziraat Odasından ya da esnaf ve sanatkar odasından çiftçi olduğunuza dair bir kargo ile firmamıza evraklarınızı yollayabilirsiniz.

Dubai Büyükelçiliği Vize

Dubai Büyükelçiliği vize noktasında bilmeniz gereken noktaları öğrenmek adına firmanıza danışabilirsiniz. Birleşik Arap Emirlikleri ‘e bağlı Dubai ülkesinin Büyükelçiliği ülkemizin sınırları içinde bulunmaktadır. Ülkemizdeki en yetkili dış temsilciliği Dubai Ankara Büyüleyiciliğidir. Büyükelçilerin görev ve yetkileri arasında sosyo-ekonomik, kültürel ve diplomatik ilişkileri geliştirme ve ilerletme alanında büyük rol oynar.

Dubai Büyükelçiliği vize noktasında Türkiye sınırları içerisinde yaşayan Emirlik vatandaşların menfaatlerini korumaya yönelik çalışmaları birinci görevleri arasındadır. Konsolosluğun ve Büyükelçiliğin belirlediği gerekli belge ve evrakların teslimiyetinde herhangi bir eksiklik ya da hata olduğu durumunda vize işlemleriniz olumsuz bir sürece girecektir. Böyle bir durumla karşılaşmamak adına vizenizi emin ellere emanet edebilirsiniz.

Dubai Konsolosluğu Vize

Dubai Konsolosluğu vize evresinde vize sonuç kısmında en yetkili mercidir. Başvuru sahibi başvuru işlemlerinin başında yapması gereken en önemli unsur Dubai konsolosluğundan vize için randevu almalıdır. Dubai İstanbul Konsolosluğunun çalışma saatleri hafta içi her gün olup 09.00 ile 16.30 arasındadır.

Dubai vize işlemleriniz sorunsuz ve hızlı bir şekilde yürütülmesini isterseniz yapmanız gereken mutlaka firmamızı arayıp devreye girmesini sağlamaktır. Dubai Konsolosluğu vize evresinde merak ettiğiniz her sorunun cevabı için firmamızdan destek alabilirsiniz. Dubai Konsolosluğun gerekli olan belgeleri güncel olarak yayınladığı için takip etmeniz büyük önem taşır. İhtiyacınız olan her detay için firmamıza ulaşabilirsiniz.

Dubai Konsoloslukları ve Adresleri

Dubai ülkesine seyahatte bulunacak olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının ya da Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde yaşayan yabancı uyruklu vatandaşlarının bilmesi gereken önemli detaylar vardır. Bunlardan ilki vize almak için konsolosluktan randevu talebinde bulunmanız gerekmektedir. Dubai Konsoloslukları ve adresleri hususunda aklınıza takılan her soru için temsilcilerimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Dubai Konsolosluğun hafta içi her gün çalışmaktadır. Çalışma saatleri de 09. 00 ile 16.30 arasındadır. Dubai Konsoloslukları ve adresleri evresinde izleyeceğiniz yol haritasında da firmamızdan öneri isteyebilirsiniz. Konsolosluğun görevleri arasında vatandaşlarının evlilik gibi resmi işlerini de yapmaktır. Birleşik Arap Emirlikleri vatandaşlarının ihtiyaçlarına cevap vermektir.

Dubai Vizesi Dilekçe Örneği

Dubai vizesi dilekçe örneği hususunda merak ettiğiniz bilgiye ulaşmak için şirketimiz en yetkin bir vize merkezidir. Bu bağlamda Dubai başvuru dilekçe yazımı için seyahat şirketimizden destek ve yardım isteyebilirsiniz.
Dubai vizesi başvuru dilekçesinin doğru bir şekilde yazılmaması durumunda vize başvurunuz geçersiz sayılacaktır. Böyle bir olumsuz sonuç ile karşı karşıya kalmamak adına tüm işlemleriniz için şirketimize başvurabilirsiniz.

Yolcularına her türlü desteği sağlamaktan memnuniyet duyacaktır. Dubai vizesi dilekçe örneği evresinde alanında uzman ekibimizle dilekçenizi olması gerektiği gibi yazıp bu yükten sizi kurtarmış olacağız vermektedir.  Dubai başvuru Dilekçenizde olmazsa olmazlardan ayrıntılardan biri de metinin içinde seyahat planınız dır. Dilekçeye başlarken Dubai Konsolosluğu’na hitaben başlayınız.

Dubai Vize Başvuru Formu

Dubai ülkesine seyahat etmek isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının ya da Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde yaşayan Emirlik vatandaşların konsolosluktan vize randevusu almaları ile vize işlemleri başlamış olacaktır. Konsolosluğun her saat ve her gün vize işlemleri ile ilgilenmediğidir. Yoğunluk sebebiyle randevu sistemiyle çalışmaktadır. 

Dubai vize başvuru formu ile de vize işlemlerinize resmi bir boyut kazandırmış olacaksınız. Dubai vize başvuru formu içinde güncel olarak kişisel bilgiler de sorulduğunu unutmayınız. Bu formda yalan bilgi ve güncel olmayan bilgi paylaşma malısınız. Aksi bir durum fark edilirse vize talebiniz red cevabı alacaktır. Gerekli olan süreç yönetimi için firmamız arayabilir ve ihtiyaç talebinde bulunabilirsiniz.

Dubai Vizesi Redde İtiraz

Dubai vizesi redde itiraz sürecinde merak ettiğiniz her ayrıntılı bilgi için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Başvuru sürecinde ilk defa vize başvurusunda bulunduğunuz zaman vizeniz reddedilme ihtimaline sahiptir. Dubai vizesi reddedilmesinin sebepleri arasında bazen eksik bir belgenin teslimi bazen de yanlış beyanlardan kaynaklı hatalar gerçekleşebilir.

Bu işlemler arasında red cevabına itiraz etme hakkınız hep vardır ve dilekçe ile redde itiraz edebilirsiniz. Red cevabı aldığınızda yeniden vizeye başvurabilirsiniz Dubai vizesi redde itiraz hakkında merak ettiğiniz tüm sorular için firmamızdan destek sağlayabilir. Vize için red kararı aldığınızda bu karara dilekçe ile itiraz etme hakkınızı her zaman kullanabilmeniz mümkündür.

Dubai Vizesi Kaç Günde Sonuçlanır?

Dubai vizesi kaç günde sonuçlanır? Meselesi için net bir cevap vermek mümkün değildir. Bu bağlamda bilinmesi gereken bazı ayrıntılar vardır. Bunların içinde seyahat planınıza uygun vize türünüz dür. Her vize türü aynı sürede sonuç verip açıklanmaya bilir. Ortalama 5 iş günü ile 10 iş günü arasındadır. Dubai vizesi kaç günde sonuçlanır? Sorusuna cevap içini firmamız 7 /24 hizmetinizdedir.

Vize işlemleri konusu alanında uzman olan firmamız Müşterilerine her türlü destek için hazır beklemektedir. Vize sonuç süresini etkileyen faktörler arasında konsolosluğun yoğunluğu ve tatil süresinin denk gelmesi arasındadır. Firmamız sizlere en profesyonel vize hizmetlerini sunacak ve vizenizin hızlı sonuçlanmasını sağlayacaktır.

Dubai Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Dubai vizesi kaç günde çıkar? Sorusuna verilecek en doğru cevap, aksi bir durum meydana gelmezse ya da konsolosluk çalışma saatleri ile ilgili bir sıkıntı söz konusu değilse 48 saat içerisinde çıkar. Fakat bu durum herhangi bir sorun meydana gelmediği sürece geçerli bir durumdur. Dubai vize işlemleri kişinin yaşı ya da başvuruda bulunulan vize türüne göre değişiklik gösterir örneğin kişi 18 yaşından küçükse konsolosluk kişi hakkında detaylı bir araştırma yürüteceği için vizenin çıkma süresi de uzar.

Bunun yanında başvuruda bulunduğunuz vize türü detaylı inceleme gerektiriyorsa, konsolosluk belgeleri daha sıkı bir şekilde inceler ve buna göre sonuçlandıracağı için yine vize çıkma süresi gecikir. Bunun yanında resmi tatil günleri, konsolosluk yoğunluğu da vize çıkma süresini olumsuz etkiler. Dubai vizesi kaç günde çıkar? Sorusuna cevap için firmamızı arayın.

Dubai Vize Ücreti

Dubai vize ücreti ile ilgili tam bir rakam vermek doğru olmaz. Bunun yanında Dubai vizesi online başvuru yapılan bir vizedir. Tarafınıza herhangi resmi kağıt gönderilmez ya da resmi belge istenme. Belirtilen İnternet sitesine girilerek, online olarak istenilen bilgiler doğru ve net bir şekilde doldurulur. Sonrasında konsolosluk durumuna göre sonuç beklenir. Ücretler ise ülkeye giriş payınıza ve vize sürenize göre değişiklik gösterir.

Eğer ülkeye seyahat edecek kişi sayısı artıyorsa fiyat da bunun doğrultusunda artar, ülkede kalacağınız süre ne kadar uzunsa yine vize fiyatı o kadar artar. Vize ücreti yaşa göre değişmez her yaştan aynı ücret talep edilir, seyahat amacının da ücrete etkisi yoktur. Dubai vize ücreti hakkında detaylı bilgi için firmamızı arayabilirsiniz. Ücretler online, kredi kartı ya da havale yoluyla gerçekleştirilebilir. Ücret hakkında detaylı bilgi almak isteyenler uzman departmanımıza ulaşabilirler.

Dubai Vize Fiyatları

Dubai Vize Fiyatları günlük dolar kuru üzerinden hesaplanır ve ona göre belirlenir. Dubai konsolosluğunun belirlediği bu ücretler her sene değişiklik gösterir ve her kişi aynı fiyata tabi tutulur. Yaş aralığının ya da seyahat amacının fiyatlar üzerinde bir etkisi yoktur. İster turistik amaçla gidecek olun, ister akraba ziyaretinde bulunun amacınız ne olursa olsun giriş fiyatı değişmez. Dubai vize fiyatları noktasında ayrıntılı bilgi için firmamız ile iletişime geçiniz.

Belirtilen siteden ticari, turistik, fuar ya da aile arkadaş ziyareti bölümlerinden birini seçerek vize formunu doldurduktan sonra sizden istenilen fiyatı kredi/banka kartı, eft/havale işlemleri ile gerçekleştirebilirsiniz. Bu detaylı zahmetlerden kurtulmak ya da fiyatlar hakkında net bir bilgiye sahip olmak istiyorsanız belirtilen adreslerden bize ulaşabilirsiniz. Uzman ekibimiz size detaylı bilgi ve hizmet verecektir.

Dubai Vizesi Başvuru Merkezi Var Mı?

Dubai vizesi başvuru merkezi var mı? Sorusunun cevabını arıyor ve merak ediyorsanız. Dubai vizesi online başvuru yapılan bir vizedir. Birleşik Arap Emirliği şahsi başvuru şartı koşmadığı için ayrıca parmak izi kaydı istemediği için süreç biraz daha hızlı ve kolay ilerler. Dubai vizesi başvuru merkezi ise sitemizden temin edeceğiniz dubai vizesi başvuru linkindir. Bu linke girip başvuru yapılabilir. Fakat başvuru formunun doldurulması kısmında yardıma ihtiyaç gerekmekte ve uzman birinden yardım almak şart duruma gelmektedir.

Bunun yanında belirtilen vize ücretlerinin havalesi ve süreçte yaşanılacak sıkıntılar da yine uzman tavsiyesi ve rehberliğini şart duruma getirir. Yardım gerektiren diğer bir durum ise başvuru süreci ve sonuçlarının takibidir. Bu süreçlerde yardım almak ve her türlü sorunuza cevap için iletişim adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz. Dubai vizesi başvuru merkezi var mı? Sorusu için firmamızı arayabilirsiniz.

Dubai Aile Birleşimi Vizesi

Dubai aile birleşimi vizesi başvuruları Dubai’de bulunan Birleşik Arap Emirlikleri Göçmenlik Ofisinden şahsen yapılır. Aile birleşimi vizesi, Birleşik Arap Emirliği vatandaşı biri ile yabancı uyruklu birinin evlenme durumda alınan bir vize türüdür. Aile birleşimi vize başvurusu yapıldıktan sonra, sonuç olumlu sonuçlanırsa yabancı uyruklu kişiye öncelikle oturum izni verilir. Kişiler bu süreçte aynı evi paylaşır, evlilik üzerinden geçen belirli bir süreden sonra yabancı uyruklu kişi vatandaşlık için başvuruda bulunabilir.

İlerleyen süreçte ise yabancı uyruklu kişinin varsa çocukları başvuruda bulunarak Dubai’de ikamet edebilirler. Dubai aile birleşimi vizesi Türkiye’den herhangi bir konsolosluktan yapılmaz. Başvuruların Dubai’deki Göçmenlik Ofisinden yapılması gerekir. Bu sebeple Türkiye Vatandaşları başvuru yapmak için öncelikle 90 günlük seyahat vizesi başvurusu yapmaları gerekir. Oradaki diplomatik sürece en uygun vize türü budur.

Sosyal Medya

Hemen Başvur

Whatsapp

+90 553 716 0325

Telefon

0312 426 0325

Whatsapp Vize Ülkeleri Destek Merkezi Vize Ön Başvuru Formu