Skip to content

İrlanda Vize Başvuru Şartları 2022

İrlanda Vizesi

İrlanda Vize Başvuru Şartları 2022 İrlanda Vizesi seyahat edilecek ülkenin giriş çıkışlarını kontrol altına almak amaçlı uygulanmaktadır. Vize işlemleri gidilecek olan ülkenin konsolosluğundan, başkonsolosluğundan ve büyükelçiliği üzerinden yapılmaktadır. İrlanda’ya da girişi çıkış yapabilmek içinde vize şartı vardır. İrlanda Vizesi pasaport ayrımı yapılmaksızın herkes tarafından alınması gerekmektedir. Bordo pasaport, hususi pasaport, hizmet pasaportu ve diplomatik pasaportlarına sahip olan Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlarının hepsinin İrlanda’ya seyahat edebilmesi için İrlanda vizesi alması gerekmektedir.

İrlanda Vizesi İrlanda konsolosluğundan veya İrlanda büyük elçiliğinden alınmaktadır. İrlanda vizesi alma noktasında başvurularınızı vize başvuru merkezleri yardımı ile yapmanız daha doğru olacaktır. Başvuru işlemleriniz için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Vize işlemleri için gerekli olan bütün hizmetleri vermekteyiz.

İrlanda Vize İşlemleri

Vize alımları başvurulduğu gün alınmamakla beraber vize alım sürecinde yapılması gereken birçok adımı ve işlemleri bulunmaktadır. Bu süreçte yapılması gereken işlemler doğru sıraya yapılması gerekmektedir. İrlanda Vize İşlemleri içinde aynı kurallar geçerlidir. İrlanda vize işlemlerinizi doğru sırasıyla ve eksiksiz bir şekilde tamamlamanız gerekmektedir. Vize işlemlerinizin ilk adımı olan başvuru işleminiz oldukça önemlidir bu adımda İrlanda’ya gidiş amacınızı belirtmeniz gerekmektedir.

Başvuru sırasında belirttiğiniz gitme amacınıza göre alacağınız vize türünüz ile alakalı sizden istenilen belgelerin ve evrakların eksiksiz bir şekilde tamamlanması çok önemlidir. İrlanda Vize İşlemleri sırasında belge ve evraklarınızın eksiksiz bir şekilde tamamlanması için ve yapılması gereken adımların doğru sıralama ile yapılabilmesi için bizi arayarak bizden yardım alabilirsiniz.

İrlanda Vize Başvurusu

Vize başvuruları vize alabilmek için yapılan ilk adımlardan birisidir. Vize alabilmeniz için öncelikli olarak direkt kendiniz veya vize başvuru merkezleri aracılığı ile gideceğiniz ülkenin konsolosluğundan ya da büyükelçiliğinden başvuru yapmanız gerekmektedir. İrlanda Vize Başvurusu yapabilmeniz içinde konsolosluktan veya büyükelçilikten başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Vize alımı, başvuru, randevu ve diğer işlemler için tecrübeli ve profesyonel vize başvuru merkezlerinden yardım almanız bu süreci daha sağlıklı bir şekilde yürütmenizi sağlamaktadır.  

İrlanda Vize Başvurusu sırasında gerekli olan bütün hizmetleri merkezimiz tarafından alabilirsiniz. Vize alım süreciniz alacağınız yardım ve hizmetler doğrultusunda daha hızlı ve doğru bir şekilde ilerleyecektir. Daha detaylı bilgi almak için ve yardım almak için bizimle Long Vize Turizm ile irtibata geçebilirsiniz.

İrlanda Vize Randevusu

Vize başvuruları sırasında en önemli noktalardan biriside ülkeye gidiş amacınızı belirtmenizdir. Ülkeye gidiş amacınıza göre alacağınız vize türü belli olmaktadır. Vize türünüzün belirlenmesi ve gidiş amacınızın belirtilmesi ile sizden istenilen belgele ve evraklar olacaktır. İstenilen bu belge ve evrakları sonrasında konsolosluktan alacağınız randevu ile sunmanız gerekmektedir.

İrlanda Vize Randevusu alabilmeniz içinde İrlanda konsolosluğu ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Bu aşamada tecrübeli ve profesyonel olan vize başvuru merkezleri ile beraber bu süreci ilerletebilirsiniz. Vize başvuru merkezi olarak randevu işlemleriniz için sizin adınıza konsolosluğu arayarak randevu alma hizmeti vermekteyiz. İrlanda Vize Randevusu alma aşamasında yardım ve hizmet alabilmek için bizi arayabilirsiniz.

İrlanda Vize

Birçoğu ülkenin giriş çıkış kontrolü sağlanması adına vize uygulamaktadır. Gidilecek ülke için vize alınırken dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. İrlanda Vize alım aşamasında da atlanılmaması ve eksiksiz yapılması gereken noktalar yapıldığı takdir de vizenizi rahatlıkla alabilirsiniz. İrlanda vize alımı için alacağınız vize türüne göre sizden istenilen belgeler oldukça önem teşkil etmektedir.

Özellikle finansal gelirinizi belirtme ve kanıtlama noktasında istenilen belgelerinizin eksiksiz ve doğru yerlerden alınmış imzalı belgeler olması çok önemlidir. Sunmanız gereken belgelerinizi tam bir şekilde ve doğru bir şekilde sunmaya dikkat etmelisiniz. Vize alım aşamasında uygulanması gereken işlemlerin doğru sırayla ve doğru şekilde yerine getirilmesi gerekmektedir. İrlanda Vize sürecinizde yardım almak için bizi arayabilirsiniz.

İrlanda Vize Başvuru Merkezi

Vize şartı olan ülkelere seyahat edilebilmesi için muhakkak vize alınması gerekmektedir vizeler ise gidilecek olan ülkelerin konsolosluklarından veya büyükelçiliklerinden alınmaktadır. Büyükelçilikler genellikle vize onayını veren ve inceleyen kurumlardır. Vize başvuruları sırasında tecrübeli ve profesyonel merkezlerden de yardım alabilirsiniz. İrlanda Vize Başvuru Merkezi de İrlanda vizesi alabilme noktasında size hizmet vermektedir. Merkezimiz vize başvuruları, randevuları ve diğer vize işlemleri ile alakalı olarak sizlere gerekli hizmetleri sunmaktadır.

İrlanda Vize Başvuru Merkezi ile ilgili olarak daha detaylı bilgi alabilmek için ve vize sürecinizde yardım almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Alacağınız yardım ve hizmetler ile beraber vize sürecinizin daha hızlı ve doğru bir şekilde ilerlemesini sağlayabilirsiniz.

İrlanda Vize Çeşitleri

Vize başvuruları yapılırken vize alacak kişilerin dikkat etmesi gereken en önemli şey ülkeye gidiş amacının belirtilmesidir. Gidiş amacının belirtilmesi ile bir nevi alacağınız vize türünü de seçmiş olursunuz. Ülkeye seyahat amacına göre vizelerde çeşitlilik gösterebilmektedir. İrlanda Vize Çeşitleri şu şekildedir;

Ticari vize
Turistlik vize
Öğrenci vizesi
Aile birleşim vizesi
Çalışan vizesi
Aile ziyareti vizesi
Akraba ziyareti vizesi
Ulusal vize
İrlanda Vize Çeşitleri ile alakalı daha detaylı bilgi, yardım almak için ve vize türünüzü belirleyebilmek için bizi arayabilirsiniz. Bu süreçte sizin için gerekli olan en doğru ve sağlıklı hizmetleri vermekteyiz.

İrlanda Ticari Vize

Yurt dışına çıkma amacınız ticari faaliyetten kaynaklanıyorsa alabileceğiniz vize türüdür. Ticari faaliyet vizesi alabilmeniz için en önemli olan konu ise ticari faaliyetinizi gösteren bir belgeyi vize işlemleri sırasında sunmanızdır. İrlanda Ticari Vize alırken de muhakkak ticari faaliyet amaçlı İrlanda’ya gittiğinizi belirtmeniz gerekmektedir. Ticari faaliyetinizi belirtirken çalıştığınız şirketlerden davet isteyebilir ya da ticari faaliyetinizi kanıtlar nitelikte olan başka bir belge kullanabilirsiniz.

İrlanda Ticari Vize alırken sizden istenilen belge ve evraklarınızın eksiksiz bir şekilde olmasına dikkat etmelisiniz. Bu sürecin daha sağlıklı ilerlemesi için bizden yardım alabilirsiniz. Alacağınız yardımlar ile istenilen belgelerinizi eksiksiz bir şekilde tamamlayabilir ve vize sürecinizi daha dikkatli bir şekilde takip edebilirsiniz. Bu süreçte sizin için gerekli olan bütün hizmetleri vermekteyiz.

İrlanda Turistik Vize

Yurt dışına çıkış için en çok kullanılan vize türlerinden biriside turistik vizedir. Özellikle gezi bakımdan popüler olan ülkelere giriş için en çok turistik vize kullanılır. Turistik vize alınması için ise bazı şartlar ve kurallar vardır. İrlanda Turistik Vize içinde geçerli olan belirtilmesi gereken bu şartlardan biriside yapacak olduğunuz seyahat sırasında kalacağınız yerin rezervasyonunu belirtilmesi ve maddi olarak durumunuzun bu gezi için yeterliliğinin belirtilmesidir. Bu belirtilmesi gereken şeyleri kesinlikle belge niteliği taşıyan dokümanlar ile kanıtlanması gerekmektedir.

İrlanda vizesinde kişinin finansal olarak gelir kaynağı ve maddi durumu çok önem teşkil etmektedir. Gelir kaynaklarınızı ve maddi durumunuzu gösteren belgeleri bankanızdan alacağınız ekstreler ile ve imzalı belgeler ile sunabilirsiniz. İrlanda Turistik Vize alım sürecinde bize ulaşarak yardım alabilirsiniz.

İrlanda Aile Ziyareti Vizesi

Aile ziyareti vizesi yurt dışında aile bireylerinin bulunduğu ve bu aile bireylerinin gönderdiği davet ile alınabilen vize türüdür. İrlanda Aile Ziyareti Vizesi alabilmeniz için ailenizden İrlanda’da bulun kişilerin olması ve yaşaması gerekmektedir. İrlanda’da yaşayan yakınlarınızın aile ziyareti vizesi alabilmeniz için size davet göndermesi gerekmektedir. Gönderilen davet ile ve ailenizdeki kişilerin orada yaşadığını kanıtlayız belgeler ile vize alımınızı kolaylaştırabilirsiniz. Bu aşamada sizlerden istenilen belge ve evraklarınızın kesinlik eksiksiz ve doğru bir şekilde tamamlanması ve sunulması gerekmektedir.

İrlanda Aile Ziyareti Vizesi alırken süreci dikkatli bir şekilde takip ederseniz ve yapılması gereken işlemleri doğru sırasıyla yaparsanız vizenizi rahatlıkla alabilirsiniz. Bu aşamada tecrübeli ve profesyonel vize başvuru merkezlerinden yardım alarak süreci daha sağlıklı bir şekilde atlatabilirsiniz. Yardım almak için bizi arayabilirsiniz.

İrlanda Arkadaş Ziyareti Vizesi

Yurt dışı seyahatlerinde gideceğiniz ülkede bulunan arkadaşlarınızın göndereceği davet ile arkadaş ziyareti vizesi alabilirsiniz. Arkadaşlarınızı ziyaret ederken aynı zamanda da gittiğiniz ülkeyi gezerek keşif edebilirsiniz. İrlanda Arkadaş Ziyareti Vizesi alabilmeniz için İrlanda’da yaşayan arkadaşınızın olması gerekmektedir. İrlanda’da yaşayan arkadaşınızın gönderdiği davet ile arkadaş ziyareti vizenizi rahatlıkla alabilirsiniz.

İrlanda Arkadaş Ziyareti Vizesi alırken arkadaşınızın orada yaşadığını kanıtlayacak belgelere de ihtiyacınız olabilir bu aşamada sizden istenilen belge ve evraklarınızın eksiksiz ve tam bir şekilde olmasına özen göstermelisiniz. Arkadaş ziyareti vize alım sürecinde belgeleriniz eksiksiz tamamlayabilmek için ve vize başvuru sürecinizi dikkatli bir şekilde takip edebilmeniz için profesyonel şekilde çalıştığımız vize başvuru merkezimizden yardım alabilirsiniz.

İrlanda Vize Şartları

Vize alınabilmesi için bazı şartların yerine getirilmesi gerekmektedir. Yerine getirilmeyen şartlar olduğunda vize alamayabilirsiniz. İrlanda Vize Şartları yerine getirilmediği takdirde de vize alım süreciniz sıkıntılı bir sürece dönüşebilir. İrlanda vizesi alınırken vizenizi kontrol eden ve size vize verecek olan İrlanda yetkili makamları belgelerinizin ve evraklarınızın eksiksiz bir şekilde tamamlanmasına çok önem vermektedir. Sizden istenilen herhangi bir belgeni eksik olması halinde vizeniz ile alakalı olumsuz bir dönüş alabilirsiniz. 

İrlanda Vize Şartları Şu şekildedir;
Pasaportunuzun tarihi güncel olması gerekmektedir.
Alacağınız vize türüne göre sizden istenilen belgelerin kesinlikle eksiksiz sunulması gerekmektedir.
Seyahat esnasında ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde gelirinizin belirtilmesi gerekmektedir.
İrlanda vize şartlarını karşılama noktasında daha detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

İrlanda Vizesi Hangi İllerden Alınır?

İrlanda Vizesi Hangi İllerden Alınır? noktasında Long Vizeyi arayarak öğrenebilirsiniz.
Osmaniye, Düzce, Kilis, Karabük, Yalova, Iğdır, Bartın, Ardahan, Şırnak, Batman, Kırıkkale, Karaman, Bayburt, Zonguldak Aksaray, Yozgat, Van, Uşak, Şanlıurfa, Tunceli, Trabzon, Siirt, Tokat, Sivas, Tekirdağ, Sinop,  Samsun, Sakarya, Rize, Niğde, Ordu,  Nevşehir, Muş, Muğla, Mardin, Kahramanmaraş, Manisa, Malatya, Kocaeli, Kütahya, Konya,  Kırşehir, Kırklareli, Kayseri, Kayseri, Kastamonu, Kars, İzmir, İstanbul, Mersin, Isparta, Hatay, Gümüşhane, Hakkâri,  Giresun, Gaziantep, Eskişehir, Erzurum, Erzincan, Çorum, Elazığ, Edirne, Diyarbakır, Çorum, Denizli, Çankırı, Çanakkale, Burdur, Bolu, Bitlis, Bingöl, Bilecik, Balıkesir, Aydın, Artvin, Antalya, Amasya, Ağrı, Afyonkarahisar, Adıyaman, Adana, Ankara, Bursa

İrlanda Vizesi Hangi İllerden Alınır? konusu ile alakalı yukarıda görüldüğü gibi Türkiye’nin 81 ilinden de alınabilmektedir. Daha detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

İrlanda Vizesi Nasıl Alınır?

Vize gerektiren ülkelere seyahat edecek kişilerin kafasında oluşan sorulardan birside vize nasıl alınır ve nereye başvuru yapılır sorulardır. İrlanda Vizesi Nasıl Alınır? noktasında ise öncelikli olarak başvuru yapılması gerektiğini söyleyebiliriz. İrlanda vizesi başvurusu ve alımı için tecrübeli ve profesyonel vize başvuru merkezlerinden yardım almanızda yarar olacaktır. İrlanda vizesi başvurusunu konsolosluktan veya büyükelçilikten yapmalısınız.

Yaptığınız başvuru sırasında ise sizden istenilen belge ve evrakları eksiksiz bir şekilde sunmanız gerekmektedir. Başvuru sırasında ülkeye gidiş amacınıza göre vize türünüz değişmektedir. Alacağınız vize türünüze göre de sunmanız gereken belgeler değişiklik gösterebilir. İrlanda Vizesi Nasıl Alınır? konusu ile alakalı bizi arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Bu süreçte gerekli olan bütün hizmetleri vermekteyiz.

İrlanda Vize Randevusu Nasıl Alınır?

Vize alım sürecinde yapılması gereken işlemlerden biriside gidilecek olan ülkenin konsolosluğundan randevu alınmasıdır.  İrlanda Vize Randevusu Nasıl Alınır? noktasında ise online olarak resmi konsolosluk sitesinden sizin için uygun tarihi randevu alabilir ya da arayabilirsiniz. Bu süreçte vize başvuru merkezlerinden de yardım alabilirsiniz. İrlanda vize alım süreci randevu sistemi üzerinden ilerlemektedir bu nedenle İrlanda vizesi alabilmeniz için randevu alam işlemi önemlidir.

İrlanda Vize Randevusu Nasıl Alınır? konusu ile daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Randevu işlemleri sırasında konsolosluktan sizin adınıza randevu alma hizmetimiz bulunmaktadır. Bu hizmet ile berabere vize başvurusu ve diğer vize işlemleri ile alakalı gerekli bütün hizmetlerimiz mevcuttur.

İrlanda Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Vize alınması gereken ülkelere seyahat edilmesi sırasında vize işlemleri gidilecek ülkenin yetkili konsolosluklarından ve büyükelçiliklerinden yapılmaktadır. İrlanda Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? noktasında başvurunuzu İrlanda konsolosluğundan ya da İrlanda büyükelçiliğinden yapabilirsiniz. İrlanda konsolosluk ve büyükelçilikleri direkt başvurudan ziyade daha çok yetkili vize başvuru merkezleri ile çalışmaktadır.

İrlanda vize başvurularınızı tecrübeli ve profesyonel vize başvuru merkezleri ile yapmanız vize alım süreciniz için daha iyi olabilir. Başvuru sırasında ise muhakkak İrlanda’ya gidiş amacınızın belirtilmesi gerekmektedir. İrlanda Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? konusu ile alakalı daha detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz. Vize alım, başvuru, randevu ve diğer bütün vize işlemleri ile alakalı hizmetlerimiz mevcuttur.

En Kolay İrlanda Vizesi Nasıl Alınır?

Vize alınması gereken ülkelere seyahat edilmesi sırasında kafalarda vize alımı alakalı ile soru işaretleri oluşmaktadır. Gidilecek ülkeye göre vize alım sürecinde yapılması gereken şeyler ve kurallar değişkenlik gösterebilmektedir. En Kolay İrlanda Vizesi Nasıl Alınır? konusu ile alakalı söylenebilecek en önemli şey belgelerinizin ve evraklarınızın eksiksiz olması gerektiğidir.

Yapılması gereken işlemler doğru sırasıyla yapılırsa ve istenilen belge, evraklar eksiksiz tamamlanırsa vizenizi kolay bir şekilde alabilirsiniz. En Kolay İrlanda Vizesi Nasıl Alınır? noktasında İrlanda konsolosluğu ve büyükelçiliği direkt başvuru yerine çoğunluklu olarak vize başvuru merkezleri ile vize işlemlerini sürdürmektedir. Bu nedenle kolay bir şekilde İrlanda vizesi alabilmeniz için bize ulaşabilirsiniz.

İrlanda Schengen Vizesi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

1985 yılında imzalan schengen sözleşmesi ile içerisinde çoğunluklu olarak Avrupa ülkelerinin bulunduğu 26 ülke aralarında sınırların kalktığı bir sözleşmedir. Alacağınız schengen vizesi ile bu 26 ülke arasında seyahat edebilirsiniz fakat İrlanda schengen ülkeleri arasında yer almamaktadır. İrlanda Schengen Vizesi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler noktasında bilinmesi gereken en önemli şey schengen vizesi ile İrlanda’ya seyahat edemeyecek olmanızdır.

İrlanda seyahatiniz için pasaport ayırt etmeksizin konsolosluktan veya Büyükelçilikten vize almanız gerekmektedir. İrlanda Schengen Vizesi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler konusu ile alakalı daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için bize ulaşabilirsiniz. Bu süreçte gerekli olan bütün hizmetleri sunmaktayız.

İrlanda Vizesi Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Kurallar

Seyahat etmek için vize şartı olan ülkelerin genel ve ülkeden ülkeye değişen özel kuralları vardır. Vize alım esnasın bu kurallara dikkat edilmelidir. İrlanda Vizesi Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Kurullar şu şekildedir;
Ülkeye seyahat amacınız kesinlikle başvuru sırasında belirtilmesi gerekmektedir.
Seyahat amacınıza göre alacağınız vize türünüz ile ilgili istenilen belgeleri eksiksiz bir şekilde sunmalısınız.
Seyahat esnasında İrlanda’da bulunduğunuz süre zarfında geçiminizi sağlayacak şekilde maddi olanaklarınızın olması gerekmektedir ve bunları belgeler ile belirtmelisiniz.

İrlanda Vizesi Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Kurallar ile alakalı daha detaylı bilgi ve hizmet alabilmek için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

İrlanda İşçi Vizesi

İşçi vizesi yurt dışına çalışmak için ve işçi olarak gidecek kişilerin aldığı vize türüdür. İşçi vizesi alırken dikkat edilmesi gereken nokta ise işçi olduğunuzu kanıtlamanız ve belirtmeniz gerektiğidir. İrlanda İşçi Vizesi alırken de başvurular konsolosluk ve Büyükelçilik üzerinden yürütülmektedir. Vize alırken sizden istenilen belgelerin eksiksiz tamamlanması gerekmektedir ve işçi vizesi alabilmeniz için işçi olduğunuzu belirtici belgelere ihtiyacınız vardır.

İrlanda’da iş bulduysanız bulduğunuz iş yerinden davet talep etmeniz gerekmektedir böylelikle işçi vizenizi daha kolay alabilirsiniz. İrlanda İşçi Vizesi alırken süreci dikkatli bir şekilde takip etmeniz gerekmektedir. Bu süreçte yapılması gereken işlemleri doğru sırasıyla eksiksiz bir şekilde yapmalısınız. Daha detaylı bilgi almak için ve yardım alabilmek için bizi arayabilirsiniz.

İrlanda Ulusal Vize

Gidilecek ülkeye seyahat süresi 6 ay içerisinde 90 günü aşan kişilerin alması gereken vize türüdür. İrlanda Ulusal Vize alabilmeniz içinde seyahat sürenizin 90 günü aşması gerekmektedir. Ulusal vize alırken dikkat edilmesi gereken bazı detaylar vardır. Bunlardan önemli olanlarından birisi ise seyahat süreniz boyunca İrlanda’da nerede kalacaksınız ve geçiminizi, ihtiyaçlarınızı nasıl sağlayacaksınız. Bu konular ile alakalı finansal olarak ihtiyaçlarınızı karşılayacak yeterlilikte gelirinizin olması gerekmektedir ve bunları belgeler ile kanıtlamalısınız.

İrlanda Ulusal Vize alımı sürecinde belge ve evraklarınızın eksiksiz olmasına özen göstermelisiniz.  Vize sürecinizi dikkatli bir şekilde takip etmelisiniz bu aşmada tecrübeli ve profesyonel merkezlerden alacağınız yardımlar ile sürecinizi daha sağlıklı bir şekilde ilerletebilirsiniz. Yardım almak için bizi arayabilirsiniz.

İrlanda Oturum Vizesi

Oturum vizesi diğer vize türlerine göre daha uzun soluklu olduğu için alım aşamasında da yapılan işlemler biraz daha farklılık göstermektedir. Öncelikli olarak oturum vizesi alabilmeniz gideceğiniz ülkenin yetkili kurumlarından oturma izni de almanız gerekmektedir. İrlanda Oturum Vizesi alabilmek içinde oturma izni almanız gerekmektedir.

Oturum vizesi alımında en önemli olan konulardan biriside İrlanda’da bulunduğunuz süre zarfında nerede kalacaksınız ve geçinizi, ihtiyaçlarınızı nasıl karşılayacaksınız bu konular ile alakalı olarak kesinlikle belgeler ile kanıtlanmanız istenecektir. İrlanda Oturum Vizesi alım aşamasında dediğimiz gibi istenilen şartları istenilen belge ve evraklar ile belirtmeniz ve kanıtlamanız oldukça önem arz etmektedir. Oturum vizesi alım sürecinizi çok dikkatli bir şekilde takip etmelisiniz. Oturum vizesi ilgili daha detaylı bilgi almak için bizi aramalısınız.

İrlanda Çalışma Vizesi

Çalışma vizesi yurt dışına çalıma amaçlı giden kişilerin aldığı vize türüdür. Çalışma vizesi alabilmeniz için çalıştığınızı gösteren belgelerin olması çalışma vizesi almanızı kolaylaştıracaktır. İrlanda Çalışma Vizesi alabilmek için orya gerçekten çalışma amaçlı gittiğinizi belirtmeniz gerekmektedir. Eğer çalıştığınız şirket tarafından İrlanda’ya gönderiliyorsanız bunu belgeler ile belirtmelisiniz.

Ya da oradan bir iş bulduysanız İrlanda’da bulduğunuz iş yerinden davet isteyebilirsiniz. Bu gibi detaylara ve belgelere dikkat ederek çalışma vizenizi alabilirsiniz. İrlanda Çalışma Vizesi alama aşamasında süreci çok dikkatli bir şekilde takip etmelisiniz. Bu süreçte tecrübeli ve profesyonel vize başvuru merkezlerinden alacağınız yardımlar ile dağa doğru bir yol izleyebilirsiniz. Yardım almak için bizi arayabilirsiniz.

İrlanda Aile Birleşim Vizesi

Yurt dışında yakın aile bireyleri bulunan kişilerin alabileceği vize türüdür. Aile birleşim vizesi alınabilmesi için yurt dışında yakın aile bireyinin yaşadığını ve onunla olan aile ve akraba bağlarının kanıtlanması gerekmektedir. İrlanda Aile Birleşim Vizesi alabilmek içinde aynı şeyler geçerlidir. Eğer İrlanda’da eşiniz yaşıyorsa aile ve evlilik cüzdanınız ile bunu kanıtlayarak aile birleşim vizesi almanız gerekmektedir.

Bu süreçte eşinizin de İrlanda’da yaşadığını kanıtlayan belgelere ihtiyaç vardır. 18 yaşının altındaki çocukları için ise aile birleşim vizesi alabilmek için aile onay izin belgesi gerekmektedir. İrlanda Aile Birleşim Vizesi alırken istenilen belge ve evraklarınızın kanıtlayıcı nitelikte olmasına ve eksiksiz olmasına özen gösterilmelidir. Daha detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

İrlanda Göçmenlik Vizesi

Göçmenlik vizesi alan kişilerin yurt dışına çıkış amacı uzun süreli yaşamını orda devam ettirmektir. Bu kişiler göçmenlik vizesi ile beraber gidecekleri ülke içinde oturma izni almaları gerekmektedir. İrlanda Göçmenlik Vizesi alabilmek içinde aynı şekilde İrlanda’nın yetkili kurumlarından oturma izni alınması gerekmektedir. Göçmenlik vizesi alırken İrlanda’da yaşam planınızı yapmanız nerede kalacağınız, geçiminizi ne ile sağlayacağınız oldukça önem teşkil etmektedir.

Göçmenlik vizesi almanızı kolaylaştıracak bir husus ise İrlanda’da iş bulmuş olmanızdır. Bunun gibi orada yaşamınızı idame ettirmeyi kanıtlayıcı belgelere ihtiyacınız olacaktır. İrlanda Göçmenlik Vizesi alırken istenilen belgelere ve eksiksiz oluşuna çok dikkat etmelisiniz. Göçmenlik vizesi ile alakalı yardım almak için bizimle irtibata geçmelisiniz.

İrlanda Vize Evrakları

Vize alım sürecinde ülkeye giriş için ve ülkede sorun oluşturmamak adına sizden istenilen evrak ve belgeler olmaktadır. Vize alabilmeniz için gideceğiniz ülkenin konsoloslukları ve büyükelçilikleri bu belgelerin eksiksiz bir şekilde sunulmasına oldukça dikkat etmektedir. Bu nedenle evraklarınızın eksiksiz bir şekilde tamamlanmasına özen göstermelisiniz.
İrlanda Vize Evrakları da şu şekildedir;
Pasaportunuzun geçerlilik süresi devam etmeli ve güncel tarihli olması gerekmektedir.
İstenilen adette biyometrik fotoğraf
Nüfus cüzdanı fotokopisi
Vize başvuru formu
Vize talep dilekçesi
Konaklama rezervasyon bilgileriniz

İrlanda Vize Evrakları tamamlama aşamasında evraklarınızın eksiksiz olmasın dikkat etmelisiniz. Bu süreçte yardım almak için bizi arayabilirsiniz.

İrlanda Vize Belgeleri

Yurt dışına çıkış amacına göre yapacağınız seyahatleriniz için alacağınız vize türünüzde değişiklik göstermektedir. Vize başvurusu sırasında mutlaka seyahat amacınızı belirtmeniz bu yüzden oldukça önelidir. İrlanda Vize Belgeleri de seyahat amacınıza göre değişiklik göstermektedir fakat bütün vize türleri için önemli olan bir konu ise sunacağınız belgelerin İngilizce çeviri olmasıdır. Çevirisi yapılmayan hiçbir belge konsolosluk veya Büyükelçilik tarafından kabul edilmemektedir.

Bu nedenle belgelerinizin eksiksiz ve doğru bir şekilde hazırlanmasına özen göstermelisiniz. İrlanda Vize Belgeleri tamamlama aşamasında ve İngilizceye çevirme sürecinde profesyonel yardım almak sizin için daha doğru olacaktır. Vize işlemleri randevu, başvuru gibi bütün süreçlerde gerekli hizmetleri vermekteyiz yardım almak için bizi arayabilirsiniz.

Çalışmayan Kişi İçin Vize Evrakları

Vize alım noktasında özellikle bazı ülkelerin vize alımı noktasında gelirin belirtilmesi ve kişinin ihtiyaçlarının karşılanabilmesi oldukça önemlidir. İrlanda vizesi alınmasında da kişinin finansal ihtiyaçlarını karşılayabilmesi çok önemlidir. Çalışmayan Kişi İçin Vize Evrakları konusu da vize alacak kişiler tarafından merak edilmektedir. Kişinin çalışmaması vize alımına engel bir şey değildir fakat çalışmayan kişinin finansal olarak ihtiyaçlarının karşılanabildiğini kanıtlaması ve belirtmesi gerekmektedir.

Çalışmayan Kişi İçin Vize Evrakları tamamlama aşamasında kişi İrlanda’da bulunduğu süre zarfında kalacağı yeri ve ihtiyaçlarını karşılayabileceğini kanıtlayabilmesi için onaylı banka ekstrelerini kullanabilir. Vize işlemleri ve evraklar ile alakalı işlemler dikkatli bir şekilde takip edilmelidir. Bu süreçte yardım almak için bizi arayabilirsiniz.

Ev Hanımı İrlanda Vizesi

Vize alımlarında önemlilik gösteren konular genlikle meslek ve gelir konularıdır bu noktada ev hanımlarının vize alma süresince hangi evrakları sunması gerektiği merak edilmektedir. Ev Hanımı İrlanda Vizesi alımı sırasında mutlaka İrlanda’da bulunduğu süre zarfında ihtiyaçlarını nasıl, hangi gelirle ve kim tarafından karşılandığını belirtmesi gerekmektedir. Düzenli bir geliri olmayan geçimini kendileri sağlayamayan ev hanımları finansal destek aldığı kişileri de başvuru sırasında belirtmesi gerekmektedir.

Ev Hanımı İrlanda Vizesi alımı sırasında istenilen belge ve evrakların eksiksiz ve doğru bir şekilde hazırlanması ev hanımlarının vize alma sürecinde oldukça etkilidir. Vize alma sürecini dikkatli bir şekilde takip ederseniz vizenizi rahatlıkla alabilirsiniz. Bu süreçte bizden yardım almak için bizi arayabilirsiniz.

Memur İçin İrlanda Vize Evrakları

Memurlar diğer kişilere göre düzenli bir gelirleri olduğu için ve devlet kurumlarında çalıştıkları için vize alımları daha kolaydır. Memurlar vize alırken memur olduklarını belirtmeleri ve kanıtlamaları gerekmektedir. Memurlar İçin İrlanda Vize Alım Evrakları arasında da mutlaka memuriyetini kanıtlayan bir belgenizin olması gerekmektedir. Bunu kanıtlamak için iş yerinizden bir belge alabilirsiniz.

Bu süreçte vize alımınızın kolay bir şekilde ilerleyebilmesi için sizden istenilen belge ve evraklarınızın eksiksiz olmasına özen göstermelisiniz. Vize alım işlemlerini doğru sıralamayla ve doğru şekilde yapmaya özen göstermelisiniz. Aksi takdirde vize alamayabilirsiniz. Memur İçin İrlanda Vize Evrakları tamamlama aşamasında bizden yardım alarak bu süreci daha sağlıklı bir şekilde sürdürebilirsiniz.

Çalışan İçin İrlanda Vize Evrakları

Çalışan kişiler vize alımları sırasında çalıştıklarını belirtirlerse vize almaları daha kolay bir hal alacaktır. Bu süreçte çalıştığınızı kanıtlayıcı nitelikteki belge ve evraklarınızı gideceğiniz ülkenin yetkili konsolosluklarına veya büyükelçiliğine sunmanız gerekmektedir. Çalışan İçin İrlanda Vize Evrakları noktasında ise SGK hizmet dökümünüzü alabilirsiniz çalıştığınızı kanıtlamak için. Yapacağınız seyahat sırasında çalıştığınız işyerinden izinli olduğunuzu gösteren bil belgeye de ihtiyacınız olacaktır.

Vize alım sürecinizde bu söylemiş olduğumuz evrakların eksiksiz bir şekilde tamamlanmasına özen göstermelisiniz ve vize sürecinizi dikkatli bir şekilde takip etmelisiniz. Yapılacak ufak bir dikkatsizlik ve eksik bir belge vize alamamanıza sebep olacaktır. Çalışan İçin İrlanda Vize Evrakları aşamasında yardım almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

İşveren İçin İrlanda Vize Evrakları

İşveren için gerekli olan vize evrakları için önemli olan evraklardan birside işveren olduğunu kanıtlayan belgele ve evraklardır. Vize alırken bu evrakların kesinlikle sunulması ve belirtilmesi gerekmektedir. İşveren İçin İrlanda Vize Evrakları içinde geçerli olan bu evraklar kişinin şirket bilgileri ya da vergi levhasını gösteren belgeler sunulabilir.

Bu noktada istenilen belgelerin ve evrakların eksiksiz olması işveren kişisinin vize alabilmesi için oldukça önemli bir konudur. Vize alım işlemleri dikkatli bir şekilde takip edilmesi gerekmektedir. İşveren İçin İrlanda Vize Evrakları tamamlama, vize başvurusu ve vize randevusu gibi diğer işlemler ile ilgili gerekli bütün hizmetli vermekteyiz. Yardım ve hizmet alabilmek için bizi arayabilirsiniz.

Öğrenci İçin İrlanda Vize Evrakları

Yurt dışına eğitim görmek için ve dil gibi diğer eğitim konuları ile alakalı olarak yurt dışı seyahatini gerçekleştirecek kişiler öğrenci vizesi almalıdır. Öğrenci vizesi alınabilmesi için öncelikli olarak vize alacak kişinin öğrenci olduğunu kanıtlaması gerekmektedir. Öğrenci İçin İrlanda Vize Evrakları içinde vize alacak kişi bağlı olduğu okulunun yetkili birimlerinden ya da öğrenci işlerinden ıslak imzalı bir şekilde güncel tarihli bir öğrenci belgesi alması gerekmektedir.

Öğrenci belgesi ile İrlanda’da bulunduğu süre boyunca geçimi için alacağı burs ya da sponsor gelirlerini de belirtmesi gerekmektedir. Öğrenci İçin İrlanda Vize Evrakları tamamlanması sürecinde bizi arayarak yardım alabilirsiniz. Bu süreçte gerekli hizmetleri vermekteyiz.

Çiftçi İçin İrlanda Vize Evrakları

Yurt dışına çıkış amacı tarım ve çiftçilik ile ilgili olan kişilerin vize alırken bunu kanıtlaması ve belirtmesi gerekmektedir. Çiftçi İçin İrlanda Vize Evrakları arasında mutlaka kişinin çiftçi olduğunu kanıtlayıcı belge ve evraklara ihtiyacı vardır. Çiftçi olduğunuzu kanıtlayıcı belgeyi bağlı olduğunuz ziraat odasından alabilirsiniz ve böylelikle çiftçi olduğunuzda kanıtlamış olacaksınız.

Vize işlemleri sırasında sizden istenilen belge ve evraklarınızın eksiksiz bir şekilde tamamlanmasına özen göstermelisiniz aksi takdirde eksik bir belge veya yapılan ufak bir yanlış vize alamamanıza sebebiyet verebilir. Çiftçi İçin İrlanda Vize Evrakları tamamlama aşamasında bizden yardım alarak vize alamam ihtimalinizi azaltabilirsiniz. Bu konuda gerekli bütün hizmetleri vermekteyiz.

İrlanda Büyükelçiliği Vize

Birçoğu ülkeye giriş yapılabilmesi için vize alımı şarttır. Bazı ülkelerde pasaport çeşitlerine göre vize alım zorunluluğu değişiklik gösterebilmektedir. Vizeler gidilecek olan ülkelerin konsolosluğundan, başkonsolosluğundan ve büyükelçiliğinde alınabilmektedir. İrlanda Büyükelçiliği Vize işlemleri içinde daha önceden de dediğimiz gibi Büyükelçilikten başvurunuzu yapabilirsiniz.

İrlanda vize başvurularını direkt kendiniz yapmak yerine tecrübeli ve profesyonel vize başvuru merkezleri aracılığı ile yapmanız bu sürecin daha hızlı ve sağlık yürümesini sağlayacaktır. İrlanda Büyükelçiliği Vize işlemleri için vize başvuru merkezimiz olarak gerekli bütün hizmetleri vermekteyiz. Daha detaylı bilgi almak için ve hizmet alabilmek için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Yardım alarak vize sürecinizi daha kolay bir şekilde atlatabilirsiniz.

İrlanda Konsolosluğu Vize

Ülkelere giriş çıkış kontrollerini sağlayan vize uygulaması seyahat edeceğiniz ülke için zorunlu ise vize kesinlikle vize almanız gerekmektedir. Vizeler gidilecek olan ülkelerin konsolosluklarından, başkonsolosluklarında ve Büyükelçiliklerinden alınmaktadır. İrlanda Konsolosluğu Vize işlemleri içinde başvuru yapabileceğiniz yerlerden biriside İrlanda Konsolosluğu dur.

Vize alma işlemleri sırasında yapmanız gereken ilk işlemlerden birisi İrlanda konsolosluğuna başvuru formu doldurup başvurunuzu yapmanız olacaktır. Bu süreci yetkili ve profesyonel vize merkezleri aracılığı ile de tamamlayabilirsiniz. İrlanda Konsolosluğu Vize işlemlerinizi vize başvuru merkezi olarak sizin adınıza takip etme hizmet vermekteyiz. Bu süreçte sizin için gerekli olan bütün hizmetleri vermekteyiz. Bizden yardım almak için vize başvuru merkezimizi arayabilirsiniz.

İrlanda Konsoloslukları Ve Adresleri

Vize alım işlemleri öncesinden bütün işlemler konsolosluk üzerinden ilerleyeceği için gideceğiniz ülkenin konsoloslukları hakkında detaylı bir şekilde bilgi sahibi olmanız gerekmektedir. Bu süreçte gidilecek ülkenin konsolosluklarının adresleri ve iletişim bilgileri oldukça önemlidir. İrlanda Konsoloslukları Ve Adresleri noktasında ise İrlanda Büyükelçiliği Ankara Çankaya’da bulunmaktadır.

İrlanda konsolosluğu ise İstanbul Başakşehir ve İzmir Konak’ta bulunmaktadır. Vize başvuru randevu ve diğer işlemler için direkt uğraşmak yerine vize başvuru merkezlerinden de yardım alabilirsiniz. İrlanda Konsoloslukları Ve Adresleri hakkında daha detaylı bilgi için ve vize başvuru merkezimizden yardım alabilmek için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Bu süreçte vize işlemleri ile ilgili olan bütün hizmetlerimiz mevcuttur.

İrlanda Vizesi Dilekçe Örneği

Vize başvuruları sırasın gidilecek olan ülkenin yetkili konsolosluğuna ya da büyükelçiliğine vize talep dilekçesi verilmektedir. Vize talep dilekçesinin gerektiği gibi doğru ve açık bir şekilde yazılması gerekmektedir. İrlanda Vizesi Dilekçe Örneği başvuru sırasında inceleyebileceğiniz bir belgedir. Bu tarz belgeleri inceleyerek kendi vize talep dilekçenizi yazarken hata yapmaktan kaçınabilirsiniz.

Vize talep dilekçenizi yazarken ve diğer vize işlemleriniz ile ilgili vize başvuru merkezimiz gerekli yardım hizmetlerini vermektedir. Bu sürecinizde profesyonel ve tecrübeli merkezlerden aldığınız yardım ile vize sürecinizi daha doğru ve hızlı bir şekilde ilerletebilirsiniz. İrlanda Vizesi Dilekçe Örneği hakkında bizi arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Bu süreçte sizin için gerekli bütün hizmetlerimiz mevcuttur.

İrlanda Vizesi Başvuru Formu

Seyahat edeceğiniz ülkenin vize şartı var ise vize işlemleri ve vize başvurusu için gidilecek ülkenin yetkili konsolosluğuna ve büyükelçiliğine başvuru yapılması gerekmektedir. Başvuru sıranda da vize alabilmeniz için vize başvuru formu doldurmanız gerekmektedir. İrlanda Vizesi Başvuru Formu bu aşamada sizin için bir yol gösterici olabilir bu tarz örnekleri inceleyerek kendi vize başvuru formunuzu daha düzgün ve doğru bir şekilde yazmanıza yardımcı olacaktır.

Vize başvuru formları doldurulurken en güncel bilgilerinizi doğru bir şekilde aktarmanız ve formu doldurmanız gerekmektedir aksi takdire vizenizi alamayabilirsiniz. İrlanda Vizesi Başvuru Formu hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle görüşme sağlayabilirsiniz. Bu süreçte sizin için gerekli olan bütün hizmetlerimiz mevcuttur.

İrlanda Vizesi Redde İtiraz

Yapılan vize başvurularında oluşan herhangi bir eksiklikle gözden kaçırılan bir detayla ya da yapılan yanlış bir işlem ile ilgili olarak vizenizin olumsuz bir şekilde dönüş alması da olası ihtimallerden birisidir. Bu tür durumlar ile karşılaşmamak adına vize sürecinizi olabildiğince dikkatli bir şekilde takip etmelisiniz. İrlanda Vizesi Redde İtiraz konusunda ise reddedilen vizeniz hakkında kafanızda soru işretleri varsa redde itiraz dilekçesi vermeniz gerekmektedir.

Bu noktada dilekçenizi doğru bir şekilde yazmanız önemlidir. İrlanda Vizesi Redde İtiraz konusu ile alakalı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz. Redde itiraz dilekçesi yazarken ve vizeniz reddedildikten sonra tekrar vize başvurusu yapabilmeniz için bu süreçte sizlere yardım etmekteyiz.

İrlanda Vizesi Kaç Günde Sonuçlanır?

İrlanda’ya seyahatler schengen vizesi ile ya da birleşik krallık vizesi ile yapılamamaktadır. Bu nedenle İrlanda’ya gidebilmeniz için vize almanız şarttır. İrlanda Vizesi Kaç Günde Sonuçlanır? konusu ile alakalı olarak da bu süreç alacağınız vize türüne, mesleğinize, gidiş amacınıza göre değişkenlik gösterse de ortalama olarak İrlanda vizesi sonuçlanma süresi 35 gün olabilmektedir. Bu nedenle seyahat planlanması yapılırken bu süreç göz önünde bulundurularak yapılmalıdır.

Planlamadan alınana uçak bileti ve yapılan otel rezervasyonlarınızın yanmaması için seyahatinizden minimum 2 ay öncesinde vize işlemlerinize başlamanız gerekmektedir. İrlanda Vizesi Kaç Günde Sonuçlanır konusu hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için bizi arayabilirsiniz. Vize işlemleriniz sırasında merkezimiz gerekli olan bütün hizmetleri sunmaktadır.

İrlanda Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Yurt dışına çıkışlarda yapılan seyahat planlamaları için vize alım süresi ve işlemlerin ne kadar sürebileceğini bilmek oldukça öneli bir konudur. Bunlar düşünülmeden yapılan otel rezervasyonları alınan uçak biletleri herhangi bir aksilik ve gecikme durumunda yanabilir. Bu nedenle seyahat planlamasından oldukça önce vize işlemlerinizin başlatılması gerekmektedir.

İrlanda Vizesi Kaç Günde Çıkar? noktasında ise yoğunluğa göre süre değişmektedir fakat genel olarak schengen vizesinden daha uzun sürmektedir İrlanda vizesinin çıkması ortalama olarak 3hafta ve 4 hafta arasında çıkmaktadır ama dediğimiz gibi yoğunluğa göre de değişiklik gösterebilmektedir. Bu nedenle vize işlemlerinizi olabildiğince seyahat edeceğiniz tarihten önce başlatmanız gerekmektedir. İrlanda Vizesi Kaç Günde Çıkar? ile ilgili daha detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

İrlanda Vize Ücreti

Yapılan seyahat planlarında kişinin bütçe planlaması içinde oldukça önemlidir. Seyahat planlaması yapılırken ücretlerin bilinmesi ve buna göre yapılması kişilerin için önelidir. İrlanda Vize Ücreti noktasında ise ücretler vizenizin türüne göre ve vizenizin uzunluğuna göre değişiklik gösterebilmektedir bu nedenle firmamız ile irtibata geçerek Vize ücretleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

İrlanda Vize Ücreti, vize başvurusu, vize randevu ve diğer vize işlemleri ile alakalı sizin için gerekli olan bütün hizmetleri vermekteyiz. Vize süreciniz daha doğru ve hızlı bir şekilde ilerlemesini sağlamak için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Ücretler hakkında da güncel ve doğru bilgiler almak için bizi arayabilirsiniz.

İrlanda Vize Fiyatları

Vize fiyatları sabit kalmamakla beraber sürekli değişiklik göstermektedir. Bu nedenle güncel fiyat bilgisi almak için bizi arayabilirsiniz. İrlanda Vize Fiyatları yapacağınız yurt dışı seyahatiniz için oldukça önemli bir konudur. Seyahatinizin planlaması ve bütçe planlamanız için vize fiyat bilgisi almanızda fayda vardır.

İrlanda Vize Fiyatları hakkında en güncel fiyat bilgileri almak için bize ulaşmalısınız. Vize başvuru merkezimiz vize fiyatları, vize başvuru formu, vize talep dilekçesi ve bütün vize alımı ile alakalı konularda sizin için gerekli olan bütün hizmetleri vermektedir. Bizden yardım alarak vize sürecinizi daha hızlı ve sağlıklı bir şekilde ilerlemesini sağlayabilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak için ve yardım almak için bizi arayabilirsiniz.

VFS Global İrlanda Vizesi

VFS Global kişilerin vize alması için gidilecek olan ülkenin konsolosluğu ve büyükelçiliği ile aracılık sağlayan online bir platformudur. Bu platform devletlerin diplomatik işlemlerini de barındırmaktadır. VFS Global İrlanda Vizesi ile yapacağınız vize başvurunuzu internet üzerinden kolaylıkla takip edebilirsiniz. VFS Global bir nevi vize başvuru merkezlerinden birsidir.

Vize başvurularınızı başvuru merkezleri aracılığı ile yapmanız sürecin daha doğru ve hızlı şekilde ilerlemesini sağlayacaktır. Vize başvuru sürecinizde bizden yardım alarak vize işlemlerinizi daha kolay bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Bu süreçte sizin için ve vize işlemleriniz için gerekli olan bütün hizmetleri vermekteyiz. VFS Global İrlanda Vizesi hakkında ve vize merkezimiz hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için arayabilirsiniz.

Hemen Başvur

Whatsapp

+90 553 716 0325

Telefon

0312 426 0325

Whatsapp Vize Ülkeleri Destek Merkezi Vize Ön Başvuru Formu