Skip to content

Kongo Vize Başvuru Şartları 2022

Kongo Vizesi

Kongo Vize Başvuru Şartları 2022 Kongo Vizesi ülkeler arası giriş çıkış kontrolünü sağlamak amacıyla alınması gereken bir izin belgesidir. Kongo, Türkiye Cumhuriyeti hususi (yeşil) ve umumi (bordo) pasaportuna sahip olan vatandaşlarından vize talep eden ülkeler arasında yer almaktadır. Sadece diplomatik (siyah) pasaport kullanan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Kongo vizesi almak zorunda değillerdir.

Kongo vizesi alım noktası Kongo Büyükelçiliği’nden yapılabilmektedir. Kongo vizesi almak istiyorsanız vize başvuru merkezimize de başvuru yapabilirsiniz. Merkezimiz sizin adınıza resmi kurumlara başvurunuzu iletmektedir. Profesyonel çalışma arkadaşlarımız aracılığıyla vizenizi en kısa sürede alabilirsiniz. Vizenizi herhangi bir sorun yaşamadan alabilmeniz için Türkiye’nin her yerinden vize başvuru merkezimizi arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kongo Vize İşlemleri

Kongo Halk Cumhuriyeti olarak da bilinen Kongo ülkesi Türkiye Cumhuriyeti siyah (diplomatik) pasaport sahibi vatandaşlarının haricindeki vatandaşlarının Kongo’ya girebilmeleri için vize almaları gerekmektedir. Vize alım noktaları genellikle büyükelçilikler ve fahri konsolosluklardır. Kongo vize işlemleri ile ilgilenen tek resmi kurum Kongo Büyükelçiliği’dir.

Büyükelçiliğe gidip vize başvurusunda bulunabilirsiniz. Vize başvuru noktasının sizden istediği evrakları eksiksiz ve güncel bir şekilde sunduğunuz takdirde vize alım işlemleriniz başlayacaktır. Kongo vize işlemleri hakkında daha detaylı ve güncel destek almak istiyorum diyor iseniz vize başvuru merkezimizi arayabilirsiniz. Vize başvuru merkezimiz 7/24 size hizmet verebilmektedir ayrıca merkezimiz Kongo ile ilgili sormak istediğiniz diğer soruları da profesyonelce cevaplandıracaktır.

Kongo Vize Başvurusu

Vize ülkeler arası gidiş geliş yapma amacıyla kullanılan belgeye denmektedir. Vize almak için önce vize başvurusu yapmanız gerekmektedir. Kongo, Türkiye Cumhuriyeti siyah (diplomatik) pasaport sahibi harici vatandaşlarından vize talep eden ülkeler arasında yer almaktadır. Kongo vize başvurusu almak için Kongo Büyükelçiliği tek resmi kurum olup vize verme yetkisi bulunur. Vize başvurunuzu yaptıktan sonra vize alım noktası sizden pek çok evrak ve belge talep edecektir. Bu evrak ve belgelerin tam bir şekilde sunulması gerekmektedir.

Evrak ve belgeler tam ve güncel bir şekilde vize alım noktasına sunulduğunda vize başvurunu kabul edilecektir ama aksi olursa vize başvurunuz yüksek ihtimalle onay alamayacaktır. Kongo vize başvurusu hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları vize başvuru merkezimizi arayarak daha detaylı bilgiye ulaşabilirler. Vize başvuru merkezimiz sizin adınıza resmi kurumlara da başvuru yapabilmekle yetkilendirilmiştir.

Kongo Vize Randevusu


Vize alım aşamalarından bir tanesi de vize randevusu almaktır. Vize randevusunu seyahat etmek istediğiniz ülkenin büyükelçiliğinden ya da fahri konsolosluğundan alabilmektesiniz. Kongo vize randevusu almak için Kongo Büyükelçiliği’ne başvurmanız gerekmektedir.

Türkiye’de Kongo’ya ait başvuru yapabileceğiniz tek resmi kurum Kongo Büyükelçiliği olmasına rağmen vize başvuru merkezimiz de sizin adınıza Kongo vize randevusu alabilmektedir. Kongo Büyükelçiliği’nin sizden istediği tüm evrak ve belgeleri de vize başvuru merkezimiz aracılığı ile resmi kurumlara iletebilirsiniz. Kongo vize randevusu hakkında daha detaylı ve güncel bilgiye ulaşmak isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarımız Türkiye’nin 81 ilinden de vize başvuru merkezimizi arayarak bizimle iletişime geçebilirler. Merkezimiz vize işlemleriniz ile ilgili de bilgi sahibi olmanıza destek olur.

Kongo Vize

Seyahat etmek istediğiniz ülke pasaportunuza göre sizden vize talep etmektedir. Vize ülkeler arası seyahat iznine denmektedir. Kongo Halk Cumhuriyeti olarak da bilinen Kongo ülkesi, Türkiye Cumhuriyeti hususi (yeşil) ve umumi (bordo) pasaportu sahiplerinden vize talep etmektedir. Kongo vize alımı için Kongo Büyükelçiliği’ne başvuru yapabilirsiniz. Kongo Büyükelçiliği resmi bir kurum olup vize vermekte de yetkilidir. Vize alım noktasında sizden birtakım evrak ve belgeler istenecektir.

Bu evrak ve belgeleri eksiksiz ve güncel bir şekilde vize alım noktasına ulaştırmanız gerekmektedir. Vize alım sürecinizi herhangi bir mağduriyet yaşamamak için profesyonel bir şekilde takip etmeniz gerekmektedir. Kongo vize alım sürecinde birinden destek almak istiyorsanız vize başvuru merkezimizi arayabilirsiniz. Vize başvuru merkezimiz, profesyonel çalışma arkadaşlarımız aracılığı ile vize alım sürecinizi profesyonel bir şekilde takip ederek sizi bilgilendirecektir. Vize başvuru merkezimizi istediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Kongo Vize Başvuru Merkezi


Seyahat etmek istediğiniz ülkeye gitmek için vize almanız gerekebilmektedir. Vize alım noktaları genellikle o ülkenin büyükelçilikleri ya da fahri konsolosluklarıdır. Kongo vizesi almak için yeşil ya da bordo pasaporta sahip Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının Kongo vize başvuru merkezi Kongo Büyükelçiliği’dir. Kongo vizesi almak için ülkemizde herhangi bir konsolosluğu bulunmamaktadır. Kongo vize başvuru merkezi, başvuru yapacağınız zaman size bazı evrak ve belge talebinde bulunacaklardır.

Sizden talep edilen evrak ve belgelerin, güncel ve tam olarak vize başvuru merkezine sunulması gerekmektedir. Kongo vize başvuru merkezi hakkında daha detaylı ve anlaşılır bilgi için vize başvuru merkezimize başvuru yapabilirsiniz. Vize başvuru merkezimiz, istediğiniz bilgiye en hızlı şekilde erişmeniz için kurulmuştur. Vize başvuru merkezimizi arayarak bize müracaatınızı sağlayabilirsiniz.

Kongo Vize Çeşitleri

Seyahat yapacağınız ülkeye ne için gittiğinize göre alacağınız vize de çeşitlilik göstermektedir. Örneğin öğrencilik için gidiyorsanız öğrenci vizesi alırsınız, iş için gidiyorsanız işçi vizesi alırsınız. Kongo vize çeşitleri aşağıda verildiği gibidir;
Kongo Ticari Vize
Kongo Turistik Vize
Kongo Aile Ziyareti Vizesi
Kongo Arkadaş Ziyareti Vizesi
Kongo Öğrenci Vizesi
Kongo Oturum Vizesi
Kongo Göçmenlik Vizesi
Kongo Çalışma Vizesi
Kongo İşçi Vizesi
Kongo Ulusal Vize

Kongo vize çeşitleri hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak istiyor iseniz vize başvuru merkezimizi arayabilirsiniz. Vize başvuru merkezimiz vize çeşitlerini sizinle detaylı olarak paylaşacaktır ve size en güncel bilgileri sunacaktır. Vize başvuru merkezimizi arayarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Kongo Ticari Vize

Ticari vize almak isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının öncelikle vize alım noktasına giderek başvuru yapmaları gerekmektedir. Kongo ticari vize alımı için ise Kongo Büyükelçiliği’ne gidilmelidir. Ticari vize alımı sırasında vize alım noktaları sizden pek çok evrak ve belge talep edeceklerdir. Bu evrak ve belgeler arasında ticaretle ilgilendiğinize dair bir kanıtınız olması gerekmektedir. Ticaret yaptığınızı kanıtlamak için vergi levhanızı sunabilirsiniz.

Eğer belgeler ve evraklar, eksiksiz şekilde teslim edilirse vize alımınız yüksek ihtimalle onaylanacaktır, aksi olursa vize alımınızın onaylanması pek mümkün değildir. Kongo ticari vize alımı sırasında vize başvuru merkezimiz de size yardımcı olabilir. Vize başvuru merkezimiz sizin adınıza, resmi kurumlara ticari başvuru yapabilmektedirler. Başvuru merkezimiz aynı zamanda ticari vize ile ilgili sormak istediğiniz diğer tüm sorularınıza en güncel ve en doğru cevapları verecektir. Vize başvuru merkezimizi arayarak bizimle iletişime geçebilir, ticari vize ve diğer vize çeşitleri ile ilgili dilediğiniz her şeyi sorabilirsiniz.

Kongo Turistik Vize


Kongo turistik açıdan zengin bir ülkedir ve bu nedenle ülkesine turist çeker. Kongo’ya turistik amaçla gitmek isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarımızın öncelikle Kongo Büyükelçiliği’ne gitmeleri gerekmektedir. Kongo turistik vizesi alım noktalarında Kongo’ya turist olarak gideceğinizi belirtmeniz gerekmektedir. Kaç gün kalmak istediğinizi ve nerde kalacağınızı da belirtmeniz gerekmektedir ayrıca turistik amaçla gittiğiniz bu geziyi karşılayabilecek finansal bir gelirinizin de olduğuna bakılmaktadır.

Vize alım noktasında turistik vize ile ilgili sizden istenen tüm evrak ve belgelerin, tam ve güncel olmasına dikkat etmelisiniz ve aynı zamanda başvuru yaptıktan sonra başvuru sürecinizi dikkatlice takip etmelisiniz. Vize başvuru merkezimiz Kongo turistik vizenizi alabilmeniz için sizin adınıza resmi kurumlara başvurunuzu gerçekleştirebilmektedir. Başvuru merkezimiz aynı zamanda turistik vize hakkında en detaylı eve en güncel bilgileri size en hızlı şekilde sunar. Vize başvuru merkezimizi Türkiye’nin her yerinden, istediğiniz zaman arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Kongo Aile Ziyareti Vizesi

Seyahat etmek istediğiniz ülkede aileniz ya da aile fertlerinizden biri yaşıyor ve siz de o kişiyi ziyarete gitmek istiyor iseniz aile ziyareti vize çeşidine başvuru yapmanız gerekmektedir. Başvurularınızı gitmek istediğiniz ülkelerin büyükelçiliğinden ya da konsolosluğundan yapabilirsiniz. Kongo, ailenizi ziyaret etmeniz için sizden vize isteyen ülkeler arasında yer almaktadır. Siyah (diplomatik) pasaport sahibi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarımız Kongo’ya giderken herhangi bir vize almak zorunda değillerdir. Kongo aile ziyareti vizesi alımı için sadece yeşil (hususi) ve bordo (umumi) pasaport sahibi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının Kongo Büyükelçiliği’ne giderek başvuru yapması gerekmektedir.

Aile ziyareti vizesi almak isteyen vatandaşlarımızın ailesinin ya da ailesinden bir kişinin yurtdışında yaşadığına dair bir kanıt sunması gerekmektedir. Ailenizin ya da aile fertlerinizden bir tanesinin Kongo’dan size yolladığı bir davetiye bu kanıtlayıcı nitelikteki belgeyi tamamlamaktadır. Kongo aile ziyareti vizesi hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorum, aile ziyareti vizesi başvurumu benim adıma yapın diyor iseniz vize başvuru merkezimizi aramanızı tavsiye ederiz. Vize başvuru merkezimiz sizi aile ziyareti vizesini en güncel şekilde anlatacaktır. Vize başvuru merkezimizi arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kongo Arkadaş Ziyareti Vizesi


Kongo ülkesinde bir arkadaşınız yaşıyor ve siz de onun yanına seyahat etmek istiyorsanız arkadaş ziyareti vizesinden faydalanmanız gerekmektedir ancak siyah pasaport sahibi iseniz Kongo’ya giderken arkadaş ziyareti vizesi ya da herhangi bir vize çeşidini alma zorunluluğunuz bulunmamaktadır. Kongo arkadaş ziyareti vizesi alabilmeniz için vize alım noktalarının (Kongo Büyükelçiliği’nin) sizden istediği evrak ve belgeleri, tam ve güncel bir şekilde vize alım noktalarına sunmanız gerekmektedir.

Bu resmi kurumlar arkadaşınızın yurtdışında yaşadığının ve sizin onun yanına seyahat etmek istediğinizin kanıtını göstermenizi isteyecektir. Arkadaşınızın size yolladığı bir davetiye buna kanıt olarak gösterilebilir. Kongo arkadaş ziyareti vizesi hakkında daha detaylı ve güncel bilgi sahibi olmak istiyorum, diğer vize çeşitlerini öğrenmek istiyorum diyor iseniz vize başvuru merkezimizi Türkiye’nin 81 ilinden de arayarak profesyonel çalışma arkadaşlarımız aracılığı ile kendinize destek sağlayabilirsiniz.

Kongo Vize Şartları


Vize alımı sırasında vize almak isteyen vatandaşlarımıza vize şartlarını yerine getirmeleri vize alım noktalarınca söylenmektedir. Vize şartları o ülkede kaç gün kalacağınıza, seyahat etmek için alacağınız vize çeşidine ve pek çok sebepten değişiklik göstermektedir. Kongo ülkesine seyahat etmek isteyen vatandaşlarımızın Kongo vize şartlarına uymaları gerekmektedir. Kongo’ya gitmek için vize şartları şu şekilde verilmiştir;
Vize alım noktasında sizden istenilen belge ve evrakların eksiksiz ve güncel olması gerekmektedir
Pasaportunuzun geçerli ve güncel olması gerekmektedir
Finansal olarak bu seyahati karşılayabilecek gelirinizin olması gerekmektedir
Seyahat yapma sebebinize göre vize çeşidi almanız gerekmektedir
Vize alım sürecinizi profesyonelce takip etmeniz gerekmektedir.

Kongo vize şartları hakkında daha detaylı ve güncel bilgi almak istiyorum diyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarımız merkezimize başvurabilirler. Merkezimiz Kongo vizeleri hakkında size detaylı ve güncel bilgi vermek için profesyonel kişilerle çalışmaktadır. Vize başvuru merkezimizi istediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Kongo Vizesi Hangi İllerden Alınır

Adana, Adıyaman, Afyon, Ağrı, Amasya, Ankara, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Isparta, Mersin, İstanbul, İzmir, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Mardin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Şanlıurfa, Uşak, Van, Yozgat, Zonguldak, Aksaray, Bayburt, Karaman, Kırıkkale, Batman, Şırnak, Bartın, Ardahan, Iğdır, Yalova, Karabük, Kilis, Osmaniye, Düzce

Kongo vizesi hangi illerden alınır sorusunun cevabı Türkiye’nin 81 ilinden de alınabilmektedir olacaktır. Kongo vizesi hangi illerden alınır, Kongo vizesi almak için neler yapmalıyım, nerelerden başvuru yapabilirim gibi sorularınız için vize başvuru merkezimizi arayabilirsiniz. Vize başvuru merkezimizi de Türkiye’nin 81 ilinden arayabilirsiniz.

Kongo Vizesi Nasıl Alınır?

Kongo vizesi almak için Kongo Büyükelçiliği’ne başvuru yapmanı gerekmektedir. Kongo vizesi almak için vize vermekte tek yetkili ve resmi kurum Kongo Büyükelçiliği’dir. Kongo Büyükelçiliği’ne gittiğiniz zaman vize alabilmeniz için öncelikle seyahat amacınızı söyleyerek alacağınız vize çeşidi için başvuru yapmanız gerekmektedir.

Kongo vizesi nasıl alınır sorusuna verilebilecek en net cevap ise büyükelçiliğin sizden istediği evrak ve belgeleri tamamlayarak alabilirsiniz olacaktır. Büyükelçiliğin sizden talep ettiklerini eksiksiz ve güncel hazırlamış olduğunuz takdirde vize alım süreciniz başlamış olacaktır. Kongo vizesi nasıl alınır sorusuna daha detaylı cevap almak isteyen vatandaşlarımız vize başvuru merkezimizi arayarak bizimle irtibata geçebilirler.

Kongo Vize Randevusu Nasıl Alınır?

Vize almak pek çok aşamadan oluşur. Bu aşamalardan bir tanesi de vize randevusu almaktır. Vize randevusunu seyahat etmek istediğiniz ülkenin büyükelçiliğinden ya da fahri konsolosluğundan alabilmektesiniz. Kongo’ya gitmek isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarımızın en çok sorduğu sorular arasında ‘Kongo vize randevusu nasıl alınır’ sorusu başlarda gelmektedir çünkü randevu alımı neredeyse ilk aşamadır.

Kongo vize randevusu alabilmek için Kongo Büyükelçiliği’ne başvuru yapılması gerekmektedir. Kongo vize randevusu nasıl alınır sorusu hakkında daha detaylı ve güncel cevaba erişmek isteyen vatandaşlarımız vize başvuru merkezimize başvuru yaparak profesyonel çalışma arkadaşlarımızdan destek alabilirler. Vize başvuru merkezimiz dilediğiniz takdirde sizin adınıza resmi kurumlardan randevu alabilme yetkisine de sahiptir. Vize başvuru merkezimizi arayarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Kongo Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?


Vize alım aşamalarından bir tanesi de vize başvuru yapmak için resmi kurumlara başvurmaktır. Peki Kongo vize başvurusu nasıl yapılır? Kongo vize başvurusu yapmak için öncelikle Kongo Büyükelçiliği’ne gitmeniz gerekmektedir. Vize başvurusu yapmak için seyahat amacınızı vize alım noktasına belirtmeniz gerekmektedir.

Vize alım noktası sizden birtakım evrak ve belgeler isteyecektir. Bu evrak ve belgelerin eksiksiz ve istenilen gibi hazırlanması durumunda vize başvurusu yapabilirsiniz. Kongo vize başvurusu nasıl yapılır, nerden yapılır, hangi evrakları almam gerekir gibi sorularınızın detaylı cevabı için vize başvuru merkezimizi arayabilirsiniz.

En Kolay Kongo Vizesi Nasıl Alınır?


Pek çok insan gibi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları da işlerini en hızlı ve en kolay şekilde halletmek isterler. Kongo’ya seyahat etmek isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarımızın aklından en sık geçen sorulardan bir tanesi de ‘En kolay Kongo vizesi nasıl alınır’ sorusudur. En kolay Kongo vizesini almak için vize alım noktasının sizden istediği evrak ve belgelerin eksiksiz ve güncel şekilde hazırlanmış olması gerekmektedir.

Herhangi bir mağduriyete uğrayıp vakit kaybetmek istemeyen kişiler de vize başvurusunu yaptıklarından itibaren vize alım sürecini profesyonel bir şekilde takip etmelidir. En kolay Kongo vizesi nasıl alınır, en kolay vize alım yolları gibi başka sorularınız için de vize başvuru merkezimizi arayabilirsiniz. Vize başvuru merkezimizi Türkiye’nin her yerinden arayarak bilgi alabilirsiniz.

Kongo Vizesi İle Kaç Gün Kongo’da Kalabilirim?


Gitmek istediğiniz ülke sizden vize talep ediyorsa öncelikle vize almanız gerekmektedir. Almak istediğiniz vize türüne göre de kalacağınız gün sayısı değişiklik göstermektedir. Kongo vizesi ile kaç gün Kongo’da kalabilirim sorusunun cevabı da alacağınız vize çeşidine göre değişiklik göstermektedir. Örneğin turistik vize almak isteyen vatandaşlarımız 3 ay (90gün) kadar izin alabilirken ticari vize almak isteyen vatandaşlarımız 30 gün (1 ay) süre ile izin alabilmektedir.

Kongo vizesi ile kaç gün Kongo’da kalabilirim sorusuna daha ayrıntılı cevap isteyen vatandaşlarımız vize başvuru merkezimize başvuru yapabilirler. Hangi vize çeşidi sayesinde kaç gün kalabileceğinizi en güncel şekilde profesyonel çalışma arkadaşlarımızdan öğrenebilirsiniz. Vize başvuru merkezimizi arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kongo Vizesi Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Kurallar

Vize alımı sırasında dikkat etmeniz gereken birtakım kurallar mevcuttur. Bu kuralların aynen yerine getirilmesi durumunda vize alımınıza onay alabilmektesiniz. Kongo’da Türkiye Cumhuriyeti bordo ve gri pasaport hamillerinden vize isteyen ülkeler arasında bulunmaktadır. Bu yüzden Kongo vizesi alırken de dikkat edilmesi gereken kurallar bulunmaktadır. Kongo vizesi alırken dikkat edilmesi gereken kurallar aşağıda verildiği gibidir;
Pasaportunuzun güncel olması
Sarı sıtma aşısının yapıldığına dair belge ve sağlık karnenizin bulunması
Ticari vize almak isteyen vatandaşlarımızın ticari belgelerinin Türkiye Ticaret Odası tarafından onaylı olması
Seyahatinizi karşılayacak finansal birikime ya da gelire sahip olmanız
Kongo vizesi alırken dikkat edilmesi gereken kurallar yukarıda verilmiştir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarımız vize başvuru merkezimizi arayarak bizimle iletişime geçebilirler.

Kongo İşçi Vizesi


Kongo’ya iş yapmak amacıyla gitmek isteyen vatandaşlarımızın Kongo işçi vizesi alımına başvuru yapmaları gerekmektedir. İşçi vizesine başvuru yapmak isteyen vatandaşlarımızın Kongo Büyükelçiliği’ne başvuru yapmaları gerekmektedir. Resmi başvuru merkezi olan Kongo Büyükelçiliği, vize alımınız için sizden birtakım evrak ve belgeler isteyecektir.

İşçi olarak Kongo’ya gitmek isteyen vatandaşlarımızın işçi olduğuna dair kanıtta istemektedirler. İşçi olarak gideceğiniz iş yerinizden bir davetiye gelmesi kanıtlayıcı bir belge görevini üstlenecektir. Kongo İşçi vizesi hakkında daha detaylı ve güncel bilgiye ulaşmak isteyen vatandaşlarımızın vize başvuru merkezimize başvuru yapmasını öneriyoruz. Vize başvuru merkezimiz sizin adınıza işçi vizesi alımınız için resmi kurumlara başvurunuzu gerçekleştirebilmenizde yetki sahibidir. Vize başvuru merkezimizi arayarak istediğiniz işlemler hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Kongo Ulusal Vize

Ulusal vize alımı her ülkede olduğu gibi Kongo ülkesinde de uzun süreç gerektiren bir vize çeşididir. Kongo ulusal vize alımı için uzun bir zaman dilimine ihtiyacınız vardır ve son 6 ayda 90 günden fazla Kongo’da bulunmuş olmanız gerekmektedir. Bu şartlara uygun olduğunuz takdirde vize alım noktasına müracaat edebilirsiniz. Vize alım noktası bu süreçte sizden bazı evrak ve belgeler talep edecektir. Ulusal vize evrakları diğer vize çeşitlerinin evraklarına göre daha değişik olup daha çok zamanınızı alacaktır.

Bu evrak ve belgelerin tam olması durumunda ulusal vize alım süreciniz başlamış bulunacaktır. Kongo ulusal vize almak için daha detaylı bilgiye ihtiyacım var diyor iseniz vize başvuru merkezimizi arayarak bizimle irtibata geçebilirsiniz. Vize başvuru merkezimiz ulusal vize almanıza yardımcı olmak açısından resmi kurumlara vize alım talebinizi iletebilmektedir. Vize başvuru merkezimizi arayarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Kongo Oturum Vizesi


Oturum vizesi, o ülkede temelli olarak yaşamak istediğinizi ya da uzun süreli kalmak istediğinizi göstermektedir. Kongo oturum vizesi almak için Kongo Büyükelçiliği’ne başvuru yapmanız gerekmektedir ancak oturum vizesi başvurusu yapmadan önce oturum izni almanız gerekmektedir. Bu baya bir uzun süreç demektir. Onun dışında Kongo’da yaşamak veya uzun süreli seyahat etmek istiyor iseniz bunu finansal bir şekilde karşılayabileceğinizi resmi kurumlara kanıtlamanız gerekmektedir.

Banka hesap dökümünüz finansal olarak o ülkede yaşayabileceğinize dair bir kanıt olacaktır. Kongo Oturum vizesi hakkında daha detaylı ve güncel bilgi almak istiyorum diyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarımız ülkemizin her yerinden bizi arayarak bilgi sahibi olabilirler. Vize başvuru merkezimiz oturum izni ve oturum vizesi hakkında size en güncel bilgiyi sunacaktır.

Kongo Çalışma Vizesi

Çalışma amacıyla ülke değiştirmek isteyen kişilerin çalışma vizesi alması gerekmektedir. Çalışma vizesi almak için resmi kurumlara başvuru yapılmalıdır. Kongo’da çalışmak isteyen vatandaşlarımızın Kongo Büyükelçiliği’ne başvurması gerekmektedir. Kongo çalışma vizesi alımı sırasında vize noktası sizden birtakım evrak ve belgeler talep edeceklerdir. Özellikle o ülkeye gerçekten çalışmak için gittiğinize dair kanıtlayıcı bir belge istemektedirler.

Çalışmak istediğiniz yerden gelecek olan bir davetiye bu kanıtlayıcı nitelikteki belgeyi tamamlayacaktır. Vize ve evraklarınızın eksiksiz ve güncel olması durumunda vize alımınız onaylanacaktır ancak aksi takdirde olursa onaylanması pek mümkün olmayacaktır. Kongo çalışma vizesi ile ilgili daha çok bilgiye sahip olmak isteyen kişilerden biri iseniz vize başvuru merkezimizi arayarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Kongo Aile Birleşimi Vizesi

Aileniz ya da aile fertlerinizden bir tanesi yurtdışında, vize isteyen ülkelerden birinde yaşıyor ve siz de artık onunla birlikte yaşamak istiyor iseniz aile birleşimi vizesi almanız gerekmektedir. Kongo aile birleşimi vizesi almak isteyen vatandaşlarımızın Kongo Büyükelçiliği’ne başvuru yapması gerekmektedir. Vize alım noktası sizden aile fertlerinizin orada bulunduğuna dair kanıtlayıcı belge talep edecektir.

Örneğin eşiniz orda yaşıyor ise evlilik cüzdanınız buna güzel bir kanıt olacaktır. Kongo aile birleşimi vizesi hakkında daha detaylı ve güncel bilgi almak istiyor iseniz vize başvuru merkezimizi arayarak profesyonel çalışma arkadaşlarımızdan faydalanabilirsiniz. Aile birleşimi vize talebinizi resmi kurumlara iletme yetkisi olan vize başvuru merkezimizi tüm Türkiye’den istediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Kongo Göçmenlik Vizesi

Göçmenlik vizesi, seyahat amacı farklılık gösteren bir vize çeşididir. Diğer vize çeşitlerinin hazırlanış aşamalarına göre daha uzun bir aşama istemektedir. Kongo’ya göçmen olarak gitmek isteyen kişilerin Kongo Büyükelçiliği’ne başvuru yapmaları gerekmektedir. Kongo göçmenlik vizesi alım noktasında sizden pek çok evrak ve belge talep edilecektir. Bu evrak ve belgelerin arasında göçmen olduğunuzu kanıtlayacak belgeye ihtiyacınız vardır ayrıca Kongo’da nerede kalacağınızı, finansal gelirinizin o ülkede yaşamak için uygun olacağınızı kanıtlayan belgelere de ihtiyacınız vardır.

Bu evrak ve belgeler tam olduğu takdirde vize alımınız onaylanacak aksi takdirde ise onay almayacaktır. Kongo göçmenlik vizesi almak için daha detaylı bilgiye ihtiyacınız olduğunu düşünüyor iseniz vize başvuru merkezimizden ve profesyonel çalışma arkadaşlarımızdan faydalanabilirsiniz. Vize başvuru merkezimizi Türkiye’nin 81 ilinden de arayarak ulaşabilirsiniz.

Kongo Vize Evrakları

Kongo’ya seyahat etmek isteyen Türkiye Cumhuriyeti bordo ve gri pasaport sahibi vatandaşlarının vize alması gerekmektedir. Vize alım noktaları sizden Kongo’ya gidebilmeniz için bazı evrak ve belgeler talep edecektir. Kongo vize evrakları aşağıda verildiği gibidir;
Vize talebi dilekçesi
Vize başvuru formu
Nüfus cüzdanı fotokopisi
Sağlık karnesi
2 adet biyometrik fotoğraf
Pasaport
Uçak biletleriniz, kalacağınız yerin rezervasyon bilgileri
Banka hesaplarınızın dökümleri
Kongo vize evrakları bu şekildedir ve sizden güncel şekilde hazırlanmanız beklenmektedir. Vize evrakları hakkında daha detaylı bilgiye erişmek isteyen vatandaşlarımızın vize başvuru merkezimizi aramalarını öneririz.

Kongo Vize Belgeleri

Kongo vizesi almak isteyen kişiler Kongo Büyükelçiliği’ne başvuru yapmalıdırlar. Bu resmi kurum sizden birtakım evrak ve belge talep edecektir. Kongo vize belgeleri ve evraklarının, eksiksiz ve güncel hazırlanması durumunda vize alım işleminiz onaylanacak aksi takdirde onaylanması mümkün olmayacaktır. Kongo vize belgeleri hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak istiyorum diyen kişiler vize başvuru merkezimizi arayabilirler. Vize başvuru merkezimiz sizin adınıza belgelerinizi resmi kurumlara iletebilmektedir. Vize başvuru merkezimizi istediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Çalışmayan Kişi İçin Kongo Vize Evrakları

Çalışmıyor ve ülke değiştirmek istiyor iseniz çalışmayan kişi vizesi almanız gerekmektedir. Vize başvurularınızı resmi kurumlardan yapabilirsiniz. Çalışmayan kişilerin seyahat etmek istedikleri ülkede finansal olarak geçinebileceklerini kanıtlamaları gerekmektedir. Çalışmayan kişi evrakları bu nedenle biraz daha ayrıntı istemektedir.

Çalışmayan kişi için Kongo vize evrakları hazırlanış aşamasında Kongo Büyükelçiliği’nden ya da vize başvuru merkezimizden faydalanabilirsiniz. Çalışmayan kişi için Kongo vize evrakları hakkında daha detaylı ve güncel bilgi almak isten vatandaşlarımızın vize başvuru merkezimizi aramalarını önermekteyiz. Vize başvuru merkezimizi dilediğiniz zaman arayarak profesyonel çalışma arkadaşlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Ev Hanımı Kongo Vizesi


Ev hanımı olarak seyahat etmek istiyor iseniz ev hanımı vizesi almanız gerekmektedir. Vize alım noktaları genellikle o ülkenin konsolosluğu ya da büyükelçiliğidir. Kongo’da yaşamak isteyen ev hanımlarının ev hanımı Kongo vizesi alımı için başvuru yapmakları gerekmektedir. Başvurularınızı Kongo Büyükelçiliği’nden yapabilirsiniz. Vize başvurusu yaptığınız noktada sizden birtakım evrak ve belgeler talep edilecektir. Bu evrak ve belgelerin içinde özellikle ev hanımı olarak geçiminizi nasıl sağlayacağınızı belirtmeniz gerekmektedir.

Örneğin eşiniz geçiminizde yardımcı oluyorsa bunu kanıtlamanız gerekmektedir. Banka hesap dökümleriniz bu kanıt için uygun olacaktır. Vize alımı için sizden istenilen evrak ve belgelerin tam ve eksiksiz olması durumunda vize alımınız onaylanacaktır. Ev hanımı Kongo vizesi ile ilgili başka şeyler de bilmek istiyorum diyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarımız vize başvuru merkezimizi arayarak bizimle iletişime geçebilirler.

Memur İçin Kongo Vize Evrakları

Memurluk yapan kişilerin vize alım süreçleri daha hızlı ve kolay olmaktadır çünkü düzenli bir finansal gelirleri bulunmaktadır. Memur için Kongo vize evrakları hazırlanış aşamasında Kongo Büyükelçiliği’nin sizden istediği evrak ve belgeleri en güncel şekilde hazırlamanız gerekmektedir. Bu evrak ve belgelerin içinde memur olduğunuza dair kanıt bulundurmalısınız.

Çalıştığınız yerden bu belgeyi kolaylıkla alabilirsiniz. Memur için Kongo vize evrakları hakkında daha detaylı ve güncel bilgiye sahip olmak isteyen kişilerin vize başvuru merkezimizi aramaları önerilir. Vize başvuru merkezimiz hazırlanış aşamasında yanınızda olacağı gibi vize alım sürecinizi de profesyonelce takip eder. Vize başvuru merkezimizi arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çalışan İçin Kongo Vize Evrakları

Vize alım noktasında çalıştığınızı belirterek çalışan vizesi talebinde bulunabilirsiniz. Çalışan kişiler de Kongo’ya gitmek için vize almak zorundadırlar. Çalışan için Kongo vize evraklarınız arasında çalıştığınıza dair bir kanıt bulunması gerekmektedir. Çalıştığınız yerden bir evrak talep ederek bu kanıtı sağlamış olursunuz.

Çalışan için Kongo vize evrakları hakkında Kongo Büyükelçiliği’ni arayarak bilgi sahibi olabilir ya da direkt vize başvuru merkezimizi arayarak detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Vize başvuru merkezimiz çalışan için Kongo vize evraklarınızı resmi kurumlara iletebilmektedirler. Vize başvuru merkezimizi arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İşveren İçin Kongo Vize Evrakları

İşveren kişilerin de yurtdışında vize isteyen ülkelerden birine gitmek istedikleri zaman vize almaları gerekmektedir. İşveren vizesi için başvuru yapmak isteyen kişilerin gitmek istedikleri ülkenin konsolosluğuna ya da büyükelçiliğine başvuru yapmaları gerekmektedir.

İşveren için Kongo vize evrakları Kongo Büyükelçiliği’nce talep edilebilmektedir. Kongo Büyükelçiliği’nin sizden istediği vize evraklarını eksiksiz bir şekilde sunarsanız vize alımınız kolaylaşacaktır. İşveren için Kongo vize evrakları hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak istiyor iseniz vize başvuru merkezimizi arayabilirsiniz.

Öğrenci İçin Kongo Vize Evrakları

Yurtdışına okuma amacıyla gitmek isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarımızın öğrenci vizesi alması gerekmektedir. Kongo, öğrencilerden de vize istemektedir. Vize başvurunuz için Kongo Büyükelçiliği’ne başvuru yapmanız gerekmektedir. Kongo Büyükelçiliği öğrenci için Kongo vize evrakları hazırlamanızda gerekli olan bilgileri size bildirecektir.

Bu evrakların arasında öğrenci olduğunuzu kanıtlayacak nitelikte bir belgeye de ihtiyacınız vardır. Öğrenci belgeniz öğrenci olduğunuzu kanıtlar ve okulunuzdan temin edebilirsiniz. Öğrenci için Kongo vize evrakları hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak isteyen vatandaşlarımızın vize başvuru merkezimizi aramalarını önermekteyiz.

Çiftçi İçin Kongo Vize Evrakları


Çiftçi olarak bir ülkeye seyahatinizi gerçekleştirmek istiyorsanız çiftçi olduğunuzu kanıtlamanız gerekmektedir. Çiftçi olduğunuzu ziraat odasından çiftçi belgenizi alarak kanıtlayabilirsiniz. Çiftçi için Kongo vize evraklarınızın arasında çiftçi olduğunuzu kanıtlayan belgenizi mutlaka koymanız gerekmektedir.

Aksi takdirde çiftçi olduğunuzu kanıtlayamaz ve vizenizi alamazsınız. Vize başvuru merkezimiz çiftçi için Kongo vize evrakları hazırlanış aşamasında sizin için gerekli olan tüm belgeleri hazırlayabilirler. Vize başvuru merkezimizi arayarak taleplerinizi profesyonel arkadaşlarımıza iletebilirsiniz.

Kongo Büyükelçiliği Vize

Vize alım noktaları o ülkenin büyükelçiliği denebilir. Kongo Büyükelçiliği Kongo’ya gitmeniz için vize vermekte yetkisi olan tek resmi kurumdur. Kongo’ya seyahat etmek isteyen Türkiye Cumhuriyeti bordo ve gri pasaport hamili vatandaşlarımızın Kongo Büyükelçiliği’ne başvuru yapması gerekmektedir. Kongo Büyükelçiliği vize verirken sizden birtakım evrak ve belgeler talep edecektir.

Bu evrak ve belgelerin tam ve güncel olması durumunda vizeniz onay alacaktır. Kongo Büyükelçiliği vize alım sürecinizi profesyonel bir şekilde takip etmeniz gerekmektedir. Vize başvuru merkezimiz sizin adınıza resmi kurumlara başvurunuzu yapabilecek yetkiye sahipken aynı zamanda da vize alım sürecinizi takip eder. Vize başvuru merkezimizi arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Kongo Konsolosluğu Vize


Kongo’nun ülkemizde herhangi bir konsolosluğu bulunmamaktadır. Bulunan tek resmi kurumu Kongo Büyükelçiliği’dir. Türkiye’de Kongo için vize almak isterseniz sadece ve sadece Kongo Büyükelçiliği’ne gitmeniz gerekmektedir. Kongo Konsolosluğu vize veremeyeceğinden dolayı Kongo Büyükelçiliği’ne başvuru yapmanız gerekmektedir.

Kongo Konsolosluğu vize işlemleriniz için vize başvuru merkezimizi arayarak bize ulaşabilirsiniz. Vize başvuru merkezimize Türkiye’nin 81 ilinden de istediğiniz zaman ulaşım sağlayabilirsiniz. Vize başvuru merkezimiz size bilmeniz gereken tüm bilgileri en güncel haliyle sunacak vize alım sürecinizi de profesyonel bir şekilde takip edecektir.

Kongo Konsolosluklar ve Adresleri

Vize almak için başvuru yapacağınız resmi kurumlar genellikle konsolosluklar ya da büyükelçiliklerdir. Kongo ülkesini ziyaret etmek isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının büyükelçiliğe gitmeleri için bir adrese ihtiyaçları vardır. Kongo Konsolosluklar ve adresleri aşağıda verildiği gibidir;
Kongo Konsolosluğu İstanbul’da bulunmaktadır. Beşiktaş/İstanbul
Kongo Büyükelçiliği Ankara’da bulunmaktadır. Gaziosmanpaşa/Ankara
Kongo Konsolosluklar ve adresleri yukarıda verildiği gibi olup daha detaylı bilgiye erişmek istiyorum diyor iseniz vize başvuru merkezimizi arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kongo Vizesi Dilekçe Örneği

Seyahat etmek istediğiniz ülkelerden bazıları sizden vize isterler. Vize almak için öncelikle vize dilekçesi hazırlamanız gerekmektedir. BU işlem vize alım sürecinizin ilk basamaklarından bir tanesidir. Kongo vizesi dilekçe örneği size dilekçe yazabilmeniz için güzel bir örnektir. Dilekçenizi resmi kurumlara teslim ederek vize alım sürecinizi başlatabilirsiniz.

Vize başvuru merkezimiz size Kongo vizesi dilekçe örneği sunabilmektedir. Başvuru merkezimiz aynı zamanda yazmış olduğunuz bu dilekçenizi resmi kurumlara da iletebilmektedir. Vize başvuru merkezimize Türkiye’nin 81 ilinden de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kongo Vizesi Başvuru Formu


Kongo vizesi dilekçenizi verdikten sonra resmi kurumlardan bir tanesine giderek Kongo vizesi başvuru formu doldurmanız gerekmektedir. Başvuru formunuzu Kongo Büyükelçiliği’ne ilettikten sonra büyükelçilik sizden birtakım evrak ve belgeler hazırlamanızı isteyecektir. Bu evrak ve belgelerin eksiksiz ve güncel bir şekilde hazırlanmasına dikkat etmelisiniz.

Belgeler eksik veya güncel olmadığı durumda vizenizi alamayabilirsiniz. Kongo vizesi başvuru formu ile ilgili bilmek istediğiniz başka konular da var ise vize başvuru merkezimizi arayarak yardım alabilirsiniz. Profesyonel çalışma arkadaşlarımız sayesinde istediğiniz bilgilere en kısa yoldan ulaşabilirsiniz. Vize başvuru merkezimizi arayabilirsiniz.

Kongo Vizesi Redde İtiraz

Vize ülkeler arasında gidiş dönüşünüzü sağlamak için almanız gereken bir izin belgesidir. Bu izin belgesiniz alırken birtakım aşamalardan geçmeniz gerekmektedir. Kongo vizesi alımınız için de Kongo Büyükelçiliği sizden birtakım evrak ve belgeler talep etmektedir. Siz bu evrak ve belgeleri en doğru şekilde hazırlamalısınız ki vize alımınızda herhangi bir mağduriyete uğramayasınız.

Eğer sizden istenilen vize ve evrakları en iyi şekilde hazırladığınızı düşünüyor iseniz ve buna rağmen vizeniz onay almadıysa Kongo vizesi redde itiraz yapabilirsiniz. Redde itiraz yaptığınız durumda vizeniz tekrar gözden geçirilecektir. Eğer yine onaylanmadıysa evrak ve belgelerinizi baştan sona tekrar kontrol ediniz. Kongo vizesi redde itiraz yapmak isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarımız vize başvuru merkezimizi arayarak bizimle irtibata geçebilirler. Vize başvuru merkezimiz size en profesyonel şekilde destek sağlayacaktır.

Kongo Vizesi Kaç Günde Sonuçlanır?

Kongo vizesi almak isteyen Türkiye Cumhuriyeti bordo ve gri pasaport sahibi vatandaşlarımızın en sık sorduğu sorulardan bir tanesi de ‘Kongo vizesi kaç günde sonuçlanır’ şeklindedir. Kongo vizesi 5 iş günü içinde sonuç alabilmektedir bu yüzden seyahatinizden en geç 1 hafta öncesinde başvuru yapmanız gerekmektedir. Aksi takdirde seyahatiniz yanabilir.

Kongo kaç günde sonuçlanır sorusu hakkında daha detaylı ve güncel bilgiye erişmek isteyen vatandaşlarımız vize başvuru merkezimizi arayarak vizeler ile alakalı bilmek istediği her şeyi rahatlıkla sorabilir ve en kısa sürede sorularına cevap bulabilmektedirler. Vize başvuru merkezimizi arayabilirsiniz.

Kongo Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Kongo vizesi almak isteyen kişilerin Kongo Büyükelçiliği’ne başvuru yapması gerekmektedir. Kongo Büyükelçiliği’ne başvuru yapıldıktan sonra en sık sorulan sorulardan bir tanesi de ‘Kongo vizesi kaç günde çıkar’ olmaktadır. Kongo vizesi, vize başvurunuzu yaptıktan sonra 5 gün içinde onay almakta veya almamaktadır.

Kongo kaç günde çıkar, Kongo vizesi almak için ne yapmalıyım, Kongo vizesi alım noktaları nelerdir gibi sorularınıza en kısa sürede cevap almak istiyor iseniz vize başvuru merkezimizi arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Başvuru merkezimiz istediğiniz bilgileri profesyonel çalışma arkadaşlarımız aracılığı ile size sunacaktır. Vize başvuru merkezimizi Türkiye’nin her yerinden arayabilirsiniz.

Kongo Vize Ücreti


Vize ücretlerinizi çoğunluk ile gitmek istediğiniz ülkenin büyükelçilikleri belirlemektedir. Kongo’ya gitmek isteyen kişilerin vize ücretleri ise Kongo Büyükelçiliği tarafından belirlenmektedir. Kongo vize ücreti kalacağınız gün sayısına ve almak istediğiniz vize çeşidine göre değişiklik gösterebilmektedir. Bu yüzden büyükelçiliklerin sizden istediği belgeler arasında kaç gün kalacağınıza dair ve seyahat amacınıza dair belgelerin bulunması zorunlu tutulmuştur.

Kongo ücreti hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak isteyen kişiler vize başvuru merkezimizi arayarak profesyonel çalışma arkadaşlarımız ile iletişim içerisinde bulunabilirler. Vize başvuru merkezimiz vize ücretleri, vize başvuruları, vize talep dilekçesi gibi birçok konuda daha bilgi sahibi olup size istediğiniz cevapları en güncel şekilde verebilecektir. Vize başvuru merkezimizi arayabilirsiniz.

Kongo Vize Fiyatları

Vize ülkeler arası giriş çıkışınızın kontrolünü sağlamak için alınması gereken bir izin belgesidir. Kongo ülkesi de Türkiye Cumhuriyeti bordo ve gri pasaport sahibi vatandaşlarımızdan vize talep etmektedir. Vizeleri belli bir fiyat karşılığında alabilirsiniz. Bu fiyatı genellikle büyükelçilikler belirlemektedir ve Kongo vize fiyatları kalacağınız gün sayısına ve alacağınız vize çeşidine göre değişiklik göstermektedir.

En doğru ve en güncel Kongo fiyatları hakkında daha detaylı bilgilere erişebilmek için vize başvuru merkezimiz ile irtibata geçebilirsiniz. Vize başvuru merkezimiz seyahat amacınıza ve kalacağınız gün sayısına bağlı olarak fiyatları size açıklayacaktır. Vize başvuru merkezimizi dilediğiniz zaman arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kongo Vizesinin Başvuru Merkezi Var mı?

Vize alımı yapmak isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının gitmek istedikleri ülkenin büyükelçiliğine başvuru yapmaları gerekmektedir. Kongo vizesinin başvuru merkezi var mı diyen soran vatandaşlarımıza en uygun cevap Ankara’da bulunan Kongo Büyükelçiliği’ni göstermek olacaktır. Kongo vizesi alımı için Kongo Büyükelçiliği’ne başvuru yapmanız gerekmektedir.

Kongo Büyükelçiliği Ankara’da yer almaktadır. Kongo vizesinin başvuru merkezi var mı, var ise nerde bulunmaktadır gibi sorularınız için vize başvuru merkezimizi arayabilirsiniz. Görüş ve dileklerinizi bildirerek siz de bize yardımcı olabilirsiniz. Vize başvuru merkezimizi dilediğiniz zaman arayarak profesyonel çalışma arkadaşlarımızdan da faydalanabilirsiniz. Vize başvuru merkezimiz 7/24 hizmet etmek amacıyla kurulmuştur. Kongo vizesi başvurularınız için merkezimizi Türkiye’nin dört bir yanından arayabilir, kendinizi için gerekli olan profesyonel desteği sağlayabilirsiniz.

Sosyal Medya

Hemen Başvur

Whatsapp

+90 553 716 0325

Telefon

0312 426 0325

Whatsapp Vize Ülkeleri Destek Merkezi Vize Ön Başvuru Formu