Vizesi Afganistan

Afganistan Vizesi

Afganistan vizesi Başvuru Ve Randevu 2021 Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının Afganistan seyahatleri için almak zorunda olduğu belgedir. Afganistan’a seyahat edecek kişilerin, vize almaları zorunludur. Vize alabilmek için seyahat nedenine göre gerekli bazı evrakların ve işlemlerin yerine getirilmesi gerekir. Ayrıca vize başvurusunda bulunan kişilerin en az 6 ay geçerliliği bulunan pasaportlarının olması gerekir. Pasaport içerisindeki 2 sayfanın boş ve pasaportun yıpranmamış olmasına da dikkat edilmelidir.

Afganistan Konsolosluğu/Büyükelçiliği tarafından talep edilen belgelerin, eksiksiz ve istenilen şekilde doldurup teslim edilmesi gereklidir. Aksi takdirde vize başvuruları red alabilir. Afganistan Vizesi hakkında detaylı bilgi almak için Long Vize Turizm şirketimiz ile irtibata geçebilirsiniz. Şirketimiz, vize için gerekli evrakların ve işlemlerin tamamlanmasından Afganistan Konsolosluğu/Büyükelçilik Vize İşlemleri İle İlgili şirketimiz, vize başvurusu için uzman kadrosuyla profesyonel hizmet vermektedir.

Banner Soru Sor
Soru Sorun

Banner Ön Bilgi Formu
Ön Bilgi Formu

İçindekiler

Afganistan Vizesi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Afganistan’a seyahat edecek kişilerin, öncelikle ülkeye seyahat nedenini belirlemeleri gerekir. Vize için gerekli olan evraklar seyahat nedenine göre değişiklik gösterir. Bu nedenle önce seyahat nedenini belirleyip buna uygun şekilde Konsolosluk tarafından belirlenen evrakları tamamlaması gerekir. Afganistan’a kısa süreli seyahat edecek kişiler, seyahat nedenleri turistik, ticari veya aile/arkadaş ziyareti şeklinde olabilir. 

Vize evrakları ve belgeleri hakkında detaylı bilgi için profesyonel destek alınması gerekir. Eksik evrak veya yanlış bilgi vize başvurusunun olumsuz yönde sonuçlanmasına neden olur. Vize başvurusunun olumsuz sonuçlanması başvuru sahibinin maddi ve manevi olarak zarara uğramasına neden olur. Aksi bir durumun görünmemesi için Long Vize Turizm şirketimiz ile irtibata geçip seyahat nedenine göre müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.

Afganistan’a seyahat edecek kişilerin, dikkat etmesi gereken bazı noktalar bulunur. Vize başvurusunda bulunan kişilerin, Afganistan vize başvurusu için gerekli olan başvuru formunu eksiksiz bir şekilde doğru bilgilerle doldurması gerekir. Afganistan Konsolosluğu, bu belgelerle seyahat edecek kişi hakkında bilgi sahibi olur. Vize işlemleri esnasında talep edilen evraklar ve belgeler resmi belgelerdir. Bu nedenle bu belgelerin yasal prosedüre uygun şekilde doldurulması gerekir. Yanlış ve yanıltıcı bir bilgilerle evrak tanzim eden kişiler hakkında yasal işlemlerin başlatılmasına neden olabilir. Herhangi bir olumsuz durumun yaşanmaması için Long Vize Turizm’den profesyonel hizmet alabilirsiniz. Şirketimiz, tüm işleri yasal prosedüre uygun bir şekilde gerçekleştirir.

Vizesi Afganistan
Afganistan Vizesi

Afganistan Büyükelçiliği Vize

Afganistan Büyükelçiliği vize başvurularını yapıldığı, evrakların teslim edildiği merkezdir. Büyükelçilik, Ankara’da bulunmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları, Afganistan’a yapacakları seyahatlerde Afganistan Büyükelçiliği’nin talep ettiği evrakların usulüne uygun olarak doldurulması ve hazırlanması gerekir. Aksi takdirde usule aykırı, yanlış beyan ve yanlış bilgilerin yer aldığı evraklar nedeniyle hem başvurular reddedilir, ayrıca da yasal işlemler başlatılır. 

Afganistan vizesi için başvurular, Afganistan Konsolosluğu/Büyükelçiliği’ne ya da Konsolosluk/Büyükelçilik seyahat firmamız vasıtası ile yapılabilir. Long Vize Turizm şirketi, Afganistan Konsolosluğu/Büyükelçiliği Vize İşlemlerinde bilgili olup; yılların tecrübesi ve hukuk içerisinde usullere uygun bir şekilde evrakların tanzimi, başvuru işlemlerinin tamamlanması ve sonuçlandırılması için profesyonel hizmet vermektedir. Sizlerde vize sürecinin hızlı ve etkin bir şekilde yürütülmesi, kısa sürede sonuca ulaşmak istiyorsanız Long Vize şirketi ile iletişime geçebilirsiniz.

Afganistan Büyükelçiliği Vize İşlemleri İçin Gerekli Evraklar

Afganistan vize başvurusu için istenen evraklar, kişinin seyahat amacına göre değişir. Afganistan’a turistik seyahat, ticari amaçlı ya da aile/arkadaş ziyareti çerçevesinde seyahatler yapılabilmektedir. Her bir seyahat türüne göre bilgiler ve talep edilen evraklar, belgeler farklılık arz etmektedir. Tüm başvurularda geçerli olan ve istenen evraklar şunlardır:

 • Afganistan vize başvurusu formu
 • Dilekçe (Seyahat nedeni, kalınacak süre ve belirtilen süre içerisinde tekrar geri dönüleceğinin ve masraflarının ödenmesi konusunda taahhüt verildiğine dair ibarenin yer alması gerekiyor)
 • Türkiye Cumhuriyeti kimlik fotokopisi
 • 2 adet biyometrik fotoğraf (bu fotoğraflar son 6 ay içerisinde beyaz fon üzerine çekilmiş olmalıdır.)
 • Banka hesap ekstresi (talebe göre son 3 ay ya da 6 ay hesap hareketleri gösterir ekstre)
 • Sağlık raporu
 • İmza sirküleri
 • Adli sicil kaydı
 • Pasaport (son 10 yıl içerisinde alınmış olmak şartıyla, eskimemiş, yıpranmamış ve 2 boş sayfasının bulunması gerekir. Ayrıca seyahat tarihinden sonra da 6 ay geçerliği bulunmalıdır.)
 • Ticari amaçlı seyahat edecekler için ticaret sicil kaydı
 • Faaliyet belgesi

İstenen belgelerin ve evrakların hassasiyet gösterilerek ve istenildiği şekilde tanzim edilmiş olması önem arz etmektedir. Bu yüzden profesyonel desteğin alınması önemlidir. Şirketimiz, vize işlemlerinin yürütülmesinde her aşamada en büyük destekçiniz olacaktır.

Büyükelçiliği Vize Afganistan
Afganistan Büyükelçiliği Vize

Afganistan Konsolosluğu Vize

Afganistan Konsolosluğu vize başvurularının alındığı merkez olmakla birlikte yeri İstanbul’dadır. Afganistan ile Türkiye arasında güçlü ticari ve siyasi ilişkiler bulunduğundan her yıl yüzlerce vatandaş, turistik, ticari ya da aile/arkadaş ziyareti sebebiyle Afganistan’a seyahat etmektedir. Afganistan yetkilileri, kendi ülkelerine diğer ülkelerden gelecek vatandaşlara vize başvurusu işlemlerini zorunlu kılmıştır.

Bu yüzden kısa süreli yapılacak seyahatler için vize başvurularının yapılması gerekiyor. Vize işlemleri aşama aşama gerçekleştirildiğinden ve istenen evraklar önem arz ettiğinden her bir evrakın usulüne uygun olarak doldurulması, doğru bilgileri içerecek ve eksiksiz olarak tanzim edilmesi şartı aranmaktadır. Bu şartlara uymadan hazırlanan evraklar nedeniyle vize başvuruları olumsuz olarak neticelenir.

Ayrıca da kişi hakkında yanlış beyanda bulunmak gerekçesiyle yasal işlemler başlatılır. Her bir evrakın hazırlanması ve istenilen bilgilerin prosedüre uygun olarak doldurulması için profesyonel destek alınması gerekmektedir. Afganistan Konsolosluğu/Büyükelçiliği tarafından vize işlemlerinin yürütülmesinde yetki verilen ve tanınan Long Vize Turizm şirketi, tüm vize işlemlerini hızlı bir şekilde ve usulüne uygun olarak tamamlayarak olumlu netice alınması için profesyonel hizmet verir. Zahmetli ve yorucu olan bu evrakların tanzimi için Long Vize şirketinden profesyonel destek almak için iletişime geçebilirsiniz.

Afganistan Konsolosluğu Pasaport İşlemleri

Afganistan vize başvurusu için istenen evraklardan bir tanesi de pasaporttur. Pasaportun 10 yıldan eski olmaması, sayfalarının yıpranmamış ve eskimemiş olması ayrıca vize işlemlerinin gerçekleştirilebilmesi için 2 sayfasının boş bulunması gerekir. Pasaport alabilmek için;

 • Başvuru sahibi tarafından resmi başvurunun yapılması
 • T.C. kimlik fotokopisinin teslim edilmesi
 • 1 adet 3,5 cm ve 5 cm boyutlarında fotoğraf gerekir.
 • Mevcut pasaportu olan vatandaşların, pasaport süresini uzatabilmeleri için başvuru formunu doldurmaları, pasaportun fotokopisi, 1 adet fotoğraf ve banka dekontu ile birlikte başvuru yapmaları gerekir.

Afganistan Vize Çeşitleri

Afganistan’a yapılacak kısa süre seyahatler için vize alınması zorunluluğu bulunur. Seyahat nedeninin belirtilmesi için dilekçe doldurulması ve bu dilekçede, ne kadar süreli hangi amaçla seyahat edildiğinin ve seyahat süresi sonunda tekrar geri dönülmesinin taahhüt edildiğine dair yazılı olarak ifade edilmelidir. Afganistan vizesi dilekçe örneği indirmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Seyahat sebebine göre Afganistan vize çeşitleri şunlardır:

 • Afganistan Ticari Vize
 • Afganistan Turistik Vize
 • Afganistan Aile/Arkadaş Ziyareti Vizesi
Konsolosluğu Vize Afganistan
Afganistan Konsolosluğu Vize

Afganistan Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi

Afganistan aile arkadaş ziyareti vizesi Afganistan’da bulunan aile veya arkadaş ziyareti için talep edilen vize türüdür. Afganistan’a ziyaret nedeniyle seyahat etmek isteyen kişilerin, vize başvurusunda bulunmaları gerekir. Afganistan aile/arkadaş ziyareti vizesinde, Afganistan’da bulunan akraba veya arkadaşın davetiye mektubu göndermesi gerekir. Davetiye mektubu gönderilmesi zorunlu bir işlemdir. Davetiyeyi gönderen kişinin davetiyede kendi kişisel bilgilerini bildirmesi gerekir.

Ayrıca davetiye gönderen kişinin, vize başvurusunda bulunan kişinin tekrar döneceğinin teminatını da vermelidir. Afganistan aile ziyareti vizesi için gerekli evrakların ve işlemlerin tamamlanıp başvuru yapılması gerekir. Afganistan aile/arkadaş vizesi için güncel  gerekli evrakların ve işlemlerin tamamlanması için Afganistan Konsolosluğu / Büyükelçiliği vize Long Vize Turizm şirketimiz ile irtibata geçebilirsiniz. Şirketimiz, evrakların tamamlanması ve sürecin daha hızlı ilerlemesi için profesyonel hizmet ve vize işlemlerinin yürütülmesinde hizmet verir.

Vizesi İçin Gerekli Evraklar

Afganistan’da bulunan aile ve arkadaşlarını ziyaret etmek isteyen kişiler, bazı işlemleri ve evrakları tamamlaması gerekmektedir. Vize alabilmek için bu evrakların tamamlanması çok önemlidir. Eksik evrak veya yanlış bilgi, aile/arkadaş vizesi başvurusunun iptal olmasına neden olabilir. 

Afganistan vize evrakları ve belgeleri hassas bir şekilde en ince detayına kadar kontrol edilip Konsolosluğa veya Büyükelçiliğe teslim edilmelidir. Long Vize Turizm şirketi, Afganistan aile/arkadaş vizesi için gerekli evrakların hazırlanmasında ülke temsilcileri ile hizmet vermektedir. Vize evrakları ve belgeleri için detaylı bilgi alabilmek müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz. Afganistan aile/arkadaş ziyareti vizesi için gerekli evraklar şunlardır:

 • Pasaport
 • Davetiye
 • T.C. kimlik fotokopisi
 • Uçak gidiş dönüş bileti
 • Uluslararası aşı kartı
 • 2 adet biyometrik fotoğraf
 • Adli sicil kaydı
 • Dilekçe

Afganistan Aile Arkadaş Ziyaret Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Afganistan aile arkadaş ziyareti vizesinin evraklar teslim edildikten sonra ortalama 1 ile 2 hafta arasında sonuçlanmaktadır. Ancak bazı durumlarda bu süreç daha da uzamaktadır. Resmi tatil günleri, resmi bayramlar gibi durumlarda vize onay süresini daha da uzatabilir. Afganistan vizesi başvurusu yapacak kişilerin, bu durumları göz önünde bulundurarak vize başvurusunda bulunmaları gerekir. Vize işlemlerinin kısa süre içerisinde olumlu yönde sonuçlanması için şirketimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi Afganistan
Afganistan Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi

Afganistan Ticari Vize

Afganistan ticari vize Afganistan’a seyahat edecek iş adamları veya firma yöneticilerinin almak zorunda oldukları belgedir. Bordo pasaport sahibi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları; fuar, toplantı veya konferans amacıyla Afganistan’a seyahat etmek için ticari vize başvurusunda bulunmaları gerekir. Afganistan ve Türkiye, ticari ilişkileri güçlü iki ülkedir. Bu nedenle her ülkemizden birçok kişi, Afganistan’a seyahat etmektedir. Afganistan başvuruları Afganistan Konsolosluğu’na veya Büyükelçiliği’ne ya da vize firmamıza yapılabilir.

Afganistan vizesi, diğer vize türlerine göre farklı belge ve evrakları bulunmaktadır. Afganistan vize başvurularında Afganistan’da bulunan firma yetkilisinin, vize başvurusu yapan kişiye davet etmesi gerekir. Yazılan davetiyede, davet eden kişinin kişisel bilgileri bulunmalıdır. Afganistan vizesi detaylı bilgi için Long Vize Turizm ile irtibata geçip vize işlemlerini başlatabilirsiniz. Şirketimiz Afganistan Konsolosluğu/Büyükelçiliği profesyonel hizmet sunan bir şirkettir.

Afganistan Ticari Vizesi İçin Gerekli Evraklar

Afganistan’a seyahat edecek kişiler, seyahat nedenlerine göre gerekli evrakları ve belgeleri tamamlamaları zorunludur. Afganistan vizesi için gerekli evraklar şunlardır:

 • En az 6 ay süresi bulunan pasaport
 • 2 tane 3,5 x 4,5 cm boyutlarında biyometrik fotoğraf
 • T.C. nüfus cüzdanı fotokopisi
 • Davetiye
 • Dilekçe
 • Uçak gidiş-dönüş bileti
 • Konaklama rezervasyonu
 • Sağlık sigortası
 • Uluslararası nitelikte aşı kartı

Afganistan vizesi başvurularında bazı durumlarda Konsolosluk, ek belge talebinde bulunabilir. Bu nedenle başvuru yapacak kişilerin uzman kişilerden destek alması gerekir. Evraklarda görülen eksik ve yanlış bilgi, vize başvurusunun ret almasına neden olur. Afganistan vizesi için gerekli evraklar ve belgeler hakkında detaylı bilgi için Long Vize Turizm şirketimiz ile irtibata geçebilirsiniz. Şirketimiz vize işlemlerinde hassas davranarak, vize işleminin olumlu sonuçlanması için çalışmaktadır.

Afganistan Ticari Vize Ücreti

Afganistan vizesi için vize başvurusunun olumlu sonuçlanabilmesi için vize ücretinin yatırılması gerekir. Afganistan ticari vizenin ücreti yatırılmadığı takdirde vize işlemleri başlatılmaz. Vize ücreti giriş sayısına ve ülkede konaklanacak süreye göre değişiklik gösterebilir. Afganistan vize ücreti vize başvurusunun olumsuz sonuçlandığı durumlarda tekrar iade edilmez. Afganistan vizesi hakkında güncel bilgileri Long vize şirketimizi arayarak detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Ticari Vize Afganistan
Afganistan Ticari Vize

Afganistan Turistik Vize

Afganistan turistik vize, Afganistan’a turistik nedenlerden dolayı seyahat edecek kişilerin almak zorunda olduğu vize türüdür. Afganistan’a çeşitli nedenlerle seyahat edecek kişiler, seyahat nedenine göre vize başvurusunda bulunmaları gerekir. 90 günden az seyahat edecek bordo pasaport sahibi kişilerin, vize başvurusu yapmaları gerekir. Afganistan’da turistik nedenlerden dolayı seyahat edecek kişilerin, bazı evrakları ve belgeleri prosedüre uygun şekilde tamamlamaları gerekir.

Turistik seyahatler için gerekli evrakları tamamlamayan, işlemleri gerçekleştirmeyen kişilerin, vize başvuruları olumsuz sonuçlanır. Afganistan turistik vize başvurularının olumlu sonuçlanabilmesi için Afganistan Konsolosluğu/Büyükelçiliği Vize İşlemleri için Long Vize Turizm şirketimizden hizmeti alabilirsiniz. Şirketimiz, vize işlemlerinde belgelerin hazırlanması ve diğer işlemlerin gerçekleştirilmesinde uzman ülke yöneticileri ile hizmet vermektedir.

Afganistan Turistik Vizesi İçin Gerekli Evraklar

Afganistan turistik vizesi için Konsolosluk tarafından belirlenen belgelerin eksiksiz bir şekilde tamamlanması gerekir. Vize başvurularında talep edilen evraklar, Afganistan ülkesi yetkililerinin, başvuru yapacak kişi hakkında bilgi sahibi olması içindir. Bu nedenle bu bilgilerin doğru olması çok önemlidir. Yanlış evrak ve eksik evrak vize başvurusunun red almasına neden olur. Afganistan turistik vizesi için gerekli evraklar ve belgeler şunlardır:

 • T.C. nüfus cüzdanı fotokopisi
 • En az 6 ay suresi bulunan pasaport
 • 2 adet biyometrik fotoğraf
 • Uçak gidiş-dönüş bileti
 • Konaklama bilgileri
 • Sağlık raporu

Afganistan turistik vizesi güncel bilgiler için Long Vize turizm ile irtibata geçebilirsiniz. Afganistan vizesi başvurusunda bulunan kişilerden bazen ek evrak talebinde bulunulabilir. Bu nedenle sürecin daha hızlı ilerleyebilmesi için şirketimiz bünyesinde çalışan müşteri hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz.

Afganistan Turistik Vize İşlemleri Kaç Günde Çıkar?

Afganistan vize başvuruları; Afganistan Büyükelçiliği, Afganistan Konsolosluğu ya da görevlendirilmiş vize firmamıza yapılabilir. Turistik vize için gerekli evraklar tamamlandıktan sonra Konsolosluğa veya Büyükelçiliğe teslim edilir ve işlemler başlatılır. Evrakların incelenmesi süresi ve onay süresi ortalama 7 iş günü sürmektedir. Ancak bazı durumlarda bu süre daha da uzayabilir. Afganistan vizesi için karar verme yetkisi Afganistan konsolosluğu veya Afganistan Büyükelçiliği’ne aittir. Afganistan turistik vize başvurularının kısa süre içerisinde ve evrakların eksiksiz bir şekilde tamamlanması için Long Vize Turizm şirketinden hizmet alabilirsiniz.

Turistik Vize Afganistan
Afganistan Turistik Vize

Afganistan Vize Başvurusu

Afganistan vize başvurusu, İstanbul’da bulunan Afganistan Başkonsolosluğuna veya Ankara’da bulunan Afganistan Büyükelçiliği’ne yapılır. Ancak başvuru yapılmadan önce seyahat nedenine uygun şekilde gerekli evrakların ve belgelerin tamamlanması gerekir. Vize başvurusunda bulunan kişilerin pasaport sahibi olması gerekir. Pasaportu olmayan kişilerin, vize talepleri gerçekleştirilmez.

Afganistan vize başvurusu yapacak kişi şahsen veya vize işlemlerinde Long Vize şirketimiz aracılığı ile gerçekleştirebilir. Vize başvurusu yapacak kişilerin, Konsolosluk veya Büyükelçilik tarafından talep edilen evrakları eksiksiz bir şekilde doldurup teslim etmesi gerekir. Başvuru formunda pasaport ve diğer evraklarda bulunan imzaların aynı olmasına dikkat edilmelidir. Vize işlemlerinde talep edilen belgeler ve evraklar, resmi nitelik taşımaktadır. Bu nedenle vize başvurularında gerekli evraklarda gerçek ve doğru bilgilerin olması gerekir.

Afganistan Vize Başvurusu Formu

Afganistan’a seyahat edecek kişilerin vize başvurusunda bulunmaları gerekir. Afganistan vize formu, Afganistan Konsolosluğu tarafından hazırlanması istenen bir belgedir. Bu form Konsolosluğun, vize başvurusunda bulunacak kişi hakkında bilgi edinmesi için talep ettiği resmi bir belgedir. Bu nedenle form içerisinde yer alan bilgilerin doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurulmasına dikkat edilmelidir. Formda yer alan imza kısmına başvuru sahibinin ıslak imza atması gerekir. Resmi pasaport sahibi kişilerin, vize başvurusu yapmasına gerek yoktur.

Ayrıca başvuru formunda yer alan fotoğraf kısmına kişinin son 6 ay içerisinde çektirilmiş biyometrik fotoğrafını yapıştırması gerekir. Başvuru formunda ülkeye seyahat nedeni ülkeden dönüş tarihi açıkça belirtilmelidir. Başvuru formunda kullanılan yazının okunaklı olmasına dikkat edilmelidir. Afganistan vize formu hakkında detaylı bilgi almak ve prosedüre uygun şekilde doldurmak için Long Vize Turizm şirketimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Afganistan Vize Başvurusu Kaç Günde Sonuçlanır?

Afganistan vizesi başvurusunda bulunan kişilerin, gerekli evrakları ve işlemleri eksiksiz bir şekilde tamamladıktan sonra vizesi ortalama 7 iş günü içerisinde teslim edilir. Ancak bazı durumlarda Afganistan Konsolosluğu veya Büyükelçiliği, ek belge talebinde bulunabilir. Bu durum sürecin daha da uzamasına neden olabilmektedir. Vize başvurusunda bulunacak kişilerin bu gibi durumları göz önünde bulundurarak en az 15 gün öncesinden vize başvurusu yapmaları gerekir. Afganistan vize İşlemlerinin hızlı bir şekilde ilerleyebilmesi için şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Vize Başvurusu Afganistan
Afganistan Vize Başvurusu

Afganistan Vize Evrakları Ve Belgeleri

Afganistan vize evrakları ve belgeleri, Afganistan’a seyahat edecek kişilerin tamamlaması gereken belgelerdir. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları; turistik, ticari, aile/arkadaş ziyareti gibi kısa süreli seyahatler için vize almaları gerekir. Bordo pasaport sahibi kişilerin, vize başvurusunda bulunmaları zorunludur. Ancak resmi pasaport sahipleri vizeden muaftır. Afganistan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için vize zorunluluğu talep eden ülkelerden birisidir. Türkiye ile Afganistan arasında hem güçlü siyasi ilişkiler hem de ticari faaliyetler bulunmaktadır. Afganistan, denize kıyısı olmayan ülkelerden birisidir.

Afganistan vize başvurusunda bulunacak kişilerin, seyahat nedenine göre gerekli belgeleri ve evrakları tamamlayıp Afganistan Konsolosluğu’na veya Afganistan Büyükelçiliği’ne teslim etmesi gerekir. Afganistan Vize evrakları ve belgeleri eksiksiz bir şekilde teslim edilmesi şarttır. Afganistan vize evrakları ve belgeleri resmi nitelik taşıyan belgelerdir. Bu nedenle bu belgelerin prosedüre uygun şekilde hazırlanması gerekir. Long Vize Turizm, Afganistan vizesi için gerekli evraklar ve belgelerin tamamlanması ve doldurulması konusunda uzman ülke temsilcileri ile prosedüre uygun şekilde hizmet vermektedir.

Afganistan Vize Evrakları Ve Belgeleri Nelerdir?

Afganistan’a kısa süreli seyahatler için vize başvurusu yapan kişilerin, olumlu yönde sonuç alabilmesi için talep edilen evrakları ve belgeleri, Afganistan Büyükelçiliği’ne veya Başkonsolosluğu’na teslim etmesi gerekir. Afganistan vizesi için gerekli evraklar ve belgeler şunlardır:

 • En az altı ay süresi bulunan ve en az 2 sayfası boş olan pasaport.
 • En fazla 6 ay içerisinde çektirilmiş 2 adet biyometrik fotoğraf.
 • T.C. nüfus cüzdanı fotokopisi.
 • Afganistan vize başvuru formu.
 • Uluslararası aşı kartı.
 • Uçak ve otel rezervasyonları.
 • Sağlık sigortası.

Afganistan vizesi başvurularında bazı durumlarda konsolosluk ek belge talebinde bulunabilir. Afganistan vizesi için güncel evraklar ve belgeler hakkında bilgi almak için Long Vize Turizm ile iletişime geçebilirsiniz.

Vize Başvuru Şahsen mi Yapılmalı?

Afganistan’a seyahat edecek kişiler vize başvurularını şahsen gerçekleştirebilir. Bunun yanı sıra , yetkili firmamızdan da yapılabilir. Afganistan Konsolosluğu vize işlemlerinde karar merciidir. Long vize turizm, vize başvurularını zahmetsiz ve kolay bir şekilde sizler için gerçekleştirmektedir.

Vize Evrakları Ve Belgeleri Afganistan
Afganistan Vize Evrakları Ve Belgeleri

Afganistan Vize Formu

Afganistan vize formu, vize başvurularında istenen en önemli evraklardan birisidir. Formda belirtilen ve bölümler halinde düzenlenen yerlere istenilen bilgilerin doğru ve eksiksiz yazılarak doldurulması önem arz eder. Afganistan’a gidebilmek için istenilecek evrakların belirlenmesinde yetkili mercii, Afganistan Konsolosluğu/ Büyükelçiliği’dir. Vize başvurularında evraklar alındıktan sonra Konsolosluk ya da Büyükelçiliğin ilave belge isteme yetkisi de vardır. İstenen tüm belgelerin prosedüre uygun olarak doldurulması, yanlış bilgi içermeyen ve usul açısından aykırı olmayacak şekilde tanzim edilmesi gerekir.

Bu evrakların tanzimi, hazırlanması, profesyonel destek alınmadan doldurulması çok zordur. Bu yüzden Afganistan Konsolosluğu/Büyükelçiliği vize işlemlerin Long Vize Turizm şirketinden profesyonel destek alabilirsiniz. Long Vize, tüm işlemleri gerçekleştirirken hukukun belirlediği sınırlar içerisinde hareket ederek, çözüme ulaşmaya odaklı ve evrakların tanziminde usule uygun bir şekilde doldurmasını sağlayarak vizenin olumlu yönde sonuçlanması için uzman kadrosu ve ülke temsilcileri ile birlikte hizmet vermektedir.

Afganistan Vize Formu Nasıl Doldurulur?

Afganistan vize işlemleri içerisinde istenen ve doldurulması zorunlu olan evraklardan biri olan Afganistan vize formu doldurulurken hangi usullere uygun olarak işlem yapılması gerektiği bilinmelidir. 4-5 sayfadan ibaret olan bu form aşağıda belirtilen usul ve esaslara göre tanzim edilmelidir. Aksi takdirde vize başvurusunun ret ile sonuçlanması olasıdır.

 • Long vize şirketimizin web sayfası üzerinden vize başvuru formunu indiriniz.
 • Afganistan vize başvurusu yapacak vatandaşların, mavi ya da siyah tükenmez kalemle olmak şartıyla bu formu doldurabilirler. El ile doldurulacak formda yazıların büyük harfle, okunaklı ve gerçek bilgiler içerecek şekilde hazırlanması esastır.
 • Bu form bilgisayar ortamında doldurulup alındıktan sonra, ıslak imza ile imzalanarak da teslim edilebilir.
 • Formda adres bilgileri ve iletişim bilgilerinin yer aldığı kısımların başvuru sahibine ait olması önem arz eder.
 • Formda istenen tüm bilgiler eksiksiz olmalıdır.
 • İmzalanacak bölümlerdeki yerlerin imzalanması ve diğer resmi evraklarda kullanılan imza ile aynı olmasına dikkat edilmelidir.
 • Başvuru formunda yer alan fotoğraf yapıştırılacak kısma, beyaz fon üzerinde çekilmiş biyometrik fotoğraf yapıştırılır.
 • Biyometrik fotoğrafları son 6 ay içerisinde çekilmiş olmasına dikkat edilmelidir.
Vize Formu Afganistan
Afganistan Vize Formu

Afganistan Vize İşlemleri

Afganistan vize işlemleri, hakkında detaylı bilgi için şirketimizle irtibata geçebilirsiniz. Afganistan Konsolosluğu/Büyükelçiliği Long Vize Turizm şirketi olarak, Afganistan vize işlemlerini, Afganistan ülke temsilcilerimiz ile gerçekleştirmekteyiz. Afganistan’a seyahat edecek Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları, vize alma zorunluluğu vardır. Vize işlemleri başlatılmadan önce kişinin, ülkeye seyahat nedenini belirlenmesi gerekir. Daha sonra seyahat nedenini uygun şekilde gerekli evrakları ve belgeleri eksiksiz bir şekilde tamamlayıp doldurması gerekir. Afganistan vizesi için gerekli evraklar tamamlandıktan sonra Afganistan Konsolosluğu’na vize başvurusu talebinde bulunur.

Vize başvurusu yapan kişilerin, en az 6 ay geçerli pasaportlarının bulunması gerekir. Afganistan vizesi için gerekli ücret de yatırıldıktan sonra vize işleminin sonuçlanması beklenir. Afganistan vizesi hakkında karar mercii yalnızca Afganistan Konsolosluğu/Büyükelçiliği’dir. Vize başvurusu yapan kişinin ülkeye seyahat etmesi için herhangi bir engelin oluşmadığı durumlarda vize başvurusu olumlu sonuçlanır. Ancak yanlış evrak veya eksik bilgi vize başvurusunun olumsuz yönde sonuçlanmasına neden olabilir. Gerekli evrakları ve işlemlerin eksiksiz bir şekilde tamamlanması için profesyonel destek alınması çok önemlidir.

Afganistan Vize İşlemleri Yapmak Zormudur?

Afganistan’a seyahat edecek umuma mahsus, hizmet ve hususi pasaport sahipleri, 90 günden az seyahatleri için vize başvurusunda bulunmalarına gerek yoktur. Ancak Afganistan’a seyahat edecek yeşil pasaport sahibi kişilerin vize başvurusunda bulunmaları gerekir. 

Afganistan Vizesi başvurusu yapan kişinin, pasaportunun bulunmaması durumunda vize işlemleri gerçekleştirilmez. Vize başvurusu yapacak kişilerin dikkat etmesi gereken diğer bir hususta pasaportlarının en az 6 ay geçerliliğinin bulunmasıdır. Ayrıca pasaportta en az 2 sayfanın boş olması gereklidir. Vize işlemleri ve sürecin nasıl ilerleyeceği hakkında detaylı bilgi için Long Vize Turizm şirketimizden yardım alabilirsiniz.

Afganistan Vize İşlemleri İçin Gerekli Evraklar

Afganistan’a seyahat edecek Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları, vize başvurusunda bulunmadan önce talep edilen gerekli evrakları ve belgeleri tamamlamaları gerekir. Seyahat nedenlerine göre evraklarda ve belgelerde değişiklik görülebilir. Bu nedenle güncel Afganistan vizesi evrakları ve belgeleri hakkında detaylı bilgi için şirketimizden profesyonel destek alabilirsiniz. Long vize turizm olarak vize başvurularının olumlu yönde sonuçlanabilmesi için uzman ülke temsilcilerimizle hizmet vermekteyiz. Afganistan vizesi için gerekli evraklar şunlardır:

 • T.C. nüfus cüzdanı fotokopisi,
 • 2 tane biyometrik fotoğraf,
 • Başvuru formu,
 • Dilekçe,
 • Pasaport,
 • Uçak ve otel rezervasyonları,
Vize İşlemleri Afganistan
Afganistan Vize İşlemleri

Afganistan Vize Randevusu

Afganistan vize randevusu almak için vize başvurusunda gerekli evrakların teslim edilmesi için Afganistan Başkonsolosluğu veya Büyükelçiliği’nden talep edilmektedir. Afganistan vizesi için randevu talep eden kişilerin, randevuya bizzat katılmaları gerekir. Randevu günü ve tarihinde en az yarım saat öncesinde istenilen yerde olunması gerekir.

Afganistan vize randevusu vize başvurusunda bulunan kişiler şahsi olarak başvurabilecekleri gibi bunun yanı sıra Long Vize turizm şirketimiz, sizin adınıza işlemleri yürütmek üzere Afganistan vize başvurusunda bulunabilir. Şirketimiz vize işlemlerinde herhangi bir sorun yaşanmaması için firmamız sizlere yardımcı olacaktır. Uzman ülke temsilcilerimiz vize işlemlerinin kısa süre içerisinde tamamlanması için çalışmaktadır.

Afganistan Vize Randevusu Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Vize başvurusunun olumlu sonuçlanabilmesi için bazı noktalara dikkat edilmelidir. Afganistan yeşil pasaport sahibi kişilerin ülkeye giriş yapabilmeleri için vize talep etmektedir. Vize alınabilmesi için daha öncesinde bize başvurusu yapılıp gerekli evrakları ve belgeleri tamamlamak gerekir. Öncelikle vize başvurusu yapılabilmesi için pasaport süresi dolmamış olmasına dikkat edilmelidir. Afganistan kısa süreli vize başvuruları için en az 6 ay geçerliliği bulunan pasaportun bulunması gerekir.

Afganistan Büyükelçiliği veya Başkonsolosluğu tarafından talep edilen belgelerin, eksiksiz bir şekilde doğru bilgilerle doldurulması gerekir. Vize işlemlerinde yanlış bir bilgi veya eksik bir belge vize başvurusunun reddedilmesine neden olabilir. Afganistan vizesi için vize ücretinin yatırılması gerekir. Vize ücretini yatırmayan kişilerin, vize işlemleri gerçekleştirilmez. Vize için istenen evraklar resmi belgelerdir. Long Vize Turizm şirketi olarak vize işlemlerini yasal prosedüre uygun bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Afganistan Vizesi Ne Sürede Sonuçlanır?

Afganistan vize başvurusu, Afganistan Başkonsolosluğuna veya Büyükelçiliği’ne ya da vize firmamıza yapılır. Vize başvurusunun olumlu veya olumsuz sonuçlanmasında karar mercii yalnızca Başkonsolosluk/Büyükelçiliktir. Vize için gerekli evraklar eksiksiz bir şekilde tamamlandıktan sonra Büyükelçiliğe veya Başkonsolosluğa teslim edilir.

İşlemler başlatıldıktan sonra vize işlemlerinin sonuçları ortalama 7 iş günü içerisinde sonuçlanır. Ancak vize başvurusunda bulunacak kişilerin, evrakların ve belgelerin tamamlanması diğer işlemlerinde göz önünde bulundurarak vize başvurusuna en az 15-20 gün öncesinden başlaması gerekir. Afganistan vizesi için gerekli evraklar ve işlemlerin kısa süre içerisinde tamamlanması için Long Vize Turizm ile irtibata geçebilirsiniz.

Vize Randevusu Afganistan
Afganistan Vize Randevusu

Afganistan Vize Ücreti

Afganistan vize ücreti, Afganistan vizesi başvurusunda bulunan kişilerin, ödemek zorunda olduğu ücrettir. Afganistan vizesi ücreti, vize türlerine göre değişiklik gösterebilir. Ayrıca ülkede kalınacak süreye göre de miktarda artış görülebilir. Vize başvurusunda bulunan kişiler, vize ücretini yatırmadığı takdirde vize işlemleri gerçekleştirilmez. Vize işlemleri esnasında yapılan diğer masraflar, Afganistan vize ücretine dâhil değildir. Bunun yanı sıra vize başvurusu ret alan kişilerin, vize ücreti tekrar iade edilmez. Bu nedenle vize başvurusunda bulunan kişilerin gerekli evrakları ve işlemleri prosedüre uygun şekilde hazırlamaları gerekir.

Gerekli evrakları ve işlemleri prosedüre uygun şekilde hazırlamayan kişiler, maddi ve manevi olarak zarara uğramış olur ve istenilen tarihte seyahat gerçekleştirilemez. Vize ücreti ve diğer masraflar eklenince maddi olarak kişiler zarara uğrar. Afganistan Konsolosluğu/Büyükelçiliği Long Vize Turizm şirketi olarak, vize işlemleri ve evrakların tamamlanmasında ve vize başvurusunun onaylanması için profesyonel destek vermekteyiz.

Afganistan Vize Ücreti Ve Çeşitleri

Bir ülkeden başka bir ülkeye geçiş yapabilmek için ülkenin belirlediği prosedürleri uyulması gerekir. Her ülke kendine özgü farklı kurallar belirlemektedir. Afganistan’da Türkiye arasında vize zorunluluğu bulunmaktadır. Yalnızca resmi pasaport sahipleri, kısa süreli seyahatleri için vize olmalarına gerek yoktur. Ancak turistik, ticari, aile ve arkadaş ziyareti, eğitim gibi nedenlerden dolayı Afganistan’a seyahat edecek bordo pasaport sahiplerinin, 90 günden az seyahatleri için vize başvurusunda bulunmaları zorunludur.

Afganistan Konsolosluğu/Büyükelçiliği tarafından talep edilen vize alabilmek için bazı evrakları ve belgeleri tamamlamak gerekir. Seyahat türüne göre bu evraklarda ve belgelerde, ücret ve diğer işlemler için farklılık görülür. Vize başvurusunda bulunan kişilerin, işlemlerin işleyiş sırasına göre ve eksiksiz bir şekilde tamamlanması için uzman kişilerden profesyonel destek alması önemlidir. Long Vize şirketi olarak evrakların ve diğer işlemlerin kısa süre içerisinde tamamlanması için özenle ve dikkatle çalışmaktadır.

Afganistan Başvurusu Nereye Yapılır?

Afganistan’a seyahat edecek kişilerin, merak ettiği konulardan birisi de vize başvurusunun nereye yapılacağı konusudur. Afganistan vize başvurusu; Afganistan Konsolosluğu/Büyükelçiliği’ne veya Long Vize Turizm firmamızdan yapılabilir. Vize başvurusu yapan kişilerin, doğrudan görevli firmamızı arayarak veya internet sitesinden ulaşarak vize işlemlerini başlatabilir. Long vize turizm, vize işlemleri ve başvurularında görevli vize firmasıyız. Vize başvurularını yasal prosedüre uygun şekilde gerçekleştiren şirketimiz, vize işlemleri esnasında müşterilerine uzman ülke temsilcileri ile hizmet vermektedir.

Vize Ücreti Afganistan
Afganistan Vize Ücreti

Afganistan Vizesi Dilekçe Örneği

Afganistan vizesi dilekçe örneği için şirketimizin web sayfası üzerinden ulaşarak indirebilirsiniz. Afganistan yetkilileri, 90 günle sınırlı olmak şartıyla kısa süreli seyahatlerde vize isteyen ülkelerden birisidir. Ülkemizden her yıl yüzlerce vatandaş; ticari faaliyetlerinde bulunmak, eğitim-öğretim tamamlamak, turistik amaçlı ya da Afganistan’da bulunan aile arkadaşlarını ziyaret etmek amacıyla vize işlemleri için başvuru yapmaktadır.

Vize başvuruları, Afganistan Konsolosluğu/Büyükelçiliği’ne şahsen ya da seyahat firmamız vasıtasıyla yapılır. Long Vize Turizm şirketi, Afganistan Konsolosluğu/Büyükelçiliği vize işlemlerinin yürütülmesinde tanınan bir seyahat firması olup; vize başvurularında resmi prosedürlere uygun olarak işlemlerin tamamlanması ve usule uygun olarak gerçekleştirilmesi için profesyonel destek vermektedir. Vize başvuruları için Konsolosluk/Büyükelçilik tarafından istenen belgelerin ve evrakların tamamlanması için Long Vize firmamızdan hizmet alarak tamamlayabilirsiniz.

Şirketimiz, vize işlemlerini hızlı ve etkin bir şekilde yürütülmesinde, olası sorunlar ortaya çıktığında hukukun belirlediği sınırlar içerisinde çözüme ulaşmasını sağlayarak, vizenin olumlu yönde sonuçlanması için ülke temsilcileri ile birlikte ve uzman kadrosu ile hizmet veren bir şirkettir.

Afganistan Vizesi Çeşitleri

Afganistan vize başvurusu yapılırken yazılacak bir dilekçe ile hangi amaçla seyahat edildiğinin açıkça ifade edilmesi gerekir. Her yıl Afganistan’a gitmek için vize başvurusunda bulunan vatandaşlar seyahat amacına göre farklı vizeler verilir. Bu vize çeşitleri şunlardır:

 • Afganistan turistik vize,
 • Afganistan aile arkadaş ziyareti vizesi,
 • Afganistan ticari vize,

Afganistan Vize Dilekçesi Nasıl Doldurulur

Başvuru sırasında istenen en önemli resmi yazılardan biri de vize dilekçesinin usule uygun olarak doldurulmasıdır. Afganistan vize başvuru sırasında diğer evraklarla birlikte dilekçenin hazırlanması ve teslim edilmesi şarttır. Afganistan Vizesi dilekçe örneği yazılırken aşağıda belirtilen hususlara dikkat edilerek doldurulması önem arz eder.

 • Matbu Afganistan Vizesi dilekçe örneği ‘ne ulaşmak için sitemizi ziyaret ederek ulaşabilirsiniz
 • Dilekçe elle doldurulacaksa mavi veya siyah tükenmez kalemle yazılar okunaklı olacak şekilde yazılması ve imzalanması gerekir. Dilekçe dijital ortamda da hazırlanabilir.
 • Dilekçe içeriğinde hangi amaçla seyahat edildiğinin ve ne kadar süreyle kalınacağı açıkça ifade edilmelidir
 • Afganistan vize işlemleri sırasında ve sonrasında oluşacak giderlerin, başvuru sahibi tarafından karşılanacağının garanti edilmesi ve bunun dilekçede yer alması zorunludur.
 • Dilekçe yazılırken dikkat edilecek diğer bir husus ise seyahat süresi bittikten sonra tekrar geri dönüleceğinin taahhüt edilmesi açıkça ifade edilmelidir.
 • Dilekçenin altında yazılacak olan adres ve iletişim bilgilerinin başvuru sahibine ait ve doğru olması önemlidir.
Dilekçe Örneği Afganistan
Afganistan Vize Dilekçe Örneği

Afganistan Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Afganistan vizesi kaç günde çıkar? sorusu Afganistan’a seyahat edecek kişilerin merak ettiği konulardan birisidir. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları, Afganistan’a seyahat etmek için vize başvurusunda bulunmaları gerekir. Vize başvurusunda resmi pasaport sahipleri muaftır. Ancak yeşil pasaport sahipleri, 90 günden az seyahatleri için vize başvurusunda bulunmaları gerekir. Vize başvurusu Afganistan Büyükelçiliği’ne veya vize firmamıza yapılabilir.

Vize başvurusunda bulunan kişilerin, seyahat nedenlerine göre talep edilen belgeleri ve evrakları tamamlaması gerekir. Gerekli evrakları ve belgeleri tamamlayan kişiler, Afganistan vizesi kaç günde çıkar sorunuzun cevabını öğrenebilmek için işlemlerinizin başlatılması için Büyükelçiliğe veya Başkonsolosluğuna evrakların teslim edilmesi gerekir.

Evraklar teslim edildikten sonra vize işleminin sonuçlanması ortalama 7 iş günü kadar sürmektedir. Ancak bazı durumlarda ek evrak talebinde bulunabilir. Bu durumu da göz önünde bulundurularak vize başvurusu yapılması gerekir. Vize başvurularının kısa süre içerisinde olumlu sonuçlanabilmesi için Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Afganistan’a seyahat edecek kişilerin, tamamlaması gereken belgelerden birisi de vize formudur. Vize başvurusunda bulunan kişilerin, Konsolosluk tarafından talep edilen bu belgeyi eksiksiz bir şekilde doldurması gerekir. Forumda kullanılan yazının okunaklı olmasına dikkat edilmesi gerekir. Fotoğraf kısmına en fazla 6 ay içerisinde çektirilmiş biyometrik fotoğraf yapıştırılmalıdır.

Konsolosluk tarafından talep edilen bu belgede vize başvurusu yapacak kişinin hakkında bilgi edinilir. Resmi bir belge olan başvuru formunun içerisinde yer alan bölümlere yazılacak bilgiler doğru olmalıdır. Afganistan vize formu içerisinde yer alan imza kısmına başvuru yapan kişinin ıslak imza atması gerekir. Afganistan vize formu hakkında bilgi almak için Long Vize Turizm müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Afganistan Vizesi Başvurusunda Profesyonel Destek

Afganistan vizesi başvurusu yapan kişilerin, profesyonel destek alması çok önemlidir. Gerekli evrakların ve işlemleri nasıl yapılacağı hakkında uzman kişilerden bilgi almak sürecin daha hızlı ilerlemesine yardımcı olur. Vize işlemlerinde eksik evrak veya yanlış bilgi, vize başvurusunun olumsuz sonuçlanmasına neden olur.

Bu durum kişilerin maddi ve manevi olarak zarara uğramasına neden olmaktadır. Vize başvurusunda ödenen vize ücreti tekrar iade edilmez. Ayrıca kargo evraklar için harcanan diğer masraflarda boşa gitmiş olur. Bunun yanı sıra istenilen tarihte seyahat gerçekleşmez. Bu nedenle vize işlemleri için Long Vize Turizm ile iletişime geçip, sürecin doğru ve hızlı bir şekilde ilerlemesini sağlayabilirsiniz.

Vizesi Kaç Günde Çıkar Afganistan
Afganistan Vizesi Kaç Günde Çıkar

Afganistan Vizesi Nasıl Alınır?

Afganistan vizesi nasıl alınır? sorusu Afganistan’a seyahat edecek kişilerin merak ettiği konulardandır. Afganistan’a seyahat edecek kişilerin, öncelikle seyahat nedenini belirlemeleri gerekir. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları bordo pasaport sahibi kişiler, 90 günden az Afganistan seyahatleri için vize almak zorundadır. Vize almak isteyen kişilerin, seyahat nedenini belirledikten sonra gerekli evrakları ve belgeleri tamamlamaları gerekir.

Bu süreçte profesyonel destek alınması çok önemlidir. Vize işlemleri için gerekli evraklar ve sürecin işleyişi hakkında Afganistan Konsolosluğu/Büyükelçiliği vize işlemleri için Long Vize Turizm şirketimiz ile irtibata geçebilirsiniz. Long Vize Turizm olarak, her türlü Afganistan vize işlemleri için firmamız sizlere yardımcı olacaktır. Vize başvurusu, Afganistan Büyükelçiliği’ne veya Afganistan Konsolosluğu’na yapılır. Bunun yanı sıra vize firmamıza da yapılabilir. İlk defa vize başvurusunda bulunan kişilerin parmak izi bilgisinin alınması gerekir. Vize başvurusu, vize talebinde bulunan kişi tarafından şahsen veya Long Vize Turizm aracılığıyla yapılabilir.

Vizesi Nasıl Alınır Afganistan
Afganistan Vizesi Nasıl Alınır

Afganistan Vize Başvurularında Nelere Dikkat Edilmeli?

Afganistan vizesi başvurusunda bulunan kişilerin, vize işlemlerinin onaylanabilmesi için bazı hususlara dikkat etmesi gerekir. Afganistan Vizesi nasıl alınır ve başvuru yapacak kişilerin öncelikle profesyonel ve görevli vize firmamıza ile irtibata geçmesi gerekir. Long Vize Turizm, Afganistan vize işlemlerinde prosedüre uygun bir şekilde gerekli evrakların ve işlemlerin tamamlanması için uzman elemanları ile hizmet vermektedir.

Seyahat nedenine göre gerekli evraklar ve başvuru formu doldurulup Afganistan Büyükelçiliği’ne veya Afganistan Konsolosluğu’na teslim edilmelidir. Afganistan vize formu ve evrakları içerisinde geçen bilgilerin birbiriyle uyumlu olmasına dikkat edilmelidir. Ayrıca vize başvurusunda bulunan kişilerin vize işlemleri için gerekli ücreti yatırması gerekir. Afganistan vize ücretini ödemeyen kişilerin vize işlemleri gerçekleştirilmez.

Afganistan Vizesi Nasıl Alınır Afganistan’a seyahat edecek bordo pasaport sahiplerinin, vize almaları zorunludur. Ancak resmi pasaport sahibi kişiler, 90 günden az seyahatleri için vize almalarına gerek yoktur. Afganistan başvurularında karar, Afganistan Konsolosluğu/Büyükelçiliği’ne aittir. Vize işlemleri hakkında detaylı bilgi için Long Vize Turizm ile iletişime geçebilirsiniz. Müşteri hizmetleri vize işlemlerinde uygulanacak adımlar ve işlemler hakkından bilgi verecektir.

Afganistan’ın Vize İstemediği Ülkeler

Çin
Endonezya
Hindistan
İran
Tacikistan
Afganistan’ın Vize İstemediği Ülkeler

Afganistan Hakkında Genel Bilgiler

Nüfus37,17 milyon (2018)
Para BirimiAfgan Afganisi
Resmi DiliDarice, Peştuca
DiniHalkın %99’u Müslüman’dır. Bunların %80’i Sünni, %19’u Şii Müslümandır. %1’i ise diğer dinlere mensuptur.
Telefon Kodu+93
Trafik Akış YönüSağdan
En Popüler YemekleriChallow – Doogh – Kebab – Krem Rulo – Mantu – Qormah
Gezilecek YerlerKandahar – Mazar-e Sharif – Balkh – Herat – Samangan – Bamiyan
BaşkentKâbil
ŞehirleriBadakhshan – Kabil – Mezar-ı Şerif – Ghor – Kandahar – Leşkergah – Herat
Yüz Ölçümü652.864 km2
Zaman DilimiUTC +4:30
İnternet Alan Adı.af
KurucusuAhmed Şah (Abdali) Dürranî
BaşkanıEşref Gani Ahmedzai
Asgari ÜcretÖzel sektörde asgari ücret 95 dolardır. Kamuda çalışanlar için asgari ücret 103 dolardır.
İklimiSert Bozkır
Asker Sayısı200.000
Komşu ÜlkeleriTürkmenistan – Tacikistan – Özbekistan – İran – Pakistan – Çin – Hindistan
Kuruluş Tarihi1290
Afganistan Hakkında Genel Bilgiler
Vizesi Afganistan
Afganistan Vizesi
mail longvize Email
[email protected]
whatsapp longvize WhatsApp Hattı
0553 716 03 25
Long Vize Çağrı Merkezi Mobil Hat
0553 716 03 25
longvize çalışma saatleri Pazartesi – Pazar
08:30 – 00:00
İletişim

Sosyal Medya

Afganistan Vizesi Nasıl Alınır 2021?

Afganistan Vizesi Başvurusu yapacak olan vize başvuru sahipleri öncelikle Afganistan Konsolosluğundan Vize Randevusu oluşturmak zorundadırlar. Afganistan Konsolosluğundan vize randevusu oluşturulduktan sonra konsolosluğun istemiş olduğu evraklarla birlikte başvuru yapılır. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu Merkezimizi arayarak Afganistan Vize Başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz

Afganistan Vizesi Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar?

Afganistan Vizesi alacak kişilerin öncelikle olarak dikkat etmesi gereken hususlardan birisi Afganistan Konsolosluğundan Vize Randevusu oluşturmalıdır. Randevusuz işlem yapmamaktadır. Sonrasında Konsolosluğun Belirlemiş olduğu evraklar hazırlanır randevu günü vize memurlarına teslim edilir. Firmamız Long Vize Turizmi arayarak Afganistan Konsolosluğunun İstemiş olduğu evrak listesine sahip olabilirsiniz.

Afganistan Vizesi Alırken Hangi Evrakları Hazırlamam Gerekli?

Afganistan Vizesi alırken en önemli durumlardan birisi doğru evrak listesi hazırlanmasıdır. Doğru evrak listesi nedir? doğru evrak listesi kişilerin iş ve meslek durumuna göre hazırlanan evrak listesine denir. Firmamız Long Vize Merkezini arayarak sizler için uygun Afganistan Vize Evraklarınızı Öğrenebilirsiniz.

Afganistan Aile ve Arkadaş Ziyaretinde Davetiye Gelmesi Şart Mı ?

Afganistan Aile Ve Arkadaş ziyareti vizesine başvuru yapıyorsanız eğer davetiye gelmesi şarttır. Afganistan Vize İşlemlerinde davetiyeniz geldikten sonra Afganistan Konsolosluğundan vize randevusu alınarak işlemlere başlamaktadır. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu Merkezini arayarak Afganistan Vize Başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Afganistan Vizesinde Davetiyeyi Sadece Akrabam mı Gönderebilir 2021?

Afganistan Vizesi İşlemlerinde davetiyeyi sadece akrabanız değil Afganistan’da yaşayan arkadaşınız da gönderebilir. Afganistan Vizesi Başvuru İşlemleri Davetiye geldikten sonra Afganistan Konsolosluğundan randevu alınarak gerçekleşir. Firmamız Long Vize Turizm ile Afganistan Vize Evraklarını Öğrenebilirsiniz.

Afganistan Aile Arkadaş Ziyareti Vizesinden Dikkat Etmem Gereken Hususlar Nelerdir?

Afganistan Aile Arkadaş Ziyareti Vizesinde gelen davetiyenin önemi Çok büyüktür. Gelen Davetiyede Afganistan’a Ne Amaçlı çağırdığını ve gidiş dönüş tarihlerinin belirtilmesi gerekmektedir. Firmamız Long Vize Turizm Olarak Afganistan Vize İşlemlerinde yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Afganistan Büyükelçiliği Vize Bölümünün Görevleri?

Afganistan Büyükelçiliği Türkiye’nin 2 büyük şehri olan Ankara Ve İstanbul şehirlerinde yer almaktadır. Afganistan Büyükelçiliğinin görevi ülkedeki diplomasi İşlemleri ile ilgilenir. Firmamız Long Vize Turizm Afganistan Vize İşlemlerinde Sizlere Yardımcı Olmaktan mutluluk duymaktadır.

Afganistan Büyükelçiliği Adresi?

Afganistan Büyükelçilikleri Aziziye, Cinnah Cd. No:88, 65560 Çankaya/Ankara / 1. Levent mah., Levent cad. No:28, 34330 Beşiktaş/İstanbul Türkiye’nin 2 Büyük Şehrinde yer almaktadır. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi İle Afganistan Vize Evraklarınızı öğrenebilirsiniz.

Afganistan Büyükelçiliği Vize Evrakları Nelerdir?

Afganistan Vizesi Başvuru evrakları Vize Başvuru sahiplerinin meslek ve iş durumuna göre değişmektedir. Bu İş Durumları İşveren Çalışan Emekli gibi meslek durumlarına göre farklılık göstermektedir. Firmamız Long Vize Turizmi arayarak sizlere Özel Afganistan Vize Belgelerini öğrenebilirsiniz.

Afganistan Aile ve Arkadaş Ziyaretinde Davetiye Gelmesi Şart Mı 2021?

Aile Ve Arkadaş ziyareti vizesine başvuru yapıyorsanız eğer davetiye gelmesi şarttır. Afganistan Vize İşlemlerinde davetiyeniz geldikten sonra Afganistan Konsolosluğundan vize randevusu alınarak işlemlere başlamaktadır. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu Merkezini arayarak Afganistan Vize Başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Afganistan Vizesinde Davetiyeyi Sadece Akrabam mı Gönderebilir?

Vize İşlemlerinde davetiyeyi sadece akrabanız değil Afganistan’da yaşayan arkadaşınız da gönderebilir. Afganistan Vize Başvuru İşlemleri Davetiye geldikten sonra Afganistan Konsolosluğundan randevu alınarak gerçekleşir. Firmamız Long Vize Turizm ile Afganistan Vize Evraklarını Öğrenebilirsiniz.

Aile Arkadaş Ziyareti Vizesinden Dikkat Etmem Gereken Hususlar Nelerdir?

Arkadaş Ziyareti Vizesinde gelen davetiyenin önemi Çok büyüktür. Gelen Davetiyede Afganistan’a Ne Amaçlı çağırdığını ve gidiş dönüş tarihlerinin belirtilmesi gerekmektedir. Firmamız Long Vize Turizm Olarak Afganistan Vizesi İşlemlerinde yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Afganistan Ticari Vizesi Nasıl Alınır?

Afganistan Vizesi alacak olan vize başvuru sahipleri öncelikle pasaport işlemlerini gerçekleştirmeli sonrasında Afganistan Konsolosluğundan Vize Randevusu alması gerekmektedir. Afganistan Vizesi Randevusu oluşturulduktan sonra ticari evrakların belgeleriyle birlikte başvuru gerçekleşmektedir. Firmamız Long Vize Başvuru Merkezimizi arayarak Afganistan Vize Başvuru İşlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Afganistan Vizesi Alırken Dikkat Etmem Gereken Hususlar Nelerdir?

Ticari Vize İşlemlerinde Afganistan’daki firmayla iş bağınızı kanıtlayan belgelerin olması en önemli hususlardan birisidir. Afganistan’dan gelen davetiye sonrasında Afganistan Konsolosluğundan Vize Randevusu alınarak işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Firmamız Long Vize Turizm ile Afganistan Vize İşlemlerinizi Gerçekleştirebilirsiniz.

Afganistan Ticari Vizede Davetiye Kullanmam Şart Mı?

Afganistan Ticari Vize başvurusunda davetiye kullanması şarttır. Davetiyesiz başvuru ticari vize başvurusu olarak geçmemektedir. Afganistan Konsolosluğundan vize randevusu alınarak Ticari İşlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezini arayarak Afganistan Vizesi Randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Afganistan Turistik Vizesi Nasıl Alınır?

Afganistan Vizesi Başvuru sahipleri kişisel evrakları ile birlikte meslek durumuna göre evrak hazırladıktan sonra Afganistan Konsolosluğunda randevu oluşturup turistik vize başvurusunu gerçekleştirebilir. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezimizi arayıp Afganistan Vizesi Randevusunu Oluşturabilirsiniz.

Afganistan Vizesi Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir 2021?

Afganistan Vizesi alırken öncelikle olarak Afganistan Konsolosluğunun istemiş olduğu evrakları düzgün ve orijinal şekilde hazırlanması gerekmektedir. Hazırlanan evraklarla Afganistan Büyükelçiliğinden vize randevusu alınır ve başvuru gerçekleşir. Firmamız Long Vize Başvuru Merkezi sizlerin adına gelmeden Afganistan Vize Başvurunuzu gerçekleştirmekte yetkili firmalardan biridir.

Turistik Afganistan Vizesi İçin Gerekli Evraklar Nelerdir?

Turistik Afganistan Vize işlemleri Afganistan Konsolosluğunun belirlemiş olduğu evrakları hazırlayarak başlamaktadır. Bu Evraklar kişilerin iş durumu ve meslek durumlarına göre değişkenlik göstermektedir. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezimizi arayarak Afganistan Vize Başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Afganistan Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Afganistan Başvurusu öncelikle Afganistan Konsolosluğundan Vize Randevusu alınarak başlanır. Oluşturulan vize randevunun pasaport bilgileriyle muhakkak bire bir aynı olması gerekmektedir. Firmamız Long Vize Merkezini Arayarak Afganistan Vize Randevunuzu Alabilirsiniz.

Afganistan Vize Başvurusu Kaç Günde Sonuçlanır 2021?

Afganistan Başvurusu Konsolosluktan başvuru gerçekleştikten sonra 5-10 gün arasında sonuçlanmaktadır. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezini arayarak Afganistan Vizenizin Kaç Günde sonuçlanacağının bilgisini detaylıca alabilirsiniz.

Afganistan Vize İşlemleri İçin Gerekli Evraklar Nelerdir?

Afganistan Vize İşlemlerini gerçekleştirecek olan vize başvuru sahipleri Afganistan Konsolosluğunun istemiş olduğu evrakları hazırlamak zorundadır. Bu Evraklar kişiden kişi iş durumuna meslek durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Firmamız Long Vize Merkezini arayarak detaylı Afganistan Vize Evrak Listesine Ulaşabilirsiniz.

Afganistan Vize Belgeleri Nelerdir?

Afganistan Konsolosluğu vize bölümü vize başvuru sahiplerinin vize kararını verebilmek için kişisel evraklarını istemektedir. Bu belgeler kişilerin çalışma durumu ve gelir evraklarıdır. Firmamız Long Vize Merkezini arayarak Afganistan Vize Formu ve Evrak Listesine sahip olabilirsiniz.

Afganistan Vize Evrakları Nelerdir?

Afganistan Vize Evrakları başvuru sahiplerin iş durumu ve mesleki durumuna göre değişmektedir. Bu Evrakların listesini Afganistan Konsolosluğu ya da Web Sayfamız olan www.longvize.com.tr üzerinden öğrenebilirsiniz. Firmamız Long Vize Merkezi İle Afganistan Vize Randevunuzu Oluşturabiliriz.

Afganistan Konsolosluğundan Vize Randevusu Nasıl Alınır?

Afganistan Konsolosluğundan Vize Randevusu alacak vize başvuru sahipleri öncelikle pasaport işlemlerini halletmesi lazım sonrasında pasaport bilgileriyle birlikte Afganistan Konsolosluğundan vize randevusu oluşturulur fakat alınan vize randevusunda yanlış bir bilgi girildiyse bu randevunuzun geçersiz olduğunu gösterir. Firmamız Long Vize Turizm Merkezimizle alacağınız vize randevu işlemlerinde böyle bir sıkıntıyla karşılaşmamanız için irtibata geçebilirsiniz.

Afganistan Başvuru Formu Nasıl Doldurulur?

Afganistan Formu başvuru sahiplerinin kişisel bilgileriyle doldurulur. Bu bilgiler pasaport bilgileri ikamet adresi ve iş durumları yazılması gerekmektedir. Firmamız Long Vize Turizmi arayarak Afganistan Vize Başvuru Evraklarını öğrenebilirsiniz.

Afganistan Başvuru Formu Doldurulurken Dikkat Edilmesi Gerekenler?

Afganistan Formu doldururken en önemli hususlardan birisi güncel bilgilerle doğru doldurulması lazımdır. Eğer yalan yanlış doldurulan vize formları red almanıza sebep olabilir. Firmamız Long Vize Turizm İle yapacağız Vize Başvurularında sizlerin adına formlarınızı firmamız doldurmaktadır.

Afganistan Formunu Nerede Alabilirim Ve Gerekli Evraklar Nelerdir?

Afganistan Formunu Afganistan Konsolosluğu ya da Firmamız Long Vizeden alabilirsiniz. Formun yanı sıra Afganistan Konsolosluğun-unda istemiş olduğu evraklarda hazırlamanız gerekmektedir. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezini arayarak Afganistan Vize İşlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Afganistan Vize İşlemleri Nasıl Yapılır?

Afganistan Vize Başvurusu öncelikle olarak Afganistan Konsolosluğundan vize randevusu alınarak başlar. Afganistan Konsolosluğundan alınan randevudan sonra elçiliğin istemiş olduğu evraklarla birlikte randevu günü başvuru yapılır. Firmamız Long Vize Merkezini ayarak Afganistan Vize Başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Afganistan Vize Başvurusu İçin Gerekli Evraklar Nelerdir?

Afganistan Vize Başvuru sahiplerinin Vize Başvuru sırasında Afganistan Konsolosluğunun istemiş olduğu evrakları hazırlaması gerekmektedir. Hazırlanan evrakların güncel ve orijinal olması gerekmektedir. Aksi takdirde red alma olasılığınız fazlasıyla yüksektir. Firmamız Long Vize Turizmi arayarak Afganistan Vizesi İçin Gerekli Evrak Listesine sahip olabilirsiniz.

Afganistan Konsolosluğu Vize İşlemlerindeki Görevi Nedir?

Afganistan Konsolosluğu Vize işlemlerindeki görevi vize başvuru sahiplerinin evraklarını inceleyip uygun olup olmadığına baktıktan sonra vize vermekteki yetkili mercidir. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezimizi arayarak Afganistan Vize Randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Afganistan Randevusu Nasıl Alınır?

Afganistan Vizesi alırken öncelikle olarak Afganistan Konsolosluğundan Vize Randevusu oluşturulur. Randevu Sonrasında Afganistan Konsolosluğunun istemiş olduğu evraklarla beraber Randevu günü vize başvurusu gerçekleştirilir. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezimizi arayarak Afganistan Vize Başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Afganistan Randevusu Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir?

Afganistan Vize İşlemleri sırasında öncelikle olarak randevu alınması zorunludur. Randevu alınırken pasaport bilgilerinizin doğru bir şekilde olması gerekmektedir. Yanlış bilgilerle alınan vize randevusu kabul görmemektedir. Firmamız Long Vize Başvuru Merkezini arayarak Afganistan Vize İşlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Vize Randevumu Kaç Gün Önceden Alabilirim?

Afganistan Randevunuzu gitmek istediğiniz tarihten 3 ay önce alabilirsiniz. Firmamız Long Vize Merkezini arayarak sizler için en uygun tarihe Afganistan Vize Randevusu oluşturabilir Afganistan vize başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Afganistan Vize Ücretleri?

Afganistan Vize Harç Bedelleri Afganistan’a başvuru vize başvuru sahiplerinin vize türleri kalış süresi ve yaş durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezini arayarak Afganistan Vize Başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Afganistan Vize Ücreti Bankaya mı Yatırılır?

Afganistan Vize Bedeli başvuru gününde evraklarınızın tam olmasıyla birlikte elden konsolosluk çalışanına yapılır. Afganistan Vize Bedelleri Kişiye göre değişkenlik göstermektedir. Firmamız Long Vize Başvuru Merkezimizi arayarak Afganistan Vize İşlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Vize Ücretlerini Kim Belirler?

Vize Ücretlerini Afganistan Dış İşleri belirler her ülkeye göre fiyat değişliği göstermektedir. Afganistan Konsolosluğu belirlenen ülkelerin ücretlerine göre elden ödeme almaktadır. Firmamız Long Vize Turizmi arayarak Afganistan Vize Randevunuzu alabilirsiniz.

Afganistan Vize Dilekçe Örneği Nasıl Yazılır?

Afganistan Vize Dilekçesi öncelikle yazdığınız tarih belirtilerek başlanır yazılan tarih ile başvuru tarihi arasında 1 haftadan fazla olmaması gerekmektedir. Dilekçenin içeriğinde gidiş dönüş tarihleriniz ve Afganistan gittiğinizde ne yapacağınız ile ilgili bilgi verilmesi en önemli hususlardan birisidir. Firmamız Long Vize Turizm ile Afganistan Vize Dilekçenizi Ve Afganistan Vize İşlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Afganistan Dilekçe Örneği Yazılırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir?

Afganistan vize başvurusunda bulunacak vize başvuru sahipleri vize evraklarıyla birlikte Afganistan Konsolosluğunun istemiş olduğu dilekçeyi kesinlikle yazmaları gerekmektedir. Dilekçe yazılırken dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan birisi gidiş amacınızı ve gidiş dönüş tarihlerinizin içinde yazması gerekmektedir. Firmamız Long Vize Başvuru Merkezini arayarak sizlerin adına dilekçelerinizi hazırlayıp Afganistan Vize Başvurunuzu gerçekleştirebiliriz.

Afganistan Vize Dilekçesinin Önemi?

Afganistan Vize Başvuru sırasında Afganistan Konsolosluğu Vize evraklarının dışında seyahat amacını anlatan dilekçe istemektedir. Bu Dilekçe Olmaması durumunda vize memurlarının sizlere ne tip vize vereceğini bilmeyip red verme ihtimali yüksektir. Firmamız Long Vize Turizmi arayarak Afganistan Vize Evraklarınızı öğrenebilirsiniz.

Afganistan Vizesi Kaç Günde Çıkar 2021?

Afganistan Vize İşlemleri Konsolosluğun yoğunluğuna göre değişmektedir. Afganistan Konsolosluğu resmi sayfasında 5-10 iş günü içerisinde vize başvurunuzu sonuçlandıracağını belirtmiş olup bu durum değişkenlikte göstermektedir. Firmamız Long Vize Turizmi arayarak Afganistan Konsolosluğundan Vize Randevusunu oluşturabilirsiniz.

Afganistan Vize Başvurusunu Kaç Gün Önceden Yapabilirim?

Afganistan Vize Başvurunuzu gideceğiniz tarihten 3 ay öncesine kadar başvuru yapabilirsiniz. Afganistan Konsolosluğuna gidiş tarihiniz çok yakın bir zamanda yaptığınız vize başvurusunda seyahatinizi biraz riske atabilirsiniz. Firmamız Long Vize Turizmi arayarak bu riski ortadan kaldırıp Afganistan Vize Başvurunuzu Gerçekleştirebilirsiniz.

Afganistan Vize Evraklarımı Kaç Gün Önceden Hazırlamalıyım?

Afganistan Konsolosluğu vize işlemlerinde kişilerin iş ve meslek durumlarına göre evraklar istemektedir bu evrakların ise güncel ve orijinal olması gerekmektedir. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu Merkezini arayarak Afganistan Vize Evraklarını Öğrenebilirsiniz.

Afganistan Vizesi Nasıl Alınmalıdır?

Afganistan Vize İşlemleri Afganistan Konsolosluğundan randevu alınarak başvuru gerçekleşir. Afganistan vize randevusu almadan önce Afganistan vizesi için gerekli evrak listesini hazırlayıp sonrasında başvuru yapılması gerekmektedir. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi sizlerin hangi evrakları hazırlayacağını ve nasıl başvuru yapacağını öğrenebilirsiniz.

Afganistan Vizesi Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir?

Afganistan Vize Başvurusunda öncelikle olarak pasaportunuzun dönüş tarihinden itibaren 3 ay geçerli olması gerekmektedir. Pasaport bilgileriyle randevu alınması durumunda vize başvurusu gerçekleştirebilirsiniz. Aksi takdirde yanlış bilgilerle alınan Afganistan Vize Randevusu kabul görmemektedir. Firmamız Long Vize Merkezi ile Afganistan Vize Başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Afganistan Konsolosluğundan Vize Başvurusu Yapılıyor mu?

Afganistan Vize Başvuruları Afganistan Konsolosluğundan gerçekleşmektedir. Afganistan vize başvuru merkezi bulunmamaktadır. Afganistan Vize Randevusu alınmadan Afganistan Konsolosluğundan vize başvurusu gerçekleştirilemez. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu Merkezi olarak Afganistan Vize Randevunuzu sizlerin adına oluşturmaktan mutluluk duyarız.

Soru sorun

Scroll to Top