Vizesi Butan

Butan Vizesi

Butan vizesi, Butan’a seyahat edecek Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının almak zorunda olduğu belgedir. Butan’a seyahat edecek bordo pasaport sahibi kişilerin vize almaları zorunludur. Butan’a seyahat edecek kişiler Türkiye Cumhuriyeti Dışişleri Bakanlığı’ndan gerekli onayları almak şartıyla sınırdan vize alabilirler. Butan’a seyahat edecek kişilerin bazı evrakları ve belgeleri temin etmesi ve prosedüre uygun olarak hazırlamaları gerekir. Bu evraklar tamamlanmadığında vize başvurusu sonucu olumsuz yönde sonuçlanacaktır.  Butan vize başvurusu hakkında detaylı bilgi için profesyonel destek veren, kurumsallaşmış seyahat firmalarından yardım alınması gerekir. Long Vize Turizm şirketi Butan vize için uzman ülke temsilcileri ile danışmanlık hizmeti vererek, sizin adınıza remi işlemleri yürüterek kısa zaman içerisinde sonuçlandırılması yönünde her türlü desteği sağlamaktadır.

Butan Vize İçin Gerekli Evraklar

Butan’a seyahat edecek kişilerin, vize başvurusu yapmadan önce bazı evrakları ve belgeleri tamamlaması gerekir. Bu evrakların ve işlemlerin eksiksiz olarak tamamlanması önemlidir. Talep edilen bu işlemlerin eksiksiz yerine getirilmesi vize sonuçlarına olumlu yönde sonuçlanmasını etkileyecektir. Butan vize için gerekli evraklar şunlardır:

  • 2 tane biyometrik fotoğraf
  • En az 6 ay geçerli pasaport
  • Butan vizesi başvuru formu
  • T.C. nüfus cüzdanı fotokopisi
  • Uçak gidiş dönüş bileti
  • Otel rezervasyonu
  • Davetiye
  • Sağlık sigortası poliçesi

Butan vize evrakları ve belgeleri detaylı bilgi için şirketimi ile irtibata geçebilirsiniz. Long Vize Turizm olarak, Butan vize evrakları ve belgeleri hakkında müşterilerimizi yönlendirip sürecin daha hızlı ilerleyebilmesi için hizmet vermekteyiz.

butan vizesi 1 1

Butan Vizesi Başvuru

Butan’a vize başvurusu görevli acenteler tarafından yapılabilir. Butan’a yapılacak resmi ziyaretlerde Butan Dış işleri Bakanlığı tarafından verilen izin talimatı ile ziyaret gerçekleşebilir. Butan vize başvurularında, seyahat nedenine göre belgelerde farklılık gösterebilir. Turistik, ticari, aile-arkadaş ziyareti gibi nedenlerden dolayı seyahat edecek kişilerden farklı belge ve evraklar talep edilir. Butan vize başvurusu hakkında detaylı bilgi için Long Vize Turizm ile irtibata geçebilirsiniz. Ayrıca ülke temsilcilerimiz, müşterilerimizin isteği doğrultusunda vize başvurularını yapmaktadır. Böylece zahmetsizce kolay bir şekilde Butan vize alınabilir. Şirketimiz yetkili bir seyahat acentesi olup; zahmetli olan bu süreci sizin adınıza işlemleri yaparak süreci hızlandırır.

Detaylı bilgi için tıklayınız

Sıkça Sorulan Sorular

Butan Vizesi Nasıl Alınır?

Butan, seyahatlerini gerçekleştirebilmeniz için gerekli olan Butan Vizesine başvuru yapmak isteyen vize başvuru sahipleri Butan Konsolosluğundan öncelikli olarak Butan vize randevusu alması gerekmektedir. Randevu oluşturulduktan sonra Butan Konsolosluğunun istemiş olduğu Evrak Listesi hazırlanarak randevu gününde konsolosluğa takdim edilir ve Vize Başvurusu gerçekleştirilir. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezini Arayıp Butan Konsolosluğundan vize başvuru İşlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Butan vize işlemleri ile ilgili diğer detaylar için Long Vize Turizm ile irtibat kurabilirsiniz.

Butan Vizesine Konsolosluktan Mı Başvuru Yapılır?

Butan Vizesine başvuru yapacak vize başvuru sahipleri Butan Ülkesinin bir başvuru merkezi olmadığı için Butan Vizesine Konsolosluktan gerçekleştirmesi gerekmektedir. Butan Konsolosluğu Randevu sistemi ile çalıştığı için öncelikli olarak randevu alınması gerekmektedir. Randevunuzu aldıktan sonra gerekli evrakların tamamlanması ile vize başvurusu yapılır. Firmamız Long Vize Başvuru Merkezi sizlerin bilgileriyle Butan Konsolosluğundan Vize Randevusu alıp Başvurunuzu gerçekleştirebilir. Butan vize başvurusu işlemleri için detaylı bilgiye ulaşabilmek için Long Vize Turizm ile irtibat kurabilirsiniz.

Butan Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Butan vize işlemleri konsolosluk üzerinden gerçekleştirilmekte olup, vize başvurusu, randevu sistemi üzerine kuruludur. Butan vize başvurusu için randevunuzun alınması ve randevu gününe kadar evraklarınızın güncel olarak hazırlanması işlemi ile devam edilir. Randevu günü tamamlanmış olan evraklar ile bir başvuru dosyası hazırlanır ve konsolosluğa sunularak başvuru sonucu beklenmeye başlanır. Bütün bu işlemler ve başvurunun sonuçlanması ortalama 7 ile 15 gün kadar sürmektedir. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile vize başvurunuzu sorunsuz gerçekleştirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 

Butan Vize Başvurusu İçin Randevu Almak Gerekir Mi?

Butan vize başvurusu yetkili bir vize başvuru merkezi olmamasından ötürü Butan Konsolosluğu üzerinden gerçekleştirilmektedir. Butan Konsolosluğu Vize başvuruları esnasında yoğunluk yaşanmaması ve evrak takibinin kolay yapılması adına vize başvurularında randevu usulü çalışmaktadır. Vize randevusu yine konsolosluk üzerinden alınarak vize başvuru işlemleri gerçekleştirilir. Butan Vize randevunuzu almak ve vize başvurunuzu gerçekleştirmek için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi sizlere profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Sizlerde bu ayrıcalıklı hizmetten faydalanabilmek için Long Vize Turizm ile iletişime geçebilirsiniz.

Butan Vizesi İle Hangi Ülkelere Seyahat Edilebilir?

Butan, ülkemizde seyahat planı yapan vatandaşlarımız için seyahat öncesinde vize talep eden ülkelerden birisidir. Seyahat öncesinde Butan Vize İşlemleri yapmanız zorunlu bir prosedürdür. Vize başvuru işlemlerinizi gerçekleştirerek alacağınız vize ile Butan seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz. Alacağınız vize sadece Butan seyahatinizde kullanılabilmektedir. Bu vize ile Butan’a giriş yapabilir ancak buradan başka bir ülkeye geçiş yapamazsınız. Vize başvuru ve Butan vize randevusu işlemleriniz için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezini tercih ederek profesyonel bir hizmet alabilirsiniz.

Soru sorun

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi: