Vizesi Cape Verde

Cape Verde Vizesi

Cape Verde vizesi almak için gereken belgeleri düzenlemek ve başvuru yapmak gerekir. Bu işlemler için profesyonel destek alabilirsiniz. Vize işlemleri sizin için titizlikle düzenlenir ve sunulur. Carpe Verde vize almanız bu şekilde daha kolay ve pratik olur.

Vize işlemlerinin amacı o ülkeye giriş yapabilmenizi sağlamaktır. Ancak vakti olmayan kişiler ya da nasıl yapılması gerektiğini bilmeyen kişiler için profesyonel anlamda işlemlerin yürütülmesi en doğru seçenek olur.

Cape Verde Vizesi Nasıl Alınır?

Cape Verde’nin Türkiye’de resmi bir temsilciliğinin bulunmuyor olması, Cape Verde Vizesi nasıl alınır konusunda kafa karışıklıklarına sebep olabilir. Bu anlamda destek ve danışmanlık alabilirsiniz. Pasaportu olan kişilerin Cape Verde vize başvurmaları, seyahatleri öncesinde mutlaka yapmaları gereken bir işlemdir. Almış olduğunuz Cape Verde vize geçerliliği ise 90 gündür. Cape Verde vize aldıktan sonra, ülkeye 180 gün içerisinde giriş yapmalısınız. Eğer bu süre içinde girişinizi gerçekleştirmezseniz, vizeniz ne yazık ki iptal edilir.

Cape Verde vize alabilmek için en az 6 ay geçerliliği olan bir pasaportunuz bulunmalıdır. Ülkeye giriş yapmak istediğiniz neden farklı olabilir. Bu nedenle vize için düzenlemeniz gereken evraklar da farklılık gösterebilir. Long Vize olarak vize için bize başvuru yapabilirsiniz.

Cape Verde Vize İçin Gerekli Evraklar

Eğer Cape Verde’ye iş ya da ailevi nedenlerle gidecekseniz vize belgelerinizin arasına davet belgeniz eklenmelidir. Bunun dışında 2 adet biyometrik fotoğraf, kimlik fotokopisi, Cape Verde vize başvuru formu gibi genel istekler vardır. Otel, uçak bilgileriniz de vize başvurusu sırasında sunulabilir. Şirket çalışanları şirketlerine ait istenen belgeleri hazırlamalıdır. Bunun yanında bankada bir miktar paranız bulunmalı ve bunu belgelemelisiniz.

cape verde vizesi 1 1

Uluslararası sağlık sigortası yaptırmış olmak Cape Verde vize evrakları ve belgeleri arasındadır. Ayrıca sarı humma aşısı yaptırmış olmalısınız. Sağlık sigortasını ve aşı belgesini vize başvuru belgeleri arasına eklemek gereklidir.

Cape Verde başvurunuz yaklaşık olarak 3 ila 10 gün içerisinde sonuçlanır. Bu sürede ve vize işlemleri öncesinde aklınıza takılan her şey için bizi arayabilir ve bilgi alabilirsiniz. Cape Verde vize almak için hiç vakit kaybetmeden Long Vize Turizm olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.

Sıkça Sorulan Sorular

Cape Verde Vizesi Nasıl Alınır?

Cape Verde, seyahatlerini gerçekleştirebilmeniz için gerekli olan Cape Verde Vizesine başvuru yapmak isteyen başvuru sahipleri Cape Verde Konsolosluğundan öncelikli olarak Vize Randevusu alması gerekmektedir. Randevu oluşturulduktan sonra Cape Verde Konsolosluğunun istemiş olduğu Evrak Listesi hazırlanarak randevu gününde konsolosluğa takdim edilir veya Vize Başvurusu gerçekleştirilir. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezini Arayıp Cape Verde Konsolosluğundan Vize Başvuru İşlemlerini Gerçekleştirebilirsiniz. Vize işlemleri ile ilgili diğer detaylar için Long Vize Turizm ile irtibat kurabilirsiniz.

Cape Verde Vizesine Konsolosluktan Mı Başvuru Yapılır?

Cape Verde Vizesine başvuru yapacak vize başvuru sahipleri Cape Verde Ülkesinin bir başvuru merkezi olmadığı için Cape Verde Vizesine Konsolosluktan gerçekleştirmesi gerekmektedir. Cape Verde Konsolosluğu Randevu sistemiyle çalıştığı için öncelikli olarak randevu alınması gerekmektedir. Randevunuzu aldıktan sonra gerekli evrakların tamamlanmasıyla vize başvurusu yapılır. Firmamız Long Vize Başvuru Merkezi sizlerin bilgileriyle Cape Verde Konsolosluğundan Vize Randevusu alıp Başvurunuzu gerçekleştirebilir. Cape Verde vize başvuru işlemleriniz için detaylı bilgiye ulaşabilmek için Long Vize Turizm ile irtibat kurabilirsiniz.

Cape Verde Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Cape Verde vize işlemleri konsolosluk üzerinden gerçekleştirilmekte olup, vize başvurusu, randevu sistemi üzerine kuruludur. Cape Verde Vize İşlemleriniz için randevunuzun alınması veya randevu gününe kadar evraklarınızın güncel olarak hazırlanması işlemiyle devam edilir. Randevu günü tamamlanmış olan evraklar ile bir başvuru dosyası hazırlanır ve konsolosluğa sunularak başvuru sonucu beklenmeye başlanır. Bütün bu işlemler veya başvurunun sonuçlanması ortalama 7 ile 15 gün kadar sürmektedir. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile vize başvurunuzu sorunsuz gerçekleştirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Cape Verde Vize Başvurusu İçin Randevu Almak Gerekir Mi?

Cape Verde vize başvurusu yetkili bir vize başvuru merkezi olmamasından ötürü Cape Verde Konsolosluğu üzerinden gerçekleştirilmektedir. Cape Verde Konsolosluğu Vize başvuruları esnasında yoğunluk yaşanmaması ve evrak takibinin kolay yapılması adına vize başvurularında randevu usulü çalışmaktadır. Cape Verde Vize randevusu yine konsolosluk üzerinden alınarak vize başvuru işlemleri gerçekleştirilir. Cape Verde Vize randevunuzu almak veya vize başvurunuzu gerçekleştirmek için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi sizlere profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Sizlerde bu ayrıcalıklı hizmetten faydalanabilmek için Long Vize Turizm ile iletişime geçebilirsiniz.

Cape Verde Vizesi İle Hangi Ülkelere Seyahat Edilebilir?

Cape Verde, ülkemizde seyahat planı yapan vatandaşlarımız için seyahat öncesinde vize talep eden ülkelerden birisidir. Seyahat öncesinde Cape Verde Vize İşlemleri yapmanız zorunlu bir prosedürdür. Cape Verde Vize başvurusu işlemlerinizi gerçekleştirerek alacağınız vize ile Cape Verde seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz. Alacağınız vize sadece Cape Verde seyahatinizde kullanılabilmektedir. Bu vize ile Cape Verde’a giriş yapabilir ancak buradan başka bir ülkeye geçiş yapamazsınız. Vize başvuru ve randevu işlemleriniz için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezini tercih ederek profesyonel bir hizmet alabilirsiniz.

Soru sorun

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi: