eritre vizesi 1

Eritre Vizesi

Eritre vizesi almak isteyen umuma mahsus, hususi, hizmet ve de diplomatik pasaport hamili Türk vatandaşlarının konsolosluk ve de büyükelçiliklere başvuru yapması gerekmektedir. Resmi adıyla Eritre Devleti olarak bilinen bu ülke, Doğu Afrika’nın kuzey kesiminde yer alır. Etrafında Etiyopya, Sudan ve de Cibuti gibi önemli ülkeler vardır. Eritre’yi ziyaret etmek isteyen vatandaşlarımız, tüm vize başvuru işlemlerini Vize Turizm firması aracılığı ile gerçekleştirebileceklerdir. Böylece kısa sürede onay almanız da kaçınılmaz hale gelecektir.

Eritre Vize Başvurusu Hakkında

eritre vizesi 1

Eritre vize başvurusu yapmak isteyen Türk vatandaşları, gerekli prosedürleri uygulamaya geçmeden önce hangi amaçla bu ülkeyi ziyaret etmek istediklerine karar vermelidir. Ardından Vize Turizm firmamız ile iletişime geçerek, hangi vize türü için hangi evrakların talep edildiğinin öğrenilmesi şarttır. Öyle ki bu ülkenin Türkiye’de temsilciliği bulunmuyor. Başvurular, Vize Turizm aracılığı ile Katar bir diğer ismi ile de Doha olarak bilinen Büyükelçiliğe yapılmaktadır. Eritre vize evrakları ve belgeleri toparlanırken, olası eksikliklerin önceden kestirilmesi şarttır. Aksi takdirde vize reddi söz konusu olabilir. Seyahat sürecinizin aksamaması ve de en kısa sürede vize işlemlerini tamamlamak için bizlere mutlaka ulaşmalısınız.

Doha- Eritre (Katar) Büyükelçiliği Tatil Günleri

01 Ocak- Yeni Yıl

03 Ocak- Peygamberimiz Hz. Muhammed’in Doğum Yıldönümü

07 Ocak- Ortodoks Noeli

19 Ocak- Epiphany (Ortodoks)

08 Mart- Dünya Kadınlar Günü

10 Nisan- Good Friday (dini)

12 Nisan- Paskalya

01 Mayıs- Uluslararası İşçi Bayramı

24 Mayıs- Bağımsızlık Günü

20 Haziran- Şehitler Günü

Ramazan Bayramı

01 Eylül- Devrim (Silahlı Mücadele) Günü

11 Eylül- Ortodoks Yeni Yılı

Kurban Bayramı

27 Eylül- Holy Cross (dini tatil)

25 Aralık Noel

Kimler Eritre Vizesine Başvurmalıdır?

Eritre, ülkemiz vatandaşları tarafından çok sık ziyaret edilen bir ülke değildir. Ancak bazı durumlarda ticaret, aile ve arkadaş ziyareti ya da turistik gezileri içeren nedenlerde buraya gitmek isteyen kişiler olabilmektedir. Peki kimler Eritre vizesine başvurmalıdır?

Umama mahsus, hususi, hizmet ve diplomatik pasaport hamili Türk vatandaşları Eritre vizesinde başvuru yapabilirler. Ayrıca ülkemizde oturma iznine sahip olan yabancı vatandaşlar da yine başvuru işlemlerini gerçekleştirebilirler.

Doha- Eritre (Katar) Büyükelçiliği Randevu Almak

Eritre vizesi başvuru yapmak için gereken tüm belgeleri topladıktan sonra yetkili mercilere ulaşım sağlanabilmesi için önceden randevu işlemlerinin tamamlanmış olması gerekmektedir. Vize Turizm firmamız aracılığı ile hem büyükelçilik randevularınızı alabilirsiniz hem de deneyimli çalışanlarımız dayesinde başvuru işlemlerini en doğru şekilde gerçekleştirerek, kısa sürede onay olabilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.

Sıkça Sorulan Sorular

Eritre Vizesi Nasıl Alınır?

Eritre, seyahatlerini gerçekleştirebilmeniz için gerekli olan Eritre Vizesine başvuru yapmak isteyen vize başvuru sahipleri Eritre Konsolosluğundan öncelikli olarak Vize Randevusu alması gerekmektedir. Randevu oluşturulduktan sonra Eritre Konsolosluğunun istemiş olduğu Evrak Listesi hazırlanarak randevu gününde konsolosluğa takdim edilir ve vize başvurusu gerçekleştirilir. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezini Arayıp Eritre Konsolosluğundan Vize Başvuru İşlemlerini Gerçekleştirebilirsiniz. Eritre vize işlemleri ile ilgili diğer detaylar için Long Vize Turizm ile irtibat kurabilirsiniz.

Eritre Vizesine Konsolosluktan Mı Başvuru Yapılır?

Eritre Vizesine başvuru yapacak vize başvuru sahipleri Eritre Ülkesinin bir başvuru merkezi olmadığı için Eritre Vizesine Konsolosluktan gerçekleştirmesi gerekmektedir. Eritre Konsolosluğu Randevu sistemi ile çalıştığı için öncelikli olarak randevu alınması gerekmektedir. Randevunuzu aldıktan sonra gerekli evrakların tamamlanması ile vize başvurusu yapılır. Firmamız Long Vize Başvuru Merkezi sizlerin bilgileriyle Eritre Konsolosluğundan Vize Randevusu alıp Başvurunuzu gerçekleştirebilir. Eritre vize başvuru işlemleriniz için detaylı bilgiye ulaşabilmek için Long Vize Turizm ile irtibat kurabilirsiniz.

Eritre Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Eritre vize işlemleri konsolosluk üzerinden gerçekleştirilmekte olup, vize başvurusu, randevu sistemi üzerine kuruludur. Eritre Vize İşlemleriniz için randevunuzun alınması ve Eritre vize randevu gününe kadar evraklarınızın güncel olarak hazırlanması işlemi ile devam edilir. Randevu günü tamamlanmış olan evraklar ile bir başvuru dosyası hazırlanır ve konsolosluğa sunularak başvuru sonucu beklenmeye başlanır. Bütün bu işlemler ve başvurunun sonuçlanması ortalama 7 ile 15 gün kadar sürmektedir. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile vize başvurunuzu sorunsuz gerçekleştirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Eritre Vize Başvurusu İçin Randevu Almak Gerekir Mi?

Eritre vize başvurusu yetkili bir vize başvuru merkezi olmamasından ötürü Eritre Konsolosluğu üzerinden gerçekleştirilmektedir. Eritre Konsolosluğu Vize başvuruları esnasında yoğunluk yaşanmaması ve evrak takibinin kolay yapılması adına vize başvurularında randevu usulü çalışmaktadır. Vize randevusu yine konsolosluk üzerinden alınarak vize başvuru işlemleri gerçekleştirilir. Eritre Vize randevunuzu almak ve vize başvurunuzu gerçekleştirmek için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi sizlere profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Sizlerde bu ayrıcalıklı hizmetten faydalanabilmek için Long Vize Turizm ile iletişime geçebilir ve Eritre turistik vizesi hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Eritre Vizesi İle Hangi Ülkelere Seyahat Edilebilir?

Eritre, ülkemizde seyahat planı yapan vatandaşlarımız için seyahat öncesinde vize talep eden ülkelerden birisidir. Seyahat öncesinde Eritre Vize İşlemleri yapmanız zorunlu bir prosedürdür. Vize başvuru işlemlerinizi gerçekleştirerek alacağınız vize ile Eritre seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz. Alacağınız vize sadece Eritre seyahatinizde kullanılabilmektedir. Bu vize ile Eritre’ye giriş yapabilir ancak buradan başka bir ülkeye geçiş yapamazsınız. Vize başvuru ve randevu işlemleriniz için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezini tercih ederek profesyonel bir hizmet alabilir ve Eritre Aile ve Arkadaş ziyareti vizesi hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Soru sorun

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi: