Skip to content

Gambiya Vizesi

Hemen Başvur

Whatsapp

+90 553 716 0325

Telefon

0312 426 0325

Gambiya Vizesi Gambiya’ya seyahat edecek kişilerin almak zorunda oldukları belgedir. Ülkemizden her yıl birçok kişi çeşitli nedenlerden dolayı Gambiya ülkesine seyahat etmektedir. Gambiya’ya seyahat edecek umumi, hususi, hizmet ve diplomatik pasaport sahipleri, uzun süreli ve kısa sureleri seyahatleri için vize almaları gerekir.

Gambiya ülkesine seyahat edecek kişilerin, öncelikle seyahat nedenlerini belirleyip, seyahat türüne uygun şekilde talep edilen evrakları ve belgeleri eksiksiz bir şekilde tamamlamaları gerekir.

Gambiya vizesi başvurusu, Gambiya Konsolosluğu’na veya Gambiya Büyükelçiliği’ne yapılır. Gambiya Konsolosluğu; nüfus işlemleri, noter işlemleri, pasaport gibi konularda hizmet vermektedir. Ancak vize başvurularının sonuçlandırılmasında yetkili değildir. Vize işlemlerinin sonuçlandırılmasında Gambiya Büyükelçiliği yetkilidir.

Gambiya vize hakkında güncel ve detaylı bilgiler için yetkili seyahat acentesi olan Long Vize turizm şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Long Vize Turizm, Gambiya vize işlemlerinde seyahat acentesi olarak görev yapmaktadır. Şirketimiz bünyesinde çalışan uzman ve deneyimli müşteri temsilcilerimiz, vize başvurusu ve diğer işlemlerin yürütülmesi hakkında müşterilerimize profesyonel hizmet vermekteyiz.

Banner Soru Sor
Soru Sorun

Banner Ön Bilgi Formu
Ön Bilgi Formu

Gambiya Vizesi İçin Seyahat Evrakları

Gambiya’ya seyahat edecek kişilerin, öncelikle seyahat nedenlerini belirlemeleri gerekir. Seyahat nedenlerine uygun şekilde seyahat süresini ve seyahat nedenini açıklayan bir dilekçe yazıp, Gambiya Konsolosluğu’na veya Büyükelçiliği’ne göndermeleri gerekir. Gambiya’ya seyahat edecek kişilerin, henüz geçerliliği bulunan bir pasaportlarının bulunması gerekir. Pasaportların geçerlilik süresi dolmuş kişilerin, tekrar pasaport başvurusunda bulunmaları gerekir. Pasaportu bulunmayan kişilerin, vize başvuruları olumsuz yönde sonuçlanır. Vize işlemlerinde en önemli evraklardan birisi de başvuru formudur.

Gambiya vize formu, vize başvurusunda bulunan kişi hakkında bilgi edinebilmek için Gambiya Büyükelçiliği tarafından talep edilir. Gambiya Büyükelçiliği yetkililerinin nazarında olumlu bir sonuç bırakabilmek için başvuru formunun prosedüre uygun şekilde doldurulması gerekir. Gambiya vize başvurusunda bulunan kişilerin, temin etmesi gereken evraklardan birisi de en fazla 6 ay içerisinde çektirilmiş 3,5*4,5 santim boyutlarında 2 adet biyometrik fotoğraftır.

Bunların dışında T.C. nüfus cüzdan fotokopisi, banka hesabında yeterli miktarda para,  banka hesap ekstresi gibi belgelerin ve evrakların hazırlanması gerekir. Gambiya vize için gerekli evraklar ve belgeler hakkında güncel ve detaylı bilgiler için Long Vize Turizm şirketimizin müşteri hizmetlerini arayarak veya biri bir görüşme sağlayarak öğrenebilirsiniz.

Vizesi Gambiya
Gambiya Vizesi

Gambiya Büyükelçiliği Vize

Gambiya Büyükelçiliği Vize işlemlerinde yapılan başvurularda; teslim edilen evrakları ve belgeleri incelemekle yetkili olup, başvuruları sonuçlandırmakla tek yetkili mercidir. Türkiye’de Gambiya ülkesinin Ankara’da Büyükelçiliği bulunur.

Vize işlemleri için şahsen Gambiya Büyükelçiliği’ne başvuru yapılabildiği gibi zahmet çekmeden tüm işlemleri sizin adınıza tamamlayarak, planladığınız tarihte seyahatinizi gerçekleştirmek için gerekli olan vizenin alınmasında profesyonel hizmet veren ve Gambiya Konsolosluğu/Büyükelçiliği tarafından vize işlemleri konusunda Long Vize Turizm şirketimiz aracılığıyla vize başvuru işlemlerinizi yaptırabilirsiniz. 

Long Vize şirketimiz, vize konusunda yılların tecrübesini getirdiği bilgi birikimiyle, ülke temsilcileri ve uzman personeli ile vize işlemleri konusunda her türlü detaya hâkim olarak işlemleri gerçekleştirerek kısa sürede vize alınmasını sağlamaktadır. İletişim için şirketimizin müşteri temsilcilerine arayabilir ve vize konusunda her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz.

Gambiya Ülkesine Seyahat Etmek İçin Vize Zorunlu mudur?

Umumi, hususi, hizmet ve diplomatik pasaporta sahip Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları, Gambiya vize başvurusu için vize işlemlerini yaptırmakla mükelleftirler. Vize işlemlerinde seyahat amacına göre Gambiya Konsolosluğu/Büyükelçiliğinin belirlediği evrakların ve belgelerin hazırlanması gerekir. Bu belgelerin resmiyete uygun şekilde ve Gambiya Konsolosluğu/Büyükelçiliği tarafından belirlenen usullere uygun olarak hazırlanması, başvuru sürecinin olumlu sonuçlanabilmesi için zorunludur.

Gambiya Vize Başvurusunda Gerekli Olan Pasaport Hakkında Bilgiler

Diplomatik, hususi, umumi ve hizmet pasaportu olmak üzere bu pasaportlardan en az birine sahip Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları, vize başvurusunda bulunmak zorundadırlar. Pasaportların vize başvurusunda değerlendirilebilmesi için en az 1 yıl geçerliliğini bulunması, 10 yıldan eski olmaması, vize işlemlerinin işlenebilmesi için en az 3 sayfasının boş bulunması, sayfalarında deformasyon, eskime ya da yırtılma gibi sorunların olmaması gerekir.

Aksi takdirde Gambiya Büyükelçiliği vizesi alınması sürecinde problem ortaya çıkmakla birlikte, vize başvurusunun ret ile sonuçlanması kaçınılmaz olur. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından Gambiya ülkesine 30 günden fazla seyahat gerektiren durumlarda, Gambiya Büyükelçiliği’nin belirlediği prosedür çerçevesinde vize işlemlerinin yürütülmesi gerekir.

Gambiya Büyükelçiliği Vize İşlem Süresi

Seyahat amacına göre istenen evraklar ve belgelerin, Büyükelçiliğe teslim edilmesinden sonra Büyükelçilik yetkilileri her bir evrakı detaylı bir şekilde inceler. Yapılan inceleme sonucunda 5 iş günü içerisinde başvurular neticelendirilir.

Başvuru sonuçlarının süresi bazı durumlarda uzayabilmektedir. Özellikle resmi tatil günlerine denk gelen başvurular ya da büyükelçiliğin işgücünün çok fazla olduğu dönemlerde bu süre uzayabilmektedir.

Bunun dışında Büyükelçilik tarafından ilave evrak ve belgenin istenilmesi de başvurunun sonuçlanma süresinin bir miktar uzamasına sebep olabilmektedir. Zaman kaybetmeden, hızlı bir şekilde, hukukun belirlediği sınırlar içerisinde vize alınması için şirketimizden profesyonel destek alabilirsiniz.

Büyükelçiliği Vize Gambiya
Gambiya Büyükelçiliği Vize

Gambiya Konsolosluğu Vize

Gambiya Konsolosluğu vize işlemlerinde, Türkiye’den Gambiya’ya ülkesine seyahat edecek vatandaşların vize başvurularının alınmasında, Türkiye Cumhuriyeti ile Gambiya ülkesi arasında ticari ilişkilerin geliştirilmesi, Türkiye’de ikamet eden Gambiya vatandaşlarının evlilik, doğum, ölüm, nüfus işlemleri, noter işlemleri, pasaport gibi konularda destek sağlar. Ancak vize başvurularının değerlendirilmesinde yetkili değildir. 

Gambiya vize başvurusu için seyahat türüne göre hazırlanan evraklar ve belgelerin incelenip; olumlu ya da olumsuz yönde karar verme yetkisi Ankara’da bulunan Gambiya Büyükelçiliği’ndedir.

Gambiya ülkesine seyahat edecek vatandaşların, öncelikle hangi amaçla seyahat ettiklerini ve seyahat süresinin ne kadar olacağına, tek girişli, çift girişli ya da çok girişli vize türlerinden hangisini talep ettiklerini açıkça belirtmek zorundadırlar. Vize başvuruları Ankara’da bulunan Gambiya Büyükelçiliği’ne yapılır.

Ancak kısa sürede vize başvurularının olumlu sonuçlanmasında, vize evraklarının ve belgelerinin hızlı bir şekilde tamamlanarak başvurunun gerçekleştirilmesi işlemlerinde, Büyükelçilik tarafından vize işlemlerini yürütmek üzere görevlendirilen Long Vize Turizm şirketimizden profesyonel destek alabilirsiniz. Long Vize şirketimiz vize başvurularını, başvuru sahibi adına yaparak; tüm aşamaları takip edip vizenin olumlu yönde sonuçlanması için resmiyete uygun faaliyet yürüten yetkili seyahat acentesidir.

Gambiya Konsolosluğu Vizesi İşlemleri Nasıl Yapılır?

Türkiye’den Gambiya ülkesine yapılacak seyahatlerde kullanılan tüm pasaportlarda, vize işlemlerinin yapılması zorunluluğu bulunur. Hizmet pasaportu, hususi pasaport ve diplomatik pasaport sahip Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Gambiya ülkesine seyahat etmeden önce gerekli olan vize işlemlerini yapmak zorundadırlar.

Ancak diplomatik pasaporta sahip vatandaşlar ise Konsolosluk ve Büyükelçiliğe başvuru yapmadan sınır kapısında yapacakları işlemler neticesinde vize alabilirler. Umumi pasaporta sahip Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından, Gambiya ülkesine ticari ve turistik amaçlı yapacakları seyahatlerde 30 güne kadar ikamet izni tanıyan tek girişli, çift girişli ya da çok girişli vize başvuru işlemlerini, Gambiya Konsolosluğu/Büyükelçiliği’ne başvuru yapmaya gerek kalmadan sınır kapısından yapacakları işlem neticesinde vizelerini almaları mümkündür.

Gambiya konsolosluğu vizesi için istenen evraklar ve belgeler, seyahat türüne göre değişir. Gambiya vize başvurusu yapılırken tüm evrakların eksiksiz, usulüne uygun, Gambiya Konsolosluğu/Büyükelçiliği’nin belirlediği kurallara riayet ederek tanzim edilmesi, evraklarda yer alan bilgilerin başvuru sahibine ait doğru bilgiler olması, vize başvurusunun olumlu yönde sonuçlanması için en temel şartlardır. Vize konusunda profesyonel destek almak için Long Vize şirketimizin müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilirsiniz.

Konsolosluğu Vize Gambiya
Gambiya Konsolosluğu Vize

Gambiya Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi

Gambiya aile arkadaş ziyareti vizesi Gambiya’da bulunan bir yakınını ziyaret nedeniyle talep edilen vize türüdür. Gambiya aile-arkadaş ziyareti vize başvurusu yapacak kişilerin, öncelikle Büyükelçilik tarafından talep edilen evrakları ve belgeleri tamamlamaları gerekir. Gambiya aile/arkadaş vize başvuruları, Gambiya Büyükelçiliği’ne veya Konsolosluğu’na yapılabilir. Ancak kolay ve zahmetsiz bir şekilde vize başvurusu gerçekleştirmek için Büyükelçilik tarafından vize başvurularını ve vize işlemlerini yapmak üzere Long Vize Turizm şirketimiz aracılığı ile de aile/arkadaş ziyareti vize başvuruları gerçekleştirilebilir.

Long Vize Turizm şirketimiz, Gambiya aile/arkadaş ziyareti vize işlemlerinde yetkili vize acentesi olarak görev yapmaktadır. Gambiya’ya aile/arkadaş ziyareti için seyahat edecek kişilerin, seyahat nedenlerini ve seyahat sürelerini belirten bir dilekçe yazıp Büyükelçiliğe göndermeleri gerekir. Vize başvurusunda bulunan kişilerin seyahat nedenini bu dilekçede kanıtlamaları zorunludur.

Gambiya Aile Arkadaş Ziyareti Vizesinde Gerekli Evraklar Ve Belgeler

Gambiya’da bulunan bir arkadaşı veya yakını ziyaret etmek için talep edilen vizenin, olumlu yönde sonuçlanabilmesi için gerekli evrakların ve belgelerin prosedüre uygun şekilde hazırlanması gerekir. Gambiya aile/arkadaş ziyareti vizesi için Gambiya’da bulunan yakınının ve arkadaşın davet mektubu göndermesi gerekir.

Bu davetiyede vize başvurusunda bulunan kişiyi davet ettiğini ve vize süresi dolduktan sonra davet edilen kişinin tekrar Türkiye’ye döneceğinin taahhüt edildiğine dair ifadenin yer alması gerekir. Ayrıca davetiye gönderen kişinin, davetiye içerisine kendi şahsi bilgilerini ve adres bilgilerine açıkça yazılması zorunludur. Gambiya vizesi başvurularında, Gambiya’da bulunan akraba ve arkadaştan davetiye gelmediği takdirde vize işlemleri ret alır. Gambiya aile/arkadaş vizesi için gerekli evraklar ve belgeler şunlardır:

 • T.C. nüfus cüzdanı fotokopisi
 • En az 6 ay geçerliliği bulunan pasaport
 • 2 adet biyometrik fotoğraf
 • Otel ve konaklama bilgileri
 • Uçak gidiş dönüş bileti
 • Uluslararası aşı kartı
 • Gambiya vize formu
 • Bankada yeteri miktarda para
 • Davetiye
 • Dilekçe
 • Sağlık sigortası poliçesi

Gambiya aile/arkadaş ziyareti vizesi başvurularında bazen Büyükelçilik, ek evrak veya belge talebinde bulunabilir. Gambiya aile/arkadaş ziyareti vizesi için gerekli evrakların ve belgelerin eksiksiz bir şekilde tamamlanması için Long Vize Turizm ile iletişime geçebilirsiniz.

Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi Gambiya
Gambiya Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi

Gambiya Ticari Vize

Gambiya ticari vize Gambiya’ya fuar, iş toplantısı, ekonomi forumlarına katılmak, yatırım yapmak, fabrika açılışı gibi nedenlerden dolayı seyahat edecek kişilerin talep ettiği vize türlerinden birisidir. Gambiya’ya seyahat edecek Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları tüm pasaport sahiplerinin, vize almaları zorunludur. Bir ülkeden başka bir ülkeye seyahat edebilmek için seyahat edilecek ülkenin belirlediği kurallara uyulması gerekir.

Türkiye ile Gambiya arasında vize zorunluluğu bulunmaktadır. Gambiya’ya ticari nedenlerden dolayı seyahat edecek kişilerin, seyahat türüne uygun şekilde gerekli evrakları ve belgeleri tamamlamaları gerekir. Gambiya vizesi için gerekli evrak ve belgelerden en önemlilerinden birisi de Gambiya’da bulunan firma yöneticisi veya firma yetkilisi tarafından gönderilmesi gereken davet mektubudur.

Gambiya’ya ticari nedenlerden dolayı seyahat edecek kişilerin, Gambiya’da bulunan kişiden davetiye alması zorunludur. Davetiye gönderen kişi, vize başvurusunda bulunan kişiyi davet ettiğini açıkça belirtmesi gerekir. Ayrıca davetiyeyi gönderen kişinin, davet mektubunu yazarken şahsi bilgilerini ve adres bilgilerini de yazması gereklidir.

Gambiya ticari vize başvurularında davetiye gönderilmediği takdirde, vize işlemleri olumsuz yönde sonuçlanacaktır. Gambiya ticari vizesi işlemleri hakkında güncel ve detaylı bilgi için Long Vize Turizm ile iletişime geçebilirsiniz. Long vize turizm şirketimiz Büyükelçilik tarafından vize işlemlerini yürütmek üzere yetkilendirilen seyahat acentesidir ve Gambiya ticari vize başvurularının olumlu yönde sonuçlanması için uzman ülke temsilcileri ile profesyonel hizmet vermektedir.

Gambiya Ticari Vizesi İçin Gerekli Evraklar ve Belgeler

Gambiya’ya ticari nedenlerden dolayı seyahat edecek işadamlarının, şirket personelinin bazı evrakları ve belgeleri hazırlamaları gerekir. Ayrıca vize başvurusunda bulunan kişinin, Gambiya Büyükelçiliği’ne seyahat süresini ve seyahat türünü belirtecek bir dilekçe göndermesi de zorunludur. Dilekçede seyahat nedenini kanıtlaması gerekir. Gambiya ticari vizesi için gerekli evraklar ve belgeler şunlardır:

 • En az 6 ay geçerliliği bulunan pasaport
 • 2 adet 3,5 x 4,5 santim boyutlarında biyometrik fotoğraf
 • Gambiya vize formu
 • Davetiye
 • Dilekçe
 • Bankada yeteri miktarda para
 • Uluslararası aşı kartı
 • T.C. nüfus cüzdanı fotokopisi
 • Uçak ve otel rezervasyonları

Gambiya ticari vizesi başvurularında, Gambiya Büyükelçiliği bazen ek evrak ve belge talebinde bulunabilir. Gambiya ticari vizesi gerekli evraklar ve belgeler için Long Vize Turizm ile iletişime geçebilirsiniz. Long vize turizm şirketimiz, ticari vize işlemleri için gerekli evrakların ve belgelerin hazırlanmasında ve başvuruların gerçekleştirilmesinde müşterilerine danışmanlık hizmeti vermektedir.

Ticari Vize Gambiya
Gambiya Ticari Vize

Gambiya Turistik Vize

Gambiya turistik vize Gambiya’ya gezi amaçlı seyahat edecek kişilerin, talep ettiği vize türlerinden birisidir. Gambiya, Afrika’da bulunan farklı bir kültüre ve coğrafyaya sahip ülkelerdendir. Ülkemizden her yıl birçok kişi Gambiya’ya turistik nedenlerle seyahat etmektedir. Gambiya ya turistik amaçlı seyahat edecek kişilerin, vize almaları gerekir.

Gambiya turistik vizenin başvurularında, vize başvuru sahibinin sarıhumma aşısı yaptırmalıdır. Bu aşının seyahatten en az 10 gün öncesinden yaptırılması gerekir. Çünkü sarıhumma aşısı etkisini 10 gün içerisinde gösterir. Ayrıca Gambiya’ya turistik nedenlerle seyahat edecek kişilerin, uluslararası aşı kartını seyahat boyunca yanlarında bulundurmaları gereklidir.

Gambiya’ya seyahat edecek kişilerin; tifo, dizanteri, sıtma, çocuk felci gibi hastalıklara karşı da aşı yaptırmaları daha doğru olacaktır. Gambiya turistik vizesi işlemleri hakkında güncel ve detaylı bilgi için Long Vize Turizm şirketimizin müşteri hizmetlerini telefonlarımızdan veya birebir görüşme sağlayarak öğrenebilirsiniz. Long vize şirketimiz, Gambiya Büyükelçiliği tarafından vize başvurularının alınması ve Gambiya vize işlemleri için her aşamayı takip etmekle seyahat acentesi olup, vize işlemlerinde profesyonel destek vermektedir.

Gambiya Turistik Vize İçin Gerekli Evraklar ve Belgeler

Gambiya’ya turistik nedenlerle seyahat edecek kişilerin, öncelikle seyahat türüne uygun şekilde talep edilen belgeleri ve evrakları tamamlamaları gerekir. Bu evraklar ve belgelerin prosedüre göre hazırlanması, vize başvurularının olumlu yönde sonuçlanabilmesi için oldukça önemlidir. Gambiya turistik başvurularında Gambiya Büyükelçiliği, bazen ek evrak ve belge talebinde bulunabilir. Gambiya vizesi için gerekli evraklar ve belgeler şunlardır:

 • T.C. nüfus cüzdanı fotokopisi
 • Pasaport
 • 2 adet biyometrik fotoğraf
 • Dilekçe
 • Gambiya vize formu
 • Otel rezervasyonları
 • Uçak gidiş dönüş bileti
 • Bankada yeteri miktarda para

Gambiya Turistik Vizesi Kaç Günde Çıkar

Gambiya turistik vizesi için gerekli evraklar ve belgeler tamamlandıktan sonra Gambiya Büyükelçiliği’ne teslim edilir. Böylece Gambiya vizesi işlemleri başlatılmış olur. Gambiya vizesinin sonuçlanma süresi tamamen Gambiya Büyükelçiliği’nin yetkisindedir. Ancak Gambiya turistik vizesi başvuruları ortalama 5 iş günü içerisinde sonuçlanır. Bazı durumlarda bu süre uzayabilir veya kısa sürebilir. Gambiya turistik vizesi işlemlerinin kısa süre içerisinde tamamlanması ve başvurunun oluşturulması için Long Vize Turizm şirketimizin müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilirsiniz.

Turistik Vize Gambiya
Gambiya Turistik Vize

Gambiya Vize Başvurusu

Gambiya vize başvurusu, Gambiya Konsolosluğu’na veya Gambiya Büyükelçiliği’ne yapılmaktadır. Gambiya Konsolosluğu vize başvurularını kabul etmektedir, ancak vize başvurularının sonuçlandırılmasında yetkili değildir.

Gambiya vize başvurularını sonuçlandırılmasında Gambiya Büyükelçiliği yetkilidir. Vize başvurusunu, vize talebinde bulunan kişi şahsen gerçekleştirebilir. Ancak kolay ve zahmetsiz bir şekilde vize başvurusu gerçekleştirmek için Gambiya Büyükelçiliği vize işlemlerinde Long Vize Turizm şirketimiz aracılığıyla vize başvurularınızı yapabilirsiniz.

Gambiya’ya seyahat edecek Türkiye Cumhuriyeti bordo, gri, yeşil ve siyah pasaport sahipleri vize almaları zorunludur. Gambiya ülkesine seyahat edecek turistik, ticari, aile ziyareti, eğitim, vatandaşlık gibi seyahat nedenlerine uygun şekilde gerekli evrakların ve belgelerin tamamlanması zorunludur. Bu evraklar belgeler, vize işlemlerinin olumlu sonuçlanabilmesi için oldukça önemlidir. Bu nedenle vize başvurusunda bulunan kişilerin, öncelikle profesyonel destek alması gerekir.

Long vize turizm şirketi, vize başvurularında ve diğer vize işlemlerinde müşterilerine danışmanlık hizmeti vermektedir.

Gambiya Başvuru Formu Nasıl Hazırlanır?

Gambiya vize evrakları ve belgeleri arasında en önemli belgelerden birisi başvuru formudur. Başvuru formu, resmi bir belge olduğundan bu bölgenin prosedüre uygun şekilde hazırlanması çok önemlidir. Başvuru formu, Gambiya Büyükelçiliği tarafından vize başvurusu yapan kişi hakkında bilgi sahibi olmak için talep edilir. Formda yer alan sorular, doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurulması gerekir.

Başvuru formunda yanıltıcı veya yanlış bir bilgi, vize başvurusu yapan kişi hakkında yasal işlemlerin başlatılmasına neden olabilir. Gambiya başvuru formunda yer alan fotoğraf kısmına, en fazla 6 ay içerisinde çektirilmiş biyometrik fotoğrafın yapıştırılması gerekir. Başvuru formunda yer alan imza kısmına, başvuru sahibinin ıslak imzası bulunmalıdır. Ayrıca formun okunaklı ve açıklayıcı olması gerekir. Gambiya vize formunun prosedüre uygun şekilde hazırlanması için Long Vize Turizm ile iletişime geçebilirsiniz.

Gambiya Vize Başvurusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Gambiya vizesi başvurusunu yapan kişilerin, vize başvurularının başarılı olabilmesi için bazı hususlara dikkat etmesi gerekir. Öncelikle vize başvurusu yapan kişilerin, en az 6 ay geçerliliği bulunan ve 3 sayfası boş olan pasaportlarının bulunması gerekir. Vize başvurusunun olumlu yönde sonuçlanabilmesi için gerekli evraklar ve belgelerin eksiksiz bir şekilde tamamlanıp Gambiya Büyükelçiliği’ne teslim edilmesi gerekir. Gambiya vize ücretleri hakkında detaylı bilgi için şirketimizin müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilirsiniz.

Vize Başvurusu Gambiya
Gambiya Vize Başvurusu

Gambiya Vize Evrakları ve Belgeleri

Gambiya vize evrakları ve belgeleri seyahat türüne göre değişir. Ülkemizden Gambiya ülkesine seyahat edecek vatandaşlar, seyahat türüne göre Gambiya Konsolosluğu/Büyükelçiliği tarafından belirlenen evrak ve belgeleri resmiyete uygun şekilde hazırlamaları ve teslim etmeleri zorunludur. Aksi takdirde başvurular, olumsuz yönde sonuçlandırılır. 

Gambiya vize başvurusu için istenen evraklar ve belgelerin her biri çok önemli olmakla birlikte, her belgenin kendine mahsus hazırlanma kuralları bulunur. Bu kurallara riayet edilerek her bir evrak ve belgenin tanzim edilmesi, başvurunun olumlu yönde sonuçlanması için en temel şartlardır.

Gambiya ülkesine seyahat etmek isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları; turistik, ticari, eğitim, aile ziyareti, arkadaş ziyareti, diplomatik görev gibi amaçlarla seyahat etmek için vize başvurusunda bulunurlar. Vize başvuruları, İstanbul Gambiya Fahri Konsolosluğu’na ya da Ankara Gambiya Büyükelçiliği’ne şahsen yapılır.

Gambiya Vize Evrakları Ve Belgeleri başvurularında istenen evraklar ve belgelerin usulüne uygun olarak doldurulmasının bireysel olarak yapılması çok zordur. Hata yapılması durumunda veya eksik belge ile başvurunun yapılması halinde verilen tüm emekler boşa gidecek ve Gambiya Büyükelçiliği yetkilileri başvuruyu olumsuz yönde neticelendirecektir. Bu yüzden vize başvurularında Gambiya Büyükelçiliği Vize İşlemlerinde seyahat acentesi olan Long Vize Turizm şirketimizden profesyonel destek alabilir, başvurular için gerekli evrakları ve belgelerin hazırlanmasında gerekli hizmetleri alabilirsiniz.

Gambiya Vize Evrakları Ve Belgelerinin Nelerdir?

Gambiya vizesi için istenen güncel evrak ve belgelerin hangileri olduğunu, Long Vize şirketimizin web sayfasını ziyaret ederek öğrenebilirsiniz. Tüm başvuru türlerinde istenen ortak evrak ve belgeler şunlardır

 • Gambiya vize formu
 • Pasaport (pasaportun en az 1 yıl geçerliliğini bulunması, seyahat süresinin bitiminden itibaren en az 6 ay geçerliliğinin devam etmesi, son 10 yıl içerisinde alınmış olması, vize işlemlerinin yapılabilmesi için en az 3 sayfasının boş olması ve sayfalarının yıpranmamış/eskimemiş olmasına dikkat edilmelidir. aksi takdirde vize başvuruları olumsuz yönde neticelenir.)
 • 2 adet biyometrik fotoğraf (fotoğrafların son 6 ay içerisinde beyaz fon üzerinde çekilmiş, yüzü net olarak tanımlayacak nitelikte olması gerekir.)
 • Dilekçe (yazılacak dilekçede hangi amaçla seyahat edileceği, seyahat süresinin ne kadar olacağı, seyahat tarihleri, seyahat süresinden sonra Türkiye’ye geri dönüleceğini taahhüt edilmesi, masrafların ödeneceğine dair garanti verilmesi gibi hususlar yazı içeriğinde bulunmalıdır.)
 • Ulusal aşı kartı
 • Son 3 ay ait banka hesap ekstresi ve detayları
 • Seyahat sırasında ve sonrasında oluşacak masrafları karşılamak üzere banka hesabında yeterli miktarda para
 • Ticari ya da aile/arkadaş ziyareti vizesi gerçekleştirmek için seyahat edecek olanların, davet mektubu temin etmesi zorunludur
 • T.C. nüfus cüzdan fotokopisi
 • Gidiş ve dönüş olmak üzere uçak bilet rezervasyonları
 • Konaklama bilgilerini içeren belgeler
 • Seyahat sağlık sigortası
Vize Evrakları Ve Belgeleri Gambiya
Gambiya Vize Evrakları Ve Belgeleri

Gambiya Vize Formu

Gambiya vize formu başvuru evrakları içerisinde önemli bir yere sahip resmi bir belge olan bu belgede, yer alan bölümlerde yazılacak bilgilerin doğru bilgiler olması ve usulüne uygun olarak doldurulması önem arz eder. Gambiya Konsolosluğu/Büyükelçiliği yetkilileri, kendi ülkelerine seyahat gerçekleştirmeyi planlayan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları hakkında bilgi sahibi olabilmek için vize formunda yer alan bilgileri inceleyerek bilgi sahibi olurlar.

Bu yüzden burada yer alan bilgilerin doğrulanabilir ve doğruluğunu kanıtlayıcı belgeler ile desteklenmesi, formu doldururken resmiyete uygun olarak işlemlerin yürütülmesi, vize başvurusunun olumlu yönde sonuçlanması için en temel şartlardır. Gambiya vizesi için istenen evrakların ve belgelerin tamamlanması ile birlikte ve içerisinde Gambiya vize formunun da yer aldığı bu belgelerin İstanbul’da bulunan Gambiya Fahri Konsolosluğu’na ya da Ankara’da faaliyet gösteren Gambiya Büyükelçiliği’ne teslim edilmesi ile vize başvuruları yapılmış olur.

Vize başvurularında en hızlı ve etkili yöntemlerinden olan Konsolosluk/Büyükelçilik tarafından vize başvuru işlemlerinin ve vize başvurusunun tüm aşamalarını yapmakla yetkilendirilen Long Vize Turizm şirketimiz aracılığıyla başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Long Vize şirketimizde ülke temsilcileri ve uzman personelimiz, başvuru sürecinin tüm aşamalarını başvuru sahibi adına gerçekleştirerek vize alınmasını sağlarlar.

Gambiya Vize Formu Doldururken Dikkat Edilecek Hususlar

Gambiya vize başvurusu için istenen resmi belgelerden olan vize başvuru formunun doldurulmasında, azami derecede dikkat gösterilmesi gerekir. Çünkü vize başvuru formunda yer alan kısımların eksik bırakılması ya da yanlış bilgiler içerecek şekilde tanzim edilmesi durumunda, vize başvuruları Büyükelçilik yetkilileri tarafından reddedilir. Vize başvurusu reddedilen kişilerin yatırmış oldukları vize ücreti, iade edilmez.

Sahte evrak düzenleyerek vize başvurusunda bulunan kişiler hakkında ise yasal işlemler başlatılır. Bu tür sıkıntıların yaşanmaması için vize formu doldurulurken Long Vize şirketimizden profesyonel destek alınması faydalı olacaktır. Formu doldurulmasına aşağıda belirtilen kurallara riayet ederek hazırlanmalıdır.

 • Gambiya vize başvuru formunu şirketimizin resmi web adresi üzerinden indirebilirsiniz.
 • Gambiya vize başvuru formu el yazısı ile doldurulabileceği gibi bilgisayar ortamında da gerekli bilgiler yazıldıktan sonra çıktısı alınıp, ıslak imza ile imzalanmalıdır.
 • Vize başvuru formu el ile tanzim edilecekse, yazılacak yazıların mavi ya da siyah tükenmez kalem ile doldurulması, okunaklı ve anlaşılır olması gerekir.
 • Formda başvuru sahibi hakkında istenen kişisel bilgilerin, doğru yazılması gerekir. Özellikle seyahat gerçekleştirecek olan kişiler arasında 18 yaşından küçük Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları hakkındaki işlemleri, velisi ya da vasisi yapmak durumundadır.
 • Formda fotoğraf yapıştırılması gereken alana, son 6 ay içerisinde beyaz fon üzerine çekilmiş yüzün net olarak görülebildiği biyometrik fotoğraf çerçeveyi taşırmadan yapıştırılmalıdır.
 • İmzalanması gereken kısımların başvuru sahibi tarafından imzalanması ve bu imzanın diğer evrak ve belgelerde yer alan imzalarla aynı olmasına özellikle dikkat edilmelidir.
Vize Formu Gambiya
Gambiya Vize Formu

Gambiya Vize İşlemleri

Gambiya vize işlemleri, Gambiya Büyükelçiliği tarafından vize işlemlerini yapmakla yetkilendirilen Long Vize Turizm aracılığı ile gerçekleştirilebilir. Long Vize Turizm şirketi olarak Gambiya vize başvurularında, gerekli evrakların tamamlanmasında müşterilerimize uzman ve deneyimli elemanlarımızla hizmet vermekteyiz. Gambiya’ya seyahat edecek Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından pasaport türü fark etmeksizin vize başvurusunda bulunmaları zorunludur.

Gambiya vize başvurusu, Gambiya Büyükelçiliğine veya Gambiya Konsolosluğuna yapılmaktadır. Gambiya vize başvurusu; diplomatik, resmi, turistik, eğitim, ticari, ziyaret gibi nedenlerden dolayı talep edilebilir.

Gambiya’ya seyahat edecek kişilerin seyahat nedenlerine uygun şekilde gerekli evrakları ve belgeleri prosedüre uygun şekilde hazırlamaları gerekir. Vize başvurularını olumlu yönde sonuçlanabilmesi için bu evrakların ve belgelerin eksiksiz bir şekilde tamamlanması çok önemlidir. Gambiya vize başvurularını zahmet çekmeden Long Vize Turizm aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Gambiya Vize İşlemlerinin Olumlu Sonuçlanması İçin Ne Yapılmalı

Gambiya vize başvurularında, bazen Büyükelçilik yetkilileri vize başvurularını olumsuz olarak sonuçlandırır. Vize başvurularını olumsuz yönde sonuçlanmasının nedenlerinden birisi eksik veya yanlış evraktır.

Vize türüne uygun şekilde hazırlanmayan evraklar ve belgeler, vize başvurusunun olumsuz yönde sonuçlanmasına neden olur. Bunun yanı sıra vize başvurularının olumsuz yönde sonuçlanmasının diğer bir nedeni pasaportun geçerlilik süresinin dolmuş olmasıdır. Vize başvurusunda bulunacak kişilerin en az 6 ay geçerliliği bulunan bir pasaportlarının olması gerekir.

Vize başvurularında talep edilen başvuru formu, prosedüre uygun şekilde doldurulmadığı takdirde, vize işlemleri ret alacaktır. Gambiya vize başvurularında vize türüne uygun şekilde talep edilen vize ücretinin de yatırılması gerekir. Gambiya vize başvurularının olumlu yönde sonuçlanabilmesi için Long Vize Turizm ile irtibata geçebilirsiniz. Long Vize Turizm şirketimiz, vize işlemlerini prosedüre uygun şekilde ilerleyebilmesi için uzman ve deneyimli elemanları ile hizmet vermektedir.

Gambiya Vize Başvurusu Nereye Yapılır?

Gambiya vizesi başvurusu, Gambiya Konsolosluğu’na veya Gambiya Büyükelçiliği’ne yapılır. Ayrıca Büyükelçilik tarafından yetkilendirilmiş vize acenteleri aracılığıyla da başvuru yapılabilir. Gambiya vize başvurusunu, kolay ve zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirmek için Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçerek profesyonel destek alabilirsiniz. Long Vize Turizm şirketimiz, vize işlemlerinde başvuru merkezi olarak görev yapmaktadır.

Vize İşlemleri Gambiya
Gambiya Vize İşlemleri

Gambiya Vize Randevusu

Gambiya vize randevusu, Gambiya Büyükelçiliği’nden gerekli evrakların ve belgelerin teslim edilmesi için talep edilir. Gambiya’ya seyahat edecek kişiler, seyahat nedenine uygun şekilde gerekli evrakları ve belgeleri tamamladıktan sonra vize işlemlerini başlatmak için Gambiya Konsolosluğu’ndan veya Büyükelçiliğinden randevu talep etmesi gerekir. Vize randevusunu vize başvurusunda bulunan kişi, şahsen talep edebilir.

Gambiya vize randevusunu, vize işlemleri konusunda Gambiya Büyükelçiliği Vize İşlemleri Long Vize Turizm şirketimiz aracılığı ile de gerçekleştirebilirsiniz. Vize randevusu oluşturan kişilerin, randevu saatinde ve gününde talep edilen yerde bulunmaları gerekir. İlk defa vize başvurusunda bulunan kişilerden parmak izi bilgisi de alınır.

Gambiya vize işlemlerini prosedüre uygun şekilde yürütmek için Long Vize Turizm şirketimiz müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilirsiniz. Long vize turizm müşteri temsilcilerini arayarak veya birebir görüşme sağlayarak iletişim kurabilirsiniz. Gambiya Vize Ücreti yazımız devam ediyor.

Gambiya Vize Ücretleri Ne Kadardır?

Gambiya’ya seyahat edecek kişilerin, vize türüne uygun şekilde talep edilen vize ücretini yatırmaları gerekir. Gambiya vize ücretini yatırmayan kişilerin, vize işlemleri başlatılmaz. Ayrıca vize başvurusunda bulunan kişilerin bilmesi gereken bir hususta, vize işlemlerinin olumsuz yönde sonuçlanması halinde vize ücreti tekrar iade edilmez. Gambiya vize ücreti, her yıl değişiklik gösterebilir. 

Gambiya Vize ücreti vize türüne ve ülkede seyahat süresine göre değişiklik gösterir. Vize başvurusunda bulunan kişilerin, evrakların teslimi için kargo ücreti ve diğer masraflar vize ücretine dâhil değildir. Vize başvurularının olumsuz yönde sonuçlandığı takdirde, kişiler hem maddi hem de manevi olarak zarara uğrar. Gambiya vize işlemlerinin kısa süre içerisinde olumlu olarak sonuçlanabilmesi için Long Vize Turizmden hizmet alabilirsiniz.

Gambiya Vize Randevusu İçin Pasaport Zorunlu Mudur?

Gambiya vize başvurusu için gerekli girişimlerde bulunan kişilerin, halen geçerliliği bulunan bir pasaportlarının olması zorunludur. Gambiya’ya seyahat edecek Türkiye Cumhuriyeti bordo, gri, yeşil ve siyah pasaport sahiplerinin vize başvurusu yapmaları zorunludur. Ancak pasaportların seyahat süresi bitiminden itibaren en az 6 ay geçerliliğinin bulunmasına ve 3 sayfasının da boş olmasına dikkat etmeleri gerekir.

Pasaportlarının süresi dolmuş kişilerin, vize başvurusu yapmadan pasaport başvurusu yapmalıdırlar. Ayrıca Gambiya vizesi için vize başvurusunda bulunan kişilerin, dikkat etmesi gereken bir hususta pasaportlarının sayfalarının eskimemiş ve yıpranmamış olmasıdır. Gambiya vizesi için pasaport ve diğer evraklar hakkında detaylı bilgi için Long Vize Turizm şirketimizin müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Vize Randevusu Gambiya
Gambiya Vize Randevusu

Gambiya Vize Ücreti

Gambiya vize ücreti, Gambiya ülkesine seyahat etmek isteyenlerin, yatırmak zorunda oldukları bir ücrettir. Gambiya vize ücreti; talep edilen vize çeşidine, seyahat süresine, vizenin tek girişli, çift girişli ya da çok girişli olmasına göre belirlenir. Ücretler, her yıl belli oranlarda arttırılır. Vize başvuruları yapılmadan önce öncelikle vize ücretinin yatırılması gerekir. Vize ücreti yatırılmadan vize işlemleri başlatılmamaktadır. Bu nedenle vize ücretinin yatırıldığına dair dekontun, seyahat amacına göre belirlenen evraklar ve belgeler içerisine konulması gerekir. Aksi takdirde vize başvurusunun olumsuz yönde sonuçlanması kaçınılmaz olur.

Seyahat amacına göre Gambiya Konsolosluğu/Büyükelçiliği tarafından istenen evrak ve belgelerin resmi prosedürlere göre tanzim edilip teslim edilmesi, vize başvurusunun olumlu yönde sonuçlanması için temel şartlardır. Bu evraklar ve belgeler içerisinde eksik belge, yanlış bilgi ya da sahte belge düzenlenmesi durumunda, Gambiya Büyükelçiliği yetkilileri yaptıkları incelemelerde bu sorunları tespit edilen başvuru sahiplerinin başvurularını reddederler.

Sahte belge düzenleyenler hakkında yasal işlemler başlatılır. Vize başvurusu olumsuz yönde neticelendirilen kişilere, yatırılan vize ücreti iade edilmez. Bu kişiler tekrar vize başvurusu yapmak istediklerinde yeniden vize ücretini yatırmaları gerekir. Güncel vize ücretleri hakkındaki bilgilere, Long vize şirketimizle iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

Gambiya Vize Başvuruları Nasıl Yapılır?

Türkiye ile Gambiya ülkesi arasında vize zorunluluğu bulunur. Tüm pasaport türlerinde pasaport türü fark etmeksizin Gambiya ülkesine gidecek kişilerin, vize başvurusu yapmak zorundadırlar. Vize başvuruları, İstanbul’da bulunan Gambiya Fahri Konsolosluğu’na veya Ankara’da faaliyet gösteren Gambiya Büyükelçiliği’ne yapılabilir. Gambiya vize işlemleri birçok aşamadan ibaret olduğundan istenen evraklar ve belgeler seyahat türüne göre farklılık arz ettiğinden, tüm bu işlemlerin bireysel olarak yapılması pek mümkün değildir.

Vize işlemleri konusunda Gambiya Büyükelçiliği tarafından vize başvurularının alınması, evrakların ve belgelerin teslim edilmesi, tüm süreçlerin takip edilmesi konularında yetkilendirilen seyahat acentesi olan Long Vize Turizm şirketimiz aracılığıyla başvuru işlemlerini yapabilirsiniz. Long Vize şirketimiz, tüm süreçleri başvuru sahibi adına ülke temsilcileri ve uzman personeli ile yaparak planlanan tarihte başvuru sahibinin seyahat edebilmesi için kısa sürede vize alınmasında profesyonel hizmet vermektedir.

Gambiya Vize Ücreti Ve Çeşitleri

Gambiya vize başvurusu yapılmadan önce seyahat türüne göre başvuru yapılır ve buna göre bize türü talep edilir. Ülkesine saat etmek isteyenlere verilen vize türleri şunlardır:

 • Gambiya diplomatik vizesi
 • Gambiya resmi amaçlı bize
 • Gambiya turistik vize
 • Gambiya ticari vizesi
 • Gambiya aile/arkadaş ziyareti vizesi
 • Gambiya eğitim vizesi
 • Gambiya transit vizesi
Vize Ücreti Gambiya
Gambiya Vize Ücreti

Gambiya Vizesi Dilekçe Örneği

Gambiya vizesi dilekçe örneği için şirketimizin web sayfasını ziyaret ederek matbu örneğine ulaşabilirsiniz. Türkiye ile Gambiya ülkesi arasında yapılacak seyahatlerde vize zorunluluğu bulunur. Umumi, hususi, hizmet ve diplomatik pasaport sahibi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları, Gambiya ülkesine yapacakları seyahatleri için vize başvurusu yapmak durumundadırlar. Gambiya vize başvurusu yapmadan önce bu ülkeye ne için seyahat edileceğine ve yapılacak seyahatin süresinin ne kadar olacağına karar verilmelidir.

Ülkemizden Gambiya ülkesine genellikle ticari faaliyetlerde bulunmak, iş ve ekonomi toplantılarına katılmak, yatırım yapmak, eğitim ve öğretimlerini tamamlamak, turistik gezi düzenlemek, diplomatik görevlerde bulunmak gibi amaçlarla seyahat edilir.

Seyahat amacına göre Gambiya Konsolosluğu/Büyükelçiliği tarafından belirlenen evrakların ve belgelerin resmiyete uygun olarak tanzim edilmesi gerekir. Bu evraklar ve belgeler içerisinde bulunması gereken belgelerden bir tanesi de dilekçe yazılmasıdır.

Dilekçe yazılırken Gambiya ülkesine hangi amaçla seyahat edileceği ve seyahat süresinin ne kadar olacağı açıkça ifade edilmelidir. Dilekçenin tanzim edilmesinde, belli kurallara uyulması zorunludur. Gambiya vizesi dilekçe örneği yazılırken vize başvurularında Büyükelçilik tarafından seyahat acentesi olan Long Vize Turizm şirketimizden profesyonel destek alabilirsiniz.

Gambiya Vizesi Dilekçe Örneği Doldururken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Gambiya vizesi için tüm seyahat türlerinde istenen belgelerden olan dilekçenin aşağıda belirtilen usullere ve kurallara uygun olarak yazılması önem arz eder.

Matbu dilekçe örneğini Long Vize şirketimizin web sayfasından indirebilirsiniz.

Dilekçe el yazısıyla yazılacağı gibi dijital ortamda da yazılabilir. Dijital ortamda yazılan dilekçenin çıktısı alınıp, ıslak imza ile imzalanması gerekir.

El yazısı ile dilekçe yazılacaksa mavi ya da siyah tükenmez kalem kullanılarak içeriğinin düzenlenmesi, yazılan ifadeler açık ve anlaşılır olmalıdır.

Vize almak için gerekli olan dilekçede, Gambiya ülkesine hangi amaçla seyahat edileceği ve seyahat süresinin ne kadarlık bir süreyi kapsayacağı açıkça ifade edilmelidir. Örneğin; turistik bir seyahat gerçekleştirilecekse tura katılacak kişi sayısı, turun kapsamı ve tur ile ilgili bilgilerin bulunması ve bu bilgilere ait belgelerin dilekçe ekine konulması gerekir.

Yapılacak seyahat tarihi net olarak yazılmalı ve ülkeye giriş tarihi, ayrılış tarihi gibi bilgiler açıkça ifade edilmelidir.

Dilekçe içeriğinde en önemli hususlardan birisi seyahat süresince oluşacak masrafların nasıl karşılanacağı ve bu masrafların karşılanacağına dair taahhüt içeren ifade yer almalıdır.

Dilekçe içeriğinde ifade edilen bilgilerin, diğer evraklar da yer alan bilgilerle uyumlu olması, dilekçede adres ve iletişim bilgilerinin başvuru sahibine ait olması ve atılacak imzanın diğer belge ve evraklarda atılan imza ile aynı olmasına özellikle dikkat edilmelidir.

Vizesi Dilekçe Örneği Gambiya
Gambiya Vizesi Dilekçe Örneği

Gambiya Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Gambiya vizesi kaç günde çıkar? sorusu, Gambiya ülkesine seyahat edecek kişilerin cevabını en çok merak ettiği konuların başında gelir. Seyahat planlarını vize süresine göre ayarlayan kişiler için vize sonuçlanma süresi oldukça önemlidir. Gambiya vizesi, ortalama 5 iş günü içerisinde sonuçlanır. Ancak bazı durumlarda bu süre daha da uzayabilir. Gambiya vizesi için gerekli evraklar ve belgeler tamamlandıktan sonra Gambiya Büyükelçiliği’ne teslim edilir. Evrakların ve belgelerin teslim edilmesi ile birlikte Gambiya vize işlemleri başlatılmış olunur.

Gambiya Vizesi İşlem Süresi Ne Kadar

Gambiya vizesi için gerekli evrakların ve belgelerin incelenmesi için belirli bir süreye ihtiyaç vardır. Gambiya vize işlemlerini kısa süre içerisinde tamamlanması için Gambiya Büyükelçiliği tarafından vize başvurularının alınmasında ve vize işlemlerinin yürütülmesinde yetkilendirilen Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Long Vize Turizm şirketimiz, Gambiya vize başvurularında uzman ve deneyimli elemanları ile hizmet vermektedir.

Gambiya Vizesini Kısa Sürede Almak İçin Ne Yapılmalı?

Gambiya vize işlemlerinin kısa süre içerisinde tamamlanması için öncelikle profesyonel destek alınması gerekir. Vize işlemleri için talep edilen belgeler ve evraklar, resmi ve önemli belgeleri olduğundan eksik veya yanlış bir evrak vize başvuru süresinin uzamasına neden olacaktır. Vize başvurularının kısa süre içerisinde olumlu yönde sonuçlanması için öncelikle gerekli evrakların ve belgelerin prosedüre uygun şekilde hazırlanması gerekir.

Vize başvurusu yapacak kişilerin, dikkat etmesi gereken bir hususta Gambiya vize başvurusu işlemleri resmi tatil günlerinde Gambiya Büyükelçiliği görev yapmaz. Eğer vize başvurusu bu resmi tatillere denk gelirse, vize süresinin uzamasına neden olacaktır.

Vize başvurularının prosedüre uygun şekilde ilerlemesi ve kısa süre içerisinde sonuçlanması için Long Vize Turizm şirketimizden profesyonel destek alabilirsiniz. Long Vize Turizm yetkili seyahat acentemiz, uzman ülke temsilcileri ve uzman personeli ile vize işlemlerinin kısa süre içerisinde tamamlanması için hizmet vermektedir.

Gambiya Vize Türleri

Gambiya seyahat edecek kişilerin öncelikle vize türünü belirlemeleri gerekir. Gambiya vizesi; turistik, ticari, aile ziyareti, diplomatik, eğitim, vatandaşlık gibi nedenlerden dolayı talep edilebilir. Gambiya vize başvurusunda bulunan kişilerin, seyahat nedenlerini Büyükelçiliğe kanıtlamaları gerekir. Gambiya vize başvurularında vize türleri hakkında detaylı bilgi için Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Vizesi Kaç Günde Çıkar Gambiya
Gambiya Vizesi Kaç Günde Çıkar

Gambiya Vizesi Nasıl Alınır?

Gambiya vizesi nasıl alınır? sorusu Gambiya’ya seyahat edecek kişilerin cevabını merak ettiği konuların başında gelir. Gambiya’ya seyahat edecek Türkiye Cumhuriyeti bordo, gri, siyah ve yeşil pasaport sahiplerinin vize almaları zorunludur. Gambiya vize başvurusu yapacak kişilerin, öncelikle seyahat nedenlerini belirlemeleri gerekir.

Gambiya’ya ticari, turistik, aile ziyareti, eğitim, diplomatik, vatandaşlık gibi nedenlerden dolayı vize başvurusunda bulunabilir. Ancak vize başvurusunda bulunmadan önce halen geçerlilik süresi bulunan en fazla 10 yıl içerisinde alınmış bir pasaportun bulunması zorunludur. Pasaportu bulunmayan kişilerin, vize işlemleri başlatılmaz.

Vizesi Nasıl Alınır Gambiya
Gambiya Vizesi Nasıl Alınır

Gambiya Vizesinde Nereye Başvuru Yapılır

Gambiya vize başvurusu için gerekli evraklar ve belgeler tamamladıktan sonra Gambiya Büyükelçiliği’ne veya Konsolosluğu’na teslim edilir. Vize işlemlerinin başlatılabilmesi için vize türüne uygun şekilde talep edilen vize ücretinin yatırılması zorunludur. Gambiya vize başvurularının olumlu veya olumsuz yönde sonuçlanmasında Gambiya Büyükelçiliği yetkilidir.

Gambiya vizesi için gerekli evraklar ve belgeler teslim edildikten sonra vize işlemleri başlatılmış olunur. Vize işlemlerinin sonuçlanması için gerekli evrakların ve belgelerin Büyükelçilik yetkilileri tarafından incelenmesi gerekir.

Gambiya vize başvurularını vize başvuru sahibi şahsen gerçekleştirebilir. Ayrıca vize işlemlerinin prosedüre uygun şekilde yürütülebilmesi için ve olumlu sonuç alınabilmesi için Büyükelçilik tarafından seyahat acentesi olan Long Vize Turizm şirketimiz yetkilileri ile iletişime geçebilirsiniz.

Gambiya Başvuru Formu ve Pasaport

Gambiya vizesi başvurularında en önemli evraklar başvuru formu ve pasaporttur. Vize başvurusunda bulunan kişilerin halen geçerliliği bulunan bir pasaportlarının bulunması zorunludur. Ayrıca bu pasaportun en az 3 sayfasının boş olması ve sayfalarının yıpranmamış/eskimemiş olmasına da dikkat edilmelidir.

Gambiya vizesi için gerekli evraklar ve belgeler arasında en önemlilerinden birisi de başvuru formudur. Başvuru formu, resmi bir belgedir.

Bu nedenle bu belgenin prosedüre uygun şekilde hazırlanması çok önemlidir. Gambiya vize başvurusunda bulunan kişilerin, başvuru formunda herhangi bir hata gördüğünde tekrar başvuru formu talep etmeleri gerekir. Gambiya başvuru formunda yer alan sorular cevaplanırken net ve açıklayıcı olmalıdır. Gambiya vize başvurularında gerekli evrakların ve belgelerin hazırlanmasında ve başvurunun gerçekleştirilmesinde Long Vize Turizm şirketimizden danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Long Vize Turizm, Gambiya vize başvurularında yetkili vize acentesidir.

Gambiya’nın Vize İstemediği Ülkeler

ArnavutlukGrenadaNijer
AlmanyaGineNijerya
AvusturyaMacaristanPalau
AvustralyaİtalyaPolonya
BangladeşİrlandaPortekiz
Beyaz RusyaLetonyaRomanya
BeninLitvanyaSamoa
BolivyaMaltaSan Marino
BulgaristanMoritanyaSenegal
KanadaKaradağSırbistan
FinlandiyaNepalKenya
Gambiya’nın Vize İstemediği Ülkeler

Gambiya Hakkında Genel Bilgiler

Nüfus2,28 milyon (2018)
Para BirimiGambiya Dalasisi
Resmi Diliİngilizce
Diniİslam – Hristiyan
Telefon Kodu+220
Trafik Akış YönüSağdan
En Popüler YemekleriBenachin – Domodah – Plasas
Gezilecek YerlerKunta Kinteh Adası – Gambia National Museum – Kiang West National Park – Abuko Nature Reserve
BaşkentBanjul
ŞehirleriSerekunda – Brikama – Nema Kunku – Banjul – Farafenni – Basse Santa Su
Yüz Ölçümü11.295 km2
Zaman DilimiGMT
İnternet Alan Adı.gm
Kurucusu
BaşkanıAdama Barrow
Asgari Ücret85 Dolar
İklimiTropikal
Asker Sayısı800
Komşu ÜlkeleriGine-Bissau – Senegal
Kuruluş Tarihi18 Şubat 1965
Gambiya Hakkında Genel Bilgiler
Gambiya
Gambiya
mail longvize E-mail
[email protected]
whatsapp longvize WhatsApp Hattı
0553 716 03 25
Long Vize Çağrı Merkezi Mobil Hat
0553 716 03 25
longvize çalışma saatleri Pazartesi – Pazar
08:30 – 00:00
İletişim

Sıkça Sorulan Sorular

Gambiya Vizesi Nasıl Alınmalıdır?

Gambiya, seyahatlerini gerçekleştirebilmeniz için gerekli olan Gambiya Vizesine başvuru yapmak isteyen vize başvuru sahipleri Gambiya Konsolosluğundan öncelikli olarak Vize Randevusu alması gerekmektedir. Randevu alındıktan sonra Gambiya Konsolosluğunun istemiş olduğu belgelerin listesi hazırlanarak randevu gününde konsolosluğa sunulur ve vize başvurusu gerçekleştirilir. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezini Arayıp Gambiya Konsolosluğundan Vize Başvuru İşlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Gambiya Vize İşlemleri ile ilgili diğer detaylar için Long Vize Turizm ile irtibat kurabilirsiniz.

Gambiya Vizesine Konsolosluktan Mı Başvuru Yapılır?

Gambiya Vizesine başvuru yapacak vize başvuru sahipleri Gambiya Ülkesinin bir başvuru merkezi olmadığı için Gambiya Vizesine Konsolosluktan gerçekleştirmesi gerekmektedir. Gambiya Konsolosluğu Randevu sistemi ile çalıştığı için öncelikli olarak randevu alınması gerekmektedir. Randevunuzu aldıktan sonra gerekli belgelerin tamamlanması ile vize başvurusu yapılır. Firmamız Long Vize Başvuru Merkezi sizlerin bilgileriyle Gambiya Konsolosluğundan Vize Randevusu alıp Başvurunuzu gerçekleştirebilir. Gambiya vize işlemleriniz için detaylı ve güncel bilgilere erişebilmek için Long Vize Turizm ile irtibat kurabilirsiniz.

Gambiya Vizesi Kaç Günde Çıkartılır?

Gambiya vize işlemleri konsolosluk üzerinden gerçekleştirilmekte olup, vize başvurusu, randevu sistemi üzerine kuruludur. Gambiya vize işlemleriniz için randevunuzun oluşturulmasından sonra randevu gününe kadar evraklarınızın güncel olarak hazırlanması işlemi ile devam edilir. Gambiya Vize Randevusu günü tamamlanmış olan evraklar ile bir başvuru dosyası hazırlanır ve konsolosluğa sunularak başvuru sonucu beklenmeye başlanır. Bütün bu işlemler ve başvurunun sonuçlanması ortalama 10 gün ile 15 gün kadar sürmektedir. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile vize başvurunuzu sorunsuz gerçekleştirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Gambiya Vize Başvurusu İçin Randevu Almak Gereklimidir?

Gambiya vize başvurusu yetkili bir vize başvuru merkezi olmamasından ötürü Gambiya Konsolosluğu üzerinden gerçekleştirilmektedir. Gambiya Konsolosluğu vize başvuruları esnasında yoğunluk yaşanmaması ve evrak takibinin kolay yapılması adına vize işlemlerinde randevu usulü çalışmaktadır. Gambiya vize randevusu yine konsolosluk üzerinden alınarak vize başvuru işlemleri gerçekleştirilir. Gambiya vize randevunuzu almak ve vize başvurunuzu gerçekleştirmek için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi sizlere profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Sizlerde bu ayrıcalıklı hizmetten faydalanabilmek için Long Vize Turizm ile iletişime geçebilir ve Gambiya Vize Formuna ulaşarak vize başvuru işlemlerinize başlayabilirsiniz.

Gambiya Vizesi İle Hangi Ülkelere Seyahat Edilebilir?

Gambiya, ülkemizde seyahat planı yapan vatandaşlarımız için seyahat öncesinde vize talep eden ülkelerden birisidir. Seyahat öncesinde Gambiya vize işlemleri yapmanız zorunlu bir prosedürdür. Gambiya Vize Başvuru işlemlerinizi gerçekleştirerek alacağınız vize ile Gambiya seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz. Alacağınız vize sadece Gambiya seyahatinizde kullanılabilmektedir. Bu vize ile Gambiya ya giriş yapabilir ancak buradan başka bir ülkeye geçiş yapamazsınız. Vize başvuru ve randevu işlemleriniz için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezini tercih ederek profesyonel bir hizmet alabilirsiniz.

Gambiya Büyükelçiliği Vize Bölümünün Görevleri Nelerdir?

Gambiya ülkesine Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından seyahat edecekler için vize başvurusu Büyükelçilikten yapılmamaktadır. Gambiya Vize İşlemleri ile ilgilenen merci Gambiya Konsolosluğu dur. Vize başvuruları konsolosluk üzerinden gerçekleştirilirken, Büyükelçilik Türkiye Cumhuriyeti ile ilgili diplomasi işlemlerini yürütmektedir. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile vize işlemleri ve vize başvurusu hakkında detaylı bilgi alarak vize başvurunuzu güven içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.

Gambiya Büyükelçiliğinden Vize İşlemleri Yapılıyor Mu?

Gambiya Büyükelçiliği Türkiye Cumhuriyeti ile Gambiya ülkesi arasındaki diplomasi ile ilgili konularda ilgilenir. Gambiya Vize Başvurusu, ülkemizden seyahat edecek vatandaşlar için konsolosluk üzerinden gerçekleştirilmektedir. Vize başvuru işlemleri ile Büyükelçilik herhangi şekilde ilgilenmemektedir. Vize işlemleri ile ilgili prosedürleri ve gerekli evrak listeleri ile ilgili bilgi almak için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezinden profesyonel ve kaliteli bir hizmet alabilirsiniz.

Gambiya Büyükelçiliği Vize Randevusu Alınır Mı?

Gambiya seyahatleri için vize başvuruları konsolosluk üzerinden gerçekleştirilmekte olup vize işlemleri ile de yine konsolosluk ilgilenmektedir. Bu nedenle vize başvurusunun ilk adımı olan Gambiya Vize Randevusu da Gambiya konsolosluğundan alınmaktadır. Vize randevusu almak ve vize işlemlerinizi gerçekleştirmek için profesyonel bir hizmet almanız vize işlemlerinizi kolaylaştıracaktır. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi sizin adınıza vize randevunuzu alarak vize başvuru işlemlerinizi gerçekleştirir.

Gambiya Vize Ücreti Büyükelçiliğe Mi Ödenir?

Gambiya Vizesi almak için vize başvurularında ödenecek olan Gambiya Vize Ücretleri Büyükelçilik tarafından alınmamaktadır. Vize işlemleri ile Büyükelçilik herhangi şekilde sorumlu olmamakta, vize başvuruları ve vize ile ilgili işlemlerde konsolosluk görevli olmaktadır. Bu durumdan ötürü vize ücreti Büyükelçilik tarafından kabul edilmemektedir. Vize ücretleri başvuru öncesinde bankaya yatırılarak, işlem dekontu vize evrakları ile birlikte konsolosluğa sunulur. Güncel vize ücretleri için Long Vize Turizm ile irtibat kurabilirsiniz.

Gambiya Büyükelçiliği Vize Sonucu İçin İtiraz Edilir Mi?

Gambiya vize başvuruları Gambiya Büyükelçiliği üzerinden kabul edilmemektedir. Gambiya vize başvuruları konsolosluk tarafından kabul edilerek, işlemler bu merci üzerinden devam ettirilmektedir. Vize başvuru sonucunun olumsuz gelmesi yani red almanız durumunda vize sonucuna itiraz hakkınız bulunmaktadır. Ancak bu itirazı vize başvurusunun gerçekleştirildiği konsolosluğa yapılması gerekmektedir. Gambiya Vize İtiraz Dilekçesi için detaylı bilgi almak adına firmamız Long Vize Turizmden profesyonel ve kaliteli bir hizmet alabilirsiniz.

Gambiya Konsolosluğu Vize Bölümünün Görevleri Nelerdir?

Gambiya Konsolosluğu Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından seyahat edecek olan kişilerin vize başvuru işlemlerini kabul eden mercidir. Gambiya Vize Başvuru işlemleri ile ilgili prosedürler Gambiya Konsolosluğu üzerinden gerçekleştirilir. Gambiya Konsolosluğu Vize bölümü vize randevusu vererek, vize başvurularını ve vize başvuru evraklarını kabul etme ve vize başvurularını sonuçlandırma görevlerinden sorumludur. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile vize başvuruları ile ilgili detaylı bilgilere ulaşmak ve başvurularınızı güven içinde gerçekleştirebilirsiniz.

Gambiya Konsolosluğundan Vize Başvurusu Yapılır Mı?

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının Gambiya seyahatlerinden önce alması gerekli olan Gambiya Vizesi için, vize başvuruları Gambiya Konsolosluğu tarafından kabul edilmektedir. Gambiya Konsolosluğundan vize başvurusu gerçekleştirebilmek için ilk olarak konsolosluktan vize randevusu almanız gereklidir. Gambiya Vize Randevunuzun alınmasının ardından vize başvurunuzu Gambiya Konsolosluğu üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Vize başvurularında profesyonel bir destek almak için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Gambiya Vizesi İçin Ücret Ödenir Mi?

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının, Gambiya seyahatlerinden önce vize almaları zorunlu bir işlem olmak ile birlikte vize başvuruları için bazı yerine getirilmesi gereken prosedürler mevcuttur. Gambiya Vizesi almak için Gambiya Konsolosluğunun belirlemiş olduğu belli bir vize harç bedeli vardır. Bu vize harç bedelleri her başvuru sahibi tarafından ödenmek zorunda olup, vize ücretleri farklı durumlarda değişkenlik gösterebilmektedir. Güncel vize ücretleri için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezini arayabilirsiniz.

Gambiya Konsolosluğundan Vize Başvurusu İçin Randevu Almak Gerekir Mi?

Ülkemiz vatandaşlarından Gambiya’ ya seyahat planlayanların vize işlemi yapmaları zorunlu iken vize başvuruları ülkemizde Gambiya Konsolosluğu tarafından kabul edilmektedir. Gambiya Konsolosluğu Vize başvurularında yoğunluğun azaltılması ve evrak takibinin kolaylaştırılması için Gambiya Vize İşlemleri randevu usulüne dayalı olarak gerçekleştirilir. Vize randevusu almanız durumunda vize başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Vize randevusu almak için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz.

Gambiya Konsolosluğuna Vize Sonucu İçin İtiraz Edilebilir Mi?

Gambiya Vize İşlemleri konsolosluk üzerinden gerçekleştirilmekte olup, vize başvuru evrakları konsolosluk tarafından kabul edilir. Konsolosluk başvuru evraklarını değerlendirerek vize başvurusunu sonuçlandırmaktadır. Vize başvurunuzun olumsuz yani red alması gibi durumlarda vize sonucuna itiraz etme hakkınız bulunmaktadır. Bu işlem için Gambiya Vize İtiraz Dilekçesi hazırlamanız gerekmektedir. İtiraz dilekçeniz yine konsolosluk tarafından kabul edilmektedir. Firmamız Long Vize Turizm ile vize başvuru işlemlerinizi gerçekleştirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Gambiya Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi Nasıl Alınır?

Gambiya Aile Arkadaş Ziyareti Vizesine Başvuru yapacak vize başvuru sahiplerinin öncelikli olarak Gambiya dan gelen davetiyeye istinaden Gambiya Konsolosluğundan Vize randevusu oluşturmalıdır. Başvuru sahibi kişisel evrakları ve gelen davetiye ile birlikte randevu günü başvurunuzu gerçekleştirebilir. Ziyaret vizesi için alacağınız vize davetiyesi Gambiya da yaşayan ve oturumu olan aile üyeniz veya akrabanız ya da arkadaşınız tarafından gönderilmelidir. Firmamız Long Vize Turizm ile yapacağınız Vize Başvurunuzda sizlere en iyi vize desteğini vermeye firma olarak hazırız. Profesyonel ve kaliteli bir hizmet almak için Long Vize Turizm ile iletişim kurabilirsiniz.

Gambiya Aile/Arkadaş Ziyareti Vizesinde Davetiye Olmak Zorunda Mı?

Gambiya Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi başvurunuz için Gambiya da yaşayan ve oturumu bulunan aile üyesi veya arkadaşınızın bulunması gereklidir. Gambiya Konsolosluğunu, vize başvurusunda Aile üyesi, akraba veya arkadaşınızı ziyarete gideceğinizi beyan etmeniz ve bu durumu kanıtlamanız için davetiye almanız gereklidir. Bu koşulun sağlanması ile ziyaret vizesi başvuru yapabilmektesiniz. Ziyaret vizesi için diğer gerekli Gambiya Vize Evrak Ve Belgelerin doğru ve eksiksiz tamamlanması vize başvuru sonucunun olumlu şekilde sonuçlanmasını sağlayacaktır. Gambiya ya yapacağınız Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi başvurusu için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezinden profesyonel bir hizmet alabilirsiniz.

Gambiya Aile Arkadaş Ziyaretinde Davetiyesini Kimler Gönderebilir?

Gambiya ya yapacağınız ziyaret amaçlı seyahatleriniz için almanız gereken ziyaret vizesinin başvurusunda kullanacağınız davetiye Gambiya’ da yaşayan ve oturumu olan aile üyeleri, akrabalar veya arkadaşlar tarafından gönderilebilir. Bu davetiyeler sadece ziyaret vizesi başvurusunda kullanılabilmekte olup bu davetiye ile Gambiya Ticari Vize veya Gambiya Çalışma Vizesi gibi vize başvurularında kullanılamaz. Davetiye mektubunu gönderen kişilerin davetiyeyi bulunduğu ülkede konsolosluğa onaylatılmalı dır. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile vize başvuru işlemlerinize dair detaylı bilgilere ulaşmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Gambiya Aile Arkadaş Ziyaret Vizesi Kaç Günlük Verilir?

Gambiya aile arkadaş ziyareti vizesi için ülkemiz vatandaşlarından herhangi pasaport hamili kişiler başvuru yapabilmektedir. Vize başvuru işlemleri için konsolosluktan alacağınız vize randevusu başvuru işlemlerinin ilk adımı olmaktadır. Gambiya Vize Randevu tarihinize kadar gerekli evraklarınızın hazırlanıp randevu gününde elçiliğe sunulması gereklidir. Daha sonra vize başvurunuzun sonuçlanması süreci başlar. Vizenizin olumlu sonuçlanması halinde sizlere verilen seyahat süresi kişilere göre farklı sebeplerden dolayı değişkenlik gösterebilmekte olup vize süreniz 90 güne kadar çıkabilmektedir. Başvuru işlemleriniz için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi sizlere profesyonel bir hizmet vermektedir.

Gambiya Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi İle Hangi Ülkelere Gidilir?

Gambiya ülkesi konsolosluğundan alacağınız Gambiya Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi ile Gambiya dan yaşayan aile üyeniz, akrabanız veya arkadaşınızı ziyarete gidebilirsiniz. Ancak alacağınız bu vize ile bu ülkeden başka bir ülkeye herhangi bir amaçla geçiş yapmanız mümkün değildir. Aynı zamanda bu ülkeye yapacağınız ticari veya turistik amaçlı seyahatleriniz için de ziyaret vizesi kullanmaz uygun olmamaktadır. Tabi ki ziyaret amaçlı seyahatleriniz için de Gambiya Turistik Vize veya Gambiya Ticari Vize başvurusunda bulunmanız mümkün değildir. Firmamız Long Vize Turizm ile vize işlemlerinizde profesyonel bir hizmet alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Gambiya Ticari Vizesi Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Durumlar Nelerdir?

Gambiya Vizesi alırken dikkat edilmesi gereken durumlar Gambiya dan gelecek olan davetiyedir. Gambiya dan gelen davetiye ya oradan bir firmayla iş yapacağınızı yazması gerekmektedir ya da orada bulunan fuardan fuar giriş bileti olması gerekmektedir. Gelen davetiye ile birlikte Gambiya Konsolosluğundan Vize Randevusu oluşturulup Ticari Vizeye başvuru yapılır. Bunun yanı sıra vize başvurusunda bazı iş yeri evraklarının da hazırlanarak konsolosluğa sunulması gereklidir. Firmamız Long Vize Turizm ile yapacağınız Ticari Vize Başvurusunda Gambiya Konsolosluğundan Vize Randevusu alabilir ve Gambiya Vize İşlemlerinize başlayabilirsiniz.

Gambiya Ticari Vize Nasıl Alınır?

Gambiya Vizesi Gambiya Ülkesinde bir ticaret ya da bir fuar üzerine verilen bir vize türüdür. Gambiya Ticari Vizesi alırken en önemli hususlardan birisi Gambiya Hükumetinden gelen bir ticari davetiye ya da bir fuar davetiyesidir. Bu davetiye şahsınıza veya iş yerinizin adına olabilir. Gambiya vize başvurusu, Gambiya Turistik Vize başvurularına göre daha farklı belgeler içermektedir. Bu belgeler seyahat amacı ve çalışma durumunuza göre farklılıklar göstermektedir. Ticari vize için gerekli evraklar listesine Long Vize Turizmden ulaşabilirsiniz. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi Gambiya Ticari Vize Başvurunuzu gerçekleştirerek sizlere profesyonel bir hizmet vermektedir.

Gambiya Ticari Vize Alırken Davetiye Kullanmam Şart mı?

Gambiya Ticari Vize Başvurusu yaparken davetiye olması şarttır. Davetiye olmaması durumunda vize başvurunuzun türü Ticari Vize İşlemlerine girmemektedir. Gambiya’ dan gelen davetiyede sizlerin orada ne tür bir iş yapacağınız kaç gün kalmanız gerektiğinin belirtilmesi gerekmektedir. Davetiye içeriğinin doğru olması yapılacak Gambiya vize başvurusu açısından önem arz etmektedir. Bu açıdan vize başvuru işlemleriniz için profesyonel bir hizmet almanız faydalı olacaktır. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi İle Gambiya Vize İşlemlerinizi gerçekleştirebilir sizler için gerekli olan evrak listesini alabilirsiniz.

Gambiya Ticari Vizeye Kimler Başvuru Yapabilir?

Gambiya Ticari Vize başvurusu, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının bütün pasaport sahiplerinin ticari amaçlı seyahatleri için yapılması gereklidir. Belgelenebilecek herhangi bir ticari amaçlı seyahat için pasaport ve diğer gerekli Gambiya Vize Evrak Ve Belgelerine sahip kişiler Gambiya’ ya Ticari Vize başvurusunda bulunabilirler. Gambiya Ticari Vize başvurunuz için seyahat amacınızın ticari olarak belgelenebilir olması yani Gambiya’ dan gelecek olan bir Ticari davetiye veya fuar bileti gibi evraklar gereklidir. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile Gambiya vize işlemleriniz sizin adınıza en güvenli ve profesyonel şekilde gerçekleştirilmektedir.

Gambiya Ticari Vizesi Evrakları Nelerdir?

Gambiya Ticari Vizesi için konsolosluktan yapılacak olan vize başvurusunda, diğer vize türlerine göre farklı evraklar istenmektedir. Bunun yanı sıra başvuru yapacağınız ticari vize, kendi içinde de kişilere göre farklı evraklar gerektirebilmektedir. Bu evrak farklılıkları, başvuru sahiplerinin kişisel durumları, çalışma ve iş durumları ve yaşları gibi faktörlere bağlı olarak değişkenlikler göstermektedir. Gambiya ülkesine seyahatiniz için yapacağınız ticari vize başvurusunda gerekli olan bütün evrak ve belgeler için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile iletişime geçebilir ve Gambiya Vizesi Nasıl Alınır öğrenebilirsiniz.

Gambiya Turistik Vize Nasıl Alınır?

Gambiya Turistik Vize Başvuru sahipleri öncelikli olarak Gambiya Konsolosluğundan Vize Randevusu oluşturması gerekmektedir. Oluşturulan Gambiya vize Randevusuna istinaden Gambiya konsolosluğunun istemiş olduğu evraklar hazırlanır. Bu Gambiya vize belgelerinin içinde en önemlisi vize talep dilekçesidir. Yazılan dilekçe örneğinde neden turistik gitmek istediğinizi Gambiya seyahatinizde ne yapacağınızı belirtmeniz gerekmektedir. Gambiya vize talep dilekçesinin doğru hazırlanması, Gambiya vize başvurunuzun olumlu sonuçlanması ihtimali arttırmaktadır. Firmamız Long Vize Merkezini arayarak Gambiya Vize Başvuru işlemlerini gerçekleştirebilir ve Gambiya Vizesi Kaç Günde Çıkar öğrenebilirsiniz.

Gambiya Turistik Vize Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir?

Gambiya Turistik Vizesi alırken dikkat edilmesi gereken hususlardan en önemlisi seyahatinin turistik olduğunu Gambiya Konsolosluğu Vize memuruna inandırmanız gerekmektedir. Gambiya Konsolosluğuna vereceğiniz evrakların içinde en önemlisi opsiyonlu otel uçak biletleriniz olmasıdır. Gambiya vize başvuru işlemleriniz deki diğer önemli faktör ise evrakların ve belgelerin hatasız ve eksiksiz şekilde hazırlanması gerekliliğidir. Eksik veya hatalı evrak ile başvuru yapılması vize sonucunun doğrudan red almasına neden olmaktadır. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri merkezimizi arayarak Gambiya vize işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Gambiya Turistik Vize Şartları Nelerdir?

Gambiya Vize Şartları Gambiya Konsolosluğundan öncelikli olarak Gambiya vize randevusu alınması gerekmektedir. Randevu işlemleri gerçekleştirildikten sonra meslek durumunuza göre gerekli vize evraklarınızı hazırlayıp başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Tabi hazırlamanız gereken evraklar meslek durumunuzun haricinde yaşınız ve sosyal güvenceniz gibi faktörler göre de değişkenlik gösterebilmektedir. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu işlemleri merkezimizi arayarak Gambiya vize Evraklarınızı ve Gambiya Vize Randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Gambiya Turistik Vizeye Kimler Başvuru Yapabilir?

Gambiya ülkesine Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından turistik amaçlı seyahat etmek isteyen ve herhangi pasaport sahibi olan kişiler başvuru yapabilirler. Gambiya’ya turistik vize alabilmek için tatil, gezi, tarihi yerleri görmek gibi seyahat amaçlarınız olması gereklidir. Vize randevusu ve vize başvuru işlemleri ile ilgili daha detaylı bilgi sahibi olmanız vize başvuru işlemlerinizi ve vize almanızı kolaylaştıracaktır. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile Gambiya Vizesine dair detaylı bilgiye ulaşabilir, vize başvurunuzu güven içinde gerçekleştirebilirsiniz.

Gambiya Turistik Vizesi Alırken Davetiye Kullanmam Şart Mı?

Gambiya Turistik Vizesi turistik amaçlı seyahatleriniz için başvuru yapmanız gereken vize türüdür. Bu nedenle herhangi davetiyeye ihtiyaç yoktur. Davetiye mektupları genellikle Ticari Vize, Gambiya Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi, Çalışma Vizesi gibi vize türlerinde kullanılmaktadır. Gambiya’ ya gerçekleştireceğiniz vize başvurusu için en önemli belge Vize Dilekçesidir. Vize dilekçesinde seyahatinin turistik amaçlı yapıldığına dair inandırıcı olmanız gereklidir. Gambiya turistik vize başvurusunda vize talep dilekçesinin doğru hazırlanması ve diğer gerekli evrak ve belgelerin listesine ulaşmak için Long Vize Turizm ile iletişime geçebilirsiniz.

Gambiya Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Gambiya Vize Başvurusu, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için konsolosluk üzerinden gerçekleştirilmektedir. Gambiya Konsolosluğu Vize işlemleri randevu usulüne dayalı olarak çalışmakta olduğu için vize işleminin ilk adımı olarak vize randevusu alınır. Vize Randevusu alındıktan sonra vize evrakları güncel olarak hazırlanır ve randevu gününde konsolosluğa sunulur. Bu aşamadan sonra başvuru işlemleri tamamlanmış olur ve başvuru sonucu beklenmeye başlanır. Bütün bu işlemleri güven içerisinde gerçekleştirmek için firmamız Long Vize Turizmi arayabilirsiniz.

Gambiya Vize Başvurusu Yapılırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir?

Gambiya Vize Başvurusu yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan birisi hazırlayacağız vize evrakları dır. Bu Vize Evrakları kişilerin İş Ve Meslek durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Bu Meslekler Çalışan, İşveren, Çiftçi, Emekli, Kamu Çalışanı, Ev Hanımı, Öğrenci, Avukat ve Eczacı olarak sınıflandırabiliriz. Bunun yanı sıra diğer gerekli evraklar da başvuru sahibinin yaşı ve özel durumlarına göre değişiklik gösterebilmektedir. Firmamız Long Vize Merkezini arayarak Gambiya Vize İşlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Gambiya Vize Başvuru Evrakları Nelerdir?

Gambiya Vize Başvurusu için konsolosluktan yapılacak olan vize başvurusunda, vize türlerine göre farklı evraklar istenmektedir. Başvuru yapacağınız vize türü, kendi içinde de kişilere göre farklı evraklar gerektirebilmektedir. Bu evrak farklılıkları, başvuru sahiplerinin kişisel durumları, çalışma ve iş durumları ve yaşları gibi faktörlere bağlı olarak değişkenlikler göstermektedir. Gambiya ülkesine seyahatiniz için yapacağınız vize başvurusunda gerekli olan bütün evrak ve belgeler için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile iletişime geçebilir ve Gambiya Vizesi Kaç Günde Çıkar öğrenebilirsiniz.

Gambiya Vize Başvurusunda Kendim Gelmek Zorunda Mıyım?

Gambiya Vize Başvurusu, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için Gambiya Konsolosluğu tarafından kabul edilmektedir. Gambiya Vize İşlemleri randevu usulüne bağlı olarak gerçekleştirilirken, başvuru sahiplerinin randevu gününde şahsen konsoloslukta bulunmaları gerekmektedir. Gambiya Vize Başvuru işlemlerinde profesyonel bir hizmet almanız vize başvurunuz açısından faydalı olmaktadır. Firmamız Long Vize Turizm vize başvurularında sizlere profesyonel bir hizmet sunar.

Gambiya Vize Başvurusu Ne Zaman Sonuçlanır?

Gambiya vize başvurusu yetkili bir başvuru merkezinin bulunmaması nedeniyle Gambiya Konsolosluğu tarafından kabul edilir. Gambiya Konsolosluğu vize başvurularını ve Gambiya başvuru evraklarını değerlendirerek, vize başvurularını sonuçlandırmaktadır. Gambiya vize işlemleri ile vizenizin sonuçlanma süresi sabit bir süreç olmamak ile birlikte ortalama olarak bir hafta ile 15 gün arasında sürmektedir. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile vize başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve Gambiya Vizesi Nasıl Alınır öğrenebilirsiniz.

Gambiya Vize İçin Gerekli Evraklar Nelerdir?

Gambiya Vize Başvurusu için konsolosluktan yapılacak olan vize başvurusunda, vize türlerine göre farklı evraklar istenmektedir. Başvuru yapacağınız vize türü, kendi içinde de kişilere göre farklı evraklar gerektirebilmektedir. Gambiya vize evrak farklılıkları, vize başvuru sahiplerinin kişisel durumları, çalışma ve iş durumları ve yaşları gibi faktörlere bağlı olarak değişkenlikler göstermektedir. Gambiya ülkesine seyahatiniz için yapacağınız vize başvurusunda gerekli olan vize evrakları ve belgeleri için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile iletişime geçebilir ve Gambiya Vize Formuna sahip olabilirsiniz.

Gambiya Vizesi Gerekli Evrak Listesini Nereden Öğrenebilirim?

Gambiya Vize Evrakları Ve Belgeleri, Gambiya Konsolosluğu tarafından belirlenmektedir. Vize başvuru evrakları birçok unsura göre değişiklikler içermektedir. Evraklarda ki farklılıklar, başvuru yapacağınız vize türüne, başvuru sahibinin özel durumlarına, meslek durumunuza ve yaşınıza göre oluşur. Gambiya vize başvurunuzda hangi evraklara ihtiyacınız olduğu bu faktörlerin bir araya gelmesiyle belirlenir. Gambiya Vize Başvuru evraklarının güncel listesine Long Vize Turizm ile kolayca ulaşabilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Gambiya Vize Evrakları Ve Belgeleri Nereye Verilir?

Gambiya vize işlemleri Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için, Gambiya Konsolosluğundan yapılmakta olup gerekli evrak ve belgeler yine Gambiya konsolosluğu tarafından belirlenmektedir. Gambiya Vize Randevusu ve Gambiya vize başvuru işlemleri ile doğrudan konsolosluk ilgilenmekte olup hazırlanan evrak ve belgeler yine konsolosluğa sunulmaktadır. Gambiya vize işlemleriniz ve vize randevunuz için yetkili başvuru merkezi olan Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezini arayarak profesyonel bir hizmet alabilir ve Gambiya Vizesi Nasıl Alınır öğrenebilirsiniz.

Gambiya Vize Evrakları Ve Belgeleri Teslimi Ne Zaman Yapılır?

Gambiya Vize Evrakları Ve Belgeleri, konsolosluk tarafından vize başvurusu olarak kabul edilmektedir. Vize evrakları hazırlanmadan önce ilk olarak Gambiya Vize Randevusu alınmalıdır. Gambiya Vizesi randevusunun alınmasının ardından randevu tarihine kadar gerekli Gambiya vize evrakları ve belgeleri hazırlanır. Daha sonra hazırlanan belgeler ile oluşturulan başvuru dosyası randevu gününde konsolosluğa sunulur. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi sizlere vize başvurusu konusu da profesyonel bir hizmet sunmaktadır.

Gambiya Vize Evrakları Ve Belgelerini Ne Zaman Hazırlamalıyım?

Gambiya vize başvuru işlemlerini kabul eden Gambiya Konsolosluğu, Vize işlemleri için randevu usulü ile evrak kabul etmektedir. Vize başvuru işlemleri, Gambiya vize randevunuzun alınması ile başlar. Vize işlemlerinde dikkat edilmesi gereken önemli husus, başvuru evraklarının güncel olmasıdır. Bu nedenle vize randevusunun alınmasının ardından evrak ve belgelerin hazırlanması ve tamamen güncel olması gereklidir. Güncel vize evrakları ve belgeleri listesi için Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile iletişime geçebilir ve Gambiya Vizesi Dilekçe Örneğine ulaşabilirsiniz.

Gambiya Vize Formu Nasıl Doldurulur?

Gambiya Vize Formu, vize başvuru işlemlerinde gerekli evrak ve belgeler içerisinde yer alan ve vize başvurusu açısından önem teşkil eden bir evraktır. Gambiya Vize Başvuru formu konsolosluktan temin edilmekte olup doğru ve hatasız hazırlanması gereken bir evraktır. Kişisel bilgilerinizin ağırlıklı olduğu evrakta çalışma bilgileriniz, gidiş amacınız ve gideceğiniz yer ve pasaport bilgileri gibi bilgiler yer almaktadır. Gambiya vize başvuru formuna ulaşmak için Long Vize Turizm ile iletişime geçebilirsiniz.

Gambiya Vize Formunu Nereden Alabilirim?

Gambiya Vizesinin önemli başvuru evraklarından birisi olan Gambiya Vize Formu, vize başvurusu yapacak başvuru sahipleri tarafından Gambiya Konsolosluğundan temin edilebilmektedir. Gambiya Vize Randevusunun alınmasının ardından hazırlanacak olan başvuru evrak ve belgeleri, randevu gününde Gambiya Konsolosluğuna sunulurken vize formunun eksiksiz ve hatasız bir şekilde doldurulmuş olması gereklidir. Ayrıca vize başvuru formuna firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile iletişime geçerek de sahip olabilirsiniz.

Gambiya Vize Formu Doldurulurken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Gambiya vize başvuru evraklarının en önemlilerinden birisi olan vize başvuru formu çok dikkatli, eksiksiz ve hatasız bir şekilde doldurulmalıdır. Konsolosluktan alınacak olan vize başvuru formunda ağırlıklı olarak kişisel bilgileriniz yer almakta bunun yanı sıra pasaport bilgileri, seyahat tarihleri ve gidiş amacınız bulunmaktadır. Bu nedenle vize formu doldurulurken konsolosluğun istediği dilde hatasız ve eksiksiz olarak doldurulmalıdır. Vize formunuzu doldururken firmamız Long Vize Turizmden hizmet alabilir ve Gambiya Vizesi ile ilgili detaylara ulaşabilirsiniz.

Gambiya Vize Formu Ücretli Midir?

Gambiya Vize başvurusunda gerekli belge ve evraklar arasında bulunan Gambiya Vize Başvuru Formu konsolosluktan temin edilmekte olup, herhangi bir ücret karşılığında verilmemektedir. Vize randevusu alındıktan sonra temin edilecek olan vize başvuru formu tamamen ücretsizdir. Vize başvuru formuna konsolosluktan ve firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezimizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Long Vize Turizm vize başvuru işlemlerinizde sizlere profesyonel ve kaliteli bir hizmet sunmaktan memnuniyet duymaktadır. Gambiya Vizesi Dilekçe Örneği ve diğer gerekli evraklar ile belgelerin listesine firmamızdan sahip olabilirsiniz.

Gambiya Vize Formunun Olmaması Eksik Evrak Sayılır Mı?

Gambiya Vize Formu, vize başvurusu yapacak olan vize başvuru sahibinin kişisel bilgilerini, seyahat amacını ve seyahat tarihlerini içermesi sebebiyle başvuru evrakları arasında önemli bir yer tutar. Gambiya vize başvuru formunun teslim edilmemesi eksik evrak olarak değerlendirilir ve evrak tesliminiz konsolosluk tarafından kabul edilmez. Yani Gambiya Vize İşlemlerinizi gerçekleştiremezsiniz. Başvuru formuna ulaşmak ve doğru bir şekilde doldurmak için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi sizlere profesyonel bir hizmet sunar.

Gambiya Vize İşlemleri Nasıl Yapılır?

Gambiya Vize İşlemleri, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için konsolosluk üzerinden gerçekleştirilmektedir. Gambiya Konsolosluğu Vize işlemleri randevu usulüne dayalı olarak çalışmakta olduğu için vize işleminin ilk adımı olarak vize randevusu alınır. Vize randevusu alındıktan sonra vize evrakları güncel olarak hazırlanır ve randevu gününde Gambiya konsolosluğuna sunulur. Bu aşamadan sonra başvuru işlemleri tamamlanmış olur ve başvuru sonucu beklenmeye başlanır. Bütün bu Gambiya vize işlemleri güven içerisinde gerçekleştirmek için firmamız Long Vize Turizmi arayabilirsiniz.

Gambiya Vize İşlemlerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Gambiya Vize İşlemleri yapılırken dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan birisi hazırlayacağız vize evrakları dır. Bu Vize Evrakları kişilerin İş Ve Meslek durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Bu Meslekler Çalışan, İşveren, Çiftçi, Emekli, Kamu Çalışanı, Ev Hanımı, Öğrenci, Avukat ve Eczacı olarak sınıflandırabiliriz. Bunun yanı sıra diğer Gambiya evrakları ile belgeleri de başvuru sahibinin yaşı ve özel durumlarına göre farklılık gösterebilmektedir. Firmamız Long Vize Merkezini arayarak Gambiya Vizesi İşlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Gambiya Vize İşlemleri İçin Gerekli Evraklar Nelerdir?

Gambiya Vize İşlemleri için konsolosluktan yapılacak olan vize başvurusunda, vize türlerine göre farklı evraklar istenmektedir. Başvuru yapacağınız vize türü, kendi içinde de kişilere göre farklı belgeler gerektirebilmektedir. Bu belgelerin farklılıkları, başvuru sahiplerinin kişisel durumları, çalışma ve iş durumları ve yaşları gibi faktörlere bağlı olarak değişkenlikler göstermektedir. Gambiya ülkesine seyahatiniz için yapacağınız Gambiya vize işlemlerinde gerekli olan bütün evrak ve belgeler için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile iletişime geçebilir ve Gambiya Vize Evrakları Ve Belgelerinin listesi ulaşabilirsiniz.

Gambiya Vize İşlemleri Nereden Yapılır?

Gambiya Vize Başvurusu, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için konsolosluk üzerinden gerçekleştirilmektedir. Gambiya konsolosluğu vize işlemleri randevu usulüne dayalı olarak çalışmakta olduğu için vize işleminin ilk adımı olarak vize randevusu alınır. Gambiya Vize Randevusu alındıktan sonra vize başvuru evrakları güncel olarak hazırlanır ve randevu gününde konsolosluğa sunulur. Bu aşamadan sonra başvuru işlemleri tamamlanmış olur ve başvuru sonucu beklenmeye başlanır. Bütün bu işlemleri güven içerisinde gerçekleştirmek için firmamız Long Vize Turizmi arayabilir ve Gambiya Vizesi Kaç Günde Çıkar öğrenebilirsiniz.

Gambiya Vize İşlemlerine Kendim Gelmek Zorunda Mıyım?

Gambiya Vize İşlemleri, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için Gambiya Konsolosluğu tarafından kabul edilmektedir. Gambiya Vize İşlemleri randevu usulüne bağlı olarak gerçekleştirilirken, başvuru sahiplerinin randevu gününde şahsen konsoloslukta bulunmaları gerekmektedir. Vize başvuru işlemlerinde profesyonel bir hizmet almanız vize başvurunuz açısından faydalı olmaktadır. Gambiya Vizesi hakkında detaylı bilgi almak için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi sizlere profesyonel bir hizmet sunarak Gambiya Vizesi Nasıl Alınır konusunda sizlere hizmet vermektedir.

Gambiya Vize Randevusu Nereden Alınır?

Gambiya vize başvurusu yetkili bir vize başvuru merkezi olmamasından ötürü Gambiya Konsolosluğu üzerinden gerçekleştirilmektedir. Gambiya Konsolosluğu Vize başvuruları esnasında yoğunluk yaşanmaması ve evrak takibinin kolay yapılması adına vize başvurularında randevu usulü çalışmaktadır. Vize randevusu yine konsolosluk üzerinden alınarak vize başvuru işlemleri gerçekleştirilir. Gambiya vize randevunuzu almak ve vize başvurunuzu gerçekleştirmek için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi sizlere profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Sizlerde bu ayrıcalıklı hizmetten faydalanabilmek için Long Vize Turizm ile iletişime geçebilirsiniz.

Gambiya Vize Randevusu Nasıl Alınır?

Ülkemiz vatandaşlarından Gambiya ya seyahat planlayanların vize işlemi yapmaları zorunlu iken vize başvuruları ülkemizde Gambiya Konsolosluğu tarafından kabul edilmektedir. Gambiya Konsolosluğu Vize başvurularında yoğunluğun azaltılması ve evrak takibinin kolaylaştırılması için Gambiya Vize İşlemleri randevu usulüne dayalı olarak gerçekleştirilir. Gambiya Vize Randevusu almanız durumunda vize başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Gambiya vize randevusu almak için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz.

Gambiya Vizesi İçin Randevu Almak Zorunlu Mudur?

Gambiya Vize İşlemlerinin ilk adımı olan Gambiya Vize Randevusu, ülkemiz vatandaşlarından başvuru yapacaklar için konsolosluk tarafından verilmektedir. Gambiya Konsolosluğunun vize başvurularını randevu usulüne dayalı olarak kabul etmesi vize randevusu alınmasını zorunlu kılmaktadır. Gambiya Vize Başvuru işlemleri vize randevusunun alınmasıyla başlayan bir süreç olup Gambiya vize başvurunuzun sonuçlanmasıyla sona eren bir süreçtir. Gambiya vize randevunuzu hemen almak ve vize başvuru işlemlerinizi hemen gerçekleştirmek için Long Vize Turizm ile iletişim kurabilirsiniz.

Gambiya Vize Randevusu Kaç Gün Sonraya Verilir?

Gambiya Vize Randevusu, Gambiya Konsolosluğunun vize başvurularında yoğunluğun azaltılması ve evrak takibinin kolaylaştırılması için uygulanan bir yöntemdir. Bu nedenle vize randevusu ortalama olarak 5 ile 10 gün sonrasına kadar verilmektedir. Tabi bu durum konsolosluğun vize başvurusundaki yoğunluk durumuna göre değişkenlik gösterebilmektedir. Gambiya vize randevusunu almak ve vize işlemlerini gerçekleştirerek bu süreci kontrol altında tutmak için firmamız Long Vize Turizm ile iletişime geçebilir ve profesyonel bir hizmet alabilir ve Gambiya Vizesi Kaç Günde Çıkar öğrenebilirsiniz.

Gambiya Vize Randevusunda Kendim Bulunmak Zorunda Mıyım?

Gambiya vize başvurusu, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için Gambiya Konsolosluğu tarafından kabul edilmektedir. Gambiya Vize İşlemleri randevu usulüne bağlı olarak gerçekleştirilirken, başvuru sahiplerinin randevu gününde şahsen konsoloslukta bulunmaları gerekmektedir. Gambiya Vizesi başvuru işlemlerinde profesyonel bir hizmet almanız vize işlemleriniz açısından faydalı olmaktadır. Firmamız Long Vize Turizm vize başvurularında sizlere profesyonel bir hizmet sunar.

Gambiya Vize Ücreti Ne Kadar?

Gambiya Vize Ücreti, vize başvurusu karşılığında Gambiya Konsolosluğa ödenen vize harç bedelidir. Vize ücreti ve vize başvurusu için gerekli evrak listesi her vize türüne göre farklı olmakta ve başvuru yapacağınız vize türüne göre değişmektedir. Başvuru yapacağınız vize türünün haricinde vize süreniz ve yaşınız gibi unsurlarla da farklılık gösterebilmektedir. Vize bedellerinin güncel ve detaylı listesine ise firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezinden ulaşabilirsiniz. Long Vize Turizm olarak bütün Gambiya Vize İşlemlerinizde sizlere profesyonel hizmet sunmaktayız.

Gambiya Vize Ücreti Nereye Ödenir?

Gambiya Vizesi almak için vize başvurularında ödenecek olan Gambiya Vize Ücreti, vize başvurusu öncesinde bankaya yatırılarak, işlem dekontu vize evrakları ile birlikte konsolosluğa sunulur. Gambiya Vizesi Başvuru ücretlerinin birçok unsura göre değişiklik göstermesi sebebiyle vize ücreti ödenmeden önce ne kadar ödemeniz gerektiğini yetkili vize başvuru merkezimiz olan Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezimizden öğrenmeniz faydalı olacaktır. Güncel Gambiya vizesi ücretleri için Long Vize Turizm ile irtibat kurabilirsiniz.

Gambiya Vize Ücretini Kim Belirler?

Gambiya vizesi başvuruları, ülkemizden seyahat edecek olan Türk vatandaşlar için konsolosluk tarafından kabul edilmektedir. Vize işlemleri ile baştan sona kadar Gambiya Konsolosluğunun ilgilenmesi, Gambiya vizesi başvuru evrakları ve belgeleri ile vize ücretlerinin belirlenmesinde de konsolosluk yetkilidir. Vize başvuru ücretini bankalar aracılığı ile kabul eden Gambiya Konsolosluğu Vize evrakları arasında işlem dekontunu da istemektedir. Firmamız Long Vize Turizm ile vize ücretleri ve vize evrakları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Gambiya Vize Ücreti Ne Zaman Ödenir?

Gambiya Vizesi Ücreti, vize başvurusu yapacak kişiler tarafından ödenmektedir. Vize ücretleri konsolosluk tarafından belirtilmekte olup, vize türü, vize süresi ve başvuru sahibinin yaşı gibi nedenlerle değişkenlik gösterebilmektedir. Konsolosluktan alınan Gambiya Vize Randevusu sonrası vize evraklarının hazırlanması ile vize başvurusuna gidilir. Randevu öncesinde vize başvuru ücreti ilgili banka hesaplarına ödenir ve işlem dekontu konsolosluğa sunulur. Gambiya vizesi ücretlerinin güncel listesi için Long Vize Turizm ile iletişime geçebilirsiniz.

Gambiya Vizesi Harç Bedeli Neye Göre Belirlenir?

Gambiya Vizesi harç bedelleri konsolosluk tarafından belirlenmekte olup vize harç bedelleri birçok unsura bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Vize ücretleri, başvuru yapacağınız vize türüne, vize sürenize ve başvuru sahiplerinin özel durumlarına göre belirlenmektedir. Başvuru işlemlerinde vize ücretinin belirlenmesi işlemi konsolosluğun belirlediği koşullar doğrultusunda olur. Vize başvuru işlemleriniz ve vize harç bedellerinin güncel listesi için firmamız Long Vize Turizm ile iletişime geçebilir ve Gambiya Vizesi Evrakları ve Belgelerinin listesine hemen sahip olabilirsiniz.

Gambiya Vizesi Dilekçe Örneği Nasıl Yazılır?

Gambiya Vizesi Dilekçe Örneği, vize başvuru işlemlerinde gerekli evrak ve belgeler içerisinde yer alan ve vize başvurusu açısından önem teşkil eden bir evraktır. Gambiya Vizesi Başvuru dilekçesi konsolosluk tarafından gerekli kılınmakta olup doğru ve hatasız hazırlanması gereken bir belgedir. Gambiya Vizesi talep dilekçesi konsolosluğun istediği dilde, seyahat amacınız, ülkede kalacağınız tarihler, yapacağınız harcamalar ile ilgili bilgiler belirtilerek yazılmalıdır. Vize başvuru dilekçesi örneğine ulaşmak için Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile iletişime geçebilir ve Gambiya vize formuna sahip olabilirsiniz.

Gambiya Vizesi Dilekçesinin Olmaması Eksik Evrak Sayılır Mı?

Gambiya Vizesi Dilekçe Örneği, vize başvurusu yapacak olan vize başvuru sahibinin seyahat amacınız, ülkede kalacağınız tarihler, yapacağınız harcamalar hakkında bilgiler sebebiyle başvuru belgeleri arasında önemli bir yer tutar. Gambiya Vizesi talep dilekçesi teslim edilmemesi eksik evrak olarak değerlendirilir ve belge teslimi konsolosluk tarafından kabul edilmez. Yani vize başvurunuzu gerçekleştiremezsiniz. Vize talep dilekçesine ve Gambiya Vizesi Formuna ulaşarak başvuru işlemlerinizi gerçekleştirmeniz için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi sizlere profesyonel bir hizmet sunar.

Gambiya Vizesi Dilekçe Örneği Doldurulurken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Gambiya vizesi dilekçe örneği başvuru evraklarının en önemlilerinden birisi olan vize talep formu çok dikkatli, eksiksiz ve hatasız bir şekilde yazılmalıdır. Konsolosluğa sunulacak olan talep dilekçesinde seyahat amacınız, ülkede kalacağınız tarihler, yapacağınız harcamalar yer almaktadır. Bu nedenle Gambiya vizesi talep dilekçesi hazırlanırken konsolosluğun istediği dilde hatasız ve eksiksiz olarak yazılmalıdır. Gambiya Vizesi talep dilekçesi örneği ve Gambiya vize formu için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezinden profesyonel bir hizmet alabilirsiniz.

Gambiya Vizesi Kaç Günde Çıkar 2021?

Gambiya vizesi işlemleri konsolosluk üzerinden gerçekleştirilmekte olup, vize işlemleri, randevu sistemi üzerine kuruludur. Gambiya Vizesi işlemleriniz için randevunuzun oluşturulması ve randevu gününe kadar vize evraklarınızın güncel olarak hazırlanması işlemi ile devam edilir. Randevu günü tamamlanmış olan evraklar ile bir başvuru dosyası hazırlanır ve konsolosluğa sunularak başvuru sonucu beklenmeye başlanır. Bütün bu işlemler ve başvurunun sonuçlanması ortalama 10 gün ile 15 gün kadar sürmektedir. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile vize başvurunuzu sorunsuz gerçekleştirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Gambiya Vizesi Başvurusu Ne Zaman Sonuçlanır?

Gambiya vizesi başvurusu yetkili bir başvuru merkezinin bulunmaması nedeniyle Gambiya Konsolosluğu tarafından kabul edilir. Gambiya Konsolosluğu Vize başvurularını ve başvuru evraklarını değerlendirerek, vize başvurularını sonuçlandırmaktadır. Vize işlemleri ile vizenizin sonuçlanma süresi sabit bir süreç olmamak ile birlikte ortalama olarak 10 gün ile 15 gün arasında sürmektedir. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile vize başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve Gambiya vize vizesi nasıl alınır öğrenebilirsiniz.

Gambiya Vizesi Randevusu Kaç Gün Sonraya Verilir?

Gambiya Vizesi Randevusu, Gambiya Konsolosluğunun vize başvurularında yoğunluğun azaltılması ve evrak takibinin kolaylaştırılması için uygulanan bir yöntemdir. Bu nedenle Gambiya Vize Randevusu ortalama olarak 5 ile 10 gün sonrasına kadar verilmektedir. Tabi bu durum konsolosluğun vize başvurularındaki yoğunluk durumuna göre değişkenlik gösterebilmektedir. Gambiya Vize randevusunu almak ve vize işlemlerini gerçekleştirerek bu süreci kontrol altında tutmak için firmamız Long Vize Turizm ile iletişime geçebilir ve profesyonel bir hizmet alabilirsiniz.

Gambiya Vizesi Evrakları Ve Belgelerini Ne Zaman Hazırlamalıyım?

Gambiya vize başvuru işlemlerini kabul eden Gambiya Konsolosluğu, vize işlemleri için randevu usulü ile evrak kabul etmektedir. Vize başvuru işlemleri, vize randevunuzun alınması ile başlar. Gambiya Vizesi başvurusunda dikkat edilmesi gereken önemli husus, başvuru belgelerinin güncel olmasıdır. Bu nedenle vize randevusunun alınmasının ardından evrakların ve belgelerinin hazırlanması ve tamamen güncel olması gereklidir. Güncel Gambiya Vize Evrak Ve Belge listesi için Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Gambiya Vizesi Kaç Günlük Çıkar?

Gambiya vizesi için ülkemiz vatandaşlarından herhangi pasaport hamili kişiler başvuru yapabilmektedir. Vize başvuru işlemleri için konsolosluktan alacağınız vize randevusu başvuru işlemlerinin ilk adımı olmaktadır. Gambiya vizesi randevu tarihinize kadar gerekli evraklarınızın hazırlanıp randevu gününde elçiliğe sunulması gereklidir. Daha sonra vize başvurunuzun sonuçlanması süreci başlar. Gambiya Vizenizin olumlu sonuçlanması halinde sizlere verilen seyahat süresi kişilere göre farklı sebeplerden dolayı değişkenlik gösterebilmekte olup vize süreniz 90 güne kadar çıkabilmektedir. Gambiya vize başvuru işlemleriniz için firmamız Long Vize Turizm sizlere profesyonel bir hizmet vermektedir.

Gambiya Vizesi Nasıl Alınır 2021?

Gambiya, seyahatlerini gerçekleştirebilmeniz için gerekli olan Gambiya Vizesine başvuru yapmak isteyen vize başvuru sahipleri Gambiya Konsolosluğundan öncelikli olarak Gambiya vizesi randevusu alması gerekmektedir. Gambiya Vizesi Nasıl Alınır sorunuz için Randevu oluşturulduktan sonra Gambiya Konsolosluğunun istemiş olduğu Evrak Listesi hazırlanarak randevu gününde konsolosluğa teslim edilir ve vize başvurusu gerçekleştirilir. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezini Arayıp Gambiya Konsolosluğundan Vize Başvuru İşlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Gambiya vize işlemleri ile ilgili diğer detaylar için Long Vize Turizm ile irtibat kurabilirsiniz.

Gambiya Vize Başvurusu İçin Randevu Almak Gerekir Mi?

Gambiya vizesi başvurusu yetkili bir vize başvuru merkezi olmamasından ötürü Gambiya Konsolosluğu üzerinden gerçekleştirilmektedir. Gambiya Konsolosluğu Vize başvuruları esnasında yoğunluk yaşanmaması ve evrak takibinin kolay yapılması adına vize başvurularında randevu usulü çalışmaktadır. Gambiya Vizesi Nasıl Alınır sorusu için vize randevusu yine konsolosluk üzerinden alınarak vize işlemleri gerçekleştirilir. Gambiya vizesi randevunuzu almak ve vize başvurunuzu gerçekleştirmek için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi sizlere profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Sizlerde bu ayrıcalıklı hizmetten faydalanabilmek için Long Vize Turizm ile iletişime geçebilir ve Gambiya vize işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Gambiya Vize Başvurusu Nasıl Yapılmalıdır?

Gambiya Vizesi Nasıl Alınır ve vize başvurusu, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için konsolosluk üzerinden gerçekleştirilmektedir. Gambiya konsolosluğu vize işlemleri randevu usulüne dayalı olarak çalışmakta olduğu için vize işleminin ilk adımı olarak vize randevusu alınır. Gambiya Vize Randevusu alındıktan sonra vize belgeleri güncel olarak hazırlanır ve randevu gününde konsolosluğa sunulur. Bu aşamadan sonra Gambiya vize işlemleri tamamlanmış olur ve vize başvuru sonucu beklenmeye başlanır. Bütün bu Gambiya vize işlemlerini güven içerisinde gerçekleştirmek için firmamız Long Vize Turizmi arayabilirsiniz.

Gambiya Vizesi Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir?

Gambiya Vizesi Nasıl Alınır ve Gambiya Vize Başvurusu yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan birisi hazırlayacağız vize belgeleridir. Gambiya Vize Evrakları kişilerin İş Ve Meslek durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Bu Meslekler Çalışan, İşveren, Çiftçi, Emekli, Kamu Çalışanı, Ev Hanımı, Öğrenci, Avukat ve Eczacı olarak sınıflandırabiliriz. Bunun yanı sıra diğer gerekli belgeler de başvuru sahibinin yaşı ve özel durumlarına göre farklılıklar gösterebilmektedir. Firmamız Long Vize Merkezini arayarak Gambiya Vize İşlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Gambiya Vizesi İşlemleri Nasıl Yapılır?

Gambiya Vizesi İşlemleri, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için konsolosluk üzerinden gerçekleştirilmektedir. Gambiya konsolosluğu vize başvuru işlemleri randevu usulüne dayalı olarak çalışmakta olduğu için vize işleminin ilk adımı olarak vize randevusu alınır. Gambiya vize randevusu alındıktan sonra Gambiya Vize Evrakları Ve Belgelerinin güncel olarak hazırlanır ve randevu gününde konsolosluğa sunulur. Bu aşamadan sonra vize işlemleri tamamlanmış olur ve başvuru sonucu beklenmeye başlanır. Gambiya vize işlemleri güven içerisinde gerçekleştirmek için firmamız Long Vize Turizmi arayabilir ve Gambiya Vizesi Kaç Günde Çıkar öğrenebilirsiniz.
Whatsapp Vize Ülkeleri Destek Merkezi Vize Ön Başvuru Formu