Vizesi Güney Sudan

Güney Sudan Vizesi

Güney Sudan Vizesi için randevu alma ve başvuru işlemleri Long Vize Turizm firmamız aracılığı ilede gerçekleştirilmektedir. Bir Afrika ülkesi olan Güney Sudan’a seyahat etmek isteyen pasaport, hususi pasaport ve de hizmet pasaportu hamili Türk vatandaşları vizeye tabi tutulmuşlardır. Diplomatik pasaport hamili Türk vatandaşları ise vizeden muaftırlar. Fakat diplomatik pasaport sahiplerinin de ilgili makamlardan ya da elçiliklerden resmi mektup almaları istenir.

Güney Sudan Vize Başvurusu Hakkında

Güney Sudan Vize başvurusu yapmak için Long Vize Turizm firmamız aracılığıyla yetkili konsolosluk ya da büyükelçilikle iletişime geçilmesi ve de gereken prosedürlerin eksiksiz bir şekilde yerine getirilmesi gerekmektedir. Güney Sudan Konsolosluğu evrakları ve belgeleri, yetkili kurumların talep ettiği şekilde usulüne uygun doldurulmalıdır. Çünkü başvuru sürecinin olumlu sonuçlanması açısından bu son derece önemli bir husustur. Hangi belgelerin gerekli olduğu ve başvuru sürecinin nasıl işlediği konusunda daha detaylı bilgileri Long Vize Turizm firmamızı arayarak öğrenebilirsiniz.

Güney Sudan Büyükelçiliği Tatil Günleri

  • Yılbaşı- 1 Ocak
  • Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı – 23 Nisan
  • İşçi Bayramı – 1 Mayıs
  • Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı – 19 Mayıs
  • Ramazan Bayramı
  • Kurban Bayramı 
  • Zafer Bayramı – 30 Ağustos
  • Cumhuriyet Bayramı 29 Kasım
  • Güney Sudan Resmî Tatil Günleri
guney sudan vizesi 1

Kimler Güney Sudan Büyükelçiliğine Başvurabilir?

Güney Sudan, Türk vatandaşlarının çeşitli amaçlarla sıkça ziyaret ettiği ülkelerden biri olmuştur. Ülkeye giriş yapmak isteyen bordu, yeşil ve de gri pasaport sahiplerinin mutlaka vize almaları gerekir. Diplomatik pasaport hamilleri ise vizeden, elçiliklerden davet yazısı almak kaydıyla muaf tutulmuşlardır. Peki Güney Sudan Büyükelçiliğine kimler başvurabilir?

Güney Sudan vize ülkeye seyahat etmek isteyen pasaport sahibi tüm Türk vatandaşları başvurabilir. Ayrıca Türkiye’de oturma izni olan 3. Ülke vatandaşları da başvurularını ülkemizdeki yetkili mercilerden gerçekleştirebilmektedirler.

Güney Sudan Büyükelçiliği’nden Randevu Almak

Güney Sudan Büyükelçiliği’nden randevu almak için öncelikle Long Vize Turizm firmamız ile irtibata geçerek, gerekli bilgi ve belgeleri temin etmeniz gerekmektedir. Bizlerle iletişime geçtiğinizde vize konusunda profesyonel ekibimiz sayesinde hangi belgeleri ne şekilde dolduracağınız ve nereden, nasıl temin edebileceğiniz konusunda bilgi alabilirsiniz.

Detaylı bilgi almak için tıklayınız

Sıkça Sorulan Sorular

Güney Sudan Vizesi Nasıl Alınır?

Güney Sudan, seyahatlerini gerçekleştirebilmeniz için gerekli olan Güney Sudan Vizesine başvuru yapmak isteyen vize başvuru sahipleri Güney Sudan Konsolosluğundan öncelikli olarak Vize Randevusu alması gerekmektedir.Randevu oluşturulduktan sonra Güney Sudan Konsolosluğunun istemiş olduğu Evrak Listesi hazırlanarak randevu gününde konsolosluğa takdim edilir ve Vize Başvurusu gerçekleştirilir. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezini Arayıp Güney Sudan Konsolosluğundan Vize Başvuru İşlemlerini Gerçekleştirebilirsiniz. Vize işlemleri ile ilgili diğer detaylar için Long Vize Turizm ile irtibat kurabilirsiniz.

Güney Sudan Vizesine Konsolosluktan Mı Başvuru Yapılır?

Güney Sudan Vizesine başvuru yapacak vize başvuru sahipleri Güney Sudan Ülkesinin bir başvuru merkezi olmadığı için Güney Sudan Vizesine Konsolosluktan gerçekleştirmesi gerekmektedir. Güney Sudan Konsolosluğu Randevu sistemi ile çalıştığı için öncelikli olarak randevu alınması gerekmektedir. Randevunuzu aldıktan sonra gerekli evrakların tamamlanması ile vize başvurusu yapılır. Firmamız Long Vize Başvuru Merkezi sizlerin bilgileriyle Güney Sudan Konsolosluğundan Vize Randevusu alıp Başvurunuzu gerçekleştirebilir. Güney Sudan vize başvuru işlemleriniz için detaylı bilgiye ulaşabilmek için Long Vize Turizm ile irtibat kurabilirsiniz.

Güney Sudan Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Güney Sudan vize işlemleri konsolosluk üzerinden gerçekleştirilmekte olup, vize başvurusu, randevu sistemi üzerine kuruludur. Güney Sudan Vize İşlemleriniz için randevunuzun alınması ve randevu gününe kadar evraklarınızın güncel olarak hazırlanması işlemi ile devam edilir. Randevu günü tamamlanmış olan evraklar ile bir başvuru dosyası hazırlanır ve konsolosluğa sunularak başvuru sonucu beklenmeye başlanır. Bütün bu işlemler ve başvurunun sonuçlanması ortalama 7 ile 15 gün kadar sürmektedir. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile vize başvurunuzu sorunsuz gerçekleştirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Güney Sudan Vize Başvurusu İçin Randevu Almak Gerekir Mi?

Güney Sudan vize başvurusu yetkili bir vize başvuru merkezi olmamasından ötürü Güney Sudan Konsolosluğu üzerinden gerçekleştirilmektedir. Güney Sudan Konsolosluğu Vize başvuruları esnasında yoğunluk yaşanmaması ve evrak takibinin kolay yapılması adına vize başvurularında randevu usulü çalışmaktadır. Vize randevusu yine konsolosluk üzerinden alınarak vize başvuru işlemleri gerçekleştirilir. Güney Sudan Vize randevunuzu almak ve vize başvurunuzu gerçekleştirmek için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi sizlere profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Sizlerde bu ayrıcalıklı hizmetten faydalanabilmek için Long Vize Turizm ile iletişime geçebilirsiniz.

Güney Sudan Vizesi İle Hangi Ülkelere Seyahat Edilebilir?

Güney Sudan, ülkemizde seyahat planı yapan vatandaşlarımız için seyahat öncesinde vize talep eden ülkelerden birisidir. Seyahat öncesinde Güney Sudan Vize İşlemleri yapmanız zorunlu bir prosedürdür. Vize başvuru işlemlerinizi gerçekleştirerek alacağınız vize ile Güney Sudan seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz. Alacağınız vize sadece Güney Sudan seyahatinizde kullanılabilmektedir. Bu vize ile Güney Sudan’a giriş yapabilir ancak buradan başka bir ülkeye geçiş yapamazsınız. Vize başvuru ve randevu işlemleriniz için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezini tercih ederek profesyonel bir hizmet alabilirsiniz.

Soru sorun

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi: