Skip to content

Güney Sudan Vizesi

Hemen Başvur

Whatsapp

+90 553 716 0325

Telefon

0312 426 0325

Güney Sudan Vizesi için randevu alma ve başvuru işlemleri Long Vize Turizm firmamız aracılığı ilede gerçekleştirilmektedir. Bir Afrika ülkesi olan Güney Sudan’a seyahat etmek isteyen pasaport, hususi pasaport ve de hizmet pasaportu hamili Türk vatandaşları vizeye tabi tutulmuşlardır. Diplomatik pasaport hamili Türk vatandaşları ise vizeden muaftırlar. Fakat diplomatik pasaport sahillerinin de ilgili makamlardan ya da elçiliklerden resmi mektup almaları istenir.

Banner Soru Sor
Soru Sorun
Banner Ön Bilgi Formu
Ön Bilgi Formu

Güney Sudan Vizesi Başvurusu Hakkında

Güney Sudan Vizesi başvurusu yapmak için Long Vize Turizm firmamız aracılığıyla yetkili konsolosluk ya da büyükelçilikle iletişime geçilmesi ve de gereken prosedürlerin eksiksiz bir şekilde yerine getirilmesi gerekmektedir. Güney Sudan Konsolosluğu evrakları ve belgeleri, yetkili kurumların talep ettiği şekilde usulüne uygun doldurulmalıdır.

Çünkü başvuru sürecinin olumlu sonuçlanması açısından bu son derece önemli bir husustur. Hangi belgelerin gerekli olduğu ve başvuru sürecinin nasıl işlediği konusunda daha detaylı bilgileri Long Vize Turizm firmamızı arayarak öğrenebilirsiniz.

Güney Sudan Büyükelçiliği Tatil Günleri

 • Yılbaşı- 1 Ocak
 • Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı – 23 Nisan
 • İşçi Bayramı – 1 Mayıs
 • Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı – 19 Mayıs
 • Ramazan Bayramı
 • Kurban Bayramı 
 • Zafer Bayramı – 30 Ağustos
 • Cumhuriyet Bayramı 29 Kasım
 • Güney Sudan Resmî Tatil Günleri

Kimler Güney Sudan Büyükelçiliğine Başvurabilir?

Güney Sudan, Türk vatandaşlarının çeşitli amaçlarla sıkça ziyaret ettiği ülkelerden biri olmuştur. Ülkeye giriş yapmak isteyen bordu, yeşil ve de gri pasaport sahiplerinin mutlaka vize almaları gerekir. Diplomatik pasaport hamilleri ise vizeden, elçiliklerden davet yazısı almak kaydıyla muaf tutulmuşlardır. Peki Güney Sudan Büyükelçiliğine kimler başvurabilir?

Güney Sudan vizesi ülkeye seyahat etmek isteyen pasaport sahibi tüm Türk vatandaşları başvurabilir. Ayrıca Türkiye’de oturma izni olan 3. Ülke vatandaşları da başvurularını ülkemizdeki yetkili mercilerden gerçekleştirebilmektedirler.

Güney Sudan Büyükelçiliği’nden Randevu Almak

Güney Sudan Büyükelçiliği’nden randevu almak için öncelikle Long Vize Turizm firmamız ile irtibata geçerek, gerekli bilgi ve belgeleri temin etmeniz gerekmektedir. Bizlerle iletişime geçtiğinizde vize konusunda profesyonel ekibimiz sayesinde hangi belgeleri ne şekilde dolduracağınız ve nereden, nasıl temin edebileceğiniz konusunda bilgi alabilirsiniz.

Güney Sudan Aile/Arkadaş ziyareti vizesi alabilmek için ilgili ülkede mutlaka aile bireylerinden biri ya da arkadaşınızın olması ve bu kişilerden de davet mektubu alınmış olması gerekmektedir. Bu koşulun sağlanmasıyla birlikte, evraklarda da eksiklik yoksa kısa süre içerisinde vizenin onaylanması mümkündür. Vize Turizm firması olarak, aile ve arkadaş ziyareti vize başvurularını yaparken, red sonucu doğurabilecek tüm olasılıkları ortadan kaldırıyoruz.

Böylece seyahatlerinizin de sekteye uğramasını engelliyoruz. Güney Sudan aile ve arkadaş ziyaretinin onaylanmasından sonra ülkede 30 gün kalma hakkı elde edilir. Bu vize türüne nasıl, ne zaman ve ne şekilde başvuru yapılacağı konusunda Vize Turizm firmamızın profesyonel çalışanlarınızdan yardım alabilirsiniz.

Vizesi Güney Sudan
Güney Sudan Vizesi

Güney Sudan Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi Almak İçin Gereken Belgeler

Güney Sudan aile ve arkadaş ziyareti vizesi için gerekli belgeler listesinde yer alan kişisel evrak listesi turistik ve ticari vize türlerindeki başvurular ile aynıdır. Ancak ülkeye seyahat etme amacı aile bireylerinden birini ya da arkadaşı ziyaret etmek ise mutlaka bu ülkede yaşayan ve oturma izni olan kişilerden davet mektubu alınması gerekiyor. Güney Sudan aile ve arkadaş vizesi almak için gereken evraklar şunlardır;

 • Seyahat bitiminden sonra da en az 1 yıl geçerliliği bulunan pasaport
 • 2 adet biometrik fotoğraf
 • Güney Sudan aile ve arkadaş ziyareti vize talep dilekçesi
 • Güney Sudan aile ve arkadaş ziyareti vize başvuru formu
 • Güney Sudan’da yaşayan aile ya da arkadaştan davet mektubu
 • Otel ve uçak rezervasyonu
 • Banka hesap dökümü
 • Sarı humma ve kolera aşı kartı
 • Tam vukuatlı nüfus kayıt örneği
 • Nüfus cüzdanı fotokopisi

Güney Sudan aile ve arkadaş vizesi alanlar, ülkede kalma sürelerini belirli hususlar doğrultusunda uzatma hakkına sahiptir. Ancak bunun için mutlaka Long Vize Turizm firmamız ile iletişime geçmeniz gerekiyor.

Güney Sudan Vizesi Geçerlilik Süresi

Güney Sudan aile ve arkadaş ziyareti vizesi geçerlilik süresi konsolosluk ve de büyükelçilikler tarafından belirlenmektedir. Ortalama 30 günlük bir süreçten söz etmek mümkündür. Ancak bu sürenin belirli kriterler doğrultusunda uzatılması mümkündür. Vize süresinin uzatılması ve de vize başvurularının doğru bir şekilde yapılması için Long Vize Turizm firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Güney Sudan Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi Ücreti Ne Kadar

Vize işlemlerinde genellikle harç ücreti ödendikten sonra diğer işlemler gerçekleştirilmektedir. Peki Güney Sudan aile ve arkadaş ziyareti vize ücreti ne kadar? Vize ücretleri için net bir rakam söylemek mümkün değildir. Çünkü rakamlar konsolosluk ya da büyükelçilikler tarafından yılın belli dönemlerinde güncellenerek değiştirilebilmektedir. Bu nedenle daha fazla bilgi ve detay için bizleri arayın.

Güney Sudan Büyükelçiliği vize işlemlerinin doğru bir şekilde gerçekleştirilmesi ve kısa süre içerisinde onay alınabilmesi için mutlaka evrakların usule uygun bir şekilde doldurularak, randevu gününde teslim edilmesi gerekmektedir. Güney Sudan ülkesine seyahat etmek isteyen umama mahsus, hizmet ve hususi pasaport hamilleri Vize Turizm firmamız ile iletişime geçerek evrakların nasıl doldurulması gerektiği konusunda bilgi alabilirler.

Ayrıca tüm vize sürecini de bizlerle birlikte yönetebilirsiniz. Öyle ki vize başvuru işlemlerinin doğru bir şekilde yapılmasıyla, red ihtimali tamamen ortadan kalkar. Fakat büyükelçilik bazı durumlarda ek evrak talebinde bulunabilmektedir. Böyle durumlarda vize onay süresinin uzaması muhtemel bir durumdur.

Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi Güney Sudan
Güney Sudan Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi

Güney Sudan Büyükelçiliği Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Güney Sudan Büyükelçiliği Ankara ilinde yer almaktadır. Ancak vize başvuruları Vize Turizm merkezimiz aracılığı ile gerçekleştirilmektedir. Güney Sudan’a seyahat etmek isteyenler öncelikle firmamız ile iletişime geçmeli ve detaylar hakkında bilgi almalıdır.

Peki Güney Sudan Büyükelçiliği vize başvurusu nasıl yapılır? Bu ülke için vize başvurularıyla genellikle fahri konsolosluk ilgilenmektedir. Ancak bölgesel olarak büyükelçilikten de vize alınması mümkündür. Vize talebinde bulunacak vatandaşların öncelikle hangi vize türüne başvuracaklarını açık bir şekilde beyan etmeleri gerekiyor.

Daha sonraki süreçte de hangi vize türüne başvuru yapılacaksa, evraklar da buna uygun bir şekilde toplanarak dosya haline getirilmektedir. Vize başvuru işlemlerine gerekli olan evrakların eksiksiz ve hatasız doldurulması istenir. Evrak tesliminden önce de mutlaka büyükelçiliklerden randevu talebinde bulunulması gerekiyor.

Hem randevu talebi sürecinde hem de vize başvurusu sürecine gerekli tüm işlemler tarafımızca gerçekleştiriliyor. Daha fazla bilgi ve detay için bizleri arayabilirsiniz.

Güney Sudan Büyükelçiliği Adresi

Güney Sudan Büyükelçiliği adresi şu şekildedir;

Kazım Özalp, Kız Kulesi Sok. No:1, 06700 Çankaya/Ankara

Güney Sudan Büyükelçiliği Çalışma Saatleri

Güney Sudan Büyükelçiliği çalışma saatleri tıpkı diğer konsolosluklar gibi hafta içi pazartesi, salı, çarşamba, perşembe ve cuma günlerindeki mesai saatlerini kapsamaktadır. Hafta sonu ve resmî tatil günlerinde büyükelçilik ya da konsolosluklar hizmet vermez. Bu nedenle vize talepleri de konsoloslukların açık olduğu günlerde ve randevu saatinde gerçekleştirilmektedir.

Güney Sudan konsolosluğu vize işlemleri için yetkili olan kurumdur. Başvurular Vize Turizm firmamız aracılığı ile gerçekleştirilmektedir. Güney Sudan ülkesine seyahat edecek olan umama mahsus, hizmet ve de hususi pasaport hamili Türk vatandaşları vize işlemlerine tabi tutulmuşlardır.

İşlemlerin doğru bir şekilde gerçekleştirilmesi için öncelikle hangi evrakların gerektiği, sonrasında da talep edilen evrakların nasıl doldurulması gerektiği konusunda bilgi sahibi olunması gerekmektedir.

Büyükelçiliği Güney Sudan
Güney Sudan Büyükelçiliği Vize

Güney Sudan Konsolosluğu Vize İşlem Süreci

Güney Sudan konsolosluğu vize işlem süreci için Vize Turizm firmamızın profesyonel çalışanları ve vize başvurusunda bulunan kişilerin eş zamanlı olarak çalışmaları gerekmektedir. Öyle ki firmamız ile iletişime geçtiğinizde öncelikle hangi vize türüne başvuru yapmak istediğinizi belirtmelisiniz.

Daha sonra hangi vize türüne başvuru yapmak istiyorsanız gereken evraklar konusunda bilgilendirileceksiniz. Hem vize başvuru sürecinde hem de hangi işlemlerin yapılması gerektiği konusundaki adımların doğru atılması için mutlaka konsolosluk ve de büyükelçiliklerin kurallarına dikkat edilmesi gerekiyor.

Güney Sudan vizesi işlemleri için öncelikle yetkili kurumlardan vize randevusu alınması gerekir. Randevu gününde istenilen evrakların eksiksiz ve doğru bilgilerle doldurularak ibraz edilmesi şarttır. Evrakların eksik ya da hatalı olması red yanıtının alınmasına neden olabilir.

Bu da seyahat tarihinin aksamasına sebebiyet veren önemli bir husustur. Long Vize Turizm firması olarak sizlerin yerine tüm vize işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz. Ayrıca sürecin her bir aşamasında da sizleri bilgilendiriyoruz.

Güney Sudan Konsolosluğu Adresi

Güney Sudan fahri konsolosluğu adres bilgileri şu şekildedir;

Merkez Efendi Mah., Mevlâna Cad. No:140/A Toya Plaza Zeytinburnu/İSTANBUL

Güney Sudan İstanbul Fahri Konsolosluğu Çalışma Saatleri

Güney Sudan İstanbul Fahri Konsolosluğu çalışma saatleri mesai saatlerini kapsar. Çalışma günleri ise hafta içi pazartesi, salı, çarşamba, perşembe ve cuma günleridir. Güney Sudan ülkesine seyahat etmeyi planlayan umama mahsus, hizmet ve hususi pasaport hamili olan Türk vatandaşlarının, seyahat tarihinden en az 15 gün önce mutlaka başvuru işlemlerini başlatmaları gerekir.

Böylece herhangi bir sorun olması durumunda seyahat tarihini ertelemek durumunda kalmak gibi bir problem söz konusu olmaz. Güney Sudan vizesi işlemleri için Long Vize Turizm merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Güney Sudan ticari vize başvuruları Vize Turizm tarafından en hızlı ve doğru bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Öyle ki belirtilen ülkeye ticari vize alabilmek için bazı prosedürlerin yetkili kurumlar tarafından istenilen şekil şartlarını sağlıyor olması gerekmektedir.

Ülkeye ticari bir faaliyet için gidecek olan umama mahsus, hususi ve hizmet pasaportu hamili Türk vatandaşları ticari vize başvurusunda bulunmalıdır. Vize Turizm firmamız tarafından hazırlanan tüm evraklar Güney Sudan büyükelçiliği ve konsolosluğu referans alınarak hazırlanır. Bu nedenle de başvuru sonuçları kısa süre içerisinde sonuçlanarak, tarafınıza bildirilir.

Konsolosluğu Vize Güney Sudan
Güney Sudan Konsolosluğu Vize

Güney Sudan Ticari Vizesi İçin Gereken Evraklar

Güney Sudan ticari vizesi için gerekli evraklar, genellikle kişisel belgelerin yanı sıra sahip olunan ya da çalışılan iş yerleriyle alakalıdır. Bu ülkeye diplomatik pasaport hamili haricindeki tüm pasaport sahipleri ticari bir iş planı yapıyorsa vize almak zorundadırlar. Gerekli belgeler eksiksiz olarak teslim edildikten sonra, antetli kâğıt üzerindeki onay barkotlu bir şekilde tarafınıza gönderilir. Ticari vize almak için gereken belgeler şunlardır;

 • Seyahat bitiminden sonra da en az 1 yıl geçerliliği bulunan pasaport
 • Güney Sudan vizesi başvuru formu
 • Güney Sudan vizesi talep dilekçesi
 • 2 adet son 6 ay içerisinde çekilmiş biometrik fotoğraf
 • Türkiye Cumhuriyeti kimlik fotokopisi
 • Güney Sudan vizesi harç ücretinin yatırıldığında dair dekont
 • Seyahat rezervasyon bilgisi
 • Tam vukuatlı nüfus kayıt örneği
 • Uluslararası sağlık sigortası poliçesi
 • Banka hesap dökümü
 • Ticari ilişkide bulunulacak şirket tarafından gönderilen davetiye
 • İş verenler için; Vergi levhası, ticari sicil gazetesi, imza sirküleri, şirketin faaliyet belgesi
 • Çalışanlar için; maaş bordrosu, hizmet dökümü ve işe giriş bildirgesi
 • Emekli olanlar için emeklilik cüzdanı
 • Sarı humma ve kolera aşı kartı

Konsolosluk ya da büyükelçiliklerin gerekli gördükleri durumlarda ek evrak isteminde bulunma hakkı vardır. Böyle durumlarda Vize Turizm şirketimiz tarafınızı bilgilendirerek en kısa süre içerisinde onay almanızı sağlamaktadır.

Güney Sudan Ticari Vize Ne Kadar Sürede Çıkar

Güney Sudan ticari vize ne kadar sürede çıkar? Bu süre kişisel durum ve de alınacak olan vize türüne göre değişkenlik gösterebilir. Genel olarak tüm işlemlerin eksiksiz olması ve konsolosluk tarafından ek evrak talebinde bulunulmaması durumunda ortalama 5 ya da 7 gün içerisinde sonuç alınması mümkündür. Daha acil vizeler içinse bu sürenin kısalması mümkündür.

Güney Sudan Ticari Vize Ücreti Ne Kadar?

Güney Sudan ticari vize ücreti vize ücreti hakkında net bir rakam vermek doğru olmaz. Çünkü ücretler yılın belli dönemlerine, hangi vize türüne başvuru yapılacağına ve de kişisel duruma göre değişkenlik gösterebilir.

Özellikle de konsolosluk ya da büyükelçiliklerin bazı dönemlerde rakamlarda güncelleme yaptıkları biliniyor. Bu güncellemelerle birlikte en güncel rakamlar hakkında bilgi alabilmek için Vize Turizm firmamızı arayabilirsiniz.

Güney Sudan turistik vize başvuruları konsoloslukların ya da büyükelçiliklerin çalışma aralıklarında ve resmî tatil günlerine denk gelmeyen zamanlarda gerçekleştirilmelidir. Umama mahsus pasaport hamilleri, hususi pasaport hamilleri ve de hizmet pasaportu hamilleri öncelikle vize talebinde bulunmak için yetkili durumlardan randevu almak zorundadırlar.

Randevu aldıktan sonra Güney Sudan vizesi için gereken evraklar konusunda Vize Turizm firmamız tarafından bilgilendirileceksiniz. Diplomatik pasaport hamili Türk vatandaşları Güney Sudan’a gerçekleştirecekleri seyahatlerde 180 gün içerisinde 90 günü aşmamak ve davet mektubu almak kaydıyla vizeye tabi değildirler. Vize başvurusunu yetkili kurumların belirtmiş olduğunu usule uygun bir şekilde gerçekleştirmek için bizleri arayabilirsiniz.

Ticari Vize Güney Sudan
Güney Sudan Ticari Vize

Güney Sudan Turistik Vize Başvurusu için Gerekli Evraklar

Güney Sudan turistik vizenin başvurusu için gerekli evraklar, konsoloslukların belirtmiş olduğu kriterlerin tamamını karşılamalıdır. Bu ülke için online başvuru söz konusu değildir. Randevu talebi ve başvuru işlemlerinin tamamı yetkili kurumlara şahsen ya da Vize Turizm firmamız temsilcileriyle gerçekleştirilmektedir. Genel olarak istenilen evrakların listesi şu şekildedir;

 • Seyahat bitiminden sonra da en az 1 yıl geçerliliği bulunan pasaport
 • Güney Sudan vizesi başvuru formu
 • Güney Sudan vizesi talep dilekçesi
 • Son 6 ay içerisinde çekilmiş 2 adet biometrik fotoğraf
 • Nüfus cüzdanı fotokopisi
 • Konaklama için rezervasyon yapıldığına dair belge
 • Vize ücretinin ödendiğine dair dekont
 • Seyahatin gerçekleştirileceği tarihi gösterir uçak bileti vb. gibi belgeler
 • Uluslararası sağlık poliçesi
 • Tam vukuatlı nüfus kayıt örneği
 • Maddi durumu gösterir belgeler
 • Maaş bordrosu, hizmet dökümü ve işe giriş bildirgesi
 • 18 yaşından küçükler için noter onaylı muvaffakatname
 • Evliler için evlilik cüzdanı
 • Emekliler için emeklilik cüzdanı
 • Sarı humma ve de kolera aşı kartı
 • Öğrenciler için öğrenci belgesi

Vize talebinin kısa süre içerisinde onaylanması için belirtilen belgelerin eksiksiz olarak toparlanarak dosya haline getirilmesi gerekmektedir.

Güney Sudan Turistik Vizenin Ne Kadar Sürede Çıkar

Güney Sudan turistik vizenin başvurularının olumlu sonuçlanabilmesi için belgelerin eksiksiz olması kadar doğru bilgilerle de doldurulmuş olması gerekir. Bu noktada Vize Turizm firması olarak tüm sorumlulukları üsteniyoruz. Peki Güney Sudan turistik vizeyi ne kadar sürede çıkar? Eğer belgelerde herhangi bir eksiklik yoksa ve doğru bilgilerle eşleşiyorsa ortalama 5 ya da 7 gün içinde onay alınması mümkündür.

Güney Sudan Turistik Vize Ücreti Ne Kadar

Güney Sudan turistik vizesi alabilmek için vize harç ücretinin belirtilen bankalara ödenmiş olması gerekir. Peki Güney Sudan turistik vize ücreti ne kadar? Vize ücretleri vize türüne göre değişkenlik gösterebilir. Ayrıca konsolosluk ve de büyükelçilikler tarafından yılın belli dönemlerinde de talep edilen ücretlerin değiştirilmesi söz konusudur. Bu nedenle net bir rakamdan söz etmek mümkün değildir.

Güney Sudan vizesi başvurusu yapmadan önce mutlaka yetkili kurumlardan randevu talep edilmesi gerekir. Randevu talebi ve başvuru sürecine ilişkin diğer tüm ayrıntıları Vize Turizm firmamız ile görüşerek, işlemlere başlamanız mümkün olacaktır. Vize başvuru sürecinin ilk aşamasında konsolosluk ya da büyükelçiliklere randevu talep isteminde bulunulmaktadır.

Randevu günü belirlendikten sonra vize alabilmek için daha önceden hazırlanarak listenmiş evrakların eksiksiz ve doğru bilgilerle doldurulmuş bir şekilde teslim edilmesi gerekir. Konsolosluk ya da büyükelçilik evrakları inceledikten sonra ek belge isteminde bulunabilir. Ancak bu kesin değildir. Fakat Vize Turizm ile alacağınız tüm vizelerde, evraklarla ilgili prosedürler eksiksiz olarak yerine getirilecektir.

Turistik Vize Güney Sudan
Güney Suda Turistik Vize

Güney Sudan Vizesinin Geçerlilik Süresi

Güney Sudan vizesi geçerlilik süresi iş gezisi, turistik gezi ya da aile ziyareti için yeterli bir süreyi kapsar. Ancak verilen sürenin uzatılması gerekiyorsa Vize Turizm öncülüğüne yetkili kurumlara vize talebinde bulunulması gerekir. Konsolosluk ya da büyük elçilikler ülkede kalma süresi belirlerken seyahat amacı vb. gibi kriterlere göre karar vermektedir.

Genel olarak 30 gün, 90 gün ve 180 gün ve de 1 yıl şeklinde vize alınabilmektedir. Ülkede ne kadar kalmak istediğinizi başvuru sürecinde mutlaka belirtmeniz gerekmektedir. Özellikle de daha önceki yıllarda Güney Sudan’ı ziyaret etmişseniz, uzun bir süreçten söz etmek mümkün olabilir.

Güney Sudan vizesinin geçerlilik süresi, yetkili kurumlar tarafından vize onayı alındıktan hemen sonra başlamaktadırlar. Seyahat edecek vatandaşların uçak biletlerinin tarihi ile denk düşecek şekilde başvuru sürecini yönetmeleri gerekir. Vize Turizm firmamız ile iletişime geçtiğinizde başvuru aralığınızın hangi günleri kapsaması gerektiği konusunda bilgi alabilirsiniz.

Güney Sudan Vize Başvurusu Ne Zaman Yapılır?

Güney Sudan vizesi başvurusu yapmak için öncelikle Vize Turizm firmamız ile iletişime geçilerek, konsolosluk ya da büyükelçiliklerin tatil günleri hakkında bilgi alınması gerekmektedir. Dini ve milli bayramlar başta olmak kaydıyla Güney Sudan’ın resmî tatil günlerini kapsayan süreçte de yetkili kurumlar hizmet vermezler.

Bu da seyahat sürecinin sekteye uğramasına neden olabilir. Peki Güney Suda vize başvurusu ne zaman yapılır? Vize başvuru işlemleri seyahatin gerçekleştirileceği günden en az 15 gün önce mutlaka gerçekleştirilmelidir.

Güney Sudan vizesi evrakları ve belgeleri, konsolosluk ya da büyükelçilikler tarafından belirlenmiş olan randevu günlerinde yetkili kişilere ibraz edilmelidir. Talep edilen belgelerin tamamının eksiksiz ve de doğru bilgilerle doldurulması şarttır.

Özellikle de başvuru formu ve dilekçe doldurulurken dikkat edilmesi gereken tüm hususlara özen gösterilmesi gerekir. Başvuru formunda kişilerin kimlik bilgileri çelişkiye mahal verecek nitelik taşıyamaz. Ayrıca vize talep dilekçelerinde de Güney Sudan vizesi alabilmek için konsolosluk ya da büyükelçiliğe hitap edilmesi gerekmektedir.

Belgelerin usule uygun hazırlanması, zamanında teslim edilmesi ve doğru bilgileri yansıtması onay sonucunun çıkmasına direkt olarak etki eder. Konsolosluk ya da büyükelçilikler evrakları yeterli bulmazsa, ek evrak talebinde bulunma yetkisine sahiptirler. Randevu gününde vize dosyasında mutlaka bulunması gereken evraklar şunlardır;

 • Seyahat bitiminden sonra da en az 1 yıl boyunca geçerliliği bulunan pasaport (Umumi, hizmet ya da hususi pasaport)
 • Güney Sudan vizesi başvuru formu
 • Güney Sudan vizesi talep dilekçesi
 • Seyahat ve konaklama bilgisini ibraz eden belgeler
 • Nüfus cüzdanı fotokopisi
 • Tam vukuatlı nüfus kayıt örneği
 • Gerekli olduğu durumlarda davetiye
 • Maddi durumu gösterir belgeler
 • Sarı humma ve kolera aşı kartı

Tüm belgelerin eksiksiz olarak dosya haline getirilmesi ve randevu gününde Vize Turizm aracılığıyla teslim edilmesi gerekmektedir. Böylece kısa süre içerisinde vize onayı alınması da kaçınılmaz olacaktır.

Vize Başvurusu Güney Sudan
Güney Sudan Vize Başvurusu

Güney Sudan Vizesi İçin Gereken Finansal, Mesleki ve Şirket Evrakları

Güney Sudan vizesi için gerekli finansal, mesleki ve şirket evrakları genellikle ticari vize başvurusu yapan umama mahsus, hususi ve hizmet pasaportu hamili Türk vatandaşlarından talep edilmektedir. Turistik vize alınacaksa maddi durumu gösterir belge genellikle yeterli görülür.

Ayrıca bazı durumlarda da turistik, aile ve arkadaş vizesi için de bu tür evrakların talep edildiği biliniyor. Güney Sudan vizesi almak için gereken evraklar; finansal durumu gösterir belgeler, vergi levhaları, ticaret sicil gazeteleri, imza sirküleri ve de çalışan iseniz de hizmet dökümü gibi belgelerdir. Çalışanlar için ek olarak işe giriş bildirgesini gösterir bir belge alınması da şarttır.

Güney Sudan vizesi formu, içerisinde kişisel bilgilerin talep edildiği ve diğer tüm unsurları içeren son derece önemli bir evraktır. Belirtilen ülkenin konsolosluğu ya da büyükelçiliği tarafından açıklanmış olan tüm kriterleri karşılayan vize formları geçerli sayılır.

Bu belgenin çok önemli olmasının nedeni ise sizler hakkında yetkili kurum ve de kişilere bilgi veriyor olmasıdır. Ayrıca konsolosluk ya da büyükelçilikler ile başvuru yapanların arasında iletişim kurulmasını sağlamaktadır. Vize işlemlerinin kısa süre içerisinde onaylanması için Güney Sudan vizesi formunun usule uygun olmasına dikkat edilmelidir.

Vize Evrakları Ve Belgeleri Güney Sudan
Güney Sudan Vize Evrakları Ve Belgeleri

Güney Sudan Vizesi Formu Başvuru İçin Nasıl Doldurulur?

Güney Sudan vizesi başvurusu yaparken, yetkili kurumlara ibraz edilmesi gereken en önemli evraklardan biri de başvuru formudur. Formun mümkün olan en iyi şekilde doldurularak, randevu gününde teslim edilmesi şarttır. Peki Güney Sudan vizesi başvuru formu nasıl doldurulur? Form doldururken dikkat edilmesi gereken en önemli husus tükenmez kalem kullanmaktır.

Ayrıca forma karşılık gelen tüm soruların yanıtlarının da büyük harflerle yazılmış olması gerekir. Küçük harf kullanımı vizenin reddedilmesine neden olabilir. Formda belirtilmiş olan her sorunun gerçekle uyumlu bir şekilde yanıtının verilmiş olması istenir. Bilgilerin eksik ya da hatalı olmaması önemli bir kriterdir.

Güney Sudan vizesi başvuru formunda başvuru sahiplerinin kimlik bilgileri pasaporttaki gibi olmalıdır. Ayrıca kimlik bilgileri ile de mutlaka örtüşmek zorundadır. Kadınlar için de kızlık soyadı bölümünde evlenmeden önceki soyadının ne olduğu ibraz edilmelidir.

Güney Sudan vizesi başvuru formunda belirtilmesi gereken diğer bir önemli kriter de doğum bilgisidir. Doğum tarihi gün, ay ve yıl şeklinde yazılmış olmalıdır. Ayrıca başvuruda bulunan vatandaşların hangi uyruğa ait olduğu da bildirilmelidir. Ülkemizde bulunan üçüncü ülke vatandaşlarının da mutlaka uyruklarını açıkla beyan etmeleri istenir.

Ek olarak ise seyahat edecek kişinin yasal velisi veya sponsoru varsa onların da kimlik bilgilerine gereksinim duyulur. Pasaport ve kimlik üzerinde yer alan bilgiler başvuru formunda karşılık gelen alanlara yazılmalıdır. Çalışanlar için çalışılan şirketin bilgileri mutlaka ibraz edilmelidir. Bu koşullar sağlandığında başvuruların olumlu sonuçlanması mümkün olacaktır.

Güney Sudan vizesi işlemleri için başvuru yapmak ve randevu almak isteyen Türk vatandaşlarının, en kısa süre içerisinde onay alabilmeleri için yetkili kurumlar tarafından talep edilen belgeleri eksiksiz bir şekilde toplamaları gerekmektedir. Vize Turizm firmamız ile iletişime geçtiğinizde evraklar konusunda detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Ayrıca Güney Sudan ülkesine giriş için başka hangi işlemlerin yapılması gerektiği, vize sürecinin nasıl işlediği ve ortalama kaç gün içerisinde onay alındığı konusunda bilgi almak için bizleri arayınız. Çünkü diplomatik pasaport hamili olmayan Türk vatandaşlarının vize almaları zorunlu kılınmıştır.

Vize Formu Güney Sudan
Güney Sudan Vize Formu

Güney Sudan Vizesi İşlemleri Nereden Yapılır Ve Nasıl Alınır?

Görülmeye değer doğal ve tarihi güzellikleri ile Güney Sudan, ülkemiz vatandaşları tarafından yoğun ilgi görmektedir. Gerek aile ziyareti için gerek turistik olarak gerekse de ticari olarak her yol birçok kişi bu ülkeyi ziyaret etmek istiyor. Fakat Güney Sudan’a seyahat etmek isteyen umama mahsus, hizmet ve hususi pasaport hamilleri vize almadan ülkeye giriş sağlayamamaktadırlar.

Ancak diplomatik pasaport hamilleri sadece davet yazısı ile vize almadan Güney Sudan’a girebilmektedir. Peki Güney Sudan vizesi nereden ve nasıl alınır? Güney Sudan vizesi başvuruları nereye ve ne zaman yapılmalıdır?

Bu ülkeye gitmek isteyen umama mahsus yani bordo pasaport hamilleri, hizmet yeşil pasaport hamilleri ve de hususi gri pasaport hamilleri Vize Turizm merkezimiz aracılığıyla yetkili konsolosluk ya da büyükelçiliklere vize talep başvurusunda bulunmalıdırlar.

Ülkeyi ziyaret etmek için vize başvurusu yapmanın bazı önemli hususlar vardır. Bunlardan biri de hangi amaçla Güney Sudan’ı ziyaret ettiğinizi açık bir şekilde bildirmenizdir. Ziyaret amacı genellikle vize dilekçelerinde ve de başvuru formlarında belirtilmektedir.

Güney Sudan vizesi işlemleri uzun bir süreci kapsamaz. Belgelerin eksik ya da hatalı olmaması durumunda kısa süre içerisinde onay olarak, planlanan seyahat tarihinde ülkeye uçuş gerçekleştirilebilmektedir. Vize alımına ilişkin süreç ciddi anlamda bilgi ve profesyonellik gerektirir.

Bu nedenle başvuru ve vize alımına ilişkin tüm bilgileri bünyemizde yer alan deneyimli çalışanlarımızdan bilgi alarak işlemlere başlamanız gerekecektir. Daha fazla bilgi için bizleri arayabilirsiniz.

Güney Sudan vizesi randevusu talepleri, birçok kriteri karşılayacak şekilde konsolosluk ve de büyükelçiliklere yapılmaktadır. Randevu oluşturmak genellikle uzun bir süreci kapsar. Özellikle de seyahat tarihinize göre randevu işlemlerinin ötelenme durumu söz konusudur.

Çünkü yetkili kurumlar öncelikle acil vize almaya gereksinim duyan vatandaşların işlemlerini, seyahat sürecine daha uzun zaman olan vatandaşlara göre daha yakın bir tarihe almaktadır. Vize Turizm aracılığıyla oluşturulan randevu gününde mutlaka daha önceden belirtilen evrakların doğru bir şekilde dosyalanarak, ilgili kurumda hazır olunması gerekmektedir.

Aracılığımız ile gerçekleştirilen başvurularda olası aksaklıkların önüne geçilmektedir. Özellikle de eksik evrak, belgeler arasındaki uyumsuzluk ve de red yanıtı alınmasına neden olabilecek birçok faktör aracılığımızla gerçekleştirilen işlemlerde söz konusu olmamaktadır.

Vize İşlemleri Güney Sudan
Güney Sudan Vize İşlemleri

Güney Sudan Vizesi Randevusu İşlem Günleri

Güney Sudan vizesi randevusu işlem günleri, vize vermekle yetkili olan konsolosluk ve de büyükelçilikler tarafından belirlenmektedir. Hafta sonu, dini bayramlar, milli bayramda ve de Güney Sudan resmî tatil günlerinde ilgili kurumlar hizmet vermemektedir. Ayrıca mesai saatinin bitiminden sonra da randevu işlemleri gerçekleştirilmiyor. 

Bu nedenle Güney Sudan ülkesini ziyaret etmek isteyen umama mahsus, hususi ve de hizmet pasaportu hamilleri, seyahatlerini gerçekleştirecekleri tarihten en az 15 veya 20 gün öncesinden randevu talebinde bulunmalıdırlar. Güney Sudan Vizesi İçin randevu ve başvuru işlemlerini güvenle Long Vize Turizm merkezimizden işlem yapılabilmektedir.

Güney Sudan Vizesi Başvurularında Randevu Almak Zorunlu Mu?

Güney Sudan ülkesine gitmek isteyen umama mahsus, hususi ve hizmet pasaportu hamili Türk vatandaşlarının ülkeye giriş yapabilmeleri için vize almaları şarttır. Güney Sudan Vizesi Randevusu için tüm gerekli prosedürlerin yerine getirilmesiyle daha önceden belirtilmiş randevu gününde konsolosluklarda bulunulması şarttır. Peki Güney Sudan vize başvurularında randevu almak zorunlu mu?

Vize talep işlemlerinde genellikle randevu almadan işlemler gerçekleştirilmez. Güney Sudan ülkesi için de aynı durum geçerlidir. Yani vize almak için öncelikle mutlaka randevu alınması gerekiyor. Long Vize Turizm firması olarak müşterilerimizin tüm randevu ve başvurusu sürecine ilişkin işlemlerini üstleniyor. Böylece olası aksiliklerin de önüne geçerek, kısa süre içerisinde vize onayı alınmasını sağlıyoruz.

Güney Sudan vizesi ücreti, konsolosluk ya da büyükelçilikler tarafından belirlenmiş olan, anlaşmalı kurumlara yapılır. Vize başvurusunda bulunan umuma mahsus, hususi ve hizmet pasaportu hamili olan Türk vatandaşları ve ülkemizde oturma izni bulunan 3. Ülke vatandaşlarının belirtilen miktardaki harcı ödeme yükümlülükleri bulunur. Öyle ki harç ücretleri hemen tüm ülkelerin vize başvuruları esnasında kişilerden talep edilmektedir.

Ücretlerin ne kadar olduğu konusunda net bir bilgi vermek ne yazık ki mümkün olmayacaktır. Vize başvurusunun ne zaman yapıldığı ve de ücretlerde güncellemelerin söz konusu olup olmadığında göre vize harç ücretlerinde belirli değişiklikler söz konusu olabilecektir. Seyahat tarihi belli olan vatandaşların kısa süre içerisinde vize talep başvurularının onaylanması için mutlaka harç ücretinin ödenmiş olması gerekmektedir.

Vize Randevusu Güney Sudan
Güney Sudan Vize Randevusu

Güney Sudan Vizesi Ücretinin Kapsamı

Güney Sudan vizesi ücretinin kapsamı, diğer ülkeler için de talep edilen harç ücretleriyle aynı içeriğe sahiptir. Ücretler genellikle büyükelçilik ya da fahri konsolosluklar tarafından, ilgili ülkenin diplomatik kişileriyle belirlenmiştir. Bu ücretler yılın belli dönemlerinde artabilir ya da azabilir. Tamamen yetkili kurumların vereceği kararlar geçerli olacaktır. 

Güney Sudan vizesi harç ücretinin kapsamında; vize başvuru ücreti, konsolosluk harç ücreti, hizmet bedeli, koordinasyon bedeli ve de servis bedeli gibi etmenler hesaplanmaktadır. Tüm hizmet bedellerinin toplanmasıyla da net bir rakamın ortaya çıkması söz konusu olabilir.

Güney Sudan vizesi harç ücretlerinin daha detaylı kapsam bilgisi, nereye ve ne zaman ödeme yapılacağı ya da vize işlemlerine dair tüm diğer ayrıntılar için Vize Turizm firmamız ile iletişime geçerek, her biri alanında deneyimli olan uzmanlarımızdan yardım alabilirsiniz.

Güney Sudan Vizesi Ücreti Nereye Ödenir

Güney Sudan ülkesine gitmek isteyen Türk vatandaşlarının öncelikle vize yükümlülüklerini yerine getirmeleri şarttır. Bu yükümlülüklerden biri de vize için gerekli olan harç ücretlerinin ödenmesidir. Peki vize almaya karar verdiniz ve Güney Sudan’a gideceğiniz tarih aralığı da belli ise Güney Sudan vizesi ücreti nereye ödenir?

Ödemeler konsolosluk ya da büyükelçiliklerle anlaşmalı olan bankalara ya da diğer kurumlara ibraz edilebilmektedir. Ödeme sonunda alınan dekontun da mutlaka evrak dosyasının içinde eklenmesi şarttır.

Güney Sudan vizesi dilekçe örneği vize işlemlerine tabi olan umuma mahsus, hususi ve de hizmet pasaport hamili Türk vatandaşları tarafından mutlaka incelenmeli ve şekil şartlarına uygun belge oluşturulmalıdır. Genel olarak vize talep dilekçelerinde bazı bilgilerin özellikle belirtilmiş olma şartı aranır. Eğer yanlış ya da eksik bir bilgi varsa vize sonuçlarının da red alması kaçınılmaz olacaktır. Güney Sudan vizesi talep dilekçesinin gerekli şartları karşılaması kısa süre içerisinde onay alınmasına etki eder.

Vize Ücreti Güney Sudan
Güney Sudan Vize Ücreti

Dilekçede Belirtilmesi Zorunlu Maddeler

Güney Sudan ülkesine ticari, turistik ya da aile- arkadaş vizesi alarak gitmek isteyen Türk vatandaşlarının, yetkili kurumlara hitaben dilekçe doldurmaları gerekmektedir. Vize talep dilekçelerinde dikkat edilmesi gereken en önemli hususlar şunlardır;

 • Seyahat içeriği açık bir şekilde belirtilmiş olmalıdır.
 • Eğer tur ile seyahat edilecekse mutlaka belirtilmelidir. Ayrıca turun bilgileri de açıkça yazılmalıdır.
 • Ülkeye hangi tarihte gidileceği ve hangi tarihte dönüleceği mutlaka belirtilmelidir.
 • Maddi durumu gösteren belgelerle dilekçeye ek sunabilirsiniz. Ancak tüm masrafların nasıl karşılanacağına ilişkin bilgiler dilekçede yer almalıdır.

Yukarıda belirtilen hususlarda kesinlikle herhangi bir eksiklik ya da hata söz konusu olmamalıdır. Vize Turizm ile gerçekleştirdiğiniz başvurularınızda vize talep dilekçeleri profesyonel ekiplerimiz tarafından hazırlanarak yetkili kurumlara ibraz edilmektedir.

Güney Sudan Vizesi Dilekçesi Nasıl Yazılır

Güney Sudan vizesi dilekçesi ve dilekçenin nasıl hazırlanmasına gerektiğine dair tüm usul ve esaslar dilekçe örneklerinde yer almaktadır. Dilekçe bilgisayar çıktısı şeklinde ya da el yazısı olabilir. Sol üst kısımda güncel tarihe yer verilmiş olmalıdır. Aynı zamanda yetkili mercilere hitap eden bir üslup şarttır.

Ek olarak ise Güney Sudan ülkesine hangi tarihlerde gidip geleceğiniz, nerede kalacağınız, hangi vize türüne başvuru yapmak istediğiniz ve seyahatinizin içeriğinin ne olduğu konusundaki bilgileri de mutlaka eklemelisiniz.

Onaylanma Süresi

Güney Suda vizesi başvurusu onaylanması süresi evrakların eksik ya da hatalı olmaması durumunda kısa bir zaman dilimi alacaktır. Ortalama 5 ya da 7 gün içerisinde olumlu ya da olumsuz geri dönüş yapılır. Eğer red yanıtı alındıysa, hangi sebeplerden dolayı reddedildiği açıkça kişilere bildirilir.

Güney Sudan vizesi kaç günde çıkar? Afrika’nın en popüler ve dikkat çekici ülkelerinden olan Güney Sudan’ı ziyaret etmek isteyen umuma mahsus, hususi ve de hizmet pasaportu hamili Türk vatandaşları seyahat süreçlerini belirlemek adına bu soruya yanıt aramaktadırlar.

Güney Sudan vizesi kaç günde çıkar, Güney Sudan Vizesi başvurusu ve randevusunda gereken şartların yerine getirilmesi, evrakların eksiksiz olması ve de yetkili kurumların ek evrak talebinde bulunmamaları doğrultusunda vizenin en kısa süre içerisinde olumlu sonuçlanması mümkündür.

Güney Sudan vizesi kaç günde çıkar çıkacağı konusunda net bir bilgi vermek mümkün değildir. Gerekli prosedürler istenilen şekilde yerine getirildiğinde ortalama olarak 1 hafta 10 gün içerisinde yetkili kurumlar tarafından olumlu ya da olumsuz geri dönüş sağlanmaktadır.

Güney Sudan vizesi kaç günde çıkar için bazı durumlarda teslim edilen evraklara ek evrak isteminde de bulunulabilmektedir.  Bu genellikle istisnai bir durumdur. Eğer başvurular konsoloslukların belirtmiş olduğu zamanlarda yapılmışsa kısa süre içerisinde vize için randevu alınır.

Randevunun alınmasından sonra başvuru için gerekli evrakların tamamı dosya haline getirilir. Konsolosluk ya da büyükelçiliklerin tatil günlerine denk gelmeyen başvurular kısa sürede sonuçlanır. Eğer tatil günlerine denk gelmişse başvuru sürecinin uzaması muhtemel bir durum olacaktır.

Güney Sudan Vizesi İşlemi İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler

Güney Sudan, Afrika kıtasında yer alan ve ülkemiz vatandaşları tarafından yoğun derecede talep görmektedir. Öyle ki bu ülkeye seyahat etmek isteyen umuma mahsus, hususi ve hizmet pasaportu hamilleri vize uygulamasına tabi tutulmuşlardır.

Güney Sudan Vizesi Kaç Günde Çıkar; Diplomatik pasaport hamilleri ise gerçekleştirecekleri seyahatlerde 90 günü aşmamak ve yetkili kurumlara davet mektubu sunmak kaydıyla vizeden muaftırlar. Güney Sudan vizesi alırken dikkat edilmesi gerekenler konusunda bazı hususlar vardır. Özellikle de daha kısa sürede olumlu yanıt almak için konsolosluklar tarafından istenilen belgelerin prosedüre uygun bir şekilde doldurulmuş olması gerekiyor.

Eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulan evraklar daha önceden belirlenmiş randevu gününde yetkili kurumlara ibraz edilmelidir. Vize işlemlerinin başarıyla sonuçlandırılmasından sonra 30 günlük ülkede kalma hakkı doğar. Bu süre bazı zamanlarda 90 gün olarak da belirlenebilir. Bu husus konsolosluk kararları ve kişilerin bazı kriterleri karşılıyor olmasına bağlı bir durumdur.

Dilekçe Örneği Güney Sudan Vizesi
Güney Sudan Vizesi Dilekçe Örneği

Güney Sudan Vizesi Nasıl Alınır

Belirtilen ülkeye seyahat etmek isteyen umuma mahsus, hususi ve de hizmet pasaportu hamili olan Türk vatandaşları vizeye tabii tutulmuşlardır.

Öyle ki en pratik ve de en kolay yöntemlerle onay alınabilmesi için öncelikle Vize Turizm firmamız ile iletişime geçilmesi, daha sonra da belirttiğimiz evrakların usulüne uygun bir şekilde dosyalanması gerekmektedir. Güney Sudan, doğal güzelliklerinin yanı sıra geçmişten bugüne kadar gelenekselliğini koruduğu için ülkemiz vatandaşları tarafından yoğun olarak ilgi görmektedir.

Bu ülkeye gidebilmek için mutlaka aile, arkadaş vizesi, turistik vize ya da ticari vizelerden herhangi birine başvuru yapılması gerekmektedir. Vize işlemlerinin ardından olumlu sonuç alabilmek içinse bazı kriterleri doğru bir şekilde karşılamak gerekiyor.

Güney Sudan vizesi nasıl alınır sorusunun cevabını alabilmek için evrakların eksiksiz olması gerekir. Özellikle de kişisel bilgileri gösteren evrakların mutlaka doğru doldurulması şarttır. Vize talep dilekçesinde belirtilen kriterlerin özenle karşılanması dikkat edilmelidir. Vize başvuru formunda yer alan bilgilerin gerçeği yansıtır şekilde ve hiçbir çelişkiye sebebiyet vermeyecek şekilde doldurulmuş olması istenir.

Bu hususlara özen gösterildiği takdirde Güney Sudan ülkesinden vize almak mümkün olacaktır. Vize Turizm firması olarak sizlerin yerine tüm işlemleri gerçekleştiriyoruz. Her biri alanında deneyimli ve profesyonel çalışanlarımızla tüm belgelerinizi toparlamanız ve de nasıl dosyalamanız gerektiği konusundaki tüm aşamalarda sizleri bilgilendireceğiz. Detaylar için bizleri arayarak, daha fazla bilgi edinmeniz mümkün olacaktır.

Vizesi Nasıl Alınır Güney Sudan
Güney Sudan Vizesi Nasıl Alınır

Güney Sudan Vizesi Başvurusu Nereye Yapılır?

Güney Sudan’ın ülkemiz sınırları içerisinde temsilcilikleri bulunur. Bu nedenle de seyahat gerçekleştirecek olan Türk vatandaşlarının gerekli prosedürleri yerine getirmek amacıyla Vize Turizm firmamız ile iletişime geçerek, konsolosluk ya da büyükelçiliklere ulaşması mümkün olacaktır. Güney Sudan vizesi başvurusu nereye yapılır?

Başvurular İstanbul’da yer alan Fahri konsolosluğa ya da Ankara’da yer alan büyükelçiliklere Vize Turizm firmamız tarafından yapılmaktadır. Vize yükümlülüğü umama mahsus pasaport hamili, hususi pasaport hamili ve de hizmet pasaportu hamili Türk vatandaşları başta olmak üzere ülkemizde oturma izni bulunan 3. Ülke vatandaşları için geçerlidir. Diplomatik pasaport hamillerinin vize talebinde bulunmalarına gerek yoktur.

Güney Sudan’ın Vize İstemediği Ülkeler

Botsvana
Eritre
Etiyopya
Kenya
Uganda
Güney Sudan’ın Vize İstemediği Ülkeler

Güney Sudan Hakkında Genel Bilgiler

Nüfus10,98 milyon (2018)
Para BirimiGüney Sudan Pound’u
Resmi Diliİngilizce
Dini%60 Hristiyan, %33 Animizm ve yerel inanışlar, %6 Müslüman, %1 diğer
Telefon Kodu+211
Trafik Akış YönüSağdan
En Popüler YemekleriCape Malay – Boerewors – Malva puding
Gezilecek YerlerRadom Ulusal Parkı – Boma Ulusal Parkı – Sudd Sulak Alanı – Shambe Millî Parkı
BaşkentCuba
ŞehirleriCuba – Wau – Malakal – Yei – Yambio – Aweil
Yüz Ölçümü619.745 km2
Zaman DilimiUTC+3 (Doğu Afrika Zaman Dilimi)
İnternet Alan Adı.ss
Kurucusu 
BaşkanıSalva Kiir Mayardit
Asgari Ücret560 Euro
İklimiTropikal
Asker Sayısı197.500
Komşu ÜlkeleriEtiyopya – Kenya – Kongo Demokratik Cumhuriyeti – Uganda
Kuruluş Tarihi9 Temmuz 2011
Güney Sudan Hakkında Genel Bilgiler
Vizesi Güney Sudan
Güney Sudan Vizesi
mail longvize E-mail
[email protected]
whatsapp longvize WhatsApp Hattı
0553 716 03 25
Long Vize Çağrı Merkezi Mobil Hat
0553 716 03 25
longvize çalışma saatleri Pazartesi – Pazar
08:30 – 00:00
İletişim

[rating_form id=”1″]

Sıkça Sorulan Sorular

Güney Sudan Vizesi Nasıl Alınmalıdır?

Güney Sudan, seyahatlerini gerçekleştirebilmeniz için gerekli olan Güney Sudan Vizesine başvuru yapmak isteyen vize başvuru sahipleri Güney Sudan Konsolosluğundan öncelikli olarak Vize Randevusu alması gerekmektedir. Randevu oluşturulduktan sonra Güney Sudan Konsolosluğunun istemiş olduğu Evrak Listesi hazırlanarak randevu gününde konsolosluğa takdim edilir ve Vize Başvurusu gerçekleştirilir. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezini Arayıp Güney Sudan Konsolosluğundan Vize Başvuru İşlemlerini Gerçekleştirebilirsiniz. Vize işlemleri ile ilgili diğer detaylar için Long Vize Turizm ile irtibat kurabilirsiniz.

Güney Sudan Vizesine Konsolosluktan Mı Başvuru Yapılır?

Güney Sudan Vizesine başvuru yapacak vize başvuru sahipleri Güney Sudan Ülkesinin bir başvuru merkezi olmadığı için Güney Sudan Vizesine Konsolosluktan gerçekleştirmesi gerekmektedir. Güney Sudan Konsolosluğu Randevu sistemi ile çalıştığı için öncelikli olarak randevu alınması gerekmektedir. Randevunuzu aldıktan sonra gerekli evrakların tamamlanması ile vize başvurusu yapılır. Firmamız Long Vize Başvuru Merkezi sizlerin bilgileriyle Güney Sudan Konsolosluğundan Vize Randevusu alıp Başvurunuzu gerçekleştirebilir. Güney Sudan vize başvuru işlemleriniz için detaylı bilgiye ulaşabilmek için Long Vize Turizm ile irtibat kurabilirsiniz.

Güney Sudan Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Güney Sudan vizesi işlemleri konsolosluk üzerinden gerçekleştirilmekte olup, vize başvurusu, randevu sistemi üzerine kuruludur. Güney Sudan Vize İşlemleriniz için randevunuzun alınması ve randevu gününe kadar evraklarınızın güncel olarak hazırlanması işlemi ile devam edilir. Randevu günü tamamlanmış olan evraklar ile bir başvuru dosyası hazırlanır ve konsolosluğa sunularak başvuru sonucu beklenmeye başlanır. Bütün bu işlemler ve başvurunun sonuçlanması ortalama 7 ile 15 gün kadar sürmektedir. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile vize başvurunuzu sorunsuz gerçekleştirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Güney Sudan Vize Başvurusu İçin Randevu Almak Gerekir Mi?

Güney Sudan vizesi başvurusu yetkili bir vize başvuru merkezi olmamasından ötürü Güney Sudan Konsolosluğu üzerinden gerçekleştirilmektedir. Güney Sudan Konsolosluğu Vize başvuruları esnasında yoğunluk yaşanmaması ve evrak takibinin kolay yapılması adına vize başvurularında randevu usulü çalışmaktadır. Vize randevusu yine konsolosluk üzerinden alınarak vize başvuru işlemleri gerçekleştirilir. Güney Sudan Vizesi randevunuzu almak ve vize başvurunuzu gerçekleştirmek için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi sizlere profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Sizlerde bu ayrıcalıklı hizmetten faydalanabilmek için Long Vize Turizm ile iletişime geçebilirsiniz.

Güney Sudan Vizesi İle Hangi Ülkelere Seyahat Edilebilir?

Güney Sudan, ülkemizde seyahat planı yapan vatandaşlarımız için seyahat öncesinde vize talep eden ülkelerden birisidir. Seyahat öncesinde Güney Sudan Vizesi İşlemleri yapmanız zorunlu bir prosedürdür. Vize başvuru işlemlerinizi gerçekleştirerek alacağınız vize ile Güney Sudan seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz. Alacağınız vize sadece Güney Sudan seyahatinizde kullanılabilmektedir. Bu vize ile Güney Sudan’a giriş yapabilir ancak buradan başka bir ülkeye geçiş yapamazsınız. Vize başvuru ve randevu işlemleriniz için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezini tercih ederek profesyonel bir hizmet alabilirsiniz.

Güney Sudan Aile/Arkadaş Ziyareti Vizesi Nasıl Alınır?

Güney Sudan Aile/Arkadaş Ziyareti Vizesine Başvuru yapacak vize başvuru sahiplerinin öncelikli olarak Güney Sudandan gelen davetiyeye istinaden Güney Sudan Konsolosluğundan vize randevusu oluşturmalıdır. Başvuru sahibi kişisel evrakları ve gelen davetiye ile birlikte randevu günü başvurunuzu gerçekleştirebilir. Ziyaret vizesi için alacağınız vize davetiyesi Güney Sudan’ da yaşayan ve oturumu olan aile üyeniz veya akrabanız ya da arkadaşınız tarafından gönderilmelidir. Firmamız Long Vize Turizm ile yapacağınız Vize Başvurunuzda sizlere en iyi vize desteğini vermeye firma olarak hazırız. Profesyonel ve kaliteli bir hizmet almak için Long Vize Turizm ile iletişim kurabilirsiniz.

Güney Sudan Aile/Arkadaş Ziyareti Vizesinde Davetiye Olmak Zorunda Mı?

Güney Sudan Aile/Arkadaş Ziyareti Vize başvurunuz için Güney Sudan’ da yaşayan ve oturumu bulunan aile üyesi veya arkadaşınızın bulunması gereklidir. Güney Sudan Konsolosluğunu, vize başvurusunda Aile üyesi, akraba veya arkadaşınızı ziyarete gideceğinizi beyan etmeniz ve bu durumu kanıtlamanız için davetiye almanız gereklidir. Bu koşulun sağlanması ile ziyaret vizesi başvuru yapabilmektesiniz. Ziyaret vizesi için diğer gerekli evrak ve belgelerin doğru ve eksiksiz tamamlanması vize başvuru sonucunun olumlu şekilde sonuçlanmasını sağlayacaktır. Güney Sudan’ a yapacağınız Aile/Arkadaş Ziyareti Vizesi başvurusu için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezinden profesyonel bir hizmet alabilirsiniz.

Güney Sudan Aile/Arkadaş Ziyaretinde Davetiyesini Kimler Gönderebilir?

Güney Sudan’ a yapacağınız ziyaret amaçlı seyahatleriniz için almanız gereken ziyaret vizesinin başvurusunda kullanacağınız davetiye Güney Sudan’ da yaşayan ve oturumu olan aile üyeleri, akrabalar veya arkadaşlar tarafından gönderilebilir. Bu davetiyeler sadece ziyaret vizesi başvurusunda kullanılabilmekte olup bu davetiye ile Ticari Vize veya Çalışma Vizesi gibi vize başvurularında kullanılamaz. Davetiye mektubunu gönderen kişilerin davetiyeyi bulunduğu ülkede konsolosluğa onaylatılmalı dır. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile vize başvuru işlemlerinize dair detaylı bilgilere ulaşmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Güney Sudan Aile/Arkadaş Ziyaret Vizesi Kaç Günlük Verilir?

Güney Sudan aile/arkadaş ziyareti vizesi için ülkemiz vatandaşlarından herhangi pasaport hamili kişiler başvuru yapabilmektedir. Vize başvuru işlemleri için konsolosluktan alacağınız vize randevusu başvuru işlemlerinin ilk adımı olmaktadır. Vize randevu tarihinize kadar gerekli evraklarınızın hazırlanıp randevu gününde elçiliğe sunulması gereklidir. Daha sonra vize başvurunuzun sonuçlanması süreci başlar. Vizenizin olumlu sonuçlanması halinde sizlere verilen seyahat süresi kişilere göre farklı sebeplerden dolayı değişkenlik gösterebilmekte olup vize süreniz 90 güne kadar çıkabilmektedir. Başvuru işlemleriniz için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi sizlere profesyonel bir hizmet vermektedir.

Güney Sudan Aile/Arkadaş Ziyareti Vizesi İle Hangi Ülkelere Gidilir?

Güney Sudan ülkesi konsolosluğundan alacağınız Güney Sudan Aile/Arkadaş Ziyareti Vizesi ile Güney Sudan’ da yaşayan aile üyeniz, akrabanız veya arkadaşınızı ziyarete gidebilirsiniz. Ancak alacağınız bu vize ile bu ülkeden başka bir ülkeye herhangi bir amaçla geçiş yapmanız mümkün değildir. Aynı zamanda bu ülkeye yapacağınız ticari veya turistik amaçlı seyahatleriniz için de ziyaret vizesi kullanmaz uygun olmamaktadır. Tabi ki ziyaret amaçlı seyahatleriniz için de Turistik Vize veya Ticari Vize başvurusunda bulunmanız mümkün değildir. Firmamız Long Vize Turizm ile vize işlemlerinizde profesyonel bir hizmet alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Güney Sudan Büyükelçiliği Vize Bölümünün Görevleri Nelerdir?

Güney Sudan ülkesine Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından seyahat edecekler için vize başvurusu büyükelçilikten yapılmamaktadır. Güney Sudan vizesi işlemleri ile ilgilenen merci Güney Sudan Konsolosluğu dur. Vize başvuruları konsolosluk üzerinden gerçekleştirilirken, Büyükelçilik Türkiye Cumhuriyeti ile ilgili diplomasi işlemlerini yürütmektedir. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile vize işlemleri ve vize başvurusu hakkında detaylı bilgi alarak vize başvurunuzu güven içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.

Güney Sudan Büyükelçiliğinden Vize İşlemleri Yapılıyor Mu?

Güney Sudan Büyükelçiliği Türkiye Cumhuriyeti ile Güney Sudan ülkesi arasındaki diplomasi ile ilgili konularda ilgilenir. Güney Sudan Vize Başvurusu, ülkemizden seyahat edecek vatandaşlar için konsolosluk üzerinden gerçekleştirilmektedir. Vize başvuru işlemleri ile büyükelçilik herhangi şekilde ilgilenmemektedir. Vize işlemleri ile ilgili prosedürleri ve gerekli evrak listeleri ile ilgili bilgi almak için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezinden profesyonel ve kaliteli bir hizmet alabilirsiniz.

Güney Sudan Büyükelçiliği Vize Randevusu Alınır Mı?

Güney Sudan seyahatleri için vize başvuruları konsolosluk üzerinden gerçekleştirilmekte olup vize işlemleri ile de yine konsolosluk ilgilenmektedir. Bu nedenle vize başvurusunun ilk adımı olan vize randevusu da Güney Sudan konsolosluğundan alınmaktadır. Vize randevusu almak ve vize işlemlerinizi gerçekleştirmek için profesyonel bir hizmet almanız vize işlemlerinizi kolaylaştıracaktır. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi sizin adınıza vize randevunuzu alarak vize başvuru işlemlerinizi gerçekleştirir.

Güney Sudan Vize Ücreti Büyükelçiliğe Mi Ödenir?

Güney Sudan Vizesi almak için vize başvurularında ödenecek olan Vize Ücretleri büyükelçilik tarafından alınmamaktadır. Vize işlemleri ile büyükelçilik herhangi şekilde sorumlu olmamakta, vize başvuruları ve vize ile ilgili işlemlerde konsolosluk görevli olmaktadır. Bu durumdan ötürü vize ücreti büyükelçilik tarafından kabul edilmemektedir. Vize ücretleri başvuru öncesinde bankaya yatırılarak, işlem dekontu vize evrakları ile birlikte konsolosluğa sunulur. Güncel vize ücretleri için Long Vize Turizm ile irtibat kurabilirsiniz.

Güney Sudan Büyükelçiliği Vize Sonucu İçin İtiraz Edilir Mi?

Güney Sudan vize başvuruları Güney Sudan Büyükelçiliği üzerinden kabul edilmemektedir. Güney Sudan vize başvuruları konsolosluk tarafından kabul edilerek, işlemler bu merci üzerinden devam ettirilmektedir. Vize başvuru sonucunun olumsuz gelmesi yani red almanız durumunda vize sonucuna itiraz hakkınız bulunmaktadır. Ancak bu itirazı vize başvurusunun gerçekleştirildiği konsolosluğa yapılması gerekmektedir. Vize itiraz dilekçesi için detaylı bilgi almak adına firmamız Long Vize Turizmden profesyonel ve kaliteli bir hizmet alabilirsiniz.

Güney Sudan Konsolosluğu Vize Bölümünün Görevleri Nelerdir?

Güney Sudan Konsolosluğu Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından seyahat edecek olan kişilerin vize başvuru işlemlerini kabul eden mercidir. Vize başvuru işlemleri ile ilgili prosedürler Güney Sudan Konsolosluğu üzerinden gerçekleştirilir. Güney Sudan Konsolosluğu vize bölümü vize randevusu vererek, vize başvurularını ve vize başvuru evraklarını kabul etme ve vize başvurularını sonuçlandırma görevlerinden sorumludur. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile vize başvuruları ile ilgili detaylı bilgilere ulaşmak ve başvurularınızı güven içinde gerçekleştirebilirsiniz.

Güney Sudan Konsolosluğundan Vize Başvurusu Yapılır Mı?

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının Güney Sudan seyahatlerinden önce alması gerekli olan Güney Sudan Vizesi için, vize başvuruları Güney Sudan Konsolosluğu tarafından kabul edilmektedir. Güney Sudan Konsolosluğundan vize başvurusu gerçekleştirebilmek için ilk olarak konsolosluktan vize randevusu almanız gereklidir. Vize randevunuzun alınmasının ardından vize başvurunuzu Güney Sudan Konsolosluğu üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Vize başvurunuz da profesyonel bir destek almak için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Güney Sudan Vizesi İçin Ücret Ödenir Mi?

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının, Güney Sudan seyahatlerinden önce vize almaları zorunlu bir işlem olmak ile birlikte vize başvuruları için bazı yerine getirilmesi gereken prosedürler mevcuttur. Güney Sudan Vizesi almak için Güney Sudan Konsolosluğunun belirlemiş olduğu belli bir vize harç bedeli vardır. Bu vize harç bedelleri her başvuru sahibi tarafından ödenmek zorunda olup, vize ücretleri farklı durumlarda değişkenlik gösterebilmektedir. Güncel vize ücretleri için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezini arayabilirsiniz.

Güney Sudan Konsolosluğundan Vize Başvurusu İçin Randevu Almak Gerekir Mi?

Ülkemiz vatandaşlarından Güney Sudan’ a seyahat planlayanların vize işlemi yapmaları zorunlu iken vize başvuruları ülkemizde Güney Sudan Konsolosluğu tarafından kabul edilmektedir. Güney Sudan Konsolosluğu Vize başvurularında yoğunluğun azaltılması ve evrak takibinin kolaylaştırılması için vize işlemleri randevu usulüne dayalı olarak gerçekleştirilir. Vize randevusu almanız durumunda vize başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Vize randevusu almak için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz.

Güney Sudan Konsolosluğuna Vize Sonucu İçin İtiraz Edilebilir Mi?

Güney Sudan Vize İşlemleri konsolosluk üzerinden gerçekleştirilmekte olup, vize başvuru evrakları konsolosluk tarafından kabul edilir. Konsolosluk başvuru evraklarını değerlendirerek vize başvurusunu sonuçlandırmaktadır. Vize başvurunuzun olumsuz yani red alması gibi durumlarda vize sonucuna itiraz etme hakkınız bulunmaktadır. Bu işlem için bir vize itiraz dilekçesi hazırlamanız gerekmektedir. İtiraz dilekçeniz yine konsolosluk tarafından kabul edilmektedir. Firmamız Long Vize Turizm ile vize başvuru işlemlerinizi gerçekleştirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Güney Sudan Ticari Vizesi Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Durumlar Nelerdir?

Güney Sudan Ticari Vizesi alırken dikkat edilmesi gereken durumlar Güney Sudan’dan gelecek olan davetiyedir. Güney Sudan’dan gelen davetiye ya oradan bir firmayla iş yapacağınızı yazması gerekmektedir ya da orada bulunan fuardan fuar giriş bileti olması gerekmektedir. Gelen davetiye ile birlikte Güney Sudan Konsolosluğundan Vize Randevusu oluşturulup Ticari Vizeye başvuru yapılır. Bunun yanı sıra vize başvurusunda bazı iş yeri evraklarının da hazırlanarak konsolosluğa sunulması gereklidir. Firmamız Long Vize Turizm ile yapacağınız Ticari Vize Başvurusunda Güney Sudan Konsolosluğundan Vize Randevusu alabilirsiniz.

Güney Sudan Ticari Vize Nasıl Alınır?

Güney Sudan Ticari Vizesi Güney Sudan Ülkesinde bir ticaret ya da bir fuar üzerine verilen bir vize türüdür. Güney Sudan Ticari Vizesi alırken en önemli hususlardan birisi Güney Sudan Hükumetinden gelen ticari bir davetiye ya da bir fuar davetiyesidir. Bu davetiye şahsınıza veya iş yerinizin adına olabilir. Ticari vize başvurusu Turistik Vize başvurularına göre daha farklı evraklar içermektedir. Bu evraklar seyahat amacı ve çalışma durumunuza göre farklılıklar göstermektedir. Ticari vize için gerekli evraklar listesine Long Vize Turizmden ulaşabilirsiniz. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi Güney Sudan Ticari Vize Başvurunuzu gerçekleştirebilmektedir.

Güney Sudan Ticari Vize Alırken Davetiye Kullanmam Şart mı?

Güney Sudan Ticari Vize Başvurusu yaparken davetiye olması şarttır. Davetiye olmaması durumunda vize başvurunuzun türü Ticari Vize İşlemlerine girmemektedir. Güney Sudandan gelen davetiyede sizlerin orada ne tür bir iş yapacağınız kaç gün kalmanız gerektiğinin belirtilmesi gerekmektedir. Davetiye içeriğinin doğru olması yapılacak vize başvurusu açısından önem arz etmektedir. Bu açıdan vize başvuru işlemleriniz için profesyonel bir hizmet almanız faydalı olacaktır. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi İle Güney Sudan Vize İşlemlerinizi gerçekleştirebilir sizler için gerekli olan evrak listesini alabilirsiniz.

Güney Sudan Ticari Vizeye Kimler Başvuru Yapabilir?

Güney Sudan Ticari Vize başvurusu, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının bütün pasaport sahiplerinin ticari amaçlı seyahatleri için yapılması gereklidir. Belgelenebilecek herhangi bir ticari amaçlı seyahat için pasaport ve diğer gerekli evrak ve belgelere sahip kişiler Güney Sudan’a Ticari Vize başvurusunda bulunabilirler. Ticari Vize başvurunuz için seyahat amacınızın ticari olarak belgelenebilir olması yani Güney Sudan’ dan gelecek olan bir Ticari davetiye veya fuar bileti gibi evraklar gereklidir. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile vize işlemleriniz sizin adınıza en güvenli ve profesyonel şekilde gerçekleştirilmektedir.

Güney Sudan Ticari Vize Evrakları Nelerdir?

Güney Sudan Ticari Vizesi için konsolosluktan yapılacak olan vize başvurusunda, diğer vize türlerine göre farklı evraklar istenmektedir. Bunun yanı sıra başvuru yapacağınız ticari vize, kendi içinde de kişilere göre farklı evraklar gerektirebilmektedir. Bu evrak farklılıkları, başvuru sahiplerinin kişisel durumları, çalışma ve iş durumları ve yaşları gibi faktörlere bağlı olarak değişkenlikler göstermektedir. Güney Sudan ülkesine seyahatiniz için yapacağınız ticari vize başvurusunda gerekli olan bütün evrak ve belgeler için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Güney Sudan Turistik Vize Nasıl Alınır?

Güney Sudan Turistik Vize Başvuru sahipleri öncelikli olarak Güney Sudan Konsolosluğundan Vize Randevusu oluşturması gerekmektedir. Oluşturulan Vize Randevusuna istinaden Güney Sudan Konsolosluğunun istemiş olduğu evraklar hazırlanır. Bu Evrakların içinde en önemlisi vize talep dilekçesidir. Yazılan dilekçe örneğinde neden turistik gitmek istediğinizi Güney Sudan gittiğinizde ne yapacağınızı belirtmeniz gerekmektedir. Vize talep dilekçesinin doğru hazırlanması, vize başvurunuzun olumlu sonuçlanması ihtimali arttırmaktadır. Firmamız Long Vize Merkezini arayarak Güney Sudan Vize Başvuru İşlemlerini Gerçekleştirebilirsiniz.

Güney Sudan Turistik Vize Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir?

Güney Sudan Turistik Vizesi alırken dikkat edilmesi gereken hususlardan en önemlisi seyahatinin turistik olduğunu Güney Sudan Konsolosluğu vize memuruna inandırmanız gerekmektedir. Güney Sudan Konsolosluğuna vereceğiniz evrakların içinde en önemlisi opsiyonlu otel uçak biletleriniz olmasıdır. Vize Başvuru işlemleriniz deki diğer önemli faktör ise evrakların ve belgelerin hatasız ve eksiksiz şekilde hazırlanması gerekliliğidir. Eksik veya hatalı evrak ile başvuru yapılması vize sonucunun doğrudan red almasına neden olmaktadır. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri merkezimizi arayarak Güney Sudan Vize İşlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Güney Sudan Turistik Vize Şartları Nelerdir?

Güney Sudan Vize Şartları Güney Sudan Konsolosluğundan öncelikli olarak Vize Randevusu alınması gerekmektedir. Randevu işlemleri gerçekleştirildikten sonra meslek durumunuza göre vize evraklarınızı hazırlayıp başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Tabi hazırlamanız gereken evraklar meslek durumunuzun haricinde yaşınız ve sosyal güvenceniz gibi faktörler göre de değişkenlik gösterebilmektedir. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu işlemleri merkezimizi arayarak Güney Sudanda Vize Evraklarınızı ve Güney Sudan Vize Randevunuzu Oluşturabilirsiniz.

Güney Sudan Turistik Vizeye Kimler Başvuru Yapabilir?

Güney Sudan ülkesine Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından turistik amaçlı seyahat etmek isteyen ve herhangi pasaport sahibi olan kişiler başvuru yapabilirler. Güney Sudan’ a turistik vize alabilmek için tatil, gezi, tarihi yerleri görmek gibi seyahat amaçlarınız olması gereklidir. Vize randevusu ve vize başvuru işlemleri ile ilgili daha detaylı bilgi sahibi olmanız vize başvuru işlemlerinizi ve vize almanızı kolaylaştıracaktır. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile Güney Sudan Vizesine dair detaylı bilgiye ulaşabilir, vize başvurunuzu güven içinde gerçekleştirebilirsiniz.

Güney Sudan Turistik Vizesi Alırken Davetiye Kullanmam Şart Mı?

Güney Sudan Turistik Vizesi turistik amaçlı seyahatleriniz için başvuru yapmanız gereken vize türüdür. Bu nedenle herhangi davetiyeye ihtiyaç yoktur. Davetiye mektupları genellikle Ticari Vize, Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi, Çalışma Vizesi gibi vize türlerinde kullanılmaktadır. Güney Sudan’ a gerçekleştireceğiniz vize başvurusu için en önemli belge Vize Dilekçesidir. Vize dilekçesinde seyahatinin turistik amaçlı yapıldığına dair inandırıcı olmanız gereklidir. Güney Sudan turistik vize başvurusunda Vize talep dilekçesinin doğru hazırlanması ve diğer gerekli evrak ve belgelerin listesine ulaşmak için Long Vize Turizm ile iletişime geçebilirsiniz.

Güney Sudan Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Güney Sudan Vize Başvurusu, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için konsolosluk üzerinden gerçekleştirilmektedir. Güney Sudan konsolosluğu vize işlemleri randevu usulüne dayalı olarak çalışmakta olduğu için vize işleminin ilk adımı olarak vize randevusu alınır. Vize randevusu alındıktan sonra vize evrakları güncel olarak hazırlanır ve randevu gününde konsolosluğa sunulur. Bu aşamadan sonra başvuru işlemleri tamamlanmış olur ve başvuru sonucu beklenmeye başlanır. Bütün bu işlemleri güven içerisinde gerçekleştirmek için firmamız Long Vize Turizmi arayabilirsiniz.

Güney Sudan Vize Başvurusu Yapılırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir?

Güney Sudan Vize Başvurusu yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan birisi hazırlayacağız vize evrakları dır. Bu Vize Evrakları kişilerin İş Ve Meslek durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Bu Meslekler Çalışan, İşveren, Çiftçi, Emekli, Kamu Çalışanı, Ev Hanımı, Öğrenci, Avukat ve Eczacı olarak sınıflandırabiliriz. Bunun yanı sıra diğer gerekli evraklar da başvuru sahibinin yaşı ve özel durumlarına göre değişiklik gösterebilmektedir. Firmamız Long Vize Merkezini Arayarak Güney Sudan Vize İşlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Güney Sudan Vize Başvuru Evrakları Nelerdir?

Vize Başvurusu için konsolosluktan yapılacak olan vize başvurusunda, vize türlerine göre farklı evraklar istenmektedir. Başvuru yapacağınız vize türü, kendi içinde de kişilere göre farklı evraklar gerektirebilmektedir. Bu evrak farklılıkları, başvuru sahiplerinin kişisel durumları, çalışma ve iş durumları ve yaşları gibi faktörlere bağlı olarak değişkenlikler göstermektedir. Güney Sudan ülkesine seyahatiniz için yapacağınız vize başvurusunda gerekli olan bütün evrak ve belgeler için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Güney Sudan Vize Başvurusunda Kendim Gelmek Zorunda Mıyım?

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için Güney Sudan Konsolosluğu tarafından kabul edilmektedir. Güney Sudan Vize İşlemleri randevu usulüne bağlı olarak gerçekleştirilirken, başvuru sahiplerinin randevu gününde şahsen konsoloslukta bulunmaları gerekmektedir. Vize başvuru işlemlerinde profesyonel bir hizmet almanız vize başvurunuz açısından faydalı olmaktadır. Firmamız Long Vize Turizm vize başvurularında sizlere profesyonel bir hizmet sunar.

Güney Sudan Vize Başvurusu Ne Zaman Sonuçlanır?

Güney Sudan vize başvurusu yetkili bir başvuru merkezinin bulunmaması nedeniyle Güney Sudan Konsolosluğu tarafından kabul edilir. Güney Sudan Konsolosluğu vize başvurularını ve Güney Sudan başvuru evraklarını değerlendirerek, vize başvurularını sonuçlandırmaktadır. Vize başvuru işlemleri ile vizenizin sonuçlanma süresi sabit bir süreç olmamak ile birlikte ortalama olarak 7 gün ile 15 gün arasında sürmektedir. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile vize başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Güney Sudan Vize İçin Gerekli Evraklar Nelerdir?

Başvurusu için konsolosluktan yapılacak olan vize başvurusunda, vize türlerine göre farklı evraklar istenmektedir. Başvuru yapacağınız vize türü, kendi içinde de kişilere göre farklı evraklar gerektirebilmektedir. Bu evrak farklılıkları, başvuru sahiplerinin kişisel durumları, çalışma ve iş durumları ve yaşları gibi faktörlere bağlı olarak değişkenlikler göstermektedir. Güney Sudan ülkesine seyahatiniz için yapacağınız vize başvurusunda gerekli olan bütün evrak ve belgeler için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Güney Sudan Vizesi Gerekli Evrak Listesini Nereden Öğrenebilirim?

Güney Sudan Vize Evrakları Ve Belgeleri, Güney Sudan Konsolosluğu tarafından belirlenmektedir. Vize başvuru evrakları birçok unsura göre farklılıklar içermektedir. Evraklarda ki farklılıklar, başvuru yapacağınız vize türüne, başvuru sahibinin özel durumlarına, meslek durumunuza ve yaşınıza göre oluşur. Vize başvurunuzda hangi evraklara ihtiyacınız olduğu bu faktörlerin bir araya gelmesiyle belirlenir. Vize başvuru evraklarının güncel listesine Long Vize Turizm ile kolayca ulaşabilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Güney Sudan Vize Evrakları Ve Belgeleri Nereye Verilir?

Güney Sudan vize işlemleri Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için, Güney Sudan Konsolosluğundan yapılmakta olup gerekli evrak ve belgeler yine Güney Sudan konsolosluğu tarafından belirlenmektedir. Güney Sudan Vize Randevusu ve Güney Sudan vize başvuru işlemleri ile doğrudan konsolosluk ilgilenmekte olup hazırlanan evrak ve belgeler yine konsolosluğa sunulmaktadır. Vize başvuru işlemleriniz ve vize randevunuz için yetkili başvuru merkezi olan Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezini arayarak profesyonel bir hizmet alabilirsiniz.

Güney Sudan Vize Evrakları Ve Belgeleri Teslimi Ne Zaman Yapılır?

Güney Sudan Vize Evrakları Ve Belgeleri, konsolosluk tarafından vize başvurusu olarak kabul edilmektedir. Vize evrakları hazırlanmadan önce ilk olarak Güney Sudan Vize Randevusu alınmalıdır. Vize randevusunun alınmasının ardından randevu tarihine kadar gerekli evrak ve belgeler hazırlanır. Daha sonra hazırlanan belgeler ile oluşturulan başvuru dosyası randevu gününde konsolosluğa sunulur. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi sizlere vize başvurusu konusu da profesyonel bir hizmet sunmaktadır.

Güney Sudan Vize Evrakları Ve Belgelerini Ne Zaman Hazırlamalıyım?

Güney Sudan vize başvuru işlemlerini kabul eden Güney Sudan Konsolosluğu, vize işlemleri için randevu usulü ile evrak kabul etmektedir. Vize başvuru işlemleri, vize randevunuzun alınması ile başlar. Vize başvurusunda dikkat edilmesi gereken önemli husus, başvuru evraklarının güncel olmasıdır. Bu nedenle vize randevusunun alınmasının ardından evrak ve belgelerin hazırlanması ve tamamen güncel olması gereklidir. Güncel evrak ve belge listesi için Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Güney Sudan Vize Formu Nasıl Doldurulur?

Güney Sudan Vize Formu, vize başvuru işlemlerinde gerekli evrak ve belgeler içerisinde yer alan ve vize başvurusu açısından önem teşkil eden bir evraktır. Vize başvuru formu konsolosluktan temin edilmekte olup doğru ve hatasız hazırlanması gereken bir evraktır. Kişisel bilgilerinizin ağırlıklı olduğu evrakta çalışma bilgileriniz, gidiş amacınız ve gideceğiniz yer ve pasaport bilgileri gibi bilgiler yer almaktadır. Vize başvuru formuna ulaşmak için Long Vize Turizm ile iletişime geçebilirsiniz.

Güney Sudan Vize Formunu Nereden Alabilirim?

Güney Sudan Vizesinin önemli başvuru evraklarından birisi olan Güney Sudan Vize Formu, vize başvurusu yapacak başvuru sahipleri tarafından Güney Sudan Konsolosluğundan temin edilebilmektedir. Güney Sudan vize randevusunun alınmasının ardından hazırlanacak olan başvuru evrak ve belgeleri, randevu gününde Güney Sudan Konsolosluğuna sunulurken vize formunun eksiksiz ve hatasız bir şekilde doldurulmuş olması gereklidir. Ayrıca vize başvuru formuna firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile iletişime geçerek de sahip olabilirsiniz.

Güney Sudan Vize Formu Doldurulurken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Güney Sudan vize başvuru evraklarının en önemlilerinden birisi olan vize başvuru formu çok dikkatli, eksiksiz ve hatasız bir şekilde doldurulmalıdır. Konsolosluktan alınacak olan vize başvuru formunda ağırlıklı olarak kişisel bilgileriniz yer almakta bunun yanı sıra pasaport bilgileri, seyahat tarihleri ve gidiş amacınız bulunmaktadır. Bu nedenle vize formu doldurulurken konsolosluğun istediği dilde hatasız ve eksiksiz olarak doldurulmalıdır. Vize formunuzu doldururken firmamız Long Vize Turizmden hizmet alabilirsiniz.

Güney Sudan Vize Başvuru Formu Ücretli Mi?

Güney Sudan Vize başvurusunda gerekli belge ve evraklar arasında bulunan Güney Sudan Vize Başvuru Formu konsolosluktan temin edilmekte olup, herhangi bir ücret karşılığında verilmemektedir. Vize randevusu alındıktan sonra temin edilecek olan vize başvuru formu tamamen ücretsizdir. Vize başvuru formuna konsolosluktan ve firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezimizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Long Vize Turizm vize başvuru işlemlerinizde sizlere profesyonel ve kaliteli bir hizmet sunmaktan memnuniyet duymaktadır.

Güney Sudan Vize Formunun Olmaması Eksik Evrak Sayılır Mı?

Güney Sudan Vize Formu, vize başvurusu yapacak olan vize başvuru sahibinin kişisel bilgilerini, seyahat amacını ve seyahat tarihlerini içermesi sebebiyle başvuru evrakları arasında önemli bir yer tutar. Başvuru formunun teslim edilmemesi eksik evrak olarak değerlendirilir ve evrak tesliminin konsolosluk tarafından kabul edilmez. Yani Güney Sudan Vize İşlemlerinizi gerçekleştiremezsiniz. Başvuru formuna ulaşmak ve doğru bir şekilde doldurmak için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi sizlere profesyonel bir hizmet sunar.

Güney Sudan Vize İşlemleri Nasıl Yapılır?

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için konsolosluk üzerinden gerçekleştirilmektedir. Güney Sudan konsolosluğu vize işlemleri randevu usulüne dayalı olarak çalışmakta olduğu için vize işleminin ilk adımı olarak vize randevusu alınır. Vize randevusu alındıktan sonra vize evrakları güncel olarak hazırlanır ve randevu gününde konsolosluğa sunulur. Bu aşamadan sonra başvuru işlemleri tamamlanmış olur ve başvuru sonucu beklenmeye başlanır. Bütün bu işlemleri güven içerisinde gerçekleştirmek için firmamız Long Vize Turizmi arayabilirsiniz.

Güney Sudan Vize İşlemlerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Güney Sudan Vize İşlemleri yapılırken dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan birisi hazırlayacağız vize evrakları dır. Bu Vize Evrakları kişilerin İş Ve Meslek durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Bu Meslekler Çalışan, İşveren, Çiftçi, Emekli, Kamu Çalışanı, Ev Hanımı, Öğrenci, Avukat ve Eczacı olarak sınıflandırabiliriz. Bunun yanı sıra diğer gerekli evraklar da başvuru sahibinin yaşı ve özel durumlarına göre değişiklik gösterebilmektedir. Firmamız Long Vize Merkezini Arayarak Güney Sudan Vize İşlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Güney Sudan Vize İşlemleri İçin Gerekli Evraklar Nelerdir?

Güney Sudan Vize İşlemleri için konsolosluktan yapılacak olan vize başvurusunda, vize türlerine göre farklı evraklar istenmektedir. Başvuru yapacağınız vize türü, kendi içinde de kişilere göre farklı evraklar gerektirebilmektedir. Bu evrak farklılıkları, başvuru sahiplerinin kişisel durumları, çalışma ve iş durumları ve yaşları gibi faktörlere bağlı olarak değişkenlikler göstermektedir. Güney Sudan ülkesine seyahatiniz için yapacağınız vize işlemlerinde gerekli olan bütün evrak ve belgeler için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Güney Sudan Vize İşlemleri Nereden Yapılır?

Vize Başvurusu, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için konsolosluk üzerinden gerçekleştirilmektedir. Güney Sudan konsolosluğu vize işlemleri randevu usulüne dayalı olarak çalışmakta olduğu için vize işleminin ilk adımı olarak vize randevusu alınır. Vize randevusu alındıktan sonra vize evrakları güncel olarak hazırlanır ve randevu gününde konsolosluğa sunulur. Bu aşamadan sonra başvuru işlemleri tamamlanmış olur ve başvuru sonucu beklenmeye başlanır. Bütün bu işlemleri güven içerisinde gerçekleştirmek için firmamız Long Vize Turizmi arayabilirsiniz.

Güney Sudan Vize İşlemlerine Kendim Gelmek Zorunda Mıyım?

Güney Sudan Vize İşlemleri, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için Güney Sudan Konsolosluğu tarafından kabul edilmektedir. Güney Sudan Vize İşlemleri randevu usulüne bağlı olarak gerçekleştirilirken, başvuru sahiplerinin randevu gününde şahsen konsoloslukta bulunmaları gerekmektedir. Vize başvuru işlemlerinde profesyonel bir hizmet almanız vize başvurunuz açısından faydalı olmaktadır. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi vize başvurularında sizlere profesyonel bir hizmet sunar.

Güney Sudan Vize Randevusu Nereden Alınır 2021?

Güney Sudan vize başvurusu yetkili bir vize başvuru merkezi olmamasından ötürü Güney Sudan Konsolosluğu üzerinden gerçekleştirilmektedir. Güney Sudan Konsolosluğu vize başvuruları esnasında yoğunluk yaşanmaması ve evrak takibinin kolay yapılması adına vize başvurularında randevu usulü çalışmaktadır. Vize randevusu yine konsolosluk üzerinden alınarak vize başvuru işlemleri gerçekleştirilir. Güney Sudan Vize randevunuzu almak ve vize başvurunuzu gerçekleştirmek için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi sizlere profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Sizlerde bu ayrıcalıklı hizmetten faydalanabilmek için Long Vize Turizm ile iletişime geçebilirsiniz.

Güney Sudan Vize Randevusu Nereden Alınır?

Ülkemiz vatandaşlarından Güney Sudan’ a seyahat planlayanların vize işlemi yapmaları zorunlu iken vize başvuruları ülkemizde Güney Sudan Konsolosluğu tarafından kabul edilmektedir. Güney Sudan Konsolosluğu Vize başvurularında yoğunluğun azaltılması ve evrak takibinin kolaylaştırılması için Güney Sudan vize işlemleri randevu usulüne dayalı olarak gerçekleştirilir. Güney Sudan Vize Randevusu almanız durumunda vize başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Vize randevusu almak için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz.

Güney Sudan Vizesi İçin Randevu Almak Zorunlu Mudur?

Güney Sudan Vize İşlemlerinin ilk adımı olan Güney Sudan Vize Randevusu, ülkemiz vatandaşlarından başvuru yapacaklar için konsolosluk tarafından verilmektedir. Güney Sudan Konsolosluğunun vize başvurularını randevu usulüne dayalı olarak kabul etmesi vize randevusu alınmasını zorunlu kılmaktadır. Vize başvuru işlemleri vize randevusunun alınmasıyla başlayan bir süreç olup Güney Sudan vize başvurunuzun sonuçlanmasıyla sona eren bir süreçtir. Vize randevunuzu hemen almak ve vize başvuru işlemlerinizi hemen gerçekleştirmek için Long Vize Turizm ile iletişim kurabilirsiniz.

Güney Sudan Vize Randevusu Ne Kaç Gün Sonraya Verilir 2024?

Güney Sudan Vize Randevusu, Güney Sudan Konsolosluğunun vize başvurularında yoğunluğun azaltılması ve evrak takibinin kolaylaştırılması için uygulanan bir yöntemdir. Bu nedenle vize randevusu ortalama olarak 5 ile 10 gün sonrasına kadar verilmektedir. Tabi bu durum konsolosluğun vize başvurusundaki yoğunluk durumuna göre değişkenlik gösterebilmektedir. Vize randevusunu almak ve vize başvuru işlemlerini gerçekleştirerek bu süreci kontrol altında tutmak için firmamız Long Vize Turizm ile iletişime geçebilir ve profesyonel bir hizmet alabilirsiniz.

Güney Sudan Vize Randevusunda Kendim Bulunmak Zorunda Mıyım?

Vatandaşlar için Güney Sudan Konsolosluğu tarafından kabul edilmektedir. Güney Sudan Vize İşlemleri randevu usulüne bağlı olarak gerçekleştirilirken, başvuru sahiplerinin randevu gününde şahsen konsoloslukta bulunmaları gerekmektedir. Vize başvuru işlemlerinde profesyonel bir hizmet almanız vize başvurunuz açısından faydalı olmaktadır. Firmamız Long Vize Turizm vize başvurularında sizlere profesyonel bir hizmet sunar.

Güney Sudan Vize Ücreti Ne Kadar?

Güney Sudan Vize Ücreti, vize başvurusu karşılığında Güney Sudan Konsolosluğa ödenen vize harç bedelidir. Vize ücreti her vize türüne göre farklı olmakta ve başvuru yapacağınız vize türüne göre değişmektedir. Başvuru yapacağınız vize türünün haricinde vize süreniz ve yaşınız gibi unsurlarla da değişkenlik gösterebilmektedir. Vize ücretlerinin güncel ve detaylı listesine ise firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezinden ulaşabilirsiniz. Long Vize Turizm olarak bütün vize işlemlerinizde sizlere profesyonel hizmet sunmaktayız.

Güney Sudan Vize Ücreti Nereye Ödenir?

Güney Sudan Vizesi almak için vize başvurularında ödenecek olan Güney Sudan Vize Ücreti, vize başvurusu öncesinde bankaya yatırılarak, işlem dekontu vize evrakları ile birlikte konsolosluğa sunulur. Güney Sudan Vize başvuru ücretlerinin birçok unsura göre farklılık göstermesi sebebiyle vize ücreti ödenmeden önce ne kadar ödemeniz gerektiğini yetkili vize başvuru merkezimiz olan Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezimizden öğrenmeniz faydalı olacaktır. Güncel vize ücretleri için Long Vize Turizm ile irtibat kurabilirsiniz.

Güney Sudan Vize Ücretini Kim Belirler?

Güney Sudan vize başvuruları, ülkemizden seyahat edecek olan Türk vatandaşlar için konsolosluk tarafından kabul edilmektedir. Vize işlemleri ile baştan sona kadar Güney Sudan Konsolosluğunun ilgilenmesi, başvuru evrakları ve belgeleri ile vize ücretlerinin belirlenmesinde de konsolosluk yetkilidir. Vize başvuru ücretini bankalar aracılığı ile kabul eden Güney Sudan Konsolosluğu vize evrakları arasında işlem dekontunu da istemektedir. Firmamız Long Vize Turizm ile vize ücretleri ve vize evrakları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Güney Sudan Vize Ücreti Ne Zaman Ödenir?

Güney Sudan Vize Ücreti, vize başvurusu yapacak kişiler tarafından ödenmektedir. Vize ücretleri konsolosluk tarafından belirtilmekte olup, vize türü, vize süresi ve başvuru sahibinin yaşı gibi nedenlerle değişkenlik gösterebilmektedir. Konsolosluktan alınan Güney Sudan vize randevusu sonrası vize evraklarının hazırlanması ile vize başvurusuna gidilir. Randevu öncesinde vize başvuru ücreti ilgili banka hesaplarına ödenir ve işlem dekontu konsolosluğa sunulur. Vize ücretlerinin güncel listesi için Long Vize Turizm ile iletişime geçebilirsiniz.

Güney Sudan Vize Harç Bedeli Neye Göre Belirlenir?

Güney Sudan Vize harç bedelleri konsolosluk tarafından belirlenmekte olup vize harç bedelleri birçok unsura bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Vize ücretleri, başvuru yapacağınız vize türüne, vize sürenize ve başvuru sahiplerinin özel durumlarına göre belirlenmektedir. Başvuru işlemlerinde vize ücretinin belirlenmesi işlemi konsolosluğun belirlediği koşullar doğrultusunda olur. Vize başvuru işlemleriniz ve vize harç bedellerinin güncel listesi için firmamız Long Vize Turizm ile iletişime geçebilirsiniz.

Güney Sudan Vizesi Dilekçe Örneği Nasıl Yazılır?

Güney Sudan Vizesi Dilekçe Örneği, vize başvuru işlemlerinde gerekli evrak ve belgeler içerisinde yer alan ve vize başvurusu açısından önem teşkil eden bir evraktır. Vize başvuru dilekçesi konsolosluk tarafından gerekli kılınmakta olup doğru ve hatasız hazırlanması gereken bir evraktır. Vize talep dilekçesi konsolosluğun istediği dilde, seyahat amacınız, ülkede kalacağınız tarihler, yapacağınız harcamalar ile ilgili bilgiler belirtilerek yazılmalıdır. Vize başvuru dilekçesi örneğine ulaşmak için Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Güney Sudan Vize Dilekçesinin Olmaması Eksik Evrak Sayılır Mı?

Güney Sudan Vizesi Dilekçe Örneği, vize başvurusu yapacak olan vize başvuru sahibinin seyahat amacınız, ülkede kalacağınız tarihler, yapacağınız harcamalar hakkında bilgiler sebebiyle başvuru evrakları arasında önemli bir yer tutar. Güney Sudan Vize talep dilekçesi teslim edilmemesi eksik evrak olarak değerlendirilir ve evrak teslimini konsolosluk tarafından kabul edilmez. Yani vize başvurunuzu gerçekleştiremezsiniz. Vize talep dilekçesine ulaşmak ve doğru bir şekilde hazırlamak için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi sizlere profesyonel bir hizmet sunar.

Güney Sudan Vize Dilekçe Örneği Doldurulurken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Güney Sudan vizesi dilekçe örneği başvuru evraklarının en önemlilerinden birisi olan vize talep formu çok dikkatli, eksiksiz ve hatasız bir şekilde yazılmalıdır. Konsolosluğa sunulacak olan talep dilekçesinde seyahat amacınız, ülkede kalacağınız tarihler, yapacağınız harcamalar yer almaktadır. Bu nedenle vize talep dilekçesi hazırlanırken konsolosluğun istediği dilde hatasız ve eksiksiz olarak yazılmalıdır. Güney Sudan vizesi talep dilekçesi örneği için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezinden profesyonel bir hizmet alabilirsiniz.

Güney Sudan Vizesi Kaç Günde Çıkar 2024?

Güney Sudan vize işlemleri konsolosluk üzerinden gerçekleştirilmekte olup, vize başvurusu, randevu sistemi üzerine kuruludur. Güney Sudan Vize işlemleriniz için randevunuzun alınması ve randevu gününe kadar evraklarınızın güncel olarak hazırlanması işlemi ile devam edilir. Randevu günü tamamlanmış olan evraklar ile bir başvuru dosyası hazırlanır ve konsolosluğa sunularak başvuru sonucu beklenmeye başlanır. Bütün bu işlemler ve başvurunun sonuçlanması ortalama 7 ile 15 gün kadar sürmektedir. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile vize başvurunuzu sorunsuz gerçekleştirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Güney Sudan Vizesi Kaç Günde Çıkar ve Vize Başvurusu Ne Zaman Sonuçlanır?

Güney Sudan vize başvurusu yetkili bir başvuru merkezinin bulunmaması nedeniyle Güney Sudan Konsolosluğu tarafından kabul edilir. Güney Sudan Konsolosluğu vize başvurularını ve başvuru evraklarını değerlendirerek, vize başvurularını sonuçlandırmaktadır. Vize başvuru işlemleri ile vizenizin sonuçlanma süresi sabit bir süreç olmamak ile birlikte ortalama olarak 7 gün ile 15 gün arasında sürmektedir. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile vize başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Güney Sudan Vize Randevusu Ne Kaç Gün Sonraya Verilir?

Güney Sudan Vize Randevusu, Güney Sudan Konsolosluğunun vize başvurularında yoğunluğun azaltılması ve evrak takibinin kolaylaştırılması için uygulanan bir yöntemdir. Bu nedenle Güney Sudan vize randevusu ortalama olarak 5 ile 10 gün sonrasına kadar verilmektedir. Tabi bu durum konsolosluğun vize başvurusundaki yoğunluk durumuna göre değişkenlik gösterebilmektedir. Vize randevusunu almak ve vize başvuru işlemlerini gerçekleştirerek bu süreci kontrol altında tutmak için firmamız Long Vize Turizm ile iletişime geçebilir ve profesyonel bir hizmet alabilirsiniz.

Güney Sudan Vize Evrakları Ve Belgelerini Ne Zaman Hazırlamalıyım 2021?

Vize başvuru işlemlerini kabul eden Güney Sudan Konsolosluğu, vize işlemleri için randevu usulü ile evrak kabul etmektedir. Vize başvuru işlemleri, vize randevunuzun alınması ile başlar. Vize başvurusunda dikkat edilmesi gereken önemli husus, başvuru evraklarının güncel olmasıdır. Bu nedenle vize randevusunun alınmasının ardından evrak ve belgelerin hazırlanması ve tamamen güncel olması gereklidir. Güncel evrak ve belge listesi için Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Güney Sudan Vizesi Kaç Günlük Çıkar?

Güney Sudan vizesi için ülkemiz vatandaşlarından herhangi pasaport hamili kişiler başvuru yapabilmektedir. Vize başvuru işlemleri için konsolosluktan alacağınız vize randevusu başvuru işlemlerinin ilk adımı olmaktadır. Vize randevu tarihinize kadar gerekli evraklarınızın hazırlanıp randevu gününde elçiliğe sunulması gereklidir. Daha sonra vize başvurunuzun sonuçlanması süreci başlar. Vizenizin olumlu sonuçlanması halinde sizlere verilen seyahat süresi kişilere göre farklı sebeplerden dolayı değişkenlik gösterebilmekte olup vize süreniz 90 güne kadar çıkabilmektedir. Başvuru işlemleriniz için firmamız Long Vize Turizm sizlere profesyonel bir hizmet vermektedir.

Güney Sudan Vizesi Nasıl Alınır?

Güney Sudan, seyahatlerini gerçekleştirebilmeniz için gerekli olan Güney Sudan Vizesine başvuru yapmak isteyen vize başvuru sahipleri Güney Sudan Konsolosluğundan öncelikli olarak Vize Randevusu alması gerekmektedir. Güney Sudan Vizesi Nasıl Alınır sorunuz için Randevu oluşturulduktan sonra Güney Sudan Konsolosluğunun istemiş olduğu Evrak Listesi hazırlanarak randevu gününde konsolosluğa takdim edilir ve Vize Başvurusu gerçekleştirilir. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezini Arayıp Güney Sudan Konsolosluğundan Vize Başvuru İşlemlerini Gerçekleştirebilirsiniz. Vize işlemleri ile ilgili diğer detaylar için Long Vize Turizm ile irtibat kurabilirsiniz.

Güney Sudan Vize Başvurusu İçin Randevu Almak Gerekir Mi 2021?

Güney Sudan vize başvurusu yetkili bir vize başvuru merkezi olmamasından ötürü Güney Sudan Konsolosluğu üzerinden gerçekleştirilmektedir. Güney Sudan Konsolosluğu vize başvuruları esnasında yoğunluk yaşanmaması ve evrak takibinin kolay yapılması adına vize başvurularında randevu usulü çalışmaktadır. Güney Sudan Vizesi Nasıl Alınır sorusu için vize randevusu yine konsolosluk üzerinden alınarak vize başvuru işlemleri gerçekleştirilir. Güney Sudan Vize randevunuzu almak ve vize başvurunuzu gerçekleştirmek için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi sizlere profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Sizlerde bu ayrıcalıklı hizmetten faydalanabilmek için Long Vize Turizm ile iletişime geçebilirsiniz.

Güney Sudan Vize Başvurusu Nasıl Yapılır 2021?

Güney Sudan Vizesi Nasıl Alınır ve vize başvurusu, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için konsolosluk üzerinden gerçekleştirilmektedir. Güney Sudan konsolosluğu vize işlemleri randevu usulüne dayalı olarak çalışmakta olduğu için vize işleminin ilk adımı olarak vize randevusu alınır. Güney Sudan Vize Randevusu alındıktan sonra vize evrakları güncel olarak hazırlanır ve randevu gününde konsolosluğa sunulur. Bu aşamadan sonra Güney Sudan vize başvuru işlemleri tamamlanmış olur ve başvuru sonucu beklenmeye başlanır. Bütün bu işlemleri güven içerisinde gerçekleştirmek için firmamız Long Vize Turizmi arayabilirsiniz.

Güney Sudan Vizesi Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir?

Güney Sudan Vizesi Nasıl Alınır ve Güney Sudan Vize Başvurusu yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan birisi hazırlayacağız vize evrakları dır. Bu Vize Evrakları kişilerin İş Ve Meslek durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Bu Meslekler Çalışan, İşveren, Çiftçi, Emekli, Kamu Çalışanı, Ev Hanımı, Öğrenci, Avukat ve Eczacı olarak sınıflandırabiliriz. Bunun yanı sıra diğer gerekli evraklar da başvuru sahibinin yaşı ve özel durumlarına göre değişiklik gösterebilmektedir. Firmamız Long Vize Merkezini arayarak Güney Sudan Vize İşlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Güney Sudan Vize İşlemleri Nasıl Yapılır 2021?

Vize İşlemleri, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için konsolosluk üzerinden gerçekleştirilmektedir. Güney Sudan konsolosluğu vize işlemleri randevu usulüne dayalı olarak çalışmakta olduğu için vize işleminin ilk adımı olarak vize randevusu alınır. Vize randevusu alındıktan sonra vize evrakları güncel olarak hazırlanır ve randevu gününde konsolosluğa sunulur. Bu aşamadan sonra başvuru işlemleri tamamlanmış olur ve başvuru sonucu beklenmeye başlanır. Bütün bu işlemleri güven içerisinde gerçekleştirmek için firmamız Long Vize Turizmi arayabilirsiniz.
Whatsapp Vize Ülkeleri Destek Merkezi Vize Ön Başvuru Formu