Vizesi Hindistan

Hindistan Vizesi

Hindistan vizesi Hindistan, ülkesini ziyaret edecek yabancı ziyaretçiler için 2013 yılından itibaren vize uygulaması başlatmıştır. Bu vize başvuruları sırasında kişilerin gerekli prosedürleri eksiksiz yerine getirmesinin yanında parmak izi uygulamasından da sorunsuz geçmesi beklenmektedir. Hindistan vize türü online vize türü olduğundan kişilerin müracaatlarını online platformlar üzerinden gerçekleştirmesi gerekiyor. Kişiler vize işlemleri sırasında istenilen evrakları eksiksiz ve doğru şekilde doldurması gerekiyor. Bununla birlikte Hindistan vize işlemleri yapılırken tüm evrakların İngilizce olarak doldurulması dikkat edilen konular arasında bulunuyor. Tüm vize işlemlerini eksiksiz şekilde yerine getirmek ve seyahatiniz sırasında herhangi bir sorun yaşamamak için Long Vize firmamızdan vize işlem desteği alabilirsiniz.

Hindistan Vizesi Başvuru Süreci

Hindistan’a seyahat edecek yolcular için kişilerin vizesini yolculuktan belli bir süre öncesinden almaları gerekiyor. Umuma Mahsus Pasaport, hizmet Pasaportu ve Hususi Pasaport sahiplerinin, Türkiye’de uzun süre oturma izni olan yabancıların vize alması zorunludur. Yalnızca Türkiye Cumhuriyeti Diplomatik Pasaport sahibi olan kişilerin 90 süresi olan vize muafiyeti bulunuyor. Bununla birlikte Hindistan vize uygulaması başlatıldığı sırada kişilerin pasaportlarının vize tarihinden sonra 6 ay daha geçerliliğinin bulunması şartı aranıyor.

Vize almak için tüm yasal prosedürler için Long Vize Turizm firmamızdan destek alabilir ve bu karmaşık işlem sürecini profesyoneller ile daha kolay şekilde geçebilirsiniz.  Gerekli evrakların hazırlanmasından, çıkartılacak vize türünün ne olması gerektiğine kadar bu süreçte firmamızın profesyonel çalışanları sizlere en iyi şekilde yol gösterecektir.

hindistan vizesi 1

Hindistan Vize Randevusu ve Parmak İzi

Hindistan vize başvurusu sırasında dijital parmak izi verilmesi zorunlu bir uygulamadır. Kişilerin biyometri veri sistemi için verilmesi gereken parmak izi için çalışanlarımız sizin en için uygun olan tarihi seçiyorlar. Aynı zamanda bu uygulama sırasında yapılması gereken her detay hakkında sizi bilgilendiriyorlar. Firmamız sizin adınıza vize öncesi tüm işlemleri yerine getiriyor ve vize alımı sırasında oluşabilecek tüm problemlerin önceden ortadan kaldırılmasını sağlıyor. Firmamız aracılığı ile vizenizi tüm işlemler tamamlandıktan sonra 1-2 iş gününde alabilme imkânınız oluyor. Ancak vizenizin tam zamanında alınabilmesi için en az 30 öncesinden vize çalışmalarına başlamamız gerekiyor.

Detaylı bilgi için Tıklayınız.

Sıkça Sorulan Sorular

Hindistan Vizesi Nasıl Alınır?

Hindistan Vizesine başvuru yapacak vize başvuru sahipleri öncelikli olarak Hindistan Konsolosluğundan Vize Randevusu alması gerekmektedir.vize randevusu almadan önce online ingilizce vize başvuru formu doldurulur sonrasında acılan ekrandan vize randevusu oluşturulur.Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezimizi arayarak Hindistan Vize Başvuru İşlemlerinizi Gerçekleştirebilirsiniz.

Hindistan Vize Randevusu Almak Gereklimi?

Hindistan Vize Randevusu almak gereklidir.Hindistan Konsolosluğu vize randevusu alınmadan vize başvuru işlemlerini gerçekleştirmez.Vize Randevusu online form doldurulduktan sonra online olarak en uygun tarih gösterilir ve o tarihe göre alınır.Firmamız Long Vize Başvuru İşlemleri Merkezini arayarak Hindistan Vize Randevu İşlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Hindistan Vizesi İle Hangi Ülkelere Gidilir?

Hindistan Vizesi Başvurusundan sonra alına vize ile sadece Hindistan’a seyahat edebilirsiniz.Hindistan Vize İşlemleri Hindistan Konsolosluğundan Vize Randevusu Alınarak yapılmaktadır.Firmamız Long Vize Merkezini arayarak Hindistan Vize Evraklarını ve Hindistan Vize İşlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Soru sorun

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi: