Vizesi Kiribati

Kiribati Vizesi

Kiribati vizesi bu ülkeye seyahat etmek isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının, seyahatlerinden önce almaları gereken izindir. Vize olmaksızın Kiribati’ye girebilmek mümkün değildir. İngiliz Devletler Topluluğu’nun bir parçası olan bu ada ülkesi, diplomatik pasaport dışındaki tüm pasaport çeşitlerine vize uygulaması yapmaktadır. Türkiye ile Kiribati arasında karşılıklı temsili sağlayan büyükelçilik ya da konsolosluk yoktur. Bu nedenle Kiribati vize başvurusu yapmak isteyen kişilerin başvurularını kabul etmekte sorumlu merci Ankara Büyükelçiliği ya da İngiltere İstanbul Başkonsolosluğu’dur. Bunun yanında isteyen vatandaşlar vize başvurularını, vize merkezlerin üzerinden de yapabilirler. İngiltere üzerinden Kiribati vize başvurusu yapmak oldukça zorlu bir süreç olduğundan, vize işlemlerinde hizmet almak doğru bir davranış olacaktır.

Transit Vize

Kiribati için vize almak isteyen kişiler, bu ülkeye Türkiye’den direk uçuş olmaması nedeni ile aktarma yapmak durumundadır. Bu yüzden de aktarma yapılacak ülke için de transit vize başvurusunda bulunulması gereklidir. Kiribati turistik vize işlemleri, gerçekten de birçok ülkeye göre oldukça zorlu bir süreci içermektedir. Kiribati vize başvurusu onaylanan kişiler, sonrasında hangi ülke üzerinden uçacaklarsa, onaylanmış vizelerini göstererek transit vize almak için başvurmalıdır. Dönüş sırasında da eğer aynı ülkeden aktarma yapılacaksa beyan edilmelidir. Ancak dönüşte farklı bir ülke üzerinden aktarma yapılacaksa, aktarmanın yapılacağı üçüncü ülkeden de transit vize alınması gereklidir.

kiribati vizesi 1

Kiribati Vize Hizmetleri

Kiribati vize işlemleri, dünyanın vize konusunda en tutucu olan ülkelerinden bile daha zorlayıcı bir vizedir. Aynı anda birkaç ülke ile irtibata geçilmesinin gerekli olması ve bu ülkelerin talep ettikleri şartların yerine getirilmesi, başvuru sahiplerini zorlayan bir durumdur. Dilerseniz Kiribati vize işlemlerinizi Long Vize Turizm firmamız üzerinden yapabilir ve bu sürecin daha kolay geçmesini temin edebilirsiniz. Uzun yıllardan beri onlarca ülkenin vize başvuru işlemlerine aracılık eden firmamız, bu konuda sürecin nasıl işlediğine ve nelerin yerine getirilmesi gerektiğine hâkimdir. Deneyimli çalışanlarımız ile profesyonel olarak verdiğimiz vize firmamızın hizmetinden yaralanmak için internet sitemizden ya da telefon numaralarımız üzerinden Long Vize firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayınız

Sıkça Sorulan Sorular

Kiribati Vizesi Nasıl Alınır?

Kiribati, seyahatlerini gerçekleştirebilmeniz için gerekli olan Kiribati Vizesine başvuru yapmak isteyen vize başvuru sahipleri Kiribati Konsolosluğundan öncelikli olarak Vize Randevusu alması gerekmektedir. Randevu oluşturulduktan sonra Kiribati Konsolosluğunun istemiş olduğu Evrak Listesi hazırlanarak randevu gününde konsolosluğa takdim edilir ve Vize Başvurusu gerçekleştirilir. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezini Arayıp Kiribati Konsolosluğundan Vize Başvuru İşlemlerini Gerçekleştirebilirsiniz. Vize işlemleri ile ilgili diğer detaylar için Long Vize Turizm ile irtibat kurabilirsiniz.

Kiribati Vizesine Konsolosluktan Mı Başvuru Yapılır?

Kiribati Vizesine başvuru yapacak vize başvuru sahipleri Kiribati Ülkesinin bir başvuru merkezi olmadığı için Kiribati Vizesine Konsolosluktan gerçekleştirmesi gerekmektedir. Kiribati Konsolosluğu Randevu sistemi ile çalıştığı için öncelikli olarak randevu alınması gerekmektedir. Kiraibati Vize Randevunuzu aldıktan sonra gerekli evrakların tamamlanması ile vize başvurusu yapılır. Firmamız Long Vize Başvuru Merkezi sizlerin bilgileriyle Kiribati Konsolosluğundan Vize Randevusu alıp Başvurunuzu gerçekleştirebilir. Kiribati vize başvuru işlemleriniz için detaylı bilgiye ulaşabilmek için Long Vize Turizm ile irtibat kurabilirsiniz.

Kiribati Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Kiribati vize işlemleri konsolosluk üzerinden gerçekleştirilmekte olup, vize başvurusu, randevu sistemi üzerine kuruludur. Kiribati Vize İşlemleriniz için randevunuzun alınması ve randevu gününe kadar evraklarınızın güncel olarak hazırlanması işlemi ile devam edilir. Randevu günü tamamlanmış olan evraklar ile bir başvuru dosyası hazırlanır ve konsolosluğa sunularak başvuru sonucu beklenmeye başlanır. Bütün bu işlemler ve başvurunun sonuçlanması ortalama 7 ile 15 gün kadar sürmektedir. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile vize başvurunuzu sorunsuz gerçekleştirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kiribati Vize Başvurusu İçin Randevu Almak Gerekir Mi?

Kiribati vize başvurusu yetkili bir vize başvuru merkezi olmamasından ötürü Kiribati Konsolosluğu üzerinden gerçekleştirilmektedir. Kiribati Konsolosluğu Vize başvuruları esnasında yoğunluk yaşanmaması ve evrak takibinin kolay yapılması adına vize başvurularında randevu usulü çalışmaktadır. Vize randevusu yine konsolosluk üzerinden alınarak vize başvuru işlemleri gerçekleştirilir. Kiribati Vize randevunuzu almak ve vize başvurunuzu gerçekleştirmek için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi sizlere profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Sizlerde bu ayrıcalıklı hizmetten faydalanabilmek için Long Vize Turizm ile iletişime geçebilirsiniz.

Kiribati Vizesi İle Hangi Ülkelere Seyahat Edilebilir?

Kiribati, ülkemizde seyahat planı yapan vatandaşlarımız için seyahat öncesinde vize talep eden ülkelerden birisidir. Seyahat öncesinde Kiribati Vize İşlemleri yapmanız zorunlu bir prosedürdür. Vize başvuru işlemlerinizi gerçekleştirerek alacağınız vize ile Kiribati seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz. Alacağınız vize sadece Kiribati seyahatinizde kullanılabilmektedir. Bu vize ile Kiribati’a giriş yapabilir ancak buradan başka bir ülkeye geçiş yapamazsınız. Vize başvuru ve randevu işlemleriniz için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezini tercih ederek profesyonel bir hizmet alabilirsiniz.

Soru sorun

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi: