Vizesi Malavi

Malavi Vizesi

Malavi vizesi hakkında tüm detaylı bilgilere sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz. Malavi, Afrika’nın güneyinde bulunan ve Afrika’nın en yardımsever ve sıcakkanlı insanlarına sahip ülkesidir. Bünyesinde birçok etnik grubu barındırır ve aynı zamanda dünyanın en fakir ülkelerinden biridir. Bu ülkede ulaşım ve konaklama ucuzdur.

Malavi Vize İstiyor mu?

Malavi’ye seyahat etmek isteyen Umuma Mahsus (Bordo) pasaport, Hususi (Yeşil) pasaport, Diplomatik (Siyah) pasaport ve Hizmet (Gri) pasaport hamili Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları vizeye tabidirler. Seyahatlerinden önce Malavi vize başvurusu yapma zorunluluğu bulunmaktadır.

Malavi Başvuru İşlemleri

Malavi’ye seyahat etmek isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının Malavi vize başvurularını Malavi Berlin Büyükelçiliği’ne yapmaları gerekmektedir. Çünkü Malavi Devleti’nin Türkiye dış temsilcilik görevini yürüten Malavi Konsolosluğu veya Malavi Büyükelçiliği bulunmamaktadır. Aynı zamanda vize başvurusunda bulunacak kişiler, Malavi vize başvurularını konsolosluk tarafınca yetki verilmiş olan başvuru merkez ve kurumlarına da yapabilmektedirler. Başvuru merkezleri, vize başvurularını kabul eden ve işlem sürecinin idari takibini sağlayan vize firmalarıdır. Malavi vize başvurusu için gerekli evrakları hazırladıktan sonra vize ücretini ödeyerek bu başvuru merkezlerine başvuru da bulunulması gerekmektedir.

Malavi’ye gerçekleştirilecek olan seyahatlerin vize süreleri 7 gün ile 12 ay arasında değişmektedir.
● Malavi Transit Vize – 7 gün
● Malavi Tek Girişlik Vize – 3 ay
● Malavi Çok Girişli Vize – 6 ay veya 12 ay süreyle Malavi’de konaklama olanağı tanınmaktadır. Bu konaklama süresi, başvuru sürecinde beyan edilecek belge ve seyahat kapsamına bağlı olarak belirleneceğinden, başvuru sürecinde tüm detaylara dikkat edilmesi gerekmektedir.,

malavi vizesi 1

Kaliteli Malavi Başvuru Hizmeti

Vize başvurularında eksik ve yanlış belge iletimi zaman kaybına, seyahatlerin aksamasına ve planların bozulmasın neden olabilir. Hatta bu durum vize başvurunuzun reddiyle de sonuçlanabilir. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için başvuru merkezlerinden yardım alınması en doğrusu olacaktır. Deneyimli ve profesyonel bir ekibe sahip olan Long Vize Turizm, seyahat amacına uygun seçilen vize türlerinden hangisine ihtiyaç varsa buna uygun olarak planlı ve en güvenilir bir şekilde Malavi vize hizmeti alınmasını sağlar.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.

Sıkça Sorulan Sorular

Malavi Vizesi Nasıl Alınır?

Malavi, seyahatlerini gerçekleştirebilmeniz için gerekli olan Malavi Vizesine başvuru yapmak isteyen vize başvuru sahipleri Malavi Konsolosluğundan öncelikli olarak Vize Randevusu alması gerekmektedir. Randevu oluşturulduktan sonra Malavi Konsolosluğunun istemiş olduğu Evrak Listesi hazırlanarak randevu gününde konsolosluğa takdim edilir ve Vize Başvurusu gerçekleştirilir. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezini Arayıp Malavi Konsolosluğundan Vize Başvuru İşlemlerini Gerçekleştirebilirsiniz. Vize işlemleri ile ilgili diğer detaylar için Long Vize Turizm ile irtibat kurabilirsiniz.

Malavi Vizesine Konsolosluktan Mı Başvuru Yapılır?

Malavi Vizesine başvuru yapacak vize başvuru sahipleri Malavi Ülkesinin bir başvuru merkezi olmadığı için Malavi Vizesine Konsolosluktan gerçekleştirmesi gerekmektedir. Malavi Konsolosluğu Randevu sistemi ile çalıştığı için öncelikli olarak randevu alınması gerekmektedir. Randevunuzu aldıktan sonra gerekli evrakların tamamlanması ile vize başvurusu yapılır. Firmamız Long Vize Başvuru Merkezi sizlerin bilgileriyle Malavi Konsolosluğundan Malavi Vize Randevusu alıp Başvurunuzu gerçekleştirebilir. Malavi vize başvuru işlemleriniz için detaylı bilgiye ulaşabilmek için Long Vize Turizm ile irtibat kurabilirsiniz.

Malavi Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Malavi vize işlemleri konsolosluk üzerinden gerçekleştirilmekte olup, vize başvurusu, randevu sistemi üzerine kuruludur. Malavi Vize İşlemleriniz için randevunuzun alınması ve randevu gününe kadar evraklarınızın güncel olarak hazırlanması işlemi ile devam edilir. Randevu günü tamamlanmış olan evraklar ile bir başvuru dosyası hazırlanır ve konsolosluğa sunularak başvuru sonucu beklenmeye başlanır. Bütün bu işlemler ve başvurunun sonuçlanması ortalama 7 ile 15 gün kadar sürmektedir. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile vize başvurunuzu sorunsuz gerçekleştirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Malavi Vize Başvurusu İçin Randevu Almak Gerekir Mi?

Malavi vize başvurusu yetkili bir vize başvuru merkezi olmamasından ötürü Malavi Konsolosluğu üzerinden gerçekleştirilmektedir. Malavi Konsolosluğu Vize başvuruları esnasında yoğunluk yaşanmaması ve evrak takibinin kolay yapılması adına vize başvurularında randevu usulü çalışmaktadır. Vize randevusu yine konsolosluk üzerinden alınarak vize başvuru işlemleri gerçekleştirilir. Malavi Vize randevunuzu almak ve vize başvurunuzu gerçekleştirmek için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi sizlere profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Sizlerde bu ayrıcalıklı hizmetten faydalanabilmek ve Malavi Vizesi Kaç Günde Çıkar gibi merak ettikleriniz için Long Vize Turizm ile iletişime geçebilirsiniz.

Malavi Vizesi İle Hangi Ülkelere Seyahat Edilebilir?

Malavi, ülkemizde seyahat planı yapan vatandaşlarımız için seyahat öncesinde vize talep eden ülkelerden birisidir. Seyahat öncesinde Malavi Vize İşlemleri yapmanız zorunlu bir prosedürdür. Vize başvuru işlemlerinizi gerçekleştirerek alacağınız vize ile Malavi seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz. Alacağınız vize sadece Malavi seyahatinizde kullanılabilmektedir. Bu vize ile Malavi’ ye giriş yapabilir ancak buradan başka bir ülkeye geçiş yapamazsınız. Malavi vize başvuru ve randevu işlemleriniz için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezini tercih ederek profesyonel bir hizmet alabilirsiniz.

Soru sorun

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi: