Vizesi Malta

Malta Vizesi Başvuru Ve Randevu 2021

Malta Vizesi Başvuru Ve Randevu 2021 Malta bir adalar ülkesidir. Malta vizesi sayesinde yıl boyunca pek çok turist tarafından ziyaret edilmektedir. Orta Akdeniz’de yer alan balta Sicilya’nın güneyinde yer almaktadır.  Nüfus yoğunluğunun fazla olmaması nedeniyle ekonomik açıdan da rahat bir ülkedir. Malta her yıl pek çok Avrupa ülkesinden ziyaretçi almaktadır. Bu nedenle Avrupa Birliğine üye olan ülkelerin vatandaşları kimlik belgeleri ile Malta’ya giriş yapabilmektedir. Ancak Türkiye gibi ülkelerde yaşayan vatandaşlar Malta’ya giriş yapabilmeleri için Malta vize almaları gerekmektedir. Bu nedenle vize için gerekli tüm şartları sağlamanız gerekmektedir. Vize süreci ise bir dizi işlem gerektirir. Bunun için firmamız sizlere gerekli tüm konularda yardımcı olmaktadır.

İçindekiler

Malta Vize Başvurusu

Malta Schengen vizesi alabilmeniz için şahsen başvurunuz gereklidir. Bunun nedeni ise parmak izinizi alması gerekmektedir. Long Vize olarak sizlere vize hizmetlerimiz sayesinde yardımcı olmaktayız. Daha önce herhangi bir Schengen ülkesine ziyarette bulunmuş olsanız bile yine de parmak izi vermeniz şarttır. Bu durumda firmamız sizlere rehberlik edecektir. Çünkü bu süreçte gerekli olan işlemler sizlere karmaşık gelebilir. Tüm bu zorlu ve zahmetli sürecin üstesinden gelebilmek için firmamız sizlere yardımcı olmaktadır.

Malta Vize Evrakları Ve Belgeleri için bir takım işlemleri gerçekleştirmek gerekmektedir. Bunun için öncelikle yapmanı gereken vize başvuru ücretini ödemek olacaktır. Daha sonra bunun için randevu almanız gereklidir. Bu aşamadan sonra ise dosyanız ve biyometrik şekilde çekilen fotoğraflarınız konsolosluk yetkililerine teslim edilir. Aynı zamanda ise bu evrakları teslim ederken parmak izi de vermeniz gerekmektedir. Malta Vize işlemleriniz doğru bir şekilde ilerlemesi sonucunda ise pasaportunuzu teslim alabilirsiniz.

Malta Vizesi Merkezi

Vize işlemleri yaklaşık olarak 15 gün sürmektedir. Long Vize Turizm olarak hizmet veren firmamız sizlere bu sürecin başından sonuna kadar yapmaktadır. Böylelikle pek çok evrak prosedürü bulunan bu süreçte tüm görüşmelerde ve evrak işlemlerinde sizlere yardımcı olmaktayız. Malta seyahatiniz için gerekli olan tüm aşamalarda firmamız sizlere aracılık etmektedir. Böylelikle bu süreçte işlemleriniz daha kolay ve hızlı ilerlemektedir. Malta Büyükelçiliği vize işlemleri için yapacağınız başvurularda sizlere yardımcı olmaktayız.

Vizesi Malta
Malta Vizesi

Malta Büyükelçiliği Vize

Malta Büyükelçiliği Vize işlemlerinizin gerçekleşeceği yerdir. Vize başvurunuzu yapıp gerekli başvurularınızı gerçekleştirdikten sonra büyükelçilikten randevu almanız gerekecektir. Bunun sebebi ise parmak izi vermeniz gerekmesidir. Başvurunuzu Malta için yapmış olsanız bile Malta Schengen vizesi ile ülkede bulunan diğer şehirleri de gezmeniz mümkün olacaktır. Ancak bu gezi sırasında en uzun olarak mutlaka Malta’da konaklama yapmalısınız. Malta seyahatiniz sadece vize işlemlerinizin stresli ve can sıkıcı olan kısmını oluşturabilir. Bu nedenle bu süreci en kolay şekilde geçebilmek için vize işlemleri konusunda profesyonel olan firmamız ile anlaşmanız oldukça iyi olacaktır. Bu sayede hem evrak prosedürlerini geçmiş hem de zaman tasarrufu sağlamış olacaksınız.

Malta Büyükelçiliği Vize Başvuru İşlemleri Hakkında

Malta Vize evrakları ve belgeleri tama olarak hazırlamanız gerekmektedir. Aksi takdirde talebiniz olumsuz olarak sonuçlanmaktadır. Örneğin seyahat süresince kapsayacak olan bir sağlık sigortası yaptırmanız durumunda bu sigorta dönüşünüzden 15 gün sonrasını kapsamalıdır. Bu taraz bilmeniz gereken ve atlamamanız gereken durumlarda firmamız Long Vize tüm detaylı bilgileri vermektedir. Sizler vize işlemlerinin tek başına yürütülmesi oldukça zor bir süreç olduğunu mutlaka biliyor olmalısınız. Bu süreçte en çok yaşanan durum evrakların eksikliği ya da tam olmayışıdır. Firmamız işe tamda bu noktada devreye girerek sizin adınıza tüm gerekli kontrolleri gerçekleştirmektedir. Sektördeki tecrübemiz ile başarımız oranımız zaten oldukça yüksektir.

Malta Vize Evrakları Ve Belgeleri hazırlanırken oldukça dikkatli olunmalıdır. Çünkü eksik ve hatalı evrak vize talebinizin geri dönmesi ile sonuçlanabilir. Zaten bu nedenle profesyonel bir hizmet almanız gerekmektedir. Firmamız bu süreçte sizlerin doğru ve eksiksiz belge hazırlamanızda sizlere yardımcı olmaktadır. Böylelikle vize alma süreciniz oldukça kolaylaşmaktadır. Ayrıca size bu süreçte rehberlik ederek hiçbir sorun yaşamamanız için sizlere detaylı olarak bilgi sağlamaktadır.

Malta Vize Almanın Kolay Yolu

Malta vizesi işlemlerinin kolay yolu Long Vize Turizm firmamız ile anlaşmanız olacaktır. Profesyonel Çalışan Kadromuz, uygun fiyatlarımız ve yüksek başarı oranlarımız ile siz değerli müşterilerimize yardımcı olmaktayız. Dilediğiniz gibi seyahat edebilmek için mutlaka firmamız ile irtibata geçmelisiniz.

Büyükelçiliği Vize Malta
Malta Büyükelçiliği Vize

Malta Konsolosluğu Vize

Malta Konsolosluğu Vize, Malta’ya yapacağınız seyahatten önce mutlaka Malta vize başvurusunda bulunup gerekli evrakları hazırlamamanız gerekmektedir. Malta ziyaretiniz pek çok nedene bağlı olabilir. Bu nedenle arasında eğitim, iş, tatil ya da yakınlarınızı ziyaret etmek olabilir. Bunun için her birine ait vize başvuruları benzerlik gösterse de hazırlanan evraklar arasında mutlaka bir takım farklılıklar yer almaktadır. Bunun için, Malta Ticari Vize, Malta Turistik Vize, Malta Aile ya da Arkadaş Ziyareti Vizesi olabilir. Hangi amaçla olursa olsun Malta Seyahatiniz mutlaka profesyonel bir hizmetten faydalanmalısınız. Çünkü vize başvuruları bu süreçte hazırlanacak ya da düzenlenecek evraklar, yapılacak görüşmeler karmaşık bir duruma dönüşebilir. Bu durumda profesyonel yardım almak oldukça avantajlı olacaktır.

Malta Vize İşlemleri

Malta Vize İşlemleri için bir takım aşamalardan geçmeniz gereklidir. Bu aşamalar ise öncelikle başvuru formunu doldurmalı, istenen tüm evrakları eksiksiz olarak hazırlamalı, vize başvurusu için yatırılması gereken tüm ücretleri yatırmalısınız. Bunun dışında daha önce parmak izi vermiş olsanız bile Malta Konsolosluğu Vize işlemleri sırasında yeniden bir parmak izi istemesi durumunda yeniden parmak izi vermelisiniz. Vize işlemleri yorucu, karmaşık hatta bazı zamanlarda can sıkıcı bir hale dönüşebilir. Bu süreçte yapılması gereken doğru şey bir firmamızdan faydalanmak olacaktır.

Firmamız Long Vize Turizm planladığınız Malta seyahatinizi kusursuz geçirmeniz için size yardımcı olacak unsurlardan biridir. Firmamıza başvuruda bulunmanız durumunda sizinle gerekli görüşmeler yapılarak, vize işlemleri için nasıl bir yol izleneceği belirlenir. Çünkü her vize başvurusu kabul olacak diye bir durum söz konusu değildir. Bazı durumlarda vize başvuruları olumsuz olarak sonuçlanmaktadır. Sizler bu durumda firmamız ile anlaşmanız halinde daha önce göstermiş olduğumuz başarılarımız ve tecrübelerimiz sayesinde bu sürecin oldukça hızlı geçmesini sağlamaktayız.

Vize Randevusu

Long Vize başvurularınız için gerekli olan tüm evrakları hazırladıktan sonra sizin için uygun olan bir zaman dilimine malta vize randevusunu düzenler. Böylelikle sizler prosedürler ile daha fazla vakit kaybetmemiş olursunuz. Bu uzun ve zahmetli süreci kolay bir hale getirmek istiyorsanız mutlaka firmamızı aramalısınız.

Konsolosluğu Vize Malta
Malta Konsolosluğu Vize

Malta Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi

Malta Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi Malta’ya gitmek için aile ya da arkadaş ziyaretinde bulunmanızla da mümkün olmaktadır. Malta pek çok insanın görmek isteyeceği Orta Akdeniz’de yer alan bir adalar şehridir. Bu nedenle sıkça ziyaret edilme tercihi olmaktadır. Bunun için ise pek çok insan vize başvurusunda bulunmaktadır.  VIS ibareli bir Schengen vizeniz olsa dahi Malta Konsolosluğu kendi ülkesi için tekrar parmak izi vermeniz gereklidir. Yakınlarınızın yanına yapabileceğiniz ziyarette de standart pek çok prosedürleri yerine getirmelisiniz. Bu nedenle Malta Vize Başvurusu için yeniden gerekli işlemlere başlamalısınız. Bu konuda yeterli desteği almak için bir vize firmamız ile anlaşabilirsiniz.

Malta Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi İçin Gerekli Evraklar

Malta Vize Evrakları Ve Belgeleri hazırlamak için konsolosluktan gerekli bilgiyi alabilir ya da bir vize firmasından faydalanabilirsiniz. Ancak öncelikle yapmanız gereken ve hazırlamanız gereken evraklara bir bakalım. Bu evraklar arasında diğer Malta vize işlemlerinde hazırladığınız evraklar yer almaktadır. Öncelikle standart evraklar arasında; geçmiş vizeleriniz, eski pasaportunuz, kimlik fotokopisi, ulaşım rezervasyonları, seyahat sağlık sigortası, davetiye ve diğer belgeler yer almaktadır. Tıpkı diğer istenen mesleki evraklar gibi mesleki kimlik kartlarınız, serbest meslek yapıyorsanız buna ait belgeler, ücretlerinizi kanıtlayan belgeler, banka ile bilgiler yer almaktadır. Tüm bunların yanı sıra zorunlu seyahat sigortası yaptırmalısınız. Bu konuda Long Vize sizlere yardımcı olmaktadır.

Malta Vize Başvuru İşlemleri Hakkında

Malta vizesi başvuru işlemleri hakkında tüm bilgileri almak için Long Vize Turizm firmamıza başvuruda bulunabilirsiniz. Firmamız sizlere gerekli evrakların hazırlanmasında, konsolosluk sürecinde ve gerektiği takdirde her durumda yardımcı olmaktadır. Bu süreçte profesyonel yardım işinizi oldukça kolaylaştıracaktır. Yapacağınız tüm görüşmeler firmamız tarafından gerçekleştirilir. Böylelikle Malta Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi için fazla mesai harcamanıza gerek kalmaz. Tüm prosedürler ile firmamız ilgilenirken siz ise sadece gerekli belgelerin teminini ve şahsen başvuru sürecinde aktif rol oynarsınız. Vize başvurularında tecrübe son derece önemlidir. Çünkü küçümsenmeyecek sayıda başvuruların geri dönme olasılığı bulunmaktadır. Bu süreçte evrakların tam ve eksiksiz hazırlanması büyük önem taşımaktadır.

Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi Malta
Malta Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi

Malta Ticari Vize

Malta’ya turistik amaçlı ziyaret yapabileceğiniz gibi Malta Ticari Vize ile de ticari amaçlı olarak ziyaret gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için yapacağınız ziyaret için Yeşil, Gri(hizmet) ve Kırmızı(diplomatik) pasaportlara sahipseniz vize ihtiyacınız olmayacaktır. Ancak bu pasaportlardan birine sahip değilseniz mutlaka gerekli olan Malta vize işlemleri için bu sürece başlamalısınız. Bunun için ise Malta vize başvurusu sırasında bir takım evraklar düzenlemeniz gerekecektir. Gezinizin ticari amaçlı olması dolaysıyla zaman kavramı sizin için oldukça önemlidir. Bu nedenle bir firmamızdan hizmet almanız bu sürede sizlere yardımcı olacaktır. Detaylar ile uğraşarak fazla zaman kaybının önüne geçebilir.

Malta Vize Merkezi

Malta’ya yapacağınız ziyarette alacağınız vize oldukça önemlidir.  Bu aşamada Malta Ticari Vizeiçin gerekli olan evrakları temin etmeniz gerekecektir. Bu evraklar içerisinde;

 • Islak ve tarafınızdan imzalanmış Schengen Başvuru Formu( firmamız sizin adınıza düzenledikten sonra sadece imza aşamasını size bırakır)
 • Malta Vizesi Dilekçe Örneği ayrıca firmamız sayesinde eksiksiz tamamlanır.
 • Eski pasaportlarınız ve nüfus cüzdan fotokopisi
 • İki adet biyometrik fotoğraf
 • Otel ve araç rezervasyon belgeleri
 • 30.000 Euro değerinde seyahat sigortası( Tüm seyahat sürenizi kapsamalıdır.
 • Maaş bordroları veya gelirinizi gösteren belgeleri asılları ve fotokopileri
 • Mal varlığınızı gösterir belge ve konsoloslukça istenen diğer belgeler yer almaktadır.

Evrak ve belge sayısı seyahat amacınıza göre farklılık gösterse de genellikle benzerlik göstermektedir. Bu nedenle ise Long Vize gerekli evrak listesini sizin için belirleyerek hazırlama sürecinde yardımcı olmaktadır.  Bu süreçte gerekli olan tüm bilgi ve eylemleri firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir.

Vize Başvurusu

İster seyahatiniz Malta olsun ister diğer vize isteyen ülkeler mutlaka bir takım prosedürleri yerine getirmelisiniz. Bu nedenle vize alma esnasında siz değerli müşterilerimize tüm desteği sağlamaktayız. Konsolosluktan randevu alma işleminizde de size uygun zaman dilimleri arasında bu görüşmeyi düzenlemeye gayret göstermekteyiz. Ne yazık ki bu aşamada bazı işlemlerin gerçekleşmesinde şahsen başvuru yapmanız gerekmektedir. Uzun ve yorucu olan tüm uygulamaların düzenlenmesinde firmamız Long Vize Turizm sizlere tüm tecrübesi ve profesyonelliği ile yardımcı olmaktadır. Seyahat amacınız ne olursa olsun mutlaka firmamızın hizmetlerinden faydalanmalısınız.

Ticari Vize Malta
Malta Ticari Vize

Malta Turistik Vize

Malta Turistik Vize tatil amaçlı oldukça güzel bir imkandır. Son zamanlarda sakin ve huzurlu bir tatil gerçekleştirmek isteyen pek çok kişiyi Malta’yı tercih etmektedir. Ancak vize isteyen ülkeler arasında yer almaktadır. Vize Başvurusu işlemi gerçekleştirmeden buraya gitmeniz imkansızdır. Bu nedenle Malta ziyaretiniz için mutlaka vize işlemlerine vakit kaybetmeden başlamalısınız. Peki, vize işlemleri için neler yapmanız gerekmektedir? Öncelikle seyahat amacınızı net olarak belirlemelisiniz. Çünkü buna göre evraklarınızda farklılık gösterebilir. Malta Turistik Vizesi, Malta Ticari Vizesi, Malta Aile Ziyareti Vizesi şeklinde farklı şekilde olabilir. Bu nedenle de vize işlemleriniz için bir  firmamızdan destek almanız oldukça faydalı olacaktır.

Malta Turistik Vize – Vize Ücreti

Eğer daha önce herhangi bir ülke için vize almışsanız mutlaka bunu dosyanıza koymalısınız. Daha sonra başvuruda bulunmak için Malta Vize Ücreti olan tutarı yatırmanız gerekmektedir. Daha sonra sizden istenen tüm belgeleri hazırlamanız gerekecektir. Turistik amaçlı gezileriniz için Long Vize Turizm sizlere seyahat amacınıza göre gerekli evrakların düzenlenmesinde yardımcı olmaktadır. Bu bağlamda örneğin turistik amaçlı bir ziyaret yapacaksanız;

 • Kişisel bilgilerinizi sunmanız gerekecektir. Bu noktada finansal bilgilerinize ait belgeler önem taşıyacaktır.
 • Daha işiniz ve iş yeriniz ile ilgili bilgileri kanıtlamanız istenecektir. Bu belgeler; Son 3 aya ait maaş bordrosu ve kurum kimliğinin fotokopisi, SGK dökümleriniz için ve son 3 aya ait SGK bilgileriniz gerekli olacaktır.
 • Malta Turistik Vize için ayrıca memur iseniz izinli olduğunu belirtir resmi izin yazısı getirmeniz gerekecektir.
 • En az 3 aylık hesap hareketlerini kanıtlayan belgeler
 • Nüfus cüzdanı fotokopisi
 • 2 adet vize fotoğrafı ve diğer istenen belgeleri düzenlemeniz istenecektir.

Tüm bu evrakları eksiksiz tamamlamanız vize başvurunuzun olumlu sonuçlanması için oldukça önem taşımaktadır. Bu süreçte zorlanacağınız gözünüzden bazı belgeleri kaçırmanız mümkün olabilir. Long Vize aracılığıyla dilerseniz gerekli olan tüm işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Firmamız sektördeki tecrübesi ve deneyimi ile sizlere yardımcı olmaktadır. İşimizde gösterdiğimiz profesyonellik sayesinde pek çok müşterimiz bu hizmetten oldukça memnun kalmaktadır.. Bunun İçin firmamıza ulaşmanız yeterli olacaktır.

Turistik Vize Malta
Malta Turistik Vize

Malta Vize Başvurusu

Malta Vize Başvurusu, Malta turistik vize hem turistik hem de ticari amaçlı olarak oldukça fazla ziyaretçi almaktadır. Tam bir ada olması sebebiyle pek çok insan tatil için Malta’yı tercih etmektedir. Bu nedenle Malta Vize İşlemleri oldukça merak edilen bir konu haline gelmiştir. Bu konuda sizlere firmamız gerekli hizmeti vermekte olup, rehberlik yapmaktadır. Çünkü vize başvurusu ve bunun için gerekli olan işlemler oldukça zaman alıcı bir süreci kapsamaktadır. Zaman kaybı yaşamamak ve bu süreci kolaylıkla atlatmak istiyorsanız mutlaka profesyonel bir firmadan destek almalısınız. Tam da bu noktada sektördeki geçmiş tecrübelerimiz ve profesyonel hizmet anlayışımız ile sizlere rehberlik etmekteyiz.

Malta Vizesi Nasıl Alınır?

Malta, Schengen vize isteyen 26 ülkeden birisidir. Bunun için gerekli evrakları temin etmeniz ve başvuru sürecini kusursuz olarak tamamlamalısınız. Öncelikle dikkat etmeniz gereken şey seyahatinizden yaklaşık olarak 30 gün önceden işlemlere başlamalısınız. Aksi takdirde yaşanabilecek bir olumsuzlukta bu süreçte sıkıntılı anlar yaşayabilirsiniz. Malta Vize Başvurusu yapmadan önce mutlaka bu süreyiz göz önüne almalısınız. Peki; Malta vizesi alabilmeniz için neler yapmalısınız? İlk olarak seyahatinizi tam anlamı ile planlamalısınız. Bunun için yapmanız gereken öncelikli şey başvuruda bulunmak olacaktır. Bu süreçte Long Vizesizlere yardımcı olacaktır.

Vize alabilmek için VFS Global ofislerinden destek almak isteyebilirsiniz. Ancak bu tarz ofislerin size vereceği hizmetler sınırlıdır. Yeteri kadar ve gerekli olan tüm bilgileri alamazsınız. Bu süreçte pek çok işlemin kendiniz tarafından yönetilmesini talep ederler. Bu nedenle Long Vize Turizm sizin için doğru adres olacaktır. Vize alma işlemlerinizde firmamız size her türlü hizmeti sağlamaktadır. Bu süreçte gerekli yönlendirmeyi yaparak sizlerle birlikte vize almanız için gerekli olan tüm desteği sağlayacaktır.

Malta Vize Hakkında Genel Bilgi

Vize başvurusunu tamamladıktan sonra Malta Vize Evrakları Ve Belgeleri gerekli olacaktır. Bu evrakların yanlış düzenlenmesi ya da eksik bir belge vize talebinizi olumsuz etkileyecektir. Bu nedenle yapmanız gereken firmamızdan profesyonel destek almanız sizin için avantajlı bir durum olacaktır. Firmamız gerekli olan hizmeti sizlere sağlayacaktır.

Vize Başvurusu Malta
Malta Vize Başvurusu

Malta Vize Evrakları Ve Belgeleri

Malta Vize Evrakları ve Belgeleri, Malta vize kolaylığı sayesinde Malta güzel ve sakin yapısıyla oldukça fazla insan tarafından ziyaret edilmek istenmektedir. Ancak Malta Avrupa Birliği üyesi ülkeler dışında sadece birkaç ülkeden vize talep etmektedir. Türkiye vize istenen ülkeler arasında yer almaktadır. Bunun için Türkiye’den Malta’ya ziyarette bulanacaksanız mutlaka vize başvurusunda bulunmanız gerekecektir. Bu nedenle de vize işlemleri için sizden istenen Malta Vize Evrakları Ve Belgeleri eksiksiz olarak tamamlamanız gerekecektir. Bunun için mutlaka gerekli olan prosedürleri yerine getirmelisiniz. Aksi takdirde vize başvurunuz olumsuz olarak sonuçlanmaktadır. Tüm bu bilgiler ışığında görüldüğü üzere ilk aşama neredeyse tamamen evrak üzerine kurulu olan bir aşamadır. Bu sebeple de profesyonel yardım almanız sizin için oldukça faydalı olacaktır.

 Malta Vize Evrakları Ve Belgeleri – Malta Vize Başvurusu

Malta Vize Başvurusu için öncelikli olarak sizden istenen belgeleri tamamlamanız gerekecektir. Bu belgeler arasında;

 • Geçmişte aldığınız vizeler
 • 2 adet biyometrik fotoğraf
 • Daha önce almış olduğunuz ve süresi geçmiş olan pasaportlarınız
 • Nüfus cüzdanı fotokopisi
 • Sizden istenen diğer kişisel evraklar
 • Tüm kişisel evraklarınızın yanı sıra mesleki evraklar
 • Maaş bordosu ve çalıştığını gösterir belge
 • Kamu görevlisi iseniz resmi izin yazısı
 • Malta Vize Ücreti yatırdığınızı gösteren makbuz
 • İstenen diğer belgeler yer almaktadır.

Görüldüğü üzere yurt dışına çıkış için mutlaka düzenlemeniz gereken evraklar bulunmaktadır. Bu süreçte bu evrakları hazırlamak için firmamız Long Vize size profesyonel olarak hizmet vermektedir.

Vize İşlemleri

Malta’ya gitmek için bir dizi işlemlerden geçmeniz gerekecektir. Seyahat aşamasında en çok zorlanılan ve yorucu olan vize başvurusunda bulunmak olacaktır. Bu süreçte yapmanız gereken en önemli şey profesyonel bir hizmet veren firmamızdan yardım almak olacaktır. Long Vize Turizm sizlere bu konuda profesyonel olarak destek sunmaktadır. Bu zorlu süreci sizin adınıza yönetmekte ve yardımcı olmaktadır. Tüm bu prosedürler ve gerekli olan tüm hizmetler firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu nedenle Malta’ya yapacağınız ziyaret öncesi vize işlemlerinizin profesyonel bir şekilde yürütülmesi için firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Böylelikle siz seyahatinizi rahatlıkla planlarken vize sürecinde gerekli olan profesyonel desteği firmamızdan alın.

Vizesi Evrakları Ve Belgeleri Malta
Malta Vizesi Evrakları Ve Belgeleri

Malta Vize Formu

Malta Vize Formu Malta’ya pek çok sebeple seyahat düzenleyebilir bunun için çeşitli planlar yapabilirsiniz. Bunun dışında ise belki de ilk kez Malta ziyaretinde bulanacaksınız ve sürecin nasıl ilerlediğine dair pek bir fikriniz yok. İşte tam da bu noktada firmamız Long Vize Turizm sizlere gerekli olan rehberliği yapmaktadır. Bu süreçte ihtiyacınız olacak olan her şey için sizlere yardım etmektedir. Konsoloslukta yapacağınız görüşmelerde de sizlerin yanında yer alarak ihtiyaç halinde kolay iletişim sağlanması amacıyla tercümanlıkta yapmaktadır. Bu nedenle vize başvurusu için mutlaka profesyonel olarak hizmet veren firmamızdan yardım almalısınız. Bu sayede bu karmaşık, yorucu ve zahmetli olan süreç oldukça hızlı ilerlemekte olup, sizler bu süreçte daha kolay işlem gerçekleştirebilirsiniz.

Malta Schengen Vizesi Başvuru İşlemleri Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Malta Vize İşlemleri için öncelikle tüm evraklarınız eksiksiz olarak hazırlamalı, Malta Vize Ücreti yatırmalı, SSK’dan barkotlu ve imzalı iş dökümlerini dosyanızda bulundurmalısınız. Ayrıca başvuru işlemlerinizi mutlaka en az 30 gün önceden başlatmalısınız. Aksi takdirde yaşanabilecek herhangi bir aksilik durumunda çözüm bulabilirsiniz. Çünkü Malta vizesi genellikle 15 günlük bir zaman diliminde çıkmaktadır. Bu süreçte evraklarınızın eksiksiz ve tam hazırlanabilmesi için firmamız sizlere yardımcı olmaktadır. Gerekli olan tüm konularda Long Vize olarak rehberlik etmekteyiz. Malta Vize Formu yazımız devam ediyor.

Malta Konsolosluğu Vize

Vize başvurularında sizlerle birlikte konsolosluğa gelen firmamız bu süreçte de sizlerin yanında yer almaktadır. Malta Vize İşlemleri hususunda sizlerin ihtiyacı olan tüm desteği profesyonel bir şekilde düzenlemektedir. Evrakların hazırlanması, hatalı olan evrakların düzenlenmesi, gerekli randevuların alınması ihtiyaç halinde tercümanlık yapılması gibi pek çok hizmetin siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Bu yorucu ve stresli olan süreçte sizlere daima rehberlik yapmakta olup, bunun için tüm desteği sağlamaktayız.

Malta Avrupa Birliği üyesi ülkelerinin yanı sıra bazı ülkelerden de vize istememektedir. Ancak Türkiye vize uygu lamlarına tabi olan bir ülkedir. Bu nedenle Malta seyahati düzenlediğiniz zaman mutlaka Malta Vize Evrakları Ve Belgeleri hazırlamaya başlamalısınız. Tüm plan ve programlarınızı buna göre hesaplamalı ve profesyonel hizmet almalısınız.

Vize Formu Malta
Malta Vize Formu

Malta Vize İşlemleri

Malta Vize İşlemleri, Malta’ya pek çok nedenlerle gidebilirsiniz. Malta Aile/Arkadaş Ziyareti Vizesi için başvuruda bulunabilirsiniz. Ayrıca turistik ya da ticari amaçlar ile de buraya ziyarette bulanabilirsiniz. Bu nedenle vize başvurusuna bulunmadan önce mutlaka 30 gün önce olacak bir şekilde süre belirlemelisiniz. Çünkü vize işlemleri yaklaşık olarak 15 gün gibi bir süre içerisinde gerçekleşmektedir. Ayrıca vize başvurusu esnasında sizlerden pek çok evrak ya da belge talebinde bulunulabilir. Bu belgelerin ve evrakların eksiksiz olarak tamamlanması oldukça önemlidir. Bu nedenle Long Vize olarak siz değerli müşterilerimize gerekli hizmetleri gerçekleştirmekteyiz. Çünkü vize almak ve başvuruda bulunmak gerçekten pek zahmetli işlemleri kapsamaktadır. Bu süreçte profesyonel bir firmadan yardım almak bu süreci sizler adına kolaylaştıracaktır.

Malta Schengen Vizesi İçin Gerekli Olan Belgeler Nelerdir?

Malta Vize İşlemleri başvurusunda bulunabilmek için bazı belgelere ve evraklara ihtiyacınız bulunacaktır. Bu belgeler arasında;

 • Vize başvuru formunu doldurmanız gerekecektir.
 • Pasaport için uygun boyutlarda olan iki adet fotoğrafınız gereklidir.
 • Noter onaylı bir davet mektubu ya da otelde kalacaksınız otel rezervasyon onayınız bulunmalıdır.
 • Nüfus cüzdanınızın fotokopisi
 • Uçak biletiniz.
 • En az 30,000 euro tutarında teminata sahip Schengen üye ülkelerindeki acil durum masraflarını kapsayacak şekilde olan bir sağlık sigortası
 • Vize başvuru ücretini yatırdığınıza dair makbuz
 • Bunun dışında ise Malta’ya hangi amaçla ziyaret edeceksiniz bunun gerekli olan diğer tüm evraklar olmaktadır. Görüldüğü üzere vize başvuru işlemleri zahmetli bir süreci kapsamaktadır. Örneğin Malta Ticari Vize alacaksanız bunun için ayrıca belgeleri temin etmelisiniz. Bu hususta firmamız gerekli olan evrakların düzenlenmesinde ve görüşmelerinizin yapılmasında sizlere yardımcı olmaktadır.

Malta Vize İşlemleri

Long Vize Turizm olarak geçmiş deneyimleri sayesinde firmamız bu hazırlık sürecinde ve vize işlemleri sayesinde gerekli olan tüm desteği sağlamaktadır. Çünkü diğer Avrupa ülkelerine olduğu gibi Malta’ya giriş için de pek çok hazırlık yapılması gerekmektedir. Tek başınıza vize alma sürecinde oldukça zorlanabilirsiniz. Firmamız tecrübesi ve profesyonelliği sayesinde sizlere bu süreçte gerekli olan tüm desteği sağlamaktadır. Sizde Malta vize işlemleriniz için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Vize İşlemleri Malta
Malta Vize İşlemleri

Malta Vize Randevusu

Malta Vize Randevusu, Malta’ya farklı amaçlar ile seyahat yapmanız gerekebilir. İlk kez yurt dışına çıkacaksınız bu Malta vize başvurusu süreci sizin daha da karmaşık bir hale gelebilir. Ayrıca daha önce yurt dışı ziyaretinde bulunmuş iseniz bu sürecin ne kadar zor, yorucu ve uzun zaman gerektirdiği deneyimlemiş olmalısınız. Bu süreçte yapmanız gereken en önemli şey doğru bir hizmet veren firma ile görüşerek bu süreci onlarla birlikte yürütmelisiniz. Size yardımcı olacağını söyleyen bir ofisleri mevcuttur. Ancak bu ofislerin sizlere verdiği hizmet kısıtlıdır. Malta vize isteyen ülkeler arasında yer almaktadır. Malta Vize Başvurusu yapılmadan seyahatinizi gerçekleştiremezsiniz.

Malta Vize Başvurusu

Öncelikle vize başvurunuzu ne zaman yaptığınızın pek bir önemi yoktur. Çünkü vizenizi seyahatinizi gerçekleştireceğiniz zamana ayarlayabilirsiniz. Bu nedenle erken vize başvurusu yapmanızda herhangi bir sakınca yoktur. Ancak söz konusu durum ne olursa olsun Malta Vize Randevusu işlemlerinizi mutlaka seyahatinizden 30 gün önce başlamalısınız. Çünkü vize başvurusu için öncelikle vize başvuru ücretini ödemelisiniz. Daha sonrası için randevu almanız gereklidir. Sonra vize için gerekli olan evraklar konsolosluğa sunulur Son olarak ise herhangi bir sorun yaşanmaması durumunda pasaportunuz teslim edilir.

Görüldüğü bu süreç uzun ve yorucu bir süreçtir. Gerekli olduğu durumlarda ise tercümana ihtiyacınız olabilir. Tüm bu durumları göz önüne alırsanız profesyonel bir hizmet almanız sizin için oldukça faydalı olacaktır. Long Vize Turizm olarak sektörde göstermiş olduğumuz tecrübe sayesinde tüm bu süreçlerde sizlere yardımcı olmaktadır. Firmamız sizin için tüm başvuru sürecini yönetmektedir. Firmamız hizmete başvurunuz ve gerekli evrakların hazırlanması ile başlar. Malta Konsolosluğu Vize işlemlerinizde ve randevu anında da siz değerli müşterilerimizin yanında yer almaktadır.

Vize İşlemleri

Vize işlemleri oldukça yorucu olmaktadır. Zaman zaman bu süreçte gerekli evrakların eksikliğinde başvurularınız olumsuz olarak sonuçlanmaktadır. Bu nedenle Long Vize olarak firmamız evrakların düzenlenmesinde sizlere yardımcı olmaktadır. Çünkü başvuru için gerekli evrakların eksiksiz olarak hazırlanması oldukça önemlidir. Hiçbir detay atlanmamalıdır. Ayrıca gerektiği zaman tercümanlık hizmetlerimiz ile de bu süreçteki iletişiminizi daha kolay hale getirir.

Vize Randevusu Malta
Malta Vize Randevusu

Malta Vize Ücreti

Malta Vize Ücreti, Vize başvurusu yapmak, gerekli evrakları hazırlamak ve diğer işlemler sizlere yorucu ve karmaşık gelebilir. Çünkü Malta vize işlemleri süreci gerçekten biraz karmaşıktır. Bu nedenle bu süreçte profesyonel yardım almak sizler adına faydalı olacaktır. Vize başvuruları ve uygulamaları ne yazık ki biraz zahmetli olabiliyor. Başvuru süreci, yatırılan harçlar, istenen evraklar kafanızın karıştırması oldukça doğaldır. Ayrıca zaman açısından da biraz uzun bir süreyi kapsayabiliyor. Tüm bunların dışında siz her türlü işlemi yaptığınızı düşünürken eksik bir belgenin olması vize başvurunuzun olumsuz sonuçlanmasına neden olacaktır. O zaman da bu kadar uğraş ciddi anlamda boşa gitmiş olacaktır. Tüm bu durumları yaşamamak için firmamızdan yardım almalısınız.

Malta Vizesi Hakkında Genel Bilgi

Malta seyahati planlıyorsanız ve Umuma Mahsus (Bordo) pasaport sahiplerinin vize başvurusunda bulunması gerekmektedir. Diplomatik (Siyah) pasaport, Hizmet (Gri) pasaport ve Hususi (Yeşil) pasaport sahibi iseniz belirli süreler dahilinde vize uygulamalarından muaf olacaksınız. Ancak bu pasaportlardan herhangi birine sahip değilseniz sizin zor ve karmaşık olan süreç başlamış olacak demektir.  Long Vize Turizm olarak bu süreci sizler adına kolaylaştırmaktayız. Firmamız sağladığı hizmetler sayesinde sizler için bu süreci oldukça kolay bir hale getirmektedir. Yapacağınız tüm başvurularda ve hazırlanacak olan evrak yoğunluğunda sizlere yardımcı olmakta ve profesyonel destek sağlamaktadır.

Malta vize başvurusu yapacağınız zaman tüm belgelerinizin eksiksiz bir şekilde hazır olması gerekmektedir. Ayrıca Malta Vize Ücreti yatırmanız ve bunu yatırdığınızı gösteren makbuzu da başvuru evraklarınızın arasına koymanız gereklidir. Firmamız ile anlaşmanız durumunda firma bu konuda sizlere yardım ederek evrak hazırlama ve Malta Büyükelçiliği vize işlemlerinizi kolaylaştırmaktadır. Siz sadece sizin şahsi olarak ilgilenmeniz gereken durumlarda sürece dahil olmaktasınız.

Malta Vize Kaç Günde Çıkar?

Malta vize başvurunuzu gerçekleştirdikten yaklaşık olarak 15 gün içerisinde vizeniz çıkmaktadır. Tabi ki bunun evraklarınızın tam olması gereklidir. Long Vize sizlere evraklarınızın tam ve eksiksiz şekilde hazırlanmasında gerekli olan rehberlik hizmetini sağlayacaktır. Ayrıca sektördeki tecrübesi sebebiyle bu süreci oldukça kolaylaştırmaktadır.

Vize Ücreti Malta
Malta Vize Üreti

Malta Vizesi Dilekçe Örneği

Malta vizesine başvuru yapabilmek için öncelikle dilekçe vermeniz ve gerekli olan ücreti yatırmanız gereklidir. Malta Vizesi Dilekçe Örneği ilgili sitelerde ya da anlaşacağınız firmalar da bulunmaktadır. Malta pek çok insanın gitmek isteyeceği oldukça sakin ve hoş bir yerdir. Bu nedenle son zamanlarda Malta’ya olan turistik geziler giderek artmaktadır. Ancak Malta Avrupa birliği üyesi ülke vatandaşları dışında bazı ülke vatandaşlarında vize talep etmez. Ancak Türkiye vize istenen ülkelere arasındadır. Bu nedenle ülkemizden Malta’ya bir ziyaret gerçekleştirecekseniz mutlaka vize ile ilgili tüm prosedürleri yerine getirmelisiniz. Bunun için ise Long Vize sizlere yardımcı olmaktadır. Firmamıza başvurmanız dahilinde sizlere gerekli olan destek sağlanmaktadır.

Malta Vizesi Dilekçe Örneği – Vize Evrakları Ve Belgeleri

Malta Vize İşlemleri için öncelikle hazırlamanız gerekli olan evraklarını düzenleyerek başlayabilirsiniz. Malta vize başvurusu için gerekli olan evraklar arasında;

 • Schengen Başvuru Formu (Bu formu firmamız doldurur. Siz şahsen imzalarsınız.
 • Eğer daha önceden mevcut olan eski pasaportlarınız varsa ve nüfus cüzdan fotokopisi
 • İki adet biyometrik fotoğraf
 • Gidiş-dönüş uçak bileti rezervasyonu ve aslı
 • Konaklama yer tanımı veya otel rezervasyonu belgeleri ödeme işlemini kanıtlar belgeler
 • Malta Vize Başvurusu için ödediğiniz ücreti gösterir makbuz
 • Finansal bilgileriniz, maaş ödemelerine ait bordrolar ve diğer finansal gereçler
 • Mesleki belgeler
 • Konsolosluk tarafından istenecek diğer belgeler yer almaktadır.

Malta Konsolosluğu Vize İşlemleri

Malta vize işlemleriniz için bazı durumlarda şahsen başvuru yapmanız zorunludur. Örneğin parmak izi vermeniz söz konusudur. Bu durumda firmamız Long Vize Turizm sizlere gerekli olan tüm desteği sağlayarak kolaylıkla vize almanıza yardımcı olmaktadır. Vize başvurusu ve bu işlemlerin yürütülmesi profesyonellik isteyen bir süreçtir. Çünkü tüm evraklarınızın eksiksiz olarak tamamlanması gereklidir. Aksi takdirde talebiniz olumsuz olarak karşılanacaktır. Firmamız vizenizin çıkartılması için sizlere profesyonel olarak gerekli olan rehberliği sağlamaktadır. Vize işlemlerini yürütmek profesyonellik isteyen bir iştir. Bu nedenle bu süreçte firmamızdan yardım alarak bu yorucu ve stresli olan süreci rahatlıkla atlatabilmektesiniz. Bu nedenle bizimle iletişime geçmeniz oldukça faydalı olacaktır.

Vizesi Dilekçe Örneği Malta
Malta Vizesi Dilekçe Örneği

Vfs Malta Vizesi

Vfs Malta Vizesi Malta Başkonsolosluğu Vize Başvuru Merkezi olarak tanımlanmaktadır. Bu süreçte vfs sizlere yardımcı olmaktadır. Ancak verilen hizmet kısıtlı olmaktadır. Malta pek çok insanın görmek istediği genellikle turistik amaçlı ziyaret edilen bir yerdir. Nüfus yoğunluğunun çok olmaması ise burayı oldukça cazip kılmaktadır. Oldukça güzel gezilecek ve turistik alanları bulunmaktadır. Bu nedenle çok fazla kişi Malta vize işlemleri oldukça merak etmektedir. Malta vize işlemleri için öncelikle başvuruda bulunmanız gerekli ve bunun için başvuru ücretini ödemelisiniz. Bir firmamız ile anlaşmanız durumunda ise bu süreç yasal prosedürler dahilinde oldukça hızlı işleyebilir.

Vfs Malta Vizesi Hakkında

Malta’ya gitmek için planlarınızı tamamladınız ve vize işlemlerinin bulunduğu uzun ve yorucu süreç sizi zorlamaya başladı. Bu durumda yapmanız gereken şey oldukça basittir. Bu durumda Long Vize Turizm olarak gerekli olan tüm desteği almanız olacaktır. Firmamız profesyonel ve tecrübeli kurumsal kimliği sayesinde sizlere bu yorucu süreçte destek olmakta ve yapılması gereken tüm işlemlerde yardımcı olmaktadır. Başvuru için gerekli olan evraklar hakkında bilgi toplayarak bu evrakların hazırlanmasına size profesyonel destek sağlar. Malta Büyükelçiliği vize randevusunu size uygun zaman dilimlerinde ayarlayarak bu konuda size gerekli olan tercüman desteğini de sunar. Ayrıca eksik ya da hatalı evraklarınızın düzeltilmesinde de yardımcı olacaktır.

Malta Vize İşlemleri süreci gerçekten ciddi bir plan ister. Çünkü bu yasal süreç oldukça yorucu olabilir. Sizin yapmanız gereken tek şey bu konuda tecrübesini ortaya koymuş olan firmamız ile anlaşmak olacaktır. Profesyonelliğimiz sayesinde tüm plan ve programları düzenli olarak gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca bu süreçte gerekli olan tüm desteği sizlere sunmaktayız. Vize işlemleri yorucu olsa bile bu süreci kolaylaştırmak sizin elinizde olacaktır. Çünkü tek başınıza yönetmeniz oldukça zor olacaktır. Long Vize sizlere bu konuda kolaylık sunacaktır. Siz evraklarınızı hazırlarken bir taraftan da prosedürler ile uğraşmak oldukça can sıkıcı olabilir. Vize işlemlerinizin kolay ve pürüzsüz bir şekilde gerçekleşmesi için mutlaka firmamız ile görüşmeli gerekli olan profesyonel desteği almalısınız.

Vfs Vizesi Malta
Vfs Malta Vizesi

Malta Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Malta Vizesi Kaç Günde Çıkar? Malta vize işlemleri için seyahat amacınız oldukça önem taşımaktadır. Bunun sebebi ise Malta Turistik Vizesi, Malta Ticari Vizesi, Malta Aile Ziyareti Vizesi olarak farklılık göstermesidir. Seyahat amacınıza uygun vize başvurusu yapılması oldukça önemlidir. Son zamanlarda Malta tatil bölgesi olarak oldukça tercih edilen bir yer haline gelmiştir. Genellikle turistik amaçlı olarak başvurular gerçekleşmektedir. Ancak arkadaşlarınızı ziyaret etmek amacıyla ya da ticari amaçlı olarak da buraya ziyarette bulunabilirsiniz. Bunun için gerekli olan evraklarda farklılık göstermektedir. Bu noktada hizmet veren firmamız Long Vize Turizm sizlere seyahat amacınıza göre gerekli evrakların düzenlenmesinde yardımcı olmaktadır.

Malta Vizesi Almanın Kolay Yolu

Malta vizesi almak için birkaç aşamadan geçmek zorundasınız. Malta Vize Başvurusu için öncelikle firmamızın hizmetinden yardım alarak bu yorucu süreci kolay hale getirebilirsiniz. Ancak Malta seyahat amacınız ne olursa olsun mutlaka 1 ay öncesinden başvurunuzu gerçekleştirmiş olun. Dilerseniz 6 ay önceden dilerseniz daha kısa süreden başvuru işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Fakat bu süreyi en az 30 gün olacak şekilde belirlemelisiniz. Malta Vizesi Kaç Günde Çıkar? Sorusunun cevabı ise vizenizin çıkması herhangi bir sorun olmaması halinde en az 15 gün sürmektedir. Vize başvurunuz için öncelikle başvuruda bulunmalısınız ve bu başvuruyu gerçekleştirirken mutlaka evraklarınızı eksiksiz bir halde yanınızda götürmelisiniz.

Malta Büyükelçiliği vize işlemlerinizi tamamlamanız için mutlaka şahsen başvuruda bulunmalısınız. Bunun nedeni ise parmak izi vermeniz gerekmesinden kaynaklanmaktadır. Yanınızda tüm evrakları götürmeniz ve parmak izi vermeniz için konsolosluk size randevu verecektir. Burada öncelikli olan işlemleri tamamlamış olacaksınız. Bu işlemlerin ardından ise vizenizin onaylanmasını bekleyeceksiniz.

Malta Vize İşlemleri

Malta vize işlemlerinin uygulanması aşamasında en çok yorucu olan taraf gerekli evrakların eksiksiz olarak hazırlanmasıdır. Bunun için ise Long Vize sizlere yardımcı olmaktadır. Vize firmamız tüm bu süreci kolaylıkla yönetebilmeniz için tüm tecrübesi ile yanınızda yer almaktadır. Başvuru süreci, randevunun alınması ve diğer tüm hizmetleri gerçekleştirerek vize alınması sürecinde sizlere gerekli desteği sağlamaktayız. Bunun için firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Vizesi Kaç Günde Çıkar Malta
Malta Vizesi Kaç Günde Çıkar

Sosyal Medya

Malta
Malta
BaşkentValetta
Telefon+356
Alan316 km²
Nüfus493.559 (2019)
Para BirimiEuro (€) (EUR)
Ülke Bilgileri
mail longvize Email
[email protected]
whatsapp longvize WhatsApp Hattı
0553 716 03 25
Long Vize Çağrı Merkezi Mobil Hat
0553 716 03 25
longvize çalışma saatleri Pazartesi – Pazar
08:30 – 00:00
İletişim

Sıkça Sorulan Sorular

Bizi Değerlendirin

0 / 5

Your page rank:

Soru sorun

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi: