Vizesi Malta

Malta Vizesi

Malta bir adalar ülkesidir. Malta vizesi sayesinde yıl boyunca pek çok turist tarafından ziyaret edilmektedir. Orta Akdeniz’de yer alan balta Sicilya’nın güneyinde yer almaktadır.  Nüfus yoğunluğunun fazla olmaması nedeniyle ekonomik açıdan da rahat bir ülkedir. Malta her yıl pek çok Avrupa ülkesinden ziyaretçi almaktadır. Bu nedenle Avrupa Birliğine üye olan ülkelerin vatandaşları kimlik belgeleri ile Malta’ya giriş yapabilmektedir. Ancak Türkiye gibi ülkelerde yaşayan vatandaşlar Malta’ya giriş yapabilmeleri için Malta vize almaları gerekmektedir. Bu nedenle vize için gerekli tüm şartları sağlamanız gerekmektedir. Vize süreci ise bir dizi işlem gerektirir. Bunun için firmamız sizlere gerekli tüm konularda yardımcı olmaktadır.

Malta Vize Başvurusu

Malta Schengen vizesi alabilmeniz için şahsen başvurunuz gereklidir. Bunun nedeni ise parmak izinizi alması gerekmektedir. Long Vize olarak sizlere vize hizmetlerimiz sayesinde yardımcı olmaktayız. Daha önce herhangi bir Schengen ülkesine ziyarette bulunmuş olsanız bile yine de parmak izi vermeniz şarttır. Bu durumda firmamız sizlere rehberlik edecektir. Çünkü bu süreçte gerekli olan işlemler sizlere karmaşık gelebilir. Tüm bu zorlu ve zahmetli sürecin üstesinden gelebilmek için firmamız sizlere yardımcı olmaktadır.

Malta Vize Evrakları Ve Belgeleri için bir takım işlemleri gerçekleştirmek gerekmektedir. Bunun için öncelikle yapmanı gereken vize başvuru ücretini ödemek olacaktır. Daha sonra bunun için randevu almanız gereklidir. Bu aşamadan sonra ise dosyanız ve biyometrik şekilde çekilen fotoğraflarınız konsolosluk yetkililerine teslim edilir. Aynı zamanda ise bu evrakları teslim ederken parmak izi de vermeniz gerekmektedir. Malta Vize işlemleriniz doğru bir şekilde ilerlemesi sonucunda ise pasaportunuzu teslim alabilirsiniz.

malta vizesi 1

Malta Vizesi Merkezi

Vize işlemleri yaklaşık olarak 15 gün sürmektedir. Long Vize Turizm olarak hizmet veren firmamız sizlere bu sürecin başından sonuna kadar yapmaktadır. Böylelikle pek çok evrak prosedürü bulunan bu süreçte tüm görüşmelerde ve evrak işlemlerinde sizlere yardımcı olmaktayız. Malta seyahatiniz için gerekli olan tüm aşamalarda firmamız sizlere aracılık etmektedir. Böylelikle bu süreçte işlemleriniz daha kolay ve hızlı ilerlemektedir. Malta Büyükelçiliği vize işlemleri için yapacağınız başvurularda sizlere yardımcı olmaktayız.

Detaylı bilgi için tıklayınız

Sıkça Sorulan Sorular

Soru sorun

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi: