Vizesi Mikronezya

Mikronezya Vizesi

Mikronezya vizesi bu ülkeye seyahat etmek isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının, seyahatlerinden önce almaları gereken izindir. Vize olmaksızın Mikronezya’ya girebilmek mümkün değildir. İngiliz Devletler Topluluğu’nun bir parçası olan bu ada ülkesi, diplomatik pasaport dışındaki tüm pasaport çeşitlerine vize uygulaması yapmaktadır. Türkiye ile Mikronezya arasında karşılıklı temsili sağlayan büyükelçilik ya da konsolosluk yoktur. Bu nedenle Mikronezya vize başvurusu yapmak isteyen kişilerin başvurularını kabul etmekte sorumlu merci İngiltere Ankara Büyükelçiliği ya da İngiltere İstanbul Başkonsolosluğu’dur. Bunun yanında isteyen vatandaşlar vize başvurularını, vize firmaları üzerinden de yapabilirler. İngiltere üzerinden Mikronezya vize başvurusu yapmak oldukça zorlu bir süreç olduğundan, vize işlemlerinde firmalardan hizmeti almak doğru bir davranış olacaktır.

Mikronezya Vize

Mikronezya için vize almak isteyen kişiler, bu ülkeye Türkiye’den direk uçuş olmaması nedeni ile aktarma yapmak durumundadır. Bu yüzden de aktarma yapılacak ülke için de transit vize başvurusunda bulunulması gereklidir. Mikronezya turistik vize işlemleri, gerçekten de birçok ülkeye göre oldukça zorlu bir süreci içermektedir. Mikronezya vizesi için başvurusu onaylanan kişiler, sonrasında hangi ülke üzerinden uçacaklarsa, onaylanmış Mikronezya vizelerini göstererek transit vize almak için başvurmalıdır. Dönüş sırasında da eğer aynı ülkeden aktarma yapılacaksa beyan edilmelidir. Ancak dönüşte farklı bir ülke üzerinden aktarma yapılacaksa, aktarmanın yapılacağı üçüncü ülkeden de transit vize alınması gereklidir.

mikronezya vizesi 1

Vize Hizmetleri

Mikronezya vize , dünyanın vize konusunda en tutucu olan ülkelerinden bile daha zorlayıcı bir vizedir. Aynı anda birkaç ülke ile irtibata geçilmesinin gerekli olması ve bu ülkelerin talep ettikleri şartların yerine getirilmesi, başvuru sahiplerini zorlayan bir durumdur. Dilerseniz Mikronezya vize başvurunuzu Long Vize Turizm firmamız üzerinden yapabilir ve bu sürecin daha kolay geçmesini temin edebilirsiniz. Uzun yıllardan beri onlarca ülkenin vize başvuru işlemlerine aracılık eden firmamız, bu konuda sürecin nasıl işlediğine ve nelerin yerine getirilmesi gerektiğine hâkimdir. Deneyimli çalışanlarmız ile profesyonel olarak verdiğimiz vize hizmetimizden yaralanmak için internet sitemizden ya da telefon numaralarımız üzerinden Long Vize firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayınız

Sıkça Sorulan Sorular

Mikronezya Vizesi Nasıl Alınır?

Mikronezya, seyahatlerini gerçekleştirebilmeniz için gerekli olan Mikronezya Vizesine başvuru yapmak isteyen vize başvuru sahipleri Mikronezya Konsolosluğundan öncelikli olarak Mikronezya Vize Randevusu alması gerekmektedir.Randevu oluşturulduktan sonra Mikronezya Konsolosluğunun istemiş olduğu Evrak Listesi hazırlanarak randevu gününde konsolosluğa takdim edilir ve Vize Başvurusu gerçekleştirilir. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezini Arayıp Mikronezya Konsolosluğundan Vize Başvuru İşlemlerini Gerçekleştirebilirsiniz. Vize işlemleri ile ilgili diğer detaylar için Long Vize Turizm ile irtibat kurabilirsiniz.

Mikronezya Vizesine Konsolosluktan Mı Başvuru Yapılır?

Mikronezya Vizesine başvuru yapacak vize başvuru sahipleri Mikronezya Ülkesinin bir başvuru merkezi olmadığı için Mikronezya Vizesine Konsolosluktan gerçekleştirmesi gerekmektedir. Mikronezya Konsolosluğu Randevu sistemi ile çalıştığı için öncelikli olarak randevu alınması gerekmektedir. Mikronezya Vize Randevunuzu aldıktan sonra gerekli evrakların tamamlanması ile vize başvurusu yapılır. Firmamız Long Vize Başvuru Merkezi sizlerin bilgileriyle Mikronezya Konsolosluğundan Vize Randevusu alıp Başvurunuzu gerçekleştirebilir. Mikronezya vize başvuru işlemleriniz için detaylı bilgiye ulaşabilmek için Long Vize Turizm ile irtibat kurabilirsiniz.

Mikronezya Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Mikronezya vize işlemleri konsolosluk üzerinden gerçekleştirilmekte olup, vize başvurusu, randevu sistemi üzerine kuruludur. Mikronezya Vize İşlemleriniz için randevunuzun alınması ve randevu gününe kadar evraklarınızın güncel olarak hazırlanması işlemi ile devam edilir. Randevu günü tamamlanmış olan evraklar ile bir başvuru dosyası hazırlanır ve konsolosluğa sunularak başvuru sonucu beklenmeye başlanır. Bütün bu işlemler ve başvurunun sonuçlanması ortalama 7 ile 15 gün kadar sürmektedir. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile vize başvurunuzu sorunsuz gerçekleştirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Mikronezya Vize Başvurusu İçin Randevu Almak Gerekir Mi?

Mikronezya vize başvurusu yetkili bir vize başvuru merkezi olmamasından ötürü Mikronezya Konsolosluğu üzerinden gerçekleştirilmektedir. Mikronezya Konsolosluğu Vize başvuruları esnasında yoğunluk yaşanmaması ve evrak takibinin kolay yapılması adına vize başvurularında randevu usulü çalışmaktadır. Vize randevusu yine konsolosluk üzerinden alınarak vize başvuru işlemleri gerçekleştirilir. Mikronezya Vize randevunuzu almak ve vize başvurunuzu gerçekleştirmek için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi sizlere profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Sizlerde bu ayrıcalıklı hizmetten faydalanabilmek için Long Vize Turizm ile iletişime geçebilirsiniz.

Mikronezya Vizesi İle Hangi Ülkelere Seyahat Edilebilir?

Mikronezya, ülkemizde seyahat planı yapan vatandaşlarımız için seyahat öncesinde vize talep eden ülkelerden birisidir. Seyahat öncesinde Mikronezya Vize İşlemleri yapmanız zorunlu bir prosedürdür. Vize başvuru işlemlerinizi gerçekleştirerek alacağınız vize ile Mikronezya seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz. Alacağınız vize sadece Mikronezya seyahatinizde kullanılabilmektedir. Bu vize ile Mikronezya’a giriş yapabilir ancak buradan başka bir ülkeye geçiş yapamazsınız. Vize başvuru ve randevu işlemleriniz ve Mikronezya Turistik Vizesi hakkında bilgi için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezini tercih ederek profesyonel bir hizmet alabilirsiniz.

Soru sorun

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi: