Vizesi Avustralya

Avustralya Vizesi

Avustralya vizesi Başvuru Ve Randevu 2021 almak için gerekli olan tüm detaylar bu sayfamızda yer almaktadır. Avustralya, yedi kıtadan birisi arasında incelenmektedir. Kendine has yapısı ve dört yanının denizle kaplı küçük bir kıta olması sebebiyle doğal güzellikleri bakımından oldukça fazla turist çekmektedir. Sadece doğal güzellikleri turist ve göç çekmemektedir.

Ekonomisinin oldukça güçlü olması ve yaşanabilir bölgeler listesinde daima kendisine bir yer bulması da Avustralya’yı cazip hale getirmektedir. Avustralya’ya gitmek için yapılması gereken en önemli şey bir vize almaktır. Vize almadan sınır girişi yapmayan bu kıtadan vize almak için bazı evrak ve resmiyet işleri gerekmektedir. Avustralya vize ücreti ile ilgili detaylı açıklamalarımızı da yine sitemiz üzerinden bulabilirsiniz.

Banner Soru Sor
Soru Sorun

Banner Ön Bilgi Formu
Ön Bilgi Formu

İçindekiler

Avustralya’ya Vize Almak İçin Ne Gerekmektedir?

Avustralya’ya gitmek istemenin pek çok nedeni olabilir. Oraya yerleşmek, orada çalışmak, orada okumak ya da tamamen eğlencesine orada bulunmak isteyen kişiler olabilir. Her şekilde Türkiye’den Avustralya’ya giderken vize alınması gerekmektedir. Alım süreci boyunca seyahati yapan kişinin bazı resmi kurumlara resmi belgeler iletmesi ve süreç hakkında bilgi vermesi gerekmektedir. Bunun asıl nedeni kişinin yasa dışı tavır ve tutumunu ortadan kaldırmak ve iki ülkenin de güvenliğini sağlamaktır.

Avustralya’ya vize almak için gönderilmesi gereken bazı evraklar vardır. Bu evraklar kişinin öz geçmişini ve herhangi bir probleme yol açıp açamayacağını belli eden evraklar dır. Unutulmaması gereken nokta tüm bu işlerin konsolosluk tarafından büyük bir özveri ile takip ediliyor olmasıdır. Vize almak isteyen kişiler tüm evraklarını titizlikle doldurmalıdır.

Avustralya Vizesi İçin Gerekli Evraklar Ve Belgeler;

 • Kimlik fotokopisi mutlaka gerekmektedir. Arkalı önlü olması şarttır.
 • Barkotlu SGK geçmişi ve işe giriş belgesinin de olması gerekir.
 • İşçi son üç ayda aldığı maaşı belgelemelidir.
 • Seyahat kesinleşmiş ise tüm rezervasyon belgelerinin yedeği iletilmelidir.
 • Pasaport da yolculuk için muhakkak gerekmektedir.
 • Biyometrik fotoğrafın iki adeti beyaz bir zemin üzerinde çekilmelidir.
 • Konsolosluğa hitaben işverenin kaşelediği bir dilekçe yazılması gerekir.
 • Vergi levhası, faaliyet belgesi ve ticaret geçmişi gibi bilgiler de muhakkak dosyaya eklenmelidir.

Tüm bu aşamalar tamamlandıktan sonra kişiler Avustralya vize başvurusunda bulunabilir. Başvurunun daha titiz işlemesi ve daha iyi sonuç alınabilmesi adına bilgili bir çalışanla yapılması da büyük önem arz etmektedir.

Vizesi Avustralya
Avustralya Vizesi

Avustralya Büyükelçiliği Vize

Avustralya Büyükelçiliği Vize, vize konusunda yardım isteyen kişilere yardımcı olmakla birlikte vize başvuru, vize iptal, vize süresi uzatma, vize bilgilerini değiştirme gibi pek çok iş ile ilgilenmektedir. Büyükelçilikler vize çıkartma konusunda Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına yardımcı olmakla sorumludur. Avustralya ve Türkiye arasında bağlantı oluşturan büyükelçiliğe en çok başvuru Vize konusunda olmaktadır.

Avustralya Güney Yarım Kürede bulunan ada ülkesidir. Ada ülkeler turizm bakımından son derece üst yerlerdedir. Turistlerin sürekli olarak tercih ettiği bir ülkedir. Modern mimari yapısı, kültürel yapıları, halkı ve en önemlisi dünyaca ünlü manzaraları ile oldukça bilindik bir ülkedir. İşgücü de Dünyada ses uyandırmakla birlikte ekonomisi sürekli büyümektedir. Avustralya kıtasında bulunan tek ve egemen ülke olarak varlığını sürdürmektedir. Dünya üzerinde en büyük arazi alanı olarak 6. Sırada yerini alıyor.

Avustralya Büyükelçiliği Vize İşlemleri

Avustralya’ya sadece turizm amacı ile değil eğitim, dil öğrenme, tarım, iş, aile ziyareti gibi pek çok farklı sebepten Büyükelçilikte vizeye başvuru olmaktadır. Avustralya Büyükelçiliği vize konusunda iyice araştırma yapıp doldurulan formu uzun süre inceleyerek vize çıkartmaktadır. Vize çıkartmak için ilk olarak büyükelçilikte kabul görecek belirli bir sebep gerekmektedir. Genellikle dil öğrenimi ve geziler için gidilmekte olup farklı pek çok gidiş sebebi bulunmaktadır.

Vize uzun süre incelenerek çıkartılmasına onay verildiği için başvuru formunu yaklaşık gitmeyi düşündüğünüz tarihten 1 ay kadar önce doldurmalısınız. Yıllarca incelenen Avustralya Vizesi Formları bulunmaktadır.

Avustralya Büyükelçiliği Vize Şartları

Vizeler sınırlı süre için verilmektedir. Avustralya da ülke güvenliğine önem verdiği için vize konularında oldukça hassas davranmaktadır. Ülkeye girişler için vizeleri olan kişiler uzun süre beklemiş olmakla birlikte pek çok belge sunmaktadır. Avustralya’ya gitmek ve yaşamak isteyenler genellikle bu sebepten dolayı çok büyük sıkıntılar yaşamaktadır. Vize de kısa süreli olmasına rağmen kişiler için büyük sıkıntılar yaratabiliyor.

Vize başvuruları ve vize işlemleri için doldurulan IMMI formu büyükelçilikte de doldurulabilmektedir. Avustralya vizesi hakkında her türlü hizmet Ankara’da bulunan Avustralya Büyükelçilik Binasında verilmektedir. Bu konuda sadece büyükelçilikten değil gerekirse İstanbul merkezli Avustralya Konsolosluğunda da yardım alınabilir. Yalnız yardım alınmadan önce randevu alınması gerekmektedir.

Büyükelçiliği Vize Avustralya
Avustralya Büyükelçiliği Vize

Avustralya Konsolosluğu Vize

Avustralya vizesi almak isteyenler Avustralya Konsolosluğu Vize bölümüne başvurabilir. Avustralya Güney Yarım Küredeki en güzel ülkelerden bir tanesidir. Hem kıta olarak kabul görüp hem de ada ülkedir. Bu özelliği ile turistlerin uğrak noktalarından bir tanesidir. Mercan kayalıkları ile de tanınan bir ülkedir. Çok sayıda plajı olmasıyla birlikte tatile uygundur. Eğitimde ve daha pek çok konuda Dünyada oldukça üst sıralardadır.

Yurt dışına çıkarken gereken vize Avustralya’ya gitmek için de şarttır. Avustralya vizesi almak için Avustralya Konsolosluğu Vize ile ilgili kısmından yardım alınabilir. İzlenmesi gereken yolu Konsoloslukta bulunan vize yetkilileri aşamalar şeklinde anlatacak ve yardımcı olacaktır.

Avustralya Konsolosluğu İstanbul’da bulunmaktadır. Türkiye’nin vize işleri ile ilgilendiği gibi bu konsolosluk eş zamanlı Azerbaycan, Gürcistan ve İran vatandaşlarının da Vize işlemleri ile ilgilenmektedir. Vize almak istiyorsanız konsolosluk üzerinden başvurabilirsiniz. Bunun için ilk olarak konsolosluğa Avustralya’ya neden gitmek istediğinizi bildirmelisiniz. Kaç gün gideceğinize göre de vize çeşidi seçilebilir. Bu şekilde Avustralya Konsolosluğuna gerekli bilgileri verdikten sonra konsolosluk yardımcı olmaktadır.

Avustralya Konsolosluğu Vize Alma Adımları

İlk olarak gitme sebebi doğrultusunda bazı belgeler ve vesikalık istemektedir. Bunun dışında pasaport, sağlık belgesi, rezervasyonlar ve uçuk biletleri, meslek evrakları, mülk kayıtları, banka hesap dökümü, nüfus kayıt örneği, ikametgâh belgesi, kimlik fotokopisi gibi bazı belgeler gerekmektedir. Bu belgelere ek olarak konsolosluğun istediği bazı belgeler de gerekmektedir. Gidiliş sebebine bağlı olarak da gereken evraklar büyük oranda değişiklik göstermektedir. Eğer eğitim için gidiliyorsa okul tarafından bazı belgelerin onaylanması gibi çeşitli şartlar gerekmektedir.

Bununla birlikte konsolosluğa götürülen belgeler doğrultusunda konsolosluk onay verirse vize başvuru formu doldurulur. Vize başvuru formu firmamızda doldurulabilir. Bunun dışında online olarak her yerden doldurulabilir.

Sadece konsolosluktan değil bu tür vize ile ilgili her işlem Ankara’da bulunan Avustralya büyükelçiliğinden de yapılabiliyor. Ancak konsolosluk bu tür Vize hakkındaki her işlemi daha hızlı yapmakla birlikte İstanbul merkezli çalışmaktadır. Vize başvurusu yapmak isteyenler ya da vize hakkında sorun yaşayanlar vize hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler Ankara’da bulunan Avustralya Konsolosluğuna başvurabilir. Bu şekilde Avustralya Vizesi hakkında her türlü bilgi firmamız üzerinden elde edilebilir.

Konsolosluğu Vize Avustralya
Avustralya Konsolosluğu Vize

Avustralya Aile yada Arkadaş Ziyareti Vizesi

Avustralya aile yada arkadaş ziyareti vizesi almak sevdiklerinizi görebilmeniz açısından son derece önemlidir. Avustralya pek çok yönden gelişmiş olduğu için zamanla farklı sebeplerden göç alma ya başlamıştır. Çalışmak için, okumak için ve yaşamak için sundukları sebebiyle pek çok kişinin göç ettiği ve göç etmek istediği alanlardan biridir. Böylesi güzel ve yaşanabilir bir ülkeyi ziyaret etmek için birtakım şartların da yerine getirilmesi gerekiyor.

Avustralya’ya Türkiye’den gitmek için birtakım izinlerin alınması gerekir. Avustralya vizesi almayan kişiler bu yolculukları maalesef ki yapamaz o nedenle sevdiklerini ziyaret etmek isteyen kişiler öncelikle bir vize almalıdır. Avustralya Aile/Arkadaş Ziyareti Vizesi için firmamız Long Vize başvuru merkezimizden destek alabilirsiniz.

Avustralya vizesi işlemleri biraz karışık gibi gelse de aslında gidiş amacına göre ayrılmakta ve ayrıldıktan sonra da belgeler bakımından oldukça kolay olmaktadır. Avustralya aile/arkadaş ziyareti vizesi belli belgelerin toplanması ve Konsolosluğa bir talep iletilmesi ile alınabilir. Bu sayede Türkiye’de yaşayan kişiler oraya da girebilir.

Avustralya Aile yada Arkadaş Ziyareti Vizesi Şartları

Her vizede olduğu gibi sağlık kontrolü yaptırmak zorunludur. Avustralya’da yaptırılan tüm sağlık kontrollerini kişi kedi parasıyla öder, devlet bir ödeme yapmaz.

Kişi aile veya arkadaşlarını görmek için gelmiş olmalıdır. Aksi durum tespit edilirse tekrar ülkesine gönderilir.

Avustralya’da kaldığı süre boyunca herhangi bir maddi sıkıntı yaşamayacak kadar parası olmalıdır. Bunun için de banka kaydı ve adına olan diğer mal varlıkları belirlenmelidir. Maddi sıkıntı yaşayacak kişiler diğer vatandaşları rahatsız edebileceği için böyle bir kısıtlama mevcuttur.

Avustralya Vize İşlemleri İçin Yardım

Avustralya aile/arkadaş ziyareti vizesi alarak gitmek son derece olasıdır. Bu süreç boyunca vize almak en önemli konudur. Vizesi onaylanan kişilere diğer vize durumları ve yurt dışı seyahatleri göz önünde bulundurularak ortalama bir sene yurt dışına çıkma hakkı verilir. Bu hak doğrultusunda üç ay boyunca da orada kalınmasına müsaade edilir. Bunlar ortalama değerlerdir ve değişiklik gösterebilmektedir.

Avustralya vizesi evrakları ve belgeleri hakkında bilgi almak isteyen kişiler uzman kadromuzdan destek alarak daha hızlı ve pratik bir şekilde vize temin edebilir. Tüm soru ve sorunlar için Firmamız Long Vize Turizm ile irtibata geçebilirsiniz.

Avustralya Aile/Arkadaş Ziyareti Vizesi
Avustralya Aile/Arkadaş Ziyareti Vizesi

Avustralya Ticari Vize

Avustralya ticari vize, burada ticari işler yapmak isteyenler için tercih edilebilecek en iyi vizelerdendir. Avustralya ekonomik anlamda oldukça iyi bir konumdadır. Sürekli olarak sanayileşen, her konuda gelişen ve nüfusundan dolayı dışarıdan elemana ihtiyaç duyan bir ülkedir. Bu nedenle de çalışmak için harikaya yakın bir profil çizmektedir. Çalışmak, orada yatırım yapmak ve istihdam profilini incelemek isteyen hemen herkes Avustralya ticari vize hakkından yararlanabilmektedir.

Avustralya Ticari Vize Alımı İçin Şartlar Nedir?

Her ülke kendisine çalışma gücü olarak gelecek kişiler için bazı şartlar koymaktadır. Bu şartlarla tam uyumlu olan kişileri bünyesine dahil etmekte ve gerisini de kabul etmemektedir. Kendi iş gücü kalitelerini koruyabilmeleri için bu durum gereklidir. Bu durumlara uyumlu kişiler diğer belgelerini de tam anlamıyla toplamışlarsa o durumda ticari vize almaya hak kazanabilirler.

İlk şart Avustralya vizesi için belirlenen sağlık şartlarını ve belirli karakter sınırlamasını en iyi şekilde karşılamaktır.

Avustralya diğer en önemli şart olarak kişilerin orada bulunduğu süre içerisinde kendini doyuracak kadar parası olmasına önem verir. Oradayken herhangi bir maddi sıkıntı yaşanıp büyük problemlere dönmemesi adına kişi mal varlığını belgelemek zorundadır.

Gerçekten ticari faaliyetlerin yapılması gerekmektedir.

Avustralya Ticari Vize Başvurusunun Faydaları

Günümüzde sanayileşmenin en çok görüldüğü ve bunun dışında en çok iş imkanının olduğu yerlerden biri Avustralya’dır. İnsanların yaşam kalitesi yüksek olduğu için çok sayıda kişi burada yaşamak ve çalışmak istemektedir. Avustralya vizesi almak ve burada çalışmak oldukça kolaydır. Bu sayede hem daha iyi bir iş hayatı hem de daha aktif bir sosyal hayat görmek mümkün olacaktır.

Avustralya en fazla asgari ücret veren yerlerden biridir. Bunun dışında ek iş bulma imkânı da oldukça geniştir. Bu nedenle de pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Avustralya Vizesi İşlemleri yapmak isteyen kişiler en hızlı ve güvenilir şekilde vizeye ulaşmak için iletişim bilgilerimiz de var olan telefon numarasını arayabilir ve kafasına takılan soruları çalışanlarımıza sorarak daha bilinçli hareket edebilir. Vize konusunda sınırsız destek verilmektedir.

Ticari Vize Avustralya
Avustralya Ticari Vize

Avustralya Turistik Vize

Avustralya turistik vize alarak Avustralya’yı gezmek ve ziyaret etmek isteyen kişiler için en uygun vizedir. Aynı zamanda diğer vizelere kıyasla daha kolay çıkarılabilmesi nedeniyle de pek çok kişi gezmek amacıyla bu vizeden çıkartmaktadır. Avustralya her alanda gidecek olan kişiler için farklı vize seçenekleri sunmaktadır. Çalışmak için gidenler, okumak için gidenler, Aile Arkadaş ziyaretine gidenler ve gezmeye gidenler farklı farklı vizeleri almaktadır.

Bu vizelere uygun şekilde de gitmeli ve gelmelidirler. Gezmeyi seven kişiler de bir doğa harikası ve oldukça gelişmiş olan Avustralya’yı görmek isteyebilir. Veya ziyaret etmesi gereken bir yer ya da kişi bulunan kişiler de Avustralya vizesi arasından turistik vizeyi seçmelidir. Avustralya’ya gezmek ve ziyaret amacı ile giden kişiler turistik vize almalıdır. Turistik vizeyi de yine herkes alamamaktadır. Alımı konusunda bazı önemli noktalar bulunmaktadır.

Avustralya Turistik Vize Alma Şartları

Avustralya turistik vize almak isteyen kişiler gerekli sağlık testlerinden geçmeli ve herhangi bir sağlık problemine sahip olmamalıdır. Aynı zamanda Avustralya turist karakteri için belirlenen karakterlerde olunması gerekmektedir. Örneğin ağır bir suçtan yargılanan kişiler yargı sürecinde bu ülkeye gelememektedir.  Avustralya’ya giden kişiler bir sağlık kontrolü de orada olur. Orada olunan sağlık kontrolünü kendi ceplerinden karşılamaktadırlar. Devletin imkanlarından faydalanamazlar.

Kişiler mal varlığı ve banka hesaplarında olan parayı belgelemelidir. Orada bulunabileceği süre boyunca temel ihtiyaçlarını karşılayabilecek tutarda bir parası olmalıdır. Böyle bir mal varlığı olmayan kişiler kabul edilmez. Bunun dışında mal varlığı beyanı yapılmalıdır. Banka hesaplarında olan miktar ve malları kanıtlanmalıdır.

Turistik faaliyetler dışında bir sebeple giriş yaptığı tespit edilen kişilere yaptırım uygulanır bu konuda dikkatli olmak gerekir.

Avustralya vizesi Dilekçe Örneği almak isteyen kişiler uzman ajanslardan detaylı ve donanımlı bir destek alabilirler. Bu sayede daha hızlı ve daha güvenilir bir şekilde vize alımını tamamlarlar. Detaylı bilgi almak ve kafanızdaki soru işaretlerini gidermek adına iletişim numaramız dan hızlı ve güvenilir bir şekilde iletişim kurabilirsiniz.

Vize Turistik Avustralya
Avustralya Turistik Vize

Avustralya Vize Başvurusu

Avustralya vize başvurusu yapmak oraya gitmek isteyen kişiler için oldukça önemlidir. Avustralya vize başvurusu yapmak için pek çok belge gerekmektedir. Vize almak için gidiş sebebine bağlı olarak pek çok evrakın toplanması ve gidiş sebebinin belirtildiği bir dilekçe yazılması gerekmektedir. Tüm bu aşamaların titizlikle takip edilmesi vize alınabilmesi açısından son derece önemlidir. Vize almak isteyen kişiler bu konuda uzman bir ekiple görüşmeli ve vize işlemleri konusunda destek almalıdır. Bu konuda yardımcı olabilmemiz için sitemizde var olan telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Avustralya Vizesi Başvuru İşlemleri Nasıl Yapılır?

Avustralya vizesi işlemleri yapmak isteyen kişiler vize almak için gerekli forum ve belgeleri doldurmalıdır. Eksik forum ve belgeler işlemlerin onaylanmamasına sebep olabilecektir.

Avustralya vizesi almak isteyen kişiler gerekli başvuruların çevrimiçi ortamda yapıldığını bilmelidir. Online olarak başvuru yapılsa da parmak izi ve pek çok belgenin gönderilmesi gerekmektedir. Bu aşamada toplanması gereken belgeler ve parmak izi de başvuruyla birlikte gönderilmelidir. Başvurunun onay süreci değişkenlik göstermektedir ancak gerekli belgeleri toplayan kişilerin işlemleri olumlu sonuçlanacaktır.

Avustralya Vize Başvurusu Türleri

 • Avustralya vizesi gitmek isteyen kişinin gidiş sebebine göre değişkenlik gösterebilmektedir. En fazla rağbet gören iki çeşit vize bulunmaktadır.
 • Avustralya Ticari Vize:  Avustralya’ya çalışmak ve ticaret yapmak için giden kişiler çalışma izniyle birlikte bu vizeyi almalıdır.
 • Avustralya Turistik Vize: Kısa süreli olan bu vize ziyaret amaçlı kullanılır. Orada bir ailesi bulunan ya da turizm alanlarını görmek isteyen kişiler turistik vize edinebilir. Bu vizenin süresi biraz daha kısadır.

Avustralya Vize İşlemleri Konusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Avustralya vize işlemleri uzun süreli işlemlerdir. Yani kişiler bu süreçte gerek evraklarla gerek de çalışanlarla çok uzun süre görüşmek zorunda kalabilir. Bu yükü azaltmak adına kendilerine en basit yoldan vize almayı sağlayacak olan kişilerle çalışmaya gayret etmeliler. Bu konuda yardım almak isteyen kişiler iletişim adreslerinden hızlı ve güvenilir şekilde iletişime geçip vize işlemlerini en hızlı ve en iyi şekilde halledebilir. Avustralya vize işlemleri ile uzman bir kadro ilgilenmektedir.

Başvurus Vize Avustralya
Avustralya Vize Başvurusu

Avustralya Vize Evrakları ve Belgeleri

Avustralya vize evrakları ve belgeleri oraya gitmek isteyen kişilerin derlemesi gereken belgelerdir. Avustralya’ya iş, okul, göç ya da gezi için giden çok sayıda kişi olabilmektedir. Türkiye’den Avustralya’ya gitmek isteyen bir kişi iki ülkenin de belirlemiş olduğu şartlara uyum sağlamalıdır. Bu şartlara uyan kişiler vize alıp Avustralya’ya gidebilmektedir. Şartlara uyum sağladıktan sonra tek önemli nokta vize almaktır.

Avustralya yolculuğu farklı iki ülke hatta farklı iki kıta arasında olmaktadır. Ülkeler insan transferi yaparken kendi vatandaşlarının haklarını göz önünde bulundurmakta ve bu doğrultuda hareket etmektedir. Avustralya Ticari Vize almak bazı zorunlulukları beraberinde getirmektedir.

Avustralya Vize Girişi İçin Gerekenler

Avustralya vizesi almak için donanımlı bir sağlık kontrolüne girmek gerekir. Bu sağlık kontrolünün yetersiz bulunması durumunda Avustralya’da da bir sağlık kontrolünün yapılması istenir. O sağlık kontrolünü devlet karşılamaz, vatandaş kendi cebinden karşılamalıdır.

Kalacağı süreç boyunca temel ihtiyaçları için yeterli parası olduğunu belgeleyebilmelidir. Mal beyanı da denebilir.

Vizeyi ne için aldıysa o iş için kalmalıdır. Aksi bir durum tespit edilirse kişinin vizesi yanabilir.

Avustralya Vize Evrakları Ve Belgeleri

Avustralya vizesi alabilmeniz için temin etmeniz gereken pek çok Avustralya Vize evrakları ve belgeleri bulunmaktadır. Bu evrakları almanız ve işletmeniz gerekir. Eksik evrak veren pek çok kişinin başvurusu maalesef onaylanmamaktadır. Bu nedenle evrakların hatasız ve tam olması son derece önemlidir.

 • Avustralya vize evrakları ve belgeleri arasından en temeli nüfus kayıt örneğidir. Nüfus kayıt örneği barkotlu olmak zorundadır.
 • Arkası beyaz bir alanda çekilmiş biyometrik iki fotoğraf da zorunludur.
 • Orada olan bir tanıdığın davet yazısı yazması gerekebilir.
 • Orada yaşayacak kişiler oturma ve çalışma izni gibi izinleri aldığına emin olmalıdır.
 • Pasaport fotokopisi çektirmek de gerekmektedir.
 • Orada yaşanabilmesi adına banka hesap dokümanı ve kişilerin mal beyan belgesi gerekmektedir.

Bunlar en genel belgelerdir orada çalışacak olan kişiler firmalardan yazı talep etmeli ve farklı belgeleri toplamalıdır. Öğrenciler ise muvafakat-name gibi bilgileri toplamalıdır. Tüm bunlar Avustralya konsolosluğundan teyit edilmesi zorunlu olan asıl belgelerdir.

Belgeleri Ve Evrakları Vize Avustralya
Avustralya Vize Evrakları Ve Belgeleri

Avustralya Vize Formu

Avustralya’ya gitmek için ilk olarak Avustralya vize formu doldurulmalıdır. Belirli süreleri olan vizeleri almadan Avustralya’ya girmek mümkün değildir. Sadece vize ile sınırlı kalmamakla birlikte büyükelçilik tarafından istenilen bazı şartları yerine getirmelisiniz. Geçerli bir sebebini olması da gerekmektedir. Gitme sebebiniz doğrultusunda buna uygun adımlar izlemelisiniz. Çünkü gidiş sebebine göre vize alma aşamaları da değişebiliyor.

Vize alırken her ülkenin vizesinde görüleceği gibi direkt almak mümkün değil. Öncelikle başvuru yapılmalıdır. Başvuru için de belirli adımlar izlemelisiniz. Sizi bu adımlar hakkında Avustralya Büyükelçiliği bilgilendirecektir. Başvurusu İçin ilk olarak hangi tür vize alacağınızı seçmelisiniz. Aile/Akraba ziyareti sebebiyle, Ticaret için, Turistik gezi ya da Eğitim gibi belirli geçerli bir sebebiniz olmalıdır. Sonrasında randevu alınabilir. Vize çıkartmak için gerekli belgeler hazırlanır. Bunlar başlıca pasaport, kimlik, fotoğraf, nüfus kayıt örneği, banka hesap dökümüdür. Bunların dışında gidiş sebebinize göre bazı çeşitli evraklarda elçilik tarafından istenmektedir. Gerekli belgeler hazırlandıktan sonra Başvuru için form doldurulabilir.

Avustralya Vize Formu İşlemleri

Avustralya Konsolosluğunun gerekli gördüğü belgeler hazırlandıktan sonra form doldurulabilir. Avustralya Vize formu firmamız üzerinden doldurulabilir. Formu İngilizce doldurmak önemlidir. İncelendikten sonra eğer onaylanırsa kişinin hesabına onaylama kodu gönderilir. Bu şekilde form kayda alınır.

Formu doldurmak tamamen ücretsizdir.

Avustralya Vize Formunda Doldurulması Gerekilen Alanlar

 • Ad ve soyad,
 • Kızlık soyadı,
 • Doğum tarihi,
 • Doğum yeri,
 • Doğduğu ülke,
 • Vatandaşlığının olduğu ülke,
 • Cinsiyet,
 • Medeni hali,
 • Reşit olmayanlar için velinin adı – soyadı, adresi, uyruğu,
 • T.C kimlik no,
 • Pasaportun cinsi,
 • Pasaport numarası, veriliş tarihi, geçerlilik tarihi ve veren yetkili makam,
 • İkamet adresi ve e-posta adresi,
 • Ana vatanından ayrı bir yerde ikamet ediyorsa neresi olduğu,
 • Meslek,
 • Eğer çalışıyorsa şirketin adı, numarası ve adresi,
 • Seyahat sebebi,
 • Gidilecek ülke ya da ülkeler birden fazlaysa ilk gidilecek ülke,
 • Talep edilen giriş çıkış sayısı,
 • Seyahatin ne kadar süreceği,
 • Son 3 yılda alınan vizeler,

Gibi belirli soruları cevaplamak gerekmektedir. Avustralya Vize Başvuru formunu doldurmak için 1 tane vesikalık da gerekmektedir. Vize Formu doldurduktan sonra imza gerekmektedir. Reşit olmayanlar için velisinin imzası kullanılır.

Formu Vize Avustralya
Avustralya Vize Formu

Avustralya Vize İşlemleri

Avustralya Vize İşlemleri Avustralya’yı ziyaret etmek ya da orada ikamet etmek isteyen kişilerin yerine getirmesi gereken ilk görev vize almak. Her ülkeye giriş için ülkelerin kendileri adına belirledikleri kurallar ve giriş izinleri mevcut. Avustralya için de öncelikle vize alınması gerekmektedir. Vize alımı kişilerin iyi bir gidiş sebebi yoksa kimi zaman zor olabilmektedir. Bu nedenle de uzman bir çalışan gerekmektedir. Avustralya vize işlemleri için pek çok farklı belge ve doküman gerekmektedir. Tüm bu belgeleri en iyi şekilde hazırlayanlar vize onayı alabilmektedir, bu yüzden küçümsememekte fayda vardır.

Avustralya Vize Başvurusu İçin Neler Gerekir?

İnsanlar sadece turistik yerlerini ziyaret etmek için Avustralya’ya gitmez. O bölgenin yaşam şartları elverişli olduğu ve ekonomik açıdan kişileri kalkındırabildiği için oraya çalışmak ve yerleşmek için gidenler de mevcuttur. Buna ek olarak Avustralya’da okumak için orayı tercih eden öğrencilerin de sayısı azımsanamayacak kadar çoktur.

Avustralya vize işlemleri oraya gidiş sebebine göre farklılık göstermektedir. Örneğin turizm için giden kişi ve çalışmak için giden kişi farklı evrakları toplamak zorundadır. Bu konu hakkında detaylı bilgiyi Long Vize Turizm firmamızdan öğrenebilirsiniz. Avustralya vize işlemleri  için genel olarak gereken bazı önemli evraklar ve belgeler vardır. Bu evraklar olmadan vize başvurusu maalesef onaylanmayacaktır. Bu nedenle kişiler evrakları topladığından emin olmalıdır.

Avusturya Vize İşlemleri Nelerdir?

 • Vize başvuru formu muhakkak doldurulmalıdır.
 • Orada bir tanıdığı bulunan kişiler davet yazısı almalıdır.
 • Yaşamak için giden kişiler ikametgah ve oturma iznini de bulundurmalıdır.
 • Çalışmak için giden kişiler çalışma izni almayı unutmamalıdır. Kaçak çalışmak bir suçtur.
 • Mali durumu gösteren tüm belgelerin verilmesi gerekir. Tapu gibi belgeler, banka dokümanı mutlaka bulunmalıdır.
 • Nüfus kayıt örneği ve kimlik fotokopisi zorunludur.
 • Okumak için reşit olmadan giden öğrenciler muvaffakiyet almak zorundadır.
 • Çalışmak amacıyla giden kişiler Avustralya’da bulunan işvereninden gerekli yazıları almak zorundadır.

Tüm bu belgeler genel gereklilik belgesidir. Daha pek çok belge gerekebilir. Bu belgeler gitmek isteyen kişinin neden gittiğine bağlı olarak değişecektir. Detaylı Evrak listesi için Long Vize Başvuru Merkezimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

İşlemleri Vize Avustralya
Avustralya Vize İşlemleri

Avustralya Vize Randevusu

Avustralya vize randevusu alarak bir vize çıkarmak isteyen kişiler ne yapması gerektiğini bilemeyebiliyor. Bu konuda ajansımız uzman destek vererek Avustralya’ya çeşitli sebeplerle gitmek isteyen kişilerin hayallerini gerçekleştirmeye yardımcı oluyor. Başka bir ülkeye gitmek isteyen kişilerin en büyük sorunlarının başında vize geliyor. Avustralya vizesi almak belli bir süreyi bulduğu için kafasında bir sebeple Avustralya’ya gitmek isteyen kişilerin öncelikle vize alması gerekiyor.  Avustralya vize randevusu sayesinde vize alımının ilk adımı tamamlanabiliyor.

Avustralya Vize Randevusu Nedir?

Avustralya vize randevusu, oraya gitmek adına herhangi bir sebeple vize almak isteyen kişilerin başvurduğu yollardan bir tanesidir. Vize konusunda yardımcı olan ajanslar gerekli belgelerin belirtilmesi ve sürecin hızlandırılması için ellerinden gelen her şeyi yaparlar. Bu nedenle vize almak isteyen kişiler konsolosluk randevusu öncesinde bu ajanslarla görüşerek süreci daha pratik ve daha hızlı bir hale getirebilir.

Avustralya vize işlemleri sanıldığı kadar basit değildir. Avustralya’ya gidiş sebebine göre farklı belge ve dilekçelerin iletilmesi gerekir. Bunlardan birinin hatalı ya da eksik olması süreci hem zorlaştıracak hem de uzatacaktır. Bu nedenle öyle bir problem yaşamak istemeyen kişiler ajanslarla çalışabilir.

Avustralya vizesi almak isteyen kişiler neden almak istediklerine bağlı olarak birtakım evrakları toplamalıdır. Başvurular çevrimiçi ortamda da yapılsa parmak izi gibi güvenlik arttırıcı bilgiler talep edilmektedir. Bu bilgiler Avustralya Konsolosluğa gönderilmesi gereken bilgi ve belgelerdir.

Vize Almak İçin Öneriler:

Vizeyi hızlı ve kolay bir şekilde almak isteyen kişiler doğrudan bizimle iletişime geçebilir. Bu sayede hızlı ve ekonomik bir şekilde vize işlemleri yapılacaktır.

Avustralya vize başvurusu yapmak isteyen kişiler belgelerini iyi araştırmalı ve teyit etmelidir. Onaylanmaması durumunda tüm süreç baştan başlayacaktır. Bu nedenle zamanı önemli olan kişiler iki kat daha dikkatli olmalıdır.

Vize almak isteyen kişiler Avustralya vize dilekçesi yazarken dilekçeyi gitme amacına uygun olarak yazmalıdır. Amaç farklı, gönderilen belgeler farklı olursa vize işlemleri onaylanmaz ve gitmek isteyen kişiler fazladan zaman kaybedebilir. Detaylı bilgi için iletişim numaramızdan bizi arayabilirsiniz.

Randevusu Vize Avustralya
Avustralya Vize Randevusu

Avustralya Vize Ücreti

Avustralya vize ücreti her vize almak isteyen vatandaşın merak ettiği konulardan bir tanesidir. Avustralya, tarihi boyunca gerek ekonomik yönden gerek de manevi yönden pek çok insanın taşındığı ya da taşınmak istediği ülkelerden bir tanesidir. Huzur veren bir yanı olmasının yanı sıra fazlaca iş imkanı ve kaliteli hayat standartlarıyla da dikkat çekmektedir. Okul okumak isteyen herkes kaliteli eğitim avantajlarından yararlanmakta ve bu gibi yerlere gitmek istemektedir. Üniversite eğitimi son derece başarılıdır.

Avustralya Vizesi İşlemlerini Nasıl Yapmalıyım?

Avustralya vizesi almak isteyen kişiler öncelikle neden vize almak istediğini belirlemelidir. Pek çok farklı vize türü bulunmaktadır. İş görüşmesi ya da yatırım yapmak için giden kişiler Avustralya ticari vize alırken gezmek için giden kişiler turistik vize almaktadır. Her vizenin kendine göre lazım olan belgeleri bulunur.

Avustralya vizesi almak isteyen kişiler vize almak için gerekli belgeleri temin ederler. Bu belgeler nüfus kayıt örneği, adli sicil kaydı, mal beyanı, bankadaki hesabın kanıtlanması gibi oradaki temel ihtiyaçları ve huzuru koruyacak belgeler olmaktadır. Bu belgelerin hepsi toplandıktan sonra çevrimiçi başvuru yapılabilmektedir. Çevrimiçi başvuruya ek olarak tedbir açısından parmak izi gibi belgeler de gerekmektedir.

Avustralya Vize Ücreti Nasıl Belirlenir?

Avustralya vizesi almak isteyen kişiler vize için bir ücret ödemek zorundadır. Her ülkenin vizesi için ödenmesi gereken bir tutar bulunmaktadır. Avustralya vizesi için ücretler oldukça değişkendir.

Avustralya’da yaşanacak herhangi bir aksilik durumunda devlet bir yardım yapmaz kişiler bu durumlar için paralarını hazırlayarak yurt dışına çıkmalıdır. Bunun dışında Avustralya vize ücreti de oldukça değişkendir. Belgeler ve kişinin istediği vize çeşidine göre bir miktar belirlenecektir. Aynı zamanda süreç boyunca başka masrafların çıkması da olasıdır. Bu nedenle net bir rakamı kimse veremez.

Avustralya vize başvurusu yapmak isteyen ve bununla ilgili olarak vize ücretini öğrenmek isteyen kişiler Long Vize Başvuru Merkezimizden detaylı bilgi alabilirler. Fiyatlar değiştiği için ortalama bir fiyat vermek mümkün değildir, bu sebeple kişiler birebir durumlarını anlatmalı ve ona göre bir ücretlendirmeye tabi tutulmalıdır.

Vize Ücreti Avustralya
Avustralya Vize Ücreti

Avustralya Vizesi Dilekçe Örneği

Avustralya vizesi dilekçe örneği, Avustralya vizesi almak isteyenlerin doldurabileceği bir dilekçe türüdür. Vize için başvuru formu doldurulabileceği gibi dilekçe de yazılmalıdır. Dilekçe yazılırken bazı noktalara dikkat edilmesi gerekilmektedir. Bu şekilde dilekçe daha hızlı onaylanabilir ve onay alabilir.

Avustralya Vizesi Dilekçe Örneğinde Belirtilmesi Zorunlu Maddeler

Seyahat masraflarının nasıl ödeneceğine dair açıklamalar net şekilde yapılmalıdır. Çünkü Avustralya hükümeti ziyaretçi olarak gelen kişilerin konaklama, ulaşım, yiyecek gibi ihtiyaçlarının karşılanabilir olmasını tercih etmektedir. Eğer yeterli miktarda bir para birikimi yoksa Avustralya için doldurulan dilekçe kabul görmeyecektir.

 • Başvuru formunda yazılanlarla dilekçedeki taleplerin ve yazılanların aynı olması şarttır.
 • Seyahat edilecek tarih aralığı mutlaka belirtilmelidir. Çok uzun süreli seyahatlerde daha titiz davranılmakla birlikte tarihin net olması çok önemlidir.
 • Avustralya’ya gidilme sebebi de çok net belirtilmelidir. Aile ziyareti, Eğitim, Turistik Vize, İş için gibi kısa belirtmelerle birlikte açıkça tüm detaylar anlatılmalıdır.

Avustralya Vizesi Dilekçe Örneği Yazarken Nelere Değiniliyor

Dilekçe yazım örneğine uygun olarak yazılmalıdır. Avustralya Vizesi Dilekçe örneği hem elle yazılabilir hem de bilgisayar çıktısı olarak da sunulabilir. Önemli olan dilekçe tarzı bir metin olmasıdır. Tüm dilekçelerde olduğu gibi ilk olarak sol üste tarih belirtilmelidir. Doldurulduğu tarihi sol üste yazmak çok önemlidir.

Sonrasında ilgili makama diye belirtilmeli ve Avustralya Vize bölümüne yazılmalıdır. Sonrasında gidilecek ve dönülecek tarih başta olmak üzere seyahatin sebebi gibi konulara değinildikten sonra Avustralya’da kalmayacağını ve tüm masrafların kişi tarafından karşılanacağı özellikle dilekçe içerisinde yer almalıdır. İstenilen vizen türü de dilekçenin sonunda mutlaka belirtilmelidir.

Çok girişli ya da tek girişli olarak yazıldıktan sonra dilekçe bitirilir. Sol aşağısına Ad-Soyad ve imza eklenmelidir. İmza her yerde kullanılan imza olmalıdır. Kişinin orijinal imzası olmadığı takdirde sıkıntı oluşabilir. Dilekçenin aşağısına yetkili makamın size sürekli ulaşabileceği etkin bir telefon numarası bırakmalısınız. Ayrıca adres de telefon numarasının aşağısında belirtilmelidir. Adresin net ve açık olması şarttır. Bu dilekçenin sebebine göre gerekli nato onaylı evraklar da sunulmalıdır. Bu şekilde dilekçe onaylandığı takdirde Avustralya’da kısa süreli konaklanabilir.

Onaylanma Süresi

Avustralya Vize başvuru dilekçelerine geri dönüş usun süre sonra da alınabilir. Avustralya vizesi için kişiler yıllarca dahi bekleyebilmektedir. Ama gitmek istenilen tarihten en az 1 ay önce dilekçe yazılmalıdır. Avustralya Vizesi Dilekçe Örneği İçin Long Vize Başvuru Merkezimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Vizesi Dilekçe Örneği Avustralya
Avustralya Vizesi Dilekçe Örneği

Avustralya Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Avustralya vizesi kaç günde çıkar? sorusu vize başvurusu yapmış olan ve cevap beklen kişiler için son derece önemlidir. Özellikle de orada kalmak adına planlamasını yapmış, uçak bileti gibi rezervasyonlarını yaptırmış kişiler bir an önce çıkmasını istemektedir. Durum böyle olunca da vizesi kaç günde çıkar sorusu sorulabilmektedir.

Avustralya Vize İşlem Süresi Nedir?

Avustralya gerek yaşamak için, gerek çalışmak için, gerek okumak için ve gerek de turistik bakımdan görmek için son derece kıymetli bir coğrafyadır. Bu nedenle gidiş gelişlerin de belli önlemleri vardır. Avustralya vizesi almak isteyen kişiler tüm başvurularını çevrimiçi yollarla yapmaktadır. Gerek başvuru dilekçesi gerek de diğer detaylar online yöntemlerle yapılmaktadır. Avustralya vize işlemleri için bazı belgeler gerekmektedir. Bu belgelerin hepsi ziyaretçinin gidiş sebebine göre toplanmakta ve konsolosluğa bildirilmektedir. Tüm bu işlemler belgelerin alınma süresine göre değişiklik gösterebilecektir.

Avustralya Vizesi Kaç Günde Sonuçlanır?

Avustralya vize işlemleri tamamlanmış kişiler Avustralya vizesi kaç günde çıkar sorusunu sorabilmektedir. Tüm bu vize işlemleri Konsolosluk tarafından halledilmektedir. Konsolosluğun dönemindeki yoğunluğuna göre en geç bir ay içerisinde onaylanmaktadır. Bunun dışında sıklıkla 7-15 gün aralığında onaylanma işlemi tamamlanacaktır.

Avustralya Konsolosluğunun yoğun olduğu dönemlerde bu durum yaklaşık bir ayı bulabilmektedir ancak daha uzun olmayacaktır.

Avustralya vize başvuru işlemlerinin hepsi online olarak yapılmaktadır. Bunun dışında kısa süreli vizeler genellikle bir yıllık olarak verilirken üç ay orada kalma hakkı sunmaktadır. Bu nedenle kişiler tatil ve ziyaret planlamalarını bu doğrultuda yapmalıdır.

Avustralya Vize Hakkında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Avustralya vizesi alan kişiler evraklarını tam vermelidir. Evraklar gönderilmeden önce tekrar tekrar kontrol edilmelidir.

Avustralya vizesi onaydan hemen sonra başlamaktadır, orada kalmak için tanınan süre aşılmamalıdır.

Avustralya vizesi kaç günde çıkar vize işlemleri için kendisine yeterince güvenemeyen kişiler mutlaka profesyonel ve hızlı bir destek almalıdır. Bu desteğe de iletişim numaramız üzerinden hızlıca erişebilirler. Bu sayede her konuda yardımcı olacak profesyonel çalışanlarla iş yapabilecek ve sonuç alabileceklerdir.

Vizesi Kaç Günde Çıkar Avustralya
Avustralya Vizesi Kaç Günde Çıkar

VFS Avustralya Vizesi

VFS Avustralya vizesi güvenilirliği arttırmak için 2014’te hemen hemen tüm ülkelerin geçmiş olduğu parmak izi onay modeli ile alakalıdır. Özellikle Avrupa ülkeleri ve Avustralya 2014 senesinde parmak izi onayı alarak vize başvurusu onaylamaya başladı. Bu sebeple tamamen çevrim içi olan Konsolosluk onay sürecinde işleri kolaylaştırmak adına Vfs Global’den destek alınmaya başlandı. Bu sayede de yığılma ve karışıklık olmaksızın güvenli bir şekilde vize işlemlerini devam ettirmek mümkün hale geldi.

Avustralya Vize Randevusu Almak

Vfs Global randevusu internet ortamından alınmaktadır. Çevrimiçi bir talep formu olarak randevu alınmalı ve sonrasında da işlemler randevulu bir şekilde yapılmaktadır. Randevusuz hiçbir işlem yapılmamaktadır. Vfs Global randevusu ile belli başlı evrakların hazırlanması ve onay alması gerekmektedir. Randevu İşlemleri Ve Avustralya Vize Evrakları ve Belgeleri hakkında detaylı bilgi alabilmek için Long Vize Başvuru Merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Vize Başvuru Evrakları:

 • Barkotlu nüfus kayıt örneği,
 • Çalışmayan kişilerin sponsorlarına uygun evraklar,
 • Çalışan kişilerin işe giriş belgesi,
 • Barkotlu öğrenci belgesi,
 • Son üç aylık kazanç ve bankada olan para, minimum seviyenin üstündekiler değerlendirilmeye alınmaktadır,
 • Seyahat için sağlık sigortası,
 • Eğer erkenden rezervasyon yaptırıldıysa otel ve uçak rezervasyonları,
 • Elektronik davetiye (akraba gönderdiyse yakınlık derecesi şart) şeklindedir.
Avustralya Vizesi Vfs
Vfs Avustralya Vizesi

Vfs Avustralya Vizesi Konusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Vfs Avustralya vizesi almak isten kişiler gidiş amaçlarına uygun belgeleri toplamalıdır. Gidiş amaçlarını anlatan bir dilekçe yazılmalı ve bu dilekçeye Avustralya sınırları içerisinde sadık kalmalıdırlar. Vfs randevusu alan kişiler kendilerinden istenen evrakları eksiksiz ve hatasız toplamalıdır. Eksik ve hatalı evraklar süreci uzatacaktır.

Avustralya vize başvurusu için Long Vize Turizmi arayarak uzman bir destek alabilirsiniz. Vfs Avustralya vizesi almak isteyen ancak tam olarak ne yapması gerektiğini bilmeyen kişiler için uzman kadromuz 7/ 24 hizmet vermektedir. Tüm bu sürece ek olarak daha hızlı Avustralya vize işlemleri için de hızlı ve etkili bir şekilde yardımcı olmaktadır. Bu sayede daha hızlı vize alınması sağlanacaktır.

Avustralya vizesi almak isteyen kişiler randevu prensibini unutmamalıdır. Ayrıca tüm işlemler çevrimiçi olarak yapılmaktadır yani herkes işlemlerini internet üzerinden yapmak zorundadır. Gerekli belge ve parmak izi için mutlaka randevu alınarak gidilmelidir.

Avustralya’nın Vize İstemediği Ülkeler

Avustralya’ya seyahat etmek isteyen tüm yabancı uyruklu bireylerin vize almaları gerekmektedir.

 • 36 E-Visitor (E- Ziyaretçi) ülkelerinden birinin vatandaşı veya 9 Elektronik Seyahat Otoritesine (ETA) uygun ülkelerin vatandaşı,
 • Trans-Tasman Seyahat Düzenlemesi kapsamında Yeni Zelanda vatandaşı
 • Böyle Özel amaçlı vize gibi diğer kanunlar kapsamında vizesiz seyahat için uygun olan ülke vatandaşları.

Yeni Zelanda vatandaşlarına ek olarak, 45 E- Visitor (E – Ziyaretçi) vatandaşları ve ETA vizesine uygun ülkeler ve Ziyaretçi vizesine başvurmalıdırlar.

Türkiye’den Avustralya’ya seyahat etmek isteyen vatandaşların hangi tür pasaporta sahip olursa olsun vize başvurusu yapması gerekmektedir.

Avustralya Hakkında Genel Bilgiler

Nüfus24,99 milyon (2018)
Para BirimiAvustralya doları (AUD)
Resmi Diliİngilizce
DiniHristiyan
Telefon Kodu+61
Trafik Akış YönüSoldan
En Popüler YemekleriBalık – Pavlova – Şarap – Macadamia – Barramundi – Pancettalı Barbekü Karides
Gezilecek YerlerKakadu Ulusal Parkı – Great Barrier Reef, QLD – Sydney, NSW – Uluru (Ayers Rock), NT
BaşkentCanberra
ŞehirleriSydney – Melbourne – Canberra – Brisbane – Brisbane – Perth
Yüz Ölçümü7.692.024 km2
Zaman DilimiUTC+8 ile +10.5
İnternet Alan Adı.au
KurucusuWillem Janszoon
BaşkanıScott Morrison
Asgari ÜcretAvustralya Asgari ücreti 2021 yılı için vasıfsız işçi için 2863 $ olarak dikkat çekerken, vasıflı işçi için 3000 $’dır.
İklimiTropikal
Asker Sayısı59,023
Komşu ÜlkeleriEndonezya – Doğu Timor – Papua Yeni Gine – Solomon Adaları – Vanuatu – Yeni Kaledonya
Kuruluş Tarihi1 Ocak 1901
Avustralya Hakkında Genel Bilgiler
Vizesi Avustralya
Avustralya Vizesi
mail longvize E-Mail
[email protected]
whatsapp longvize WhatsApp Hattı
0553 716 03 25
Long Vize Çağrı Merkezi Mobil Hat
0553 716 03 25
longvize çalışma saatleri Pazartesi – Pazar
08:30 – 00:00
İletişim

Sosyal Medya

Sıkça Sorulan Sorular

Avustralya Vizesi İçin Gerekli Evraklar Nelerdir?

Vize almak için seyahat nedeninizi kanıtlayan evrakları beyan etmek zorundasınız. Gidiş amacınıza göre değişkenlik gösteren Avustralya Vize Evrakları Ve Belgeleri listesine Long Vize Başvuru Ve Randevu Merkezimizden ulaşabilirsiniz. Evraklarınızın eksiksiz olması ve gidiş amacınıza uygun olan evraklar gerekmektedir.

Avustralya Vizesi Ne Kadar Süreli Vize Veriyor?

Avustralya Vizesi Online bir vize türüdür. Aksi istenmedikçe 1 yılda 3 aylık vize verir. Birçok defa yapılan seyahatleriniz ispatlanır ise; daha uzun süreli vize verme olasılığı da vardır. Uzun süreli vize alma durumlarında Avustralya Vize Ücreti değişmemektedir. Güncel ücret listesine ulaşmak için Long Vize Başvuru Merkezinden detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Avustralya Vizesi İle Schengen Ülkelerine Gidebilir Miyim?

Avustralya Güney yarım kürede Okyanusya kıtasında yer alan bir ülkedir. Vize Türü olarak verilen vize sadece kendi ülkesinde geçerli olmak üzere verilir. Alınan Avusturya vizesi ile başka ülkelere seyahat edemezsiniz. Long Vize Başvuru Merkezi uzmanlarından Tüm prosedürleri öğrenebilir, sorunsuz Avustralya Vize İşlemlerinizi başlatabilirsiniz.

Avustralya Büyükelçiliği Yetki Alanları Nedir?

Avusturya Büyükelçiliği Türkiye’de seyahat amaçlı bulunan veya Türkiye’de ikamet eden Avustralya vatandaşları için hizmet sağlamaktadır. Ülkeler arası köprü görevi yapan Büyükelçilikler, kendi vatandaşlarının pasaport işlemleri gibi prosedürleri için de hizmet vermektedir. Büyükelçilikler Vize İşlemleri için Hizmet vermeyip, bu görevi Avustralya Konsolosluğu Vize bölümü gerçekleştirmektedir.

Avustralya Büyükelçiliğinden Nasıl Randevu Alabilirim?

Avustralya Büyükelçiliği direk başvuru almamaktadır. Görüşme için randevu almak zorunludur. Long Vize Başvuru Ve Randevu Merkezinden en hızlı randevuyu alabilirsiniz. Randevu alınmayan görüşmeler kabul edilmemekle birlikte, planlamalardan en az 30 gün öncesine randevu almanız tarafınız için faydalı olacaktır. Avustralya Vizesi Detayları için merkezimizden en doğru desteği alabilirsiniz.

Avustralya Büyükelçiliği Adresleri Nedir?

Avustralya Büyükelçiliği Büyük Esat, Uğur Mumcu Cd. No:88, 06700 Çankaya/Ankara‘dır. Avustralya Konsolosluğu İstanbul ilimizde bulunup, Tepecik Yolu No: 58 Etiler/ İstanbul adresinde konumlan maktadır. Avustralya Vize Ücretleri ve diğer tüm detaylar hakkında bilgi almak için Long Vize Başvuru Ve Randevu Merkezinden destek alabilirsiniz.

Avustralya Konsolosluğu Yetkileri Nelerdir?

Avustralya Konsolosluğu kısa dönem ve uzun dönemli başvuruları değerlendirip, sonuca bağlayan mercidir. Avustralya Ticari Vize ve turistik vize değerlendirmesi ya da aile birleşimi ve çalışma vizeleri gibi uzun dönemli vize değerlendirmesinde yetkilidir ev direk başvuru almaz. Long Vize Başvuru Ve Randevu Merkezimiz aracılığıyla evraklarınızı iletebilirsiniz.

Avustralya Konsolosluğu Direk Başvuru Yapabilir Miyim?

Avustralya Konsolosluğu direk başvuru almamaktadır. Long Vize Başvuru Merkezimiz aracılı ile Avustralya Vize Başvurusu işlemlerinizi başlatabilir, online başvuru formunuzu detaylı ve hatasız doldurtabilirsiniz. Eksiksiz, açıklayıcı ve hatasız doldurulmuş form vize sonucunuzu olumlu yönde etkileyebilir. Formunuzun tam doldurulmuş olması vize sonuçlanma sürenizi de sekteye uğratmadan çabuk sonuçlanmasına sebep olur.

Avustralya Konsolosluğu İşlemlerim İçin Randevu Almak Zorunda Mıyım?

Avustralya vize başvurusu online sistem üzerinden yapılmaktadır. Elçiliğe ulaşan form sonrasında Long Vize Başvuru Randevu Merkezi aracılığı ile randevu alıp biyometrik ve parmak izi işlemlerinizi gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Avustralya Vize Randevusu almadan işlemleriniz için görüşme sağlanamamaktadır.

Avustralya Aile/Arkadaş Ziyareti Vizesi Almak İçin Bir Tanıdığımın Olması mı Gerekli?

Almak istediğiniz Avustralya Ticari Vize değil de bir akraba ya da aile dostunuzu ziyaret etmek ise; mutlaka davetiye getirtmeniz gerekmektedir. Avustralya’dan davetiye gönderen kişi akrabanız ya da bir arkadaşınız olabilir. Bunu davetiye içeriğinde belirtmesi gerekir. Davetiye gönderen kişinin oradaki maddi ve çalışma durumu da önemlidir. Çalışmayan bir kişinin davetiye göndermesi uygun değildir.

Aile Arkadaş Davetiye Örneğine Nereden Ulaşabilirim?

Avustralya’daki akrabanız ya da arkadaşınızı ziyaret etmek için davetiye sunmanız Avustralya Vizesi başvurusu için en önemli ayrıntıdır. Davetiye Belediye onaylı olabileceği gibi dilekçe şeklinde de olabilir. Davetiye detaylarına Long Vize Başvuru Ve Randevu Merkezinden öğrenebilirsiniz.

Akraba Ziyaretinde Sunduğum Davetiyede Soyadı Tutmak Zorunda Mı?

Avustralya seyahatinizi bir arkadaş ya da bir akrabanızı ziyaret etmek için planlıyor iseniz; Yurt dışından davetiye almanız gerekmektedir. Davetiye gönderen kişi ile soyadı tutması mecburi değildir ama yakın akraba olması vize sonucunuz da daha artı bir durum sağlar. Gelen davetiye ile birlikte Avustralya Vize Evrakları Ve Belgeleri hakkında detaylı bilgiye Long Vize Başvuru Merkezinden temin edebilirsiniz.

Avustralya’dan Gelen Ticari Davetiye Orijinal Olmak Zorunda Mı?

Avustralya’ya ticari bir görüşmeye ya da stant ziyaretine gidiyor iseniz; mutlaka kanıtlayıcı bir evrak eklemeniz gerekmektedir. Ticari görüşmeler için yurt dışındaki firmadan Avustralya Konsolosluğu Vize Bölümüne hitaben Şirket antetli kağıdına kaşeli imzalı davetiye sunulması gerekmektedir. Stant ziyaretlerinde ise; fuar giriş biletinizi ibraz etmeniz gerekir.

Ticari Davetiyenin Kuralları Nelerdir?

Avustralya’ya ticari seyahat için yapılan vize başvurularında karşı şirketten mutlaka davetiyeniz olması gerekmektedir. Ticari Davetiye içeriğinde kişisel bilgileriniz, geliş sebebiniz mutlaka yazmalıdır. Davetiye başlığı Avustralya Büyükelçiliği Vize ya da konsolosluğuna hitaben olmalıdır. Ticari davetiye hakkında tüm detaylara Long Vize Başvuru Merkezinden ulaşabilirsiniz.

Ticari Davetiye İle Yapılan Başvurular Daha Mı Çabuk Sonuçlanır?

Yurt dışı seyahatleri için başvurulan vizelerin bir değerlendirme ve sonuçlanma süreleri vardır. Bazı Durumlarda vize süreleri daha az olurken aile birleşimi ve oturum vizelerinde süreç daha da uzamaktadır. Kısa süreli vize başvuruları sonuçlanma süreleri 1 hafta ile 15 gün arasında olmaktadır. Diğer tüm Avustralya Vizesi Kaç Günde Çıkar sorularınızın yanıtlarına Long Vize Başvuru Ve Randevu Merkezimizden ulaşabilirsiniz.

Turistik Vize Başvurusu Yaparken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Avustralya Turistik vize başvurusu yaparken gidiş amacınızı kanıtlayan tüm evrakları sunmanız gerekmektedir. Gidiş amacınızı ne kadar kanıtlar iseniz vizeyi olumlu olarak sonuçlandırmak bir o kadar net olur. Avusturya Turistik Vize başvurusunda otel ve uçak rezervasyonunuz mutlaka evraklar arasında olmalıdır. Avustralya Vize Formu doldurulurken gidiş sebebi muhakkak işaretlenmelidir.

Avustralya Turistik Vize Başvurumu Nereden Yapabilirim?

Avustralya Online sonuçlanan bir vize türüdür. Doldurulan Online form üzerinden değerlendirilir. Bu Sebeple form vizeniz açısından en önemli evrağınız dır. Avustralya Formunu eksiz ve hatasız doldurmak ve Avustralya Vizesi Dilekçe Örneği için Long Vize Başvuru Ve Randevu Merkezi uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz.

Avustralya Turistik Vize Evrakları Nelerdir?

Avustralya turistik vize başvurusu yaparken gidiş amacınızı kanıtlayan ve destekleyen her tür belgeyi hazırlamanız gerekmektedir. Türkiye’deki konumunuzu, maddi durumunuzu ve Avustralya’daki seyahat planınızı gerekçeleriyle kanıtlamanız gerekmektedir. Long vize Başvuru Merkezimizden alacağınız evrak listesi ile Avustralya Vize Başvurusu işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

Avustralya Vize Başvurusu İçin Bir Ücret Ödenme Gerekli Mi?

Tüm vize işlemlerinde olduğu gibi, Avustralya vize işlemleri için bir bedel alınmaktadır. Online form doldurulduktan sonra sistemin tamamlanması için Avustralya Vize Ücreti ödemesi sistem üzerinden kredi kartı ile gerçekleştirilir. Long Vize Başvuru Merkezinden tüm elçilik hizmet bedelleri listesine ulaşmak için destek alabilirsiniz.

Vize Başvurusu İçin Şahsen Bulunmama Gerek Var Mı?

Avustralya Vizesi Sistem Üzerinden yapılan online bir başvuru türüdür. Online başvuru tamamlandıktan sonra Avustralya Vize Randevusu günü şahsen başvuru da bulunup parmak izi kaydı oluşturmanız gerekmektedir. Bu Avustralya başvurusu il değil ise ve daha önceden vize almış iseniz, başvuruda olmanıza gerek olmadan Long Vize Başvuru Ve Randevu Merkezi sizin adınıza başvuru yapmada yetkilidir.

Avustralya Vize Başvurusu Kaç Günde Sonuçlanır?

Avustralya Vize başvurusu başvuru türüne göre değişmektedir. Kısa süreli yani Avustralya Turistik Vizesi, Aile arkadaş ziyareti vizesi ise; parmak izi verdikten sonra ortalama 1 hafta ile 10 gün arasında sonuçlanmaktadır. Uzun süreli oturum başvuruları ise; 3 ile 6 ay arasında sonuçlanmaktadır. Vize sürecinizin sorunsuz ilerlemesi adına Long Vize Başvuru Merkezi uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz.

Avustralya Turistik Vize Evrakları Nelerdir 2021?

Seyahat amacınız gezmek, değişik kültürler ve ortamlar tanımak içinse Avustralya Turistik Vize Başvurusunda bulunmanız gerekmektedir. Başvuru evrakları arasında Türkiye’deki maddi durumunuzu, statünüzü ve seyahat nedeninizi kanıtlayan belgeleri sunmanız gerekmektedir. Eksiksiz ve sorunsuz bir başvuru yapmak için Long Vize Başvuru Merkezinden evrak listesi ve Avustralya Vize Formu doldurma desteği alabilirsiniz.

Avustralya Ticari Vize Evrakları Nelerdir?

Seyahat amacınız bir stant ziyareti ya da bir şirket ile ticari bir görüşme yapmak içinse Avustralya Ticari Vize Başvurusu yapmanız gerekmektedir. Başvuru evraklarınızın en önemlisi Karşı taraftan gelen davet mektubudur. Davet mektubunda kimlik bilgileri, gidiş amacınız detaylı olarak ifade edilmesi gerekmektedir. Long Vize Başvuru Merkezinden Gerekli evrak listesi İle Hızlı Avustralya Vize Randevusu hakkında destek alabilirsiniz.

Avustralya Turistik Vize Başvurusunda Oteli Satın Almak Zorunda Mıyım?

Avustralya turistik seyahat planınızda kanıtlayıcı evrakları hazırlarken dikkat etmeniz gereken en önemli evraklardan birisi otel rezervasyonunuzdur. Otelinizi satın almak vizenizin olumlu sonuçlanmasına garanti değildir. Satın alınmayan otellerin rezervasyon opsiyon tarihinin geçerli olması çok önemlidir. Long Vize Başvuru Merkezinden tüm rezervasyon hizmetleri ve Gidiş nedeninizi açıklayan Avustralya Vizesi Dilekçe Örneği hakkında destek alabilirsiniz.

Elle Doldurulmuş Vize Formu Kabul Ediliyor Mu?

Avustralya vize başvuruları Online olarak sistem üzerinden yapılmakta olup başvuru formları bilgisayar ortamında doldurulmaktadır. Elle doldurulmuş formlar kabul edilmemektedir. Online sistem üzerinden doldurulan form sonunda Avustralya Vize Ücretini de ödeye bilmektesiniz Sorunsuz bir form doldurmak için Long Vize Başvuru Merkezimizden destek alabilirsiniz.

Avustralya Vize Formu Hangi Dilde Doldurulmalıdır?

Avustralya Vizesi başvurusu yapabilmek için sistem üzerinden online formun doldurulması gerekmektedir. Başvuru Formu İngilizce olup, Türkçe yazı karakterini sistem kabul etmemektedir. Hatalı, yanlış doldurulup tamamlanmış başvuru formu geri dönülüp düzeltilemez. Vize sürecinizde sorun çıkamaması için Long Vize Başvuru Merkezi uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz.

Avustralya Vize Formu Olmadan Başvuru Yapabilir Miyim?

Avustralya’ya seyahat etmek isteyen kişiler online formu sistem üzerinden doldurup, ödemesini yapmanız gerekmektedir. Sadece başvuru evrakları ile form olmadan başvuru yapılamamaktadır. Avustralya Vize İşlemlerinizin sorunsuz ve kısa zamanda ilerlemesi için Long Vize Başvuru Ve Randevu Merkezimizden destek alabilirsiniz.

Avustralya Vize İşlemleri İçin Nereden Destek Alabilirim?

Avustralya Vizesi Online başvuru yapılan ve hassas olan bir vize türüdür. Başvuru formunun, eksik, hatalı ve yanlış doldurulması sonucunda vizenizin olumsuz gelme ihtimali yüksek olur. Long Vize Başvuru Merkezi deneyimli ve uzman kadrosundan destek alabilirsiniz. Seyahat planınızı anlatan Avustralya Vize Dilekçe Örneklerine ulaşabilirsiniz.

Avustralya Vize İşlem Bedelini Elden Ödeyebilir Miyim?

Avustralya vize başvurularını online olup vize sonucu da mail üzerinden belge şeklinde gelmektedir. Avustralya Vize başvurusu bilgisayar ortamında yapılır ve Avustralya Büyükelçilik Vize harcı sistem üzerinden kredi kartı ile ödenmektedir. Vize harç bedeli elden yapılamamaktadır.

Avustralya Vize İşlemlerini Nasıl Hızlandırabilirim?

Yurt dışı seyahat planı yaparken vize başvuru ve sonuçlanma süresini de göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Olası bir aksaklıkta müdahale edebilmek için seyahat tarihinizden 6 ay öncesinden başvuruda bulunabilirsiniz. Long Vize Başvuru Ve Randevu Merkezi uzmanlarından destek alarak Avustralya Vize Randevu İşlemlerinizi hızlandırabilirsiniz.

Avustralya Vize Randevusunu Nereden Alabilirim?

Avustralya online başvurularının tamamlanması için, parmak izinizi sisteme kaydetmesi gerekmektedir. Bu kaydı oluşturabilmek için önceden randevu almanız ve Tüm prosedürleri gerçekleştirmiş olmanız gerekmektedir. Avustralya Vize Başvurusu işlemleriniz başlatmak ve parmak izi vermeniz için gerekli olan randevuyu en yakın zamana alabilmek için Long Vize Başvuru Ve Randevu Merkezimizden destek alabilirsiniz.

Avustralya Vizesi İçin Randevu Almadan Başvuru Yapabilir Miyim?

Avustralya Vize başvurularında online form doldurulmadan vize başvurusu yapılamayacağı gibi, randevu almadan da parmak izinizi veremezsiniz. Long Vize Başvuru Ve Randevu Merkezi uzmanlarından Avustralya Vize Formu doldurma ve hızlı randevu alma ve eksiz evrak hazırlama konularında destek alabilirsiniz.

Randevu Günü Başvuruda Bulunmak Zorunda Mıyım?

Tüm Vize başvuru süreçleri randevu günü işlemlerin tamamlanması ile başlamış olur. İlk defa Avustralya’ya seyahat edecek iseniz; randevu günü başvuruda şahsen bulunmanız ve parmak izi vermek zorundasınız. Yapılan Bu başvuruda parmak iziniz sistemde kayıtlanmış olur ve bir başka Avustralya vize başvurunuzda parmak izi vermenize gerek kalmadan Long Vize Başvuru Merkezi sizin adınıza başvuru yapamaya yetkilidir. Ayrıca; Uzman kadromuzdan Avustralya Vize Ücreti ve detayları hakkında da bilgi alabilirsiniz.

Avustralya Vize Ücreti Nedir?

Avustralya vize ücretleri başvuru şekline göre değişmektedir. Kısa süreli vize başvuruları ile uzun dönemli aile birleşimi ve oturum vize başvuru ücretleri değişkenlik göstermektedir. Vize Ücretleri sistem üzerinden ödenmekte olup, kredi kartından tahsil edilmektedir. Yanlış yapılan ödemeler geri iade sürecinde büyük zaman almaktadır. Tüm Avustralya Vize İşlemleriniz ve vize ücretleri hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Online Sistem Vize Bedeli Elden Ödenebilir Mi?

Avustralya Büyükelçilik Vize Harç bedelleri sistem üzerinden kredi kartı ile ödenmektedir. Elden nakit olarak ödeme alınmamaktadır. Ödemesi yapılmayan Online başvuru formu tamamlanmış sayılmamaktadır. Long Vize Başvuru Ve Randevu Merkezimizden Avustralya Vize Başvurusu için gerekli tüm bilgilere ulaşabilir, işlemlerinizi eksiksiz olarak tamamlayabilirsiniz.

Avustralya Elçilik Harç Bedellerini Nereden Öğrenebilirim?

Avustralya vize bedelleri güncel kur üzerinden kredi kartı ile tahsil edilmektedir. Başvuru şeklinize göre Avustralya Konsolosluğu Vize Ve Elçilik bedelleri değişmektedir. Güncel tüm elçilik ve vize harç bedelleri listesine ulaşmak için Long Vize Başvuru Merkezinden destek alabilirsiniz.

Vize Talep Dilekçesi Nedir?

Avustralya seyahatleriniz için vize başvurusunda bulurken, niçin bu vizeye başvurduğunuzu yani; gerekçelerinizi ve durumunuzu anlatan bir talep dilekçesi de eklemenizde fayda vardır. Avustralya Başvuru Formu ile bu vize talep dilekçesi birbirini destekleyici belge niteliğindedir. Başvurunuza uygun en iyi dilekçeyi hazırlaması için Long Vize Başvuru Ve Randevu Merkezi uzmanlarından destek alabilirsiniz.

Vize Talep Dilekçesi Hangi Dilde Yazılmalıdır?

Avustralya’ya seyahat etmek için hazırlanan vize evrakları arasında niyet mektubunuz yani vize talep dilekçenizin olması Avustralya Konsolosluğu Vize Bölümü gözünde daha da etkili olmasına neden olmaktadır. Yazılan dilekçenin İngilizce olması standartlar açısından daha uygundur. Gerekli vize talep dilekçesi ve Avustralya Vize Evrakları Ve Belgeleri hakkında destek almak için Long Vize Başvuru Merkezinden destek alabilirsiniz.

Avustralya Vize Talep Dilekçesi Örneğini Nereden Bulabilirim?

Vize talep dilekçesi gidilecek ülkeye; ne amaçla gidileceğini, ne kadar süre kalacağını açıklayan iyi niyet mektubudur. Bu Dilekçe gidecek kişinin durumuna göre, şahsına özel olarak hazırlanmaktadır. Online form üzerinden destekleyici evraklar arasına eklenmesi vize sürecinize olumlu etki yaratmaktadır. Avustralya Vizesi işlemlerini hızlandırmak ve Dilekçe örnekleri hakkında detaylı bilgi almak için Long Vize Başvuru Ve Randevu Merkezimizden destek alabilirsiniz.

Avustralya Ticari Vize Kaç Günde Çıkar?

Avustralya’ya seyahat amacınız bir ticari görüşme ya da bir stant ziyareti ise; vize başvurunuzda ticari seyahati seçmeniz gerekmektedir. Ticari Vize Ve Avustralya Turistik Vize parmak izi verildikten sonra ortalama 3 ile 10 iş gün arasında sonuçlanmaktadır. Başvurunuzun çabuk sonuçlanması adına Long Vize Başvuru Merkezinden destek alabilir, Ticari Avustralya Vize Evrakları Ve Belgeleri listesine ulaşabilirsiniz.

Avustralya Uzun Süreli Vize Başvuruları Kaç Günde Sonuçlanır?

Avustralya Konsolosluğu Vize Bölümünde, Kısa dönem ve uzun dönem olmak üzere iki tür başvuru şekli vardır. Uzun dönem başvuruları yani; aile birleşimi ya da çalışma vizeleri sonuçlanma süreleri ortalama 3 ile 6 ay sürmektedir. Başvuru sürecinin takibi için Long Vize Başvuru Merkezinden destek alabilir, elçilikten ekstra istenebilecek ek evrak prosedürünü kaçırmadan gerçekleştirebilirsiniz.

Avustralya Vizesi Sonuçlanmasını Etkileyen Faktörler Nelerdir?

Avustralya Vizesi Online bir vize türüdür ve bilgisayar ortamında sistem üzerinden doldurularak Avustralya Vize İşlemlerine başlanır. Hatasız ve eksiksiz doldurulmuş bir form, vize sürecinizde geri dönmeden prosedürün hızlı ilerlemesine sebep olur. Şahsınıza hazırlanmış İngilizce başvuru formu ve tam ve doğru evraklar ile birlikte düzgün bir başvuru gerçekleştirebilirsiniz.

Vfs Avustralya Yetkileri Nelerdir?

Vfs Avustralya Online formu doldurulmuş, sistem üzerinden ödemesi yapılmış, vize evraklarını teslim alan, parmak izi dosyası oluşturan ve Bunları Konsolosluğa ileten kurumdur. Avustralya Vize Randevusu almadan İşlem gerçekleştirememektedir. Başvurularınız da geç kalmamak adına Long Vize Başvuru Ve Randevu Merkezimizden hızlı işlem için destek alabilirsiniz.

Vfs Avustralya Vize Sonucunu Belirmekte Yetkili Midir?

Vfs Avustralya Vize Başvurularında Sonucuna onay ya da ret verme yetkisine sahip değildir. Dosyaları teslim alma, tasnif etme ve evrakları gerekli mercilere iletme yetkisine sahiptir. Eksik ya da yanlış evrak ile başvuru yapmanıza izin vermez ve evrakları teslim almaz. Sorunsuz bir Avustralya Vize İşlemlerinizi yapmak için Long Vize Başvuru Merkezi uzmanlarından destek alabilirsiniz.

Vfs Avustralya Randevu Almadan İşlem Yapar Mı?

Avustralya’ya seyahat planlaması yaparken vize başvuru ve sonuçlanma süresini de göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Herhangi bir neden ile yaşanan aksaklıktan vize sonuçlanma süreniz geç kalabilir ve seyahat planınız aksayabilir. Olası aksaklıklara neden olmadan Long Vize Başvuru Ve Randevu Merkezimizden hızlı bir şekilde Avustralya Vize Randevusu Alabilirsiniz.

Soru sorun

Scroll to Top