Vizesi Galler

Galler Vizesi

Galler vizesi almak isteyenler için ayrıntılı bilgileri bu sayfadan bulabilirsiniz. Öncelikle Galler bir Birleşik Krallık ülkesidir ve bu yüzden alınacak vize Birleşik Krallık Vize olarak adlandırılmaktadır. Yani aldığınız Birleşik Krallık ile Kuzey İrlanda, İskoçya ve Galler ülkelerine giriş iznine sahip olursunuz.  Galler vize almak için bordo pasaport veya yeşil pasaport fark etmeksizin herkesin vize alması gerekmektedir.  Vize alması çok zor olan Galler için detaylı belgelendirmeler yapılmalıdır. Bu konuda Long Vize Turizm tüm çalışmaları detaylı olarak yapıp vizenizin olumlu olma şansını arttırmaktadır.

Birleşik Krallık Galler Vize

Öncelikle Galler’e seyahat amacınızı belirleyip ona göre istenen evraklara bakmalısınız. İstenen evraklardaki güncel duruma bakmak da çok önemlidir. Bu konuda sizin yükünüzü azaltacak olan firmamıza güvenebilirsiniz. Galler vizesinin formunu eksiksiz ve tam doldurulmalı ve diğer evraklarınızla tutarlı olmalıdır. Hazırlayacağınız evraklar da sizin mesleki durumunuzla uygun şekilde olmalıdır. Tüm evraklarınızı hazırladıktan sonra hepsi ayrı ayrı gruplandırılmalıdır. Bu evrakların eksik olması durumunda vizenizin red yanıtı alacağını ve sicilinizin zarar göreceğini unutmayınız. Bu yüzden güvenilir firmamızla evraklarınızı hazırlamanız tavsiye edilir.

galler vizesi 1

Galler Vizesi İçin Gerekli Evraklar

Galler vizesini almak için tüm evraklarınızın İngilizce olarak hazırlanması çok önemlidir. Bu noktada sıkıntı yaşayanlar firmamız ile iletişime geçebilirler. Vize evrakları hangi vize türünü tercih ettiğinize göre değişmektedir veya ek belge de istenebilmektedir. Ancak genel belgeler aşağıdaki gibidir:

Pasaport: En az 6 ay geçerliliği olabilecek ve en az da 2 sayfası boş olan

Galler Vize Formu: Bu belge İngilizce olarak doldurulmalı.

Bilet: Uçak biletiniz ve rezervasyonlarınız İngilizce bir şekilde bildirilmeli.

Gezi Programı: Detaylı olarak nerelere gideceğinizi, ne kadar kalacağınızı bildirmelisiniz.

Banka Hesap Dökümü: Bankanızdan içinde en az 4000 tl olduğunu gösteren bir döküm.

İşveren Yazısı: Maaş ve pozisyon durumlarını gösteren, işe başlama tarihini gösteren bir belge.

SGK Dökümü: Sgk hizmet dökümünüz bulunması gerekir.

Varlıklar: Tapu, araç ruhsatı, kira geliri gibi bilgilerin gösterildiği belgeler.

Askerlik Durumu: Askerlik yapıp yapmadığına dair bir belgedir.

Evlilik Cizdanı: Eğer evliyse evlilik cüzdanı sunulmalı

Detaylı bilgi almak için Tıklayın

Sıkça Sorulan Sorular

Galler Vizesi Nasıl Alınır?

Galler Vizesi ve vize işlemleri ülkemizden seyahat edecek olan vatandaşların yapmak zorunda oldukları işlemlerdir. Galler vize işlemleri yetkili vize başvuru merkezi üzerinden gerçekleştirilmekte olup, vize başvuruları randevu usulüne bağlı olarak yapılmaktadır. Vize işlemlerinin ilk aşaması vize randevunuzun alınmasıdır. Daha sonra randevu gününe kadar olan süreçte Galler Vize Evrakları Ve Belgeleri güncel olarak hazırlanır ve randevu gününde başvuru merkezine sunularak vize başvuru sonucu beklenmeye başlanır. Galler vize başvuru işlemlerine dair daha detaylı bilgi sahibi olmak için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezimizi arayabilirsiniz.

Galler Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Galler vize başvuru işlemleri, yetkili vize başvuru merkezinin yoğunluk yaşanmaması adına randevu usulü ile gerçekleştirilmektedir. Galler vizesi için randevu alınmasının ardından vize evrakları ve belgeleri doğru ve eksiksiz bir şekilde hazırlanır ve başvuru ücreti ödenerek vize işlemleri gerçekleştirilir. Bu aşamadan sonra vize başvurunuzun sonuçlanma süresi başlamış olur. Galler vize işlemlerinin tamamlanmasının ardından 15 günlük bir süreçte vize başvurunuzun sonuçlanması sürmektedir. Galler Vizesi Kaç Günde Çıkar ve vize işlemleri nelerdir öğrenmek için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezimizi arayabilirsiniz.

Galler Vize Başvurusu İçin Randevu Almak Gerekir Mi?

Galler Vize İşlemleri ülkemizden seyahat edecek olan vatandaşların yapmaları zorunda oldukları işlemlerdir. Galler vize başvuru işlemleri yetkili vize başvuru merkezi üzerinden gerçekleştirilmekte olup, vize başvuruları randevu usulüne bağlı olarak yapılmaktadır. Vize işlemlerinin ilk aşaması vize randevunuzun oluşturulmasıdır. Daha sonra randevu gününe kadar olan süreçte Galler vize evrak ve belgeleri güncel olarak hazırlanır ve randevu gününde başvuru merkezine teslim edilir. Galler Vizesi Nasıl Alınır öğrenmek ve vize başvurularınızı güven içerisinde gerçekleştirmek için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezimizi arayabilirsiniz.

Soru sorun

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi: