Vizesi Myanmar

Myanmar Vizesi

Myanmar vizesi, ülkeye gidecek olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için vize şartı getirmiştir. Ülkeye gitmek isteyenlerin vize işlemlerini başarılı bir şekilde tamamladıktan sonra seyahatlerini engelleyecek herhangi bir durum bulunmuyor. Vize uygulaması şartı diplomatik, hizmet, hususi ve umuma mahsus pasaport sahipleri içinde geçerlidir. Myanmar, Asya Kıtası’nın güneyinde yer alan doğal güzellikleri bulunan bir ülkedir. Her yıl ülkeye farklı sebeplerden dolayı birçok kişi gidiyor. Ülke dışarıdan gelen tüm turist ve yabancılar için vize uygulamasını zorunlu bir hale getirmiştir vize olmadan ülkeye girilemeyeceğini bildirmiştir.

Myanmar Vize işlemleri konusunda hizmet veren profesyonel firmalar bulunduğu için bu konuda destek almak her zaman büyük bir avantajdır. Bu sebeple firmamız tarafından sunulan vize işlemleri için dilediğiniz zaman destek alabilirsiniz. Profesyonel ekibimiz bu konuda sizin adınıza tüm işlemleri başından sonuna kadar takip edecektir.

Myanmar Vize İçin Gerekli Belgeler

Myanmar’a gitmek isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının gideceği tarihi önceden belirlemeleri ve vize için gerekli başvuruları ilgili birimlere yapmaları gerekir. Gidecek vatandaşlar öncelikle vize türünü belirlemeleri gerekir. Gerekli belgeler;

6 ay geçerliliği bulunan pasaport belgesi

Yakın tarihlerde çekilmiş 2 adet biyometrik fotoğraf

Nüfus cüzdanı fotokopisi

Ülkeye giriş yapılacak tarih ve aynı şekilde çıkış yapılacak tarihin bulunduğu belge

Uçak bileti bilgileri

Hangi konaklama merkezinde kalınacaksa orayla ilgili bilgileri veren belge

Şahsi banka hesap ekstresi

myanmar vizesi 1

Vize Nereden Alınır

Myanmar’a gidecek olan kişiler vize türünü belirledikten sonra ülke konsolosluğundan randevu alması gerekir. Konsolosluğa şahısların bizzat kendisinin gitmesi gerekir çünkü burada mülakatlar yapılarak vizeler hazırlanır. Ayrıca konsoloslukta parmak izi verilmesi de gerekiyor. Mülakatlar sırasında kişilerin özgeçmişleri ile ilgili kısa bilgiler alınır. Konsoloslukta çalışan kişiler, mülakata girecek olan şahıslara göçmen gözüyle baktıkları için mülakat zorunluluğu bulunur. Başarılı bir Myanmar vize işleminin gerçekleşebilmesi için gidecek olan kişilerin öncelikle Myanmar konsolosluğu vize teslim etmeleri gerekli tüm evrakları başarılı bir şekilde hazırlaması gerekir. Bu konuda tecrübeli bir hizmet sunan firmamız sizin adınıza gerekli tüm belgelerinizi hazırlayarak sizlere yardımcı olur ve böylece işleriniz daha seri ve hızlı bir şekilde ilerler.

Detaylı bilgi için tıklayınız

Sıkça Sorulan Sorular

Myanmar Vizesi Nasıl Alınır?

Myanmar, seyahatlerini gerçekleştirebilmeniz için gerekli olan Myanmar Vizesine başvuru yapmak isteyen vize başvuru sahipleri Myanmar Konsolosluğundan öncelikli olarak Vize Randevusu alması gerekmektedir.Randevu oluşturulduktan sonra Myanmar Konsolosluğunun istemiş olduğu Evrak Listesi hazırlanarak randevu gününde konsolosluğa takdim edilir ve Vize Başvurusu gerçekleştirilir. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezini Arayıp Myanmar Konsolosluğundan Vize Başvuru İşlemlerini Gerçekleştirebilirsiniz. Vize işlemleri ile ilgili diğer detaylar için Long Vize Turizm ile irtibat kurabilirsiniz.

Myanmar Vizesine Konsolosluktan Mı Başvuru Yapılır?

Myanmar Vizesine başvuru yapacak vize başvuru sahipleri Myanmar Ülkesinin bir başvuru merkezi olmadığı için Myanmar vizesine Konsolosluktan gerçekleştirmesi gerekmektedir. Myanmar Konsolosluğu Randevu sistemi ile çalıştığı için öncelikli olarak randevu alınması gerekmektedir. Randevunuzu aldıktan sonra gerekli evrakların tamamlanması ile vize başvurusu yapılır. Firmamız Long Vize Başvuru Merkezi sizlerin bilgileriyle Myanmar Konsolosluğundan Myanmar Vize Randevusu alıp Başvurunuzu gerçekleştirebilir. Myanmar vize başvuru işlemleriniz için detaylı bilgiye ulaşabilmek için Long Vize Turizm ile irtibat kurabilirsiniz.

Myanmar Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Myanmar vize işlemleri konsolosluk üzerinden gerçekleştirilmekte olup, vize başvurusu, randevu sistemi üzerine kuruludur. Myanmar Vize İşlemleriniz için randevunuzun alınması ve randevu gününe kadar evraklarınızın güncel olarak hazırlanması işlemi ile devam edilir. Randevu günü tamamlanmış olan evraklar ile bir başvuru dosyası hazırlanır ve konsolosluğa sunularak başvuru sonucu beklenmeye başlanır. Bütün bu işlemler ve başvurunun sonuçlanması ortalama 7 ile 15 gün kadar sürmektedir. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile vize başvurunuzu sorunsuz gerçekleştirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Myanmar Vize Başvurusu İçin Randevu Almak Gerekir Mi?

Myanmar vize başvurusu yetkili bir vize başvuru merkezi olmamasından ötürü Myanmar Konsolosluğu üzerinden gerçekleştirilmektedir. Myanmar Konsolosluğu Vize başvuruları esnasında yoğunluk yaşanmaması ve evrak takibinin kolay yapılması adına vize başvurularında randevu usulü çalışmaktadır. Vize randevusu yine konsolosluk üzerinden alınarak vize başvuru işlemleri gerçekleştirilir. Myanmar Vize randevunuzu almak ve vize başvurunuzu gerçekleştirmek için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi sizlere profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Sizlerde bu ayrıcalıklı hizmetten faydalanabilmek ve Myanmar vizesi kaç günde çıkar öğrenmek için Long Vize Turizm ile iletişime geçebilirsiniz.

Myanmar Vizesi İle Hangi Ülkelere Seyahat Edilebilir?

Myanmar, ülkemizde seyahat planı yapan vatandaşlarımız için seyahat öncesinde vize talep eden ülkelerden birisidir. Seyahat öncesinde Myanmar Vize İşlemleri yapmanız zorunlu bir prosedürdür. Vize başvuru işlemlerinizi gerçekleştirerek alacağınız vize ile Myanmar seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz. Alacağınız vize sadece Myanmar seyahatinizde kullanılabilmektedir. Bu vize ile Myanmar‘a giriş yapabilir ancak buradan başka bir ülkeye geçiş yapamazsınız. Vize başvuru ve randevu işlemleriniz için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezini tercih ederek profesyonel bir hizmet alabilir ve Myanmar turistik vizesine rahatlıkla başvuru yapabilirsiniz.

Soru sorun

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi: