Vizesi Nauru

Nauru Vizesi

Nauru vizesi almak kişiler için sanıldığı kadar kolay bir işlem değildir. Bu vizenin alınabilmesi için ülke içerisinde herhangi bir resmi kurum bulunmuyor ve kişiler bu vizeyi alabilmek için yurtdışında bulunan kurumlardan vize temini yapmak zorundadır. Nauru vize işlemleri her pasaport sahibinin yapmak zorunda olduğu işlemlerdir.

Diplomatik, Hususi, Umumi ve Hizmet pasaportlarının tamamı vize almak zorundadır. Vize işlemlerinin yerine getirilebilmesi için kişilerin hazırlamak durumunda oldukları birtakım evraklar vardır. Bu evrakların hem doğru hem de eksiksiz olması gereklidir. Ancak evrak hazırlama sürecinde mutlaka güncel evrak listesinden yararlanılmalıdır. Her sene güncellenen evrak listesi kişilerin vize türüne göre farklı belgeler de içerebiliyor.

Nauru Vize İşlemleri Nasıl Yapılır?

Nauru vize başvurusu için kişiler konsolosluk tarafından yetkilendirilen vize başvuru merkezlerinden yararlanabilirler. Çünkü ülke içerisinde başvuru için Nauru’ya ait bir resmi kurum ya da kuruluş bulunmamaktadır. Vize işlemleri için Long Vize firmamızın hizmetlerinden yararlanarak bu işlemleri daha kolay şekilde yapabilme imkânınız bulunuyor. Bu işlemler için gerekli olan evraklarınızı bizlere ulaştırmanız ve vizenizi hangi tarihe kadar almanız gerektiğini belirtmeniz yeterli olmaktadır. Vize işlemleri yapılırken mutlaka vize türüne uygun evrak hazırlanması gereklidir. Bu aşamada profesyonel personellerimiz sizlere hangi vize türü için hangi evrakları hazırlamanız gerektiği konusunda detaylı bilgiler verecektir.

nauru vizesi 1 1

Vize Evrakları Neler?

Nauru vize evrakları ve belgeleri içerisinde pasaport son derece önemlidir. Vizenin bitiminden 6 ay sonrasına kadar geçerliliği bulunması gerekli olan pasaportun en az iki tane boş yaprağının bulunmasına önem verilmelidir. Eskimiş ve yıpranmış olan pasaportlarınızı yenilemeden işlem yapmayınız. Bununla birlikte vize işlemlerinde mutlaka başvuru formunu eksiksiz şekilde doldurun ve bu form üzerinde yer alan vize türü kısmını mutlaka dikkatli şekilde işaretleyin. Vize türüne uygun belge hazırlamadığınızda ya da dilekçe yazmadığınızda muhtemelen ret yanıtı alırsınız. Long Vize Turizm olarak sizlere Nauru vizesini kısa sürede alabilmenizde yardımcı oluyoruz. Bu süreçte hem evrakların hazırlanması hem işleme koyulması hem de sonrasında vizenin teslim alınmasında profesyonel olarak sizlere en iyi hizmet desteğini sunuyoruz.

Detaylı bilgi için tıklayınız

Sıkça Sorulan Sorular

Nauru Vizesi Nasıl Alınır?

Nauru, seyahatlerini gerçekleştirebilmeniz için gerekli olan Nauru Vizesine başvuru yapmak isteyen vize başvuru sahipleri Nauru Konsolosluğundan öncelikli olarak Vize Randevusu alması gerekmektedir. Randevu oluşturulduktan sonra Nauru Konsolosluğunun istemiş olduğu Evrak Listesi hazırlanarak randevu gününde konsolosluğa takdim edilir ve Vize Başvurusu gerçekleştirilir. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezini Arayıp Nauru Konsolosluğundan Vize Başvuru İşlemlerini Gerçekleştirebilirsiniz. Vize işlemleri ile ilgili diğer detaylar için Long Vize Turizm ile irtibat kurabilirsiniz.

Nauru Vizesine Konsolosluktan Mı Başvuru Yapılır?

Nauru Vizesine başvuru yapacak vize başvuru sahipleri Nauru Ülkesinin bir başvuru merkezi olmadığı için Nauru Vizesine Konsolosluktan gerçekleştirmesi gerekmektedir. Nauru Konsolosluğu Randevu sistemi ile çalıştığı için öncelikli olarak randevu alınması gerekmektedir. Randevunuzu aldıktan sonra gerekli evrakların tamamlanması ile vize başvurusu yapılır. Firmamız Long Vize Başvuru Merkezi sizlerin bilgileriyle Nauru Konsolosluğundan Nauru Vize Randevusu alıp Başvurunuzu gerçekleştirebilir. Nauru vize başvuru işlemleriniz için detaylı bilgiye ulaşabilmek için Long Vize Turizm ile irtibat kurabilirsiniz.

Nauru Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Nauru vize işlemleri konsolosluk üzerinden gerçekleştirilmekte olup, vize başvurusu, randevu sistemi üzerine kuruludur. Nauru Vize İşlemleriniz için randevunuzun alınması ve randevu gününe kadar evraklarınızın güncel olarak hazırlanması işlemi ile devam edilir. Randevu günü tamamlanmış olan evraklar ile bir başvuru dosyası hazırlanır ve konsolosluğa sunularak başvuru sonucu beklenmeye başlanır. Bütün bu işlemler ve başvurunun sonuçlanması ortalama 7 ile 15 gün kadar sürmektedir. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile Nauru vize başvurunuzu sorunsuz gerçekleştirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Nauru Vize Başvurusu İçin Randevu Almak Gerekir Mi?

Nauru vize başvurusu yetkili bir vize başvuru merkezi olmamasından ötürü Nauru Konsolosluğu üzerinden gerçekleştirilmektedir. Nauru Konsolosluğu Vize başvuruları esnasında yoğunluk yaşanmaması ve evrak takibinin kolay yapılması adına vize başvurularında randevu usulü çalışmaktadır. Vize randevusu yine konsolosluk üzerinden alınarak vize başvuru işlemleri gerçekleştirilir. Nauru Vize randevunuzu almak ve vize başvurunuzu gerçekleştirmek için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi sizlere profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Sizlerde bu ayrıcalıklı hizmetten faydalanabilmek ve Nauru Turistik Vize başvurusu için Long Vize Turizm ile iletişime geçebilirsiniz.

Nauru Vizesi İle Hangi Ülkelere Seyahat Edilebilir?

Nauru, ülkemizde seyahat planı yapan vatandaşlarımız için seyahat öncesinde vize talep eden ülkelerden birisidir. Seyahat öncesinde Nauru Vize İşlemleri yapmanız zorunlu bir prosedürdür. Vize başvuru işlemlerinizi gerçekleştirerek alacağınız vize ile Nauru seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz. Alacağınız vize sadece Nauru seyahatinizde kullanılabilmektedir. Bu vize ile Nauru’a giriş yapabilir ancak buradan başka bir ülkeye geçiş yapamazsınız. Vize başvuru ve randevu işlemleriniz için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezini tercih ederek profesyonel bir hizmet alabilirsiniz.

Soru sorun

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi: