Vizesi Vietnam

Vietnam Vizesi

Vietnam vizesi, detaylı bilgi için şirketimizle irtibata geçebilirsiniz. İnsanlar, bir ülkeden başka bir ülkeye çeşitli nedenlerden dolayı seyahat etmek isterler. Ancak bir ülkeden başka bir ülkeye seyahat edebilmek için her ülkenin kendine göre bazı kuralları ve şartları bulunmaktadır. Güneydoğu Asya ülkeleri arasında yer alan Vietnam, doğal güzellikleri ve tarihi yapısıyla görülmesi gereken ülkelerden birisidir. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları, Vietnam’a seyahat edebilmek için vize almaları gerekir.

Hususi pasaport, hizmet pasaportu veya diplomatik pasaportu olanlar 90 günden az seyahatleri için vize başvurusunda bulunmalarına gerek yoktur. Ancak yeşil pasaport sahipleri Vietnam’a 90 günden az seyahatleri için vize başvurusunda bulunmaları zorunludur. Vietnam’a seyahat edecek kişilerin vize başvurusu yapmaları gerekir. Vietnam vizesini alabilmek için bazı işlemlerin ve evrakların tamamlanması gerekir. Vietnam vize başvurusu Büyükelçilik tarafından yetkilendirilen Long Vize Turizm şirketimiz ile irtibata geçip hizmet alabilirsiniz.

Vietnam Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Vietnam vizesi başvuru, Vietnam Büyükelçiliği’ne yapılmaktadır. Öncelikle Vietnam seyahat edecek kişilere seyahat nedenini belirleyip buna uygun şekilde vize başvurusu yapması gerekir. Vize işlemleri ve evrakları resmi nitelik taşıyan işlemlerdir. Bu nedenle Vietnam başvurusundan önce Long Vize turizm ile irtibata geçerek hizmet alabilirsiniz. Şirketimizde bulunan ülke temsilcileri ve uzman personelimiz vize işlemlerinin nasıl yapıldığı ve sürecin nasıl ilerlediği hakkında detaylı bir şekilde bilgi verecektir.

Vietnam seyahat nedeni belirledikten sonra Vietnam Büyükelçiliği’ne Vietnam vize formu teslim edilmesi gerekir. Başvuru formu ve gerekli diğer evraklardaki bilgilerin doğru olması ve eksiksiz bir şekilde tamamlanması çok önemlidir. İlk defa vize başvurusunda bulunan kişilerin Büyükelçilik tarafından talep edilen parmak izi bilgisini vermesi gerekir. Vietnam vize, sonuçları ortalama 2 ile 3 hafta içerisinde neticelenir.

vietnam vizesi 1

Vietnam Vize Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Vietnam’a seyahat edecek bordo pasaport sahiplerinin vize başvurusunda bulunmaları zorunludur. Vize başvurusunda bulunan kişilerin öncelikle seyahat nedenini belirleyip buna uygun işlemler ve evrakları tamamlaması gerekir. Seyahat nedenini belirledikten sonra talep edilen evraklar ve başvuru formundaki bilgilerin birbiriyle uyumlu ve doğru bilgiler olmasına özen gösterilmesi gerekir. Evraklar da yer alan yanlış bilgiler vize başvurusunun olumsuz yönde sonuçlanmasına neden olur. Vietnam vize başvurusunun olumlu sonuçlanabilmesi için şirketimizden profesyonel destek alabilirsiniz.

Detaylı bilgi için Tıklayınız

Sıkça Sorulan Sorular

Vietnam Vizesi Nasıl Alınır?

Vietnam, seyahatlerinin gerçekleştirilebilmesi için gerekli olan Vietnam Vizesine başvuru yapmak isteyen vize başvuru sahipleri ilk adım olarak Vietnam Konsolosluğundan vize randevusu alması gerekmektedir. Vietnam vize randevusu oluşturulduktan sonra Vietnam Konsolosluğunun istemiş olduğu Vietnam vize evrakları ve belgeler listesi hazırlanarak randevu gününde konsolosluğa sunulur. Böylece vize başvurusu gerçekleştirilir , vize sonucu beklenir. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezini Arayıp Vietnam vize işlemlerini eksiksiz ve hatasız gerçekleştirebilirsiniz. Tüm ülkelerin vize işlemleri ile ilgili de diğer detaylar için Long Vize Turizm ile irtibat kurabilirsiniz.

Vietnam Vizesine Konsolosluktan Mı Başvuru Yapılır?

Vietnam Vizesine başvuru yapacak olan vize başvuru sahipleri Vietnam Ülkesinin bir başvuru merkezi olmadığı için Vietnam vizesini Konsolosluktan gerçekleştirmesi zorunludur. Vietnam Konsolosluğu randevu prosedürü ile çalıştığı için ilk aşama olarak randevu alınması gerekilmektedir. Randevunuzu aldıktan sonra gerekli Vietnam evrakları ve belgelerin tamamlanması ile vize başvurusu yapılır. Firmamız Long Vize Başvuru Merkezi Vietnam konsolosluğundan vize randevusu alıp başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Kısacası Vietnam vize başvuru işlemleriniz için detaylı bilgiye ulaşabilmek için Long Vize Turizm ile irtibat kurabilirsiniz.

Vietnam Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Vietnam vize işlemleri konsolosluk üzerinden gerçekleştirilmekte olup, vize başvuru işlemleri, randevu prosedürü üzerine kuruludur. Vietnam vize işlemleriniz için ilk olarak randevunuzun alınması gerekmektedir. Ve randevu gününe kadar evraklarınızın güncel olarak hazırlanması işlemi ile devam etmektedir. Randevu günü tamamlanmış olan evrak ve belgeler ile bir başvuru dosyası hazırlanır ve konsolosluğa sunularak başvuru sonucu beklenmeye başlanır. Peki Vietnam Vizesi Kaç Günde Çıkar? Bütün bu işlemler ve başvurunun sonuçlanması ortalama 7 ile 15 gün kadar sürmektedir. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile vize başvurunuzu sorunsuz gerçekleştirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Vietnam Vize Başvurusu İçin Randevu Almak Gerekir Mi?

Vietnam vize başvurusu yetkili bir vize başvuru merkezi olmaması sebebiyle Vietnam Konsolosluğu tarafından gerçekleştirilmektedir. Vietnam Konsolosluğu vize başvuruları esnasında yoğunluk yaşanmaması ve evrakların takibinin kolay yapılması adına vize başvurularında randevu prosedürüyle çalışılmaktadır. Vietnam vize randevusu yine konsolosluk üzerinden alınarak vize başvuru işlemleri gerçekleştirilir. Vietnam Vize randevunuzu almak ve vize başvurunuzu gerçekleştirmek için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi sizlere profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Sizlerde bu ayrıcalıklı hizmetten faydalanabilmek için Long Vize Turizm ile iletişime geçebilirsiniz.

Vietnam Vizesi İle Hangi Ülkelere Seyahat Edilebilir?

Vietnam, ülkemizde seyahat planı yapan vatandaşlarımız için seyahat öncesinde vize talep eden ülkelerden birisidir. Seyahat öncesinde Vietnam Vize İşlemleri yapmanız zorunlu bir prosedürdür. Vietnam vize başvuru işlemlerinizi gerçekleştirerek alacağınız vize ile Vietnam seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz. Alacağınız vize sadece Vietnam seyahatinizde kullanılabilmektedir. Bu vize ile Vietnam’a giriş yapabilir ancak buradan başka bir ülkeye geçiş yapamazsınız. Vietnam vize başvurusu ve randevu işlemleriniz için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezini tercih ederek profesyonel bir hizmet alabilirsiniz.

Bizi Değerlendirin

0 / 5

Your page rank:

Soru sorun

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi: