Skip to content

Vietnam Vizesi

Hemen Başvur

Whatsapp

+90 553 716 0325

Telefon

0312 426 0325

Vietnam Vizesi detaylı bilgi için şirketimizle irtibata geçebilirsiniz. İnsanlar, bir ülkeden başka bir ülkeye çeşitli nedenlerden dolayı seyahat etmek isterler. Ancak bir ülkeden başka bir ülkeye seyahat edebilmek için her ülkenin kendine göre bazı kuralları ve şartları bulunmaktadır. Güneydoğu Asya ülkeleri arasında yer alan Vietnam, doğal güzellikleri ve tarihi yapısıyla görülmesi gereken ülkelerden birisidir. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları, Vietnam’a seyahat edebilmek için vize almaları gerekir.

Hususi pasaport, hizmet pasaportu veya diplomatik pasaportu olanlar 90 günden az seyahatleri için vize başvurusunda bulunmalarına gerek yoktur. Ancak yeşil pasaport sahipleri Vietnam’a 90 günden az seyahatleri için vize başvurusunda bulunmaları zorunludur. Vietnam’a seyahat edecek kişilerin vize başvurusu yapmaları gerekir. Vietnam vizesini alabilmek için bazı işlemlerin ve evrakların tamamlanması gerekir. Vietnam vize başvurusu Büyükelçilik tarafından yetkilendirilen Long Vize Turizm şirketimiz ile irtibata geçip hizmet alabilirsiniz.

Banner Soru Sor
Soru Sorun

Banner Ön Bilgi Formu
Ön Bilgi Formu

Vietnam Vizesi Başvurusu Hakkında

Vietnam vizesi başvuru, Vietnam Büyükelçiliği’ne yapılmaktadır. Öncelikle Vietnam’a seyahat edecek kişilere seyahat nedenini belirleyip buna uygun şekilde vize başvurusu yapması gerekir. Vize işlemleri ve evrakları resmi nitelik taşıyan işlemlerdir. Bu nedenle Vietnam başvurusundan önce Long Vize turizm ile irtibata geçerek hizmet alabilirsiniz. Şirketimizde bulunan ülke temsilcileri ve uzman personelimiz vize işlemlerinin nasıl yapıldığı ve sürecin nasıl ilerlediği hakkında detaylı bir şekilde bilgi verecektir.

Vietnam seyahat nedeni belirledikten sonra Vietnam Büyükelçiliği’ne Vietnam vize formu teslim edilmesi gerekir. Başvuru formu ve gerekli diğer evraklardaki bilgilerin doğru olması ve eksiksiz bir şekilde tamamlanması çok önemlidir. İlk defa vize başvurusunda bulunan kişilerin Büyükelçilik tarafından talep edilen parmak izi bilgisini vermesi gerekir. Vietnam vize, sonuçları ortalama 2 ile 3 hafta içerisinde neticelenir.

Vietnam Vize Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Vietnam’a seyahat edecek bordo pasaport sahiplerinin vize başvurusunda bulunmaları zorunludur. Vize başvurusunda bulunan kişilerin öncelikle seyahat nedenini belirleyip buna uygun işlemler ve evrakları tamamlaması gerekir. Seyahat nedenini belirledikten sonra talep edilen evraklar ve başvuru formundaki bilgilerin birbiriyle uyumlu ve doğru bilgiler olmasına özen gösterilmesi gerekir. Evraklar da yer alan yanlış bilgiler vize başvurusunun olumsuz yönde sonuçlanmasına neden olur. Vietnam vizesi başvurusunun olumlu sonuçlanabilmesi için şirketimizden profesyonel destek alabilirsiniz.

Vizesi Vietnam
Vietnam Vizesi

Vietnam Büyükelçiliği Vize

Vietnam Büyükelçiliği Vize işlemleri için başvuru yapılacak tek adrestir. Büyükelçilik Ankara’nın Çankaya ilçesinde yer alıyor. Vietnam’a gitmek isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının kesinlikle vize alması gerekiyor. Çünkü Vietnam vizesiz kabul etmiyor. Fakat Vietnam vizesi almak kimi zaman uzun zaman alabiliyor. Bu nedenle alanında başarılı ve tecrübeli bir firmadan alınan yardımlar sayesinde vize işlemleri kısa sürede gerçekleşiyor. Tek mercinin olduğu Vietnam büyükelçiliğine vize başvurusunda bulunacak kişilerin kuruma şahsi başvurması gerekiyor.

Fakat her zaman buraya gitmek mümkün olmadığı için büyükelçiliğe firma aracılığıyla da başvurmak mümkündür. Böyle durumlarda firmalar kişilerden istenilen belgeleri hazırlayarak elçiliğe bildirirler. Elçilik hafta içi her gün hizmet veriyor. Fakat vize işlemleri için Salı ve Perşembe günlerini kullanıyor.

Vietnam Büyükelçiliği Vize İçin Firma Seçimi

Vietnam’a gitmek isteyen kişilerin öncelikle gidiş sebeplerini açıklamaları gerekir. Çünkü gidilen amaca uygun vize çıkarmak gerekir. Vietnam’a gidenlerin okuma, ziyaret ve turistik vize çıkarmaları gerekir. Eğer okuma ve ziyaret için gidilmiyorsa alınması gereken vize türü turistik vizedir. Turistik vize için Vietnam büyükelçiliğine gerekli evraklar ile başvurmak gerekir.

Bu sebep Ankara’ya gitmek gerekir. Fakat bu Vietnam vize işlemleri Long vize turizm olarak sizin adınıza firmamız yapıyor. Bu konuda müşteri memnuniyeti ve yılların vermiş olduğu tecrübe ile işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz. Firmamız vize işlemlerinizin kısa sürede onaylanması için sürekli elçilik ile irtibat halinde olup işlemlerinizin başarılı bir şekilde sonuçlanmasını sağlıyoruz.

Vietnam Büyükelçiliği Vizesi İçin Gerekli Evraklar

Vietnam doğal güzellikleri ve önemli yapıları sebebiyle sürekli diğer ülkelerden gelen turistlerin dikkatini çeken ülkeler arasındadır. Türkiye’den Vietnam’a gidecek kişilerin öncelikle Vietnam vizesi çıkarması gerekir. Long vize bu konuda tüm vatandaşlara yardımcı olmaya çalışıyor. Bu sebeple gidiş amacı belli olan kişiler şu belgeleri hazırlamalıdır: C-1 davetiye belgesi, bu belgenin hemen temin edilmesi gerekir.

Bu belge olmadan ülkeye girişler yasaktır. Belge üzerinde kişilerin gidiş ve dönüş tarihlerine yönelik bilgiler bulunur. Başvuru formu, en az 6 ay geçerli olan pasaport belgesi, 2 adet fotoğraf, nüfus cüzdanı fotokopisi ve gidilecek otel ve uçağın rezervasyon bilgileri gerekir.

Büyükelçiliği Vize Vietnam
Vietnam Büyükelçiliği Vize

Vietnam Konsolosluğu Vize

Vietnam Konsolosluğu Vize işlemleri için Vietnam büyükelçiliğine gitmek gerekir. Vietnam’a gitmek isteyenler iki şekilde vize alabilirler. Birincisi büyükelçiliğe giderek burada vize işlemlerini başlatarak, ikincisi ise Hanoi ya da Ho Chi Minh City havalarından vize alınabiliyor. Fakat günümüzde en mantıklı olan vize alma işlemi konsolosluk aracılığıyla alınan vizedir.

Çünkü Vietnam’a gidip havaalanında herhangi bir sürprizle karşılaşma ihtimaline karşı böyle bir riske girmeye gerek yoktur. Vietnam’a gitmek isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları öncelikle gidecekleri kategoriyi belirleyip ona göre vize işlemlerine başlamaları gerekir. Vietnam vizesi için yapılan başvuruları konsolosluklara yapılan seyahat firmaları aracılığıyla da kabul ediyor.

Vietnam C-1 Belge Nedir Ve Nasıl Alınır

C-1 belgesi Vietnam’a gitmek isteyen yabancılardan istenilen bir belgedir. Bu belge Vietnam göçmenlik bürosundan temin edilir. bu belge aynı zamanda vize için konsolosluk tarafından da istenilir. Belge içerisinde ülkeye girecek olan vatandaşların gidiş ve dönüş tarihleri yazıyor. Bu belgeyi daha kolay yollardan almak isteyen kişilerin Long Vize Turizm denile firmamıza başvurmanız yeterli olacaktır.

Firmamız sizin adınıza oradaki yerel seyahat firmalarıyla iletişime geçerek hazırlayabilir. Ayrıca firmamıza başvuran tüm vatandaşların vize işlemlerini profesyonel bir şekilde hazırlayarak sizlerin adına Vietnam büyükelçiliğine yani Ankara’ya teslim ediyoruz.  Büyükelçilik yapılan başvuruları Salı ve Perşembe günleri kabul ettiği için o günlerde vizenin çıkma durumunun da yakından takipçisi oluyoruz. Belgeler teslim edildikten 10 15 gün içerisinde vize sonuçları da açıklanıyor.

Vietnam Konsolosluğu Vize Almaya Dahil Olmayan Pasaportlar

Vietnam birçok ülkeye vize uygulaması getirerek ülkeye girişlerin ancak vize ile olabileceğini açıklamıştır. Bu nedenle Türkiye’den gidecek olan vatandaşların vize çıkarması gerekir. fakat bazı durumlarda Vietnam’a giden kişilerden vize istenilmez. Şu pasaporta sahip kişiler 90 güne kadar olan seyahatleri sırasında vize almalarına gerek yoktur.

Diplomatik (siyah), hususi ( yeşil), hizmet (gri) pasaport sahipleri sorunsuz bir şekilde ülkeye girebilirler. Bunun dışında diğer tüm vatandaşlar vize almak zorundalar. Bu konuda Long vize sizlerin yanında olarak başvuracağınız tüm Vietnam vizesi işlemleri sırasında işlerinizi kolaylaştırmak için elinden geleni yapacaktır.

Konsolosluğu Vize Vietnam
Vietnam Konsolosluğu Vize

Vietnam Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi

Vietnam Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi, Vietnam’da yaşayan aile ya da arkadaşın talebi üzerine gerekli resmi işlemlerin yapılması ile birlikte alınan bir vize türüdür. Bu vize türü kısa süreli vize çeşitleri arasında yer almakla birlikte, bordo pasaportu olan kişilerin mutlaka vize işlemlerini yapmaları zorunludur. Bordo pasaport dışındaki hizmet, hususi ya da diplomatik pasaporta sahip olan kişiler vize işlemlerinden muaftır.

Aile arkadaş ziyareti vizesi için öncelikle, Vietnam’da yaşayan akraba ya da arkadaşın resmi yazı ile davetiye göndermesi ve bu davetiye içeriğinde ise kendisine ait kişisel bilgilerin ve diğer adres, iletişim bilgilerinin açıkça yazılı olması gerekir.

Davetiyede yazılması gereken diğer önemli bir husus ise davet ettiği kişinin tekrar döneceği hususunda taahhüt verdiğine dair ibare yer almalıdır. Aile arkadaş ziyareti vize başvuruları için Vietnam Konsolosluğu/Büyükelçiliği’ne başvuru yapılır. Bunun dışında Vietnam Konsolosluğu/Büyükelçiliği tarafından vize işlemlerini yürütmek üzere seyahat firmalarından olan Long Vize Turizm şirketi, vize işlemlerinin yürütülmesinde etkin hızlı ve sonuç odaklı hizmet vermektedir.

Vietnam Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi İçin Gerekli Evraklar

Vietnam vize başvurusu için Vietnam Konsolosluğu/Büyükelçiliği tarafından istenen evrakların hazırlanması konusunda profesyonel destek almak için Long Vize şirketi ile iletişime geçebilirsiniz. Vietnam’a seyahat edebilmek için ticari, turistik ya da Vietnam aile arkadaş ziyareti vizesinden en az birisinin alınması zorunludur. Her vize türü için farklı belgeler ve evrakların tanzim edilmesi gerekmektedir. Vietnam vize evrakları ve belgeleri için her türlü işlemin yürütülmesi, usulüne uygun olarak hazırlanması için müşteri temsilcilerimizden gerekli bilgileri alabilirsiniz. Vietnam vizesi için gerekli belgeler ve evraklar ise şunlardır:

 • Biyometrik fotoğraf (son 6 ay içerisinde beyaz fon üzerine çekilmiş olmalıdır)
 • Davetiye mektubu
 • Davet eden kişiye ait adres telefon ve kişisel bilgiler
 • Konaklama bilgileri
 • Kişiye ait gidiş dönüş olmak üzere uçak biletleri
 • Vietnam vize formu
 • T.C. kimlik fotokopisi
 • 10 yıldan eski olmayan pasaport

Vietnam Seyahatlerinde Vize Başvurusu Zorunluluğu

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları yurtdışında yapacaklar seyahatlerde ülkenin belirlediği vize şartlarına uyulması zorunludur. Her ülkenin vize başvuru şartları birbirinden farklılık arz etmekle birlikte, Vietnam’a yapılacak kısa süreli seyahatler için vize alınması zorunluluğu bulunur.

Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi Vietnam
Vietnam Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi

Vietnam Ticari Vize

Vietnam Ticari Vize, Vietnam’a ticari amaçlı seyahat etmek, özellikle firma, şirket personelinin almak zorunda olduğu bir vize çeşididir. Vietnam’a yapılacak seyahatlerde kısa süreli seyahat kapsamına giren ticari vize, 90 günlük seyahatler için kullanılır. Ticari amaçlı olarak seyahat edebilmek için C1 davetiyenin aslı temin edilerek başvuru yapılmalıdır. Aksi takdirde başvuru reddedilecektir. Vietnam’da faaliyet yürüten işletmenin kimi davet edecekse bu kişinin ülkeye giriş yapabilmesi için davetiye yollaması gerekmektedir.

Davetiyenin içeriğinde davetiye yollayan şirkete ait bilgilerin ve yetkilinin bilgilerinin olması şarttır. Umumi pasaporta sahip olanlar yani bordo pasaportluların Vietnam vizesi için başvuru yapması zorunludur. Ancak diplomatik, hususi ya da hizmet pasaportu olanlar vize işlemlerinden muaf tutulurlar. Vietnam ticari vizesi için gerekli evrakların ve belgelerin tanzim edilmesi sizi adınıza vize işlemlerini yürüterek kısa süre içerisinde tamamlanmasını ve olumlu sonuçlanmasında usule uygun olarak hareket eden Vietnam Konsolosluğu/Büyükelçiliği Vize İşlemlerinde Long Vize Turizm isimli seyahat firmamızdan profesyonel destek alabilirsiniz.

Vietnam Ticari Vize Başvuru Formu Nasıl Doldurulur?

Vietnam Vize başvurusu için gerekli olan belgelerin içerisinde önem arz eden belgelerden biri olan vize başvuru formunun istenilen şekilde doldurulması gerekir. Başvuru formu doldurulurken siyah ya da kırmızı kalem ile doldurulmalıdır ve yazılar okunaklı olmalıdır. Bu form bilgisayar ortamında da doldurulabilir. Yazılan tüm bilgilerin başvuru sahibine ait olması ve doğru bilgiler içerecek şekilde tanzim edilmelidir. İmzalanması gereken yerlerde başvuru sahibi tarafından imzalanmalıdır.

Vietnam Ticari Vizesi İçin Gerekli Belgeler

Vietnam ticari vizesi, ticari toplantılar, ticari işbirlikleri ya da iş toplantıları için alınan bir vize türü olup, Büyükelçiliğin istediği evrakların prosedüre göre doldurulması gerekmektedir. Vietnam vize evrakları ve belgeleri şunlardır:

 • Pasaport (10 yıldan eski olmamalı, eskimiş-yıpranmamış olması, seyahat bitim tarihinden itibaren 6 ay geçerliliğinin devam etmesi şartı aranmaktadır.
 • T.C. kimlik fotokopisi
 • Dilekçe (dilekçede hangi amaçla seyahat edildiğinin, süre bitiminde geri dönüleceğinin ve masrafların ödenmesinin taahhüt edildiğine dair ibare olmalıdır.)
 • Başvuru formu (imzalanması gereken yerler imzalanmalı ve başvuru sahibine ait olmalıdır.)
 • 2 tane biyometrik fotoğraf (son 6 ay içerisinde çekilmiş olmalıdır)
 • C1 Davetiyesinin aslı (Ticari davetiye)
 • Ticari davet gönderen vatandaşa ait kimlik fotokopisi ve pasaport sureti
 • Vergi levhası tabelası
 • Gidiş-dönüş uçak bileti ve otel rezervasyon bilgileri

Vietnam ticari vize başvurularının kısa sürede ve olumlu sonuçlanması için Long Vize şirketimizden profesyonel hizmet almak için iletişime geçebilirsiniz.

Ticari Vize Vietnam
Vietnam Ticari Vize

Vietnam Turistik Vize

Vietnam Turistik Vize, turistik seyahatler amacıyla Vietnam’a yapılacak seyahatlerde alınması gereken vize türlerinden biridir. Bu vize, kısa süreli vizelerden olup; tek girişli olarak kullanılabilmektedir. Vietnam vizesi alınması ile birlikte Vietnam’a giriş yapıldıktan sonra belirlenen süre içerisinde geri dönülmesi gerekir. Ayrıca bu vize ile ülkeye giriş yapılması halinde Vietnam’da herhangi bir işyerinde çalışılamaz. Bu vizeyle çalışılması halinde, yasal hükümler doğrultusunda cezai müeyyideler ile karşılaşılır.

Vietnam turistik vizesi alınırken, geçerli bir pasaportun olması ve bu pasaportun 10 yıldan eski olmamasına, 6 ay geçerlilik süresi olan ve en az 2 tane boş vize sayfasının bulunması gerekir. Bu şartların sağlanmadığı durumlarda ise vize başvuruları reddedilir. Vize başvuruları için belirlenen evrakların ve belgelerin usulüne uygun olarak doldurulması, sürecin hızlı ve etkin bir şekilde yürütülmesi ve başvurunun olumlu sonuçlanabilmesi için Vietnam Konsolosluğu/Büyükelçiliği tarafından seyahat firması olan Long Vize şirketimizden profesyonel destek alabilirsiniz.

Vietnam Turistik Vizesi Nasıl Alınır?

Vietnam vize başvurusu, Vietnam Konsolosluğu/Büyükelçiliği ya da Konsolosluk/Büyükelçilik tarafından yetkilendirilen seyahat firmaları tarafından yapılır. Long Vize Turizm şirketi, vize başvurularının tamamlanması, resmi işlemlerin yürütülmesi ve olası sorunların çözümünde hukukun belirlediği sınırlar içerisinde kalmak kaydıyla çözüm odaklı profesyonel hizmet veren şirkettir.

Şirketimiz sizin adınıza resmi işlemleri yürüterek bu sürecin en kısa sürede olumlu olarak sonuçlanması için hizmet vermektedir. Vietnam’a turistik seyahat amacıyla gidebilmek için gerekli olan turistik vizesinin alınması için Ankara’da bulunan Vietnam Büyükelçiliği’ne şahsen başvurarak ya da sizin adınıza işlemleri yürütmek üzere seyahat firmasına başvurarak işlemlerinizi yaptırabilirsiniz. C1 davetiyesi olmadan vize başvurusu yapılamaz.

Vietnam Turistik Vize İçin Gerekli Belgeler ve Evraklar

Vietnam vizesi için hangi belgelerin tamamlanması gerektiği konusunda tek yetkili Vietnam Konsolosluğu/Büyükelçiliği’dir. Bazı durumlarda ilave ek belgeler ve evraklar isteme yetkisi bulunur. Vietnam vize evrakları ve belgeleri şunlardır.

 • Pasaport (seyahatin bitim tarihinden itibaren 6 ay geçerlilik süresi olmalıdır)
 • Dilekçe
 • Biyometrik fotoğraf (2 adet olacak, beyaz fon üzerinde son 6ay içerisinde çekilmiş olmalıdır?
 • T.C. kimlik fotokopisi
 • Otel rezervasyonu
 • Gidiş ve dönüş biletleri olmak üzere uçak biletleri
 • Seyahat sağlık sigortası
 • C1 Davetiyesi
 • Vize Başvuru Formu
Turistik Vize Vietnam
Vietnam Turistik Vize

Vietnam Vize Başvurusu

Vietnam Vize Başvurusu, Ankara’da bulunan Vietnam Büyükelçiliği’ne şahsen veya seyahat firması yardımıyla yapılabilir. Seyahat edecek bordo pasaport sahibi kişiler, seyahat öncesinden vize almaları gerekir. Vietnam vize başvurusu yapacak kişilerin, pasaport surelerinin dolmamış olmasına dikkat etmeleri gerekir.

Vize başvurusu yapacak kişilerin en az 6 ay süresi bulunan ve en az 2 sayfası boş pasaporta sahip olmalıdır. Vietnam vizesi başvurularının olumlu gönde sonuçlanabilmesi ve sürecin daha hızlı ilerlemesi için Long Vize Turizm şirketimiz ile irtibata geçebilirsiniz. Şirketimiz, Vietnam vizesi için ülke temsilcileri ve uzman elemanları ile hizmet vermektedir. Vize başvurusunda gerekli evrakların ve belgelerin doğru bir şekilde doldurulması ve tamamlanması vize başvurusunu doğrudan etkileyen noktalardır.

Vietnam Vizesi Almak Zorunlu mudur?

Vietnam’a ticari, turistik, aile/ziyareti için 90 günden az seyahat edecek kişilerin vize almaları zorunludur. Bordo pasaport sahipleri, vize tarihi dolmamış kişiler, Vietnam seyahatleri için vize başvurusunda bulunmaları gerekir. Yeşil pasaport, gri pasaport ve siyah pasaport sahibi kişiler kısa süreli seyahatleri için vize muafiyeti bulunur. 

Vietnam vizesi başvuruları bazen red alarak olumsuz yönde sonuçlanmaktadır. Bu durum sürecin daha da uzamasına neden olur. Vietnam’a seyahat edecek kişilerin Vietnam vize başvuru öncesinde uzman kişilerden destek alması gerekir. Long vize turizm, vize işlemlerinde yetkili olup, her türlü bilgi ve birikime sahip uzman elemanlarımızla hizmet vermekteyiz.

Vietnam Vizesi Formu Ve Başvurusu

Vietnam’a seyahat edecek kişilerin vize almaları zorunludur. Vize başvurularında, Vietnam ülkesi tarafından belirlenen bazı evrakların ve belgelerin tamamlanması gerekir. Vietnam vizesi için gerekli evraklar ve belgeler ile Vietnam’a seyahat edecek kişi hakkında bilgi sahibi olmak için talep edilir. Vietnam vize formu da bu evraklardan birisidir. Forumda geçecek bilgilerin doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurulması gerekir. Formda kullanılan yazının okunaklı ve anlaşılır olmasına dikkat edilmelidir.

Başvuru formunda yer alan ıslak imza kısmına, pasaport ve diğer evraklarda bulunan imzanın aynısı başvuru yapacak kişi tarafından ıslak imza ile atılmalıdır. Vietnam vize formu vize işlemlerinin olumlu yönde sonuçlanması için önemli bir evraktır. Bu nedenle başvuru formunun doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurulması için şirketimizle irtibata geçip ülke temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.

Vize Başvurusu Vietnam
Vietnam Vize Başvurusu

Vietnam Vize Evrakları Ve Belgeleri

Vietnam Vize Evrakları ve Belgeleri her yıl yeniden güncellenerek değişiyor. Vietnam’a gitmek isteyen Türk vatandaşları öncelikle gitme amaçlarına uygun vize çıkarmaları gerekir. Çünkü Vietnam Türkiye’den giden vatandaşları vizesiz kabul etmiyor. Vietnam vizesi, öncesi gidecek kişilerin C-1 belgesi alması gerekir. Bu belge ile birlikte Vietnam büyükelçiliğine başvuru yapılır.

Bu belge hemen çıkmadığı için öncelikle belgeyi göçmenlik bürosundan temin etmek gerekir. Vize işlemleri ile uğraşmak istemeyen kişilerin başvuracakları ilk yer firmalardır. Bu konuda vize işlemlerini sorunsuz bir şekilde tamamlayan ve neticelendiren firmalar müşterilerine profesyonel hizmet sunuyorlar. İlk başvuru anından itibaren Vietnam vize işlemleri sonuçlandırılacağı zamana kadar sürekli konsolosluk ile iletişim halindeler.

Vietnam Vize Evrakları Ve Belgeleri Nelerdir

Vietnam’a gidecek kişiler öncelikle gerekli evraklarını hazırlamaları gerekir. Vietnam’a ziyaret veya okuma amaçlı gitmeyen kişilerin alacağı vize turistik vizedir. Long turizm vize işlemleri ile sizlerin yerinize gerekli tüm başvuruları yaparak kısa sürede vize çıkarmanıza yardımcı oluyoruz. Firmamız sizlerin yerine Vietnam Büyükelçiliğinde bulunan konsolosluğa giderek gerekli tüm belgelerinizi başarılı bir şekilde teslim ediyor.  Bize ulaştırmanız gereken belgeler ve evraklar;

 • 6 ay geçerliliği bulunan pasaport belgesi
 • 2 adet yakın tarihlerde çekilmiş fotoğraf
 • Nüfus cüzdanı fotokopisi
 • Ülkeye giriş yapılacak tarih ve çıkış tarihini gösteren uçak ve kalınacak otel biletleri
 • C-1 izin belgesi

Bu belgelerin firmamıza şahsen veya kurye ile gönderebilirsiniz. Böylece bizlerde sizin için vize başvurusunda bulunarak vize sahibi olmanızı sağlıyoruz. Sonuçlanıncaya kadar da işlemleri takip etmeye devam ediyoruz.

C-1 Belgesinin Önemi

C-1 belgesi Vietnam’a gitmek isteyen tüm vatandaşların önceden edinmesi gereken bir belgedir. Bu belge olmadan ülkeden içeri girilemez. Bu belgeyi kişiler kendileri ya da firmalar aracılığıyla temin edebilirler. Bu onay mektubu Vietnam turistik vize almak için konsolosluk tarafından istenilen bir belgedir. Belge üzerinde kişilerin ne kadar süre kalacakları hakkında bilgi verir. Ayrıca bu belge kişilerin turistik bir amaçla ziyarete çıktıklarının göstergesidir. Long vize sizlerin daha iyi bir seyahat etmesi için gerekli tüm işlemlerde sizlerin yanındadır. Vize işlemleri için firmamıza başvurabilirsiniz.

Vize Evrakları Ve Belgeleri Vietnam
Vietnam Vize Evrakları Ve Belgeleri

Vietnam Vize Formu

Vietnam Vize Formu Vietnam’a gitmek isteyen vatandaşların doldurulması zorunlu olan evraklardan bir tanesidir. Dünya üzerinde bulunan ülke vatandaşları farklı bir ülkeye gitmek istedikleri zaman ülke tarafından vizeye tabi tutulurlar. Bazen ülkelerin ikili anlaşmaları neticesinde ve özel şarkılar oluşması durumunda vize muafiyeti meydana gelebilmektedir. Vietnam’a gitmek isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları vize almak zorundadırlar.

Vietnam vizesi başvurusu Vietnam konsoloslukları ve yetkilendirdiği firmalar aracılığıyla yapılabilmektedir. Öncelikli olarak Vietnam’a gidecek olan vatandaşların gidiş amaçları ve Vietnam da kalma süreleri gibi bilgileri beyan etmeleri gerekir. Vize başvurusu yapacak olan kişilerin bazı evrakları doldurması gerekir. Bu evraklar arasında Vietnam vize formu doldurulması gereken evraklardan bir tanesidir. Öncelikle Vietnam vizesi almak isteyen vatandaşların bu formu bizzat doldurmaları zorunludur.

Vietnam Vize Formu Nereden Alınır

Vietnam vizesi almak isteyen kişilerin dolduracağı bu form Vietnam Büyükelçiliği’nin internet sitesi veya bizzat Vietnam büyükelçiliğinden alınabilmektedir. Bunun dışında vize merkezlerinden yardım da almak mümkündür. Bu formun vize almak isteyen kişi tarafından gerçeğe uygun ve biyometrik fotoğrafını yapıştıracak şekilde doldurması gerekir. Gerçeğe aykırı beyanlarda bulunan kişiler hakkında cezai işlemler uygulanmakta ve vize başvuruları ret edilmektedir.

Vietnam vize formu Türkçe ve İngilizce olarak doldurabilme seçenekleri mevcuttur. Tükenmez kalem ve vize başvurusu yapan kişinin gerçek bilgileri harfiyen ve doğru olarak yazılmalıdır. Form doldurulduktan sonra en altta bulunan imza kısmına tükenmez kalemle vize almak isteyen kişinin pasaportunda yer alan imza ile uyumlu olacak şekilde atılmalıdır.

Pasaport ve vize formu arasındaki imzalar farklı olduğu zaman bazı pürüzlerin çıkması olağandır. Bundan dolayı Vietnam’a gitmek isteyen kişiler öncelikle bu alanda tecrübeli firmalardan yardım almaları gerekir. Bu sayede vize süreci ve resmi prosedürler kolaylıkla açılabilmektedir. Başvuru formu için Long Vize Turizm işlemleri ile sizlerin hizmetinizdedir.

Vietnam Vize Formunun Önemi

Vietnam’a gitmek isteyen kişiler hakkında Vietnam büyükelçilikleri bu kişilere doldurtmuş oldukları Vietnam vize formu sayesinde Bu kişiler hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olabilmektedirler. Bu durum başvuran kişi için vize alma işlemini kolaylaştırmaktadır. Ondan dolayı vize formu gerçek bilgilere uygun doldurulmalıdır.

Bu formda yer alan bilgiler diğer evraklarınız ile tam uyumlu ve birbirini desteklemesi vize alma işleminizi kolaylaştıracaktır. Bu uyumluluğu Vietnam konsolosluklara göz önünde bulundurmaktadır. Sizlerde Vietnam vizesini kolaylıkla almak istiyorsanız Long Vize Turizm hizmetlerinden yararlanmalısınız. Peki Vietnam vizesi kaç günde çıkar? Bu sorunun cevabını da Long Vize Turizm firmamızdan öğrenebilirsiniz.

Vize Formu Vietnam
Vietnam Vize Formu

Vietnam Vize İşlemleri

Vietnam Vize İşlemleri, Türkiye Cumhuriyeti bordo pasaport sahibi kişilerin vize başvurusu yaptığında gerçekleştirmesi gereken işlemlerdir. Vietnam ülkesi, Türkiye’den ülkelerine seyahat edecek kişiler için vize talep eden ülkelerden birisidir. Vietnam’a seyahat edecek kişilerin vize alabilmesi için bazı işlemleri yerine getirmesi öncelikle vize başvurusu için sürecin daha hızlı ilerleyebilmesi ve olumlu sonuçlanabilmesi profesyonel destek alınması gerekir ve Vietnam vize evrakları ve belgeleri eksiksiz şekilde hazırlanmalıdır.

Long Vize Turizm şirketimiz, Vietnam vize başvurusu hizmeti vermektedir. Vietnam vizesi için öncelikle Büyükelçilik tarafından talep edilen başvuru formunun eksiksiz bir şekilde doldurulması gerekir. Daha sonra başvuru formu ile birlikte ülke tarafından talep edilen diğer evrakların ve işlemler tamamlanmalıdır. Vize başvurusunu olumlu veya olumsuz sonuçlanması tamamen Konsolosluk/Büyükelçiliğin kararıdır.

Vietnam Vizesinin Olumlu Sonuçlanması İçin Ne Yapılmalıdır?

Vietnam vizesi alacak kişilerin, öncelikle seyahat nedenini belirlemesi ve buna uygun şekilde evrakları tamamlaması gerekir. Vize başvurusunda bulunacak kişilerin en az 6 ay süresi bulunan bordo pasaport sahibi olması gerekir. Vize başvurusunda dikkat edilmesi gereken hususlardan birisi de Vietnam vize formu, evraklar ve pasaporttaki imzanın aynı olması başvurunun olumlu yönde değerlendirilmesinde dikkat edilen noktalardır. Vietnam vizesi başvurusu olumlu sonuçlanabilmesi için vize ücretinin de yatırılması gerekir.

Vize evrakları ve belgelerinde geçen bilgilerin doğru ve eksiksiz olmasına dikkat edilmelidir. Yanlış ve eksik bilgi vizenin olumsuz yönde sonuçlanmasına neden olur. Vize başvurusu olumsuz yönde sonuçlanan kişiler, tekrar vize başvurusunda bulunmaları gerekir. Vietnam vizesi ortalama 2 ile 3 hafta içerisinde verilmektedir. Bu nedenle vize başvurusu yapacak kişilerin bu süreyi göz önünde bulundurarak vize başvurusunda bulunmaları gerekir. Vize başvurularının hatasız bir şekilde tamamlanabilmesi için Long Vize Turizm şirketimiz ile irtibata geçerek, ülke temsilcilerinden profesyonel destek alabilirsiniz.

Vietnam Vize İşlemleri İçin Gerekli Evraklar

Vietnam vize evrakları ve belgeleri hakkında detaylı bilgi alabilmek için Long Vize şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Vietnam vizesi için istenen evraklar şunlardır:

 • 2 adet biyometrik fotoğraf,
 • En az 6 ay süresi bulunan pasaport,
 • T.C. nüfus cüzdanı fotokopisi,
 • Dilekçe,
 • Otel rezervasyonları,
 • Uçak gidiş-dönüş biletleri,
 • Sağlık sigortası poliçesi.
Vize İşlemleri Vietnam
Vietnam Vize İşlemleri

Vietnam Vize Randevusu

Vietnam Vize Randevusu, Vietnam’a seyahat etmeyi düşünen Türk vatandaşları, Vietnam Büyükelçiliği’ne şahsen veya Long Vize Turizm şirketi aracılığı ile yapabilir. Vietnam vize randevusu, saat 08: 00- 11:30 veya 14:00- 14:30 saatleri arasında alınır. Ülkemizde her yıl birçok kişi çeşitli sebeplerle Vietnam’a seyahat etmektedir. Vietnam ülkesi, 90 günden az kısa süreli seyahatler için vize talep eden ülkelerdendir. Vietnam’a seyahat edecek kişilerin, belirli bir seyahat nedeninin olması gerekir. Seyahat nedenleri arasında turistik, ticari, Vietnam aile arkadaş ziyareti vizesi gibi olabilir.

Seyahat nedenine göre Vietnam Büyükelçiliği tarafından bazı evraklar ve belgeler talep edilmektedir. Bu evraklar sayesinde ülke yetkilileri, başvuru yapan kişi hakkında bilgi sahibi olur. Resmi içerik taşıyan bu evrakların eksiksiz ve doğru bilgilerle doldurulmasına dikkat edilmesi gerekir. Vietnam vizesi hakkında detaylı bilgi sahibi olabilmek için Long Vize turizm şirketimiz ile irtibata geçip müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.

Vietnam Vizesi Randevu İşlemleri Nasıl Yapılmaktadır?

Vietnam’a seyahat edecek kişiler, vize başvurularının olumlu sonuçlanabilmesi için bazı işlemleri ve evrakları yerine getirmesi gerekiyor. Öncelikle seyahat edecek kişiler, seyahat nedenlerini belirlemeli ve buna uygun şekilde evrakları temin etmesi gerekir. Turistik ya da ticari nedenlerle seyahat edecek kişilerin karşı taraftan davetiye alması gerekir. Bu davetiyeyi Vietnam Büyükelçiliği’ne iletip diğer evrakları tamamlamalıdır. Gerekli evraklar ve belgeler tamamlandıktan sonra kişiler, kendileri şahsen veya vize firmaları aracılığıyla vize randevusu oluşturmalıdır.

Vize randevusuna en az yarım saat öncesinden vize başvurusu yapan kişinin şahsi olarak gitmesi gerekir. İlk defa vize başvurusunda bulunan kişilerde parmak izi bilgisi alınır. Vietnam vize ücreti yatırıldıktan sonra vize işlemlerinin sonuçlanması beklenilir. Vize işlemlerinde karar mercii Vietnam Konsolosluğu/Büyükelçiliği’dir. Vietnam vizesi başvurularının olumlu sonuçlanabilmesi için Long Vize turizm şirketimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Vietnam Vizesi İçin Gerekli Evraklar

Vietnam vizesi başvurusunda bulunan kişilerin gerekli evrakları eksiksiz bir şekilde Büyükelçiliğe teslim etmesi gerekir. Vietnam vize evrakları ve belgeleri şunlardır:

 • En az 6 ay süresi bulunan ve 2 sayfası boş olan pasaport
 • 2 adet 3,5 x 4,5 cm boyutlarında biyometrik fotoğraf
 • T.C. nüfus cüzdanı fotokopisi
 • Dilekçe
 • Başvuru formu
 • Otel ve uçak rezervasyonları
Vize Randevusu Vietnam
Vietnam Vize Randevusu

Vietnam Vize Ücreti

Vietnam Vize Ücreti her yıl değişiyor. Bu sebeple tercih edilen firma ile fiyat konusunda görüşmek gerekir. Vietnam çoğu insanın gitmek istediği önemli turistik yerlerden biridir. Bu nedenle yoğun bir turistik akın yaşanıyor. Ülke konumu itibari ile etkileşimlere kapalı olması sebebiyle kendine özgü bir kültür oluşturmuştur.

Doğası, dağları ve denizi ile dışarıdan gelenlerin keyifli bir tatil geçirmesini sağlar. Ülke Türkiye’den giden vatandaşlardan vize belgesi istiyor. Bu nedenle Vietnam’da tatil yapmak isteyen kişilerin öncelikle Ankara’da bulunan Vietnam büyükelçiliği vize başvurusunda bulunmaları gerekir. Burası hafta içi her gün hizmet sunuyor olmasına rağmen vize işlemleri ile ilgili sadece Salı ve Perşembe günleri gelen kişilerin işlemlerine bakıyor.

Tecrübeli Firma Seçimi

Vietnam’da tatil yapmak isteyenlerin öncelikle alanında tecrübeli bir firma seçimi yapması gerekir. Çünkü ülke hakkında bilgi ve vize işlemleri hakkında profesyonel yardım almak gerekir. Bu konuda Long Vize Turizm firması olarak vize işlemlerinizi başarılı bir şekilde yerine getiriyoruz. İster firmamıza gelerek isterseniz de bizleri arayarak merak ettiğiniz tüm soruların cevabını uzman ve yetkili çalışanlarımızdan alabilirsiniz.

Vietnam vize ücreti konusunda da bizleri aramanız yeterli olacaktır. Sizlere telefonda tüm fiyatlar hakkında ayrıntılı bilgi verilecektir. Türkiye’nin neresinde olursanız olun bizleri arayarak Vietnam vizenizi sorunsuz bir şekilde alabilirsiniz. Ayrıca Ankara’ya uzak illerin bu konuda tedirgin olmasına gerek yok. Çünkü çalışanlarımız sizlerin tüm evraklarınızı Ankara’da bulunan Vietnam büyükelçiliğine teslim ediyor.

Vietnam Turistik Vize Nasıl Alınır

Türkiye’den Vietnam’a gitmek isteyen vatandaşların öncelikle gidiş sebeplerini açıklamaları ve bu amaca uygun vize almaları gerekir. Çünkü eğitim ya da ziyaret için gitmeyenler Vietnam turistik vize alırlar. Turistik amaçla gideceklerin pasaportlarında Vietnam turist vizesi olması gerekir. Bu vizeyi iki şekilde temin edebilirsiniz. Birincisi şahsi yapılan başvurular ile mümkündür.

Bunun için Vietnam konsolosluğuna gitmek gerekir. İkincisi ise Vietnam havaalanında da vize alınabilir. Fakat havaalanında bazen sorunlar yaşanıyor ve insanlar yeniden ülkelerine gönderilebilirler. Böyle olumsuz durumlarla karşılaşmamak için vize konusunda Long Vize olarak daha sağlıklı ve güvenli işlemler için bizden yardım alabilirsiniz.

Vize Ücreti Vietnam
Vietnam Vize Ücreti

Vietnam Vizesi Dilekçe Örneği

Vietnam Vizesi Dilekçe Örneği pek çok yerde mevcuttur. Vietnam’ın doğal güzelliklerini yakından görmek isteyenler bu ülkeye gitmek için öncelikle vize almaları gerekir. Vize için gerekli olan belgelerden biri de dilekçedir. Vietnam vize işlemleri için kişilerin belli evrakları ve belgeleri tamamlamaları gerekir. Tamamlanan bu belgeleri şahsi bir şekilde Ankara’da bulunan Vietnam elçiliğine bırakmak gerekir.

Elçilik içerisinde çalışan konsolosluk getirilen evrakları ve belgelerin inceledikten sonra kişileri olumlu ya da olumsuz bir şekilde bilgilendirirler. Günümüz şartlarında seyahat firmaları tüm bu işlemleri kişilerin adına daha kolay bir şekilde yapıyorlar. Vietnam büyükelçiliğinin sağladığı bu kolaylık insanların yararına bir hizmettir. Çünkü Türkiye’nin farklı şehirlerinde bulunan kişilerin Ankara’ya gelmesi zor olabilir. Bu sebeple bu konuda firmaların etkin rol oynaması önemli bir gelişmedir.

Vietnam Vizesi Dilekçe Örneği Ve Başvuru Formu

Vietnam’a gidecek Türk vatandaşların öncelikle Vietnam konsolosluğu tarafından hazırlanan ve resmi belge niteliği taşıyan başvuru formunu doldurmaları gerekir. Bu formu doldururken verilecek bilgilerin gerçekleri yansıtması gerekir. Çünkü konsolosluk verdiğiniz bilgiler ışığında sizleri tanıyacaktır.

Bu sebeple sağlıklı bir şekilde vize almak isteyen tüm bireylerin öncelikle yapılması gereken tüm kuralları ve belgeleri incelemeleri ve sonra formu doldurmaları gerekir. Formu doldururken tükenmez kalem kullanılmalı ve yazıların okunacak düzeyde olması gerekir. Harflerin kullanımında büyük harflere dikkat etmek gerekir. Long vize turizm başvuru formu konusunda sizlere gereken tüm yardımları yaparak kısa sürede vizenizi almanıza yardımcı olacaktır.

Vietnam Vizesi Nereden Alınır

Vietnam dışarıdan gelen bazı yabancı ülkelere vize koşulu getirmiştir. Bu ülkelerden biri de Türkiye’dir. Vietnam’a gitmek isteyen Türk vatandaşları bu konuda öncelikli olarak Ankara’nın Çankaya ilçesinde bulunan Vietnam Büyükelçiliğine başvurması gerekir. Kolay ulaşım yolları üzerinde yer alan elçilik günün her saati hizmet veriyor olmasına rağmen vize işlemleri sadece iki gün verilen sürelerde gerçekleşiyor. Salı ve Perşembe günleri belli saatler içerisinde başvurular alınıyor. Başvuruları kişiler şahsen yaptıkları gibi firmalar aracılığıyla da yapabilirler. Long vize sizlerin tüm vize işlemlerinizi profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyor. Vietnam vizesi ile ilgili tüm bilgileri ve hizmetleri bizden alabilirsiniz.

Vizesi Dilekçe Örneği Vietnam
Vietnam Vizesi Dilekçe Örneği

Vietnam Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Vietnam Vizesi Kaç Günde Çıkar? Sorusu Vietnam’a seyahat edecek kişilerin merak ettiği konulardan birisidir. Vietnam vizesi başvuruları, ortalama 3 ila 4 hafta kadar sürmektedir. Bu nedenle Vietnam’a seyahat edecek kişilerin bu süreyi göz önünde bulundurarak seyahat tarihlerini belirlemeleri daha doğru olur. Gerekli evrakların ve işlemlerin tamamlanması, belirli süreler içerisinde gerçekleşir.

Daha sonra evraklar teslim edildikten sonra Büyükelçilik tarafından vize başvurusu evraklarının incelenmesi ve sonuçlanması ortalama 1 hafta kadar sürer. Bazı durumlarda Büyükelçilik ek evrak ve belge talebinde bulunabilir. Ek evrak ve belge talebi sürecini daha da uzamasına neden olur. Vize başvurusu için gerekli evrakların ve belgelerin hızlı bir şekilde temin edilmesi için ve sürecin daha hızlı ilerleyebilmesi için Long Vize Turizm ile irtibata geçebilirsiniz.

Vietnam Vize Başvurularında Nelere Dikkat Edilmelidir?

Vietnam vize başvurusu, olumlu sonuçlanabilmesi için vize başvurusu yapan kişinin bazı noktalara dikkat edilmesi gerekir. Öncelikle Vietnam vize işlemleri birçok işlemin ve belgenin temin edilmesi gereken uzun bir süreçtir. Bu nedenle bu sürecin daha hızlı ilerleyebilmesi ve evraklar ve belgeler hakkında bilgi sahibi olabilmek için Long Vize Turizm şirketimize başvuru yapabilirsiniz.

Şirketimiz, vize işlemlerinde ülke temsilcileri ve profesyonel elemanları ile hizmet vermektedir. Yanlış evrak veya eksik bilgi vize başvurusunun olumsuz yönde sonuçlanmasına neden olur. Vize başvurusunun olumsuz sonuçlanması, kişileri maddi ve manevi yönden zarar verecektir. Özellikle seyahat için belirlenen tarih geciktirilmiş olur. Vietnam vize ücreti ve diğer masraflar, kişileri maddi olarak zarara uğratır. Bu tür olumsuzluklarla karşılaşmamak için uzman kişilerden destek alınması çok önemlidir.

Vietnam Vizesi Kaç Günde Çıkar & Vietnam Vizesi Başvurusu Nereye Yapılır?

Vietnam vize başvurusu, Ankara’da bulunan Vietnam Büyükelçiliği’ne veya vize işlemleri için görevlendirilmiş firmalara yapılır. Vize başvuruları, kişinin şahsen veya Long Vize Turizm aracılığı ile yapılabilir. Vize işlemlerinde karar verme yetkisi yalnızca Vietnam Konsolosluğu/Büyükelçiliği’ne aittir. Ancak Vietnam vizesi olumlu sonuçlanabilmesi için Vietnam vize evrakları ve belgeleri eksiksiz yapılması önemli rol oynar. Evrakların ve işlemleri eksiksiz olarak tamamlanması için şirketimizden profesyonel hizmet alabilirsiniz.

Vizesi Kaç Günde Çıkar Vietnam
Vietnam Vizesi Kaç Günde Çıkar

Vietnam Vizesi Nasıl Alınır

Vietnam Vizesi Nasıl Alınır diye düşünenler için Türkiye’den Vietnam’a çeşitli nedenlerle seyahat eden ve bu seyahatleri düzenleyen firmalar mevcuttur. Vietnam’a gitmek isteyenlerin öncelikle gidiş nedenlerini bildirmeleri gerekir. ülke Türkiye vatandaşları için vizeyi zorunlu kılmıştır. Vietnam’da 90 günden fazla kalacak kişilerin muhakkak vize alması gerekir.

Seyahat amacı belli olan kişiler uygun vize türü için başvuruda bulunmaları gerekir. Vietnam’da 30 günden daha az bir süre kalacak kişilerin Vietnam turistik vize almaları gerekir. Turistik vize için alanında profesyonel hizmet sunan bir firmadan yardım almak işlemlerin seyri açısından daha iyi olacaktır. bu şekilde alınan yardımlar kişilerin zaman kayıplarını da engellemiş olur.

Vizesi Nasıl Alınır Vietnam
Vietnam Vizesi Nasıl Alınır

Vietnam Vizesi Nasıl Alınır Yapılması Gerekenler Nelerdir?

Vietnam turistik vize için kişilerin öncelikle yapması gereken gidiş ve dönüş tarihlerini belirlemeleri gerekir. bu süre belirlendikten sonra Long vize turizm sizin tüm işlemlerinizi başarılı bir şekilde başlatacaktır. Firmamız bizden yardım alan kişilerin yerine hızlı ve güvenilir bir şekilde başvuru işlemlerini gerçekleştirecektir. İster firmamıza gelerek isterseniz de evraklarınızı kargo ile bize iletebilirsiniz.

Bize ulaştırmanız gereken belgeler, pasaport aslı ve iki adet fotoğraftır. Bunlar elimize ulaştıktan sonra vize başvuru süreci başlayacaktır. Vietnam vize işlemleri için C-1 belgesi bu bir davetiyedir. Bu belge içerisinde gidiş dönüş tarihleriniz hakkında bilgiler bulunur. bu belgenin olmaması halinde vize başvuruları ret edilir. bu belgenin alınması için önceden başvurmak gerekir. Çünkü belgenin hazırlanması 7ile 15 gün arasında değişir.

Vietnam Vizesi Hakkında

Vietnam’a gitmek isteyenlerin öncelikle vize alması gerekir. bu vizeyi Türkiye’deki Vietnam’a gitmek isteyen vatandaşlara veren kurum Vietnam Ankara Büyükelçiliği’dir. Vize almak isteyenler bu kuruma şahsen ya da yetkili seyahat firmaları aracılığıyla başvuru yapabileceklerdir. Vietnam büyükelçiliği kolay ulaşılabilecek bir konumda ve sadece Salı ve Çarşamba günlerini vize başvuru dosyalarına ayırıyor.

Aynı şekilde kabul edilen sonuçlarda aynı günlerde açıklanıyor. Bu konuda Long vize firması olarak sizlerin iş yükünü kolaylaştırmak amacıyla tüm işlemleriniz ile başarılı bir şekilde ilgilenerek sizlere kolaylık sağlıyoruz. Böylece alacağınız Vietnam vizesi ile keyifli tatil geçirmenizi diliyoruz.

Vietnam’ın Vize İstemediği Ülkeler

ŞiliDanimarka
KamboçyaFinlandiya
EndonezyaFransa
KırgızistanAlmanya
Laosİtalya
MalezyaJaponya
SingapurNorveç
TaylandRusya
FilipinlerGüney Kore
Bruneiİspanya
Myanmarİsveç
BelarusBirleşik Krallık
Vietnam’ın Vize İstemediği Ülkeler

Vietnam Hakkında Genel Bilgiler

Nüfus95,54 milyon (2018)
Para BirimiVietnam Dongu
Resmi DiliVietnamca
Dini%82 Ateist ve geleneksel inançlar, %8 Budist, %7 Hristiyan, %3 diğer
Telefon Kodu+84
Trafik Akış YönüSağdan
En Popüler YemekleriPho Bo – Pho Ga – Bun Bo Hue – Annex  – Banhcuon
Gezilecek YerlerYeniden Birleşme Sarayı – Ha Long Koyu – Marble Dağları – Trúc Lâm Tapınağı
BaşkentHanoi
ŞehirleriHanoi – Ho Chi Minh City – Hai Phong – Can Tho – Bien Hoa – Vung Tou
Yüz Ölçümü331.210 km2
Zaman DilimiUTC+7 (UTC+07.00)
İnternet Alan Adı.vn
KurucusuHo Chi Minh
BaşkanıNguyễn Phú Trọng
Asgari Ücret200 usd
İklimiTropikal
Asker Sayısı482,000
Komşu ÜlkeleriÇin – Tayland Körfezi – Laos – Kamboçya 
Kuruluş Tarihi2 Eylül 1945
Vietnam Hakkında Genel Bilgiler
Vietnam
Vietnam
mail longvize E-mail
[email protected]
whatsapp longvize WhatsApp Hattı
0553 716 03 25
Long Vize Çağrı Merkezi Mobil Hat
0553 716 03 25
longvize çalışma saatleri Pazartesi – Pazar
08:30 – 00:00
İletişim

Sıkça Sorulan Sorular

Vietnam Vizesi Nasıl Alınmaktadır?

Vietnam, seyahatlerinin gerçekleştirilebilmesi için gerekli olan Vietnam Vizesine başvuru yapmak isteyen vize başvuru sahipleri ilk adım olarak Vietnam Konsolosluğundan vize randevusu alması gerekmektedir. Vietnam vize randevusu oluşturulduktan sonra Vietnam Konsolosluğunun istemiş olduğu Vietnam vize evrakları ve belgeler listesi hazırlanarak randevu gününde konsolosluğa sunulur. Böylece vize başvurusu gerçekleştirilir , vize sonucu beklenir. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezini Arayıp Vietnam vize işlemlerini eksiksiz ve hatasız gerçekleştirebilirsiniz. Tüm ülkelerin vize işlemleri ile ilgili de diğer detaylar için Long Vize Turizm ile irtibat kurabilirsiniz.

Vietnam Vizesine Konsolosluktan Mı Başvuru Yapılır?

Vietnam Vizesine başvuru yapacak olan vize başvuru sahipleri Vietnam Ülkesinin bir başvuru merkezi olmadığı için Vietnam vizesini Konsolosluktan gerçekleştirmesi zorunludur. Vietnam Konsolosluğu randevu prosedürü ile çalıştığı için ilk aşama olarak randevu alınması gerekilmektedir. Randevunuzu aldıktan sonra gerekli Vietnam evrakları ve belgelerin tamamlanması ile vize başvurusu yapılır. Firmamız Long Vize Başvuru Merkezi Vietnam konsolosluğundan vize randevusu alıp başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Kısacası Vietnam vize başvuru işlemleriniz için detaylı bilgiye ulaşabilmek için Long Vize Turizm ile irtibat kurabilirsiniz.

Vietnam Vizesi Kaç Günde Çıkmaktadır?

Vietnam vize işlemleri konsolosluk üzerinden gerçekleştirilmekte olup, vize başvuru işlemleri, randevu prosedürü üzerine kuruludur. Vietnam vize işlemleriniz için ilk olarak randevunuzun alınması gerekmektedir. Ve randevu gününe kadar evraklarınızın güncel olarak hazırlanması işlemi ile devam etmektedir. Randevu günü tamamlanmış olan evrak ve belgeler ile bir başvuru dosyası hazırlanır ve konsolosluğa sunularak başvuru sonucu beklenmeye başlanır. Peki Vietnam Vizesi Kaç Günde Çıkar? Bütün bu işlemler ve başvurunun sonuçlanması ortalama 7 ile 15 gün kadar sürmektedir. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile vize başvurunuzu sorunsuz gerçekleştirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Vietnam Vize Başvurusu İçin Randevu Almak Gerekir Mi?

Vietnam vize başvurusu yetkili bir vize başvuru merkezi olmaması sebebiyle Vietnam Konsolosluğu tarafından gerçekleştirilmektedir. Vietnam Konsolosluğu vize başvuruları esnasında yoğunluk yaşanmaması ve evrakların takibinin kolay yapılması adına vize başvurularında randevu prosedürüyle çalışılmaktadır. Vietnam vize randevusu yine konsolosluk üzerinden alınarak vize başvuru işlemleri gerçekleştirilir. Vietnam Vize randevunuzu almak ve vize başvurunuzu gerçekleştirmek için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi sizlere profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Sizlerde bu ayrıcalıklı hizmetten faydalanabilmek için Long Vize Turizm ile iletişime geçebilirsiniz.

Vietnam Vizesi İle Hangi Ülkelere Seyahat Edilebilir?

Vietnam, ülkemizde seyahat planı yapan vatandaşlarımız için seyahat öncesinde vize talep eden ülkelerden birisidir. Seyahat öncesinde Vietnam Vize İşlemleri yapmanız zorunlu bir prosedürdür. Vietnam vize başvuru işlemlerinizi gerçekleştirerek alacağınız vize ile Vietnam seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz. Alacağınız vize sadece Vietnam seyahatinizde kullanılabilmektedir. Bu vize ile Vietnam’a giriş yapabilir ancak buradan başka bir ülkeye geçiş yapamazsınız. Vietnam vize başvurusu ve randevu işlemleriniz için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezini tercih ederek profesyonel bir hizmet alabilirsiniz.

Vietnam Büyükelçiliği Vize Bölümünün Görevleri Nelerdir?

Vietnam ülkesine Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından seyahat edecekler için Vietnam vize başvurusu büyükelçilikten yapılmamaktadır. Vietnam vize işlemleri ile ilgilenen merci yetkili vize merkezi olmadığından ötürü Vietnam Konsolosluğu’dur. Vize başvurularınız konsolosluk üzerinden gerçekleştirilirken, Büyükelçilik Türkiye Cumhuriyeti ile ilgili siyasi işlemlerini sürdürmektedir. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile Vietnam vize işlemleri ve Vietnam vize başvurusu hakkında detaylı bilgileri alarak vize başvurunuzu güven içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.

Vietnam Büyükelçiliğinden Vize İşlemleri Yapılıyor Mu?

Vietnam Büyükelçiliği Türkiye Cumhuriyeti ile Vietnam ülkesinin diplomasi ilişkisiyle ilgilenir. Vietnam vize başvurusu, ülkemizden seyahat edecek vatandaşlar için Vietnam Konsolosluğu üzerinden gerçekleştirilmektedir. Vietnam vize başvuru işlemleri ile büyükelçilik herhangi şekilde ilgilenmemektedir. Vietnam Büyükelçiliği Türkiye Cumhuriyeti ile Vietnam ülkesinin diplomasi ile ilgili konularla ilgilenir. Vietnam vize işlemleri ile ilgili prosedürleri ve gerekli Vietnam vize evrak ve belgeler listeleri ile ilgili bilgi almak için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezinden profesyonel ve kaliteli bir hizmet alabilirsiniz.

Vietnam Büyükelçiliği Vize Randevusu Alınır Mı?

Vietnam seyahatleri için vize başvuruları konsolosluk üzerinden gerçekleştirilmekte olup Vietnam vize işlemleri ile de yine konsolosluk ilgilenmektedir. Büyükelçilik Vietnam Vize işlemleri ile herhangi şekilde ilgilenmemektedir. Vietnam vize başvurusunun ilk aşaması olan Vietnam vize randevusu da Vietnam Konsolosluğu’ndan alınmaktadır. Vietnam vize randevusunu almak ve vize işlemlerinizi gerçekleştirmek için profesyonel bir hizmet almanız vize işlemlerinizi kolaylaştıracaktır. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi sizin adınıza vize randevunuzu alarak vize başvuru işlemlerinizi gerçekleştirir.

Vietnam Vize Ücreti Büyükelçiliğe Mi Ödenir?

Vietnam Vizesi almak için vize başvurularında ödenecek olan Vietnam vize ücreti büyükelçilik tarafından alınmamaktadır. Vize işlemleri ile büyükelçilik herhangi şekilde sorumlu olmamakta, vize başvuruları ve vize ile ilgili işlemlerde yetkili vize merkezi olmadığından ötürü konsolosluk görevli olmaktadır. Bu durumdan ötürü vize ücreti büyükelçilik tarafından kabul edilmemektedir. Vize ücretleri başvuru öncesinde bankaya yatırılarak, işlem dekontu Vietnam vize evrakları ve belgeleri ile birlikte konsolosluğa sunulur. Güncel vize ücretleri ve detaylı bilgi için Long Vize Turizm ile irtibat kurabilirsiniz.

Vietnam Büyükelçiliği Vize Sonucu İçin İtiraz Edilir Mi?

Vietnam vize başvuruları Vietnam Büyükelçiliği üzerinden kabul edilmemektedir. Büyükelçilik vize işlemleriyle ilgilenmemektedir. Vietnam vize başvurusu konsolosluk tarafından kabul edilerek, işlemler bu merci üzerinden devam ettirilmektedir. Vize başvuru sonucunuzun olumsuz gelmesi yani red almanız durumunda vize sonucuna itiraz hakkınız bulunmaktadır. Ancak bu itirazı vize başvurusunun gerçekleştirildiği konsolosluğa yapılması gerekmektedir. Vize itiraz dilekçesi için detaylı bilgi almak adına firmamız Long Vize Turizmden profesyonel ve kaliteli bir hizmet alabilirsiniz.

Vietnam Konsolosluğu Vize Bölümünün Görevleri Nelerdir?

Vietnam Konsolosluğu Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından Vietnam’a seyahat edecek olan kişilerin vize başvuru işlemlerini kabul eden mercidir. Vietnam vize başvuru işlemleri ile ilgili prosedürler Vietnam Konsolosluğu tarafından gerçekleştirilir. Vietnam Konsolosluğu vize bölümü Vietnam vize randevusunu vererek, vize başvurularını , Vietnam vize evrakları ve belgelerini kabul etme ve vize başvurularını sonuçlandırma görevlerinden sorumludur. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile Vietnam vize işlemleri hakkında bilgi alabilir işlemlerinizi güven içinde gerçekleştirebilirsiniz.

Vietnam Konsolosluğundan Vize Başvurusu Yapılır Mı?

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının Vietnam’a seyahatlerinden önce alması şart Vietnam Vizesi için, Vietnam vize başvuruları Vietnam Konsolosluğu tarafından kabul edilmektedir. Vietnam Konsolosluğundan vize başvurusu gerçekleştirebilmek için ilk aşama konsolosluktan Vietnam vize randevusu almanız gereklidir. Vietnam vize randevunuzun alınmasının ardından vize başvurunuzu Vietnam Konsolosluğu üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Vize başvurularında profesyonel bir destek almak için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Vietnam Vizesi İçin Ücret Ödenir Mi?

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının, Vietnam seyahatlerinden önce Vietnam vizesi almaları zorunlu bir işlem olmak ile birlikte vize başvuruları için bazı yerine getirilmesi gereken metotlar mevcuttur. Vietnam Vizesi almak için Vietnam Konsolosluğunun belirlemiş olduğu belli bir Vietnam vize ücreti vardır. Bu vize harç bedelleri her başvuru sahibi tarafından ödenmek zorunda olup, vize türlerinin vize ücretleri farklı durumlarda farklılık gösterebilmektedir. Güncel vize ücretleri için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezini arayabilirsiniz.

Vietnam Konsolosluğundan Vize Başvurusu İçin Randevu Almak Gerekir Mi?

Ülkemiz vatandaşlarından Vietnam’ a seyahat planlayanların vize işlemlerini yapmaları zorunlu iken vize başvuruları ülkemizde yetkili vize başvuru merkezi olmaması ötürü ile Vietnam Konsolosluğu tarafından kabul edilmektedir. Vietnam Konsolosluğu Vize başvurularında yoğunluğun azaltılması ve evrak takibinin kolaylaştırılması için Vietnam vize işlemleri randevu prosedürüne dayalı olarak gerçekleştirilir. Vietnam vize randevusu almanız durumunda vize başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Vize randevusu almak için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Vietnam Konsolosluğuna Vize Sonucu İçin İtiraz Edilebilir Mi?

Vietnam Vize İşlemleri konsolosluk üzerinden gerçekleştirilmekte olup, Vietnam vize evrakları ve belgeleri konsolosluk tarafından kabul edilir. Konsolosluk başvuru evraklarını değerlendirerek vize başvurusunu sonuçlandırmaktadır. Vize başvurunuzun olumsuz yani red alması gibi durumlarda vize sonucuna itiraz etme hakkınız bulunmaktadır. Bu işlem için bir vize itiraz dilekçesi hazırlamanız gerekmektedir. İtiraz dilekçeniz yine konsolosluk tarafından kabul edilmektedir. Vietnam vizesi dilekçe örneğine firmamız Long Vize Turizm ile ulaşabilirsiniz, vize başvuru işlemlerinizi de gerçekleştirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz

Vietnam Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi Nasıl Alınır?

Vietnam ziyaret vizesine başvuru yapacak olan vize başvuru sahipleri ilk olarak Vietnam’dan gelen davetiyeye istinaden Vietnam Konsolosluğu’ndan Vietnam vize randevusu oluşturmalıdır. Seyahat vizelerimizde davetiye şarttır. Vize başvuru sahibi şahsi evrakları ve gelen davetiye ile birlikte randevu günü başvurusunu gerçekleştirebilir. Vietnam aile arkadaş ziyareti vizesi için gerekli olan vize davetiyesi Vietnam’ da yaşayan ve oturumu olan aile üyeniz veya akrabanız ya da arkadaşınız tarafından gönderilmelidir. Firmamız Long Vize Turizm ile yapacağınız vize başvurunuzda sizlere en iyi vize desteğini vermeye firma olarak hazırız. Alanında uzman personellerimizden profesyonel ve kaliteli bir hizmet almak için Long Vize Turizm ile iletişim kurabilirsiniz.

Vietnam Aile Arkadaş Ziyareti Vizesinde Davetiye Olmak Zorunda Mı?

Vietnam aile arkadaş ziyareti vize başvurusu için Vietnam’ da yaşayan ve oturumu bulunan akrabanızın ya da arkadaşınızın bulunması gereklidir. Vietnam Konsolosluğu’na, ziyaret vizesi başvurusunda aile üyesi, akraba veya arkadaşınızı ziyarete gideceğinizi resmen bildirmek ve bu durumu kanıtlamanız için davetiye almanız şarttır. Bu koşulun sağlanması ile ziyaret vizesi başvurusu yapabilmektesiniz. Vietnam vize evrakları ve belgelerinin hatasız ve tam tamamlanması vize başvuru sonucunun olumlu şekilde sonuçlanmasını sağlayacaktır. Vietnam’ a yapacağınız aile arkadaş ziyareti vize başvurusu için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezinden profesyonel bir hizmet alabilirsiniz.

Vietnam Aile Arkadaş Ziyaretinde Davetiyesini Kimler Gönderebilir?

Vietnam’a yapacağınız ziyaret amaçlı seyahatleriniz için almanız gereken ziyaret vizesinin başvurusunda kullanacağınız davetiye Vietnam’ da yaşayan ve oturumu olan aile üyeleri, akrabalar veya arkadaşlar tarafından gönderilebilir. Davetiyeniz olmadan başvuru yapmanız seyahat vizelerinde mümkün değildir. Bu davetiyeler sadece ziyaret vizesi başvurusunda kullanılabilmekte olup bu davetiye ile Vietnam Ticari Vize veya Vietnam Çalışma Vizesi gibi vize başvurularında kullanılamaz. Davetiye mektubunu gönderen kişilerin davetiyeyi bulunduğu ülkede Konsolosluğa onaylatmalıdır. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile Vietnam vize işlemlerinize dair merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarına detaylı bir şekilde ulaşmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Vietnam Aile Arkadaş Ziyaret Vizesi Kaç Günlük Verilir?

Vietnam aile arkadaş ziyareti vizesi için ülkemiz vatandaşlarından herhangi pasaport sahibi kişiler başvuru yapabilmektedir. Vietnam vizesinin başvuru işlemleri için konsolosluktan alacağınız Vietnam vize randevusu başvuru işlemlerinin ilk aşaması olmaktadır. Vietnam vize randevu tarihinize kadar gerekli evrak ve belgelerinizin hazırlanıp randevu gününde elçiliğe sunulması gereklidir. Daha sonra vize başvurunuzun sonuçlanma süreci başlar. Vizenizin olumlu sonuçlanması halinde sizlere verilen seyahat süresi kişilere göre farklı sebeplerden dolayı değişkenlik gösterebilmekte olup vize süreniz 90 güne kadar çıkabilmektedir. Başvuru işlemlerinizi en kısa sürede eksiksiz ve tam halletmek için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi sizlere profesyonel bir hizmet vermektedir.

Vietnam Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi İle Hangi Ülkelere Gidilir?

Vietnam ülke konsolosluğundan alacağınız Vietnam aile arkadaş ziyareti vizesi ile Vietnam’ da yaşayan aile üyeniz, akrabanız veya arkadaşınızı ziyarete gidebilirsiniz. Vietnam ziyaret vizesi için davetiye kesinlikle şarttır. Vietnam’ da oturumu bulunan ve yaşaya arkadaşlarınızdan , akrabalarınızdan davetiye gelmesi gereklidir. Ancak alacağınız bu vize ile bu ülkeden başka bir ülkeye herhangi bir amaçla geçiş yapmanız mümkün değildir. Aynı zamanda bu ülkeye yapacağınız ticari veya turistik amaçlı seyahatleriniz için de ziyaret vizesi kullanmanız uygun olmamaktadır. Tabi ki ziyaret amaçlı seyahatleriniz için de Vietnam Turistik Vize veya Vietnam Ticari Vize başvurusunda bulunmanız mümkün değildir. Vize türlerinin gerekli evrak ve belgeleri de farklılık göstermektedir. Firmamız Long Vize Turizm ile bütün vize işlemlerinizde profesyonel bir hizmet alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Vietnam Ticari Vizesi Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Durumlar Nelerdir?

Vietnam Ticari Vizesi alınırken dikkat edilmesi gereken hususlar Vietnam’dan gelecek olan davetiyedir. Ticari vize için davetiye şarttır. Vietnam’dan gelen davetiyede ya oradan bir firmayla iş yapacağınızı yazması ya da orada bulunan fuardan fuar giriş bileti olması gerekmektedir. Gelen davetiye ile birlikte Vietnam Konsolosluğundan Vietnam Vize Randevusu oluşturulup Ticari Vize Başvurusu yapılır. Bunun yanında Vietnam vize başvurusunda bazı iş yeri evraklarının da hazırlanarak konsolosluğa sunulması gereklidir. Firmamız Long Vize Turizm ile iletişim kurarak ticari vize işlemlerinizi eksiksiz ve hatasız yapabilirsiniz.

Vietnam Ticari Vize Nasıl Alınır?

Vietnam Vizesi Nasıl Alınır? Vietnam Ülkesinde bir ticaret ya da bir fuar üzerine verilen bir vize türüdür. Vietnam Ticari Vizesi alırken en önemli hususlardan birisi Vietnam Hükumetinden gelen ticari bir davetiye ya da bir fuar davetiyesidir. Bu davetiye şahsınıza veya iş yerinizin adına olabilir. Vietnam ticari vize başvurusu Vietnam turistik vize başvurularına göre daha farklı evraklar içermektedir. Bu evraklar seyahat amacı ve çalışma durumunuza göre farklılıklar göstermektedir ve ticari vize için davetiye kesinlikle şarttır. Ticari vize için gerekli Vietnam vize evrakları ve belgeleri listesine Long Vize Turizmden ulaşabilirsiniz. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi alanında uzman personelleri ile Vietnam Ticari Vize Başvurunuzu gerçekleştirebilmektedir.

Vietnam Ticari Vize Alırken Davetiye Kullanmam Şart mı?

Vietnam Ticari Vize başvurusunu yapabilmek için davetiye olması şarttır. Davetiye olmaması durumunda vize başvurunuzun türü Ticari Vize İşlemlerine girmemektedir. Vietnam’dan gelen davetiyede sizlerin orada ne tür bir iş yapacağınız kaç gün kalmanız gerektiğinin bildirilmesi gerekmektedir. Davetiye içeriğinin doğru ve eksiksiz olması yapılacak vize başvurusu açısından önem arz etmektedir. Bu açıdan Vietnam vize başvuru işlemleriniz için profesyonel bir hizmet almanız faydalı olacaktır. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi İle Vietnam Vize İşlemlerinizi profesyonel bir şekilde gerçekleştirebilir sizler için gerekli olan Vietnam vize evrakları ve belgeleri listesini alabilirsiniz.

Vietnam Ticari Vizeye Kimler Başvuru Yapabilir?

Vietnam Ticari Vize başvurusu, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının bütün pasaport sahiplerinin ticari amaçlı seyahatleri için yapılması gereklidir. Belgelenebilecek herhangi bir ticari amaçlı seyahat için pasaport ve diğer gerekli davetiye gibi evrak ve belgelere sahip kişiler Vietnam’a Ticari Vize başvurusunda bulunabilirler. Ticari Vize başvurunuz için seyahat amacınızın ticari olarak belgelenebilir olması yani Vietnam’ dan gelecek olan bir Ticari davetiye veya fuar bileti gibi evraklar gereklidir. Davetiye ya da fuar bileti olmadan ticari vize yapmanız mümkün değildir. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile Vietnam vize işlemlerinizi sizin adınıza en güvenli ve profesyonel şekilde gerçekleştirilmektedir.

Vietnam Ticari Vize Evrakları Nelerdir?

Vietnam Vizesi için konsolosluktan yapılacak olan vize başvurusunda, diğer vize türlerine göre farklı evraklar istenmektedir. Her vize türü birbirinden farklı evrak ve belgeler istemektedir. Bunun yanı sıra başvuru yapacağınız ticari vize, kendi içinde de kişilere göre farklı evraklar gerektirebilmektedir. Bu evrak farklılıkları, başvuru sahiplerinin kişisel durumları, çalışma ve iş durumları veya yaşları gibi etkenlere bağlı olarak farklılıkla göstermektedir. Vietnam ülkesine seyahatiniz için yapacağınız ticari vize başvurusunda gerekli olan Vietnam vize evrak ve belgeler için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile irtibat kurabilirsiniz.

Vietnam Turistik Vize Nasıl Alınır?

Vietnam turistik vize başvuru sahipleri öncelikli olarak Vietnam Konsolosluğundan Vize Randevusu oluşturması gerekmektedir. Vietnam için yetkili bir vize merkezi olmamasından ötürü Vietnam Konsolosluğu üzerinden gerçekleştirilir. Oluşturulan Vize Randevusuna istinaden Vietnam Konsolosluğu’nun istemiş olduğu Vietnam vize evrakları ve belgeleri hazırlanır. Bu Evrakların içinde en önemlisi vize talep dilekçesidir. Yazılan dilekçe örneğinde neden turistik gitmek istediğinizi Vietnam’a gittiğinizde ne yapacağınızı belirtmeniz gerekmektedir. Vize talep dilekçesinin doğru hazırlanması, vize başvurunuzun olumlu sonuçlanma ihtimalini arttırmaktadır. Firmamız Long Vize Merkezini arayarak Vietnam vize başvuru işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Vietnam Turistik Vize Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir?

Vietnam Turistik Vizesi alırken dikkat edilmesi gereken en önemli husus seyahatinizin turistik olduğunu Vietnam Konsolosluğu vize memuruna inandırmanız gerekmektedir. Konsolosluğu vereceğiniz Vietnam vize evrakları ve belgeleri içinde en önemlisi opsiyonlu otel uçak biletleriniz olmasıdır. Vietnam vize işlemlerinizdeki önemli olan diğer faktör ise vize evraklarının ve belgelerinin eksiksiz ve hatasız şekilde hazırlanması gerekliliğidir. Hatalı veya eksik evrak ile başvuru yapılması vize sonucunuzun doğrudan red almasına sebep olmaktadır. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri merkezimizi arayarak Vietnam Vize İşlemleri hakkında tüm detaylı bilgilere ulaşabilir , işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Vietnam Turistik Vize Şartları Nelerdir?

Vietnam vize şartları için öncelikli olarak Konsolosluktan Vietnam vize randevusu alınması gerekmektedir. Randevu işlemleriniz gerçekleştirildikten sonra meslek durumunuza göre vize evraklarınızı ve belgelerinizi hazırlayıp başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Tabi hazırlamanız gereken evraklar meslek durumunuzun haricinde yaşınız veya sosyal güvenceniz gibi etkenlere göre de farklılık gösterebilmektedir. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu işlemleri merkezimizi arayarak Vietnam vize evrakları ve belgeleri hakkında bilgi sahibi olabilir ve Vietnam vize işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Vietnam Turistik Vizeye Kimler Başvuru Yapabilir?

Vietnam ülkesine Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından turistik amacıyla seyahat etmek isteyen ve herhangi pasaport sahibi olan kişiler başvuru yapabilirler. Vietnam’a turistik vize alabilmek için tatil, gezi, tarihi yerleri görmek gibi seyahat amaçlarınızın olması gereklidir. Vietnam vize randevusu ve Vietnam vize başvurusu işlemleri ile ilgili daha detaylı bilgi sahibi olmanız vize başvuru işlemlerinizi ve vize almanızı kolaylaştıracaktır. Bu sırada devreye Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi girmektedir. Vietnam vizesine dair detaylı bilgiye ulaşabilir, vize başvurunuzu güven içinde gerçekleştirebilirsiniz.

Vietnam Turistik Vizesi Alırken Davetiye Kullanmam Şart Mı?

Vietnam Vizesi Nasıl Alınır? Turistik vize nedir? Turistik vize, turistik amaçlı seyahatleriniz için başvuru yapmanız gereken vize türüdür. Bu nedenle ticari vize de olduğu gibi herhangi davetiyeye ihtiyaç yoktur. Davetiye mektupları genellikle Vietnam Ticari Vize, Vietnam Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi, Çalışma Vizesi gibi vize türlerinde kullanılmaktadır. Vietnam’a gerçekleştireceğiniz vize başvurusu için en önemli belge Vize Dilekçesidir. Vize dilekçesinde seyahatinin turistik amaçlı yapıldığına dair inandırıcı olmanız gereklidir. Vietnam turistik vize başvurusunda Vize talep dilekçesinin doğru hazırlanması ve diğer gerekli evrak ve belgelerin listesine ulaşmak için Long Vize Turizm ile iletişim kurabilirsiniz.

Vietnam Vizesi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Vietnam Vize Başvurusu, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için yetkili vize başvuru merkezi olmamasından ötürü konsolosluk üzerinden gerçekleştirilmektedir. Vietnam Konsolosluğu vize işlemleri randevu prosedürüne dayalı olarak çalışmakta olduğu için vize işleminin ilk aşaması olarak Vietnam vize randevusu alınır. Vize randevusu alındıktan sonra Vietnam vize evrakları ve belgeleri güncel olarak hazırlanır ve randevu gününde de konsolosluğa takdim edilir. Bu aşamadan sonra başvuru işlemleriniz tamamlanmış olur ve başvuru sonucu beklenmeye başlanır. Bütün bu işlemleri eksiksiz ve hatalı bir şekilde gerçekleştirmek için firmamız Long Vize Turizmi arayabilirsiniz.

Vietnam Vize Başvurusu Yapılırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir?

Vietnam vize başvurusunu yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan birisi hazırlayacağınız Vietnam vize evrakları ve belgeleridir. Bu Vize evrakları vize başvuru sahibi kişilerin iş ,meslek gibi durumlarına göre farklılık göstermektedir. Bu meslekler: Çalışan, İşveren, Çiftçi, Emekli, Kamu Çalışanı, Ev Hanımı, Öğrenci, Avukat ve Eczacı olarak sınıflandırabilir. Bunun yanı sıra diğer gerekli evrak ve belgeler de başvuru sahibinin yaşı veya özel durumlarına göre farklılık gösterebilmektedir. Firmamız Long Vize Merkezini Arayarak Vietnam Vize İşlemleri hakkında merak ettiklerinizi öğrenebilir , vize işlemlerinizi eksiksiz ve hatasız gerçekleştirebilirsiniz.

Vietnam Vize Başvuru Evrakları Nelerdir?

Vietnam vize başvurusu için konsolosluktan yapılacak olan vize başvurusunda, vize türlerine göre farklı evraklar istenmektedir. Başvuru yapacağınız vize türü, kendi içinde de kişilere göre farklı evraklar gerektirebilmektedir. Bu evrak farklılıkları, başvuru sahiplerinin kişisel durumları, çalışma , iş durumları veya yaşları gibi etkenlere bağlı olarak farklılıklar göstermektedir. Örneğin ; Vietnam ticari vize için davetiye şarttır. Vietnam ülkesine seyahatiniz için yapacağınız vize başvurusunda gerekli olan bütün evrak ve belgeler için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Vietnam Vize Başvurusunda Kendim Gelmek Zorunda Mıyım?

Vietnam Vize Başvurusu, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için Vietnam Konsolosluğu tarafından kabul edilmektedir. Vietnam vize işlemleri randevu sistemine bağlı olarak gerçekleştirilirken, başvuru sahiplerinin randevu gününde bizzat konsoloslukta bulunmaları gerekmektedir. Vize başvuru işlemlerinde uzman personellerden profesyonel bir hizmet almanız vize başvurunuz açısından faydalı olmaktadır. Firmamız Long Vize Turizm vize başvurularında sizlere profesyonel bir hizmet sunar.

Vietnam Vize Başvurusu Ne Zaman Sonuçlanır?

Vietnam vize başvurusu yetkili bir başvuru merkezinin bulunmaması nedeniyle Vietnam Konsolosluğu tarafından kabul edilir. Vietnam Konsolosluğu vize başvurularını ve Vietnam vize evraklarını ve belgelerini değerlendirerek, vize başvurularını sonuçlandırmaktadır. Vietnam vizesi kaç günde çıkar? vize başvuru işlemleri ile vizenizin sonuçlanma süresi sabit bir süreç olmamak ile birlikte ortalama olarak 7 gün ile 15 gün arasında sürmektedir. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile vize başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Vietnam Vize İçin Gerekli Evraklar Nelerdir?

Vietnam Konsolosluğu’ndan yapılacak olan Vietnam vize başvurularında, vize türlerine göre farklı evraklar istenmektedir. Başvurusunu yapacağınız vize türü, kendi içinde de vize başvuru sahibinin durumuna göre farklı evraklar gerektirebilmektedir. Bu evrak farklılıkları, başvuru sahiplerinin kişisel durumları, çalışma ve iş durumları veya yaşları gibi faktörlere bağlı olarak farklıklar göstermektedir. Örneğin ; Vietnam ticari vize için davetiye ya da fuar bileti olması gerekmektedir. Vietnam ülkesine seyahatiniz için yapacağınız vize başvurusunda gerekli olan bütün evrak ve belgeler için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Vietnam Vizesi Gerekli Evrak Listesini Nereden Öğrenebilirim?

Vietnam vize evrakları ve belgeleri, Vietnam Konsolosluğu tarafından belirlenmektedir. Yetkili bir vize başvuru merkezi olmamasından dolayı vize işlemleriyle Vietnam Konsolosluğu ilgilenmektedir. Vize başvuru evrakları birçok etkene göre farklılıklar içermektedir. Evraklardaki farklılıklar, başvuru yapacağınız vize türüne, başvuru sahibinin özel durumlarına, meslek durumunuza veya yaşınıza göre oluşur. Vize başvurunuzda hangi evrak ve belgelere ihtiyacınız olduğu bu faktörlerin bir araya gelmesiyle belirlenir. Vize başvuru evraklarının güncel listesine Long Vize Turizm ile kolayca ulaşabilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Vietnam Vize Evrakları Ve Belgeleri Nereye Verilir?

Vietnam vize işlemleri Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için, Vietnam Konsolosluğundan yapılmakta olup gerekli evrak ve belgeleri yine Vietnam konsolosluğu tarafından belirlenmektedir. Vietnam Vize Randevusu ve Vietnam vize başvurusu işlemleri ile doğrudan konsolosluk ilgilenmekte olup hazırlanan Vietnam vize evrakları ve belgeleri yine konsolosluğa sunulmaktadır. Vize başvuru işlemleriniz ve vize randevunuz için yetkili başvuru merkezi olan Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezini arayarak uzman personellerimizden profesyonel bir hizmet alabilirsiniz.

Vietnam Vize Evrakları Ve Belgeleri Teslimi Ne Zaman Yapılır?

Vietnam vize başvurusu konsolosluk tarafından kabul edilmektedir. Vietnam vizesi için gerekli olan vize evrak ve belgeleri hazırlanmadan önce ilk olarak konsolosluktan Vietnam Vize Randevusu alınmalıdır. Vize randevusunun alınmasının ardından randevu tarihine kadar gerekli evrak ve belgeler hazırlanır. Daha sonra hazırlanan belgeler ile oluşturulan başvuru dosyası randevu gününde konsolosluğa sunulur ve sonuç beklenmeye başlanır. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi tüm bu aşamalarda size yardımcı olabilir , vize işlemlerinizi profesyonel bir şekilde halledebilir. Bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Vietnam Vize Evrakları Ve Belgelerini Ne Zaman Hazırlamalıyım?

Vietnam vizesi kaç günde çıkar? Vietnam başvuru işlemleri nereden yapılır? Başvuru işlemlerini kabul eden Vietnam Konsolosluğu, vize işlemleri için randevu prosedürü ile evrak kabul etmektedir. Vietnam vize işlemleri, vize randevunuzun alınması ile başlar. Vize başvurusunda dikkat edilmesi gereken en önemli husus, başvuru evrak ve belgelerinin güncel olmasıdır. Bu nedenle vize randevusunun alınmasının ardından evrak ve belgelerin hazırlanması ve tamamen güncel olması gereklidir. Güncel evrak ve belge listesine ulaşmak , Vietnam vize işlerinizi eksiksiz ve hatasız yapmak için Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Vietnam Vize Formu Nasıl Doldurulur?

Vietnam Vize Formu, Vietnam vize başvurusu işlemlerinde gerekli Vietnam vize evrak ve belgeleri içerisinde yer alan ve vize başvurusu açısından önem arz eden bir evraktır. Vize başvuru formu konsolosluktan temin edilmekte olup eksiksiz ve hatasız hazırlanması gereken bir evraktır. Kişisel bilgilerinizin ağırlıklı olduğu evrakta çalışma bilgileriniz, gidiş amacınız ve gideceğiniz yer ve pasaport bilgileri gibi bilgiler de yer almaktadır. Vietnam vize formuna ulaşmak ve Vietnam vize işlemlerini eksiksiz ve hatasız yapmak için Long Vize Turizm ile iletişime geçebilirsiniz.

Vietnam Vize Formunu Nereden Alabilirim?

Vietnam Vizesinin önemli başvuru evraklarından birisi olan Vietnam Vize Formu, vize başvurusu yapacak olan vize başvuru sahipleri tarafından Vietnam Konsolosluğu’ndan temin edilebilmektedir. Vietnam vize işlemleri için ilk aşama konsolosluktan randevu alınmasıdır. Vietnam vize randevusunun alınmasının ardından hazırlanacak olan başvuru evrak ve belgeleri, randevu gününde Vietnam Konsolosluğuna sunulurken vize formunun eksiksiz ve hatasız bir şekilde doldurulmuş olması gereklidir. Ayrıca vize başvuru formuna firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile irtibat kurarak sahip olabilirsiniz.

Vietnam Vize Formu Doldurulurken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Vietnam vize evrak ve belgelerin en önemlilerinden birisi olan vize başvuru formu çok dikkatli, eksiksiz ve hatasız bir şekilde doldurulmalıdır. Vize başvuru formu konsolosluktan temin edilmektedir. Konsolosluktan alınacak olan vize başvuru formunda ağırlıklı olarak kişisel bilgileriniz yer almakta bunun yanı sıra pasaport bilgileri, seyahat tarihleri ve gidiş amacınız bulunmaktadır. Bu nedenle vize formu doldurulurken konsolosluğun istediği dilde hatasız ve eksiksiz olarak doldurulmalıdır. Vietnam vize formunuzu doldururken firmamız Long Vize Turizmden profesyonel hizmet alabilirsiniz.

Vietnam Vize Formu Ücretli Midir?

Vietnam vize başvurusunda gerekli belge ve evrakların arasında bulunan Vietnam Vize Başvuru Formu konsolosluktan temin edilmekte olup, herhangi bir Vietnam vize ücreti karşılığında verilmemektedir. Vietnam vize randevusu alındıktan sonra temin edilecek olan vize başvuru formu tamamen ücretsizdir. Vize başvuru formuna konsolosluktan ve firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezimizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Vietnam Konsolosluğuna vize başvuru formu sunulurken vize formunun eksiksiz ve hatasız bir şekilde doldurulmuş olması gereklidir. Firmamız Long Vize Turizmi arayarak vize formunuzun eksiksiz ve hatasız doldurulmasını sağlayabilir , vize işlemlerinizi gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz.

Vietnam Vize Formunun Olmaması Eksik Evrak Sayılır Mı?

Vietnam vize başvuru formunun içeriğinde ne bilgiler vardır? Vietnam vize başvurusu yapacak olan vize başvuru sahibinin kişisel bilgilerini, seyahat amacını ve seyahat tarihlerini içermesi sebebiyle başvuru evrakları arasında önemli bir yer tutar. Başvuru formunun teslim edilmemesi eksik Vietnam vize evrak ve belgeleri olarak değerlendirilir ve evrak tesliminin konsolosluk tarafından kabul edilmez. Yani Vietnam Vize İşlemlerinizi gerçekleştiremezsiniz. Başvuru formuna ulaşmak ve doğru bir şekilde doldurmak için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi sizlere profesyonel bir hizmet sunar.

Vietnam Vizesi İşlemleri Nasıl Yapılır?

Vietnam Vize İşlemleri, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için yetkili bir vize başvuru merkezi olmamasından ötürü konsolosluk üzerinden gerçekleştirilmektedir. Vietnam konsolosluğu vize işlemleri randevu prosedürüne dayalı olarak çalışmakta olduğu için vize işlemlerinin ilk aşaması olarak vize randevusu alınır. Vietnam vize randevusu alındıktan sonra vize evrakları ve belgeleri güncel olarak hazırlanır ve hazırlanan Vietnam vize evrakları ve belgeleri randevu gününde konsolosluğa sunulur. Bu aşamadan sonra başvuru işlemleri tamamlanmış olur ve başvuru sonucu beklenmeye başlanır. Bütün bu işlemleri güven içerisinde gerçekleştirmek için firmamız Long Vize Turizmi arayabilirsiniz.

Vietnam Vize İşlemlerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Vietnam vize işlemleri yapılırken dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan birisi hazırlayacağınız vize evraklarıdır. Bu Vietnam vize evrakları ve belgeleri vize başvuru sahiplerinin İş Ve Meslek durumlarına göre farklılık göstermektedir. Bu Meslekleri; Çalışan, İşveren, Çiftçi, Emekli, Kamu Çalışanı, Ev Hanımı, Öğrenci, Avukat ve Eczacı olarak sınıflandırabiliriz. Bunun yanı sıra diğer gerekli evraklar da başvuru sahibinin yaşı veya bazı özel durumlarına göre farklılık gösterebilmektedir. Firmamız Long Vize Merkezini Arayarak Vietnam Vize İşlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Vietnam Vize İşlemleri İçin Gerekli Evraklar Nelerdir?

Vietnam vize işlemleri için konsolosluktan yapılacak olan Vietnam vize başvurusunda, vize türlerine göre farklı evrak ve belgeler istenmektedir. Örneğin ; Vietnam ticari vize için davetiye ve fuar bileti şarttır. Başvuru yapacağınız vize türü, kendi içerisindeki kişilere göre farklı evrak ve belgeler gerektirebilmektedir. Bu evrak farklılıkları, başvuru sahiplerinin kişisel durumları, çalışma ve iş durumları ve yaşları gibi faktörlere bağlı olarak değişkenlikler göstermektedir. Vietnam ülkesine seyahatiniz için yapacağınız vize işlemlerinde gerekli olan bütün evrak ve belgeler için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Vietnam Vize İşlemleri Nereden Yapılır?

Vietnam Vize Başvurusu, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için konsolosluk üzerinden gerçekleştirilmektedir. Vietnam konsolosluğu vize işlemleri randevu usulü çalışmakta olduğu için vize işleminin ilk aşaması olarak vize randevusu alınır. Vietnam vize randevusu alındıktan sonra vize evrakları güncel olarak hazırlanır ve randevu gününde konsolosluğa sunulur. Bu aşamadan sonra başvuru işlemleri tamamlanmış olur ve başvuru sonucu beklenmeye başlanır. Bütün bu işlemleri güven içerisinde gerçekleştirmek , vize işlemlerinizi eksiksiz ve hatasız yapmak için firmamız Long Vize Turizmi arayabilirsiniz.

Vietnam Vize İşlemlerine Kendim Gelmek Zorunda Mıyım?

Vietnam Vizesi Nasıl Alınır? Başvuru nereye yapılır?, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için Vietnam vize başvurusu Vietnam Konsolosluğu tarafından kabul edilmektedir. Vietnam Vize İşlemleri randevu prosedürüne bağlı olarak gerçekleştirilirken, başvuru sahiplerinin randevu gününde bizzat konsoloslukta bulunmaları gerekmektedir. Vize başvuru işlemlerinde uzman ekibimizden profesyonel bir hizmet almanız vize başvurunuz açısından faydalı olmaktadır. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi vize başvurularında sizlere profesyonel bir hizmet sunar.

Vietnam Vize Randevusu Nereden Alınır?

Vietnam vize başvurusu yetkili bir vize başvuru merkezi olmamasından ötürü Vietnam Konsolosluğu tarafından gerçekleştirilmektedir. Vietnam Konsolosluğu vize başvuruları esnasında yoğunluk yaşanmaması evrak ve belgelerin takibinin kolay yapılması adına vize başvurularında randevu prosedürü ile çalışmaktadır. Vietnam vize randevusu yine konsolosluk üzerinden alınarak vize başvuru işlemleri gerçekleştirilir. Vietnam vize randevunuzu almak ve vize başvurunuzu gerçekleştirmek için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi sizlere alanında uzman personellerden profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Sizlerde bu ayrıcalıklı hizmetten faydalanabilmek için Long Vize Turizm ile iletişime geçebilirsiniz.

Vietnam Vize Randevusu Nasıl Alınır?

Ülkemiz vatandaşlarından Vietnam’a seyahat planlayanların Vietnam vize işlemlerini yapmaları zorunlu iken vize başvuruları ülkemizde yetkili bir vize başvuru merkezi olmamasından ötürü Vietnam Konsolosluğu tarafından kabul edilmektedir. Vietnam Konsolosluğu Vize başvurularında yoğunluğun azaltılması ve evrak takibinin kolaylaştırılması için Vietnam vize işlemleri randevu prosedürüne dayalı olarak gerçekleştirilir. Vietnam Vize Randevusu almanız durumunda vize başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Vize randevusu almak için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz.

Vietnam Vizesi İçin Randevu Almak Zorunlu Mudur?

Vietnam vize işlemlerinin ilk aşaması olan Vietnam Vize Randevusu, ülkemiz vatandaşlarından başvuru yapacaklar için konsolosluk tarafından verilmektedir. Vietnam Konsolosluğunun vize başvurularını randevu sistemine dayalı olarak kabul etmesi vize randevusu alınmasını zorunlu kılmaktadır. Vize başvuru işlemleri vize randevusunun alınmasıyla başlayan bir süreç olup Vietnam vize başvurunuzun sonuçlanmasıyla sona eren bir süreçtir. Vietnam vizesi kaç günde çıkar? Vietnam vize işlemlerinizi en kısa sürede halletmek için firmamız Long Vize ile iletişime geçebilirsiniz.

Vietnam Vize Randevusu Kaç Gün Sonraya Verilir?

Vietnam Vize Randevusu, Vietnam Konsolosluğunun vize başvurularında yoğunluğun azaltılması ve evrak takibinin kolaylaştırılması için uygulanan bir yöntemdir. Bu nedenle vize randevusu ortalama olarak 5 ile 10 gün sonrasına kadar verilmektedir. Tabi bu durum konsolosluğun vize başvurusundaki yoğunluk durumuna göre değişkenlik gösterebilmektedir. Vietnam vize işlemlerinizin ilk adımı vize randevunuzun alınmasıyla başlar. Vietnam vize evrakları ve belgelerinin hazırlanması ile de randevu günü konsolosluğu sunulur ve sonuç beklenmeye başlanır. Vietnam vize işlemlerinizi eksiksiz ve hatasız yapmak için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile irtibat kurabilirsiniz.

Vietnam Vize Randevusunda Kendim Bulunmak Zorunda Mıyım?

Vietnam vize başvurusu, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için yetkili bir vize başvuru merkezi olmamasından ötürü Vietnam Konsolosluğu tarafından kabul edilmektedir. Vietnam Vize İşlemleri randevu sistemine bağlı olarak gerçekleştirilirken, başvuru sahiplerinin randevu gününde bizzat konsoloslukta bulunmaları gerekmektedir. Vize başvuru işlemlerinde profesyonel bir hizmet almanız vize başvurunuz açısından faydalı olmaktadır. Firmamız Long Vize Turizm vize başvurularında sizlere profesyonel bir hizmet sunar.

Vietnam Vize Ücreti Ne Kadar?

Vietnam Vizesi Nasıl Alınır? Vietnam vize ücreti nedir? Vietnam vize başvurusu karşılığında Vietnam Konsolosluğuna ödenen vize harç bedelidir. Vietnam vizesi ücreti her vize türüne göre farklı olmakta ve başvuru yapacağınız vize türüne göre değişmektedir. Başvuru yapacağınız vize türünün haricinde vize süreniz ve yaşınız gibi unsurlarla da farklılık gösterebilmektedir. Vize ücretlerinin güncel ve detaylı listesine ise firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezinden ulaşabilirsiniz. Long Vize Turizm olarak bütün vize işlemlerinizde sizlere profesyonel hizmet sunmaktayız.

Vietnam Vize Ücreti Nereye Ödenir?

Vietnam Vizesi almak için vize başvurularında ödenecek olan Vietnam Vizesi Ücreti, vize başvurusu öncesinde bankaya yatırılarak, işlem dekontu, Vietnam vize evrakları ve belgeleri ile birlikte konsolosluğa sunulur. Vietnam Vizesi başvuru ücretlerinin birçok unsura göre farklılık göstermesi nedeniyle vize ücreti ödenmeden önce ne kadar ödemeniz gerektiğini yetkili vize başvuru merkezimiz olan Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezimizden öğrenmeniz faydalı olacaktır. Güncel vize ücretleri için Long Vize Turizm ile irtibat kurabilirsiniz.

Vietnam Vize Ücretini Kim Belirler?

Vietnam vize başvuruları, ülkemizden Vietnam’a seyahat edecek olan Türk vatandaşlar için yetkili vize başvuru merkezi olmamasından ötürü konsolosluk tarafından kabul edilmektedir. Vietnam vizesi işlemleri ile baştan sona kadar Vietnam Konsolosluğunun ilgilenmesi, Vietnam vizesi evrakları ve belgeleri ile Vietnam vizesi ücretlerinin belirlenmesinde de konsolosluk yetkilidir. Vize başvuru ücretini bankalar aracılığı ile kabul eden Vietnam Konsolosluğu vize evrakları arasında işlem dekontunu da istemektedir. Firmamız Long Vize Turizm ile vize ücretleri ve vize evrakları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Vietnam Vize Ücreti Ne Zaman Ödenir?

Vietnam Vize Ücreti, vize başvurusu yapacak kişiler tarafından ödenmektedir. Vize ücretleri konsolosluk tarafından belirlenmekte olup, vize türü, vize süresi ve başvuru sahibinin yaşı gibi nedenlerle farklılık gösterebilmektedir. Vize işlemleri konsolosluktan alınan Vietnam vizesi randevusu ile başlar ardından da vize evrak ve belgelerinin hazırlanması ile vize başvurusuna gidilir. Randevu öncesinde vize başvuru ücreti ilgili banka hesaplarına ödenir ve işlem dekontu konsolosluğa sunulur. Vize ücretlerinin güncel listesi için Long Vize Turizm ile iletişime geçebilirsiniz.

Vietnam Vize Harç Bedeli Neye Göre Belirlenir?

Vietnam Vizesi harç bedelleri konsolosluk tarafından belirlenmekte olup vize harç bedelleri birçok etkene bağlı olarak farklılık göstermektedir. Bunun yanında vize evrakları ve belgeleri de birçok unsura göre farklılık göstermektedir. Örneğin Vietnam ticari vize için davetiye ve fuar bileti şarttır. Vize ücretleri, başvuru yapacağınız vize türüne, vize sürenize ve başvuru sahiplerinin özel durumlarına göre belirlenmektedir. Vize işlemlerinde vize ücretinin belirlenmesi işlemi konsolosluğun belirlediği koşullar doğrultusunda olur. Vize işlemleriniz ve vize harç bedellerinin güncel listesi için firmamız Long Vize Turizm ile iletişime geçebilirsiniz.

Vietnam Vizesi Dilekçe Örneği Nasıl Yazılır?

Vietnam Vizesi Dilekçe Örneği, Vietnam vize başvurusu işlemlerinde gerekli Vietnam vizesi evrakları ve belgeleri içerisinde yer alan ve vize başvurusu açısından da önem arz eden bir evraktır. Vize başvuru dilekçesi konsolosluk tarafından gerekli kılınmakta olup eksiksiz ve hatasız hazırlanması gereken bir evraktır. Vize talep dilekçesi konsolosluğun istediği dilde, seyahat amacınız, ülkede kalacağınız tarihler, yapacağınız harcamalar ile ilgili bilgiler belirtilerek yazılmalıdır. Vietnam vizesi dilekçe örneğine ulaşmak için Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Vietnam Vize Dilekçesinin Olmaması Eksik Evrak Sayılır Mı?

Vietnam Vizesi Dilekçe Örneği, Vietnam vize başvurusu yapacak olan vize başvuru sahiplerinin seyahat amacını, ülkede kalacağı tarihler, yapacağı harcamalar hakkında bilgiler nedeniyle başvuru evrakları arasında çok önemli bir yer tutar. Vietnam Vizesi talep dilekçesinin teslim edilmemesi eksik evrak olarak sayılır ve evrak teslimini konsolosluk kabul edilmez. Yani vize başvurunuzu gerçekleştiremezsiniz. Vize talep dilekçesine ulaşmak ve hatasız bir şekilde hazırlamak için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi sizlere profesyonel bir hizmet sunar.

Vietnam Vize Dilekçe Örneği Doldurulurken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Vietnam vizesi dilekçe örneği başvuru evraklarının en önemlilerinden birisi olan Vietnam vize formu çok dikkatli, eksiksiz ve hatasız bir şekilde yazılmalıdır. Konsolosluğa sunulacak olan talep dilekçesinde seyahat amacınız, ülkede kalacağınız tarihler, yapacağınız harcamalar gibi bilgiler yer almaktadır. Bu nedenle vize talep dilekçesi hazırlanırken konsolosluğun istediği şekilde hatasız ve eksiksiz olarak yazılmalıdır. Vietnam vizesi talep dilekçesi örneği için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezinden profesyonel bir hizmet alabilirsiniz.

Vietnam Vizesi Kaç Günde Çıkartılır?

Vietnam vize işlemleri yetkili bir vize başvuru merkezi olmamasından ötürü konsolosluk üzerinden gerçekleştirilmekte olup, vize başvurusu randevu sistemi üzerine kuruludur. Vietnam vizesi işlemlerinizin başlayabilmesi için randevunuzun alınması gerekir ve randevu gününe kadar evraklarınızın güncel olarak hazırlanması işlemi ile devam edilir. Randevu günü tamamlanmış olan Vietnam vizesi evrakları ve belgeleri ile bir başvuru dosyası hazırlanır ve konsolosluğa sunularak başvuru sonucu beklenmeye başlanır. Peki Vietnam vizesi kaç günde çıkar? Sorusunun cevabını merak ediyorsanız bütün bu işlemler ve başvurunun sonuçlanması ortalama 7 ile 15 gün kadar sürmektedir. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile vize başvurunuzu sorunsuz gerçekleştirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Vietnam Vizesi Kaç Günde Çıkar Ve Vize Başvurusu Ne Zaman Sonuçlanır?

Vietnam vize başvurusu yetkili bir başvuru merkezinin olmaması nedeniyle Vietnam Konsolosluğu tarafından onaylanır. Vietnam Konsolosluğu vize başvurularını ve başvuru evraklarını değerlendirerek, vize başvurularını sonuçlandırmaktadır. Vize başvuru işlemleri ile vizenizin sonuçlanma süresi sabit bir süreç olmamak ile birlikte ortalama olarak 7 gün ile 15 gün arasında sürmektedir. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile vize başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Vietnam Vize Randevusu Kaç Gün Sonraya Verilir?

Vietnam Vize Randevusu, Vietnam Konsolosluğunun vize başvurularında yoğunluğun azaltılması ve evrak takibinin kolaylaştırılması için uygulanan bir yöntemdir. Bu sebeple Vietnam vizesi randevusu ortalama olarak 5 ile 10 gün sonrasına kadar verilmektedir. Tabi bu durum konsolosluğun vize başvurusundaki yoğunluk durumu yüzünden farklılıklar gösterebilmektedir. Vietnam vizesi randevusunu alarak ve vize başvuru işlemlerinizi gerçekleştirerek bu süreci kontrol altında tutmak için firmamız Long Vize Turizm ile iletişime geçebilir ve uzman personellerimizden profesyonel bir hizmet alabilirsiniz.

Vietnam Vize Evrakları Ve Belgelerini Ne Zaman Hazırlamalıyım?

Vietnam vize başvuru işlemlerini yetkili bir başvuru merkezi olmaması sebebiyle kabul eden Vietnam Konsolosluğu, Vietnam vize işlemleri için randevu prosedürü ile evrak kabul etmektedir. Vietnam vizesi başvuru işlemleri, vize randevunuzun alınması ile başlar. Vize başvurusunda dikkat edilmesi gereken en önemli husus, Vietnam vizesi evraklarının ve belgelerinin güncel olmasıdır. Bu nedenle vize randevusunun alınmasının ardından evrak ve belgelerin hazırlanması ve tamamen güncel olması gereklidir. Güncel evrak ve belge listesine kolayca ulaşmak için Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Vietnam Vizesi Kaç Günlük Çıkar?

Vietnam vizesi için ülkemiz vatandaşlarından herhangi pasaport sahibi kişiler başvuru yapabilmektedir. Vietnam vize başvuru işlemleri için konsolosluktan alacağınız Vietnam vizesi randevusu başvuru işlemlerinin ilk aşaması olmaktadır. Vize randevu tarihinize kadar gerekli evrak ve belgelerinizin hazırlanıp randevu gününde konsolosluğa sunulması gereklidir. Daha sonra vize başvurunuzun sonuçlanma süreci başlar. Vizenizin olumlu sonuçlanması halinde sizlere verilen seyahat süresi kişilere göre farklı sebeplerden dolayı farklılık gösterebilmekte olup vize süreniz 90 güne kadar çıkabilmektedir. Başvuru işlemleriniz için firmamız Long Vize Turizm sizlere profesyonel bir hizmet vermektedir.

Vietnam Vizesi Nasıl Alınmalıdır?

Vietnam, seyahatlerini gerçekleştirebilmeniz için gerekli olan Vietnam vize başvurusunu yapmak isteyen vize başvuru sahipleri ilk adım olarak Vietnam Konsolosluğundan Vietnam vizesi randevusu almaları gerekmektedir. Vietnam Vizesi Nasıl Alınır? sorunuz için randevu oluşturulduktan sonra Vietnam Konsolosluğunun istemiş olduğu Vietnam vize evrakları ve belgeleri listesi hazırlanarak randevu gününde konsolosluğa sunulur ve böylece Vietnam vizesi başvurusu gerçekleştirilir. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezini arayıp Vietnam Konsolosluğundan vize başvuru işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Tüm ülkelerin vize işlemleri ile ilgili diğer detaylar için Long Vize Turizm ile iletişim kurabilirsiniz.
  

Vietnam Vize Başvurusu İçin Randevu Almak Gerekir Mi?

Vietnam vizesi nasıl alınır? Yetkili bir vize başvuru merkezi olmamasından ötürü Vietnam Konsolosluğu üzerinden gerçekleştirilmektedir. Vietnam Konsolosluğu vize başvuruları esnasında yoğunluk yaşanmaması ve evrak takibinin kolay yapılması adına vize başvurularında randevu prosedürü ile çalışılmaktadır. Vietnam Vizesi Nasıl Alınır? sorusu için vize randevusu yine konsolosluk üzerinden alınarak vize başvuru işlemleri gerçekleştirilir. Vietnam vize randevunuzu almak ve vize başvurunuzu gerçekleştirmek için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi sizlere profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Sizlerde bu ayrıcalıklı hizmetten faydalanabilmek için Long Vize Turizm ile iletişime geçebilirsiniz.

Vietnam Vize Başvurusu Nasıl Yapılmaktadır?

Vietnam Vizesi Nasıl Alınır? Vietnam vize başvurusu , yetkili bir vize başvuru merkezi olmaması sebebiyle Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için konsolosluk üzerinden gerçekleştirilmektedir. Vietnam konsolosluğu vize işlemleri randevu prosedürüne dayalı olarak çalışmakta olduğu için vize işleminin ilk aşaması olarak Vietnam vize randevusu alınır. Vize randevusu alındıktan sonra Vietnam vize evrakları ve belgeleri güncel olarak hazırlanır ve randevu gününde konsolosluğa sunulur. Bu aşamadan sonra Vietnam vize başvuru işlemleri tamamlanmış olur ve başvuru sonucu beklenmeye başlanır. Bütün bu işlemleri eksiksiz ve hatasız gerçekleştirmek için firmamız Long Vize Turizmi arayabilirsiniz.

Vietnam Vizesi Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir?

Vietnam Vizesi Kaç Günde Çıkar? Nasıl Alınır? Vietnam vize başvurusu yapılırken dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan birisi hazırlanan Vietnam vize evrakları ve belgeleridir. Vietnam vize evrakları ve belgeleri kişilerin iş ve meslek durumlarına göre farklılık göstermektedir. Bu meslekler: çalışan, işveren, çiftçi, emekli, kamu çalışanı, ev hanımı, öğrenci, avukat ve eczacı olarak sınıflandırabiliriz. Bunun yanı sıra diğer gerekli evraklar da vize başvuru sahibinin yaşı veya özel durumlarına göre farklılık gösterebilmektedir. Firmamız Long Vize Merkezini arayarak Vietnam Vizesi İşlemlerinizi eksiksiz gerçekleştirebilirsiniz.

Vietnam Vize İşlemleri Nasıl Yapılmaktadır?

Vietnam Vize İşlemleri, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için konsolosluk üzerinden gerçekleştirilmektedir. Vietnam konsolosluğu vize işlemleri randevu sistemine dayalı olarak çalıştığı için vize işleminin ilk aşaması olarak vize randevusu alınır. Vietnam vizesi randevusu alındıktan sonra vize evrakları ve belgeleri istenildiği gibi güncel olarak hazırlanır , randevu gününde de konsolosluğa sunulur. Bu aşamadan sonra Vietnam vizesi başvuru işlemleri tamamlanmış olur ve başvuru sonucu beklenilmeye başlanır. Bütün bu işlemleri güven içerisinde gerçekleştirmek için firmamız Long Vize Turizmi arayabilirsiniz.
Whatsapp Vize Ülkeleri Destek Merkezi Vize Ön Başvuru Formu